Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Nasza klasa (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=3722)

FraMat 03.11.2008 19:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Piotrek87 (Post 623111)
1. nie mam konta na NK

nie wiedziałem, że można przeglądać profile nie będąc zalogowanym

WislaKrakowMulti 03.11.2008 19:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FraMat (Post 623155)
nie wiedziałem, że można przeglądać profile nie będąc zalogowanym

Chodziło mu pewnie o to że niema swojego własnego konta (ze własnymi danymi i znajomymi) ale jest "inko gnito" (czy jak się to pisze :-p )

Gucio25 03.11.2008 20:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WislaKrakowMulti (Post 623159)
ale jest "inko gnito" (czy jak się to pisze :-p )

incognito. :)

M.C (nowy kleparz) 05.11.2008 00:06

Wrzuce coś i ja...
Patrzcie na tego hoolsa:)
http://nasza-klasa.pl/profile/19643276/gallery/1

impArt (konto usuniete) 05.11.2008 00:09

http://nasza-klasa.pl/profile/10907162/gallery/60

i tutaj "sami przyjaciele":
http://nasza-klasa.pl/friends/14116664

uwaga na monitor!

Wasiu 05.11.2008 00:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez M.C (nowy kleparz) (Post 623813)
Wrzuce coś i ja...
Patrzcie na tego hoolsa:)
http://nasza-klasa.pl/profile/19643276/gallery/1

Popatrz na inne zdjecia. Ktos goscia nie lubi i mu chamowe zrobil.

kubawislak 06.11.2008 17:14

http://nasza-klasa.pl/profile/17763562
Super, ekstra, wypasione konto fikcyjne...:rotfl:

dzwd 06.11.2008 17:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kubawislak (Post 624503)
http://nasza-klasa.pl/profile/17763562
Super, ekstra, wypasione konto fikcyjne...:rotfl:

Porażka totalna.:lol:

kubawislak 09.11.2008 14:02

http://nasza-klasa.pl/profile/2394254/gallery/27

Watts 09.11.2008 22:59

http://nasza-klasa.pl/profile/19467107/gallery

HOLY F**K :D

Jeśli było, przepraszam

uher 10.11.2008 09:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Watts (Post 626306)
http://nasza-klasa.pl/profile/19467107/gallery

HOLY F**K :D

Jeśli było, przepraszam


Ściema jak ch.j.

dzwd 15.11.2008 12:24

http://nasza-klasa.pl/profile/16284034


...co to k**** jest??? albo sie jest za Wisłą albo ..co?

kubawislak 16.11.2008 17:36

http://nasza-klasa.pl/profile/20082350/gallery/1
+18....

gigant 16.11.2008 17:53

Ten temat dawno się wyczerpał. Stronę NK zna juz kazdy zainternetowany Polak. Wklejanie profili półmózgów mija się z celem. Nieśmiało proponuję zamknąć.

kubawislak 16.11.2008 18:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez gigant (Post 630012)
Ten temat dawno się wyczerpał. Stronę NK zna juz kazdy zainternetowany Polak. Wklejanie profili półmózgów mija się z celem. Nieśmiało proponuję zamknąć.

A tam zaraz zamykac :P

Romy S. 16.11.2008 18:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kubawislak (Post 630016)
A tam zaraz zamykac :P

Nie no lepiej przecież wrzucać linki do usuniętych profili :-p

Jak będziecie mieli coś ciekawego czy śmiesznego ale ze smakiem to jest temat na to :

http://wislakrakow.com/forum/showthread.php?t=28


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 01:35.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl