Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [5.Kolejka] Wisła Kraków - Lech Poznań 14.09.2008 godz. 17 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=4793)

Jaca 13.09.2008 11:27

Wisła musi ten mecz wygrać żeby byli podbudowani przed meczem z jakże trudnym rywalem z wysp brytyjskich Tottenhamem Hotspur

Mango 14.09.2008 09:19

Mam pytanie bo jestem dziś w pracy do 22 czy dzisiejszy mecz będzie w radiu kraków na żywo ??

WISŁAZWE 14.09.2008 09:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Mango (Post 602339)
Mam pytanie bo jestem dziś w pracy do 22 czy dzisiejszy mecz będzie w radiu kraków na żywo ??




jak podaje oficjalna strona radia jest transmisja z tego meczu ale oprócz tego jest jeszcze hokej Podhale-GKS Jastrzębie i relacja z Tour De Pologne.Więc będzie trochę mieszania :)

Mango 14.09.2008 09:30

wielkie dzięki za info . Cóż lepsza mieszana niż żadna :D

Ale kiedyś by sie przydała wislacka odrębna stacja radiowa :D

rafalek 14.09.2008 09:34

No to jesteś faktycznie na czasie...masz w pracy internet? Jak masz, to jest transmisja w Radiu Biała Gwiazda, tam tylko transmisja z meczu.

Edyta

Ahh...no to sorka..nie zrozumieliśmy się:D
Pozdrawiam.

Mango 14.09.2008 09:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rafalek (Post 602348)
No to jesteś faktycznie na czasie...masz w pracy internet? Jak masz, to jest transmisja w Radiu Biała Gwiazda, tam tylko transmisja z meczu.

Jak bym miał w pracy internet to bym i sopcastem obejrzał :-P

A miałem na mysli radio fm hehe - drobne niedomówienie :-)
Wiem , że mamy internetowe radyjko .

wojtuś24 14.09.2008 10:01

Mam do sprzedania 1 bilet na mecz z Lechem. Sektor D, cena 40 zł. Chętni pisać na priv NIEAKTUALNE

SpoXsteR 14.09.2008 10:26

Nie wiedziałem że to kiedyś napiszę, ale miałem po raz pierwszy przejawy snu z meczu.
I pamiętam news na TWSD "Wisła 1-3 Lech"


Byle tylko Paweł nie był wybity z rytmu.

Wszyscy na stadion! Wszyscy śpiewają!

Mango 14.09.2008 10:59

optymista ...

LAB 14.09.2008 11:12

to jeszcze nic mi sie snilo ze bylem na diabelskim młynie w wesołym miasteczku a Wisła-Lech 0:3 :D
Ale oczywiscie bedzie na odwrot :)

thechris 14.09.2008 13:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez MCX (Post 601633)
Jedyny ich mecz, który zrobił na mnie wrażenie to ten ze Szwajcarami u siebie. Ale my z kolei u siebie mamy na rozkładzie Beitar w podobnych rozmiarach, a uważam, że to drużyna lepsza od Grashoppers no i Barcelonę. W lidze też mamy za sobą ciężkie mecze - wyjazd do Warszawy i derby zagrane w b. ładnym stylu (mam na myśli druga połowę). Z calym szacunkiem, ale Lech nie jest drużyną, której powinniśmy się bać grając u siebie. Wygramy, spokojnie.
3-1.

Zgadzam się - mecz z Grasshopers wyrobił Lechowi tak opinię w mediach jakby im to dawało wyjście z grupy LM. Szwajcarzy pokazali jaką są "potęgą" parę dni temu w meczu z Luksemburgiem... (1:2) Cóż ...wydaje się, że to na potrzeby uatrakcyjnienia rozgrywek Ekstraklasy "stworzono" Wiśle "godnego rywala" W nogach i głowach naszych piłkarzy jest sprowadzić media , Smude i Poznań na z nieba na ziemię i wykazać, że pretendent do tytułu jest tylko jeden :D Bardziej niż Lecha boję się czy nie prześpimy pierwszych 45 minut jak na Kałuży. Z Cracovią była 1 bramka w plecy do przerwy ale z taką grą z Lechem byłoby 0:3 a to już ciężko wyciągnąć. Liczę na zaangażowanie przez 9X minut i obstawiam 3:1 :)

kpn 14.09.2008 14:17

U siebie jestesmy naprawde mocni. Stawiam 2:0 dla nas

zloto 14.09.2008 14:48

Zna ktos przypuszczalny sklad Wisly?? Jak tak to prosil bym o podanie :)

sayek89 14.09.2008 15:01

Pewne jest to że zagra Pawełek , Głowacki , Sobol. Oprócz tej trójki zagra na pewno Brozio no i przypuszczam że Boguski na prawej ;)

buczo1985 14.09.2008 15:25

a co jest z Piotrkiem ze nie zagra?

Nehiar 14.09.2008 15:28

K**** MAĆ znowu Łobo w składzie ... Skorża za bardzo przywiązuje się do nazwisk ... :/ Od szczekam to wszystko jak Łobo wreszcie się przełamie, ale naprawdę z taką formą to Łobo najwyżej ŁKSie czy Polonii B. może grać(bez obrazy dla tych zespołów).

jasnyGwint 14.09.2008 15:32

A kto ma za niego grac ?

wiem... jest Boguski, ale to ani nie pomocnik ani nie napastnik, mieliśmy solidnego Pauliste to się go pozbyliśmy, no więc musi grać Łobo bez formy, taka polityka transferowa.


Cytat:

Pierwotnie napisane przez buczo1985 (Post 602482)
a co jest z Piotrkiem ze nie zagra?

nie zagra też z Totenhamem za kartki...

sayek89 14.09.2008 15:35

Skoro Łobo jest to znaczy że Skorża w niego wierzy i konsekwentnie na niego stawia. A to jest bardzo ważne dla samego piłkarza i wierzę że dziś Łobo pokażę na co go na prawdę stać ;)

Crusi 14.09.2008 15:36

Patologia, Jirsak na lawce a Lobodzinski w skladzie, n/c...

JrQ- 14.09.2008 15:40

No to wszyscy dopingujmy Wisełkę!!!
Nic już nie jest ważne, mecz na żywo jest tu:
http://elite-sports.net/kanal_2.php

MCX 14.09.2008 15:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sayek89 (Post 602486)
Skoro Łobo jest to znaczy że Skorża w niego wierzy i konsekwentnie na niego stawia. A to jest bardzo ważne dla samego piłkarza i wierzę że dziś Łobo pokażę na co go na prawdę stać ;)

Albo raczej nie ma dla niego alternatywy :D Bo kogo ma tam wystawić?
Małeckiego? Nie należy skreślać piłkarza po 1 złym meczu - wiadomo, ale z Polonią Bytom ten chłopak zagrał gorzej niż źle.

bleki 14.09.2008 15:49

Historia lubi się powtarzać :)
http://images26.fotosik.pl/275/0296ab91f82c7540med.jpg

martiness 14.09.2008 15:59

Prawda jest taka, że ten mecz nie ma faworyta ale mimo to, spotkanie na Reymonta odpowie na kilka pytań bo zarówno Wisła jak i Lech, po raz pierwszy w tym sezonie grają w lidze z naprawdę z wymagającym przeciwnikiem.

Trzymam kciuki za Lechitów i stawiam na remis.

Estovic 14.09.2008 16:03

U siebie jestem spokojny o wynik, zwłaszcza, że wreszcie nie mamy ubytków w składzie. Będzie 2:1 lub 2:0 dla Wisły.

Chorynatrzykolory 14.09.2008 16:09

Siema pisze z turcji jestem na wakacjach ıi nie moge byc na meczu . mozecie mi dac linka do czegos innego niz wyzej bo chce ogladnac ten mecz

harthausen 14.09.2008 16:11

http://www.justin.tv/chmielpl/popout

spirit 14.09.2008 16:13

****a.

10 znaków.

zloto 14.09.2008 16:14

nom to du*a, znowu odrabiac trzeba:( 0:2

To masakra

ciacho 14.09.2008 16:14

Gratulacje dla Mauro lubię się wywracać Cantoro za piękną stratę przed zdobyciem bramki.

Raporter 14.09.2008 16:14

zdjąć tego Pawełka!!!

martiness 14.09.2008 16:14

no i od 7 minuty zrobilo się dla Wisły trudniej..0:2

martiness 14.09.2008 16:15

Pytanie za 1000 punktów..czy Wisły Kraków na pewno nie stać na innego bramkarza?

Elendil 14.09.2008 16:16

jestem w szoku. TO dlatego, że nie mogłem być ne meczu... ale co oni kużwa ze słabszymi niż Barcelona to już nie potrafią wygrywać?

Watts 14.09.2008 16:16

Fataaaaaaaaaaaaaaaaaaaaalny początek. Rany boskie, gdyby było 0:1, to nawet bym się nie przejął, a tutaj już 0:2 O_o trzeba koniecznie szybko strzelić gola

gromaders 14.09.2008 16:16

Pawełek gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Żuczek 14.09.2008 16:17

Jest źle... bardzo źle... ale chłopaki to jeszcze nie koniec meczu

Al_29 14.09.2008 16:17

o_O

Nie Za Fajnie jest...;/

lodecki 14.09.2008 16:20

o ****a, szok, utrzymajmy 0-2 do przerwy, i am nadzieje ze Skorza w przerwie cos poruszy, nie spodziewam zebysmy cos do przerwy pokazali

Pawel.Busko 14.09.2008 16:20

Cytat z oficjalnej: Jakby ktoś nie pamiętał, to kiedyś Wisła też przegrywała po 8 minutach z Groclinem 0:2 na swoim stadionie. Chyba wszyscy pamiętają, jak skończył się ten mecz.

Więc proszę nie płakać:D:D

4fan_player 14.09.2008 16:22

Musimy wierzyć..


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 05:11.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl