![]() |
Gdzie w Krakowie polecacie jakąś knajpkę z bilardem i piwem w rozsądnej cenie?
|
Twierdza na Długiej :D piwko Strzelec po 4zł, bilard 10zł za h
|
Cue Bar na Mogilskiej
|
Cytat:
Daddys na Krowoderskiej. Polecam. |
Jesli zależy Ci na porządnym sprzęcie to tylko Brunswick na Zbożowej koło N. Kleparza. Teraz po remoncie chyba się troche inaczej nazywa, bodaj po prostu Bilard Klub. Nowiutki sprzęt - stoły (wszystkie 9ft.), kije i bile, fajnie zrobiony. Ceny nieco niższe niż w większości klubów bilardowych, bodajże do 18 12zł i po 18 14zł. Zdecydowanie polecam :)
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Podbijam pytanie odnośnie knajp,gdzie nie trafię w Kraku do knajpy to najtaniej po 8 zyli płaciłem.3 tygodnie temu zdesperowany postanowiłem nie pić na Starówce,polazłem na Kazimierz,wlazłem do małej knajpy (4m na 5m w przybliżeniu),zamawiam 2 browce a pani:22. Noż ja pier...
Proszę o adresy co najmniej 5 knajp gdzie cena zejdzie poniżej 8. |
Kulturalny, Szewska
Zielony Ogród, Szewska Olds Mobile, Tomasza Big Bull, Rynek Główny Spokój, Bracka i wiele, wiele innych, które znajdziesz na http://knajpy.krakow.pl/ |
Carpe Diem II Sławkowska browar do 19 po 3.50
Śródziemie Franciszkańska 5.5 Ręce i Nogi Szewska 6.5 (chyba) Old mobile Tomasza 7 zł (też nie jestem pewny, ale droższy napewno nie jest) Ministerstwo Szpitalna 6.50 ewentualnie Kamis 5 zł piwo szisza 20 |
Cytat:
|
Yakuza miażdzy cenowo ;]
|
Bóg zapłac dobrzy ludzie:)
Teraz wiem gdzie się zmielanżować bez zbytniego obciążania kieszeni:) |
W Yakuzie spokojnie wystarczy Ci 10 zł....na 5 piw :D
Aha : Tylko nie Starówka bo to nie krawatowo :D |
Cytat:
|
Myślałem,ze jaja sobie robicie. Takie ceny? 3 za browara? :)
|
Owszem :) I dla Wiślaka klimat naprawdę fajny :D
Ponadto jeśli masz szczęście to polecam Sesję koło Politechniki Krakowskiej. Rzucasz kostką i ile wypadnie, tyle płacisz :P |
Polish Pub na Grodzkiej, w podziemiach taki mały PUB, piwko po 7złotych, z ulotką po 6 złotych (ulotki są czesto przed wejsciem:) To piwo to Okocim, nawet OK. Canal+HD, wiec mozna spokojnie ogladac mecze i ta atmosfera... :p
|
Masakra. W Toruniu browar po 5 zl wszedzie. A w poniedzialki w Kredensie po zyku dla pierwszego roku. Przez cale studia rokrocznie wymienialem legitke ;) Brales 20 zl i najebany jak wor wracales jeszcze taksowka do domu.
|
Cytat:
Mieszkałem w Toruniu dwa lata i mało gdzie piwo jest po 5... |
Głupie pytanie, gdzie koło biprostalu jest tanie piwo i fajnie, bo z grupą się zintegrowac chcemy :)
|
Cytat:
|
Bóg zapłac dobry człowieku :)
|
Na Zamoyskiego była swego czasu taka knajpka/restauracja cośtam kapitana Cooka. Jest to jeszcze?
|
Mam taką sprawę gdzie w okolicach Krakowa znajdę miejsce z ładnym widokiem na miasto? Najlepiej żeby było mało znane bez tłoku. Z góry dzięki
|
Cytat:
No ale nie oszukujmy sie 3 zł to tez nie zbrodnia :D |
Cytat:
Tuż za przystankiem tramwajowym w stronę miasta Bar Królewski,fajny odlskulowy klimat PRLu:lol: piwko 5 zł,są i mocniejsze trunki. Ale lepiej podjechać pod AGH do baru Olimp ;) |
Poleci ktoś jakieś fajne miejsce gdzie można zabrać dziewczyne/znajoma :P na spacer ?
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Ja myślałem o lodowisku, albo fantasy parku (bowling). Zna ktoś jakieś inne atrakcje? ;) Albo jakiś fajny, bezpieczny lokal gdzie mozna by tez potańczyć. Muzyka najlepiej techno. |
Cytat:
Apropo kregli, czy w Krakowie sa tylko jedne kregle czy moze sa jakies inne, wujek google jakos slabo doradza i nic mi nie pokazuje procz FP, wiec jak sa jakies inne prosze podac linki do strony, jesli takowa istnieje, lub tez adres/y gdzie te kreglarnie sie znajduja. |
kregle sa na aghu i na kamiennej (były?)
tyle z głowy :) |
http://prominentclub.com/ kręgle na ul. Kamiennej koło więzienia, dużo taniej niż w FP.
A jeszcze polecam stronę: http://www.krakow4u.pl/ i galerie na niej. Są niesamowite, szczególnie panoramy. Można poznać nasze miasto z innej perspektywy. |
Czy mi sie zdaje czy sa tam tylko dwie linie do kregli ?? Mnie FP nie kreci bo nie moj rejon, Kleparz lepszy :)
|
Tak są tylko dwie, najlepiej dzień wcześniej zadzwonić i zarezerwować.
|
Cytat:
|
niebanalne ? To może moja sypialnia :D ?
a Skałki ? W sumie teraz trochę piździ, ale tam ładnie o zachodzie jest. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 12:43. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl