Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [13. Kolejka] Odra Wodzisław - Wisła Kraków środa, 12.11.2008 godz. 19:15 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=5046)

4fan_player 12.11.2008 21:03

Może psycholog by pomógł?

tofik 12.11.2008 21:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 4fan_player (Post 628032)
Może psycholog by pomógł?

Kop w dupę i zakup solidnej konkurencji. Lepsze niż psycholog.

unpredictable_wislaczka 12.11.2008 21:05

Właśnie mają pomysł,ale czemu to do cholery nie chce wpaść?
Zieniu wejdzie chyba
Wodzisław,sędziowie,czerwone kartki,to się już jakiś standard robi?

WINDEK 12.11.2008 21:05

Co z tego, że mają pomysł skoro w piłkę se trafić czysto nie mogą? :|

djjamajczyk 12.11.2008 21:06

kyrie eleison :D jeśli tego nie wygramy to Brożek powinien dostać bure od trenera powinno być z 3 :0 ..dobra niech stracę 3:1 :P .

HEDu 12.11.2008 21:06

Pomysł jest, akcje są, nie ma bramek.

rafiABG 12.11.2008 21:07

Jak widze tą twarz Łobodzińskiego zmęczoną po 10 min gry to się zastaniam co on przed meczem robił albo co jemu robili...

WINDEK 12.11.2008 21:08

Van Gaal ostatnio mówił, że nie ma nic przeciwko seksowi zawodników Alkmaar przed meczem... Tylko, żeby nie robili tego kilka godzin. Może w tym sęk Rafi? :D

iiYama 12.11.2008 21:08

Czerwień dla gospodarzy, średnio zasłużona.

dostuffca 12.11.2008 21:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez unpredictable_wislaczka (Post 628039)
Właśnie mają pomysł,ale czemu to do cholery nie chce wpaść?

Piłka wpaść nie chciała raz, jak wybili piłkę z linii bramkowej (ale nie było to takie trudne). Potem nie chciała dać się trafić.. Paweł powinien odpocząć chyba w następnym meczu.

17 min do końca - grają w 10. K***a to trzeba wygrać..
Sędziowie zaczynają się gubić.

djjamajczyk 12.11.2008 21:09

Aleksander out , teraz juz wszystko jest w rek..nogach Brożka .

Styk83 12.11.2008 21:09

Jak sobie samobuja nie strzela to znowu bedzie remis a dotego czerwien dla nich to juz wogole sie zamkna na wlasnej polowie,ehh ale wiara czyni cuda!!!WIsla

7 kotów 12.11.2008 21:10

Mam nadzieje, ze korzym dozna w jakms meczu skomplikowanego zlamania w kolanie i zerwania wiazadel i sciegien.
Co za gowniarz .......ony.

rafiABG 12.11.2008 21:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WINDEK (Post 628044)
Van Gaal ostatnio mówił, że nie ma nic przeciwko seksowi zawodników Alkmaar przed meczem... Tylko, żeby nie robili tego kilka godzin. Może w tym sęk Rafi? :D

całkiem możliwe

prober 12.11.2008 21:12

Odra usilnie gra na czas, zawodnicy faulują w obronie, symulują w ataku.
Będzie 0:0.

djjamajczyk 12.11.2008 21:13

richtig.. Korzym powinien dostać czerwoną kartkę a schodząc doznać kontuzji...

Wreszcie ! Zszedł ten "nie che bana" Korzym bez tego symulanta to jest szansa na płynniejszą grę i na strzelenie jakiegoś gola ...

zloto 12.11.2008 21:14

Ale po nich wogule zdenerwowani nie widac, chyba nie mja swiadomosci co graja, ktos im to powiedziec musi!!!

Witoldon 12.11.2008 21:16

Paranoja... Sędzia ślepy, Odra powinna kończyć w 9. Paweł Brożek wraca do starej formy, z dwóch metrów nie trafić:evil:

juniordiaz 12.11.2008 21:17

mi sie wydaje ze nam polonia ucieka i do tego chcialem dodac ze strasznie mnie to wk...... jak Polscy pilkarze wiedza ze nie mzoe byc klapy w nastepnym meczu i sa lepsi ale nie potrafia zapier..... na tym meczu

4fan_player 12.11.2008 21:18

Ja .......e. Nie wierzę w to co się dzieje :(

juniordiaz 12.11.2008 21:19

K...... m...
Wisła grac

iiYama 12.11.2008 21:19

Sędzia ch....wy

dostuffca 12.11.2008 21:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Witoldon (Post 628055)
Paranoja... Sędzia ślepy, Odra powinna kończyć w 9. Paweł Brożek wraca do starej formy, z dwóch metrów nie trafić:evil:

Odra właśnie w 10 mogła nas brutalnie skarcić.. A Paweł raczej nie wraca do starej formy tylko jest najwięcej grającym zawodnikiem - a jako, że nigdy z silnej psychiki nie słynął, więc tu też bym upatrywał źródła problemu..

pikey 12.11.2008 21:21

kolejna strata punktów z cieniasami sie szykuje:(:( K... może na te 5 ostatnich minut sie zmobilizuja

DrunkenBear 12.11.2008 21:23

Co za kaleka Łobo :/

juniordiaz 12.11.2008 21:24

nie ma bramki w boczna siatke
choleraaa


Rygel z 8 minut poleży

marcinarsenal 12.11.2008 21:24

Nie wierzę własnym oczom ;(
niech ktoś teraz powie, że nie istnieje kompleks Odry, żeby takie piłki jak dzisiaj nie wpadały już dawno nie widziałem. A szkoda, bo jest/była ogromna szansa na dogonienie czołówki. Kolejny mecz o którym trzeba zapomnieć

medyk 12.11.2008 21:26

ŻENADA ****a mać żenada to samo co z ŁKSem

juniordiaz 12.11.2008 21:26

bede musial sie chyba napic

HarryTB 12.11.2008 21:27

1111111111111 Wislaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

juniordiaz 12.11.2008 21:27

gggollll
!!!!!!!!!!!!!!!!!


JEZUS MARIAN dziekuje !!!

pikey 12.11.2008 21:27

Paweł zbawco!!!!

WINDEK 12.11.2008 21:27

****a wreszcie! Brożek :)

Styk83 12.11.2008 21:27

Kamien spadl z serca!!! Ej Wisla goll!!

Endrju 1906 12.11.2008 21:27

goooooooool

Przemo12 12.11.2008 21:28

nareszcie BRAWO PAWEL !!!!!!!!!!!!

harthausen 12.11.2008 21:28

Jezu, myślałem, że z nerwów się wykończę :)

tommiyacht 12.11.2008 21:28

ufffffffffffffffffffffffffffffff, rany boskie, jest jakas sprawiedliwosc na tym swiecie. co nie zmienia faktu ze naszym kopaczom nalezy sie spora bura

unpredictable_wislaczka 12.11.2008 21:28

Paweł zwracam honor,ale i tak powinno być przynajmniej 3 ;)
Szacunek za to podbiegnięcie do Piotrka i wyściskanie braciszka:)
MAŁY!!!!!

Żuczek 12.11.2008 21:28

Nie wierze!!!!!!!!!!!!! Chyba pierwszy raz w końcówce udało się strzelić!


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 14:47.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl