Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Puchar Polski (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=4777)

Chorynatrzykolory 19.05.2009 21:17

To są wogóle jaja ,że Puchar Polski nie jest pokazywany w Tvp .K**** do czego to doszło w tym kraju ,że nawet taki mecz będzie puszczany na jakiś dziwnych stacjach.Tvn też nei raczył tego pokazać no bo po co,lepiej dać -Na wspólnej i tego typu seriale co ludzi będą ogłupiać zamiast postawić na sport.. :(

Swoją drogą, niezłe show na trybunach

Żmijka 19.05.2009 21:19

I kto biega w pucharem, medalem i w koszulce? Piotr R. A po boisku biegał ponownie pan A. Nosz kufa, naprawdę to tylko w naszym porypanym kraju takie akcje :|

jasnyGwint 19.05.2009 21:19

I bardzo dobrze, dzięki temu Polonia będzie podwójnie zmotywowana w sobote w walce o puchary. Raz - potrzebuje punktów, dwa - Lech nie może zdobyć MP

martin_6 19.05.2009 21:21

O, Reiss dostał przepustkę?

SZYMEK_TSW 19.05.2009 21:24

Sergiusz Ryczel wymiata :D:D:D ale wprowadzał emocje :D a o panu R. szkoda nawet pisac, wstyd :/

1q2 19.05.2009 21:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dynek.pl (Post 730907)
a gdyby nie ITI pokzalo mecz w tvn, a nie tvn turbo to wiecej ludzi by ten mecz obejrzalo w tv

ehehe , a ja k. mać sopcasta męczyłem:)
Dobry wynik w kontekście ligi.

wolek1986 19.05.2009 21:34

Lech zasłużył na wygraną w Pucharze Polski. Skoro nie wygra ligi to jakieś trofeum należy mu się za efektowną jesień :D Pochlastałbym się gdyby taki Ruch miałby reprezentować Polskę w Lidze Europejskiej ;/ A tak przynajmniej 4 pierwsze zespoły z ligi będą w europejskich pucharach Pozdro

Mario Nh 19.05.2009 21:41

Po takich meczach jak ten... doceniam komentatorów C+

:-)

Cwiara11 19.05.2009 21:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Maro-TS-NH (Post 730909)
.Tvn też nei raczył tego pokazać no bo po co,lepiej dać -Na wspólnej i tego typu seriale co ludzi będą ogłupiać zamiast postawić na sport.. :(

No co na Wspólnej to dobry serial ! :D < powaznie > :)
Bez napinki :)

SZYMEK_TSW 19.05.2009 21:49

Tvn chciał pokazać ten mecz w swoim głównym kanale, tylko PZPN oczywiscie nagle ustalił ten termin, pierwotnie mówiło się o sobocie chyba juz po zakończeniu ligi, i teraz tłumaczyli sie ramówka. Druga sprawa to ograniczenie liczby kibiców do 25 tysiecy jak mecz rozgrywany jest na 2 razy większym stadionie, i pierwszy raz od wielu lat mial ten finał jakiś wyglad a mogło być jeszcze lepiej

Bobus17 19.05.2009 21:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Mario Nh (Post 730943)
Po takich meczach jak ten... doceniam komentatorów C+

:-)

Dokładnie ...:D

eye63 19.05.2009 21:52

A tam jęczycie, na Onecie można było zobaczyć.

Arkas 19.05.2009 22:04

Brawo dla Rucha że się nie poddał i starał walczyć jak równy z równym.
Bardzo mi się podobała atmosfera na trybunach, tzn. racowiska. Zajebiście mi się to podoba.
A... i ładnie sędzia zrobił w *uja Lecha nie dając im karnego w 1 połowie.

vacs 19.05.2009 23:51

Foty z finału
 
Galeria z trybun! Jak widać na zdjęciach zabawa przednia

http://www.waszapilka.pl/galleries,53

http://www.waszapilka.pl/pictures/sm...rand=186693322

I sektory lecha

http://www.waszapilka.pl/galleries,54

http://www.waszapilka.pl/pictures/sm...?rand=81841470

prober 19.05.2009 23:55

Sytuacja jest klarowna:
Ruch zagra w pucharach tylko w przypadku zdobycia przez Lecha mistrzostwa.
Polonia i GKS walczą o 4. miejsce w lidze, które powinno gwarantować puchary.

Zważając na rozkład jazdy...
Polonia - Lech
GKS - Arka
Jagiellonia - GKS
Górnik - Polonia
...to właśnie GKS ma chyba największe szanse.

Nehiar 20.05.2009 06:37

Możliwe, że Lech tym zwycięstwem wbił sobie pierwszy gwóźdź do trumny, bo zmotywował Polonie do dalszej walki :)

Stavanger 20.05.2009 07:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Nehiar (Post 731003)
Możliwe, że Lech tym zwycięstwem wbił sobie pierwszy gwóźdź do trumny, bo zmotywował Polonie do dalszej walki :)

Chciałbym zobaczyć Polonię zmotywowaną przez trenera Grembockiego:D . Można liczyć, że jakiś opór postawią, ale nie za bardzo skuteczny. Lepsza sytuacja będzie, kiedy pasiaści wygrają z Górnikiem. Wtedy zwęszą szansę na pozostanie w Ekstraklasie i nie odpuszczą Lechowi.

Wojtas 20.05.2009 18:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arkas (Post 730958)
Brawo dla Rucha że się nie poddał i starał walczyć jak równy z równym.
Bardzo mi się podobała atmosfera na trybunach, tzn. racowiska. Zajebiście mi się to podoba.
A... i ładnie sędzia zrobił w *uja Lecha nie dając im karnego w 1 połowie.







Spotkały sie dobre ekipy kibicowsko ,to nie mogło byc nieciekawie :D
Szkoda ze kibice Kuchennych siedzieli tam gdzie kamera ,bo w TV widoczni byli tylko Niebiescy

racowiska dobre ,doping tez konkret z obu stron ,fajnie sie takie spotkania oglada,zwlaszcza teraz gdzie mecze duzo tracą bo sektory gosci pozamykane.

A co do komentatorów to zaczynam doceniac nawet Iwanskiego z TVP :)


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:53.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl