![]() |
To są wogóle jaja ,że Puchar Polski nie jest pokazywany w Tvp .K**** do czego to doszło w tym kraju ,że nawet taki mecz będzie puszczany na jakiś dziwnych stacjach.Tvn też nei raczył tego pokazać no bo po co,lepiej dać -Na wspólnej i tego typu seriale co ludzi będą ogłupiać zamiast postawić na sport.. :(
Swoją drogą, niezłe show na trybunach |
I kto biega w pucharem, medalem i w koszulce? Piotr R. A po boisku biegał ponownie pan A. Nosz kufa, naprawdę to tylko w naszym porypanym kraju takie akcje :|
|
I bardzo dobrze, dzięki temu Polonia będzie podwójnie zmotywowana w sobote w walce o puchary. Raz - potrzebuje punktów, dwa - Lech nie może zdobyć MP
|
O, Reiss dostał przepustkę?
|
Sergiusz Ryczel wymiata :D:D:D ale wprowadzał emocje :D a o panu R. szkoda nawet pisac, wstyd :/
|
Cytat:
Dobry wynik w kontekście ligi. |
Lech zasłużył na wygraną w Pucharze Polski. Skoro nie wygra ligi to jakieś trofeum należy mu się za efektowną jesień :D Pochlastałbym się gdyby taki Ruch miałby reprezentować Polskę w Lidze Europejskiej ;/ A tak przynajmniej 4 pierwsze zespoły z ligi będą w europejskich pucharach Pozdro
|
Po takich meczach jak ten... doceniam komentatorów C+
:-) |
Cytat:
Bez napinki :) |
Tvn chciał pokazać ten mecz w swoim głównym kanale, tylko PZPN oczywiscie nagle ustalił ten termin, pierwotnie mówiło się o sobocie chyba juz po zakończeniu ligi, i teraz tłumaczyli sie ramówka. Druga sprawa to ograniczenie liczby kibiców do 25 tysiecy jak mecz rozgrywany jest na 2 razy większym stadionie, i pierwszy raz od wielu lat mial ten finał jakiś wyglad a mogło być jeszcze lepiej
|
Cytat:
|
A tam jęczycie, na Onecie można było zobaczyć.
|
Brawo dla Rucha że się nie poddał i starał walczyć jak równy z równym.
Bardzo mi się podobała atmosfera na trybunach, tzn. racowiska. Zajebiście mi się to podoba. A... i ładnie sędzia zrobił w *uja Lecha nie dając im karnego w 1 połowie. |
Foty z finału
Galeria z trybun! Jak widać na zdjęciach zabawa przednia
http://www.waszapilka.pl/galleries,53 http://www.waszapilka.pl/pictures/sm...rand=186693322 I sektory lecha http://www.waszapilka.pl/galleries,54 http://www.waszapilka.pl/pictures/sm...?rand=81841470 |
Sytuacja jest klarowna:
Ruch zagra w pucharach tylko w przypadku zdobycia przez Lecha mistrzostwa. Polonia i GKS walczą o 4. miejsce w lidze, które powinno gwarantować puchary. Zważając na rozkład jazdy... Polonia - Lech GKS - Arka Jagiellonia - GKS Górnik - Polonia ...to właśnie GKS ma chyba największe szanse. |
Możliwe, że Lech tym zwycięstwem wbił sobie pierwszy gwóźdź do trumny, bo zmotywował Polonie do dalszej walki :)
|
Cytat:
|
Cytat:
Spotkały sie dobre ekipy kibicowsko ,to nie mogło byc nieciekawie :D Szkoda ze kibice Kuchennych siedzieli tam gdzie kamera ,bo w TV widoczni byli tylko Niebiescy racowiska dobre ,doping tez konkret z obu stron ,fajnie sie takie spotkania oglada,zwlaszcza teraz gdzie mecze duzo tracą bo sektory gosci pozamykane. A co do komentatorów to zaczynam doceniac nawet Iwanskiego z TVP :) |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:53. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl