![]() |
Cytat:
http://www.pracuj.pl/ http://www.cvonline.pl/ http://praca.onet.pl/pl/jobseeker/ http://www.hrk.pl/ http://www.jobpilot.pl/ Polecam się zarejestrować na www.linkedin.com oraz www.goldenline.pl Oczywiście wszystko zależy też jakiej pracy szukasz. Na gumtree przeważają oferty na barmanów oraz inne ale na umowę zlecenie czy staż. Dawno nie widziałem tam konkretnego ogłoszenia na umowę o pracę. |
Potrzebuje jakies male mapy do cs'a 1.6 :>
|
Kocur - dziękówa
|
Mała mapa to Ice world.
Jak się nazywa, lub czy ktoś ma czcionkę, taką jak w Fakt, chodzi tu o nagłówki artykułów.. http://supergigant.blox.pl/resource/fakt.zenada.jpg |
Panowie potrzebuję namiary na dobrego mechanika samochodowego , najlepiej gdzieś w Krakowie.
Moje auto - KIA - w****ia mnie coraz bardziej i czas chyba wreszcie zrobić z nim porządek. Potrzebny będzie ktoś kto przede wszystkim potrafi zrobić z hamulcami - są fatalne. Dodatkowo jeszcze problem z alarmem - włącza się jebany kiedy chce, ale jakby mi zostawili auto na cegłach to by nawet nie pisnął. Pomóżta! |
Jaki dziś leci mecz w Polsacie otwartym?
edit. już wiem, że Czechy |
Bardzo prosiła bym o podanie dokładnej daty meczu Barcelona - Real, podczas którego rzucano w Figo różnymi przedmiotami.
|
Cytat:
|
Szukam cracka do Simsów 2 Czas Wolny
tylko nie pisać bzdur! |
www.gamecopyworld.com cracki do wszstkiego czego dusza zapragnie. Ewentualnie jakby tam nie było to szukaj tutaj www.gameburnworld.com
|
Pilnie potrzebuję w dobrej jakości herbu Podgórza.
znalazłem coś takiego: http://www.twierdza.art.pl/artykuly/podgorze_herb.gif ale potrzebuje lepszej jakości Jakby ktoś posiadał to ładnie proszę o przesłanie :) |
Poszukuję wczorajszego skeczu z Opola co wyszedł facet i mówił z 1 minutę, że ma wszystko to i tamto, tylko gdyby nie te raty. Macie linka :D ??
|
|
Jako że nie mam doświaczenia z biletami okresowymi na jedną linię to zapytam :)
Czy mająć wyrobioną kartę na 1 mogę na al. JP2 jechać każdym tramwajem, czy też tylko tymi, które przed remontem jeździły tak jak "jedynka" Aleją Pokoju (14,22) ? A już np 9 nie? Pewnie głupie, ale kto pyta nie błądzi ;) |
Skąd odjeżdżają busy do Alwerni i ile kosztuje przejazd ulgowy?
|
poszukuję do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe
jakie polecacie serwisy??? |
Cytat:
Kilka meczy było np 24.XI.2002 http://www.slowoludu.com.pl/gazeta/c...2/XI/26/16.pdf |
Szukam jakis dobrych słuchawek do użytku wyłącznie domowego (obejrzeć film, posłuchać muzyki)
Chodzi mi o słuchawki pełne, nie te wkładane do uszu. Możecie coś polecić na allegro lub w jakimś sklepie internetowym? |
Gdzie w Krakowie kupię najtaniej kartę pamięci Memory Stick Micro M2 2gb?
|
Cytat:
|
Cytat:
wydaje mi się, że chodzi Ci o mecz który odbył się 22.10.2000. Był to pierwszy mecz Figo na Camp Nou po jego odejściu do Relalu. Rzucano w niego wtedy wszystkim- komórkami a nawet świńskim łbem. Oczywiście było dużo potem takich meczy, kiedy był tak witany na Camp Nou http://www.youtube.com/watch?v=99huXAqiUoY |
Cytat:
|
Ej chciałem kupić coś Chelsea London (koszulkę, szalik, smyczke) cokolwiek ale najbardziej mi zalezy na koszulce tej zoltej czy tam zielonej lub tej niebieskiej . I chciałbym ją kupic tutaj w Krakowie a nie przez allegro, jest taka mozliwosc ? Bylem w galerii krk i na rynku i nic nie ma takiego co bym chcial . prosze o pomoc ; D
|
Cytat:
(http://allegro.pl/my_page.php?uid=1434830) |
Cytat:
Cytat:
Cytat:
Pytanie o mapy do cs'a 1.6 1vs1 aktualne. Bez odpowiedzi podobnego typu jak u wislak_92 i Zieniu17. pzdr |
Hej
Czy ktos moze polecic jakis darmowy parking blisko centrum w Zakopanem? |
Cytat:
|
Dean - koszulki Chelsea były tydzień temu w Adidasie na Floriańskiej.
|
jakies dobre nowe komedie ? poleci ktos ?
|
Gdzie w Krakowie najtaniej kupić firmowe buty (Nike, Puma, Reebok...)?
|
Cytat:
|
Cytat:
Zeby nie było OT Poszukuję namiary na hurtownie alkoholu w Krakowie lub okolicach. A dokładniej chodzi mi o wódkę :D Potrzebuję na weselę także w grę wchodzi tylko hurtownia żeby cena byla jak najniższa.... |
Ile kosztują busy do Alwerni? Chodzi mi o PKS oraz przewoźników prywatnych. Oraz gdzie najlepiej wysiąść w Alwerni aby dostać się na Rynek? (a konkretnie Rynek 3) czy na przystanku Alwernia Spalona, czy Alwernia Szkoła, czy może Alwernia Osiedle?
Jutro muszę tam pojechać, a kompletnie się nie oreintuje. |
Cytat:
|
ewentualnie jest jeszcze Selgros
|
jakies dobre nowe komedie ? poleci ktos ?
|
http://www.youtube.com/watch?v=Ec65s...eature=related
heh znów ten filmik, szukam muzyczki z niego, tylko własnie ten remiks:) Siądzie do autka... |
................
|
Mieliśmy kiedyś zgodę z Arką? Bo słyszałem, że było coś takiego. Jak tak to kiedy, ile trwała itp.
|
Cytat:
A Ty pracujesz na tym programie ? Jeśli tak to szefostwo ma OBOWIĄZEK Cię w taki program zaopatrzyć. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 08:22. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl