Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Boks na świecie (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=5159)

fialo 07.11.2009 18:59

Na cyfrze walkę powinna pokazać ARD.

SONNE 07.11.2009 19:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kosaTS (Post 813828)
Można obejrzeć gdzieś tę walkę w Cyfrze+ , bądź gdziekolwiek ??

Chyba na Polsacie Sport będzie.

brylant17 07.11.2009 19:56

o której walczą? miało być o 19.20 a tu inne walki lecą ;/

wisłaWieczysta 07.11.2009 19:59

walczą około 22

UniaTarnówZKS1928 07.11.2009 20:04

Kolega wyżej który się dziwi o której walczą chyba zaczyna swoja przygodę z boksem:-D

Taki urok gali że się do nocy czeka na walkę która czasem jest najsłabsza:rotfl:

brylant17 07.11.2009 23:12

Boks od czasu do czasu ale Adamka,Czagajew,Wałujew lubię zobaczyć.W Sumie tych dwóch a Haye vs Wałujew zapowiada się ciekawie :P a tak to tylko Piłka nożna.


Edit

Runda 5 a oni się pieszczą :P

UniaTarnówZKS1928 07.11.2009 23:34

Tradycyjnie walka wieczoru to kpina;/

bondTSW 08.11.2009 00:06

Do dupy ta walka, Haye może i wygrał z Valujevem ale on ten pas to szybko odda.

E: Faktycznie się rozpędziłem z tym że Haye wygrał bo jednak, tak jak ktoś pisze dalej... kiedyś pretendent musiał posłać mistrza na deski żeby mu pas przyznali a angol nie pokazał nic...Valujev zresztą jeszcze mniej a kto jest mistrzem teraz tomitolotto.
Kocur, ja nie widziałem aż tylu tych ciosów które by dosięgły Haye'a.

Kocur 08.11.2009 00:08

W co wygrał ? Chyba wygrał w tańcu towarzyskim - dostał 10x więcej niż Valujew - sędziowie to chyba z naszej ligi wzięci ... kpina

Mam nadzieje że szybko czarnemu ktoś nos przestawi :[

mb_1906 08.11.2009 00:11

Ja tam widzialem zwyciestwo Walujewa. Haye nic mu nie zrobil, a jako pretendent powinien wyraznie byc lepszym od dotychczasowego mistrza.

For_FuN_ 08.11.2009 00:17

6-8 rund dla Walujewa, 1 dla Hayea, a reszta na remis. Kolejne oszustwo w ringu...straszna to dyscyplina...juz dawno nie ma to nic wspolnego z prawdziwym boksem. Facet unikal walki przez 12 rund i zadal moze 10 groznych ciosow, a dla sedziow oznacza to zbicie mistrza...niesamowita historia.

Jaroo1 08.11.2009 00:32

Dobre. Swiat zszedł na psy. Lepiej krasc niz byc uczciwym, fajniejszy jest ktos zły niz ktos uczciwy bo przeciez jak uczciwy to jakis frajer musi byc, jak ktos abstynent to jakis dziwny bo przeciez jak mozna nie pic no i ustawiona walka a Heye patrzy w kamere i udaje ze mysli ze wygral, zero skrupulow. Po ustawionej walce udaje ze wygral, udaje ze jest przekonany, udaje ze zasluzenie zwyciezyl, Walujew z kolei wcale niewkurzony, no fajnie, zrobili go w ciula a ten sie nie w****ił??

Jak na moj leb to walka została ustawiona. Walujew i Heye wiedzieli kto w niejw ygra. Walujewowi wiele walk Niemcy pomogli wygrac (np z Holifieldem) gdzie przegrał a mimo to sedziowie dali mu wygrana wiec teraz powiedzieli ze ta walke bedzie musial przegrac - stad sie nie wkurzyl z powodu dzisiejszego werdyktu. Heye wiedzial ze wygra wiec sie nie staral. Niesamowite dla mnie bylo jak patrzyl w kamery, w oczy ludzi i udawał ze jest przekonany ze wygral zasluzenie ;/ Nie ma juz zadnych wartosci na swiecie :) Wszystko to biznes, lepiej było zeby Hey wygral bo dzieki temu wiecej ludzi zarobi kase na tym i juz

For_FuN_ 08.11.2009 00:36

Akurat Walujew sprawia wrazenie zupelnie innego czlowieka...poprostu zachowal sie z klasa.

szczepanwislak 08.11.2009 00:36

Może i prawda ale mnie się wydaje , że Haey się po prostu przestraszył ruska i dlatego tak nie smiało atakował , a jak naprawdę wygladała 12 runda , naprawdę olbrzym mógł paść na dekki ??

UniaTarnówZKS1928 08.11.2009 00:36

nie jestem ekspertem ale powiedzmy że Haye mógł wygrać (moim zdaniem Walujev ale dajmy na to że MÓGŁ) To teraz niech mi ktoś powie czemu 116 - 112! Co najwyżej 115-113 a walke to oglądał chyba tylko ten co dał remis;/

Lekko go przechyliło ale nawet nie można mówić o oszołomieniu bo przecież by go lał pod linami a nie mógł się dostać

szczepanwislak 08.11.2009 00:49

jak widziałem rundy od 1 do 11 to Brytyjczyk nic nie pokazał, wolny , bojażliwy, uciekający, ze trzy razy czysto uderzył, agresywności zero , on kazdą praktycznie rundę za to powinien przegrac w stosunku 115-113, oczywiście mówie o rundach 1-11 , 12 niestety najlepszej nie widziałem...

Pan Jotka 08.11.2009 11:04

Wlasnie takie "wyniki" zniechecily mnie do kupy gowna jaka jest tzw.zawodowy boks... Tylko MMA i UFC!

Kocur 08.11.2009 12:34

Cytat:

David Haye powiedział po wygranej walce z Nikołajem Wałujewem, że od drugiej rundy boksował ze złamaniem prawej ręki. - To było jak uderzenie w mur - przyznał Haye, nowy mistrz świata wagi ciężkiej federacji WBA. Jego trener zdradził, że już w pierwszej rundzie uszkodził sobie też lewy łokieć.

:rotfl:

A w czwartej rundzie przeszedł lekki zawał, w szóstej rundzie wypadł mu kręg a w dziesiątej skoczyła mu gorączka ...

Mam nadzieję że John Ruiz mu głowę urwie :evil:

flamengista 08.11.2009 21:01

Jestem wściekły, że dałem się nabrać na oglądanie tego cyrku. Mam dość boksu na dobre pół roku.

A walk clowna Haye'a nie będę w ogóle oglądał. Wróżę temu pajacowi karierę na miarę Shannona Briggsa - podobny szpanerski styl, podobnie przekręcony wynik walki dającej mu wejście na bokserskie salony (Brigs wygrał z dziadkiem Foremanem, mimo że przez całą walkę był okładany po gębie).

A boks w wadze ciężkiej sięgnął dna. Wiadomo, reżyseria zawsze była w tym sporcie. Ale żeby mistrzem świata został tchórz, który przez 11 z 12 rund ucieka przed przeciwnikiem...

W tym cyrku nie może zabraknąć naszego clowna. Andrzej, wracaj koniecznie na III pojedynek z Bowem. Więcej w tym będzie doznań sportowych, niż w pojedynkach "Kosiarza":-D

flamengista 08.11.2009 22:13

Problem w tym, że Wałujew miał chyba najlepszą walkę od lat. Był w miarę szybki (!!!) i miał dobrą taktykę. Więc to nie przez niego walka wyglądała tragicznie. Tragiczny w tej walce był nowy mistrz świata, który po prostu uciekał przed Wałujewem.

Ja nawet mu się specjalnie nie dziwię - też bym uciekał, problem w tym że to on odgrażał się że urwie Rosjaninowi głowę.

UniaTarnówZKS1928 08.11.2009 23:05

Dokładnie tak. wyzywał Walujeva i gówno pokazał. Taki wielki kozak był a spier**** całą walkę.

Walka Gołoty z Adamkiem w porównaniu do tej to akurat była ciekawa....

tofik 09.11.2009 14:40

A teraz jeszcze ta cipka będzie pod ochroną sędziów przez kilka walk.
Valuev się po prostu znudził, najpierw kręcili jego rywali, żeby Rusek utrzymał pas, a teraz skręcili jego, bo uznali, że mu wystarczy :)

sandomingo 09.11.2009 14:57

Nie wiem czy też to zauważyliście, ale w przerwach między rundami pokazywali powtórki tylko akcji Haye'a.
To było chyba ustawione od początku do końca.
Wałujew już się przejadł a teraz Haye da troszkę zarobić promotorom i tv.

Coglin 12.11.2009 11:32

Manny "Pacman" Pacquiao - Miguel Cotto - wie ktos moze, gdzie bedzie mozna zobaczyc ta walke?

http://sport.interia.pl/boks/news/w-...olarow,1395547

Blondas 12.11.2009 11:45

Polsat Sport Extra

Kocur 15.11.2009 08:16

Ktoś oglądał "Pacmana" ? Warto? Będzie gdzieś jakaś powtórka ? :)

http://eurosport.yahoo.com/15112009/...ght-crown.html

Cytat:

Filipino Manny Pacquiao made history
:)

Luquas 15.11.2009 09:27

http://www.youtube.com/watch?v=7PqFOuUBrsI Tutaj można obejrzeć highlight'y.

tofik 15.11.2009 10:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kocur (Post 816926)
Ktoś oglądał "Pacmana" ? Warto? Będzie gdzieś jakaś powtórka ? :)

http://eurosport.yahoo.com/15112009/...ght-crown.html

:)

PacMana zawsze warto.

For_FuN_ 15.11.2009 12:37

Ogladam wlasnie runde 11 i 12, i pytam dlaczego sedzia przerwal walke?? Cotto odpowiadal na ciosy...jasne, ze byl obity i przegrywal na punkty, ale nie robi sie takich rzeczy, kiedy piesciarz przetrwal te 11 rund i zostaly mu 2 minuty do konca walki...kolejna decyzja, ktora tylko osmiesza boks.

tofik 15.11.2009 23:19

Bo dostawał oklep. Walkę przerwać powinna ekipa Cotto dużo wcześniej. Zanim zaczał uciekać po ringu od Paca. Ale tego nie zrobili no i faktycznie sędzia wkroczył w dziwnym momencie.

pirat.z.karaibow 19.11.2009 15:37

http://sport.onet.pl/0,1248744,20809...wiadomosc.html

Cetnik 19.11.2009 15:57

Teraz ma dojśc podobno w końcu do walki PacMana z Floydem Mayweather'em..zobaczymy czy coś z tego hitowo zapowiadającego sie pojedynku wyjdzie. :)

eh i Andrew już niczym mnie nie zadziwi chyba..ale juz lepszym pomysłem byłby ten jego pojedynem z Bowe niż zabawa w wrestling..

masada 19.11.2009 23:35

z Bowem to też byłby już cyrk, a nie boks, koleś od czasu tego lania, które dwukrotnie dostał od Gołoty kilkanaście lat temu stoczył trzy walki, wszystkie co prawda wygrał, ale przeciwników miał raczej niezbyt wymagających ;)
http://www.boxrec.com/list_bouts.php...1640&cat=boxer

Cetnik 20.11.2009 02:01

Zgadza sie..ale to byłaby jakaś tam Walka zawsze a nie udawanie i teatrzyk taki. Choc w sumie jezeli Hatton,Mayweather czy Holyfield mogli w takie coś sie 'bawic' to i Andrew może..szczególnie że jego Małżonka wywiera mały nacisk by wziął tą fuche jednak..łatwą dośc i pienieżno dajną :)

tslawek 20.11.2009 10:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tofik (Post 816949)
PacMana zawsze warto.


generalnie malo mnie interesuje boks, ale siedzac sobie na w malym miasteczku na filipinach mialem 1 raz klopot ze znalezieniem taxi i zastanowilo mnie czemu zycie calkowicie zamarlo na ulicach?
wszyscy ogladali swego bohatera narodowego (taki nasz malysz to ktorejs potegi), smieszne bylo jak gospodynie domowe piszczaly po celnym uderzeniu,
a kilka dni po walce (a pewnie i przed) bohater reklamowal a to zupki knora a to szampon itp.

Żmijka 13.12.2009 01:27

Tak irytującej walki jak dzisiejsza Kliczki i Johnsona to dawno nie widziałam ... murzyna osiągnąl co chciał, bo w****ił chyba wszystkich. Żałuję, że go Kliczko nie obił tak "raz a poządnie". Ale Ukrainiec chyba nie był dziś w formie :/
Ogólnie spodziewałam się lepszego widowiska.

Wojtas 13.12.2009 01:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Żmijka (Post 829429)
Tak irytującej walki jak dzisiejsza Kliczki i Johnsona to dawno nie widziałam ... murzyna osiągnąl co chciał, bo w****ił chyba wszystkich. Żałuję, że go Kliczko nie obił tak "raz a poządnie". Ale Ukrainiec chyba nie był dziś w formie :/
Ogólnie spodziewałam się lepszego widowiska.



Alez mnie ten caly Johnson wk***wl tym gestami i minami,

Na wlasnym pajacowaniu sie skonczylo.

Kliczko tez byl ostro wpieniony,szkoda ze murzyna nie trafil raz a porządnie.

Kolumbus 15.01.2010 21:01

wywiad z Andrzejem, s****iel nieźle daje po dupie:]

chyba kolumbijski katar pociekł z nosa na końcu ;)

http://www.youtube.com/watch?v=f7PST...mbedded#at=262

Kolumbus 06.03.2010 22:14

jak by ktos nie mial co robic to na polsat sport ewentualnie IPLA leci gala z katowic

Kocur 21.03.2010 19:21

Cytat:

Paweł Kołodziej zdobył tytuł bokserskiego mistrza świata organizacji WBF w wadze junior ciężkiej. Na gali w Strzelcach Opolskich pokonał przez techniczny nokaut Anglika Marka Krence'a. Było to 25 zwycięstwo Kołodzieja, niepokonanego na zawodowym ringu.




Walka wieczoru pomiędzy Kołodziejem i Krencem zakończyła się po trzech rundach. 20 sekund przed końcem trzeciego starcia Kołodziej trafił mocnym prawym sierpowym i posłał Anglika na deski. Krence po wyliczeniu do 8 próbował jeszcze kontynuować pojedynek, ale Kołodziej zadał kolejne mocne ciosy i równo z gongiem kończącym trzecią rundę sędzia ringowy przerwał walkę i ogłosił zwycięstwo Polaka.
"Mam nadzieję, że nie poprzestanę na tych pasach (Kołodziej jest potrójnym mistrzem mniej znaczących federacji), że to zwycięstwo będzie przepustką do walki o mistrzostwo świata federacji bardziej prestiżowych" - powiedział po walce Kołodziej.




Kołodziej od początku walki konsekwentnie realizował swoją taktykę - uderzał lewym prostym i bił ciosy w tułów. "Takie było założenie trenera i moje. Musiałem wybadać przeciwnika, ponieważ nie mieliśmy żadnych taśm z jego walkami. Zbadałem go, trafiłem i zakończyłem robotę. Czuję swoją siłę, jak trafię czysto, to jest po walce" - podsumował.
Wcześniej publiczność zgromadzona w hali w Strzelcach Opolskich oglądała walki m. in. Andrzeja Wawrzyka i przygotowującego się do pojedynku o tytuł mistrza świata w kategorii półśredniej Rafała Jackiewicza. Obaj swoje pojedynki jednogłośnie wygrali na punkty. Jackiewicz, który będzie walczył za kilka miesięcy o pas IBF ze Słoweńcem Dejanem Zaveckiem, wysoko pokonał Turka Turgaya Uzuna.(



Brawo !


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:45.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl