Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Oszustwo w konkrsie na futbol.pl - Bilety na Wisła - Barca (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=4766)

3michal_04 26.08.2008 10:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Aro1234 (Post 592022)
To ty powinieneś tu siedzieć cicho. Forum Kibiców Wisły Kraków, a nie przekrętasów z futbol.pl!


Jestem kibicem Wisły Kraków i nie jestem dziennikarzem futbol.pl.

Pokazujesz swój poziom - brawo!

haeno 26.08.2008 11:00

Cytat:

Denerwuje mnie to, że z powodu jakiegoś domniemanego błędu ludzie wieszają psy na najlepszej stronie o tematyce piłkarskiej (i to jest opinia ogółu, nie tylko moja) w Polsce. Z tego powodu deklarują się nie czytać tego portalu
sprawa jest prosta, wręcz banalna i nie wiem czego jako humanista tutaj nie rozumiesz.

Wszystko wskazuje na to, że ten "portal" wykręcił niesamowitego wała swoim czytelnikom. A że takie sytuacje nie mogą być tolerowane powinno się jak najbardziej dać do zrozumienia jaki popełnili błąd, a najbardziej dla nich dotkliwy będzie gwałtowny spadek odwiedzin.

Nie potrafię zrozumieć jak można bronić tą redakcję... Nawet jeśli Tomasz Filipiak od biletów nie jest tym Tomaszem Filipiakiem od artykułów to banda nieudolnych redaktorów sama sobie strzeliła w stopę i pogrążyła siebie w obecnej sytuacji, więc nie ma co za nimi płakać.

MicK 26.08.2008 11:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 3michal_04 (Post 592012)
najlepszej stronie o tematyce piłkarskiej (i to jest opinia ogółu, nie tylko moja) w Polsce.

:shock:

Nie wytrzymam:lol:

Masz może sondaż? niezależne badania? sam czasem zaglądam na stronę, i muszę przyznać że takiemu 90minut.pl to nie sięga do paznokcia u małego palca, nie żeby inne strony były wyżej, po prostu jest 90minut.pl.... długo nic.... i reszta.
no chyba że mówiąc "tematyce piłkarskiej" masz na myśli konkurencję typu weszlo.pl lub zczuba.pl

ach, uśmiałem się dodatkiem w nawiasie.

Deipnosophist 26.08.2008 11:01

Cytat:

kupilibyście w ramach rekompensaty tym biorącym udział w konkursie bilety na jakiś mecz i wszystko by było ok
I o to chodzi. Dzieciaki nie dostały biletu, zaczął się płacz i wskazywanie winnych. Dostałyby bilet, portal by się zrobił cacy i nikt by nie wspomniał nawet słowem o zamieszaniu. A że bilety były tylko cztery... ;)

wislabielany 26.08.2008 11:02

Dajcie już sobie z nim spokój... głupiego nie przegadasz... tylko sie denerwujcie. A prawda jest jak dupa każdy ma swoją... tzn. my wiemy swoje a on dalej co innego...

szkoda nerwów na tego "osobnika".

"Ehh... bez komentarza 3michal_04|"

pirat.z.karaibow 26.08.2008 11:03

Dobra, dajcie już spokój, odpuście. Co Wam da to, że będziecie najeżdżać masowo na osobę? Błędy popełnia każdy, ale nie każdy potrafi się do nich przyznać. Zluzujcie trochę i pokażcie wreszcie klasę. To że jesteście anonimowi, nie znaczy że możecie sobie na tak dużo pozwalać.

Ja się z tym przespałem i zluzowałem. Pozdro.

Lysy 26.08.2008 11:06

Nie macie się czym zajmować tylko jakimiś tandetnymi konkursami :-) Zamknąć temat w p...

maaarcin 26.08.2008 11:06

Wydaje się, że w tym temacie wszystko zostało powiedziane, Dyskusja zaczyna schodzić na inne tematy. Redakcja TWSD ma dziś otrzymać jeszcze od organizatora konkursu zapowiedziane wczoraj oświadczenie, które opublikuje na stronie głównej.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:07.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl