![]() |
Znów Zalewski...ale nie ma co panikować, to 3 skład Wisły.
|
No tak, ale bez przesady, 0-3...
|
Za to Barreto sie calkiem fajnie prezentowal. Zdecydowanie najlepszy na boisku, fajnie potrafil sie utrzymac przy pilce i nie tracil glupio. Mysle ze spokojnie za jakiegos Kmiecika mozna go wlaczyc do meczowej 18stki.
|
Kogo do Wisly przywiozl tata mercedesem?
|
Daj że spokój, czy do Ciebie dociera że to nawet nie są w pełni rezerwy Wisły tylko jeszcze gorzej..
0-3 wynik robiłby wrażenie gdyby to podstawowa jedenastka Wisły grała, a tak bez emocji ten mecz ogląda.. dla nas to sparing, dla Śląska jak mecz ligowy. 4-0 i dobrze. małolaty się otrząsną i nie będą robić z siebie kozaków że nadają się do 1 składu. |
eeeeee 4-0 to troche przesada:)
a trenejro Śląska jakoś taki spięty i dalej niezadowolony:) |
Nie noo..my nie mamy obrony w tym skladzie...ehhh..
|
Acha i jeszcze jedno. Niedzielan w takich meczach to predzej straci resztki formy niz ja odzyska. Zupelnie niema z kim pograc.
|
Cytat:
Qźwa, 4 w plecy, panowie bez przesady :/. Oj nasi obrońcy grają beznadziejnie. |
Proponuję zerwać zgodę :foch: :rotfl: :rotfl: :rotfl:
|
To nie nasza obrona - to pomoc Śląska
|
qurcze na wynik 4:0 to nie zasługujemy.
oborna to istny dramat , czy to ten Zalewski robi takie błedy ?? jesli tak to maszMaciuś odp. kogo przywozą Merolem do klubu :D Baretto in plus , Niedzielan w 1 połowie in plus ( w 2 cos pękło i 0 podan ) no i Juszczyk tez grał całkiem nieźle choć jedna bramka była do obrony na mój gust. "mnie też by bolało wszystko po takim czymś" trafne podsumowanie meczu choc trzeba brac poprawke ze to rezerwy rezerw. :P |
tragedia i tu nie chodzi o wyniki ale widac jakie mamy mocne zaplecze.
|
Jednak wynik idzie w swiat i takie spotkania tez cos mowia o tym jakie mamy zaplecze(tragiczne).
|
Radujcie sie, ze przyszedl Marcelo.. :D
|
Najlepszy piłkarz Wisły André Barreto
|
Nie dalo sie ogladac tego meczu:) - kim bysmy nie grali to praktycznie 0 skladnej akcji przez 90 minut to nielada sztuka.+ wolny gdzie cala bioraca w akcji druzyna zostala zlapana na spalonym - reakcja Skorzy bezcenna;)
|
Ja nie mam pretensji do tych młodych chłopaków, bo to że tak grają to nie ich wina. Winę ponosi sztab szkoleniowy, ktory ich nie nauczył dryblingu, odbioru pilki czy też dokładności podań. Takich rzeczy uczy sie na co dzień. Nie czarujmy się, ale potrzebna jest wymiana osób które za to odpowiadają.
|
Cytat:
|
Cytat:
inni nasi zawodnicy jakoś potragfią się wybic a co zrobić ze nie mamy zdolnej młodziezy , przeciez za to nie bedzie płaił obecny stab szkoleniowy ? to jest głębszy problem dotykajacy szkolenia młodzików a nie 18=20 letnich chłopa... |
Rozumiem, że Skorża prowadzi zajecia z juniorami :rotfl:
|
Baretto - jedynu którego śmiało nawet do 11 na mecz ze średniakiem ligowym można wstawić. Za dwa, trzy tygodnie może wygryźć Cantoro:)
Juszczyk jako tako, Niedzielan coś biegał ale nic z tego nie wychodziło. Mączyński kilka podań do przodu. Kowalski i tak najlepiej z całej obrony. Kmiecik ambitny. O Dawidowskim szkoda pisać... (jakim cudem On a nie nawet Kmiecik wszedł na końcówkę meczu z Cracovią?) A o Zalewskim który podarował 2 bramki Śląskowi to co można napisać? Chłopak musi duuuużo pracować! No i kiks Jani też niezły:D Ten mecz pokazał tyle - NIE MAMY ŻADNYCH REZERW! |
Cytat:
|
Przerażenie ogarnia jakich mamy młodych zawodników, największe przerażenie ogarnia, że na ich tle Dawidowski opuścił plac gry bo był jeszcze gorszy od nich. Jedynie kogo mozna wyróżnić to Baretto którego śmiało można właczyć do 18-nastki i Niedzielan w pierwszej połowie, ale co oni maja pokazać jak grają z tak słabymi zawodnikami.
|
Nie mówcie, że mamy niezdolną młodzież, bo to my wygraliśmy ME w tamtym sezonie.
|
Jeszcze dwa słowa ode mnie.
Do tej pory na Tomka Dawidowskiego nic nie mówiłem, ale dziś chyba mi się przelało. Nie oczekuję cudów od kolesia który miał wielokrotnie kolana cięte, ale qźwa czasem wygląda to tak jak gdyby jego jedynym marzeniem było oddanie piłki. Jedno jedyne zagranie jakie było niezłe to klepa z pierwszej do Mączyńskiego w drugiej połowie. Resztę lepiej przemilczeć. |
Cytat:
|
Cytat:
Za kilka lat bedziemy dostawac baty od Andory i San Marino. |
Dzis po raz kolejny otrzymalismy potwierdzenie, ze posiadamy jedynie 13-14 pilkarzy na wysokim poziomie, a rezerwy ktore mielismy okazje przyobserwowac, odbiegaja od nich w stopniu razacym.
Najbardziej zalamujace jest to, ze tym pilkarzom(?) pilka nie rzadko odksakuje na kilka metrow przy probie jej opanowania, a szereg podan i dosrodkowan laduje poza linia koncowa. Sytuacji strzeleckich praktycznie nie bylo, a nawet jesli juz sie jakies trafily, to i tak antynapastnik Kmiecik potrafil zmarnowac wszystkie :) Jesli ktos mnie naprawde zawiodl, to jest to Maczynski, ktory juz od dawna byl reklamowany jako bardzo utelentowany pomocnik, a tymczasem on jest tak slabiutenki, ze az piszczy. W zasadzie tylko jedno dobre podanie do Kmiecika i cala masa fatalnych zagranian... A jesli chodzi o tych bardziej leciwych zawodnikow, to tu wszystko w normie, czyli miernie, marnie, momentami beznadziejnie (Dawidowski !!!). Jedynie Baretto zdradzal symptony kopacza, ktory posiada pilkarski sens i stwarza nadzieje, ze moga byc z niego korzysci pod katem gry w meczach ligowych. No i cale szczescie, ze za piec dwunasta udalo sciagnac Marcelo, bo gdy Kowalski partnerowal Cleberowi, to jakos to wygladolo, ale kiedy odpowiedzialnosc szefostwa w obronie spadla na jego braki, juz tak tak rozowo niestety nie bylo. |
Cytat:
takie mecze jak dzisiejszy weryfikuja ich umiejętności i dopiero po nich można stiwrdzi na tle mocnego rywala czy maja to coś co sie nazywa talent czy nie. z mojego pkt. widzenia oprócz Kowalskiego kórey jako jedyny nie osmieszał sie z młodych chłopaków w defensywie i tych co grali krótko bo nie mozna stwierdzic po 20 min czy ktoś ma talent , reszta go nie posiada niestety. oczywiscie nie biore po uwage baretto i Niedzielana po postawa "Dejwidovskiego" no comment :D |
Baretto naprawdę na tle i innych się wykazał jako jedyny grał z takim polotem, widać niestety że wyszkolenie techniczne u nas leży, podania zawodników wyszkolonych w PL toporne, siłowe a Baretto jako jedyny grał jak to nazwałem "lekką nogą" reszta jak kloce. Obrona niestety tragiczna. Jak dla mnie od dłuższego czasu Kmiecik i Dawidowski out...
|
Mecz słabiutki w naszym wykonaniu. Jak jeszcze na początku całkiem nieźle grali, to stracone bramki ich chyba mega podłamały. No ale i tak jak na mistrzów młodej ekstraklasy i nasze nadzieje na przyszlosc, to tragedia. I tak:
- Juszczyk - niby większych blędów nie popelnil, nawet ze dwie pilki wyciagnal, no ale bramkarza, ktory w meczu 5 bramek wpuszcza (jedna nie uznana), nie mozna ocenic dobrze. - Krasnodębski - mnie osobiście się jego gra bardzo podobala. Prawą stroną ataki Śląska kończyly się wlaśnie na nim. Nie pogral sobie z nim Sotirovic, nie pogral i Mila. 20 lat ma wiec nie taki stary jeszcze. Może będą jeszcze z niego ludzie, tylko nad wytrzymalością musi chlopak popracować, bo po 60 minutach byl wypompowany. - Jania - gral krutka, ale dostal kartke i zawalil jedna z bramek - slaby, mlody, niech sie uczy, ale nie wroze wielkiej kariery. - Kowalski - najbardziej doświadczony z obrońców, nie może uznać tego meczu za udany, jedna bramka na jego konto. - Zalewski - dwie bramki na jego konto, bardzo slaby mecz. - Szabat - slaby mecz, nic specjalnego nie pokazal, wiekszość ataków Śląska szlo po jego stronie boiska. Ma juz 24 lata, nie bedzie z niego pikarza, należy się go pozbyć. - Burliga - kilka razy szarpnąl, kilka dlugich celnych podań, pozytywny występ, jeden z lepszych Wiślaków na boisku. - Mączyński - nie najgorszy, ale po nim się spodziewalem dużo więcej, co z jego potężnym strzale, co z rozgrywaniem, zapamiętalem tylko jedno ladne prostopadle podanie. Występ poniżej oczekiwań. - Barreto - ambitny, najbardziej waleczny, świetnie się zastawial, dobry odbiór, najlepszy z naszych na boisku, ale czy to wystarczy na pierwsza drużynę? Zobaczymy co pokaże w kolejnych meczach PE. - Niedzielan - nie mial z kim pograć, bardzo malo widoczny. Gdzie jego szybkość? Zauważylem również, że Wtorek odstawia nogę (nie wiem czy to przez rangę spotkania, czy może jest jakiś uyraz po kontuzji). - Kmiecik - TRAGEDIA!!!!!! drewno straszne, zero przyjecia, zero strzalu. SPRZEDAĆ, ODDAĆ, WYPOŻYCZYĆ, ROZWIĄZAĆ KONTRAKT!!!! Nie będzie z niego pożytku. - Dawidowski - SZKODA SLÓW GORSZY NAWET OD KMIECIKA, JAK NAJSZYBCIEJ TRZEBA SIE GO POZBYC, ZA SLABY NAWET NA MLODA EKSTRAKLASE, BLOKUJE TYLKO MIEJSCE MLODYM! - Batko, Jeleń - grali krótko, niczym się nie wyróżnili, ani pozytywnie ani negatywnie. Wniosek po meczu jest niestety taki, że mamy marne zaplecze i trzeba zastanowić się nad zmianami, zarówno kadry zawodników jak i szkoleniowców. Oczywiście nie mam tu na myśli pierwszej drużyny, ale szkolenie młodzieży. |
Nie ma co od razu skreślać żadnego z tych młodych. Dziś zagrali słabiutko ale przynajmniej dostali lekcję i wiedzą - ma nadzieję- że muszą jeszcze cholernie dużo pracować. Młoda Wisła to może szpan w knajpach na mieście ale do ligowej piłki jeszcze daleko.
Dobrze że klub zrobił dość sporą rotację w składzie Młodej Wisły, kilku zawodników odeszło kilku nowych przyszło. Niestety potwierdzają się moje - i nie tylko - spostrzeżenia, że z tych ubiegłorocznych mistrzów ME to dobrego chleba raczej nie będzie. Ale kto wie. Niemniej Kmiecik i Szabat niestety ale trzeba podziękować. Jakim cudem Dawidowski to pierwszy zmiennik Skorży??? Całe szczęście że będziemy się nim męczyć tylko -a może aż?? - do końca sezonu. Coraz bardziej też wątpie czy Niedzielan wróci do swojej formy. Od początku sezonu nie widzę żadnej poprawy. Ale nie tracę nadziei. |
Taki Szabat ma 24 lata kombinują gdzie by go dać by coś grał
atak- nie sprawdza, strzela mało goli obrona-dużo błędów, łatwo traci piłkę i tak mijają kolejne sezony, ludzie on ma 24 lata a po tym co pokazuje od iluś meczy to nie jest to poziom nawet 1ligi, on nic się już nie nauczy- brozio w jego wieku strzelał już bramy i wnosił dużo do drużyny to samo Kmiecik też 24 lata też nic nie pokazał w pierwszym zespole też już nie osiągnie dużo wyższego poziomu rezerwy to powinni być ludzie w wieku 16-20 + zawodnicy wracający po kontuzji Powinno się szukać w regionie nowych twarzy, a nie ciągnąc ileś lat tych samych piłkarzy- co nie mogą zbliżyć się do poziomu 1 zespołu Tacy piłkarze którzy mają już 23-24 lata i daleko odstają powinni szukać se 2 ligowych klubów |
Cytat:
|
IMO w 70% to psychika dziala. Im jakby sie z jednej strony nie chcialo, z drugiej jakby im nie zalezalo etc. Grali bez przekonania i stad taki wynik. Nie da sie wygrac(szczegolnie z dobrze grajaca druzyna), jezeli nie wierzysz w cel spotkania.
Cale te rozgrywki sa smieszne i nic tego nie zmieni. Atmosfer pikniku, a nie pucharowa. Nagana jednak sie nalezy, bo po takim meczu szans u Skorzy juz malo ktory z nich dostanie. Zamiast sie pokazac i sprobowac wdrapac sie troche wyzej, wiekszosc nie zdala egzaminu. Ogolnie mecz przygnebiajacy, bo pokazuje jaka mentalnosc ma nasza mlodziez. |
Cytat:
|
http://www.wisla.krakow.pl/art.php?news_id=4475
to np. jest dobry ruch 4 wchodzi juniorów 17-18 i powinno automatycznie pozbyć się 4 starszych gości z rezerw którzy nic nie pokazują patrz Kmiecik, Szabat i paru innych co od kilku lat stoi w miejscu i ten proces powinien trwać ciągle |
Wisła władowała ogromne pieniądze w Dawidowskiego a on sam od czasu transferu (będzie niedługo mijało 5 lat) rozegrał tyle oficjalnych meczów, ile typowy piłkarz podstawowego składu gra w ciągu trzech miesięcy. Więc nic dziwnego, że próbuje się cokolwiek z niego wycisnąć. Umiejętności facet dawniej miał, pytanie tylko ile z nich zostało 30-letniemu napastnikowi?
|
to nie Wisła przegrała tylko szkółka daremnego "dr" Chemicza
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 09:03. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl