Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Co zrobicie jak Wisła awansuje do LM? (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=4724)

Kuba_El_ToRo 17.08.2008 19:59

Przeniosł stolice do KRAKOWA:)

Prezydentowa 17.08.2008 20:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kuba_El_ToRo (Post 586947)
Przeniosł stolice do KRAKOWA:)

"Nie przenoście nam stolicy do Krakowa" :muzyka:

Ar222 17.08.2008 20:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Prezydentowa (Post 585903)
Eeee, nisko mierzysz. Jak w tym kierunku idziemy, to skocz na Rubika - będziesz mógł kozaczyć:lol:


I klaskanie na mecz poćwiczysz... :hura:

Aro1234 17.08.2008 20:58

Co zrobię? Ech.. właśnie w Pro Evo awansowałem do półfinału LM po ciężkim dwumeczu z Realem Madryt (0:2 w Krakowie, 4:2 w Madrycie), a tu się podniecać awansem do fazy grupowej :P

A tak na poważnie... po prostu - będę się cieszył :)


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 05:06.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl