![]() |
chyba będzie potrzebna weryfikacja listy tylko tym razem wypiszą się osoby które mogą się zalogować.
Ja na chwilę obecną nie mogę się zalogować. |
posprawdzajcie czy antyvirusy są wyłaczone i czy zapora systemu windows pozwala na łaczenie sie hamachi
|
dobra jest! przeoczyłem część o tym jak Genio mówił że trzeba się łączyć przez wpisanie IP serwera w grze a nie poprzez klikanie w niego
|
Cytat:
|
5.238.29.220 to jest dalej ip serwera?
Wyłączyłem i antywira i zapore windows, wpisałem ip i dalej nie chce się podłączyć....wtf? |
spróbuj tak start->panel sterowania->zapora sys. windows->wyjątki->tu poszukaj czy masz hamachi i MRO (jak nie masz to dodaj) u mnie pomogło
i musisz mieć włączone hamachi z siecia :) |
Ale się śmigało wyścigi :P Fakt faktem że sporo traciłem i byłem ostatni...ale niegdy nie grałem i od razu wyścig z wami :P mój czas powyżej minuty...więc nawet nie zapisuje;p
|
5.238.29.220 ten adres wklejać tam na dole pod listą serwerów?
South nie pomogło.... |
Jak organizator przewiduje, jaki czas wystarczy ?
|
52 sekundy, myślę ze w zupełności wystarczy
|
póki co 8 graczy zgłosiło swoje czasy, a zapisy są do poniedziałku:)
więc teoretycznie 12 miejsc jest ciągle pustych, więc na chwilę obecną każdy czas daje dostanie się do ligi :) |
pomijając fakt ze niektórzy nie rozumieją prostych reguł albo nie czytają niczego tylko walą w tabelki bo można cokolwiek wpisać wiec wpisują
przypomnę, ze przed zapisaniem się do ligi należy zarejestrować swoje konto na głównej stronie MRO, dopiero później z tym samym nickiem zapisać się do naszej ligi usuwam konta nie spełniające tych wymogów, zainteresowanych proszę o powtórzenie zapisów już w dobrej kolejności |
Hm, mam problem, pobiłem swój rekord ale nie mogę go zapisać, jakis bład, cos mam zrobic czy w czym rzecz?
|
proszę o usunięcie jednego konta pioABG, bo mam 2, ponieważ za pierwszym razem wystąpił komunikat o niepoprawnych danych!
pozdrawiam |
Cytat:
- nie wybierasz oceny trasy [trzeba z zera zmienić na jakakolwiek] - Twój czas został anulowany ponieważ popełniłeś błąd podczas jazdy [opuściłeś tor jazdy] sygnalizowane jest to zmianą koloru mierzonego czasu na czerwony |
Cytat:
|
Dla jasności tam mam nick piotrek132 a tutaj piotrek1325 bo tam sie cale nie zmiescilo ;) Ale to chyba bez różnicy :))
10 osób wpisanych rekordami...10 na 40...a co z resztą ? |
Cytat:
A innym działa?? |
dodajcie sobie ten numer gg.. 1330547
w jego statusie (opisie) będzie informacja czy stoi serwer, a jeśli stoi to o informacjach niezbędnych do połączenia się z serwerem :) także wszelkie informacje dotyczące ligi będą rozsyłane na wasze numery gadu z tego numeru, które podaliście na stronce :) pozdrawiam. |
1. WislaKrakowMulti
2. Basketteur 3 Bobic 4.pio 5.Aruna 6. filip_wislak 7. Pech 8. Sensej 9. WiselkaMLP 10. Aro1234 11. Pysiek1 12 ToTylkoJa 13. Bat 14.Kamil 15. Szymek_TSW 16. Lukasz15wisla 17. Gucio25 18.piter116 19. maaarcin 20.Kuba_EL_Toro 21. Scorpiu 22. bluesinger 23.naHiu 24. firo 25. spinnaker 26. buldus 27. Mamba 28. Kądzikowski 29. szarkoz 30. MicK 31.TSW Fanatyk 32. pablo199018 33. South 34.tasior228 35.ffkrzysiekff 36. Zakk 37. Krzysiek 38. white1906star 39. janko04 ( w grze bede janko05) 40. putinm 41.piotrek1325 42. Franek9182 |
ponownie usunąłem konta, niektórzy ludzie jednak naprawdę nie potrafią czytać ze zrozumieniem
|
Apeluje o przesuniecie godziny wysigu na 23. A najlepiej 23:10
Ponieważ w tygodniu ludzie pracuja. W weekend może być wczesniej, ale nie w tygodniu:) Co wy na to? |
Ja bym wolał wcześniej...i w poniedziałek...czyli np poniedziałek godzina 21:30, dla mnie idealne rozwiązanie.
Ale nie ja tu decyduję Wczoraj dobry wyścig panowie:D |
na chwile obecną GP odbędzie się w poniedziałek o 23.00, czyli sam wyścig o 23.30
najlepiej będzie jeżeli każdy poda najoptymalniejszą dla siebie godzinę, przynajmniej zobaczymy jak się to układa i na przyszłość łatwiej będzie dobrać dobrą porę |
zaznaczę jeszcze, ze warto chociaż raz wejść na serwer by sprawdzić czy jesteście w stanie się połączyć, a jeżeli wystąpią jakieś problemy to zapytać o wskazówki
serwer stoi praktycznie cały czas, a wszelkie informacje znajdziecie w moim podpisie na Hamachi figuruję pod nickiem Antaeus, tam pytać o pomoc |
20 graczy wysłało już swoje czasy!
na chwilę obecną, czas powyżej 0:56:786 daje kwalifikacje do ligi! pozdrawiam i zachęcam do pobijania swoich czasów :D ZAPISY CIĄGLE OTWARTE DO PONIEDZIAŁKU DO 15:00 !!! |
Kurde wczoraj szło wszystko sprawnie, a teraz jak łącze się z serwerem to coś nie chce połączyc... Gra się wiesza.
|
wyścigi będą późnymi wieczorami to i mniejsze lagi będą :)
aczkolwiek, serwer stoi i nikt z jeżdżących nie narzeka... |
pamiętaj żeby łączyć się poprzez wpisanie IP, a nie wybór serwera z listy
to najistotniejsze i zawsze przed wciśnięciem 'next' ustaw kursor pisania w polu z IP |
ale dzisaj rano serwer nie był uruchomiony ?? (dopiero ok 12 udało mi się połączyć)
bo miałem cały czas ten błąd z 6000 itp i nie wiem czy po mojej str był błąd... |
Gdyby kwalifikacje do ligi kończyły się dziś o 14:30 (TRWAJĄ DO PONIEDZIAŁKU DO 15:00) to lista graczy wyglądałaby następująco
1. Antaeus 0:48:422 Renault 2. Pysiek 0:48:750 Renault 3. szarkoz 0:48:871 Williams 4. maaarcin 0:49:531 Ferrari 5. bati 0:49:765 Williams 6. Bobic 0:50:375 McLaren 7. w1906s 0:50:875 BMW Sauber 8. Gucio25 0:51:078 McLaren 9. Sensej 0:51:094 Ferrari 10. realrook 0:51:797 BMW Sauber 11. Kiha 0:51:844 [zespół losowy z Honda, Toyota, Red Bull, Toro Rosso ] 12. PECH 0:52:000 Honda 13. ZakkTS 0:52:422 Toyota 14. Frasiu1906 0:52:688 Force India 15. piotrek132 0:52:859 [zespół losowy z Honda, Toyota, Red Bull, Toro Rosso] 16. Franek9182 0:53:063 [zespół losowy z Honda, Toyota, Red Bull, Toro Rosso] 17. eltoro1906 0:53:265 Force India 18. KamilBAS 0:53:747 [zespół losowy z Honda, Toyota, Red Bull, Toro Rosso] 19. Szymek_TSW 0:54:177 Red Bull 20. kubakro 0:56:786 [zespół losowy z Honda, Toyota, Red Bull, Toro Rosso] 21. przemotsw brak czasu 22. janko05 brak czasu 23. pioABG brak czasu 24. TSWFanatyk brak czasu 25. putinm brak czasu 26. Basketteur brak czasu 27. piter116 brak czasu 28. Lukasz1906 brak czasu 29. Fabula brak czasu 30. spinnaker brak czasu mogłem się gdzieś pomylić bo na szybko stworzyłem tabelkę :) |
zakk bo żeby serwer chodził musi go ktoś włączyć :) Zawsze możesz grać na offline i pobijać swoje rekordy :)
A na serwer wchodź wieczorkiem i wtedy się ścigamy pewnie ;)) |
łatwo i szybko możecie sprawdzić czy serwer jest włączony po 'świecącej' gwieździe obok nick'a Antaeus na Hamachi
|
1. WislaKrakowMulti
2. Basketteur 3 Bobic 4.pio 5.Aruna 6. filip_wislak 7. Pech 8. Sensej 9. WiselkaMLP 10. Aro1234 11. Pysiek1 12 ToTylkoJa 13. Bat 14.Kamil 15. Szymek_TSW 16. Lukasz15wisla 17. Gucio25 18.piter116 19. maaarcin 20.Kuba_EL_Toro 21. Scorpiu 22. bluesinger 23.naHiu 24. firo 25. spinnaker 26. buldus 27. Mamba 28. Kądzikowski 29. szarkoz 30. MicK 31.TSW Fanatyk 32. pablo199018 33. South 34.tasior228 35.ffkrzysiekff 36. Zakk 37. Krzysiek 38. white1906star 39. janko04 ( w grze bede janko05) 40. putinm 41.piotrek1325 42. Franek9182 43.bartek1726 (na forum Bartek_Gdów) |
/ off
tak sobie z ciekawosci zagralenie i pytanie, czy kazdy z Was ma tak ze trzymajac palec na danym klawiszu (przyspieszenie) nie jedzie Wam caly czas, tylko trzeba czekac na bodajze zmiane biegow (po lewej - zolty pasek) i ciagle wciskac dany klawisz, bo inaczej sie zatrzymuje?! Kumacie o co chodzi? PS: troche to meczace - w skrocie pojebane. |
Ja trzymam i puszczam tylko wtedy jak wchodzę w zakręt, tak to trzymam i jedzie, a biegi się zmieniają i to mi jakoś nie koliduje.
|
Cytat:
trzymając klawisz [przyspieszenie] pojazd cały czas nabiera prędkości, a biegi zmieniają się automatycznie nie przypominam sobie żeby również był przełącznik pomiędzy tymi trybami, spróbuj przeinstalować grę |
No wlasnie, u mnie skrzynka biegow nie zmienia sie automatycznie.
http://i37.tinypic.com/nzgfg6.jpg musze czekac az, nie zolty a zielony pasek "tbrattle" dojdzie do konca i wtedy musze puscic klawisz i ponownie go wcisnac i tak w kolko. Teraz zauwazylem ze jak chce skrecic bryka tez mi sie zatrzymuje. przyspieszenie mam jako spacja - lewo = strzalka , prawo = strzalka of course. widocznie gdzies w opcjach to trzeba zmienic (?) ale nie zauwazylem nigdzie zeby byla taka - wczoraj moj pierwszy raz i do konca nie kumam tej gry. Moze to przez to ze gram online - tzn trening ? A moze to w ogole nie ta gra? :lol: |
Może to zależy od trasy ? Bo po screenie widać ze nie jedziesz na tej co wszyscy :P Przynajmniej mi się tak wydaje :)
|
A to wiem.
Ja stworzylem chyba swoja gre, zwykly trening bodajze , gdzie sobie sam smigam. Chcialem sie do jakiejs rozgrywki podlaczyc i http://i35.tinypic.com/bhn482.jpg (w tym przypadku jak Genio wczesniej pisal zapora Windows badz AntyWir) w sumie nic sie nie stanie jak nikt nie bedzie mial pomyslu na moj "problem" bo i tak nie zamierzalem startowac w wyscigu, tylko tak sobie posmigac online. Moze jakos dojde do tego sam, albo przeinstaluje gre. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 12:35. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl