Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Łajt Star Ałorts 2008 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=5142)

Kurt 05.01.2009 01:23

Dziękuje bardzo za wyróżnienie w kategorii największy postęp, jest to chyba jedna z najbardziej pozytywnych wśród kategorii. Czy zasłużone czy nie trudno mi obiektywnie stwierdzić, ale to zawsze miłe :).

Znaczy mała ilość osób z piłkarskiego polega na tym, że duży odsetek osób udzielających się w piłkarskim to osoby świeże, dla których:
-Wisła to tylko piłka i Brożki (herby SSA itd...)
-Kwestie Dopingu ograniczają do przyjścia na D (są na początku zajawki kibicowskiej).
-Nie czuję jeszcze klimatu forum (później zaglądną gdzie indziej)

Mnie na przykład tam zaglądać się nie chce bo co wejdę to widzę 8 linków do transfermarketu... i teksty bierzmy tego chińczyka to tylko 200 tysięcy... itd. itp. Szkoda że jest duży odsetek ludzi tylko w piłkarskim bo Ci ludzie tylko zainteresowani piłką, często później nie rozumieją, że należy wrzucić do puszki, ubrać się na czerwono itd. Co zmniejsza ogólną świadomość kibicowską na Wiśle. Nie wiadomo na ile będą z Wisłą jak będzie źle. Apropo poznawania ludzi z forum, to najlepsze są takie kameralne wypady jak wspomaganie Unii na meczach w Tarnowie itp. Gdzie czytasz, że dany użytkownik był i szansa że to on spada do 1-8. Choć takie poznawanie Userów jest ogólnie ciekawe, bo mimo wszystko po sposobie pisania często wyobrażamy sobie zupełnie kogoś innego po drugiej stronie ekranu. ;)

1q2 05.01.2009 03:37

Mi sie glosow nie udalo oddac z roznych przyczyn:> ,ale o tyle nic straconego ze niestety glosowal bym podobnie a niestety dlatego, ze wiekszosc wyroznionych to stara gwardia na ktora liczyc mozna do zawsze i to zal jest ze tak malo jest wyrozniajacych sie nowych twarzy.
Mam taka jedna prosbe.

Nie wiem czy Omlet w ogole bedzie chcial tu pisac - ale posluchajcie glosu 'prostych' ludzi - ta ankieta chyba nie jest tylko dla picu i warto by zakomunikowac ze i 'wladze' to obchodzi.Dajcie mu ta amnestie a jak ktos traktuje to osobiscie to niech wycziluje.Mam w rodzince taka sytuacje ze jedna siostra nie odzywa sie do drugiej przez dziesiat juz lat - a same juz nie pamietaja o co poszlo:D - tu pewnie pamiec lepsza ale moze warto odpuscic?

Kiludziesieciu osobom chcialo sie wypelnic ankiete - w zaginionych Omlet wygral zdecydowanie...a jako jedyny ze stawki powod zaginiecia ma wypisany nad nickiem...

Teodore 05.01.2009 15:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Prezydentowa (Post 651413)
Innowierca

1. Kijek (20)
2. ToTylkoJa (11)
3. Spidey (7)

Poniewaz jestem jakies 4 miesiace zbanowany, bo KTOŚ na mnie donióśł wiadomo kto, a w zasadzie kmwtw kto :D
I rejestrowałem sie tylko po to aby napisac: dziekuje, nie wiem czy sie cieszyc czy nie ale dzieki ;)

wolfy 06.01.2009 21:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Prezydentowa (Post 651413)
Najgorszy moderator

1. Wilku (19)
2. Rav (8)
3. Wolfy (7)

Przyznam, że czuję się mocno rozczarowany powyższym wyróżnieniem. Pół roku moderowania, szeroko zakrojona kampania informacyjna (w tym miejscu chciałbym podziękować przede wszystkim użytkownikowi 1q2, który stal się swoistą chodzącą reklamą moich dokonań) i tylko 7 głosów, z czego jeden mój... Muszę przyznać, że mam maleńki żal do Rava za wskoczenie przede mnie tzw."rzutem na taśmę", ale cóż - "Zwycięstwo nie wymaga komentarzy, ...".

Za rok będzie pierwsze(mam nadzieję, że powyższa deklaracja zostanie przyjęta w duchu, w jakim została napisana - czysto sportowej rywalizacji).

Na koniec chciałbym podziękować wszystkim tym, którzy znaleźli czas, aby oddać na mnie swój głos - chciałbym, żebyście wiedzieli jak wielką wagę przywiązuję do głosu większości. Mam nadzieję, że będę mógł liczyć na was również za rok.

Pozdrawiam i dziękuję
wolfy


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 08:24.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl