![]() |
Cytat:
:lol: |
Chyba temu Mikołajowi jakieś sporśne myśli chodzią po tej czapce :):lol:
|
Nie trzeba było mieć myśli nieczystych!
Teraz Mikołaj nowoczesne rózgi przynosi! |
Czekoladowy odlew damskich piersi...
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
gigantowi chodziło chyba o element męski...:rotfl: :p |
szampana dostałem wczoraj :rotfl:
to były dobre złego początki :> |
Karte 4GB micro SD :Di nic wiecej :P
|
Przyszłą żonę:D
|
Kurtkę, rękawiczki i coś. Ciężko powiedzieć czy "coś" jest szalikiem czy kocem.
No i kupę cukierków |
spodnie,krawat:)polar...Mikołaj się postarał no i trochę słodyczy
|
Cytat:
|
Cytat:
Napisz potem czy jesteś zadowolony z prezentu - jeśli tak - poproszę namiary na tego Mikołaja :D Mnie bestia przyniosła czekoladki itp. - a że się odchudzam to niezła złośliwość z jego strony :-p |
Cytat:
|
Cytat:
|
Litr Finlandii, tylko i tak było troche malo :/
|
Cytat:
Cytat:
Cytat:
|
a dzisiaj w nocy przyjdzie...... Gwiazdor :shock: :>
wiem, wiem tylko w moich okolicach kręci się ten podejrzany Typek - ale nadal jest ważniejszy od Mikołaja (z całym szacunkiem) i tak jak od Szanownego Mikołaja były skarpetki to dzisiaj liczę i wiem :p że Gwiazdor bardziej się postara... :D jak co roku... :D a dla niedowiarków dowód że istnieje :P http://pl.wikipedia.org/wiki/Gwiazdor |
Jaki gwiazdor, gwiazdor to Ricky Martin, 24 grudnia prezenty daje Aniołek!!
|
na podkarpaciu gwiazdorów nie ma...to chyba nic nie dostane?:P
|
Tylko Aniołek !!!
|
byl gwiazdor dal zajebista koszulke Wisly taka jak to nazwac wyjsciowa i szalik Lechii
ajjj szumi w glowie dobry barszczyk ;) |
To ten Twój gwiazdor to jakiś Ultras i hools pewnie :D
|
Perfum Amor Pour Homme i Hugo Boss:P, golarkę Philipsa i kasiorkę:D Nie jest źle:)
|
Chyba troszke za wcześnie... na prezenty...
|
Wigilię miałem o 16... Zjadłem karpika, pierożki i coś tam jeszcze, no i po wigilijnej kolacji dostałem prezenty;)
|
A ja dzisiaj pod choinkę dostałem standardowo skarpetki, bokserki, słodycze, dwa dezodoranty:P, kase i wczoraj sobie sam sprawiłem prezent w postaci Wiślackiego kalendarza. Aha wczoraj dostałem jeszcze szalik od FanClubu na ktore zapisywaliśmy się w sierpniu...:) Fajnie się zgrało
P.S. Liczylem jeszcze na Gargułe pod choinką ale moze bedzie na nowy rok:P:D |
Cytat:
U mnie to zazwyczaj Wigilia trwa dłuuużej niż godzine :P A prezenty to tak koło 23-24 ;) |
Niebo jest zachmurzone:D
|
a ja krem po goleniu i czekolade ;] nieporozumienie ;/
|
Wypasionego czerwonego drecha i srebrny łańcuszek z serduszkiem:)
|
Koszulkę i kaskę,skromnie ale nie o ilość i cenę tutaj chodzi :)
|
babcia wzięła i rzygnęła forsą i to 2 gole. Może za tego karpia, bo żydów nie lubi:)
Do tego powerball i taki sobie sweterek, czyli ogólnie bardzo na plus:) |
perfumy<w konkretnej ilości, bo od babci i cioci:P> slodycze, kasa:)
|
Klawiatura :) to o co prosiłem, bo na starej połowa lietrek sie starła na klawiszach.
Plus standard - balsam po goleniu, słodycze, kieszonkowy kalendarzyk. |
Dostałem Łukasz Gargułę i czekoladki (żona mówi ze z brazylijskiego cacao)
- Marek Wilczek |
Pantofle,skarpetki,słodycze i kaske:D
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 04:17. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl