Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   MRO TWSD LEAGUE - Ostatnie miejsca (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=4740)

MicK 20.08.2008 15:41

chyba będzie potrzebna weryfikacja listy tylko tym razem wypiszą się osoby które mogą się zalogować.
Ja na chwilę obecną nie mogę się zalogować.

Genio 20.08.2008 15:43

posprawdzajcie czy antyvirusy są wyłaczone i czy zapora systemu windows pozwala na łaczenie sie hamachi

spinnaker 20.08.2008 15:51

dobra jest! przeoczyłem część o tym jak Genio mówił że trzeba się łączyć przez wpisanie IP serwera w grze a nie poprzez klikanie w niego

Genio 20.08.2008 15:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez spinnaker (Post 588669)
dobra jest! przeoczyłem część o tym jak Genio mówił że trzeba się łączyć przez wpisanie IP serwera w grze a nie poprzez klikanie w niego

dokładnie, to jest najważniejsze

TSW Fanatyk 20.08.2008 16:34

5.238.29.220 to jest dalej ip serwera?

Wyłączyłem i antywira i zapore windows, wpisałem ip i dalej nie chce się podłączyć....wtf?

South 20.08.2008 16:43

spróbuj tak start->panel sterowania->zapora sys. windows->wyjątki->tu poszukaj czy masz hamachi i MRO (jak nie masz to dodaj) u mnie pomogło



i musisz mieć włączone hamachi z siecia :)

piotrek1325 20.08.2008 16:54

Ale się śmigało wyścigi :P Fakt faktem że sporo traciłem i byłem ostatni...ale niegdy nie grałem i od razu wyścig z wami :P mój czas powyżej minuty...więc nawet nie zapisuje;p

TSW Fanatyk 20.08.2008 17:07

5.238.29.220 ten adres wklejać tam na dole pod listą serwerów?

South nie pomogło....

Firo 20.08.2008 17:11

Jak organizator przewiduje, jaki czas wystarczy ?

Genio 20.08.2008 17:24

52 sekundy, myślę ze w zupełności wystarczy

pysio 20.08.2008 17:35

póki co 8 graczy zgłosiło swoje czasy, a zapisy są do poniedziałku:)

więc teoretycznie 12 miejsc jest ciągle pustych, więc na chwilę obecną każdy czas daje dostanie się do ligi :)

Genio 20.08.2008 17:55

pomijając fakt ze niektórzy nie rozumieją prostych reguł albo nie czytają niczego tylko walą w tabelki bo można cokolwiek wpisać wiec wpisują
przypomnę, ze przed zapisaniem się do ligi należy zarejestrować swoje konto na głównej stronie MRO, dopiero później z tym samym nickiem zapisać się do naszej ligi

usuwam konta nie spełniające tych wymogów, zainteresowanych proszę o powtórzenie zapisów już w dobrej kolejności

P.e.c.h 20.08.2008 19:39

Hm, mam problem, pobiłem swój rekord ale nie mogę go zapisać, jakis bład, cos mam zrobic czy w czym rzecz?

pio 20.08.2008 19:40

proszę o usunięcie jednego konta pioABG, bo mam 2, ponieważ za pierwszym razem wystąpił komunikat o niepoprawnych danych!
pozdrawiam

Genio 20.08.2008 19:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez P.e.c.h (Post 588806)
Hm, mam problem, pobiłem swój rekord ale nie mogę go zapisać, jakis bład, cos mam zrobic czy w czym rzecz?

są dwa powody:
- nie wybierasz oceny trasy [trzeba z zera zmienić na jakakolwiek]
- Twój czas został anulowany ponieważ popełniłeś błąd podczas jazdy [opuściłeś tor jazdy] sygnalizowane jest to zmianą koloru mierzonego czasu na czerwony

pysio 20.08.2008 19:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pio (Post 588807)
proszę o usunięcie jednego konta pioABG, bo mam 2, ponieważ za pierwszym razem wystąpił komunikat o niepoprawnych danych!
pozdrawiam

takie błędy wynikają z wyłączonej obsługi JS przez wasze przeglądarki

piotrek1325 20.08.2008 20:12

Dla jasności tam mam nick piotrek132 a tutaj piotrek1325 bo tam sie cale nie zmiescilo ;) Ale to chyba bez różnicy :))

10 osób wpisanych rekordami...10 na 40...a co z resztą ?

Bobic 20.08.2008 20:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez putinm (Post 588834)
a teraz mi nie działa :/ wyskakuje bład podczas łączenia z grą lub brak odpowiedzi

Mi tez nie działa
A innym działa??

pysio 20.08.2008 20:38

dodajcie sobie ten numer gg.. 1330547

w jego statusie (opisie) będzie informacja czy stoi serwer, a jeśli stoi to o informacjach niezbędnych do połączenia się z serwerem :)

także wszelkie informacje dotyczące ligi będą rozsyłane na wasze numery gadu z tego numeru, które podaliście na stronce :)

pozdrawiam.

Paweł_9182 20.08.2008 21:02

1. WislaKrakowMulti
2. Basketteur
3 Bobic
4.pio
5.Aruna
6. filip_wislak
7. Pech
8. Sensej
9. WiselkaMLP
10. Aro1234
11. Pysiek1
12 ToTylkoJa
13. Bat
14.Kamil
15. Szymek_TSW
16. Lukasz15wisla
17. Gucio25
18.piter116
19. maaarcin
20.Kuba_EL_Toro
21. Scorpiu
22. bluesinger
23.naHiu
24. firo
25. spinnaker
26. buldus
27. Mamba
28. Kądzikowski
29. szarkoz
30. MicK
31.TSW Fanatyk
32. pablo199018
33. South
34.tasior228
35.ffkrzysiekff
36. Zakk
37. Krzysiek
38. white1906star
39. janko04 ( w grze bede janko05)
40. putinm
41.piotrek1325
42. Franek9182

Genio 20.08.2008 23:28

ponownie usunąłem konta, niektórzy ludzie jednak naprawdę nie potrafią czytać ze zrozumieniem

Sensej 20.08.2008 23:42

Apeluje o przesuniecie godziny wysigu na 23. A najlepiej 23:10

Ponieważ w tygodniu ludzie pracuja.

W weekend może być wczesniej, ale nie w tygodniu:)

Co wy na to?

piotrek1325 21.08.2008 08:41

Ja bym wolał wcześniej...i w poniedziałek...czyli np poniedziałek godzina 21:30, dla mnie idealne rozwiązanie.

Ale nie ja tu decyduję

Wczoraj dobry wyścig panowie:D

Genio 21.08.2008 09:53

na chwile obecną GP odbędzie się w poniedziałek o 23.00, czyli sam wyścig o 23.30
najlepiej będzie jeżeli każdy poda najoptymalniejszą dla siebie godzinę, przynajmniej zobaczymy jak się to układa i na przyszłość łatwiej będzie dobrać dobrą porę

Genio 21.08.2008 11:30

zaznaczę jeszcze, ze warto chociaż raz wejść na serwer by sprawdzić czy jesteście w stanie się połączyć, a jeżeli wystąpią jakieś problemy to zapytać o wskazówki

serwer stoi praktycznie cały czas, a wszelkie informacje znajdziecie w moim podpisie

na Hamachi figuruję pod nickiem Antaeus, tam pytać o pomoc

pysio 21.08.2008 11:54

20 graczy wysłało już swoje czasy!

na chwilę obecną, czas powyżej 0:56:786 daje kwalifikacje do ligi!

pozdrawiam i zachęcam do pobijania swoich czasów :D

ZAPISY CIĄGLE OTWARTE DO PONIEDZIAŁKU DO 15:00 !!!

piter116 21.08.2008 12:10

Kurde wczoraj szło wszystko sprawnie, a teraz jak łącze się z serwerem to coś nie chce połączyc... Gra się wiesza.

pysio 21.08.2008 12:16

wyścigi będą późnymi wieczorami to i mniejsze lagi będą :)

aczkolwiek, serwer stoi i nikt z jeżdżących nie narzeka...

Genio 21.08.2008 12:19

pamiętaj żeby łączyć się poprzez wpisanie IP, a nie wybór serwera z listy
to najistotniejsze

i zawsze przed wciśnięciem 'next' ustaw kursor pisania w polu z IP

zakk 21.08.2008 13:23

ale dzisaj rano serwer nie był uruchomiony ?? (dopiero ok 12 udało mi się połączyć)
bo miałem cały czas ten błąd z 6000 itp i nie wiem czy po mojej str był błąd...

pysio 21.08.2008 13:34

Gdyby kwalifikacje do ligi kończyły się dziś o 14:30 (TRWAJĄ DO PONIEDZIAŁKU DO 15:00) to lista graczy wyglądałaby następująco

1. Antaeus 0:48:422 Renault
2. Pysiek 0:48:750 Renault
3. szarkoz 0:48:871 Williams
4. maaarcin 0:49:531 Ferrari
5. bati 0:49:765 Williams
6. Bobic 0:50:375 McLaren
7. w1906s 0:50:875 BMW Sauber
8. Gucio25 0:51:078 McLaren
9. Sensej 0:51:094 Ferrari
10. realrook 0:51:797 BMW Sauber
11. Kiha 0:51:844 [zespół losowy z Honda, Toyota, Red Bull, Toro Rosso ]
12. PECH 0:52:000 Honda
13. ZakkTS 0:52:422 Toyota
14. Frasiu1906 0:52:688 Force India
15. piotrek132 0:52:859 [zespół losowy z Honda, Toyota, Red Bull, Toro Rosso]
16. Franek9182 0:53:063 [zespół losowy z Honda, Toyota, Red Bull, Toro Rosso]
17. eltoro1906 0:53:265 Force India
18. KamilBAS 0:53:747 [zespół losowy z Honda, Toyota, Red Bull, Toro Rosso]
19. Szymek_TSW 0:54:177 Red Bull
20. kubakro 0:56:786 [zespół losowy z Honda, Toyota, Red Bull, Toro Rosso]

21. przemotsw brak czasu
22. janko05 brak czasu
23. pioABG brak czasu
24. TSWFanatyk brak czasu
25. putinm brak czasu
26. Basketteur brak czasu
27. piter116 brak czasu
28. Lukasz1906 brak czasu
29. Fabula brak czasu
30. spinnaker brak czasu


mogłem się gdzieś pomylić bo na szybko stworzyłem tabelkę :)

piotrek1325 21.08.2008 13:57

zakk bo żeby serwer chodził musi go ktoś włączyć :) Zawsze możesz grać na offline i pobijać swoje rekordy :)
A na serwer wchodź wieczorkiem i wtedy się ścigamy pewnie ;))

Genio 21.08.2008 14:15

łatwo i szybko możecie sprawdzić czy serwer jest włączony po 'świecącej' gwieździe obok nick'a Antaeus na Hamachi

Bartek_Gdów 21.08.2008 15:45

1. WislaKrakowMulti
2. Basketteur
3 Bobic
4.pio
5.Aruna
6. filip_wislak
7. Pech
8. Sensej
9. WiselkaMLP
10. Aro1234
11. Pysiek1
12 ToTylkoJa
13. Bat
14.Kamil
15. Szymek_TSW
16. Lukasz15wisla
17. Gucio25
18.piter116
19. maaarcin
20.Kuba_EL_Toro
21. Scorpiu
22. bluesinger
23.naHiu
24. firo
25. spinnaker
26. buldus
27. Mamba
28. Kądzikowski
29. szarkoz
30. MicK
31.TSW Fanatyk
32. pablo199018
33. South
34.tasior228
35.ffkrzysiekff
36. Zakk
37. Krzysiek
38. white1906star
39. janko04 ( w grze bede janko05)
40. putinm
41.piotrek1325
42. Franek9182
43.bartek1726 (na forum Bartek_Gdów)

e 21.08.2008 15:48

/ off


tak sobie z ciekawosci zagralenie i pytanie,
czy kazdy z Was ma tak ze trzymajac palec na danym klawiszu (przyspieszenie) nie jedzie Wam caly czas, tylko trzeba czekac na bodajze zmiane biegow (po lewej - zolty pasek) i ciagle wciskac dany klawisz, bo inaczej sie zatrzymuje?!
Kumacie o co chodzi?

PS: troche to meczace - w skrocie pojebane.

piotrek1325 21.08.2008 16:07

Ja trzymam i puszczam tylko wtedy jak wchodzę w zakręt, tak to trzymam i jedzie, a biegi się zmieniają i to mi jakoś nie koliduje.

Genio 21.08.2008 16:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez e (Post 589317)
/ off


tak sobie z ciekawosci zagralenie i pytanie,
czy kazdy z Was ma tak ze trzymajac palec na danym klawiszu (przyspieszenie) nie jedzie Wam caly czas, tylko trzeba czekac na bodajze zmiane biegow (po lewej - zolty pasek) i ciagle wciskac dany klawisz, bo inaczej sie zatrzymuje?!
Kumacie o co chodzi?

PS: troche to meczace - w skrocie pojebane.

nie spotkałem się z takim problemem i nie zauważyłem by ktokolwiek na serwerze miał taki problem
trzymając klawisz [przyspieszenie] pojazd cały czas nabiera prędkości, a biegi zmieniają się automatycznie

nie przypominam sobie żeby również był przełącznik pomiędzy tymi trybami, spróbuj przeinstalować grę

e 21.08.2008 16:23

No wlasnie, u mnie skrzynka biegow nie zmienia sie automatycznie.

http://i37.tinypic.com/nzgfg6.jpg

musze czekac az, nie zolty a zielony pasek "tbrattle" dojdzie do konca i wtedy musze puscic klawisz i ponownie go wcisnac i tak w kolko.

Teraz zauwazylem ze jak chce skrecic bryka tez mi sie zatrzymuje.

przyspieszenie mam jako spacja - lewo = strzalka , prawo = strzalka of course.

widocznie gdzies w opcjach to trzeba zmienic (?) ale nie zauwazylem nigdzie zeby byla taka - wczoraj moj pierwszy raz i do konca nie kumam tej gry.

Moze to przez to ze gram online - tzn trening ?
A moze to w ogole nie ta gra?
:lol:

piotrek1325 21.08.2008 16:26

Może to zależy od trasy ? Bo po screenie widać ze nie jedziesz na tej co wszyscy :P Przynajmniej mi się tak wydaje :)

e 21.08.2008 16:32

A to wiem.
Ja stworzylem chyba swoja gre, zwykly trening bodajze , gdzie sobie sam smigam.
Chcialem sie do jakiejs rozgrywki podlaczyc i
http://i35.tinypic.com/bhn482.jpg
(w tym przypadku jak Genio wczesniej pisal zapora Windows badz AntyWir)


w sumie nic sie nie stanie jak nikt nie bedzie mial pomyslu na moj "problem" bo i tak nie zamierzalem startowac w wyscigu, tylko tak sobie posmigac online. Moze jakos dojde do tego sam, albo przeinstaluje gre.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 12:35.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl