![]() |
Cytat:
|
Ktoś już coś wie o tych kartach??:)
|
Spokojnie, jak napiszą na oficjalnej to będziecie wiedzieć wszystko na temat KK :] Pomalutku....
|
Pisałem ze dwa tygodnie temu do klubu, i odpisali mi że informacje o karnetach i kk będą podane na początku stycznia.Pozostaje tylko czekać...
|
Cytat:
|
A na Lechii takie fajne karty maja :D
I kase na nie mozna wplacac i na stadionie bedzie mozna nia placic i na miescie w punktach obslugujacych masterCard tez :) Mam nadzieje ze doczekamy sie takiej karty u nas :D |
Cytat:
|
Na dzis zapowiadano podanie warunkow wyrobienia nowych Kart Kibica oraz informacji o karnetach. Jak na razie frustrujaca cisza ...
|
Pytałem dziś w wiślackim świecie i jutro ma być informacja i prawdopodobnie w tym tygodniu ruszy wyrabianie nowych kart
|
A na cholere znowu te nowe karty? Żeby im kase nabijać ?
|
Cytat:
|
Cytat:
|
No przekonamy się, od 1995 było tych kart już wiele i co jakiś czas wymyślali nowe głupie powody zmiany.
|
Cytat:
|
Cytat:
Byle na lepsze... :) |
Cytat:
|
|
|
Jak długo będzie się czekało na wyrobienie karty?
|
Fotografa zatrudnili :lol: co się dzieje...
Cytat:
nero Nową Kartę Kibica wyrabiać będzie można wyłącznie osobiście. Cały proces jej wydawania trwać będzie kilka minut. |
Cytat:
|
wooow. czyli jedna wizyta w KRK i załatwione :)
Myślałem, że wydanie potrwa z 1-2 tygodnie. P.S. Czytałem cały artykuł, ale umknęło mi to cytowanie przez Was zdanie. |
Też jestem zaskoczony.
Muszę przyznać, że ktoś pomyślał i poszedł na rękę kibicom, którzy muszą załatwiać sporo rzeczy na mieście :) |
Ja jestem mocno zawiedziony, myślałem że program lojalnościowy to będzie oczywistość a tu info że w przyszłości... Żeby taka Korona była w tej kwestii dla nas wzorem to są jaja.
|
Ale wiesz, wszystko nie jest jeszcze do końca ogarnięte, bo to wynika z tego, że jest szopka ze stadionem. Gdyby był cały stadion otwarty, nie byłoby problemu ze zrobieniem sklepiku z prawdziwego zdarzenia, poszerzenia jego asortymentu, a co za tym idzie wprowadzeniem programu lojalnościowego.
Ciągle jeszcze przecież nie wiadomo, jak będzie to wyglądało, więc siłą rzeczy też nie mogą wprowadzać czegoś, co jeszcze nie ma prawa istnieć. A nowe karty być muszą, jak sami to zaznaczyli, z uwagi na nową ustawę. |
Jak wchodziły w życie stare już karty kibica to też pisali na oficjalnej że w przyszłości posiadacze KK będą mogli korzystać z rabatów w sklepach, z zniżek na ciuchy i takie tam pierdoły. W praktyce to wyglądało tak, że nie zawsze można było kupić bilet na KK tylko trzeba było czekać w kolejce.
|
jak to spiewał zespół Abby " money money money trza od kibiców brać " :)
|
Wreszcie info .. jestem ciekaw jak wygląda ta strefa kibica w narożniku . Plus za sensowne godziny otwarcia w tygodniu, i że też można kupować w weekendy :>
|
... Zajebiscie ze na te KILKA MINUT musze pokonac 140 km w jedna strone ...
|
WItam mozna kupic Karte Kibica przez internet?? mieszkam 200km od Krakowa a wiem ze dzieki niej bedzie mozna kupic bilet przez internet
|
Nie można, skoro muszą zrobić ci zdjęcie i musisz przedstawić dokument tożsamości.
|
Cytat:
|
Wam to się ....a nigdy nie dogodzi.
Ten naród jednak jest stworzony do narzekania. Ja widzę duuużo pozytywnych zmian. Czemu nowe karty? Bo stare były wydawane trochę w innych czasach i w innych uwarunkowaniach. Jeżeli myślicie, że to dlatego, że klub chce wyłudzić kasę od kibiców to gratuluję. Dziesięc ....a złotych. Jestem ciekawy jak wygląda ta strefa kibica. Wracam tylko z nart i biegnę po kartę! |
A zrobienie tego zdjęcia + wyrobienie karty płatne?
|
Cytat:
Cytat:
|
Tak, dyszka. Tam naprawdę WSZYSTKO jest w tym artykule, czytać dokładnie :>
|
Mam tylko nadzieję,że fotograf dobry,bo pasuje wyjść jak człowiek na zdjęciu ;)
|
To teraz tylko ładnie włoski uczesać do fotki :D
|
Cytat:
|
pytanie zasadnicze...przed rundą zimową była wiadomość że Ci którzy zakupują na nią karnet będą mieli pierwszeństwo przy zakupie karnetu na rundę wiosenna... jak oni teraz planują to zorganizować skoro maja być nowe karty a na nich przecież nie będzie informacji że ktoś miał karnet na rundę wcześniejszą...trzeba będzie przyjść ze starą kartą/karnetem?
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 21:17. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl