Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [8 kolejka] Górnika Zabrze - Wisła Kraków, nd. 05.10.2008 godz 14.30 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=4914)

Zwitter 05.10.2008 14:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pysio (Post 612165)
z całym szacunkiem dla Macieja Skorży, ale on się już chyba wypalił jako nasz trener...

Takie wpisy to tylko na forum Wisły można znaleźć. Poczekajmy do końca meczu, jeżeli się wynik nie zmieni podobne wpisy będą się pojawiać jak grzyby po deszczu.

Do boju WISŁA!!!

jasnyGwint 05.10.2008 14:54

spokojnie panowie, przecież mieliśmy 14 punktów przewagi.

kto się założy że Górnik nie wygra żadnego z kolejnych pięciu spotkań ?

mic 05.10.2008 14:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez nesta (Post 612172)
Znalazl sie obronca... Czyli rozumiem mozna beznadziejnie grac, ale slowa krytyki sie nie naleza nikomu ? Wisla jest taka druzyna, jedyna na swiecie, ktorej zawodnicy nie moga byc z jakiegos powodu krytykowani, bo odrazu jest sie zdrajca narodu. Ile jeszcze ma meczow przegrac zeby Cupial sie obudzil ?

Slowa ktytyki czyli pokazanie fucka i krzykniecie "Pawelek ****" ? Masz poziom :lol:

@dadek: zgadzam sie, miejsca klaunow sa w cyrku, a nie na boisku, ani tutaj na forum

WSB 05.10.2008 14:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pysio (Post 612166)
z całym szacunkiem dla Macieja Skorży, ale on się już chyba wypalił jako nasz trener...


Z calym szacunkiem dla Ciebie ale wypierdalaj jak masz takie pierdoły pisac...

marcinarsenal 05.10.2008 14:54

z autu rzucic wprost w górnika? Ludzie bez przesady, dzisiaj nic nam nie idzie i rzeczywiście o choby punkt będzie niesamowicie ciężko

dadek 05.10.2008 14:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mic (Post 612161)
Oby czesciej pokazywal takim kimicom jak Ty.
Gdzie obrona byla ?

Ty kibicujesz Wiśle czy Pawełkowi?????

miejsce klauna jest w cyrku a nie koniecznie w naszej bramce...

4fan_player 05.10.2008 14:54

Piotrek też chyba zapomniał jak się gra w piłkę..

Watts 05.10.2008 14:57

Marcelo ;o

4fan_player 05.10.2008 14:57

****a Vaclavik mecz życia ma... Dlaczego z nami?

Styk83 05.10.2008 14:58

jeszcze damy rade,trzeba wierzyc!!Ej Wisla Gol

hoho 05.10.2008 14:59

Gornik zamurowal bramke,dajcie Marcelo znow do ataku :lol:

Kamyk 05.10.2008 14:59

Miałem cierpliwość do Pawełka i starałem się tłumaczyć jego kiksy złym dniem, czy chwilą nieuwagi - ale sorry bez przesady:|

SpoXsteR 05.10.2008 15:01

O tym pisałem.
Przegrana w takim meczu jest wielce prawdopodobna.

Cóż, szkoda tych straconych 3 pkt.
Ten sezon raczej idzie do lamusa, od nowego trzeba się wziąść w garść + transfery.

Pan Jotka 05.10.2008 15:02

Ta nieskutecznosc po raz kolejny mści sie na nas :/

PS. Spokojnie..Sezon sie nie skonczyl jeszcze, Poki co mamy runde wiosenna przed soba.Chyba ze nie kupia nikogo to wtedy zgadzam sie ze zdaniem Spoxtera.

sorel 05.10.2008 15:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez SpoXsteR (Post 612194)
O tym pisałem.
Przegrana w takim meczu jest wielce prawdopodobna.

Cóż, szkoda tych straconych 3 pkt.
Ten sezon raczej idzie do lamusa, od nowego trzeba się wziąść w garść + transfery.

A to mecz sie juz skonczyl ? :shock:

****a ale z was kibice, telefonikowcy :rotfl:

SpoXsteR 05.10.2008 15:04

Może się uda.
Ogólnie widać że Wiśle raz idzie, raz nie idzie. A szczęscia to my też nie mamy.
W taki sposób majstra się nie zdobędzie.

4fan_player 05.10.2008 15:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez SpoXsteR (Post 612194)
O tym pisałem.
Przegrana w takim meczu jest wielce prawdopodobna.

Cóż, szkoda tych straconych 3 pkt.
Ten sezon raczej idzie do lamusa, od nowego trzeba się wziąść w garść + transfery.

to żeś teraz pojechał.. jebnij się w łeb i pomyśl :rotfl:

pysio 05.10.2008 15:04

widzieliście strzał Zieńczuka z 71 minuty...

po prostu ręce mi opadają!

Styk83 05.10.2008 15:04

skad oni maja ten dzwonek jeb.....

nesta 05.10.2008 15:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mic (Post 612181)
Slowa ktytyki czyli pokazanie fucka i krzykniecie "Pawelek ****" ? Masz poziom :lol:

@dadek: zgadzam sie, miejsca klaunow sa w cyrku, a nie na boisku, ani tutaj na forum

A dlaczego oskarzasz mnie o wyzywanie Pawelka na meczu jak ja nawet na innym sektorze siedze ?

Nikt nie jest swieta krowa w Wisle. Tym bardziej pilkarz, ktory srednio co 3-4 mecze wali jakiegos babola.

marcinarsenal 05.10.2008 15:05

no i pawełek się obudził bo strzały wyglądają na groźne
obrony nie mamy, w ataku gramy całe g*wno, ehh i ten walony dzwonek!

hoho 05.10.2008 15:06

MAgiera wozi nasza cala obrone ,zal na to patrzec

4fan_player 05.10.2008 15:07

Małecki :) kolejny wieczny talent bo postępu nie widać w jego rozwoju, niby szybki ale zawsze brakuje czegoś.

Pan Jotka 05.10.2008 15:08

Spokojnie ludzie...NIE WALIMY NA PILKARZY! Jeszcze mecz sie nie skonczyl, jeszcze sezon trwa. Bedziemy na 3ecim miesjcu i tyle po tej kolejce. Transfery, ciezka praqca, trening i mamy 1wsze miejsce w zasiegu. Ale powtarzam--bez wzmocnien nie mamy szans na nic.

mic 05.10.2008 15:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez nesta (Post 612201)
A dlaczego oskarzasz mnie o wyzywanie Pawelka na meczu jak ja nawet na innym sektorze siedze ?

Nikt nie jest swieta krowa w Wisle. Tym bardziej pilkarz, ktory srednio co 3-4 mecze wali jakiegos babola.

No skoro sam piszesz "pokaz jeszcze raz fucka...." to odbieram to tak, ze Ci sie to podoba/popierasz tych "kibicow" itd.

----

Marcelo tragicznie, zastanawiam sie czy on nie bedzie drugim "kangurem"

Ogryzek 05.10.2008 15:08

Niestety - ale tego się obawiałem, nie tylko ja zresztą - krótka wartościowa ławka i przy kumulacji ciężkich meczy zaczynają się kłopoty....

Jak jeszcze ktoś napisze że jesteśmy najlepsi w lidze i przewyższamy resztę zespołów to go "zwyzywam" nie patrząc na bana.... dzisiaj widać w jakim momencie jest Wisła!

dadek 05.10.2008 15:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mic (Post 612181)
Slowa ktytyki czyli pokazanie fucka i krzykniecie "Pawelek ****" ? Masz poziom :lol:

@dadek: zgadzam sie, miejsca klaunow sa w cyrku, a nie na boisku, ani tutaj na forum


jeżeli o mnie chodzi możesz po meczu dać Pawełkowi medal, postawić wódkę czy co tam tylko chcesz... lepiej od tego bronił nie będzie...

ozinho 05.10.2008 15:11

Czemu Marcelo na boisku został?Jest fatalny,największe drewno,jakie w życiu widziałem.W ofensywie niezły,ale w defensywie tragedia.Ponadto fatalnie Zieniu,beznadziejnie Pawełek i słabo Łobol.Będzie dobrze,zły dzień może się każdemu zdarzyć.Nie ma czasem takiego przepisu ,że jak 2ch bramkarzy bedzie miało kontuzje to klub moze kupić 3go?Bo jak Mario bedzie tak dalej bronił to słabo to widzę.No się Heniek odgryzł :)

SpoXsteR 05.10.2008 15:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dadek (Post 612208)
jeżeli o mnie chodzi możesz po meczu dać Pawełkowi medal, postawić wódkę czy co tam tylko chcesz... lepiej od tego bronił nie będzie...

I tym bardziej nie od wyzywania go.


Wole przegrać z Lechem czy Legią, ale z takimi Górnikami trzeba wygrywać, bo po takich zwycięstwach z takimi drużynami jak KSG się zdobywa mistrza.

Byle dopiąć do miejsca pucharowego, ale to też będzie ciężkie.

hoho 05.10.2008 15:12

Takie mecze to sie gra tak ze trzeba strzelic gola i sie bronic a tu ku*wa spiaczka od 1 minuty iczekanie ze ktos zrobi za mnie i tak sie to konczy

zloto 05.10.2008 15:14

Polowa z was nie moze sie nazywac kibicami, Wisla juz jest ble, fuj i niedobra, opoanujcie sie!!!


EDIT: I co zatkalo kakalo, kto mowil ze szkoda meczy, tracimy 3 punkty, w waszych swiatach moze tak.

ozinho 05.10.2008 15:14

Sobobobobollll!!!!

gress 05.10.2008 15:14

No nareszcie !! Więcej ambicji...

SpoXsteR 05.10.2008 15:15

Dowiezc chociaz remis, Lech i Legia remisuje i jest ok.

4fan_player 05.10.2008 15:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez SpoXsteR (Post 612210)
Byle dopiąć do miejsca pucharowego, ale to też będzie ciężkie.

weź się ogarnij... jak nie wierzysz w swoją drużynę to daj sobie spokój!

Watts 05.10.2008 15:15

Gol :d !!!!!!!!111111

Ogryzek 05.10.2008 15:15

Jest!

Walczyć do końca!

marcinarsenal 05.10.2008 15:15

gooooooooooool!!!!!!!
Świetna wrzuta Małeckiego :P

4fan_player 05.10.2008 15:15

wierzyć do końca !

SpoXsteR 05.10.2008 15:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 4fan_player (Post 612216)
weź się ogarnij... jak nie wierzysz w swoją drużynę to daj sobie spokój!


ja zawsze wierze, tylko lubie zapeszać.

kiedyś zakumasz.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 02:27.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl