Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Wisła w pucharach europejskich 2008/2009 (Beitar, Barcelona, Tottenham ...) (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=4293)

Ricken 01.07.2008 10:40

pewni jesteście że nie ma transmisji w TV??

M89 01.07.2008 10:41

Rozpiska rozpiską, ale jak wyjaśnisz to, że w I rundzie może zostać wylosowane np. jako mecz nr 4 para Dinamo Zagrzeb - Levadia, a my możemy trafić na przeciwnika o nazwie "Winners match 4"?

K_2 01.07.2008 10:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez M89 (Post 559604)
Jest okienko i nie chciałbym Was martwić, ale MOŻEMY trafić na Dinamo Zagrzeb...

Ja sie bardziej boje ze trafimy na Dinamo....Tbilisi :lol: :P

Kondipr 01.07.2008 10:44

Możemy trafić na wszystko co jest w górnym oknie i na wszystko co jest w dolnym oknie po prawej stronie ... proste?!

***

Tzn. na pewno nie na wszystkie ;) Dinamo i Artmedia na pewno nie.

lukas141 01.07.2008 10:44

No przecież pisze że w drugiej rundzie rozstawione będą dwie drużyny z 1 rundy i to są właśnie Artmedia i Dinamo Z.

M89 01.07.2008 10:44

Ok, racja! Dzięki!

Baala 01.07.2008 10:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez M89 (Post 559608)
Rozpiska rozpiską, ale jak wyjaśnisz to, że w I rundzie może zostać wylosowane np. jako mecz nr 4 para Dinamo Zagrzeb - Levadia, a my możemy trafić na przeciwnika o nazwie "Winners match 4"?

a ty widzisz że tam gdzie jest Wisła są też pary: Winners Match 1i2, to właśnie miejsca dla Dinama i dla Artmedi którzy graja od pierwszej rundy, ale w drugiej są roztawieni.

Coolpick 01.07.2008 10:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez M89 (Post 559608)
Rozpiska rozpiską, ale jak wyjaśnisz to, że w I rundzie może zostać wylosowane np. jako mecz nr 4 para Dinamo Zagrzeb - Levadia, a my możemy trafić na przeciwnika o nazwie "Winners match 4"?

Wg mnie Dinamo Zagrzeb i Artmedia maja juz ustalony nr meczu - Dinamo ma nr meczu 1, Artmedia 2. I jak widzisz, zwyciezczy tych dwoch meczow sa rozstawieni (tak jak Wisla) w 2 rundzie, wiec nie panikuj

MicK 01.07.2008 10:47

Ale jajo, wyświetliły mi się trzy mecze rozlosowane w kwalifikacjach do P UEFA.
Teraz już zniknęło, też ktoś coś takiego miał?

Jeden z tych które mi wyskoczyły to chyba Gyor vs. Shakhtyor

Kondipr 01.07.2008 10:48

Dinamo Zagreb will be the first side drawn for match 1 with the winner of their first qualifying round game becoming one of the seeded sides in the second qualifying round. Artmedia will then be drawn in match 2 with the winner of that game also seeded for the next round. The remaining games, all scheduled for 15/16 and 22/23 July, will be drawn in the conventional style. After the first round selections are concluded, a similar draw will decide the pairings for the second qualifying round games which will be played on 29/30 July and 5/6 August. This season's final will be played at Rome's Stadio Olimpico on 27 May 2009.

<<< także możecie być spokojni ... na nich nie trafimy.

Jeremi 01.07.2008 10:50

Możemy trafić czy nie mozemy ! Co to jest kurde strzelnica.
Jak tarfimy to ich rozmiesiemy w pył ! Niech oni sie martwią.

Ricken 01.07.2008 10:50

nie rozumiem na eurosport powtarzają euro2008 zamiast dać losowanie:foch:
MicK nie możliwe bo Szachtior miał grać w intertoto ze Sturmem Graz:P a potem z FK Teplice i dopiero w P Uefa

edit. jak wybije sądna godzina pójdę jeszcze raz sprawdzić może mecz przerwią:D

Quet 01.07.2008 10:53

Gdzie jest to okienko?

grudziadzanin 01.07.2008 10:53

Mi w ogóle nie wchodzi strona Uefa.com:/

tofik 01.07.2008 10:53

Śni mi się Beitar, jakby to Boniek powiedział :)

Neon 01.07.2008 10:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Quet (Post 559621)
Gdzie jest to okienko?

http://www.uefa.com/live/competition...raw_basic.html

Baala 01.07.2008 10:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ricken (Post 559619)
MicK nie możliwe bo Szachtior miał grać w intertoto ze Sturmem Graz:P a potem z FK Teplice i dopiero w P Uefa

to chyba chodzi o inny Szachtior, ten z Kazachstanu

krasny 01.07.2008 10:55

To losowanie to sie pewnie kolo 13:20 skonczy wiec trzeba uzbroic sie w cierpliwosc

E: Chciałbym Anarthosis - chłopaki by se dupy wygrzali:)))

thechris 01.07.2008 10:56

Ja nie rozumiem tej paniki... To Zagrzeb jest taką potęga? No proszę Was...

E: krasny, pewnie niektórzy są już na miejscu... :]

nce 01.07.2008 10:59

Thecris jest potęgą, bo wygrywa ligę chorwacką regularnie z przewagą 30 punktów nad vicemistrzem.

Oraz dlatego, że regularnie sprzedaje zawodników do ligi angielskiej za 20mln euro.

Do tego dochodzi choćby wyeliminowanie Ajaxu w poprzednim sezonie (UEFA) i obraz masz czytelny.

K_2 01.07.2008 11:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez krasny (Post 559627)
To losowanie to sie pewnie kolo 13:20 skonczy wiec trzeba uzbroic sie w cierpliwosc

E: Chciałbym Anarthosis - chłopaki by se dupy wygrzali:)))

Ja bym wolal KAunas bo blisko na Litwe ale czuje ze bedzie Dinamo Tbilisi :lol:

Ricken 01.07.2008 11:01

Pewnie tak skończy sie bo o 13 30 jest juz PUEFA.
A może w radiu jest:lol:

Quet 01.07.2008 11:02

Ja bym wolał żebyśmy trafili na Dinamo Tbilisi. Byłaby okazja do rewanżu. ;)

Baala 01.07.2008 11:02

Ja sobie życze MTK, bliski wyjazd i dość ciekawy kibicowsko. Drużyna jak najbardziej do ogrania, ale taka że nie można jej lekceważyć.

maxipiter 01.07.2008 11:08

Powitanie gości, krótka przemowa itd. dopiero losowanie

Carrot 01.07.2008 11:08

czyli VallettA slbo Artmedia

maxipiter 01.07.2008 11:09

zestaw dziesiąty!!!

krasny 01.07.2008 11:10

Santa Coloma - Kaunas!!!

Łohoho, ale beda zawódy:)

K_2 01.07.2008 11:10

Para nr.4 jak najbardzije mogla by byc

Dean 01.07.2008 11:10

Dinamo Tibilisi-NSI

-Goral- 01.07.2008 11:10

Santa Coloma -Kaunas wymarzona para :)

nce 01.07.2008 11:11

Murata - Goteborg

Szczęścia Marińczykom życzę :D

Baala 01.07.2008 11:11

Tibillis-NSI niezła odległość w kilometrach

seq-wisla 01.07.2008 11:12

gdzie wy to ogladacie??

krasny 01.07.2008 11:12

PEwnie było ale ja z tych leniwych - kiedy sa pierwsze i drugie mecze wlsnie losowanej rundy?

SEQ - http://www.uefa.com/live/competition...raw_basic.html

-Goral- 01.07.2008 11:13

San Marino ma dwóch reprezentantów ??

maxipiter 01.07.2008 11:13

Dudelange albo Domzale

WislaJKG 01.07.2008 11:13

http://www.uefa.com/live/competition...raw_basic.html tutaj

Mrsnh 01.07.2008 11:14

w Dudelange gra chyba polak? Gruszczynski ?:)

tofik 01.07.2008 11:14

Spokój ludzie :) Nie musicie komentować każdej pary. I tak trafimy na Żydów.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:32.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl