![]() |
Cytat:
Nikt by nie mial nic przeciwko, gdyby zarzad ukaral tych ,co byli winni a zamiast tego, udupiono tych , ktorych bylo udupic najlatwiej. To porownanie nie jest calkiem 'z dupy'. Rozumiem ze nie mial bys nic przeciwko, gdyby po jakiejs zadymie, wlepili zakazy gniazdowemu i ludziom poswiecajacym w cholere czasu by mecze na Wisle wygladaly tak jak wygladaja? ps A to ze (generalizujac), kibice zgotowali sobie taki los, to jest jasne - nikt nie kazal robic roz****u, szczegolnie gdy sytuacja juz wtedy byla napieta i jakby nie patrzec to slaba postawa Legii jest po czesci wina tego konfliktu - nikt nie lubi grac w atmosferze jak na pastwisku...a konca tego wszystkiego nie widac. |
Cytat:
Jeżeli grupa chuliganów uważa się za najważniejszą i jednocześnie przywieszoną jak nienakręcany zegar (przypadek Wilna), to fakt faktem Ultrasi za coś takiego odpowiadać nie powinni. Ale kibice to kibice, jedność, rozróby nie naprawicie. Weźcie wsadźcie do dupy ten honor, sam napisałeś że sąd uniewinnia skazanych. Dogadajcie się z zarządem, porozumienie, jasne reguły i zasady, wówczas przynajmniej my będziemy mieli z kim rywalizować na trybunach. A jak się nie dogadacie to ich wystrzelajcie. |
jam kibic Wisly:P (tak na marginesie)
Swoja droga , abstrachujac juz od Legii to niezle przepisy sa. Jesli kibic(nawet jeden ) cos przeskrobie to 'góra' wali odpowiedzialnoscia zbiorowa (zamkniety stadion,walkower,kary finansowe itp) Jesli 'góra' cos przeskrobie(patrz - korupcja) to juz nie ma odpowiedzialnosci zbiorowej - w stylu -nie upilnowaliscie ich to wypierdalac - tylko sadzi sie poszczegolne osoby a cala organizacja udaje ze nic sie nie stalo , to nie ich wina i nie ma kompletnie zadnego sposobu by ich odwolac. |
Cytat:
|
Cytat:
10 znaków |
gdyby zaistniał u nas taki protest wprowadzony przez UW to oburzyły by się wszystkie pikniki ale oni mieliby w dupie sytuacje czy zakaz jest słuszny czy nie,prawdopodobnie doping na D by nie istniał ,co innego z reszta stadionu ,zresztą ciężko jest gdybać co by było ...
|
Cytat:
W ogole nie mialem zamiaru odpowiadac na nie, gdyz te wszystkie race i kartoniki to jest dla mnie kompletnie zbedna rzecz. I ani mnie ziebi ich obecnosc, ani grzeje. Ale rozumiem druga strone - tzn ze staneliscie za kolega, niewinnym kolega, co jest logiczne i naturalne. Nie rozumiem jednak kompletnie jakim sposobem znalezliscie sie w takiej dupie w jakiej jestescie, i jakim sposobem w obronie speca od swiatelek i kartonikow wdepneliscie Walterowi w rozdzine uwalonymi w gownie buciorami. Jedna glupia akcja Wasz "protest" stal sie obrzydliwy i zenujacy. Ale tak, w dupach nam sie (tzn mi) poprzewracalo od dobrobytu, albo moje zdanie co do powstancow z gilem w nosie moge sobie wsadzic. Fajna rzecz: :) Cytat:
|
Cytat:
hahaha już lecimy robić oprawy, ucałować na przeproszenie Miklasa i za jego łaską pomachać trochę flagami. A jak mu się znowu coś nie spodoba to w każdej chwili takiego ultrasa uznać może za niepożądanego na Łazienkowskiej i wszystko dalej będzie ok. Wyobraź sobie, że za Wilno ukarano właśnie tych ludzi co na tym filmiku robili te oprawy. Popatrz na 2:20 sekundę i fragment z meczu z Wami, właśnie za to najpierw Staruch dostał legijny zakaz, a później Dziewulski skierował pozew do prokuratury. Myślicie, że kibice Legii nie chcą pozbycia się osób co naprawdę robią bardachę? Proszę bardzo niech dają zakazy, ale tym co trzeba, a nie tym kibicom co akurat ich mają pod ręką. |
Cytat:
Ja już schodzę z tonu, poniekąd zaczynam rozumieć oburzenie Was, kibiców Legii. Sorry za wszystkie mocne słowa które użyłem pod adresem ToTylkoJa itd. Jednak pamiętajcie że możecie to oburzenie wyrażać w nieco inny sposób, to moimi oczami. Miklas na krótszą metę nic nie robi sobie z Waszej ciszy :-) Choć Was zaczynam rozumieć, to mimo wszystko nadal nie popieram :p Pozdro. |
Nie odwracaj kota ogonem, to, że sami kibice nie wskazują kto spośród nich jest winny nie uprawnia zarząd do wydawania zakazów na ślepo. Dlaczego nie zgłoszono do prokuratury zawiadomień o tych, którzy biegali po murawie w Wilnie, przecież są nagrania i zdjęcia. Znaleziono kozłów ofiarnych w kibicach, którzy byli najbliżej klubu, współpracowali z nim przy oprawach, po co było się wysilać i szukać innych
|
Cytat:
Błedem niektorych osob było to ze nie wzieli tego zezwolenia na pismie. Jeszcze Dziewulski mówił odpowiednim osobom jak maja sie ustawic na Zylecie z racami zeby tego kamery nie zarejestrowały. Cytat:
|
Nie no panowie, dajcie spokój. Wilno to było jedno wydarzenie, z którego skwapliwie skorzystali walterowcy zaprowadzajkący własne "porządki" w tym klubie. Jako, że kibice Legii nie chcieli im zbytnio jeść z ręki zaczęło się przykręcanie śruby z zakazami włącznie (słynne race wyżej opisane). Możemy się z Legią nie lubić, ale nie udawajmy, że nie wiemy o co chodzi w tym konflikcie. Inna sprawa czy nie zabrnięto tam w ślepą uliczkę bez wyjścia tzn. ktoś musi polegnąć na polu chwały.
Wiem jedno, ze nie chciałbym żeby nam w Wiśle przytrafił się taki Walter & ekipa. Nie wiem czy wtedy nie pisalibyście inaczej. Jak widać kibice gotowi są na to aby Legia może i przez parę lat dołowała aby potem odzyskać utracone pozycje, czyli przegrali kampanię, ale wygrają wojnę. To ich taktyka i nic innym do tego. A jak będzie życie pokaże kto miał rację. Ja nie lubie oceniać kogoś, kto walczy o swoje siedząc wygodnie w miękim skórzanym fotelu paląc hawańskie cygara i popijając whiskacza (bo taka jest na całe szczęście nasza sytuacja w porównaniu z nimi). |
|
Moze Walter ma racje. Wlasnie pseudokibice Legii napdalaja sie z policja. Tj juz skonczyli chyba i teraz policja ich wylapuje i zamyka w aresztach....
|
demolowac wlasne miasto,swoje trybuny - to mozliwe tylko w Warszawie
ps. na meczu chyba tylko kibice Polonii - Legia w areszcie,tzn w miescie ;) |
Należy dodać że to wszystko naturalnie wina policji, która zawsze prowokuje. :)
South, podchodź z dystansem do pewnych spraw. Poczuj ironię i nie wyjeżdżaj o mojej mądrości na podstawie postów na forum. :) Ja osobiście zakończyłem temat konfliktu na linii kibice Legii zarząd, przeprosiłem ładnie tym którym się należało. Wróćmy do tematów Ekstraklasowych. Niech się leją, co nas to :) |
Cytat:
aleś ty mądry |
na jakiekolwiek wiarygodne doniesienia pismaków na gorąco z tej gazetki nie ma co liczyć, prawdopodobnie doniesienia będą się zmieniać w w miarę upływu czasu jak w tym kawale o rozdawanych Mercach na Placu Czerwonym w Moskwie za czasów CCCP.
Ale to zostanie rozrobione i rozdmuchane w mediach (no bo coś się dzieje), a mało prawdopodobne, by kibice to propagandowo wygrali, no bo jak, ewidentny strzał we własną stopę, nawet jeśli sprowokowany. Już na jednym z forów stamtąd wyczytałem pesymistyczne "żegnaj stadionie". Faktycznie siedzimy w wygodnym fotelu i nadużywamy whisky i cygar - jeśli się porówna |
Cytat:
przestancie rozkminiac na podstawie tego co napisali na onecie. co sie stalo to sie nie odstanie - fajnie nie jest - tyle w temacie. jak to mowia wasi kumple z Gdanska" "pozniej w ogole yy beda rozkminiac w ogole yyy kto co był yyyy" Edyt: właczam tvn24 z nudów i co widze czerwony pasek a na nim kibole :D relacja niczym z Wilna. Ciekawe ze Policja mowi ze nic sie powaznego podczas zatrzymania nie stało. Wyborcza i Onet juz zdarzyly napisac o zniszczonej Warszawie. |
Zadajcie sobie pytanie czy gdyby po:
-Odrze -Bełchatowie -Jakiejś sprawie huligańskiej na terenie miasta dowalili zakaz UW, SKWK lub G. czy byście zaczęli protestować dla mnie sprawa jest prosta jest to wybór pomiędzy: pieniążkami biegającymi po boisku, a ludźmi tworzącymi moją WISŁE i bym się nie zastanawiał nad słusznością wyboru! Oczywiście mówimy tu o sytuacji, gdy te osoby nie uczestniczyły w żadnej z tych zadym, tylko dostają karę pod innym pretekstem (vide: raca na Legii). Tylko tyle, a z protestem na Legii, jest tak że każdy ma rację, a jego racja jest mojsza, niż Twojsza, ja popieram zaczęcie ich protestu, a jak to się rozwinęło, to jest ich sprawa i uważam że rozkminianie tego z Krakowa, jest bezsensu bo sprawa jest zbyt skomplikowana i po prostu trzeba tam być, aby mieć prawo głosu. Cytat:
Swoją drogą nie powinno być tu dyskusji więcej o konflikcie na Legii gdyż trwa ona 3 dni po czym wszyscy nie dochodzą do żadnych wniosków i nadchodzi pora na zmienienie tematu, a więc ta pora właśnie nadeszła. |
http://i36.tinypic.com/2lsbpf5.jpg
Właśnie w ten oto straszny sposób kibice rozprawiają się ze stolicą. Łykacie wszystko co wam pod nos podsuną?! Pamiętam waszą "demolkę" pod pubem przy stadionie w Kraku, pamiętam demolkę kibiców GKS wracających pociągiem z Tarnowa, pamiętam setki podobnych "strasznych burd". Wstrzymajcie z łaski swojej od komentowania dopóki sytuacja nie zostanie wyjaśniona. |
Cytat:
[...] Wstrzymajcie z łaski swojej od komentowania dopóki sytuacja nie zostanie wyjaśniona.[/quote] No to się nie doczekają chyba... PS. A ten niebieski samochód to chyba w barwach TVN. O kurde, no to chyba prowokacja jest. Podobnie jak mój wpis. Skoro nie jestem za portestem ani za ITI, no to sądząc po trzech tuzinach wpisów powyżej chyba jestem za ITI |
Cytat:
Wiesz ze niektorzy nie potrafia na Was spojrzec obiektywnie ,z drugiej storny jest pewnie podobnie wiec luz. ps .kilkaset nowych zakazow? |
Cytat:
A czy legioniści nic nie robili na mieście i potulnie szli? :rotfl: Nie licząc kilkudziesięciu rac, zniszczonych samochodów w okolicach stadionu, to można powiedzieć, że tak :> Edyta: Pablo84 - race to mają do tego, że taj najbardziej honorowa z najbardziej honorowych zaatakowała nas ze sprzętem jakim były race. GemHZR - jakich łamistrajków? my nie bojkotujemy Pucharu Ekstraklasy, kto chce przychodzi, a kto nie chce to nie przychodzi. Z kolei Wy już dawno stwierdziliście, że na mecze PE nie chodzicie, więc miło nam, że specjalnie dla nas (dla tych, których nie ma) szliście na mecz. A co do stadionu, będzie prędzej zrobiony niż Wasz. |
A możesz mi napisać, co mają race do tego?
|
Cytat:
edit: http://www.legia.com.pl/pl/index.php?view=2&nID=21954 |
Znamy już relację milicjantów i telewizji, a może teraz coś ze strony "kiboli-bandytów":
Cytat:
Dla jasności, nie było mnie tam, więc sytuację znam jedynie z opisów świadków. EDIT2: Wpis na jednej z legijnych stron: "ANNA--Moja corka tez jest zatrzymana malo wiem bo telefon jej padl. Bylam na komendzie wlasnie wrocilam i oficer sledczy powiedzial mi ze powinnam zlozyc zazalenie bo wieksza polowe zatrzymano nieslusznie.Sam nazwal to pokazowka.Pozdrawiam legionistow nie dajcie sie" |
Swoją drogą włączyłem dzisiaj rano TVN24, a tam jakiś redaktorek relacjonuje, że kibice Legii byli uzbrojeni w ... sztuczne szczęki, jakich używają bokserzy :D
|
|
Cytat:
Amigo, ale co tu jest do rozumienia w kartonikach i racach ?! W nizszych ligach angielskich nie ma tych calych "opraw" a atmosfera meczu jest nieziemska, pomimo ze pilkarze sie kopia po czolach. Dla mnie to przedszkole, kto zrobi ladniejsza wycinanke. I to moje zdanie odkad sie ten caly boom na stadionowa cepelie pojawil. Wiec bez cisnien, bo chyba kazdy ma prawo do wlasnego zdania. |
Cytat:
|
Cytat:
Coz z tego, ze na mecze w Hiszpanii ludzi chodzi wiecej (czesto na jeden mecz wiecej niz u nas na jedna kolejke) ale poziom dopingu jest slaby albo zaden. Wlosi podobnie choc nieco lepiej pod wzgledem dopingu i ultrasowania. Na stadionach angielskich frekwencja bardzo dobra ale nie ma ultrasowania a doping czesto jest tylko chwilami i byle jaki. Mnie jako kibica, bardziej piknika, ktory jednak wspiera swym gardlem swoja druzyne na calego kiedy tylko jest na stadionie podobaja sie oprawy i mocny zorganizowany doping. Pare razy bylem na B ostatnio i w porownaniu do dawnego C i okolic dychy to jest tragedia, ale i dla takich ludzi co przychodza na stadion z poduszka musi byc i nas miejsce. Ja na stadion przyszedlem pare lat temu i od razu pokochalem goraca atmosfere, nie chce zamieniac tego na kielbaski. Gdybym byl dzis kibicem Legii i mieszkal w Wawie to bym na stadion wcale nie przychodzil teraz (i nie jest to zwiazane z protestem kibicow L), po prostu na stadion przychodze poczuc atmosfere meczu, dopingowac, emocjonowac sie i cieszyc sie zwyciestwami, bramkami i atmosfera. I to mi sie wlasnie podoba :) |
Cytat:
Cytat:
Oni sobie bez nich życia tam nie wyobrażają, Ty tak. To do czego ma doprowadzić ta dyskusja? Jak na początku już widać że jest bezcelowa? (bo Wasze założenia są różne). Choć oczywiście masz prawo do swojego zdania i możesz wygłosić zdanie ludzi, którzy mają w d.... czy Ultraska na stadionie będzie czy nie. Dla mnie to tyle. A tak w tym topicu, jestem tylko ciekawy czy Legia wytrzyma w tym strajku? tzn. jasne były już jakieś wyłamania, ale jestem ciekawy czy nie wytworzy się jakaś grupa która się zbuntuje zacznie Ultrasować, dopingować... no zobaczymy... czas pokażę... |
|
Numer dziesięciolecia... w tym kraju jest to niestety możliwe... kurfa
|
Kibicowanie na polskich stadionach
http://ligoblog.blox.pl/2008/09/Poka...ie-zmieni.html Autorem jest dziennikarz sportowy GW. Bez komentarza....
|
Cytat:
Cytat:
P.S. Dla zainteresowanych, można sobie poczytać: http://forum.legialive.pl/showthread.php?t=7171 |
Sam tam duzo nie wiem na ten temat(slabo sie interesuje co tam sie wyrabia), ale od razu jak o tym przeczytalem, pomyslalem sobie cos takiego o czym pisze Kowalczyk.
Od razu widac, ze policja wykazala sie nadgorliwoscia, bo ponad 700 chuliganow to by ich tam roznioslo. Nie mowie, ze to musi byc sprawka ITI, moze policja postanowila pokazac, ze "moga", ale widac z dalek, ze cos tu nie tak bylo. |
Cytat:
|
Szczerze - nie dziwię się akcji policji, nie oburza mnie ona i nie czuje współczucia dla zatrzymanych.
"Elteemy" same sobie ukręciły bat na dupe - mogli kupić bilety w kasie własnego klubu, ale przecież protestują więc bilety miało tylko kilkadziesiąt osób. Wybrali "wycieczkę" w sile ponad 700 ludzi na Konwiktorską, gdzie ewentualne przechodzenie siedmiuset osób przez bramkę trwało by tyle co mecz, ale najpierw to należałoby mieć bilet, a te bodajże już nie były w sprzedaży. Zadaje więc pytanie - po jaki **** ponad 700 osób ( w tej liczbie ponad 60 nieletnich w tym... zapłakani 15-latkowie) idą bez biletów pod stadion konkurencyjnego klubu? W podchody się bawili czy moze szli zmazać z murów obraźliwe wrzuty na Polonie? To co zrobiła policja, nazywane jest prewencją - tak na prawde do niczego nie doszło, więc policja zrobiła to co należy do jej statutowych działań. A że prokuratura wydaje zakazy i grozi zawiasami to już nie mój problem... |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:47. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl