Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Co Ci przyniósł Mikołaj? (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=5140)

Kobieta_Wislak 07.12.2008 19:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez SharkTS (Post 639661)
(...) i 2kg bananów;/ (...)

Ciekawe o co Świętemu chodziło... może to metafora jakaś!?!? :>
:lol:

KacpiTSW 07.12.2008 19:14

Chyba temu Mikołajowi jakieś sporśne myśli chodzią po tej czapce :):lol:

DrewniaQ 07.12.2008 19:25

Nie trzeba było mieć myśli nieczystych!
Teraz Mikołaj nowoczesne rózgi przynosi!

Verinho 07.12.2008 19:51

Czekoladowy odlew damskich piersi...

gigant 07.12.2008 19:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Verinho (Post 639700)
Czekoladowy odlew damskich piersi...

To wreszcie możesz na Hiszpana, między cycki.

Verinho 07.12.2008 20:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez gigant (Post 639705)
To wreszcie możesz na Hiszpana, między cycki.

Jak już przy takich skojarzeniach jesteśmy to idąc twoim tropem powiem : wziołem do buzi i połknołem:D

gigant 07.12.2008 20:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Verinho (Post 639707)
Jak już przy takich skojarzeniach jesteśmy to idąc twoim tropem powiem : wziołem do buzi i połknołem:D

To chyba wiem co dostaniesz w przyszłym roku:rotfl:

Verinho 07.12.2008 20:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez gigant (Post 639708)
To chyba wiem co dostaniesz w przyszłym roku:rotfl:

Ja też wiem, schodząc w dół po mapie kobiecego ciała...cdn ok nie rozmywajmy tematu pozdrawiam :p

Proud 07.12.2008 20:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Verinho (Post 639709)
Ja też wiem, schodząc w dół po mapie kobiecego ciała...cdn ok nie rozmywajmy tematu pozdrawiam :p


gigantowi chodziło chyba o element męski...:rotfl: :p

Maciejo 07.12.2008 21:58

szampana dostałem wczoraj :rotfl:

to były dobre złego początki :>

JackDaniels 07.12.2008 22:05

Karte 4GB micro SD :Di nic wiecej :P

macyo 07.12.2008 23:20

Przyszłą żonę:D

Prezydentowa 08.12.2008 12:03

Kurtkę, rękawiczki i coś. Ciężko powiedzieć czy "coś" jest szalikiem czy kocem.
No i kupę cukierków

Toldo 08.12.2008 12:21

spodnie,krawat:)polar...Mikołaj się postarał no i trochę słodyczy

7 kotów 08.12.2008 12:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez gigant (Post 639708)
To chyba wiem co dostaniesz w przyszłym roku:rotfl:

Wedzonke rycerska z tematu HUMOR.

Kocur 08.12.2008 12:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez macyo (Post 639822)
Przyszłą żonę:D


Napisz potem czy jesteś zadowolony z prezentu - jeśli tak - poproszę namiary na tego Mikołaja :D

Mnie bestia przyniosła czekoladki itp. - a że się odchudzam to niezła złośliwość z jego strony :-p

gigant 08.12.2008 12:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 7 kotów (Post 639904)
Wedzonke rycerska z tematu HUMOR.

Dokładnie:rotfl: :rotfl:

Bobus17 08.12.2008 14:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez w0lno. (Post 639594)
Klasyka... kasa i słodycze.

Może lepiej napiszcie, co byście chcieli dostać :D

Audi A6 i jakies ciekawe transfery

<Crasch> 08.12.2008 21:32

Litr Finlandii, tylko i tak było troche malo :/

sandbender 09.12.2008 01:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez macyo (Post 639822)
Przyszłą żonę:D

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kocur (Post 639905)
Napisz potem czy jesteś zadowolony z prezentu - jeśli tak - poproszę namiary na tego Mikołaja :D

Nie ma się co ekscytować. Lukasyno musiał dostać taki prezent w zeszłym roku...

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Lukasyno (Post 639917)
Nic nie dostałem. Same długi i problemy:evil:


Kobieta_Wislak 24.12.2008 15:45

a dzisiaj w nocy przyjdzie...... Gwiazdor :shock: :>

wiem, wiem tylko w moich okolicach kręci się ten podejrzany Typek - ale nadal jest ważniejszy od Mikołaja (z całym szacunkiem) i tak jak od Szanownego Mikołaja były skarpetki to dzisiaj liczę i wiem :p że Gwiazdor bardziej się postara... :D jak co roku... :D


a dla niedowiarków dowód że istnieje :P
http://pl.wikipedia.org/wiki/Gwiazdor

TkrzysiekS 24.12.2008 16:20

Jaki gwiazdor, gwiazdor to Ricky Martin, 24 grudnia prezenty daje Aniołek!!

buczo1985 24.12.2008 16:29

na podkarpaciu gwiazdorów nie ma...to chyba nic nie dostane?:P

dj_ibutti 24.12.2008 16:53

Tylko Aniołek !!!

WiselkaMLP 24.12.2008 17:10

byl gwiazdor dal zajebista koszulke Wisly taka jak to nazwac wyjsciowa i szalik Lechii

ajjj szumi w glowie dobry barszczyk ;)

4fan_player 24.12.2008 17:18

To ten Twój gwiazdor to jakiś Ultras i hools pewnie :D

wojtek90059 24.12.2008 17:23

Perfum Amor Pour Homme i Hugo Boss:P, golarkę Philipsa i kasiorkę:D Nie jest źle:)

dj_ibutti 24.12.2008 17:26

Chyba troszke za wcześnie... na prezenty...

wojtek90059 24.12.2008 17:27

Wigilię miałem o 16... Zjadłem karpika, pierożki i coś tam jeszcze, no i po wigilijnej kolacji dostałem prezenty;)

Maniek_Olkusz 24.12.2008 17:33

A ja dzisiaj pod choinkę dostałem standardowo skarpetki, bokserki, słodycze, dwa dezodoranty:P, kase i wczoraj sobie sam sprawiłem prezent w postaci Wiślackiego kalendarza. Aha wczoraj dostałem jeszcze szalik od FanClubu na ktore zapisywaliśmy się w sierpniu...:) Fajnie się zgrało

P.S. Liczylem jeszcze na Gargułe pod choinką ale moze bedzie na nowy rok:P:D

dj_ibutti 24.12.2008 18:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wojtek90059 (Post 647150)
Wigilię miałem o 16... Zjadłem karpika, pierożki i coś tam jeszcze, no i po wigilijnej kolacji dostałem prezenty;)

A pierwsza gwiazdka? ;>

U mnie to zazwyczaj Wigilia trwa dłuuużej niż godzine :P A prezenty to tak koło 23-24 ;)

wojtek90059 24.12.2008 19:25

Niebo jest zachmurzone:D

ZwrABG 24.12.2008 19:35

a ja krem po goleniu i czekolade ;] nieporozumienie ;/

misiak_abg 24.12.2008 19:41

Wypasionego czerwonego drecha i srebrny łańcuszek z serduszkiem:)

WILU TS 24.12.2008 19:49

Koszulkę i kaskę,skromnie ale nie o ilość i cenę tutaj chodzi :)

Malvivente 24.12.2008 22:46

babcia wzięła i rzygnęła forsą i to 2 gole. Może za tego karpia, bo żydów nie lubi:)
Do tego powerball i taki sobie sweterek, czyli ogólnie bardzo na plus:)

Toldo 24.12.2008 22:49

perfumy<w konkretnej ilości, bo od babci i cioci:P> slodycze, kasa:)

felipe 24.12.2008 23:16

Klawiatura :) to o co prosiłem, bo na starej połowa lietrek sie starła na klawiszach.
Plus standard - balsam po goleniu, słodycze, kieszonkowy kalendarzyk.

krasny 24.12.2008 23:34

Dostałem Łukasz Gargułę i czekoladki (żona mówi ze z brazylijskiego cacao)

- Marek Wilczek

bartek89TS 24.12.2008 23:47

Pantofle,skarpetki,słodycze i kaske:D


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 04:17.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl