Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   kataklizm w krk;) (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=4515)

Devonisch 23.06.2008 23:06

Nie dość, że napierd....o z zachodu to mam okna na zachodnią stronę. W dodatku na jednym oknie nie mam tej francowatej blachy na dole i litrami mi sie woda wlewała do mieszkania - ratowalem się pościelą bo szmaty sie .... skończyły..... ale film zrobiłem jak to waliło po oknie i parapecie....
SV_A0020.avi

Dawid_TSW 23.06.2008 23:17

Na szczęście jak było gradobicie to jechałem w tramwaju i nic się mi nie stało ale musiałem spod Dworca Głównego iść z buta pod Cmentarz Rakowicki bo tramwaje i autobusy nie kursowały przez Rakowicką.Z Rakowickiej zrobiła się rzeka a chodnik cały był zielony od liści.Normalnie jakaś masakra :P

kaelowiec 24.06.2008 00:04

teraz by co spadło , bo duszno jest jak ch uj

Chorynatrzykolory 24.06.2008 00:34

ładna burza dzisiaj była :D , koleżanka mnie uratowała bo miałem iść po psa swojego , byłem daleko od domu poczekałem na nią aż się przebierze i akurat kiedy wszystko się zaczęło to zaprosiła mnie do siebie :) , poszedłbym bez niej np. 5 minut wcześniej by mnie ładnie przemoczyło i poobijało gradem :) później wychodzę już po wszystkim i patrzę a tu na ulicach powódź :) samochody ciężko przejeżdżają a jakieś dzieciaki bawią się w wodzie to mają ją po kolana:)

bluesinger 24.06.2008 01:57

Cytat:

ładna burza dzisiaj była :D , koleżanka mnie uratowała bo miałem iść po psa swojego , byłem daleko od domu poczekałem na nią aż się przebierze i akurat kiedy wszystko się zaczęło to zaprosiła mnie do siebie :) , poszedłbym bez niej np. 5 minut wcześniej by mnie ładnie przemoczyło i poobijało gradem :) później wychodzę już po wszystkim i patrzę a tu na ulicach powódź :) samochody ciężko przejeżdżają a jakieś dzieciaki bawią się w wodzie to mają ją po kolana:)

Przynajmniej sobie podupcyłeś :D nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło :P

Chorynatrzykolory 24.06.2008 02:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bluesinger (Post 556187)
Przynajmniej sobie podupcyłeś :D nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło :P

aż tak fajnie to nie było :Dnie wiem skąd to wywnioskowałeś bo nic takiego nie napisałem :P

Devonisch 24.06.2008 02:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Maro-TS-NH (Post 556188)
aż tak fajnie to nie było :Dnie wiem skąd to wywnioskowałeś bo nic takiego nie napisałem :P

Nie wykorzystałeś okazji::D Taka burza raz na 30 lat :)

MatixNH 24.06.2008 07:37

Noto ja z kumplami schowalem sie przed gradem pod zjeżdżalnia bo bylismy na basenie ^^ xD a pozniej na os.szkolnym narąbany typek pływał kraulem po ulicy ^^ xD poozniej wkleję filmik ;D coś niesamowitego :)) beka przednia a samochody bały się jechać bo myśleli że tam tak głeboko że temu typowi po szyje sięga hhaha ;D

DrewniaQ 24.06.2008 10:40

Gołębi trochę wybiło, latały jak oszalałe.

kaelowiec 24.06.2008 11:24

Maro - nawaliłeś !

v 24.06.2008 12:59

JA wtedy wracalem z basenu, mysle plaza sloneczko swieci, a tu wjezdzam do Huty, ludzie w autobusie nie wiedzą co sie dzieje. Grad rozwalil lusterko autobusu. A ulicą pomiedzy moim blokiem a sklepem plynela 4 metrowa rzeka, którą musialem przejsc.

justek 24.06.2008 20:58

Na Olszy tragedia byla... podziurawilo mi blache dachu <wow> normalnie sito... zalalo garaz. i uszkodzilo karoserie auta, pomimo kocow nalozonych... a jak w leb dostalem kilkoma kulkami to do teraz czuje...

1986 24.06.2008 21:41

Mnie złapało na Rakowicach (czyli chyba w najgorszym miejscu-największe nasilenie opadów) na szczęscie hala Wawelu otwarta. :D

mdgn 24.06.2008 22:13

http://pl.youtube.com/watch?v=npM3D6d62H4 filmik burzy z Azorów

M89 25.06.2008 12:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez MatixNH (Post 556202)
Noto ja z kumplami schowalem sie przed gradem pod zjeżdżalnia bo bylismy na basenie ^^ xD a pozniej na os.szkolnym narąbany typek pływał kraulem po ulicy ^^ xD poozniej wkleję filmik ;D coś niesamowitego :)) beka przednia a samochody bały się jechać bo myśleli że tam tak głeboko że temu typowi po szyje sięga hhaha ;D

czekamy na filmik... :D

kroko. 26.06.2008 10:05

hehe a ja bylem na egzaminie jak zaczelo lac. przez chwile nikt nie pisal tylko wszyscy patrzyli sie za okna co sie dzieje ;)

Kocur 26.06.2008 10:41

Ci co nie widzieli mają szansę obejrzeć powtórkę.

Retransmisja ma być dzisiaj w nocy nad Małopolską :):):)

WiselkaMLP 26.06.2008 10:51

zapodaj Kocur jakas pogodynke czy cos ;)

Kamson 26.06.2008 11:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kocur (Post 557340)
Ci co nie widzieli mają szansę obejrzeć powtórkę.

Retransmisja ma być dzisiaj w nocy nad Małopolską :):):)

Wątpie żeby było aż tak jak ostatnio :D

usiu 26.06.2008 11:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez M89 (Post 556908)
czekamy na filmik... :D


podbijam !!! :-)


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:37.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl