Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   rFactor F1 League - nowa liga TWSD - informacje (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=5029)

glaca 12.12.2008 14:04

sluchajcie mam problem z ta gra.wchodze na serwer ale potem mnie wywala i pokazuje ze mam problem z jakims tf107.hdv...wie ktos o co chodzi...odpiszcie bo naprawde chce sobie w to pograc

Genio 12.12.2008 21:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez glaca (Post 641526)
sluchajcie mam problem z ta gra.wchodze na serwer ale potem mnie wywala i pokazuje ze mam problem z jakims tf107.hdv...wie ktos o co chodzi...odpiszcie bo naprawde chce sobie w to pograc

nalezy napisac do admina gry [gg podane na glownej stronie], on przesle Ci wymaganego update'a

Genio 14.12.2008 11:55

dla urozmaicenia ligi, wpadlismy na pomysl by pomimo co tygodniowych wyscigow F1 organizowac rowniez inne serie wyscigowe, dlatego umieszczam ponizej link do mod'a ETCC, na ktorym planujemy wyscigi co tydzien w srody
bedzie to liga podrzedna dla relaksu, chetnych zapraszam
- http://www.sendspace.com/file/l41d3m [download]

1. screen
2. screen

przypominam ze dzisiaj o 22:00 GP Malezji z serii F1
19 okrazen z okrazeniem formujacym przed startem

Genio 14.12.2008 15:18

przydzial zespolow przedstawiam na stronie [ www........../liveviev ]

Paweł_9182 14.12.2008 18:59

o 22 trening czy kwalifikacje?? a może wyścig?? ;)

sto(7)ica 14.12.2008 19:17

od 22 kwalifikacje

Genio 14.12.2008 19:19

jezeli napisalem ze GP o 22:00 to znaczy ze o 22:00 nalezy byc na serwerze :)

Genio 14.12.2008 20:05

wazna informacja przed wyscigiem

prosi sie by na czas wyscigu wylaczyc wszystkie programy łączo-żerne [gg, skype, hamachi] by nie lagowac serwera wlasnym, duzym pingiem
w przypadku duzej roznicy w pingach wzgledem reszty graczy, admin usunie gracza z serwera

Genio 15.12.2008 12:59

kolejne GP rozegramy na torze w Bahrajnie
- http://odsiebie.com/pokaz/742650---75ba.html
- http://www.sendspace.com/file/6t7lzf

wiecej informacji wkrótce

Genio 15.12.2008 18:25

GP Malezji zostalo zaliczone
kolejne GP, Bahrajnu odbedzie sie w niedziele o 22:00, wyscig liczyl bedzie 19 okrazen
do GP przystapi pierwsza 16 graczy z listy kwalifikacyjnej [ www........../liveviev ] restrykcje spowodowane są nie wydolnością serwera przy 20 graczach

Wyniki Grand Prix Malezji
http://images44.fotosik.pl/40/184538b7ebb5c253.jpg

Genio 16.12.2008 17:39

przypominam o kwalifikacjach do kolejnego GP

oraz o jutrzejszym wyscigu w klasie ETCC o 22:00 na torze Suzuka [ download ]

Genio 21.12.2008 14:54

przypominam o dzisiejszym wyscigu

Grand Prix Bahrajnu - niedziela, godzina 22:00 [kwalifikacje]

wstep tylko dla osob z listy kwalifikacyjnej [ www........../liveviev ]

Genio 21.12.2008 23:21

na pare dni serwer zostaje wylaczony

kolejne Grand Prix Hiszpanii odbedzie sie 4 stycznia o 22:00 - tor Barcelona [ download ]

http://images40.fotosik.pl/42/8f90244293b241b9.jpg


http://images50.fotosik.pl/42/2826091e9d21406d.jpg

sto(7)ica 07.01.2009 12:36

WITAM.... Serwer stoi ponownie i przypominam o dzisiejszym wyscigu

Grand Prix Hiszpanii
tor Barcelona

Genio 07.01.2009 17:28

Grand Prix rozpocznie sie o godzinie 22:00

zasady juz znacie, zapraszam uczestnikow

Gucio25 07.01.2009 18:41

co tak z dupy, w środku tygodnia?

Genio 07.01.2009 23:43

http://images41.fotosik.pl/47/c68a49c8b182437e.jpg

http://images47.fotosik.pl/47/b55b1562ee52f573.jpg


Kolejne, piąte Grand Prix odbędzie się w niedziele, 11 stycznia o godzinie 22:00

Grand Prix Turcji - Instanbul
[ download ]

nie pamietalem ktore osoby braly udzial w pierwszym GP Australii, niech zaznaczą swoją obecnosc tutaj lub na gg ligowym

Genio 10.01.2009 01:42

zalozylismy forum naszej ligi

moze to pomoze troche ją rozbudzic

zapraszam do odwiedzania i pomagania w rozbudowie

www.rFactor.xup.pl

sto(7)ica 10.01.2009 09:28

info; do startu w GP Turcjii wymagane zgloszenie kierowcy na naszym forum ligowym!!!

www.rFactor.xup.pl

Genio 15.01.2009 18:38

temat upadł ponieważ ligę przenieśliśmy na wewnętrzne forum

www.rFactor.xup.pl

zapraszam zaintersowanych

Genio 15.05.2009 13:15

odświeżam temat by przypomnieć o lidze F1 online, którą zapoczątkowałem na tym forum
obecnie rozgrywamy drugi sezon, przed nami trzecie GP, które odbędzie się w niedziele
liga powiększyła się do dwóch lig i w związku z wolnymi miejscami zachęcam kolejnych chętnych do gry
dane na temat serwera podaje w opisie pod postem

www.rFactor.xup.pl

przekaz z serwera F1:
http://www.rfactorlive.unl.pl/live_view.php?da[id]=1

zapraszam, liga jest z przeznaczeniem dla graczy zaczynających przygodę z tą grą

Genio 27.03.2010 00:33

odświeżam trochę stary już temat, ale chciałbym przypomnieć ze liga wirtualnych wyścigów F1 nadal żyje, a swój początek miała w naszym Wislackim gronie :)
nawet poszerzyła się do wyścigów samochodowych, tak wiec dla każdego coś się znajdzie

nie będę wklejał linku do ligowego forum, każdy zainteresowany momentalnie znajdzie, ale umieszczę w ramach zaciekawienia wyniki z ostatniego GP
http://rff1league.pl/f1/wyniki/01.Bahrajn.htm

'starych' chętnych zapraszam ponownie :)
liga amatorska ale poważnie prowadzona, dopuszczamy jazdę na klawiaturze :)

Genio 07.05.2010 15:06

Chciałbym zaprosić wszystkich grających w rFactor do Fun Race'ów odbywających się co tydzień w środy o 22:00 [wyścigi testowe w poniedziałki i soboty o 22:00]

Fun Race odbywają się na modzie rFF1 Cars Mod v1.6
Wszystkie pojazdy w modzie mają ujednoliconą fizykę jazdy oraz osiągi, setup jest w pełni zablokowany, jedynie dopuszczone są ustawienia paliwa, zmiany opon, zakresu skrętu, balansu hamulców i stabilizatory poprzeczne

pomoce na serwerze standardowe pod potrzeby klawiaturowców: ABS, TC, Skrzynia, Sprzęgło

http://i40.tinypic.com/2wn8b68.jpg

Każdy kto chciałby wziąć udział w wyścigach online na tym modzie niech zgłosi się na gg:13305472 gdzie uzyska wszystkie wskazówki dotyczące rozgrywki oraz dane serwera. [gdyby ktoś nie posiadał gry również może się zgłosić jeżeli tylko jest zainteresowany]
Serwer z załączonym modem stoi non stop 24h, 7 dni w tygodniu i może pomieścić 40 graczy

Live View - podgląd serwera
TrackPack serwera - [ pobierz tory ]

Zawartość rFF1 Cars Mod v1.6:
Alfa 147 GT-R
Alfa Romeo 156
Aston Martin DBR9
Audi A4 Avant
Audi A4 DTM
Audi A4
Audi RS4
Audi S3
BMW 1
BMW 320 E21
BMW E90
BMW M3 E46
BMW M3 GTR
BMW M6
BMW Mini Cooper
Cadillac CTS-V
Chevrolet Camaro SS
Chevrolet Corvette C6-R
Chevrolet Lacetti
Citroen C4
Derby
Dodge Viper CC
Ferrari 246 GT
Ferrari 288 GTO
Ferrari F430
Fiat Coupe
Fiat Linea
Ford Focus ST
Ford Mustang '69
Ford Shelby GT500
Ford Shelby GTR
Ford Torino
Gallardo GT3
Golf V GTI
Honda Civic
Honda NSX-R
Honda S2000
Lada 2110
Lada Priora
Lexus IS F
Lexus IS200
Mazda 3 MPS
Mazda 6 MPS
McLaren F1
Mercedes Benz C200
Mercedes CLK DTM
Mitsubishi Lancer EVO
Mitsubishi Lancer X
Nissan Skyline GT-R
Opel Astra OPC
Opel Vectra GTS
Panoz GT
Panoz GT2
Panoz GTR1
Peugeot 207
Peugeot 407
Pontiac GTO
Porsche 911 Carrera
Porsche 935 Turbo
Renault Clio
Renault Maxi 5 Turbo
Renault Megane II RS
Renault Megane Trophy
Renault Super Clio
Saleen S7
Samochody Ciężarowe
Skoda Octavia
Subaru Impreza WRC
Toyota AE86 Levin
Toyota Avensis
Toyota Supra MK4
Volkswagen Beetle
Volkswagen Scirocco
Volvo C30
Volvo S60-R
Zonda RS

rFF1 Cars Mod v1.6
http://www17.zippyshare.com/v/36109300/file.html
http://www49.zippyshare.com/v/50218841/file.html
http://www30.zippyshare.com/v/42091561/file.html
http://www15.zippyshare.com/v/41044247/file.html
http://www12.zippyshare.com/v/60197959/file.html
http://www30.zippyshare.com/v/94409480/file.html
http://www21.zippyshare.com/v/78915289/file.html
http://www21.zippyshare.com/v/86356913/file.html
http://www21.zippyshare.com/v/40722143/file.html
http://www21.zippyshare.com/v/72070587/file.html
http://www21.zippyshare.com/v/56533852/file.html
http://www21.zippyshare.com/v/75206127/file.html
2.26 gb

Genio 22.06.2010 21:22

gdyby się komuś nudziło i miał ochotę pooglądać wirtualne zmagania Formuły 1 na torze Monza:

http://www.livestream.com/rfactorf1league

podgląd telewizyjny z serwera F1 na żywo :)

janko04 22.06.2010 22:04

Można się zapisać?

Genio 22.06.2010 22:45

pewnie, zapraszam na stronę, kwalifikacje do ligi trwają co tydzień do soboty do północy

zapraszam również do naszej równoległej serii samochodowej, tutaj można zobaczyć część pojazdów w niej występujących:
http://www.livestream.com/rfactorf1l...1-2a3de4c505a0


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 02:13.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl