![]() |
Jeśli nie przestaniesz obrażać piłkarzy Wisły to ciebie też wyj****** :D
|
Cytat:
WIŚLACKIE TRYBUNY! http://pl.youtube.com/watch?v=0p3-SNKR5-Q |
Smiem stwierdzic ze ten Singlar to jest jakies szybernascie razy lepszy od Baszczynskiego.
|
Cytat:
To nie ludzie, to wilki. Chcieliby. |
Kowalski ok coś mi się z Kłosem kojarzy tak
|
Kim my mamy grac ? Niedzielna wszedl 15 minut temu i pilki nie kopnal ,Malecki ma umiejetnosci na gre w Kmicie Zabierzow ...
|
To fakt Małecki jest bardzioooo słabyyyyyyyyy
Po tym meczu jednak wiemy że w LIDZE grać może: Pawełek Baszczynski Singlar Kowalski Cleber Głowacki Brożek Diaz Łobo Boguski Sobol Cantoro Jiirsak Zienczuk Brożek 15 zawodników przy których nie było widać dużej różnicy w 1 składzie. Przy Małeckim Niedzielanie Dawidowskim widać jak CHHHH......uj..... |
ojj kolejna brzydka gra...
no ale cóż trzeba się cieszyć z 3 ptk. i z tego : lidera mamy!! za ch... go nie oddamy:) |
Powiem tak Cleber zafundował nam 25 min horroru :D
|
Gra momentami naprawde ladna, moglismy to wygrac ze 4:0
|
Niedzielan przez 15 minut nie dotknal pilki, Malecki do Kmity Zabierzow , Mamy 10 sprawnych pilkarzy...
|
Superek !!
Gratulacje i dziękujemy za to zwycięstwo Brawo Mateusz Kowalski - elegancki debiut !! Czekamy do wtorku Przykro mi Panie Baszczyński. |
Tak się wygrywa jak najmniejszym nakładem sił. 9 pkt i nie rozumiem po co te narzekanie.
|
SKUTECZNOŚĆ!, a raczej jej brak!
Kowalski elegancko ! |
15 wyliczyłem i uważam że tylu jest
w ataku nie ma żadnej alternatywy. Małecki i Niedzielan są bardzoooo słabiiii |
troche nerwówki pod koniec, pierwsza połowa fajna żywa i ciekawa, a druga już słabsza
szkoda ze Paweł nie wykorzystał tych dwóch setek na oczach Leo |
Rozwijam swoje uwagi, które wklepałem w przerwie mecz
1) Brawo Paweł Brożek! Kiedyś go krytykowałem, ale od tego czasu strasznie się rozwinął. Aż boję się myśleć, jak będzie wyglądać gra Wisły w ataku po jego odejściu. Jeśli nie zostanie powołany w najbliższym czasie do reprezentacji, to stracę resztki zaufania do Leo (najlepiej, jakby nasz snajper grał w ataku z Jeleniem, ale Leo Ebiego na ławkę nie posadzi). Niestety nasz selekcjoner pewnie myśli o Brożku coś w stylu "strzelił gola-farfocla i zmarnował dwie setki" :/] 2) Pawełek jest równie niepewny co dziurawa prezerwatywa - znów odbiła mu się piłka! To już jest nie tyle irytujące, co groźne dla zespołu. Aż się dziwie, że nikt z przeciwników na to nie czeka w polu karnym. No i jeszcze ten karny, którego nam prawie zafundował... Na miejscu Bednarza zacząłbym się już rozglądać za lepszym bramkarzem. Pewnie dostanie mi się za to od Pawełkomaniaków, bo – owszem - zdarzają mu się dobre interwencje, ale są one regularnie przeplatane „błyskotliwymi” babol 3) Łobodziński - podobnie jak łyżka z Matrixa - nie istniał. Ja tam tęsknię za Kosą. 4) Wystawienie Sobola było kosztownym błędem, szkoda, że mój ulubieniec Jirsak ostatnio wchodzi w takich okolicznościach. Dobrze wszedł w mecz, ale w drugiej połowie zgasł, podobnie jak większość drużyny 5) Boguski, tak jak Rybus, jest dla mnie nadzieją polskiej piłki, choć ktoś powinien mu wreszcie wyjaśnić, że w piłce nożnej należy trafiać piłką do bramki przeciwnika 6) Byłem sceptyczny co do idei Piotra Brożka buszującego na lewej obronie, ale jego gra zamknęła mi usta] 7) Szkoda Clebera, ale mi to wyglądało na błąd w komunikacji na linii Pawełek-Cleber, ciekawe czy nasz bramkarz krzyknął, że piłka jest jego. Ot, typowy przykład bramki wziętej z d**y 8) Za każdym razem, gdy wchodzi Niedzielan, łudzę się, że wniesie coś do gry, błyśnie dawnym talentem i strzeli decydującego gola lub zaliczy ważną asystę. Nic z tych rzeczy, a szkoda. 9) Po straceniu bramki zabrakło ambicji i woli walki - jak usłyszałem, że Mauro przy rzucie z autu stara się przy pomocy Szymkowiaka opóźnić wznowienie gry, to aż mnie krew zalała. |
Ulga:)
Gdyby nie Cleber pewnie spokojnie kontrolowalibyśmy mecz, a tak zrobiło się nerwowo. M.Kowalski przyzwoicie. P.Singlar asysta i ładny strzał. Muszę powiedzieć że jak nie miałem do niego przekonania, tak dzisiejszym meczem mnie pozytywnie zaskoczył. Oby tak dalej:D Mistrz Mistrz Nasz TS! |
Wygraliśmy są 3 pkt oby tak dalej o styl się nie martwię. Kowalski chyba zamknął usta zwolennikom Hernaniego. Piłka Jirsaka do Brożka majstersztyk, wiecie o której mówię. Moderator powinien wkroczyć i porozdawać trochę banów bo komuś zwycięstwa Wisły przeszkadzają.
|
Na razie z formą kiepskooo... Po za Brożkiem, Jirsakiem no i paroma zagraniami Singlera to faktycznie cienko. Nawet Cleber który przyzwyczaił do gry na pewnym pułapie w każdym meczu, dzisiaj zszedł ponizej niego, chociaż jak dla mnie to i tak najlepszy defensor w naszej lidze.
Optymistyczne jest to że nawet bez kilku podstawowych graczy i bez formy wygraliśmy napewno nie z słabeuszem, ale klubem który walczy o pierwszą piątke w naszej lidze( i który nie tak dawno skopał lecha 3:2 :D), pomyślcie tylko co będzie w optymalnym składzie i formie.. :) Zwycięstwo może w kiepskim stylu i po mało atrakcyjnej grze, ale wole taki rezultat niż piękna grę i przegraną 3:2 :P |
Cytat:
|
Zauważcie że Singlar rozegrał ładne zawody :) Ja bym się zastanowił nad prawą flanką :D Brawo Paweł i Piotr Brożkowie Ładny debiut Kowalskiego i Jirsak dobre zawody :D Lidera mamy za chuja go nie oddamy :D
|
Trzeci mecz z rzędu gdzie komunikacja między Pawełkiem i Cleberem, wygląda jak rozmowa głuchego ze ślepym o kolorach.
Niewiele brakło, a ogórki by nas powieźli. Fajnie dzisiaj prezentował się Costly. Wisła bez błysku, ale też bez tragedii. |
prawdziwą uciechę sprawiają mi posty po każdym naszym zwycięstwie że:
-Wisła nie ma zespołu -niedługo się rozleci, skład stary, nie ma młodych, BC odbiera swój dług i odchodzi -wygrywa z niczego -fuksiarskie bramki -brak zmienników Boli? No jaka szkoda :D |
Cytat:
Cytat:
|
Zauważcie że skoro Wisła w lidze wygrywa najmniejszym nakładem sił to nie wiem co ma sformułowanie że nasza liga się wyrównuje :P Zobaczycie jak Wisła zacznie grać na max możliwości to będzie innym wesoło.
Bardzo mi się podobała gra Singlara, godnie zastąpił Baszcza. Kowalczyk nie spisał się gorzej od Diaza więc ok. Thomas to sami wiecie nic więcej nie będę mówił. Powiem tak Leo przyjechał zobaczył i tyle. Był żeby być a nie popatrzeć na grę tych co powinni śmigać w koszulce orłem na piersi. |
Nie bylo źle, małym nakładem sił 3 pkt. Słaby ten Bełachatów zagrali coś dopiero jak nasi sobie ucieli sparing.
Zaskoczył mnie ten Singlar, może coś z niego będzie. Kowalski też ładnie. |
|
Jest zwycięstwo i tylko to się liczy. Styl w 2 połowie może kiepski, ale 3 punkty zostały w Krakowie.
Asysta Singlara przy pierwszej bramie - REWELACJA! No po prostu palce lizać. Za tydzień Derby i na tym powinniśmy skupić naszą uwagę. |
3 punkty dowiezione...
Tak jak piłkarzom nie bardzo chciało się grać tak mi nie chce się rozpisywać. :-p Kowalski - szkoda, że nie gra lepiej w powietrzu, bo poza tym prezentował się jak najbardziej pozytywnie i zaliczył kilka efektywnych i efektownych interwencji. No moje oko zagrał mecz lepszy (pewniejszy) niż dowolny występ Kokosa w Wiśle. Singlar - też pokazał się dobrze. Przede wszystkim znów dał kilka kapitalnych dośrodkowań. Solidny, dobrze wyszkolony zawodnik. Jirsak - pierwszy przyzwoity mecz w tym sezonie. Pokazał 20 minut dobrej gry i (tak jak cały zespół) olewkę w drugiej połowie. Stać go na dużo, dużo więcej. |
Zagrali tak jak zdazyli juz nas do tego przyzwyczaic - jedna polowa dobrze, druga slabo.
Szalu nie bylo ale kolejne 3 punkty sa i o to chodzi. Martwi Zieniu ktory kompletnie nie moze sie odnalesc w tym sezonie. |
Pozdrowienia dla milczącej ekipy panów z D4, którzy dopiero jak zwróciłem im uwagę by nie stali na krzesełkach pokazali, że potrafią się na meczu wydrzeć.
Szacunek dla pary stojącej obok mnie (i podziękowania za Airwavesa) - dużo ludzi w koło mogłoby się od Was uczyć co to doping. Zajebisty pomysł z podziałem sektora - korba wyszła z tego straszna. Fajnie idzie i trzeba mieć nadzieję, że we wtorek świat zobaczy co to porządny doping i pomysłowe oprawy :) |
Mi się Singlar podobał z tego co widziałem, nie było to może cały czas- D3!
Ta akcja mi się podobała co dwóch przepuściło do Brożka, widać ćwiczone! Kowalski plus. Jirsak gdyby szybciej grał w niektórych momentach.. Pozdrowienia |
Nie psioczcie na Clebera, zagrał bardzo dobry mecz, wielokrotnie blokował piłkę w sposób wart solidnych oklasków.
Przy bramce, po prostu, błąd komunikacji między Pawełkiem a nim, pewnie Pawełek by się jeszcze na to wyciągnął, gdyby stał w bramce. Cleber nie wiedział, że za nim stoi Mariusz, a nie zawodnik ekipy rywala, ot, tyle. Nie tak dawno, bo jeszcze dziś rano widziałem opinie w stylu "jedyny niewypał Bednarza to Singlar". Zamknął Wam usta? Zagrał tak, jak powinien grać skrajny obrońca, choć z początku drobnych błędów się nie ustrzegł. Martwi troszkę słabsza postawa skrzydłowych, chaos Boguskiego, brak wartościowych zmienników "z przodu" i kontuzja Radka. Z plusów, poza Singlarem i walecznym jak zwykle Cleberem, Jirsak i jego prostopadłe piły...No i Kowalski oczywiście, nie grał jak debiutant, nie było widać tremy. Może troszkę brakuje mu przyspieszenia, ale wierzę, że to da się nadrobić. Arek czy Cleber też w tym elemencie nie są idealni, cóż, taki urok stopera. Do malkontentów: Liczą się 3 punkty. Mógłbym się założyć, że każdy jeden kibic Legii i Lecha chętnie przyjąłby obecnie takie "brzydkie, wymęczone zwycięstwa". Na koniec sezonu liczą się PUNKTY. Kto zdobędzie najwięcej - zostaje Mistrzem Polski. Tego się trzymajmy. Brawo dla chłopaków i trenera. E: Cytat:
A na poważnie to pewnie zaraz pojawi się armia tak ochoczo obrzucająca Marka mięsem, a co! MAREK, WIŚLAKU, KIBICE SĄ Z TOBĄ! |
Nie wydaje sie wam ze nie ma takiego kogos co poderwie ??
Szarpnie na skrzydle ? Powrzeszczy? Mamy kolektyw i sie uzupelniamy ale w ciezkich momentach moze byc trudno.. Takim kims byl Kosa... ALE CICHO ! :PP |
Cytat:
Cytat:
|
Cytat:
W pelni sie zgadzam ,mimo kilku bledow Cleber trzymal cala obrone a ze robotem nie jest to czasami niefart sie zdarza.To drugi samoboj z tego co pamietam, i 2 raz i tak wygralismy wiec luz. Singlar tez fajnie zagral - Baszczu moze sie obawiac. ps. co myslicie o karnym? chyba byl jednak. |
Dopiero drugi raz widzialem w akcji Singlara, a juz jestem sklonny pogratulowac Bednarzowi udanego wyboru. Peter gra zdecydowanie i odpowiedzialnie, a do tego widac, ze na boisku potrafi myslec. Dzis zanotowal bardzo wazna asyste przy pierwszym golu, a w drugiej polowie samemu oddal mocny strzal, ktory nieznacznie minal bramke Kozika.
Okazuje sie, ze jakies tam manewry w obronie jednak sa mozliwe, zwazywszy na to, ze Diaz jakby sie rozegral, a i Kowalski nie zawiodl w swym ligowym debiucie. Awaria jest niestety na skrzydlach. O ile u Zienczuka od poczatku sezonu wyraznie widac brak formy,wynikly zapewne po czesci z braku konkurencji, o tyle u Lobodzinskiego brak formy (delikatnie mowiac), to cecha niezmienna, siegajaca jeszcze jego beznadziejnych wystepow w Zaglebiu Lubin. Lobo ma jeszcze 4 lata waznego kontraktu, ale mam nadzieje, ze nasze granie w dziesiatke, zakonczy sie nieco wczesniej. Chyba najwyzszy czas przyznac sie do bledu. Mozna tez niezmiennie brnac w zaparte, odstawiajac dobro druzyny na bok, ale chyba nie o to tu chodzi... |
Cytat:
W takim wypadku chyba nie ma karnego... Muszę zobaczyć powtórkę, ciężko oceniać. Przyznać trzeba, że gdyby nie profesorskie wręcz zachowanie Kowalskiego przy tej sytuacji, to Costly umieściłby w tej sytuacji piłkę w siatce ze trzy razy. A niedługo...Niedługo wszyscy zaczną doceniać wartość tego "brzydkiego" zwycięstwa, podobnie jak innych, tego, że karnego nie było, itd... Cytat:
Pampersy, pamiętacie? :rotfl: E: Cytat:
Jaką widzisz inną opcję? Małecki - z całym szacunkiem i nigdy nieskrywaną sympatią dla Patryka - na razie Kmita. Boguski na skrzydło, Niedzielan w atak? - nietrafiona w obu przypadkach, Gołoś? - Rekonwalescent, poza tym jakoś nigdy specjalnie nie przekonywał... Fakty są takie, że jakby Wojtek nie grał to i tak na tę chwilę jest naszym najlepszym skrzydłowym. Teraz zamiast psioczyć powinniśmy mu pomóc... |
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:48. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl