Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Jak? Gdzie? Kiedy? (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=16)
-   -   Karnety 09/10 - Wiosna 2010 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=4563)

Skols<KKT> 13.07.2008 16:11

Jednym z głównych powodów przez które nie moge kupić karnetu jest to że to są WAKACJE!!
Kurde szkoda ze tak sie zaczyna runda. Ja niestety wyjedżam i pare meczy omine wiec mi sie nie opłaca karnetu kupować chociaż miałem takie plany... powodzenia wszystkim! bede czatował przy bramkach;D

Bobic 13.07.2008 16:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Mario Nh (Post 566140)
matern, osoby które miały karnet na E, A i B mogą już wznawiać na D.

No własnie moga wzawiac na D?? dla mnie to jest dziwne bo na przykład przyjde 20 lipca i co dla mnie karnetu na D nie bedzie chociasz w tamtej rundzie go miałem jak to jest?? Czy po prostu to moje miejsce jest zarezerwowane ??
Dzięki za odpowiedz:-)

Kwaki 13.07.2008 16:27

Twoje miejsce jest zarezerwowane do 23. lipca.

Kurt 13.07.2008 16:28

Cytat:

No własnie moga wzawiac na D?? dlamnie to jest diwne bo naprzykład przyjde 20 lipca i co dlamnie karnetu na D nie bedzie chciasz w tamtej rundzie go miałem jak to jest?? Czy poprostu to moje miejsce jest zarezerwowane ??
chyba jest zarezerwowane oni w tym swoim komputerze mają tak jak w kinie i zarezerwowane miejsca są na fioletowo i tak pewnie maja w systemie do poniedziałku 21... albo do 23 ;) nie pamiętam jak pisało

PvD 13.07.2008 16:30

Miałeś karnet twoje miejsce czeka.Toż to takie oczywiste w przypadku posiadania karnetu na rundę poprzednią.

rafalbronx 13.07.2008 16:54

Wiadomo już ile karnetów sprzedano??

Bobic 13.07.2008 17:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rafalbronx (Post 566757)
Wiadomo już ile karnetów sprzedano??

Podobno już niema:-P:lol: Chłopie a czy to ważne ile na razie poszło jak jeszcze niema wolnej sprzedazy tylko wznowiona , do 23 nie pójdzie wiecej niż 10 tysiecy to Ci powino wystarczyć:P

arsfan14 15.07.2008 09:47

Zanim ktokolwiek z was powie że karnety są za drogie to w pierwszej kolejności otwórzcie ten link....

http://www.sport.pl/sport/1,65025,54...er_League.html

gris 15.07.2008 10:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez arsfan14 (Post 567551)
Zanim ktokolwiek z was powie że karnety są za drogie to w pierwszej kolejności otwórzcie ten link....

http://www.sport.pl/sport/1,65025,54...er_League.html



Nie widzę sensu w porównywaniu Arsenalu z Wisłą, poziom 10 razy wyższy i dochód na osobę tak samo ;]

_gilardino_ 15.07.2008 11:17

Myśle że jest sens,nie znam zarobków anglików ale myśle ze taki karnet to połowa jednej pensji?
No bo 1150 euro to jakies 4000zł

!!IRIVER!! 15.07.2008 11:24

W Anglii są w ogóle najdroższe bilety na świecie, więc o co wam chodzi?

gris 15.07.2008 12:19

Jakby Wisła była tak dobra jak Arsenal to też byłbym w stanie wydać pół swojej pensji na karnet ;] Zresztą należy zwrócić uwagę, że w jednej rundzie jest 19 meczy, a nie wiadomo jakie tam jeszcze korzyści płyną z posiadania karnetu.

kądzikowski 15.07.2008 13:35

Ja wlasnie dostalem karnecik na urodzniki. Ciesze się jak nigdy, bo sam nie moglem kupic, bo tyle kasy nie mialem..

Martinho 15.07.2008 14:21

Ale w kazdym razie karnet obejmuje 19 meczy w lidze :P(cały sezon) w tym chyba ze 3 mecze derbowe , a poziomu PL nie trzeba porownywac do OE jak i standardu Emirates Stadium z naszym :P wybuduja caly to u nas tez podwyzsza ceny o jakies 50-70% ;]

gris 15.07.2008 14:51

Nie zdrożeją na pewno, jakaś równowaga musi być zachowana. Wielkość zapotrzebowania zmienia się w wyniku zmiany ceny, a więc im niższa cena tym większe zapotrzebowanie, a stadion trzeba będzie jakoś zapełnić. Wg mnie te wszystkie ceny biletów, czy karnetów nie są ustalane z własnego widzimisię tylko są od tego odpowiedni ludzie, którzy analizują dany rynek i w ten sposób znajdują optimum, które przyniesie maksymalny zysk klubowi.

saklak1906 15.07.2008 15:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez gris (Post 567662)
Jakby Wisła była tak dobra jak Arsenal to też byłbym w stanie wydać pół swojej pensji na karnet ;] Zresztą należy zwrócić uwagę, że w jednej rundzie jest 19 meczy, a nie wiadomo jakie tam jeszcze korzyści płyną z posiadania karnetu.


Na jaka kolwiek druzyne na wyspach(mowie o tych z czolowki) czeka sie na wolne miejsce z karnetem ok 5 lat w kolejce.Bo kupienie biletu na jakis lepszy mecz graniczy z cudem wiem bo pare razy juz chcialem i nie stety 80% biletow to karnetowcy.
Na wyspach srednia cena karnetu to ok 650 funtow a chetnych w samym Arsenalu co sezon jest okm ok 120 tys wiec masz motywacje do corocznego wznawiania karnetu- nie wznowisz ktos bedzie szczesliwy ze sie mu udalo

MackoTSW_(konto_usuniete) 15.07.2008 16:39

Mam pytanie czy osoba która miała karnet na poprzednią rudnę może kupić karnet w wolnej sprzedarzy?

Zdaje mi się że tak ale pytam się dla upewnienia. ;)

Bobic 15.07.2008 16:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez MackoTSW (Post 567849)
Mam pytanie czy osoba która miała karnet na poprzednią rudnę może kupić karnet w wolnej sprzedarzy?

Zdaje mi się że tak ale pytam się dla upewnienia. ;)

A czemu nie ??:-p Pewnie że możesz:)

Marokino 15.07.2008 19:56

A ja mam odwrotne pytanie :) Czy jak nie miałem w poprzednim sezonie karnetu,to czy mogę sobie teraz kupić tj. w czasie wznowień i przesiadek?

luke1906 15.07.2008 20:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Marokino (Post 567958)
A ja mam odwrotne pytanie :) Czy jak nie miałem w poprzednim sezonie karnetu,to czy mogę sobie teraz kupić tj. w czasie wznowień i przesiadek?

Jaja sobie robisz? Skoro wznowienia to co chcesz wznowić skoro nie miałeś karnetu? Paszport Polsatu? Ludzie ****a myślcie, bo aż słabo się robi jak się czyta co za głupoty wypisujecie.

W.S 15.07.2008 20:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez luke1906 (Post 567970)
Jaja sobie robisz? Skoro wznowienia to co chcesz wznowić skoro nie miałeś karnetu? Paszport Polsatu? Ludzie ****a myślcie, bo aż słabo się robi jak się czyta co za głupoty wypisujecie.

Byłem dzisiaj w WŚ i spytałem o wolna sprzedaz bo chciałem sie dowiedziec czy mozna zarezerwowac sobie wczesniej karnet i facet mi odpowiedział ze w sumie juz mozna kupic karnet z wolnej sprzedazy... troche mnie to zdziwiło bo ma byc od 21lipca:) wiec nie wiem czy on mnie nie zrozumiał czy co;P jutro tam zadzwonie i sie dowiem:)

bondTSW 15.07.2008 21:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez *TS* (Post 568006)
Byłem dzisiaj w WŚ i spytałem o wolna sprzedaz bo chciałem sie dowiedziec czy mozna zarezerwowac sobie wczesniej karnet i facet mi odpowiedział ze w sumie juz mozna kupic karnet z wolnej sprzedazy... troche mnie to zdziwiło bo ma byc od 21lipca:) wiec nie wiem czy on mnie nie zrozumiał czy co;P jutro tam zadzwonie i sie dowiem:)

zrozumiał Cie.. mi powiedział dziś to samo, w sumie już tydzien temu tak mówili.

W.S 15.07.2008 21:12

czyli mowie ze chce z Wolnej Sprzedazy i normalnie mi daje?:) bo jesli taki mowisz to odrazu pojade nie bede dzwonic:)

misiekpb 15.07.2008 21:19

Tak, możesz wyrobić już. Ja kupowałem karnet w drugi dzień sprzedaży w piątek 11 lipca i gościu przede mną kupił sobie chociaż nie miał karnetu w tamtej rundzie, bo dopiero karte wyrobił i mówił że wyjeżdża i mu sprzedali bez problemu.

W.S 15.07.2008 21:21

no to jutro jade po karnet:) wielkie dzieki

Charlie 15.07.2008 21:28

Skoro tak to wygląda to może się okazać, że 21 lipca nie będzie prawie żadnych karnetów :P Oczywiście przesadzam, ale jest to troche dziwne. No, ale jak nadarza się szansa kupienia karnetu wcześniej to nie wypada jej zmarnować ;)

Jot 15.07.2008 21:38

Jest dokładnie tak, jak mówicie.
Wyrobiłem KK, mimo braku karnetu na poprzedni sezon nie było problemu z kupieniem na D.

!!IRIVER!! 15.07.2008 21:43

Tylko, że zapewne dają wam te karnety, których miejsca są niewykupione z zeszłej rundy... Nie wyobrażam sobie, żeby mi mogło na 21 lipca zabraknąć :D

regan 15.07.2008 21:43

no bo dostajecie miejsca ktore w poprzedniej rundzie byly nie zakupione, wiec sprzedają wczesniej, bo po co trzymać je zamrożone? Ci z poprzedniego sezonu mają na 100% swoje miejsca zarezerwowane

wiertar 15.07.2008 22:23

dla mnie to troche chore.. to po co dziela terminy na dla posiadających karnety i wolna sprzedaz ,jak i tak czy tak sprzedaja tym nie posiadającym??

bakusNH 15.07.2008 22:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez misiekpb (Post 568028)
Tak, możesz wyrobić już. Ja kupowałem karnet w drugi dzień sprzedaży w piątek 11 lipca i gościu przede mną kupił sobie chociaż nie miał karnetu w tamtej rundzie, bo dopiero karte wyrobił i mówił że wyjeżdża i mu sprzedali bez problemu.

to chyba o mnie ^^ albo ktos zrobil tak samo jak ja albo to bylem ja :)

WiselkaMLP 15.07.2008 22:51

z tego co slychac to musze jutro sie wybrac po karnet bo jesli to prawda ze juz sprzedaja dla tych co pierwszy raz wyrabiaja to do 21 moze byc juz krucho

Jot 15.07.2008 23:24

River, Regan - innej opcji nie ma jak ta, o której mówicie. Wiedziałem, że w poprzedniej rundzie nie poszło wszystko na D ( bo sam kupowałem bilety bez KK) i że będą dostępne te "niezarezerwowane" dlatego poszedłem i dostałem :)
Pzdr

P.S. zapierdzielać po bilety na mecz w Ostrowcu !

MackoTSW_(konto_usuniete) 16.07.2008 10:54

A czy można by sobie zarezerwowac karnecik dzwoniąc do WŚ, czy to raczej zależy zależy na jakiego rozmówcwe trafimy? Bo wracam do Krk w niedziele i chiałbym w poniedziałek mieć pewny karnet. A nie wiadomo jak to będzie wyglądało na D. :P

WooKashTS 16.07.2008 13:32

Czy można zarezerwowac? mozesz sprobowac chociaz raczej malo prawdopodobne... w poniedzialek na pewno beda jeszcze karnety ale na jaki sektor to nie wiem... a co do poprzednich postow to rzeczywiscie mozna kupowac karnety jak w wolnej sprzedazy, narazie nie brakuje ich nawet na D3 ;]

gris 16.07.2008 14:00

Mam pytanie do tych co mają już karnet albo co będą mieć. Czy macie zamiar zajmować miejsca Wam przypisane, czy tak jak to było w większości przypadków w poprzednim sezonie kto pierwszy ten lepszy?

Kwaki 16.07.2008 14:08

Zalezy na jakim sektorze :)

regan 16.07.2008 14:17

gris - zapewne tam gdzie ty kupujesz kazdy ma swoje miejsce!

South 16.07.2008 14:36

na D siedzi a raczej stoi sie gdzie chce !

Marokino 16.07.2008 14:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez luke1906 (Post 567970)
Jaja sobie robisz? Skoro wznowienia to co chcesz wznowić skoro nie miałeś karnetu? Paszport Polsatu? Ludzie ****a myślcie, bo aż słabo się robi jak się czyta co za głupoty wypisujecie.

Człowieku,co na mnie tak skaczesz! Od dawna można było tak kupować karnet,ja tak kiedyś nabiłem kartę,także kolegom,którzy nie mieli karnetu w poprzedniej rundzie.
Pytałem,czy teraz tez to przejdzie(może zle sformułowałem) ,bo róznie to jest z obsługą w Wiślackim świecie. Dobrze,że są inni ,którzy pomogą,bo od Ciebie to chyba nikt nigdy się niczego nie dowie...A Paszport Polsatu mam...:)


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 04:15.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl