Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Krakowskie zakamarki, ciekawe, mniej znane miejsca (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=3799)

Lukasz15wisla 10.10.2009 14:34

Gdzie w Krakowie polecacie jakąś knajpkę z bilardem i piwem w rozsądnej cenie?

markokrk 10.10.2009 14:43

Twierdza na Długiej :D piwko Strzelec po 4zł, bilard 10zł za h

Coach 10.10.2009 14:48

Cue Bar na Mogilskiej

macyo 10.10.2009 14:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Lukasz15wisla (Post 802148)
Gdzie w Krakowie polecacie jakąś knajpkę z bilardem i piwem w rozsądnej cenie?


Daddys na Krowoderskiej. Polecam.

Jurand 10.10.2009 15:15

Jesli zależy Ci na porządnym sprzęcie to tylko Brunswick na Zbożowej koło N. Kleparza. Teraz po remoncie chyba się troche inaczej nazywa, bodaj po prostu Bilard Klub. Nowiutki sprzęt - stoły (wszystkie 9ft.), kije i bile, fajnie zrobiony. Ceny nieco niższe niż w większości klubów bilardowych, bodajże do 18 12zł i po 18 14zł. Zdecydowanie polecam :)

Joshua TS 10.10.2009 19:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Lukasz15wisla (Post 802148)
Gdzie w Krakowie polecacie jakąś knajpkę z bilardem i piwem w rozsądnej cenie?

KRAWAT na Rynku Głównym jest niezły. Byłem tam dwa tygodnie temu w niedziele, piwko za 5 zł. ( jakaś promocja chyba do 18.00 ), ogólnie specyficzne i fajne miejsce. Nie pamiętam po ile bilard bo kumpela płaciła :P

Prezydentowa 11.10.2009 15:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez avanti (Post 747312)
Czajownia dalej ma swój klimat.

Czajownia ma genialny klimat, o ile nie jest wypełniona po brzegi, bo siłą rzeczy robi się głośno. Zdecydowanie najlepszy szisza-klub, do innych w ogóle nie zaglądam

wislak_92 11.10.2009 16:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Prezydentowa (Post 802616)
Czajownia ma genialny klimat, o ile nie jest wypełniona po brzegi, bo siłą rzeczy robi się głośno. Zdecydowanie najlepszy szisza-klub, do innych w ogóle nie zaglądam

Ile sobie licza za ta przyjemnosc?

yoda79 14.10.2009 21:02

Podbijam pytanie odnośnie knajp,gdzie nie trafię w Kraku do knajpy to najtaniej po 8 zyli płaciłem.3 tygodnie temu zdesperowany postanowiłem nie pić na Starówce,polazłem na Kazimierz,wlazłem do małej knajpy (4m na 5m w przybliżeniu),zamawiam 2 browce a pani:22. Noż ja pier...
Proszę o adresy co najmniej 5 knajp gdzie cena zejdzie poniżej 8.

Szymek_R22 14.10.2009 21:12

Kulturalny, Szewska
Zielony Ogród, Szewska
Olds Mobile, Tomasza
Big Bull, Rynek Główny
Spokój, Bracka
i wiele, wiele innych, które znajdziesz na http://knajpy.krakow.pl/

Tuman 14.10.2009 21:14

Carpe Diem II Sławkowska browar do 19 po 3.50
Śródziemie Franciszkańska 5.5
Ręce i Nogi Szewska 6.5 (chyba)
Old mobile Tomasza 7 zł (też nie jestem pewny, ale droższy napewno nie jest)
Ministerstwo Szpitalna 6.50
ewentualnie Kamis 5 zł piwo szisza 20

Kamil 14.10.2009 22:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez yoda79 (Post 803621)
Podbijam pytanie odnośnie knajp,gdzie nie trafię w Kraku do knajpy to najtaniej po 8 zyli płaciłem.3 tygodnie temu zdesperowany postanowiłem nie pić na Starówce,polazłem na Kazimierz,wlazłem do małej knajpy (4m na 5m w przybliżeniu),zamawiam 2 browce a pani:22. Noż ja pier...
Proszę o adresy co najmniej 5 knajp gdzie cena zejdzie poniżej 8.

yakuza kolo Wisly, u wislakow :D

SZYMEK_TSW 14.10.2009 22:46

Yakuza miażdzy cenowo ;]

yoda79 15.10.2009 21:11

Bóg zapłac dobrzy ludzie:)
Teraz wiem gdzie się zmielanżować bez zbytniego obciążania kieszeni:)

WILU TS 15.10.2009 21:33

W Yakuzie spokojnie wystarczy Ci 10 zł....na 5 piw :D

Aha : Tylko nie Starówka bo to nie krawatowo :D

amauri1990 16.10.2009 11:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WILU TS (Post 804035)
W Yakuzie spokojnie wystarczy Ci 10 zł....na 5 piw :D

Aha : Tylko nie Starówka bo to nie krawatowo :D

To mają jeszcze jakieś tańsze niż Pils za trojaka ?? :shock:

yoda79 17.10.2009 06:56

Myślałem,ze jaja sobie robicie. Takie ceny? 3 za browara? :)

amauri1990 17.10.2009 10:33

Owszem :) I dla Wiślaka klimat naprawdę fajny :D

Ponadto jeśli masz szczęście to polecam Sesję koło Politechniki Krakowskiej. Rzucasz kostką i ile wypadnie, tyle płacisz :P

StelmiOriginal 17.10.2009 10:46

Polish Pub na Grodzkiej, w podziemiach taki mały PUB, piwko po 7złotych, z ulotką po 6 złotych (ulotki są czesto przed wejsciem:) To piwo to Okocim, nawet OK. Canal+HD, wiec mozna spokojnie ogladac mecze i ta atmosfera... :p

JacaTS 17.10.2009 11:14

Masakra. W Toruniu browar po 5 zl wszedzie. A w poniedzialki w Kredensie po zyku dla pierwszego roku. Przez cale studia rokrocznie wymienialem legitke ;) Brales 20 zl i najebany jak wor wracales jeszcze taksowka do domu.

yoda79 17.10.2009 11:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez JacaTS (Post 804461)
Masakra. W Toruniu browar po 5 zl wszedzie. A w poniedzialki w Kredensie po zyku dla pierwszego roku. Przez cale studia rokrocznie wymienialem legitke ;) Brales 20 zl i najebany jak wor wracales jeszcze taksowka do domu.

Oj Jaca fantazja Cię poniosła;)
Mieszkałem w Toruniu dwa lata i mało gdzie piwo jest po 5...

kokrys 17.10.2009 12:35

Głupie pytanie, gdzie koło biprostalu jest tanie piwo i fajnie, bo z grupą się zintegrowac chcemy :)

Charlie 17.10.2009 12:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kokrys (Post 804498)
Głupie pytanie, gdzie koło biprostalu jest tanie piwo i fajnie, bo z grupą się zintegrowac chcemy :)

W Edenie na Bydgoskiej jest piwo za 5 zł ;)

kokrys 17.10.2009 12:44

Bóg zapłac dobry człowieku :)

Prezydentowa 17.10.2009 13:12

Na Zamoyskiego była swego czasu taka knajpka/restauracja cośtam kapitana Cooka. Jest to jeszcze?

Wisła Prokocim 17.10.2009 13:26

Mam taką sprawę gdzie w okolicach Krakowa znajdę miejsce z ładnym widokiem na miasto? Najlepiej żeby było mało znane bez tłoku. Z góry dzięki

WILU TS 17.10.2009 13:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez amauri1990 (Post 804163)
To mają jeszcze jakieś tańsze niż Pils za trojaka ?? :shock:

Hmmm a to nie ma już tej wiecznej promocji po 2 zł ? Jeszcze w wakacje widziałem ten ich żółty szyld : Piwo 2 zł ;)
No ale nie oszukujmy sie 3 zł to tez nie zbrodnia :D

WILU TS 17.10.2009 13:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kokrys (Post 804498)
Głupie pytanie, gdzie koło biprostalu jest tanie piwo i fajnie, bo z grupą się zintegrowac chcemy :)


Tuż za przystankiem tramwajowym w stronę miasta Bar Królewski,fajny odlskulowy klimat PRLu:lol: piwko 5 zł,są i mocniejsze trunki.
Ale lepiej podjechać pod AGH do baru Olimp ;)

Jago 11.11.2009 16:06

Poleci ktoś jakieś fajne miejsce gdzie można zabrać dziewczyne/znajoma :P na spacer ?

panew 11.11.2009 16:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jago (Post 815413)
Poleci ktoś jakieś fajne miejsce gdzie można zabrać dziewczyne/znajoma :P na spacer ?

To zależy na co liczysz :)

Jago 11.11.2009 16:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez panew (Post 815418)
To zależy na co liczysz :)

No jeszcze nie wiem czy coś z tego mogło by być:P powiedzmy że może na coś więcej:P

panew 11.11.2009 17:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jago (Post 815422)
No jeszcze nie wiem czy coś z tego mogło by być:P powiedzmy że może na coś więcej:P

No to gdzieś blisko domu. A tak na serio to las wolski, zoo , ojców. Kobity lubią te klimaty ponoć

Mistel 11.11.2009 17:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jago (Post 815413)
Poleci ktoś jakieś fajne miejsce gdzie można zabrać dziewczyne/znajoma :P na spacer ?

Właśnie o to samo miałem zapytać ;)


Ja myślałem o lodowisku, albo fantasy parku (bowling).


Zna ktoś jakieś inne atrakcje? ;) Albo jakiś fajny, bezpieczny lokal gdzie mozna by tez potańczyć. Muzyka najlepiej techno.

tranceaddict 11.11.2009 18:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Mistel (Post 815474)
Właśnie o to samo miałem zapytać ;)


Ja myślałem o lodowisku, albo fantasy parku (bowling).


Zna ktoś jakieś inne atrakcje? ;) Albo jakiś fajny, bezpieczny lokal gdzie mozna by tez potańczyć. Muzyka najlepiej techno.

Mistel polecam www.ilovetechno.be :)

Apropo kregli, czy w Krakowie sa tylko jedne kregle czy moze sa jakies inne, wujek google jakos slabo doradza i nic mi nie pokazuje procz FP, wiec jak sa jakies inne prosze podac linki do strony, jesli takowa istnieje, lub tez adres/y gdzie te kreglarnie sie znajduja.

vote-for-mikey 11.11.2009 18:59

kregle sa na aghu i na kamiennej (były?)
tyle z głowy :)

Awe 11.11.2009 19:04

http://prominentclub.com/ kręgle na ul. Kamiennej koło więzienia, dużo taniej niż w FP.

A jeszcze polecam stronę: http://www.krakow4u.pl/ i galerie na niej. Są niesamowite, szczególnie panoramy. Można poznać nasze miasto z innej perspektywy.

tranceaddict 11.11.2009 19:54

Czy mi sie zdaje czy sa tam tylko dwie linie do kregli ?? Mnie FP nie kreci bo nie moj rejon, Kleparz lepszy :)

Awe 11.11.2009 20:29

Tak są tylko dwie, najlepiej dzień wcześniej zadzwonić i zarezerwować.

Jago 11.11.2009 21:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez panew (Post 815448)
No to gdzieś blisko domu. A tak na serio to las wolski, zoo , ojców. Kobity lubią te klimaty ponoć

Właśnie chciałem znaleść takie miejsce niebanalne:P

kacap 12.11.2009 02:35

niebanalne ? To może moja sypialnia :D ?

a Skałki ? W sumie teraz trochę piździ, ale tam ładnie o zachodzie jest.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 12:43.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl