Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [16. kolejka] RUCH Chorzów - WISŁA Kraków, sobota 29.11.2008 18:15 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=5096)

medyk 29.11.2008 20:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez marcinarsenal (Post 635849)
Trzeba powalczyć i wierzyć do końca, licze na końcówke jak z Odrą



Mam nadzieje, że nie mówisz tego od siebie, a głupio przewidujesz

uwierz mi ze przewiduje i tego bardzo nie chce :-/

hoho 29.11.2008 20:01

Pawełek jakby wyszedl na raz to by ta pilke zlapal..

jasnyGwint 29.11.2008 20:01

eee, dobrze jest , mamy najlepszą druzyne bo było 14 punktów przewagi...

co nie? przedsezonowi eksperci :D ?

Fernando Redondo 29.11.2008 20:01

Brożki grają jak baletnice i tyle

Andzia~ŁA 29.11.2008 20:02

no! czekajmy do 90' strzelimy dwie w doliczonym czasie i będzie :-D

a tak bardziej serio to aż przykro na to patrzeć ...

seta 29.11.2008 20:02

niestety prawda jest taka ż od wrzesnia nic nie gramy
czyja to jest wina niechy każdy sam sobie na to pytanie odpowie
Skorża out !!!!!

LuKiTS89 29.11.2008 20:03

Brawo za doping dla naszych mimo utraty bramki TYLKO WISŁA TS!!

piotrek chicago 29.11.2008 20:03

mam nadzieje ze sie myle ale... zmiana trenera pewna a majster nie da nas:(

Elendil 29.11.2008 20:04

no niestety, Skorża leci. MOże i nie jego wina, że piłkarze prosto kopnąć piłki nie potrafią, ale cóż...

kibic sukcesu 2007 29.11.2008 20:04

Przy bramce Pawełek stał jak przyspawany do linii bramkowej. A wcześniej jak piłka krążyła w polu karnym miał przynajmniej ze 3 szanse, żeby wyjść z bramki i przejąć tą piłkę.

Watts 29.11.2008 20:05

Cytat:

czyja to jest wina niechy każdy sam sobie na to pytanie odpowie
Pawełek, Cantoro, Łobodziński

jeszcze?

krasny 29.11.2008 20:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez seta (Post 635860)
niestety prawda jest taka ż od wrzesnia nic nie gramy
czyja to jest wina niechy każdy sam sobie na to pytanie odpowie
Skorża out !!!!!

Masz lepszego kandydata?

jasnyGwint 29.11.2008 20:06

^^ pewnie czarodzieja

fst 29.11.2008 20:07

Albo doktora Majewskiego ^^

medyk 29.11.2008 20:07

prawda jest taka ze od meczu z Lechem idzie nam do dupy i wszystkie wazne mecze zjebalismy Cracovia, Lech, Legia nie potrafimy wygrac ze slabym LKSem zle to wyglada od wrzesnia, trzeba rewolucji kadrowej, a Skorze bym zostawił, pierwsze zaczal bym od opchnięcia Pawełka

pikey 29.11.2008 20:09

Tak Skorża out!! W Polsce jest na pęczki lepszych fachowców. Już się nie mogę doczekać np trenera Motyki i będzie szarańcza na Reymonta!

seta 29.11.2008 20:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez krasny (Post 635866)
Masz lepszego kandydata?

nie wiem , w Polskiej lidze raczej nie
ale szlag mnie trafia jak patrz jak Wisła gra
i to jest jedyna prawda

szczebrzeszcz 29.11.2008 20:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pikey (Post 635871)
Tak Skorża out!! W Polsce jest na pęczki lepszych fachowców. Już się nie mogę doczekać np trenera Motyki i będzie szarańcza na Reymonta!

:lol:
z całym szacunkiem dla pana Motyki, ale Skorża ma o wiele większe osiągnięcia

Cytat:

Pierwotnie napisane przez seta (Post 635872)
nie wiem , w Polskiej lidze raczej nie
ale szlag mnie trafia jak patrz jak Wisła gra
i to jest jedyna prawda

a w czym tu wina Skoży, co oni by mieli zroibć inaczej zeby wpadło, jego wina ze Brożkowi zabrakoło 20cm, ze tylu kopaczy Ruchu stoi na obornie, pech, to min. siedzi w głowach pilkarzy ale on przeciez nie jest w stanie wszytkie w glowkahc poukladac, pilkarz tez musis chciec, poza tym tacy zawodnicy jak Cantoro Głowacki Baszczyński juz troche grają wiec spadek formy kiedys musial nastapic, Cleber ma juz swoje lata, a kto mogł przypuszczac ze Łobodzinski bedzie grał tak słabo ze nawet mlokos go wygryzie, albo że Zieńczuk strzelający w zeszłym seoznie 12 bramek w tym nic nie strzeli....
była nadzieja w Boguskim czy Jirsaku ale widać Ci piłakrze już są przemęczni bo teraz grają ewidetnie ponizej oczekiwan

gdyyb zawiodał taktyka itp to ja rozumiem, pretensje do Skorży byłyby jak najbardziej uzasadnionen ale co robić kiedy drużyna ma prawdziwy NIEFART
przewaga jest strzały są , posiadanie jest.... ale bramek nie ma :/

poza tym czy były jakies w zmocnienia w tej rundzie, bo o ile pamitam to tylko obrona a przeciez strzelac tez ktos musi

gdyby Brożek był ten 20cm bliżej, była by bramka, dowiezli by do końca i nikt by pretensji nie miał, Wiśle nie idzie, a i przeciwnicy są w tyms sezonie lepsi

RN to niech ma pretensje do siebie, bo kazdy transfer pienieżny blokowali,

nie mam żadnych pretensji do Skorży ;P

ten seozn jest spartolony, mam nadzieje ze ktoś tam na górze się opamięta

LooNatyk 29.11.2008 20:11

coz poradzic, znowu gracze nam trenera zwalniaja. Ehh jak mi sie marzy, aby zamaist Macka poleciala "smietanka" z naszej szatni.

Przyjdzie nowy, to znowu kilka meczy zagraja na gazie, a potem ponownie siup do swojego normalnego poziomu. Az mi sie pisac niechce jak pomysle, ze znowu bedziemy szukac trenera..

zlotowa92gdansk 29.11.2008 20:11

MACIEK!! SKORŻA!!

Nie ma nikogo lepszego..
Będzie jakiś "czarodziej z zagranicy"

krasny 29.11.2008 20:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez seta (Post 635872)
nie wiem , w Polskiej lidze raczej nie
ale szlag mnie trafia jak patrz jak Wisła gra
i to jest jedyna prawda

Wiec lepiej zastanow sie czy lepiej wyrzucic trenera nie majac na jego miejsce nikogo, czy czesc zawodnikow ktorym sie w dupach poprzewracalo i nie sa godni grania w Wiśle!
Osobna kwestia ze naszemu włodarzowi łatwiej o pierwsza opcje...

andalemono 29.11.2008 20:12

Sprzedane. **** im w ambicje. [']

mr_kwolf 29.11.2008 20:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szczebrzeszcz (Post 635873)
:lol:
z całym szacunkiem dla pana Motyki, ale Skorża ma o wiele większe osiągnięcia

wiesz co to ironia?

To co gramy to żenada, mam dość, mam nadzieje że nie będzie na Odrze "czy wygrywasz czy nie" bo to co oni robią to istne jaja i nabijanie się z nas kibiców

emjot 29.11.2008 20:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez LooNatyk (Post 635874)
coz poradzic, znowu gracze nam trenera zwalniaja. Ehh jak mi sie marzy, aby zamaist Macka poleciala "smietanka" z naszej szatni.

Przyjdzie nowy, to znowu kilka meczy zagraja na gazie, a potem ponownie siup do swojego normalnego poziomu. Az mi sie pisac niechce jak pomysle, ze znowu bedziemy szukac trenera..

Cantoro, Zieńczuk, Baszczyński
bezapelacyjnie out

dostuffca 29.11.2008 20:12

Zrzec się poborów.. hej grajki zrzec się poborów..

Przecież to jest jakieś pieprzone nieporozumienie..

fst 29.11.2008 20:14

Co z nimi sie kur.. dzieje?! Czy oni sobie już na stałe zakodowali "po co strzelać samemu skoro Brożek PEWNIE coś strzeli"?! Nosz kur... jego mać.

Ogryzek 29.11.2008 20:14

No niestety, chyba będziemy mieć nowego trenera (nie żebym tego chciał) - ale znając sposób działania naszego Nadprezesa to niestety realne. Szkoda i tyle....

Naprawdę szkoda, bo z tych nielicznych sytuacji można było ustrzelić 1 bramkę i zakończyć mecz skromnym 1-0....

djjamajczyk 29.11.2008 20:15

może was to bawi , bawi was wielbienie piłkarzyków ale mi się juz nie dobrze robi od pewnego czasu ..
gramy taki shit że chyba bardziej już nie mozna , nasze "gwiazdeczki" myślą że chłopaki z Ruchu sie przed nimi położą .. 0 kreatywności 0 walki ... to jest istyny dramat.
nie żebym bronił Macka bo on tez MUSIAŁ coś spieprzyc (motywacja) ale z taka banda grajków to chyba wiećej sie nie ugra . taki nasz piłkarz : lat 28 stan:wypalony...

fanTS1906 29.11.2008 20:15

Całym sercem jestem za Skorżą i wiadomo, że to kompletnie nie jego wina ale czuje ze w koncu w klubie moga nie wytrzymac, za duzo tych wpadek ;/

Elendil 29.11.2008 20:15

śmiech na sali. Nie wiem, jak nazwać drużynę z najmocniejszą 11-tką w lidze,która przegywa lub remisuje z kim się da. Oni nie potrafią kopnąc prosto piłki, ba, boją się jej. Jest w polu karnym a ci grają w "dziada" a potem jakiś kaleki strzał. Zenada, piłkarze.

DrewniaQ 29.11.2008 20:16

Brak skrzydłowego i nadmiar za przeproszeniem grojków. Odesłać Łobodzińskiego, Dawidowskiego, może Niedzielana, Kmiecika i już milion euro z zarobków odciążony.

Skorża zostaje!!! Okres złej gry jest, lecz nie można cały czas grać dobrze. Trzeba kupić zawodników! !

medyk 29.11.2008 20:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez DrewniaQ (Post 635886)
Brak skrzydłowego i nadmiar za przeproszeniem grojków. Odesłać Łobodzińskiego, Dawidowskiego, może Niedzielana, Kmiecika i już milion euro z zarobków odciążony.

do tej grupy Zieńczuk i Pawełek w pakiecie z Cantoro mimo że chłopa lubie

hoho 29.11.2008 20:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Elendil (Post 635885)
śmiech na sali. Nie wiem, jak nazwać drużynę z najmocniejszą 110stką w lidze,która przegywa lub remisuje z kim się da. Oni nie potrafią kopnąc prosto piłki, ba, boją się jej. Jest w polu karnym a ci grają w "dziada" a potem jakiś kaleki strzał. Zenada, piłkarze.

Najmocniejsza jedenastka ? My mamy jednego napastnika,nie mamy ani jednego ofensywengo rozgrywajacego i mamy bramkarza ktory juz co dwa mecze funduje rywalom gola .

Wasiu 29.11.2008 20:17

Przykro to mowic ale
16 meczow - 4 porazki, 3 remisy.
Argument o braku transferow jest niepodwazalny, ale to nie tlumaczy takiej padaki.
Dzieki Maciek za wszystko, czekamy na nowego trenera.

Perek 29.11.2008 20:18

Za wyniki odpowiada trener, czyli Skorża. Zobaczcie jak oni grają, zero motywacji a za motywacje odpowiada trener. Przestańcie bronić Skorżę bo mi się rzygać chce. Skorża nie potrafi do piłkarzy przemówić. Macie przykład po meczu ze Śląskiem, piłkarze dostali dwie czerwone kartki i Skorża mówi, że było ostro w szatni i to się już nie powtórzy... kilka dni później dwie czerwone kartki. Boguski to normalnie spadł na psy. Nie potrafi piłki przyjąć.... Brożek też ostatnie mecze słabo, widać, że stracił formę Wiadomo zawsze można gadać, że piłkarzy lepszych trzeba, ale z tymi co jest to nie przystoi przegrywać z Ruchem, Śląskiem i remisować z Cracovią, oraz beznadziejnym ŁKS-em i Górnikiem ,których każdy leje jak chce. TO JUŻ WINA SKORŻY.

jurukuru 29.11.2008 20:18

Cholera!!!!!!! Zabrakło Głowackiego i Baszcza, to co robił Łobo to tragedia, sprzedać go!!

marcinarsenal 29.11.2008 20:19

Jak czytam komentarze "Skorża out" to mi się zbiera nie powiem na co. Ludzie początek sezonu był wyśmienity - Beitar, Barca, w lidze też nieźle. Później już tak fajnie nie było, ale zawsze byliśmy w czołówce, na kilka kolejek liderowaliśmy. Teraz co? nie wyszły 2,3 mecze i zwalniacie człowieka, który niedawno wyciągnął 14 punktów przewagi nad drugą Legią? Człowieka, który pokonał Barcę, jestem pewien, że gdyby nie pechowe losowanie to wprowadziłby nas do LM. A to wszystko bo nie wyszły kopaczom 3 mecze?!

Nasi są już pewnie zmęczeni, myślą o urlopach. To jest bardzo bardzo zły moment na zmianę trenera. W przyszłej rundzie walczymy o majstra i spacerek do Ligi Mistrzow, nie mozemy teraz zwalniac trenera, dajmy mu chociaz te jeszcze jedna runde. Zobaczymy jak przepracuje przerwe i co osiagnie na koniec, ale na razie SKORZA PELNE POPARCIE!!!

Dubi 29.11.2008 20:19

Wisła jest w kryzysie, to widac golym okiem i nie ma czego ukrywać.
z całym szacunkiem dla spotkan ligowych,ale całe szczescie ze do konca został jeden mecz ligowy
ŁAPY PRECZ OD TRENERA SKORŻY !!!

tofik 29.11.2008 20:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez seta (Post 635860)
niestety prawda jest taka ż od wrzesnia nic nie gramy
czyja to jest wina niechy każdy sam sobie na to pytanie odpowie
Skorża out !!!!!

Powtarza się historia z jakim by nie było trenerem! Może chociaż raz grajki out, albo Cupiał out ? :) Zawsze wina trenera ? A, ze od paru lat nie kupujemy piłkarzy tylko się osłabiamy to też Skorży wina ?

Drużyna za długo jest w stagnacji ciągle te same mordy na dodatek większość wypalonych ligowców. Rozgrywają kolejny x z kolei sezon i nie są w stanie wykrzesać z siebie odpowiedniej motywacji i zaangażowania. Każdy zespół to przechodzi i bez świeżej krwi żaden motywator nic nie wskóra.

westersyl 29.11.2008 20:19

Jak Cantoro, Łobodziński, Zieńczuk, Baszczyński, Pawełek pojadą na zgrupowanie do Hiszpanii to się załamie. Szkoda kasy na bilety.
Naszemu Pawłowi już zaczyna brakować konkurencji, stał się zbyt "ważny" ale to nie jego wina lecz naszego zarządu.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:31.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl