Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Jak? Gdzie? Kiedy? (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=16)
-   -   Ku przestrodze (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=4863)

sergio 30.09.2008 20:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Malvivente (Post 609778)
Panowie, ale jest druga strona medalu.
Jest takie ładne hasło 'patrz komu ufasz'.
Ciekaw jestem ilu forumowiczów straciło szalik albo zęby ustawiając się przez internet na kupienie szalika itp.

No myślisz że się teraz ktoś przyzna:-Dpodejrzewam ze kilkunastu inteligentów straciło uzębienie!

A co do tej mendy to powiem krótko: Ci którzy robili interesy z ta szumowiną sami maja w bani piachi!
Czytając jego posty z daleka zalatuje pokemoństwem i szują!

Szacun dla oszukanych:-)

Jelon 30.09.2008 23:06

dobra koniec dyskusjii bo to juz jest smieszne... w kółko to samo ...

PrzemooTSW 07.10.2008 14:30

DYMEK nie mów że wpłaciłeś pieniądze w tamtym tygodniu sprawdzałem kilka razy i nie ma tych pieniędzy Dalej będziesz mówił ze wpłaciłeś?

WILU TS 07.10.2008 14:47

Nie możecie się jakoś w parę osób zebrać i odwiedzić tego złodzieja? skroić mu całe wyposażenie domu i z głowy :lol:

Wislak_Dymek 07.10.2008 15:37

Czego panikujesz kasę wysłałem w piątek z poczty na konto które mi dałeś jeszcze nawet dwa dni nie mineły a robisz zamęt poczekaj jeszcze dojdą na pewno.
Tyle w tym temacie z mojej strony

Krzysiek 07.10.2008 15:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PrzemooTSW (Post 613167)
DYMEK nie mów że wpłaciłeś pieniądze w tamtym tygodniu sprawdzałem kilka razy i nie ma tych pieniędzy Dalej będziesz mówił ze wpłaciłeś?

Przemek, jeżeli tak twierdzi to niech Ci prześle potwierdzenie przelewu...

Współczuje poszkodowanym i cierpliwości gratuluje...

dostuffca 07.10.2008 16:04

Widzisz Dymek do czego doprowadziłeś? Podbijam ofertę odkupienia karnetu. Pieniądze schowasz w skarpetkę, skarpetkę pod cegłę we wschodnim rogu babcinego strychu i lokata będzie bezpieczna.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WILU TS (Post 613171)
Nie możecie się jakoś w parę osób zebrać i odwiedzić tego złodzieja? skroić mu całe wyposażenie domu i z głowy :lol:


Wislak_Dymek 07.10.2008 16:12

dostuffca a jak mogę karnet sprzedać>?
Każdy chce kupić a nikt nie wie Jak to zrobić bo ja nie chce żeby ktoś wchodził na mecze na moje dane bo wrazie co to ja mam problem

Romy S. 07.10.2008 16:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wislak_Dymek (Post 613215)
dostuffca a jak mogę karnet sprzedać>?
Każdy chce kupić a nikt nie wie Jak to zrobić bo ja nie chce żeby ktoś wchodził na mecze na moje dane bo wrazie co to ja mam problem

Problem masz od momentu kiedy w Twojej głowie pojawiła się tylko myśl o skrojeniu kogoś z Białą Gwiazdą w sercu.
Bo od momentu kiedy to zrobiłeś to masz tylko przerąbane.
Szczerze radzę: wyprowadź swoje błędy na prostą (czyli pooddawaj co nie Twoje) - nie pisz tu już nic więcej (bo tylko pogarszasz swoją sytuację), a jak już zrobisz jedno i drugie to błagam nie zakładaj już więcej koszulki w Naszych barwach - po prostu Ci nie przystoi.

Powodzenia na nowej drodze !

coonta 07.10.2008 16:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Paweł FC Ngd (Post 609430)
Zaklinal sie na wszystkie świętości, ze postawi za to dużą flache jak będziemy wracać, czego oczywiście nie uczynil. Wszystko jasne.

Potwierdzam!

Lać na to...

Jeszcze by się nam wróciło ;]

Pablo84 08.10.2008 00:12

Nie chce być tu obrońcą uciśnionych, ale nie sądzicie, że jednak trochę przesadzacie?
Dajcie chłopakowi jeszcze parę dni.Wie, że źle zrobił i ma nauczkę.

Tego typu sytuację już się zdarzały, zdarzają i będą zdarzałya prowokują sami zainteresowani, . Jak można obcej osobie wysłać kasę na konto i liczyć na farta, że ta osoba jest uczciwa?

wisl@k_TS 28.10.2008 21:05

Taka tylko ciekawostka odnośnie naszego Dymka. Podawał kiedyś swój numer gg, więc sobie zapisałem klienta i co dzisiaj widzę na opisie:

"6 Listopad POZNAŃ Lech vs Nancy"

Bez komentarza. Btw, rachunki uregulowane?

Stanlej13 28.10.2008 21:38

Ten, który prorokował, że on się już nie pojawi na Wiśle powinien poważnie zająć się bukmacherką... :D

Raimond 28.10.2008 23:53

A więc wygląda na to, że użytkownik Watts wykazał się niezwykłą przenikliwością;)

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Watts (Post 612268)
Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wislak_Dymek (Post 612227)
Sprzedam Karnet na D3 cena 100zł

Przerzucasz się na Lecha? :lol:

http://www.wislakrakow.com/forum/sho...postcount=3423

MatMario 29.10.2008 01:31

Dymek dla mnie jesteś MiSzCz :D

A tak na poważnie to smutno sie robi jak się pomyśli że tacy ludzie żyją gdzieś bliżej czy dalej, ale ogólnie że są... Dymek ty to jedynie albo sędzią piłkarskim możesz zostać albo prezesem PZPN

wiertar 29.10.2008 10:06

Ciekawe na jak długo zasili szeregi" najwspanialszych kibiców w Polsce":D?? podajerzewam ze na wiosne bedzie do Warszawy jeżdził:) co za pajac..

puma_84 29.10.2008 10:20

Przypuszczam że w grę może wchodzić Polonia Warszawa, która jest teraz liderem :lol:

Kobieta_Wislak 29.10.2008 10:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez MatMario (Post 620896)

(...) Dymek ty to jedynie albo sędzią piłkarskim możesz zostać albo prezesem PZPN

wypluj! wypluj! i to przez lewe ramię żeby odczarować... :-/
Obyś w złą godzinę nie wypowiedział :> bo ja mam nadzieję, że kiedyś będzie lepiej w tych środowiskach...

no wypluj, no... :p

Watts 29.10.2008 14:24

wygląda na to że czas obrać nową drogę kariery zawodowej - jasnowidztwo :D

!(Z) 29.10.2008 14:40

barwy już ma by sie podlizać nowym kolegom i rzucić na płot..
ku.r.wa bez honoru..

amauri1990 29.10.2008 16:41

po chvj na Lecha? Nie bliżej na Cracovię?
Albo na Hutnika?
Tam przynajmniej nie ma potrzeby kupowania dla "braci po szalu" biletów... :lol:

kalashnikov2 29.10.2008 16:57

Takie historie to się fizjonomom nie śniły.

PrzemooTSW 29.10.2008 17:00

dokładnie lub politykiem obiecuje a za przeproszeniem Chu.. z Tego jest kasę już oddaje od Lecha niby wpłaca na konto i dalej nie ma teraz już 0 kontaktu z nim jest i 100zł w plecy ale co tam kasa przynajmniej by nie kłamał że odda i nie był za tą kase w Londynie

wiertar 29.10.2008 20:40

dziwie sie ze nie klepnie mu ktos za takie wystepki... mysle ze nie problem by bylo znalesc tego trutnia

4fan_player 29.10.2008 20:54

Mam nadzieję że ktoś jeśli ma możliwość zajmie się tym panem :) jakoś dobry informatyk pewnie by go znalazł poprzez IP.

Fuss 29.10.2008 21:01

a moze by umiescic na forum lecha jego zdiecie :) co wy na to???

Coach 29.10.2008 21:33

A chciałbyś żeby Tobie ktoś taki przypał robił ?

Misiekk 29.10.2008 21:42

On sam sobie przypału narobił i teraz niech za to zapłaci, przerzut i tyle!

Fuss 29.10.2008 21:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Coach (Post 621263)
A chciałbyś żeby Tobie ktoś taki przypał robił ?


mi nikt tego nie zrobi bo jestem fer wobec swoich:-) i nie jezdze na mecze niewiadomo kogo:foch:

element 29.10.2008 22:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Fuss (Post 621229)
a moze by umiescic na forum lecha jego zdiecie :) co wy na to???



po co ?

niech stracą!

Fuss 29.10.2008 22:10

moze oni naucza go czegos...bo my nie zdarzylismy ;/

Kuciel 29.10.2008 22:12

Zanim sie skapna ocb to już bedzie za Legią.
Zakończcie już ten temat bo to żenadą juz leci ;)

element 29.10.2008 22:13

Oni to mi koło pędzla latają i mogą stracić nawet 20 tyś złotych.

Wislak_Dymek 30.10.2008 00:11

żal czytać to co piszecie ale powiem wam tak że nie jestem za żadną drużyną i mogę sobie jeździć gdzie tylko mi sie podoba czy to będzie Lech , Legia czy inna drużyna jak będę sobie chciał to będę jeździł gdzie mi sie tylko podoba i tyle w temacie bo żal czytać to co piszecie . Bez Odbioru < PS jeżeli można proszę moderatorów o usunięcie mojego użytkownika )

Jay-Z 30.10.2008 00:14

aha,czyli miłośnik dobrej piłki (i cudzej kasy)

d.j 30.10.2008 00:16

Człowieku jesteś nienormalny...
Weź oddaj pieniądze które UKRADŁEŚ, i niech Cie ku*** nigdy nie widzę na R22!!

Paparapa 30.10.2008 00:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wislak_Dymek (Post 621415)
żal czytać to co piszecie ale powiem wam tak że nie jestem za żadną drużyną i mogę sobie jeździć gdzie tylko mi sie podoba czy to będzie Lech , Legia czy inna drużyna jak będę sobie chciał to będę jeździł gdzie mi sie tylko podoba i tyle w temacie bo żal czytać to co piszecie . Bez Odbioru < PS jeżeli można proszę moderatorów o usunięcie mojego użytkownika )

Krejzolek z ciebie :lol:

Kurt 30.10.2008 00:19

Cytat:

żal czytać to co piszecie ale powiem wam tak że nie jestem za żadną drużyną i mogę sobie jeździć gdzie tylko mi sie podoba czy to będzie Lech , Legia czy inna drużyna jak będę sobie chciał to będę jeździł gdzie mi sie tylko podoba i tyle w temacie bo żal czytać to co piszecie . Bez Odbioru < PS jeżeli można proszę moderatorów o usunięcie mojego użytkownika )
- jesteś ZEREM CZŁOWIEKU, NIKIM!
- mały tanim fałszywym sprzedajnym chłopczykiem
- nie jesteś godzień, używania słowa Wisła...
- Wracaj do swojego Lublina... i nigdy więcej nie waż się pokazać w Krakowie.

Chorynatrzykolory 30.10.2008 00:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wislak_Dymek (Post 621415)
żal czytać to co piszecie ale powiem wam tak że nie jestem za żadną drużyną i mogę sobie jeździć gdzie tylko mi sie podoba czy to będzie Lech , Legia czy inna drużyna jak będę sobie chciał to będę jeździł gdzie mi sie tylko podoba i tyle w temacie bo żal czytać to co piszecie . Bez Odbioru < PS jeżeli można proszę moderatorów o usunięcie mojego użytkownika )

Większego frajerstwa to dawno u nikogo nie widziałem :lol:

zmień sobię w profilu - skąd bo Reymonta obrażasz a jeszcze bardziej d3

wiertar 30.10.2008 00:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wislak_Dymek (Post 621415)
żal czytać to co piszecie ale powiem wam tak że nie jestem za żadną drużyną i mogę sobie jeździć gdzie tylko mi sie podoba czy to będzie Lech , Legia czy inna drużyna jak będę sobie chciał to będę jeździł gdzie mi sie tylko podoba i tyle w temacie bo żal czytać to co piszecie . Bez Odbioru < PS jeżeli można proszę moderatorów o usunięcie mojego użytkownika )

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Paparapa (Post 621422)
Krejzolek z ciebie


poleciales...:lol:

p.s.

Dymek oddasz kase???

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wislak_Dymek (Post 606957)
i tak będę jeździł na mecze Wisły bo KOCHAM TEN KLUB A TE BARWY TO DLA MNIE Całe ZYCIE ( teraz przyznaje sie że pokazanie sie w Łęcznej to był największy błąd mojego życia ) ale to już historia , Teraz Jest Wisła i TylkO Wisła
pozdro i do soboty z Wiślackim Pozdrowieniem Dymek

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wislak_Dymek (Post 621415)
żal czytać to co piszecie ale powiem wam tak że nie jestem za żadną drużyną i mogę sobie jeździć gdzie tylko mi sie podoba czy to będzie Lech , Legia czy inna drużyna jak będę sobie chciał to będę jeździł gdzie mi sie tylko podoba i tyle w temacie bo żal czytać to co piszecie . Bez Odbioru < PS jeżeli można proszę moderatorów o usunięcie mojego użytkownika )


ty .......niety jestes dosc powaznie... lepiej nie jezdzij teraz na Lecha tylko do psychologa szmato


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 19:53.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl