![]() |
Przeniosł stolice do KRAKOWA:)
|
Cytat:
|
Cytat:
I klaskanie na mecz poćwiczysz... :hura: |
Co zrobię? Ech.. właśnie w Pro Evo awansowałem do półfinału LM po ciężkim dwumeczu z Realem Madryt (0:2 w Krakowie, 4:2 w Madrycie), a tu się podniecać awansem do fazy grupowej :P
A tak na poważnie... po prostu - będę się cieszył :) |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 05:06. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl