Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Barca-Real (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=5170)

Zieniu17 14.12.2008 22:21

Jak oglądałem wczorajszy mecz, to przypominało mi się pewne spotkanie rozegrane na początku sierpnia w tym samym miejscu w ramach 3 rundy el. LM. Naprawdę jedyną rzeczą odróżniającą wczorajsze "derby Europy" od sierpniowego pojedynku był przeciwnik Barcelony, pół roku temu była nim Wisła, wczoraj był nim Real...

WislaFan123 14.12.2008 22:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Zieniu17 (Post 642736)
Jak oglądałem wczorajszy mecz, to przypominało mi się pewne spotkanie rozegrane na początku sierpnia w tym samym miejscu w ramach 3 rundy el. LM. Naprawdę jedyną rzeczą odróżniającą wczorajsze "derby Europy" od sierpniowego pojedynku był przeciwnik Barcelony, pół roku temu była nim Wisła, wczoraj był nim Real...

? to chyba inne mecze ogladalismy, w tamtym meczu Barca mogla spokojnie nam z 3 bramki wrzucic, albo Pawelek albo slupki poprzeczki, a ten mecz to przypominal mi Barca - Chelsea wtedy co 2:1 sie skonczylo kiedy Eto i Maxi Lopez strzelili, obrona czestochowy w pewnym momencie to miedzy naroznikami pola karnego a 10 metrow przed kolem srodkowym sie taki trojkat z graczy Realu zrobil, tak w zasadzie poza sytuacja Drenthe i moze jeszcze jedna to w zasadzie Real dno, oczywiscie mieli sporo kontuzji i pewnie inaczej mecz by wygladal, ale mimo wszystko od Realu mozna troche wymagac... a Barca poezja, zaluje ze Gaucho odszedl, mysle ze przy Pepe tez by odzyl jak w Milanie w ktorym znow powraca do wielkiej formy. Coz jak Barca wygra LM i PD i bedzie sie mowic o dream tamie to bedzie wzmianka ze od takiej Wiselki 1:0 dostali:)

PS. Dani Alves to chyba pluc nie ma to co gosc biegal od lini do lini

PS2. Brakuje barcie mimo wszystko takiego Taty, ktory jak kopano Grzele czy jakiegos innego grajka potrafil raz dobrze zaraz oddac i sie konczylo, bo to co na Messiego polowali, sa inne sposoby na zatrzymwanie graczy np tak jak bylo z Xavim ze go podwajali badz nawet potrajali caly czas

andalemono 14.12.2008 22:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Zieniu17 (Post 642736)
Jak oglądałem wczorajszy mecz, to przypominało mi się pewne spotkanie rozegrane na początku sierpnia w tym samym miejscu w ramach 3 rundy el. LM. Naprawdę jedyną rzeczą odróżniającą wczorajsze "derby Europy" od sierpniowego pojedynku był przeciwnik Barcelony, pół roku temu była nim Wisła, wczoraj był nim Real...

W 7 minut oba zespoły zrobiły tyle akcji, co my w całej rundzie. Zmien dealera.

Latin 18.12.2008 22:32

http://www.tvn24.pl/2184223,0,0,0,1,wideo.html

Z dystansem proszę ;)

manson777 18.12.2008 22:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Latin (Post 644393)

no co ty latin
zaraz tu wjedzie premier i zacznie się mądrzyć :lol::lol::lol:

rafiABG 18.12.2008 22:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Latin (Post 644393)

haha,widziałem nawet kilku przedstawicieli tego o to FC z Gdyni w Barcelonie,zapytani przeze mnie w drodze na stadion czy nie boją sie w koszulkach Barcy siedzieć na 'wrogim' sektorze,odpowiedzieli-zaraz przebieramy na Wisłe.

Pan Jotka 18.12.2008 23:24

Swego czasu w warszawskim Championie co tydzien zbieralo sie kilka-klkanascie osob w barwach Barcy i dopingowalo. Pamietam tez mecz z Realem gdy siedzialo ich z kilkadziesiat(!!) i darlo japy, a tu wchodzi spozniony po meczu Marek Saganowski. Wszedl w kurtce i dostal olbrzymia porcje braw, ktore zamienily sie w przerazliwy gwizd, gdy na oczach wszytskich Sagan objawil sie w koszulce Realu:D Zabawne to bylo.

tofik 19.12.2008 12:32

Zdecydowania BARCA :)


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 23:28.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl