Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Jak? Gdzie? Kiedy? (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=16)
-   -   Karta Kibica (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=4354)

blanco 15.12.2010 20:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Damianek_ABG (Post 1025502)
Wiadomo już coś a pro po nowych Kart Kibica ?? Jak one mają wyglądać, ile będzie kosztować wyrobienie i kiedy się w ogóle zacznie coś dziać w tym temacie ?? :)

Obawiam się,że znowu będą problemy klubu w tej sprawie,bo ostatnio podano termin oddania całego stadionu 15 marca,czyli oddadzą jeszcze później to Basałaj i spółka ponownie rozłożą ręce i powiedzą,że bez stadionu nie ma strategii marketingowej,co za tym idzie kart nie będzie, ani wirtualnego spaceru po stadionie,ani biletów on-line . Nawet na spotkaniu z kibicami wspominał,że by działać potrzebuje ukończonego w 100% stadionu.

Izabell18 08.01.2011 21:11

Ktoś już coś wie o tych kartach??:)

wonski_eNHa 08.01.2011 21:18

Spokojnie, jak napiszą na oficjalnej to będziecie wiedzieć wszystko na temat KK :] Pomalutku....

SiD1894 08.01.2011 23:05

Pisałem ze dwa tygodnie temu do klubu, i odpisali mi że informacje o karnetach i kk będą podane na początku stycznia.Pozostaje tylko czekać...

Pan Jotka 09.01.2011 20:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez SiD1894 (Post 1033787)
Pisałem ze dwa tygodnie temu do klubu, i odpisali mi że informacje o karnetach i kk będą podane na początku stycznia.Pozostaje tylko czekać...

Poczatek stycznia to dla Zarządu pojęcie względne. Cos jak "wzmocnienie", "pierwszy obóz" itd...;-)

bouli76 10.01.2011 21:10

A na Lechii takie fajne karty maja :D
I kase na nie mozna wplacac i na stadionie bedzie mozna nia placic i na miescie w punktach obslugujacych masterCard tez :)
Mam nadzieje ze doczekamy sie takiej karty u nas :D

DarekK_11 10.01.2011 23:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bouli76 (Post 1034322)
A na Lechii takie fajne karty maja :D
I kase na nie mozna wplacac i na stadionie bedzie mozna nia placic i na miescie w punktach obslugujacych masterCard tez :)
Mam nadzieje ze doczekamy sie takiej karty u nas :D

Z tego co słyszałem, to właśnie taką mamy dostać.

mulda 01.02.2011 20:55

Na dzis zapowiadano podanie warunkow wyrobienia nowych Kart Kibica oraz informacji o karnetach. Jak na razie frustrujaca cisza ...

misiekpb 01.02.2011 21:30

Pytałem dziś w wiślackim świecie i jutro ma być informacja i prawdopodobnie w tym tygodniu ruszy wyrabianie nowych kart

zim zum 02.02.2011 14:27

A na cholere znowu te nowe karty? Żeby im kase nabijać ?

Mario Nh 02.02.2011 14:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez zim zum (Post 1045752)
A na cholere znowu te nowe karty? Żeby im kase nabijać ?

Nowe standardy...

WioReXXX 02.02.2011 14:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez zim zum (Post 1045752)
A na cholere znowu te nowe karty? Żeby im kase nabijać ?

Chociażby po to żebyś mógł sobie kupić bilet przez internet.

zim zum 02.02.2011 14:49

No przekonamy się, od 1995 było tych kart już wiele i co jakiś czas wymyślali nowe głupie powody zmiany.

podszywacz 02.02.2011 14:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez zim zum (Post 1045752)
A na cholere znowu te nowe karty? Żeby im kase nabijać ?

Zmiany, zmiany, zmiany !

Fifiorek 02.02.2011 15:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez podszywacz (Post 1045769)
Zmiany, zmiany, zmiany !


Byle na lepsze... :)

herkules 02.02.2011 17:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez misiekpb (Post 1045501)
Pytałem dziś w wiślackim świecie i jutro ma być informacja i prawdopodobnie w tym tygodniu ruszy wyrabianie nowych kart

oby, Smalcerz śpi

Michal1906 02.02.2011 18:15

http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...juz_od_piatku/

Mario Nh 02.02.2011 18:16

Nowe Karty Kibica już od piątku

nero 02.02.2011 18:20

Jak długo będzie się czekało na wyrobienie karty?

WISŁAZWE 02.02.2011 18:21

Fotografa zatrudnili :lol: co się dzieje...

Cytat:

Z wypełnionym wnioskiem i dokumentem tożsamości należy udać się do jednego z dwunastu stanowisk. Pracownik Wisły wykona każdemu Kibicowi zdjęcie, które znajdować będzie się zarówno na samej karcie jak i w bazie danych. W związku z tym prosimy o nie przynoszenie swoich zdjęć, gdyż na Kartach drukowane będą wyłącznie fotografie zrobione na miejscu.
edit:

nero

Nową Kartę Kibica wyrabiać będzie można wyłącznie osobiście. Cały proces jej wydawania trwać będzie kilka minut.

murray 02.02.2011 18:22

Cytat:

Nową Kartę Kibica wyrabiać będzie można wyłącznie osobiście. Cały proces jej wydawania trwać będzie kilka minut.
Czyli wszystko na poczekaniu.

nero 02.02.2011 18:24

wooow. czyli jedna wizyta w KRK i załatwione :)
Myślałem, że wydanie potrwa z 1-2 tygodnie.

P.S. Czytałem cały artykuł, ale umknęło mi to cytowanie przez Was zdanie.

murray 02.02.2011 18:26

Też jestem zaskoczony.
Muszę przyznać, że ktoś pomyślał i poszedł na rękę kibicom, którzy muszą załatwiać sporo rzeczy na mieście :)

wierny 02.02.2011 18:29

Ja jestem mocno zawiedziony, myślałem że program lojalnościowy to będzie oczywistość a tu info że w przyszłości... Żeby taka Korona była w tej kwestii dla nas wzorem to są jaja.

murray 02.02.2011 18:34

Ale wiesz, wszystko nie jest jeszcze do końca ogarnięte, bo to wynika z tego, że jest szopka ze stadionem. Gdyby był cały stadion otwarty, nie byłoby problemu ze zrobieniem sklepiku z prawdziwego zdarzenia, poszerzenia jego asortymentu, a co za tym idzie wprowadzeniem programu lojalnościowego.
Ciągle jeszcze przecież nie wiadomo, jak będzie to wyglądało, więc siłą rzeczy też nie mogą wprowadzać czegoś, co jeszcze nie ma prawa istnieć.
A nowe karty być muszą, jak sami to zaznaczyli, z uwagi na nową ustawę.

gris 02.02.2011 18:35

Jak wchodziły w życie stare już karty kibica to też pisali na oficjalnej że w przyszłości posiadacze KK będą mogli korzystać z rabatów w sklepach, z zniżek na ciuchy i takie tam pierdoły. W praktyce to wyglądało tak, że nie zawsze można było kupić bilet na KK tylko trzeba było czekać w kolejce.

mlynek 02.02.2011 18:41

jak to spiewał zespół Abby " money money money trza od kibiców brać " :)

jaszczur90 02.02.2011 18:44

Wreszcie info .. jestem ciekaw jak wygląda ta strefa kibica w narożniku . Plus za sensowne godziny otwarcia w tygodniu, i że też można kupować w weekendy :>

gizmowisla 02.02.2011 18:44

... Zajebiscie ze na te KILKA MINUT musze pokonac 140 km w jedna strone ...

Wislak2221 02.02.2011 18:54

WItam mozna kupic Karte Kibica przez internet?? mieszkam 200km od Krakowa a wiem ze dzieki niej bedzie mozna kupic bilet przez internet

murray 02.02.2011 18:57

Nie można, skoro muszą zrobić ci zdjęcie i musisz przedstawić dokument tożsamości.

WISŁAZWE 02.02.2011 18:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wislak2221 (Post 1045958)
WItam mozna kupic Karte Kibica przez internet?? mieszkam 200km od Krakowa a wiem ze dzieki niej bedzie mozna kupic bilet przez internet

Nie można, trzeba osobiście stawić się na Reymonta.

fialo 02.02.2011 19:02

Wam to się ....a nigdy nie dogodzi.

Ten naród jednak jest stworzony do narzekania. Ja widzę duuużo pozytywnych zmian. Czemu nowe karty? Bo stare były wydawane trochę w innych czasach i w innych uwarunkowaniach. Jeżeli myślicie, że to dlatego, że klub chce wyłudzić kasę od kibiców to gratuluję. Dziesięc ....a złotych.

Jestem ciekawy jak wygląda ta strefa kibica. Wracam tylko z nart i biegnę po kartę!

wieczor 02.02.2011 19:03

A zrobienie tego zdjęcia + wyrobienie karty płatne?

pirat.z.karaibow 02.02.2011 19:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wieczor (Post 1045967)
A zrobienie tego zdjęcia + wyrobienie karty płatne?

Nie umiesz czytać czy udajesz głupiego?

Cytat:

Opłata za wyrobienie nowej Karty Kibica wynosi jedynie 10 zł.

Watts 02.02.2011 19:07

Tak, dyszka. Tam naprawdę WSZYSTKO jest w tym artykule, czytać dokładnie :>

blanco 02.02.2011 19:11

Mam tylko nadzieję,że fotograf dobry,bo pasuje wyjść jak człowiek na zdjęciu ;)

JAR0 02.02.2011 19:11

To teraz tylko ładnie włoski uczesać do fotki :D

podszywacz 02.02.2011 19:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez JAR0 (Post 1045977)
To teraz tylko ładnie włoski uczesać do fotki :D

I nie przesadzać z żelem :D

Szofer 02.02.2011 19:42

pytanie zasadnicze...przed rundą zimową była wiadomość że Ci którzy zakupują na nią karnet będą mieli pierwszeństwo przy zakupie karnetu na rundę wiosenna... jak oni teraz planują to zorganizować skoro maja być nowe karty a na nich przecież nie będzie informacji że ktoś miał karnet na rundę wcześniejszą...trzeba będzie przyjść ze starą kartą/karnetem?


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 21:17.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl