Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Plotki oraz Wasze propozycje dotyczące transferów (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=4404)

Styk83 22.06.2008 20:04

Wedlug mnie powinien po walczyc o Pawlowskiego,tym bardziej teraz jak Zaglebie zostalo zdegradowane

pawelo84 22.06.2008 23:53

Gdybym był Bednażem kupiłbym Fojuta z Boltonu. Gość tam ma problemy z grą w pierwszym składzie a moim zdaniem jest to jeden z najzdolniejszych polskich środkowych obrońców jacy pojawili się w ostatnich 20 latach. Gość ma potencjał by grać naprawde na najwyższym poziomie. Oglądałem wiele meczów z jego udziałem i ma kapitalny odbiór piłki, jest twardy nieustępliwy świetnie gra głową. Dla mnie talent znacznie większy niż Kokos.

Byłem 4 miesiące w Niemczech, nie wiem co tak się podpalacie na tego Pawłowskiego, długo go nie widziałem a akcji. Tak bardzo się wyrobił? Jak go widziałem na jesien 2007 to wyglądał mi na takiego drugiego Smolarka, dobry technicznie, szybki aczkolwiek skrzydłowy z niego żaden. Bardziej taki co wie jak się znalezc w polu karnym. Chłopak był wątły i słaby fizycznie, brakowało mu też tego co miał w naszej lidze Łobo, ciągu na bramke i dobrej kiwki. Serio to jest taki talent że może u nas się sprawdzic?

arti 23.06.2008 09:00

napastnika nam trzeba!!!mamy Brożka i nikogo więcej, chyba, że Niedzielan wróci do formy sprzed roku, a z tym może być różnie.
Ponadto trzeba ostatecznie sprzedać Gołego, Vargę i Baretto. Wszyscy trzej niespecjalnie chcą u nas grać, ponadto jak dla mnie Goły jest za slaby na Wisłę. Pozostałi dwaj - kto wie, ale jak mają płakać to trza ich sprzedać i zapomnieć o sprawie.

Arked 23.06.2008 11:44

Gdyby był Bednarzem nie kupowałbym żadnego polskiego piłkarza. Już lepiej wprowadzić do pierwszego składu kilku utalentowanych juniorów (jeśli tacy są). Marnowanie pieniędzy na nasz rodzimy ligowy towar bardzo kiepskiej jakości mija się z celem. Tylko dobrzy obcokrajowcy mogą podnieść poziom naszej drużyny. I nie mówcie, że nas na dobrych cudzoziemców nie stać bo to bzdura. To nie kwestia ogromnych pieniędzy tylko umiejętności menadżerskich i rozeznania na rynku transferowym.

Musimy sprowadzać zawodników z zewnątrz bo coś takiego jak polska myśl szkoleniowa nie istnieje. Młodzi polscy piłkarze muszą uczyć się futbolu od lepszych zagranicznych kolegów z drużyny.

Eustachy 23.06.2008 12:46

Podobnie jak Arti, nie wiaze zadnych nadziei z zawodnikami powracajacymi z wypozyczen.
Nie dopatruje sie rowniez zbawiciela naszego ataku w osobie Niedzielana. Cos mi mowi, ze sensowniej bedzie zalozyc scenariusz, w ktorym ten pilkarz powroci do skladu, rozegra kilka spotkan, strzeli moze nawet jakas bramke, po czym zaczna sie jego roznorakie klopoty zdrowotne.
Dlatego na miejscu Bednarza i Skorzy, nieustannie modlilbym sie o to, aby Brozkowi nie spadla forma, lub co gorsza, zeby nie wyeliminowal go jakis powazniejszy uraz, bo wowczas po naszym ataku zostana juz tylko wspomnienia. W tym miejscu wypada dodac, ze pozyskanie napastnika, czy nawet dwoch, byloby wskazane.

Tak samo jak wskazane jest sprowadzenie rozgrywajacego, bo nie wiem czy drugi raz przejdzie nam taki numer, tzn. wygranie ligi z dwoma def.pomocnikami. Zieniu wcale nie musi na nowo blyszczec az tak mistrzowska forma, a wtedy przydalby sie ktos, kto ze srodka pola potrafil rzucac prostopadle pilki, a takze strzelac gole (Cantoro tego nie potrafi).
Nie mam jednak przekonania do Garguly. Swoimi wystepami na przestrzeni ostatniego roku, rozczarowal chyba najbardziej z calego Belchatowa. Niemal tak samo jak Matusiak w Wisle.
Ostatnio gdy Lobo masakrowal wszystkich swoja gra w Zaglebiu, Skorza twierdzil ze nic w tym zlego, a wrecz nawet dobrze, bo moze to ulatwic Wisle wyciagniecie tego pilkarza z jego klubu. Ciekawe, czy po tym co pokazal u nas Wojtek na wiosne, Skorza z taka sama filozofia zapatruje sie na transfer Lukasza ?

Choc zdaje sobie sprawe, ze nie wszystko zalezne jest od Wisly, to na miejscu Bednarza, zalezaloby mi tez na tym, aby jak najszybciej wyjasnila sie przyszlosc Dudki, Kokoszki i Glowackiego, po to zeby wiadomo bylo, iloma nowymi stoperami warto sie zainteresowac - jednym, dwoma, czy moze nawet trzema w nieco dalszej perspektywie ?

Wzmocnienia druzyny zaczalbym jednak od sprowadzenia prawoskrzydlowego, gdyz obecna obsada tej pozycji jawi sie jak dla mnie najmarniej od dawien dawna.

Ricken 23.06.2008 13:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Eustachy (Post 555788)
Wzmocnienia druzyny zaczalbym jednak od sprowadzenia prawoskrzydlowego, gdyz obecna obsada tej pozycji jawi sie jak dla mnie najmarniej od dawien dawna.

Póki co należy ZACZĄĆ sie wzmacniać!Bo Lech i Legia już działają a kogo to już Ci odpowiedzialni niech decydują:D

Cytat:

Pierwotnie napisane przez couch (Post 555736)
Na pewno powroty z wypożyczeń. Okienko kończy się 31 sierpnia, więc należy być cierpliwym.

Tak i co z tego że się kończy 31 sierpnia przecież my mamy wcześniej eliminacje do Ligi Mistrzów czy ewentualnie innych pucharów.Jeśli chcemy coś osiągnąć to nie możemy zakończać transferów 31 sierpnia o 23:59.Już by było fajnie mieć zawodników w sparingach przedsezonowych.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ciumba (Post 555794)
A po 3 Lewczuk jest lewym obrońca:>

A jednak nie do końca.

Elendil 23.06.2008 14:26

gdybym był Bednarzem, nie czytałbym tego tematu, a szczególnie ludzi zalogowanych w 2008 roku. Bez urazy, ale co z pokemoństwo...

Ja w Łysego wierze. Będą transfery, i to dobre, a nie przereklamowane nazwiska.

JohnnyH 23.06.2008 14:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Eustachy (Post 555788)
Podobnie jak Arti, nie wiaze zadnych nadziei z zawodnikami powracajacymi z wypozyczen.
Nie dopatruje sie rowniez zbawiciela naszego ataku w osobie Niedzielana. Cos mi mowi, ze sensowniej bedzie zalozyc scenariusz, w ktorym ten pilkarz powroci do skladu, rozegra kilka spotkan, strzeli moze nawet jakas bramke, po czym zaczna sie jego roznorakie klopoty zdrowotne.
Dlatego na miejscu Bednarza i Skorzy, nieustannie modlilbym sie o to, aby Brozkowi nie spadla forma, lub co gorsza, zeby nie wyeliminowal go jakis powazniejszy uraz, bo wowczas po naszym ataku zostana juz tylko wspomnienia. W tym miejscu wypada dodac, ze pozyskanie napastnika, czy nawet dwoch, byloby wskazane.

Tak samo jak wskazane jest sprowadzenie rozgrywajacego, bo nie wiem czy drugi raz przejdzie nam taki numer, tzn. wygranie ligi z dwoma def.pomocnikami. Zieniu wcale nie musi na nowo blyszczec az tak mistrzowska forma, a wtedy przydalby sie ktos, kto ze srodka pola potrafil rzucac prostopadle pilki, a takze strzelac gole (Cantoro tego nie potrafi).
Nie mam jednak przekonania do Garguly. Swoimi wystepami na przestrzeni ostatniego roku, rozczarowal chyba najbardziej z calego Belchatowa. Niemal tak samo jak Matusiak w Wisle.
Ostatnio gdy Lobo masakrowal wszystkich swoja gra w Zaglebiu, Skorza twierdzil ze nic w tym zlego, a wrecz nawet dobrze, bo moze to ulatwic Wisle wyciagniecie tego pilkarza z jego klubu. Ciekawe, czy po tym co pokazal u nas Wojtek na wiosne, Skorza z taka sama filozofia zapatruje sie na transfer Lukasza ?

Choc zdaje sobie sprawe, ze nie wszystko zalezne jest od Wisly, to na miejscu Bednarza, zalezaloby mi tez na tym, aby jak najszybciej wyjasnila sie przyszlosc Dudki, Kokoszki i Glowackiego, po to zeby wiadomo bylo, iloma nowymi stoperami warto sie zainteresowac - jednym, dwoma, czy moze nawet trzema w nieco dalszej perspektywie ?

Wzmocnienia druzyny zaczalbym jednak od sprowadzenia prawoskrzydlowego, gdyz obecna obsada tej pozycji jawi sie jak dla mnie najmarniej od dawien dawna.

Zagdzam się że koniecznie potrzebujemy skrzydłowego ale nie jednego tylko dwóch. Jak sprawa wygląda na prawym skrzydle wiedzą wszyscy - a w szczególności obrońcy OE (jeden zwód to za mało). Problem wg. mnie jest równiez na lewej stronie bo jeśli nie daj boże Zieniowi trafila by się kontuzja to na lewej pomocy zagra Piotrek Brożek co dla mnie jest katastrofą. Po cichu mam nadzieję że jeśli uda się ściągnąc do Wisły Gargułę to będzie on grał tak jak u Lenczyka czyli fałszywego skrzydłowego i problem z jednym skrzydłem wówczas będzie rozwiązany.

Kolejna pozycja to drugi napastnik. Bardzo żałuję że Matusiak nie zapalił w tamtej rundzie bo tak ja jak i wielu z Nas myślało że to jest właśnie gość który wprowadzi równowagę do naszego ataku. Miałem nadzieję że będzie drugim Kuźbą z pamiętnego sezonu gdy nawet Franek nie miał szans na regularną grę. Jak skończył Matusiak widzieli wszyscy. Pytanie co dalej. Gdzie kupić zawodnika który jest silny fizycznie, potrafi zastawić piłkę i nie jest drewnem. W polskiej lidze próżno takiego szukać. Mam nadzieję że w tej materii Bednarz zaskoczy jakimś nazwiskiem z zagranicy bo Endrju Niedzielan jest zawodnikiem zbliżonym parametrami do Brożka i cudów od niego oczekiwać nie możemy.

Na koniec. Dla mnie miejsce Dudki i Kokoszki jest za granicą. Pierwszy uważa się za świetnego zawodnika choć nie mógł wygrać rywalizacji na żadnej z 3 pozycji na której grał w Wiśle. Do tego nie chce grać już w Wiśle więc trzeba się go pozbyć jak najszybciej (oczywiście za godziwą cenę ale ja osobiście nie targował bym się jakoś wyjątkowo - to nie Żuraw ani Kuba Błaszczykowski). Z drugim jest problem innej matury. Chłopiec ma mentalność 15 latka i jeśli mama mu powie że jest najlepszy to tak będzie uważał. Zero pokory tylko niczym nie uzasadnione przekonanie że miejsce na placu należy mu się zawsze. Mam nadzieję że chłop dorośnie ale nie prognozuję że stanie się to jeszcze w barwach Wisełki. Porównanie mentalności Kokoszki i Boguskiego pokazuje jaka przepaść dzieli tych zawodników.

Jeśli chodzi o nazwiska to Pawłowski i Garguła byliby idealni. Nie rezygnował bym tak łatwo z Vargi. Sobol musi mieć zmiennika!!

Pozdrawiam

Brozinhio 23.06.2008 15:20

A ja nie wiem kiedy ta nasza prawa pomoc była taka dobra ??

rok czasu z Błaszczykowskim - ok - ale to był zarazem najgorszy rok w historii telefoniki w Wiśle. Czasy Kalu grającego dotego dobrze to już odległa historia. A Łobodziński to po Pawle Brożku i Dudce najwyżej wyceniany Polski piłkarz. Dajcie mu popracować cały okres przygotowawczy i będziemy mieć najlepszego prawego pomocnika w lidze.
Żeby tylko mu się chciało - bo jak dla mnie jedyną jego wadą, jest jak u Rogera skłonność do odstawiania nogi.

A teraz analiza sytuacji kadrowej w Wiśle.
Legenda. - pozycja w zespole; kolejność w składzie - ocena umiejętności bieżących/ potencjału gracza
xxxxxx - wolne miejsce - proponowane kandydatury (uwzględniani jedynie piłkarze z ligi bądź przymierzani do Wisły.
Ocena umiejętnosci/potencjału w skali 1-10. 1 - V liga, 3 - III liga, 5 - górna połowa tabeli II liga, 6 - dolna połowa tabeli 1 liga, 7 - dobry piłakrz 1 liga, 8 - piłkarz na warunki 1 ligi wybitny/ reprezentacja/Puchar UEFA, 9 - grupa LM/gwiazda Reprezentacji, 10 - Najwyższy poziom światowy.

BR:
1. xxxxxx - Kowalewski (8,0/8,0), Malarz (7,5/7,5)
2. Pawełek - 6,5/7,0
3. xxxxxx - Fabiniak (6,5/8,0), Przyrowski (6,5/7,5), Tytoń (5,5/8,0)
4. Cebanu - 4,5/7,0
5. Jarosinski - 3,5/5,5

Odeszli : Juszczyk

Na tą pozycję mamy jedynie Pawełka który na warunki ligowe jest ok (ale też nie najlepszy),a dużo lepszy już nie będzie, z Cebanu piłkarz dobry może być najszybciej za 3 sezony.
1. - potrzebny solidny bramkarz na poziomie europeiskim, któryposadził by Pawełka na ławkę, niestety poza Kowalewskim ciężko takiego znaleść. Mam nadzieję że do nas trafi. Jeśli nie trzeba będzie zastosować "wariant oszczędnościowy" ...
3. - ... czyli kupić zmiennika dla Pawełka. Musi być on jednak na tyle rozwojowy żeby w przyszłoci okazać się sporo lepszym od Pawełka. warto wyciągnąć Fabiniaka z zdegradowanego Widzewa.


PO:
1. Baszczyński - 7,5/7,5
2. xxxxxxx - Basta (7,5/9,0), Bartczak (6,5/8,0), Rzeźniczak (6,5/8,5), Kuś (6,0/7,0), Lewczuk (4,5/6,0)


Pozycja wygląda bardzo blado - starzejący się Baszczyński i tylko on.Bardzo lubię Baszcza i dalej prezentuje solidny poziom, ale pytanie tylko jak długo jeszcze,a nie ma nikogo kto mógłyb g na stałe zastąpić. Na szczęście transfery wydają się być w drodze...
2. - ... Wygląda na to ze dostaniemy Bartczaka, który wydaje się byc przyszłościowym wzmocnieniem, będąc jednocześnie przyzwoitym piłkarzem "na teraz", wiele wskazuje jednak ze rozmowy w sprawie Basty wciąż trwają, i choć wątpię w ich powodzenie, miłe jest że trwają tak długo :), co oznacza że jestesmy dla niego atrakcyjnym partnerem do rozmów. Jego przyjście było by końcem problemów z ta pozycja na najbliższe 3 lata. Chyba że z wartościowym zmiennikiem po odejściu Baszcza.


ŚO:
1. Głowacki - 8,5/8,5
2. Cleber - 8,0/8,0
3. xxxxxx - Hernani (7,0/9,0), Jodłowiec (6,5/8,5), Fojut (6,0/8,5), Polczak (6,5/8,0)
4. Kokoszka - 6,5/9,0
5. Kowalski - 5,5/8,0

Na chwilę dzisiejszą sytuacja na środku defensywy nie wygląda źle, źle wyglądają doniesienia prasowe co do Głowackiego i Kokoszki. Wierzę że Głowę uda się zatrzymać, bo ani nie przeszkadza mu grać u nas do końca kariery, ani nie ma wygórowanych żądań, a nie możemy sobie pozwolić na stratę takiego piłkarza, bo po prostu podobnego możemy sie nie dochować. Cleber, mimo że nadal solidny wydaje mi sie że przyszły sezon będzie jego ostatnim w którym będzie wychodził w pierwszym składzie, wiek robi swoje.
Na koniec casus Kokoszki - wierzę że dojdzie do porozumienia i skruchy piłkarza z którym wiąże wielkie nadzieje na przyszłość. Wydaje się być największym talentem wśród polskich obronców, więc nie możan go oddawać łatwą ręką. Jednocześnie przydało by się zadbań o rozwój Kowalskiego, bo może okazać się nie gorszym zawodnikiem od Głowackiego w przyszłości.
3. - Na tej pozycji potrzeba co najmniej 3 piłkarzy na równym poziomi by kontucja czy kartki jednego nie zniszczyła całej lini obronnej. Dlatego jeżeli sprzedamy Dudkę, a Kokoszka odejdzie, w wypadku kontucji czy kartek w el do LM bedzie musiał grac Kowalski, dlatego trzeba zatrzymać całą trójkę, i najlepiej dokupić jeszcze 1 zawodnika. Wielokrotnie pisałem już o Hernanim jako o idealnym kandydacie. Jeśli można urodzić się stoperem to on tą pozycje ma w genach. Jest wedłóg mnie najlepszym typem obrońcy nowoczesnego takim jak Lucio z Bayernu Alex z Chelsea , czy Ferdinand z MU. Wysoki szybki swietnie gra głową, bardzo dobry technicznie. Jeśli ma jakąś wadę to koncentracja, wynikająca po prostu z niskiej mobilizacji, jaka towarzyszy Koronie. U nas by sie rozwinął na pewno. Okrócz niego bardzo interesującym było by kupienie Jodłowca, czy Fojuta. Polczak jest w Craxsie więc to tylko czysta teoretyka. No i Alboleda który jest już poza zasięgiem a tez ma potencjał ponad tę ligę.


LO:
1. Diaz - 6,5/8,0
2. xxxxxx - Wawrzyniak (6,5/8,0), Telichowski (6,5/7,5), Lisowski (6,0/7,0), Król (5,5/7,5), Uszalewski (5,0/7,0)
3. Piotr Brożek - 6,0/6,5

Odeszli - Dudka ????

To pozycja an którą brakuje piłkarzy na całym świecie, a tym bardziej w polskiej lidze. Dlatego nawet przeciętny piłkarz na tej pozycji jest bardzo dobry, bo po prostu nie ma lepszych. Co więcej an naszym Polskim rynku brak silnych kandydatur. Przegraliśmy rok temu walkę o Wawrzyniaka, i mimo że pewnei połowa z was się z niego smieje (ja też) to jednak jest on wyróżniającym się młodym piłkarzem an tej pozycji. W naszym wypadku pozostało się modlić by Diaz rzeczywiście okazał się piłkarzem z duzym potencjałem.
2. - Wszystkie kandydatury są bardzo wątpliwe, ale to najlepsze co można sklecić z naszej ligi. Ale na świecie wcale nie jest lepiej. najlepszą sytuacje na tej pozycji ma ... Cracovia. Ma 3 młodych i utalentowanych lewych obrońców których tu nie wypisałem, bo nie iwdze możliwości takich transferów. Zresztą 2 z nich dopiero co tam przeszła. Więc jeszcze nei są na sprzedarz. Mowa o Tupalskim, Wasiluku i Uszalewskim. Pozostaje liczyć na Diaza bo Brożek to pomocnik a nie obrońca.

ciąg dalszy przeglądu nastąpi...

Stalin 23.06.2008 15:27

A więc gdybym był Bednarzem Jackiem to ....

z pewnością zainteresowałnym się młodym Michałem Buczkiem z chorwackiej drużyny NK Kranjec.Ten chłopka ma talnet,w ostatnim sezonie w 15 meczach strzelił 9 bramek a do tego ma tylko 19 lat.Jedynym problemem jest to że aktualnie jest kontzujowany i jego forma jest wielką niewiadomą, aczkolwiek dzięki temu mamy w wsyścigu p Niuego jakiekolwiek szanse

Kaspersky 23.06.2008 15:34

To 2 liga Chorwacka? Ten koleś jest Polakiem?

Eustachy 23.06.2008 15:48

Cytat:

Zagdzam się że koniecznie potrzebujemy skrzydłowego ale nie jednego tylko dwóch. Jak sprawa wygląda na prawym skrzydle wiedzą wszyscy - a w szczególności obrońcy OE (jeden zwód to za mało). Problem wg. mnie jest równiez na lewej stronie bo jeśli nie daj boże Zieniowi trafila by się kontuzja to na lewej pomocy zagra Piotrek Brożek co dla mnie jest katastrofą. Po cichu mam nadzieję że jeśli uda się ściągnąc do Wisły Gargułę to będzie on grał tak jak u Lenczyka czyli fałszywego skrzydłowego i problem z jednym skrzydłem wówczas będzie rozwiązany.
Odniose sie tylko do tego fragmentu, bo z reszta mniej wiecej sie zgadzam.
Moja ocena Piotra Brozka, nie rozni sie niczym od twojej. Przestalem sie juz jednak ludzic, ze ktos kiedys zastapi tego zawodnika lepszym egzemplarzem, bo to jest chyba niemozliwe.
Niedawno przeczytalem absurdalna koncepcje, rzekomo autorstwa Skorzy, jakoby nasz trener szykowal dla Piotra kolejna juz w karierze nowa pozycje boiskowa - tym razem prawa pomoc. Jesli to by mialo okazac sie prawda, to ja juz nie wiem o co tu chodzi. Byc moze trenerzy w Wisle, maja w kontraktach zapis, zgodnie z ktorym Piotr Brozek musi byc zawodnikiem meczowej osiemnastki, a najlepiej zeby gral w podst.skladzie.
Prawda o nim jak dla mnie jest taka, ze przez te wszystkie lata spedzone w Wisle, jedynie ostatniej rundy na lewej obronie, nie musi zaliczac do ogolnie mocno nieudanych wystepow, choc trzeba przy tym pamietac jaka role odegrala asekuracjia ze strony Clebera, Glowy czy innych kolegow z druzyny, a dodatkowo w meczach z silniejszym rywalem, Piotr czesto popelnial katastrofalne bledy (Lech, Zaglebie).
Skorza zdaje sie ufac temu zawodnikowi, a ja sie obawiam, ze przyjdzie mu za to zaplacic w nadchodzacym sezonie.

Co do Garguly, to tak jak pisalem - gosc mnie osobiscie mocno rozczarowal, az zaczalem sie zastanawiac, czy czasem nie jest z nim tak, ze wszystko co najlepsze, on juz pokazal w okresie, gdy doslownie caly Belchatow gral znakomicie. Okres, przez ktory Lukasz nie potrafi odnalesc formy i zaprezentowac czegosc sensownego na boisku, trwa juz dosc dlugo, a on sam nie jest juz specjalnie perspektywiczny. Niemniej nie zamierzam niczego przesadzac, bo moze rzeczywiscie zmiana otoczenia w jego przypadku, zmienilaby postac rzeczy diametralnie. Trudno powiedziec, dlatego nie bede spekulowal. Zobaczymy co zrobi Bednarz.

dynek.pl 23.06.2008 16:01

Skoro Lubin chce 1 mln za Pawlowskiego to moznaby na niego przeznaczyc 500 tys., ktore Bednarz chce wydac na drewnianego Bartczaka + zwrocic im drewnianego Lobodzinskiego, ktory tez jest wart 500 tysiecy.

Hives4 23.06.2008 16:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dynek.pl (Post 555884)
Skoro Lubin chce 1 mln za Pawlowskiego to moznaby na niego przeznaczyc 500 tys., ktore Bednarz chce wydac na drewnianego Bartczaka + zwrocic im drewnianego Lobodzinskiego, ktory tez jest wart 500 tysiecy.

Całe szczęście, że nie jesteś na miejscu Bednarza... Łobodziński powinien wrócić do formy, a Bartczak to bardzo dobra alternatywa na prawą pomoc. Cenę za Pawłowskiego będzie można wynegocjować mniejszą, gdy ten zawodnik nie będzie chciał występować na zapleczu ligi. Trochę zaufania do Bednarza.

pawelo84 23.06.2008 16:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dynek.pl (Post 555884)
Skoro Lubin chce 1 mln za Pawlowskiego to moznaby na niego przeznaczyc 500 tys., ktore Bednarz chce wydac na drewnianego Bartczaka + zwrocic im drewnianego Lobodzinskiego, ktory tez jest wart 500 tysiecy.

Wczoraj postanowiłem troche sobie pooglądać w necie akcji Pawłowskiego, jak juz wspomniałem troche mnie nie było w kraju i kontakt z OE straciłem. Jedno co mi w tym gosciu imponuje to technika na bardzo wysokim jak na polską ligę poziomie. Był jakiś skrót z meczu młodzieżówek Polska - Anglia i to jak koleś przyjął podanie w polu karnym i prawie że gola strzelił to było niesamowite. Tak dobrze wyszkolonego zawodnika od czasów Żurawia czy Franka w Wisle nie było, a Pawłowski ma jeszcze czas się rozwinąć. Pakownia, troszke kreatyny i będzie smigał że aż miło.

Maciuś 23.06.2008 17:00

Co myslicie o tym skladzie?

.........................Pawelek

Baszczynski.....Glowacki......Cleber.........Diaz

.......................Sobolewski
Lobodzinski......Jirsak........Gargula......Ziencz uk

........................Brozek

Wojtas 23.06.2008 17:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dynek.pl (Post 555884)
Skoro Lubin chce 1 mln za Pawlowskiego to moznaby na niego przeznaczyc 500 tys., ktore Bednarz chce wydac na drewnianego Bartczaka + zwrocic im drewnianego Lobodzinskiego, ktory tez jest wart 500 tysiecy.


Drewniak za drewniaka???A co to za wymiana??jeszcze dawac Rasiaka i zakladamy tartak :)

A tak na powaznie,ja na miejscu Jacka Bednarza jeszcze raz zastanawil bym sie nad Bartczakiem zwlaszcza,ze Lobodzinski tez sie super zapowiadal a wyglada na dzien dzisiejszy to tak ze mamy na prawej pomocy dziure..
Wogole trzeba by sie zastanowic czy kupowanie Polskiego pilkarza z jego slabą mentalnoscia,psychika,spalaniem sie w waznych meczach jest oplacalne,i czy nie warto jesli juz kogos szukamy na el LM szukac gdzies po Czechach Slowacjii,Austrii..tylko ze jak zwykle na to wyszystko jest teraz za pozno el LM tuz tuz,i znowu zatem zostajemy skazani na kupowanie kogo sie da,bo taki Bartczak to zaden super obronca...

maRgrabkarz 23.06.2008 18:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Maciuś (Post 555942)
Co myslicie o tym skladzie?

.........................Pawelek

Baszczynski.....Glowacki......Cleber.........Diaz

.......................Sobolewski
Lobodzinski......Jirsak........Gargula......Ziencz uk

........................Brozek

za duzo spacji. :-P

Griszka30KR 23.06.2008 19:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Maciuś (Post 555942)
Co myslicie o tym skladzie?

.........................Pawelek

Baszczynski.....Glowacki......Cleber.........Diaz

.......................Sobolewski
Lobodzinski......Jirsak........Gargula......Ziencz uk

........................Brozek

Baszczynski,Cleber,Pawełek,to zawodnicy którzy juz nie dadza Wisłe pozytywu(z racji pogarszjacej sie formy u pierwszych dwóch i jej ciagłego braku u ostaniego),natomiast Łobodzinski i Diaz to poprostu wielki znak ?Jezeli chodzi o LM to tylko Głowacki,Sobolewski,Brozek.Z całym szacunkiem dla Zieńczuka ,to wielka niewiadoma przy takiej imprezie,a Garguła,Jirsak.....zobaczymy.

dynek.pl 24.06.2008 08:17

Skoro juz realizujemy polityke "wzmacniania" tanim kosztem to ja bym z tonacego okretu jakim jest LKS wzial na prawe szkrzydlo Madeja. Jak na polskie warunki calkiem dobrze wyszkolony techicznie, chyba dojrzal po powrocie do Lodzi, w sumie ciekawe jakby sie sprawdzil w lepiej grajacym zespole. Od Lobodzinskiego na pewno gorszy nie jest, a mysle, zeby go spokojnie posadzil na lawe - przynajmniej umie dosrodkowywac.

Lemoniadowy Joe 24.06.2008 10:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Eustachy (Post 555864)
Niedawno przeczytalem absurdalna koncepcje, rzekomo autorstwa Skorzy, jakoby nasz trener szykowal dla Piotra kolejna juz w karierze nowa pozycje boiskowa - tym razem prawa pomoc. Jesli to by mialo okazac sie prawda, to ja juz nie wiem o co tu chodzi.
.

a może chodzi o to że przyjdzie lewy obrońca z prawdziwego zdarzenia ewentualnie jakiś talent i nie ma sensu aby na lewej obronie rywalizowało 3 piłkarzy.

moim zdaniem strasznie sie czepiasz Piotrka ani nie jest to piłkarz za którego zapłaciliśmy fortunę, nie jest drogi w utrzymaniu i na pewno nie jest za słaby aby w Wiśle zostać, nie jest super graczem ale nie jest też drewnem.

Eustachy chyba nie wierzysz że cała 20 osobowa kadra kadra Wisły to beda klasowi gracze których kontrakty bedą wynosić 150-200 tys euro.

sharkey 24.06.2008 10:14

Gdyby kontrakty całej 20 tyle wynosiły to Wisła dawno poszłaby z torbami... a Piotrek B. lepiej by się sprawdził w ataku niż na prawej pomocy.... Paweł Brożek i Piotr Brożek fajnie mogło by to wyglądać:)

Eustachy 24.06.2008 11:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Lemoniadowy Joe (Post 556244)
a może chodzi o to że przyjdzie lewy obrońca z prawdziwego zdarzenia ewentualnie jakiś talent i nie ma sensu aby na lewej obronie rywalizowało 3 piłkarzy.

moim zdaniem strasznie sie czepiasz Piotrka ani nie jest to piłkarz za którego zapłaciliśmy fortunę, nie jest drogi w utrzymaniu i na pewno nie jest za słaby aby w Wiśle zostać, nie jest super graczem ale nie jest też drewnem.

Eustachy chyba nie wierzysz że cała 20 osobowa kadra kadra Wisły to beda klasowi gracze których kontrakty bedą wynosić 150-200 tys euro.

Masz racje, bez watpienia troche sie czepiam.
Widzialem jak sobie poczynal na lewej pomocy i to ze zarabia niewiele, nie poprawia jakos znaczaco mojego odbioru tego pilkarza. Zakladam, ze po prawej stronie bedzie mu szlo jeszcze gorzej. Wobec tego nie widze sensu.
W takiej sytuacji zgadzam sie z dynkiem. Madej jest za darmo, fortuny pewnie tez nie trzeba mu placic, a ze poradzilby sobie na prawej pomocy lepiej od Piotra, moge zalozyc sie z kazdym.

mhl_pl 24.06.2008 13:08

Gdybym był Bednarzem kupilbym Lisowskiego, Gargułę i Sverkosa :) poszukałbym jakis młodych perspektywicznych zawodnikow- jednego Czecha i jednego z Amerkyki Południowej.

szczaq21 24.06.2008 13:12

Gdybym był Bednarzem padłbym ze śmiechu jakbym usłyszał cene za Lisowskiego. 1mln E

dynek.pl 24.06.2008 13:57

Gdybym byl Bednarzem to mialbym na imie Jacek :D

qbbba 24.06.2008 14:01

Gdybym byl Bednarzem wystapilbym w reklamie Gillette

sergio 24.06.2008 14:05

Gdybym był Bednarzem ojszczałbym stadion Legii a nastepnie walnął klocka na srodku boiska

Kamson 24.06.2008 14:12

Coraz lepsze propozycje :D
Ja bym przedłużył kontrakt z Głowackim i wszyscy byli by szczęśliwi.

BiałaGwiazda 24.06.2008 14:15

Gdybym był Bednarzem kupiłbym Bartczaka,Pawłowskiego i Stasiaka z Zagłębia,Kowalewskiego,Hernaniego i Sobolewskiego z Korony oraz Madeja z ŁKSu

AYALA 24.06.2008 15:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez BiałaGwiazda (Post 556377)
Gdybym był Bednarzem kupiłbym Bartczaka,Pawłowskiego i Stasiaka z Zagłębia,Kowalewskiego,Hernaniego i Sobolewskiego z Korony oraz Madeja z ŁKSu

obawiam sie że takiej forsy na transfery nie ma skoro nie są w stanie dogadać sie z Głową.

saklak1906 24.06.2008 15:53

Gdybym byl Bednarzem to napewno bym na to forum nie zagladal, zeby mi jakis zylka nie pekla

Telus 24.06.2008 16:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez BiałaGwiazda (Post 556377)
Gdybym był Bednarzem kupiłbym Bartczaka,Pawłowskiego i Stasiaka z Zagłębia,Kowalewskiego,Hernaniego i Sobolewskiego z Korony oraz Madeja z ŁKSu

Kolega się chyba rozmarzył :)

poza tym czy Sobolewski i Madej są lepsi od naszych piłkarzy?

Bartczak i Pawłowski oczywiście JB powinien się o nich starać, a czy to robi to nie mam pojęcia.
Kowalewski teraz powinien być łatwy do wyciągnięcia, oczywiście trzeba coś tam na niego wyłożyć.

masterlag 24.06.2008 20:40

1. Malarz ew. Gibon. A może i Przyrowski...
2. Bartczak, Wilk, Jodłowiec
3. Pawłowski, Garguła (bo na Majewskiego nas nie stać...), a może i Kaczmarka z korony, Zganiacz
4. Grzelak z ległej (chce odjeść, może, a ostatnio dobrą formę miał), Zahorski, Wachowicz
Jeszcze możnaby looknąć na Szamotuły ;) czy Peru...
Oczywiście wiadome że nie wszyscy by przysli- spokojnie, to jest wiadome. Ale to takie przyklady. Kogoś z tych ludzi bym sprowadziła ;)

buczo1985 24.06.2008 22:14

nie chce sie tutaj narażać i nie wiem czy to by było w ogóle realne, ale moze warto byłoby pogadać z Kosą, czy nie chciałby powrócić na warunkach jakie postawi mu zarząd? Mysle ze załuje swojego wyboru, a Wisła mialaby z niego jeszcze pożytek...

AYALA 25.06.2008 08:28

skoro tak wysokie ceny są za Gargułe i Majewskiego to może warto sięgnąć po Mile z ŁKS-u, fajną piłke rzucił prostopadłą w ostatnim meczu na Reymonta po której padł gol dla Łodzian.Ktoś z takim podaniem jest potrzebny Wiśle na wczoraj !!!!!!

Tymi zawodnikami o których Wy piszecie żeby wzmocnić Wisłe to ze 3 miliony Euro musiałby Klub wydać a obawiam sie że na transfery jest znacznie mniej przeznaczone

dostuffca 25.06.2008 08:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AYALA (Post 556807)
skoro tak wysokie ceny są za Gargułe i Majewskiego to może warto sięgnąć po Mile z ŁKS-u, fajną piłke rzucił prostopadłą w ostatnim meczu na Reymonta po której padł gol dla Łodzian.Ktoś z takim podaniem jest potrzebny Wiśle na wczoraj !!!!!!

Tymi zawodnikami o których Wy piszecie żeby wzmocnić Wisłe to ze 3 miliony Euro musiałby Klub wydać a obawiam sie że na transfery jest znacznie mniej przeznaczone

gdybym był Bednarzem jakby wpadł mi do głowy pomysł pt. Mila, to bardzo szybko bym go stamtąd wyrzucił. Płaksa i zrzęda, która kiedyś miała zadatki na dobrego gracza, ale nigdy nie miała psychiki.

janus 25.06.2008 09:06

Generalnie też tak myślałem, ale na wiosnę Mila,był na pewno w gorszej w formie niż przed wyjazdem z Polski, jednak w każdym meczu walczył.

St@chu 25.06.2008 09:16

Mila, Przyrowski..

Ludzie miejcie litość.. Ja wiem, że w tego typu tematach zawsze znajdą się tacy, którzy mają jakieś jazdy typu "Sprowadźmy Milę do Wisły na rozgrywającego".. ale to jest naprawdę niezdrowe i na dłuższą metę może być szkodliwe..

Miejcie to na uwadze..

A co do Przyrowskiego to jakby ktoś to wziął na poważnie to mielibyśmy jak w przysłowiu..

Zamienił stryjek siekierkę na kijek..

Flamaster 26.06.2008 09:17

Teraz dopiero będziecie mogli popłakać nad brakiem transferów, jeżeli do rozpoczęcia ligi nic się nie zmieni. Ja osobiście wątpie w taki scenariusz, lecz nigdy nie wiadomo.

Plan A sezonu transferowego, został wykonany. Klub otrzymał zastrzyk gotówkowy, z którego część zostanie przeznaczona na wzmocnienia.

2 miliony euro za Dudkę. Czy to mało? Uważam, że nie. Biorąc pod uwagę kiepski występ na Euro, oraz średnią dyspozycję w lidze, trząsłem się ze strachu, że ewentualni kontrahenci uciekną. Jak widać, znalazł się naiwny.


Cele na przyszłe tygodnie, wg. Flamastra :

-Pozyskanie Hernaniego lub Jodłowca

-Olanie transferu Szymona Pawłowskiego. Po co ściągać Szymka, kiedy klub płaci ogromne pieniądze Łobodzińskiemu? 0 rozrzutności, on grać potrafi, co wielokrotnie pokazywał.

-Próba wyciągnięcia Ediego Andradiny z Korony Kielce. Kiedyś, kiedyś bardzo podobała mi się jego gra w Pogoni Szczecin. Podobno Wisła była nawet zainteresowana, lecz Ptak był nieugiety. Teraz, w miejscu Paulisty. Czemu nie?

-Zajęcie się młodzieżą.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 02:54.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl