![]() |
sluchajcie mam problem z ta gra.wchodze na serwer ale potem mnie wywala i pokazuje ze mam problem z jakims tf107.hdv...wie ktos o co chodzi...odpiszcie bo naprawde chce sobie w to pograc
|
Cytat:
|
dla urozmaicenia ligi, wpadlismy na pomysl by pomimo co tygodniowych wyscigow F1 organizowac rowniez inne serie wyscigowe, dlatego umieszczam ponizej link do mod'a ETCC, na ktorym planujemy wyscigi co tydzien w srody
bedzie to liga podrzedna dla relaksu, chetnych zapraszam - http://www.sendspace.com/file/l41d3m [download] 1. screen 2. screen przypominam ze dzisiaj o 22:00 GP Malezji z serii F1 19 okrazen z okrazeniem formujacym przed startem |
przydzial zespolow przedstawiam na stronie [ www........../liveviev ]
|
o 22 trening czy kwalifikacje?? a może wyścig?? ;)
|
od 22 kwalifikacje
|
jezeli napisalem ze GP o 22:00 to znaczy ze o 22:00 nalezy byc na serwerze :)
|
wazna informacja przed wyscigiem
prosi sie by na czas wyscigu wylaczyc wszystkie programy łączo-żerne [gg, skype, hamachi] by nie lagowac serwera wlasnym, duzym pingiem w przypadku duzej roznicy w pingach wzgledem reszty graczy, admin usunie gracza z serwera |
kolejne GP rozegramy na torze w Bahrajnie
- http://odsiebie.com/pokaz/742650---75ba.html - http://www.sendspace.com/file/6t7lzf wiecej informacji wkrótce |
GP Malezji zostalo zaliczone
kolejne GP, Bahrajnu odbedzie sie w niedziele o 22:00, wyscig liczyl bedzie 19 okrazen do GP przystapi pierwsza 16 graczy z listy kwalifikacyjnej [ www........../liveviev ] restrykcje spowodowane są nie wydolnością serwera przy 20 graczach Wyniki Grand Prix Malezji http://images44.fotosik.pl/40/184538b7ebb5c253.jpg |
przypominam o kwalifikacjach do kolejnego GP
oraz o jutrzejszym wyscigu w klasie ETCC o 22:00 na torze Suzuka [ download ] |
przypominam o dzisiejszym wyscigu
Grand Prix Bahrajnu - niedziela, godzina 22:00 [kwalifikacje] wstep tylko dla osob z listy kwalifikacyjnej [ www........../liveviev ] |
na pare dni serwer zostaje wylaczony
kolejne Grand Prix Hiszpanii odbedzie sie 4 stycznia o 22:00 - tor Barcelona [ download ] http://images40.fotosik.pl/42/8f90244293b241b9.jpg http://images50.fotosik.pl/42/2826091e9d21406d.jpg |
WITAM.... Serwer stoi ponownie i przypominam o dzisiejszym wyscigu
Grand Prix Hiszpanii tor Barcelona |
Grand Prix rozpocznie sie o godzinie 22:00
zasady juz znacie, zapraszam uczestnikow |
co tak z dupy, w środku tygodnia?
|
http://images41.fotosik.pl/47/c68a49c8b182437e.jpg
http://images47.fotosik.pl/47/b55b1562ee52f573.jpg Kolejne, piąte Grand Prix odbędzie się w niedziele, 11 stycznia o godzinie 22:00 Grand Prix Turcji - Instanbul [ download ] nie pamietalem ktore osoby braly udzial w pierwszym GP Australii, niech zaznaczą swoją obecnosc tutaj lub na gg ligowym |
zalozylismy forum naszej ligi
moze to pomoze troche ją rozbudzic zapraszam do odwiedzania i pomagania w rozbudowie www.rFactor.xup.pl |
info; do startu w GP Turcjii wymagane zgloszenie kierowcy na naszym forum ligowym!!!
www.rFactor.xup.pl |
temat upadł ponieważ ligę przenieśliśmy na wewnętrzne forum
www.rFactor.xup.pl zapraszam zaintersowanych |
odświeżam temat by przypomnieć o lidze F1 online, którą zapoczątkowałem na tym forum
obecnie rozgrywamy drugi sezon, przed nami trzecie GP, które odbędzie się w niedziele liga powiększyła się do dwóch lig i w związku z wolnymi miejscami zachęcam kolejnych chętnych do gry dane na temat serwera podaje w opisie pod postem www.rFactor.xup.pl przekaz z serwera F1: http://www.rfactorlive.unl.pl/live_view.php?da[id]=1 zapraszam, liga jest z przeznaczeniem dla graczy zaczynających przygodę z tą grą |
odświeżam trochę stary już temat, ale chciałbym przypomnieć ze liga wirtualnych wyścigów F1 nadal żyje, a swój początek miała w naszym Wislackim gronie :)
nawet poszerzyła się do wyścigów samochodowych, tak wiec dla każdego coś się znajdzie nie będę wklejał linku do ligowego forum, każdy zainteresowany momentalnie znajdzie, ale umieszczę w ramach zaciekawienia wyniki z ostatniego GP http://rff1league.pl/f1/wyniki/01.Bahrajn.htm 'starych' chętnych zapraszam ponownie :) liga amatorska ale poważnie prowadzona, dopuszczamy jazdę na klawiaturze :) |
Chciałbym zaprosić wszystkich grających w rFactor do Fun Race'ów odbywających się co tydzień w środy o 22:00 [wyścigi testowe w poniedziałki i soboty o 22:00]
Fun Race odbywają się na modzie rFF1 Cars Mod v1.6 Wszystkie pojazdy w modzie mają ujednoliconą fizykę jazdy oraz osiągi, setup jest w pełni zablokowany, jedynie dopuszczone są ustawienia paliwa, zmiany opon, zakresu skrętu, balansu hamulców i stabilizatory poprzeczne pomoce na serwerze standardowe pod potrzeby klawiaturowców: ABS, TC, Skrzynia, Sprzęgło http://i40.tinypic.com/2wn8b68.jpg Każdy kto chciałby wziąć udział w wyścigach online na tym modzie niech zgłosi się na gg:13305472 gdzie uzyska wszystkie wskazówki dotyczące rozgrywki oraz dane serwera. [gdyby ktoś nie posiadał gry również może się zgłosić jeżeli tylko jest zainteresowany] Serwer z załączonym modem stoi non stop 24h, 7 dni w tygodniu i może pomieścić 40 graczy Live View - podgląd serwera TrackPack serwera - [ pobierz tory ] Zawartość rFF1 Cars Mod v1.6: Alfa 147 GT-R Alfa Romeo 156 Aston Martin DBR9 Audi A4 Avant Audi A4 DTM Audi A4 Audi RS4 Audi S3 BMW 1 BMW 320 E21 BMW E90 BMW M3 E46 BMW M3 GTR BMW M6 BMW Mini Cooper Cadillac CTS-V Chevrolet Camaro SS Chevrolet Corvette C6-R Chevrolet Lacetti Citroen C4 Derby Dodge Viper CC Ferrari 246 GT Ferrari 288 GTO Ferrari F430 Fiat Coupe Fiat Linea Ford Focus ST Ford Mustang '69 Ford Shelby GT500 Ford Shelby GTR Ford Torino Gallardo GT3 Golf V GTI Honda Civic Honda NSX-R Honda S2000 Lada 2110 Lada Priora Lexus IS F Lexus IS200 Mazda 3 MPS Mazda 6 MPS McLaren F1 Mercedes Benz C200 Mercedes CLK DTM Mitsubishi Lancer EVO Mitsubishi Lancer X Nissan Skyline GT-R Opel Astra OPC Opel Vectra GTS Panoz GT Panoz GT2 Panoz GTR1 Peugeot 207 Peugeot 407 Pontiac GTO Porsche 911 Carrera Porsche 935 Turbo Renault Clio Renault Maxi 5 Turbo Renault Megane II RS Renault Megane Trophy Renault Super Clio Saleen S7 Samochody Ciężarowe Skoda Octavia Subaru Impreza WRC Toyota AE86 Levin Toyota Avensis Toyota Supra MK4 Volkswagen Beetle Volkswagen Scirocco Volvo C30 Volvo S60-R Zonda RS rFF1 Cars Mod v1.6 http://www17.zippyshare.com/v/36109300/file.html http://www49.zippyshare.com/v/50218841/file.html http://www30.zippyshare.com/v/42091561/file.html http://www15.zippyshare.com/v/41044247/file.html http://www12.zippyshare.com/v/60197959/file.html http://www30.zippyshare.com/v/94409480/file.html http://www21.zippyshare.com/v/78915289/file.html http://www21.zippyshare.com/v/86356913/file.html http://www21.zippyshare.com/v/40722143/file.html http://www21.zippyshare.com/v/72070587/file.html http://www21.zippyshare.com/v/56533852/file.html http://www21.zippyshare.com/v/75206127/file.html 2.26 gb |
gdyby się komuś nudziło i miał ochotę pooglądać wirtualne zmagania Formuły 1 na torze Monza:
http://www.livestream.com/rfactorf1league podgląd telewizyjny z serwera F1 na żywo :) |
Można się zapisać?
|
pewnie, zapraszam na stronę, kwalifikacje do ligi trwają co tydzień do soboty do północy
zapraszam również do naszej równoległej serii samochodowej, tutaj można zobaczyć część pojazdów w niej występujących: http://www.livestream.com/rfactorf1l...1-2a3de4c505a0 |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 02:13. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl