Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Turniej "TWSD Literaki 2008" (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=4816)

michu-k 09.09.2008 22:16

whitestar77 141 : 368 kasiaimisiu

Dzięki.

White_Star77 09.09.2008 22:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez michu-kozlowek (Post 600727)
whitestar77 141 : 368 kasiaimisiu

Dzięki.

Wszystko ok :p

gris 10.09.2008 13:30

Wczoraj niestety nie dałem rady zagrać. Dziś już będę na pewno mógł. Kto tam będzie mógł wieczorem to zapraszam :)

Sensej 10.09.2008 13:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Precel z makiem (Post 600689)
grupa A ktoś chetny?

gg 1548360

Sensej 10.09.2008 16:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Sensej (Post 600836)
gg 1548360


Sensej 168 -95 fajqabg

Sensej 11.09.2008 10:12

zagram !!!!

Elendil 11.09.2008 15:16

z grupy A, pisać na 3022169 albo PW

Prezydentowa 11.09.2008 16:07

Gra ktoś z mojej grupy? GG 5961206

Sensej 11.09.2008 16:12

Sensej 145 - 93 lodregis

Czekam już tylko na Precelka ;) Żeby go schrupać na koniec :P

Coach 11.09.2008 16:13

Grupa D - piszcie na priv jak chcecie zagrać

Elendil 11.09.2008 16:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Sensej
Sensej 145 - 93 lodregis

potwierdzam. Czekam na innych z grupy A, chociaż i tak już z niej nie wyjdę ;) Czekam na turniej w kalambury ;D

Konrad. 11.09.2008 18:40

Proponuje zmienic pokój na: rzeck

bo w osetniku ostatnio za dużo ludzi przebywa. Przynajmniej mnie tam będzie można znaleźć.

Precel z makiem 11.09.2008 19:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Elendil (Post 601347)
potwierdzam. Czekam na innych z grupy A, chociaż i tak już z niej nie wyjdę ;) Czekam na turniej w kalambury ;D

to co gramy? :)

Konrad. 11.09.2008 19:05

Wygrałem z grisem 282 - 198.

Został mi tylko pojedynek z TSWISELKA1, ale to już nie dziś.

gris 11.09.2008 19:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Konrad. (Post 601432)
Wygrałem z grisem 282 - 198.

Został mi tylko pojedynek z TSWISELKA1, ale to już nie dziś.


potwierdzam "90tka" zadecydowała :P

Sensej 11.09.2008 19:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Precel z makiem (Post 601429)
to co gramy? :)

ja zagram bb bb bb

PauL 11.09.2008 19:25

Też bym sobie chętnie zagrał, ale trafiłem do chu.jowej grupy, gdzie oprócz 3 zawodników, trafiły się jakieś ciecie i niestety muszę czekać na kolejną fazę :(
:rotfl:

Kurt 11.09.2008 22:00

Czyli tak:
Apropo grupy D:

Cebul jest zdyskwalifikowany tak?

zostały mi dwa mecze z coachem i marcinarsenalem ;) i mam zamiar je rozegrać w sobotę między 20-23 chyba że komuś bardzo by nie pasowało, bo jutro nie będę miał dostępu do komputera.


Proszę o PRIV z jakimiś terminami.

shad 11.09.2008 22:14

Ktoś ma ochotkie na sparing ? :P

TSWISELKA1 12.09.2008 13:16

Jesteśmy :) Dziś możemy rozegrać nasze pozostałe 3 pojedynki, tylko z góry ostrzegamy, że problemy z kompem niestety nie minęły... A więc czekamy na odzew :D

Elendil 12.09.2008 13:28

Precel i Fajq czekam na PW albo wiadomość na gg 3022169

pan_premier 12.09.2008 14:31

Po miłym pojedynku: pan_premier 407-265 TSWISELKA1
:)

gris: albo dzis do 16 30 albo ok północy, albo jutro, im wczesniej tym lepiej

TSWISELKA1 12.09.2008 14:32

Potwierdzamy:)

Gr.B
Pan Premier-TSWISELKA1 407-265
niestety nie miałyśmy szans hehe;)

Kto nastepny?:)

gris 12.09.2008 14:37

Zagram ok 16. Będę w pokoju jak coś.

Precel z makiem 12.09.2008 15:00

sensej gratuluje zwycięstwa :) ale farta miałeś. U mnie przez 8 kolejek z rzedu brak samogłoski - dramatyczne literki :-/

Sensej 12.09.2008 15:00

Sensej 277 - 166 Precel z makiem
Dzięki za mecz

2 Miejsce w grupie A :)

pan_premier 12.09.2008 15:17

pan_premier 313 - 187 gris
to koniec dla mnie i dla grisa potyczek w grupie.
zaraz coś skrobnę

gris 12.09.2008 15:18

Potwierdzam wynik.

PauL 12.09.2008 15:19

Skrobnij, skrobnij. Przypomnę tylko o sytuacji w grupie D : Cebulowiec usunięty, marcinarsenal również się nie odezwał, więc zakładam, że nie zagra. Pasuje jakieś małe podsumowanie zrobić.

marcinarsenal 12.09.2008 15:24

witam, chcialbym sie wlaczyc, tydzień miałem zawalony więc nie było czasu, zagra ktoś teraz z mojej grupy: Coach, PauL89, Kurt C?

Coach 12.09.2008 15:30

MArcin zagram , nazywam sie coachts , czekam na ciebie

PauL 12.09.2008 15:35

No, wreszcie się chłopina obudziła ! :)

pan_premier 12.09.2008 15:35

do rozegrania:

Grupa A
Precel-FajQ
FajQ-Elendil
Elendil-Precel

Grupa B
Konrad-TSWISELKA1
TSWISELKA1- rocco

Grupa C
Prezydentowa- michu
Prezydentowa- F_A_B
Prezydentowa-latarnik
Prezydentowa-White_Star77
latarnik-White_Star77

Grupa D
Coach- Kurt
marcinarsenal- Kurt
marcinarsenal- Coach
marcinarsenal-Paul89

cebulka za udawanie ze go nie ma a w tym czasie granie sobie meczów z innymi, zostal zdyskwalifikowany :D

cebulka997- Kurt 0:100
cebulka997- Coach 0:100
cebulka997-Paul89 0:100
cebulka997-marcinarsenal 0:100

Mamy już kilku ćwierćfinalistów:
1A mcovalski
2A Sensej
1Blub2B Konrad.
1Clun2C michu-kozlowek
1Dlub2D Paul89

:)

PS
przypominam:
6. Gracze maja czas do niedzieli w nocy na zakonczenie fazy grupowej. Dopuszczane sa wyjatki jesli strony podadza dokladny, nieodlegly termin rozegrania meczu. W razie 'zapadniecia sie pod ziemie' gracza , w niedziele wieczorem za wszystkie nierozegrane mecze zostanie przyznany walkower 100:0 na korzysc 'obecnych' i chetnych do gry zawodnikow.

Coach 12.09.2008 16:01

MArcinalsenal 280 - 301 Coach :D

rocco_1906 12.09.2008 16:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez TSWISELKA1 (Post 601669)


Kto nastepny?:)


ja ;]

10znakuffff

PauL 12.09.2008 16:17

Paul89 - marcinarsenal 360 - 154

F_A_B 12.09.2008 16:35

F_A_B (fabgrudziadz) - Prezydentowa ( julcia1906) 305 - 120
dzięki serdeczne za grę :)

latarnik 12.09.2008 16:57

grupa C, dzis jestem do 20.30 i od 22 do rana :D jakby co to na gg 9459768

Prezydentowa 12.09.2008 17:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez F_A_B (Post 601739)
F_A_B (fabgrudziadz) - Prezydentowa ( julcia1906) 305 - 120
dzięki serdeczne za grę :)

Potwierdzam









White_Star77 - Prezydentowa 216-211

White_Star77 12.09.2008 17:12

Prezydentowa 211- 216 White_Star77

Dzięki za grę :)


White_Star77 170-231 Latarnik


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 15:39.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl