Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [12 kolejka] Wisła Kraków-ŁKS sobota 8.11.2008 godz. 16:00 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=5030)

TeeS 08.11.2008 17:58

Cracovia, Górnik Zabrze, ŁKS - brawo za zaangażowanie z tymi "mocarzami" polskiej ligi...

Żuczek 08.11.2008 17:58

Ciekawe jak Wisła chce zostać mistrzem, skoro nie radzi sobie ani z zespołami z dołu tabeli (Cracovia, Górnik, ŁKS) ani z tymi z góry (Lech, Legia). Jeżeli w zimie nie dojdzie do jakiś dobrych transferów i nasza gra gruntownie się nie zmieni to o majstrze możemy zapomnieć.

JrQ- 08.11.2008 17:58

Dobrze, moze w koncu dostaniemy transfery, bo do ch*ja po kazdym sukcesie sie oslabiamy

unpredictable_wislaczka 08.11.2008 17:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Maciuś (Post 625613)
Baszczu, Cantoro, Glowacki, Cleber, Lobodzinski: i co panie trenerze, jest pan skazany na nas

Jak patrzę na tego człowieka,to zastanawiam się, co słychać u Jasia Paulisty...

gromaders 08.11.2008 17:59

ale jestem wkur....!!!!!!!! WSTYD!!!!!!! grać im się nie chce!!!!!!

juniordiaz 08.11.2008 17:59

znajdzmy plusy ucieklismy Lechowi na 4 punkty i dogonilismy Legie i Polonie jutro Lechia nam pomoze

4fan_player 08.11.2008 18:00

Ehh ciężko opisać to co się dzisiaj wydarzyło. Muszę ochłonąć.

Ogryzek 08.11.2008 18:00

Straciliśmy 2 punkty!

Niestety, żenada i tyle. Co tu pisać jak z takimi "dziadami" z ŁKS nie możemy wymęczyć skromnego 1-0! No padaka. Teraz Polonia pewnie wygra, Lech też i jest nieciekawie. Teraz mecz w Wodzisławiu gdzie zawsze nam się grało ciężko....

element 08.11.2008 18:01

nie będę rzucał się na chłopaków, co nie zmienia faktu że nie dali z siebie tyle ile powinni... bo ten bramkarz ŁKS-u cudy na kiju wyprawiał.

Wisła 0-0 Wyparło.

Teraz liczyć na potknięcie Polonii..

PS. Tak, mnie też boli ten wynik, ale taki jest sport... bez szaleństw i napinek malkomenciiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii ;)

szczebrzeszcz 08.11.2008 18:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez unpredictable_wislaczka (Post 625624)
Jak patrzę na tego człowieka,to zastanawiam się, co słychać u Jasia Paulisty...

euro liczy:-P

minut meczu widziałem .... 10

a z tego co widziałem wynikałao że wile piłek Łks przejmował zanim do celu dotarły, poza tym do Wiślaka zawsze dobiegał 1-2 zawodników... no i te podania :| krótkie i słabe, nawet strzał sobolewskiego lichy :/

flamengista 08.11.2008 18:02

Bardzo nieciekawie, bo pozycja Skorży po tym meczu jest jeszcze słabsza. Naprawdę nie daje sobie Pan Maciej szansy. A i piłkarze nie są mu chyba łaskawi.

Moim zdaniem drużyna zagrała przeciwko naszemu trenerowi. Tylko tak można to racjonalnie wytłumaczyć.

fst 08.11.2008 18:03

Wszystko ok tylko wykończenie do kitu...

gromaders 08.11.2008 18:04

nie da się racjonalnie tego wytłumaczyć, grają jak szmaciarze i tyle!! nie chce im się grać

CH. 08.11.2008 18:06

:lol:

kompromitacja, wstyd, porażka, 3 wojna światowa, wszyscy do zwoleniania, Skorża out, Bednarz out, papierki po lizakach na trybunie out!


A tak na poważnie, gra ok, tylko to wykończenie.. a remis ŁKS może zawdzięczać Wyparle.
To tyle.
TYLKO WISŁA!

gromaders 08.11.2008 18:07

gra ok?!?!?!?!?! chodzenie po murawie, brak zaangażowania, chyba inny mecz oglądaliśmy!

CH. 08.11.2008 18:08

Piszesz tak bo nie wygraliśmy, to normalne... też tak kiedyś podchodziłem do sprawy.

TonyTS 08.11.2008 18:09

Do tej pory tylko czytałem sobie forum i nic się nie odzywałem ale teraz juz napisze, bo nie wytrzymałem: Nie Wisła - wyparlo 0-0 , tylko Skorża - wyparło 0-0....niech dalej kombinuje ze składem to napewno będzie "lepiej"!!

Chesteroski 08.11.2008 18:10

A moim zdaniem, to nic dziwnego, czasem trafia się słabszy mecz, wtedy potrzeba na boisku lidera z prawdziwego zdarzenia, a poza tym, jak długo gra ofensywna ma być oparta na samym Brożku, potrzebny drugi napastnik podobnej klasy.

Nie ma co płakać, przeciez wszyscy wiemy, że zespół potrzebuje wzmocnień w ofensywie i dziś sie to po raz kolejny potwierdziło.

Głowa do góry, w środe dalej gramy.

CH. 08.11.2008 18:11

:rotfl:

wpierw piejecie z zachwytu że taki a nie inny skład i teksty typu "Brawo Skorża, wkońcu!"

a teraz płaczenie że żle... bo remis.

hipokryzja.. czytajcie czasami siebie samych, bo raz tak gadacie a raz inaczej.

Poza tym to nie Skorża latał po boisku i to nie on miał piłkę pod nogą pod bramką ŁKS-u.

JrQ- 08.11.2008 18:11

OMG po raz kolejny zwalacie winę na bramkarza rywali...
Tak to jest, jak na mecz się stwarza po 5 setek, i nie strzela się żadnej.

Cała nasza gra w tej rundzie tak wygląda, tylko ze wczesniej Brożek byl skuteczny w 100% ...

kreseq 08.11.2008 18:12

Moze chcieli zawodnicy nie odskakiwac za daleko od reszty? Coz, remis z mojego punktu widzenia to idealny wynik.
Za duzo podan i za malo konkretnych strzalow.
Bramkarz LKSu spisywal sie dobrze ale nazywac to meczem zycia? Skoro sie strzela w srodek bramki lub za slabo to nic dziwnego ze bramkarz, nawet sredni wybroni co trzeba.
Mecz ogladalo sie mimo wszystko przyjemnie, oczywiscie jesli sie nie kibicowalo Wisle bo w przeciwnym wypadku mozna uznac mecz za padake.
Wszyscy teraz licza na potkniecie Polonii i Lecha :)

Brozek wysiada = problemy ze strzeleniem bramki. Tak to wygladalo dzisiaj.

jerry.lii.lewis 08.11.2008 18:12

Bida z nędzą.
Brożek dziś jak 2 lata temu - mistrz marnowania.
Sobol strzelanie powinien albo mocno poćwiczyć albo darować sobie w czasie meczu.
I te "kombinacje" pod bramką, jakby chcieli do bramki w trójkę wjechać - rozpacz. Jak mają bramki padać, skoro się nie strzela (że nie wspomnę o marnowanych).
Dobrze to raczej nie jest.

Perek 08.11.2008 18:12

Broniłem Skorzy, bo to fajny i miły facet, ale koniec z tym. Prawda jest taka, że przegraliśmy z najgroźniejszymi rywalami w lidze(Lech, Legia) remisujemy z najgorszymi (Cracovia, Górnik i ŁKS) odpadliśmy z Pucharu Uefa. Same niepowodzenia. Jak go zwolnią to płakać nie będę. W ogóle co to za "rotacje" ze składem? niech grają najlepsi a nie Skorża sobie sprawdza ich w meczu. Sprawdzać może jak jest 10 pkt przewagi a nie w takiej sytuacji!!!

unpredictable_wislaczka 08.11.2008 18:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez TonyTS (Post 625637)
Do tej pory tylko czytałem sobie forum i nic się nie odzywałem ale teraz juz napisze, bo nie wytrzymałem: Nie Wisła - wyparlo 0-0 , tylko Skorża - wyparło 0-0....niech dalej kombinuje ze składem to napewno będzie "lepiej"!!

Taa i to jest poważny problemy,myślę,że trzeba go przez to zwolnić.
Jak z Ruchem wygrali 2-0 i Skorża też przemeblował skład,to wszyscy go kochali i na rękach nosili,a teraz niby już jest be?

gigant 08.11.2008 18:15

Chyba nasi postawili wielkie pieniądze u buków na zdobycie bramki przez Sobola, bo tyle strzałów co w dzisiejszym meczu nie oddał nieraz w całej rundzie.

Zastanawia mnie Pawełek. Minuta i 10 sek do końca meczu, a koleś usilnie walczy o odsunięcie piłkarza o metr do tyłu, na środku boiska. Nie wywalczył nawet 10 cm, a stracił 20 sek.

Boguski słaby, Małecki słaby, Singlar słaby.

Po pajacowaniu Jarki jeszcze mnie brzuch boli ze smiechu.

fst 08.11.2008 18:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez TonyTS (Post 625637)
Do tej pory tylko czytałem sobie forum i nic się nie odzywałem ale teraz juz napisze, bo nie wytrzymałem: Nie Wisła - wyparlo 0-0 , tylko Skorża - wyparło 0-0....niech dalej kombinuje ze składem to napewno będzie "lepiej"!!

No to ostro teraz pojechałeś. Faktycznie, to wina Skorży, że zespół sytuacje marnuje, a to kombinowanie to trwa od tygodni, nie? Szkoda tylko, że to był 2 ligowy mecz z poważniejszymi zmianami- ale fakt, lepiej trzymać na boisku bezproduktywnego Zieńczuka i Łobodzińskiego, a w środku pola niech Cantoro sobie dalej kręci kółeczka.

CH. 08.11.2008 18:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Perek (Post 625643)
Broniłem Skorzy, bo to fajny i miły facet, ale koniec z tym. Prawda jest taka, że przegraliśmy z najgroźniejszymi rywalami w lidze(Lech, Legia) remisujemy z najgorszymi (Cracovia, Górnik i ŁKS) odpadliśmy z Pucharu Uefa.

Polać mu, bo dobrze prawi.

Mało tego, jeszcze półmetku ligi nie ma ale Pan Perek wie że odpaliśmy z Pucharów.
Apeluje do władz Wisły aby już piłkarze nie wychodzili na boisku w następnych meczach, bo i tak przegraliśmy.. wszystko przegraliśmy, spadniemy do 2 ligi i każdy się z nas będzie śmiał.

To jest niedopuszczalne i niedorzeczne!
Apeluje jeszcze raz, rozwiązać Wisłę bo zremisowała z ŁKS-em 0-0!!

Inaczej się pogniewam!


PS. dwie rzeczy przez które czołgam się ze śmiechu do teraz

statystyki
Sytuacje: 15-2
Strzały: 20-7
Strzały celne: 7-1

i Jarka
:lol:

medyk 08.11.2008 18:20

mam tylko nadzieje ze Wisła się odwoła i ten pajac Jarka zostanie zawieszony na jakies 2 mecze. Koniec z tym s****ysyństwem!

Mamba 08.11.2008 18:21

Zwolnić Skorże!! To jego wina i zatrudnić najlepiej Majewskiego! Oto jest recepta na mistrza!

A teraz tak na serio:
Dzieci i pseudoznafffffcy proszę nie wypowiadajcie się na forum....

CH. 08.11.2008 18:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Mamba (Post 625649)
Zwolnić Skorże!! To jego wina i zatrudnić najlepiej Majewskiego! Oto jest recepta na mistrza!

!


1906% Poparcia!



E tam mistrza, to receptura na zdobycie Pucharu Uefa!

Konrad. 08.11.2008 18:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez flamengista (Post 625631)
Bardzo nieciekawie, bo pozycja Skorży po tym meczu jest jeszcze słabsza. Naprawdę nie daje sobie Pan Maciej szansy. A i piłkarze nie są mu chyba łaskawi.

Jak widać nie tylko dziennikarze to plotkarze, czekający na błąd...
Cytat:

Pierwotnie napisane przez jerry.lii.lewis (Post 625642)
Bida z nędzą.
Brożek dziś jak 2 lata temu - mistrz marnowania..

Brożek w ostatnich 5 meczach strzelił pięć goli, ale wystarczył słaby mecz z ŁKSem i już przypomina mu się kryzys sprzed dwóch lat...

Jak nie strzeli Odrze, to bankowo będziemy czytać o "zablokowaniu sie Brożka"....

Perek 08.11.2008 18:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez CH. (Post 625647)

Mało tego, jeszcze półmetku ligi nie ma ale Pan Perek wie że odpaliśmy z Pucharów.

naucz się czytać ze zrozumieniem

Wasiu 08.11.2008 18:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez element (Post 625629)
nie będę rzucał się na chłopaków, co nie zmienia faktu że nie dali z siebie tyle ile powinni... bo ten bramkarz ŁKS-u cudy na kiju wyprawiał.

Wisła 0-0 Wyparło.

Teraz liczyć na potknięcie Polonii..

PS. Tak, mnie też boli ten wynik, ale taki jest sport... bez szaleństw i napinek malkomenciiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii ;)

Wutłumacz mi jedno. Każdy mecz, który Wisła nie wygrywa i element sie produkuje na forum "a bo to bramkarz dobry byl".
Nie potrafisz przyznac, ze nasi zawodnicy w tym meczu zapomnieli jak sie strzela, ze seryjnie marnowali okazje bramkowe, a strzaly ktore jakims cudem trafily w bramke byly po prostu zenujace ?
Wez nasprowadzaj do Wisly tych swoich genialnych polskich bramkarzy na czele z Cabajem, Bodziem W, Nowakiem i hajda na mistrza.

dymion9 08.11.2008 18:30

Nie żebym bronił Maćka i piłkarzy bo nie było dziś dobrze ale ludzie taki sport jest. Dziś MU przegrał z Arsenalem osłabionym i Ferguson dalej będzie pracował aż sam powie stop to się tyczy również Wengera a my po jednym meczu Brozio super a po drugim że wraca do starej formy bo nie wyszło mu dwa razy i wogóle daremny to samo Skorza słaby treneiro według co po niektórych a jutro będzie lepszy niz Mourinho. Troszkę zimnej wody na rozgrzane głowy dla wszystkich się to tyczy również Pana Cupiała. Nara

universe 08.11.2008 18:31

CH>
Twoja odpowiedz na post Pereka.... moze jak nie masz nic madrego do powiedzenia na temat meczu to sie nie produkuj czlowieku.

CH. 08.11.2008 18:36

Dopiero gdy najadę na całą kadrę Wisły wraz z trenerem i napiszę że to "cioty" to będę miał?

PS, Twój post za to dużo wniósł do tematu :lol:


bez odbioru

zidanemarcin 08.11.2008 18:37

Mam pytanie, czy jedna osoba moze kupic 5 biletow ? Prosze o odpowiedź !

Colin 08.11.2008 18:46

Nie wiem czym tu się podniecać. Czasem trafia się taki mecz że nic nie wpada choćby nie wiem co się robiło. Jedna bramka odczarowałaby to spotkanie, ale nie padła. No trudno. Piłkarze zagrali naprawdę dobry mecz, dali z siebie bardzo dużo, ale czasem tak jest że nic nie chce wpaść.

Oczywiście w niektórych sytuacjach podbramkowych Wiślacy moglibyli się inaczej troszkę zachować, czasem strzelać, czasem zachować więcej zdecydowania, ale taka jest piłka nożna. Nie ma jednych utartych schematów zdobywania bramek. Dziś zabrakło trochę szczęścia. Nie wiem za co można tu obwiniać Skorżę, bo Wisła nparawdę grała z rozmachem, kontrolowała przebieg spotkania, miała inicjatywę, dochodziła do sytuacji strzeleckich.

Jeśli ktoś prorokuje, że znowu spadły akcje Skorży u Cupiała (jeśli to rzeczywiście prawda, że spadły) to w takim razie żal mi pana Cupiała, bo jak dla mnie to większego maga od Skorży to on nie znajdzie (dając prawie nic na transfery) a i stabilizacji czy rozwoju poprzez zmianę trenera nie uzyska. Potrzeba w końcu wzmocnić siłę ofensywną realnymi transferami, głównie gotówkowymi, bo dobrych piłkarzy ofensywnych to trudno złapać za free Tyle ode mnie.

HEDu 08.11.2008 18:48

ktos mowil po co eksperymenty ? jakie eskperymenty ? zagralismy na 0 z tylu wiec obrona good, srodek pola, posiadanie 70%, sytuacji 15, dosrodkowan wiele, ale ok zmieniamy na Cantoro, Łobo i Zienczuka od poczatku (bo kogo niby chcielibyscie dac zeby nie eksperymentowac?) do ataku Kmiecika ? lol, zagralismy chyba dzisiaj naszym najlepszym składem, moze poza 1-2 piłkarzami, mielismy ogromna przewage ale nie wyszło, stało sie, a wy jak te małe dzieci

Żołnierz Białej Gwiazdy 08.11.2008 18:49

Szkoda tak zgubionych punktów. To był niezły moment bo nawet Lega traci punkty z niżej notowanym rywalem. Szkoda ale piąt się nie wali bo do końca sezonu jeszcze dużo meczy do rozegrania. Będzie dobrze.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:47.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl