Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Ogladaj mecze Wisły (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=317)

Blanca Estrella 09.08.2008 12:31

Też mam pakiet prestiżowy, znajduje ten kanał orange ale nie ma żadnego obrazu... A rozumiem, że cały czas coś tam lecieć powinno, tak?

Weez3r 09.08.2008 12:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez BęczarkaTS (Post 582281)
na neo 512kb pojdzie?

Mi na 512 śmiga

BęczarkaTS 09.08.2008 12:35

A ten kanał oreng to na Cyfrze jest? jak tak to który kanał

sayek89 09.08.2008 12:46

na Justin.tv jest potrzebny jakiś kod dostępu, ocb

K_2 09.08.2008 12:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sayek89 (Post 582303)
na Justin.tv jest potrzebny jakiś kod dostępu, ocb

No własnie wczoraj Lex mozna było ogladac normalnie ,no ale to kwestia zarejestrowania i zalogowania sie chyba

sayek89 09.08.2008 12:48

Zarejestrowałem się i zalogowałem, tyle że pisze kanał prywatny i wysłać jakąś wiadomość prywatną o kod do kogoś... ale nie działa :P

Żeby nie robić smapu od razu mi na mail doszło..

K_2 09.08.2008 12:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sayek89 (Post 582311)
Zarejestrowałem się i zalogowałem, tyle że pisze kanał prywatny i wysłać jakąś wiadomość prywatną o kod do kogoś... ale nie działa :P

Dlugo czekales na maila po zarejestrowaniu sie ? Bo ja z 30 minut i nie doszedl ejszcze :foch: ?

Weez3r 09.08.2008 12:58

Cytat:

ŁKS Łódź - Odra Wodzisław
Ekstraklasa
Uwaga!!! Transmisja wyłącznie dla użytkowników hqtv.com.pl.
Mecz wymaga hasła które będzie dostępne po zalogowaniu się na 10 minut przed transmisją na TEJ STRONIE
http://www.hqtv.com.pl/strona/infusi...008&mm=08&dd=9

HEDu 09.08.2008 13:00

Obejrzałbym sobie mecz ŁKSu, jakies zajęcie. Net 1MB wiec nie powinno byc tak zle.

K_2 09.08.2008 13:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez HEDu (Post 582322)
Obejrzałbym sobie mecz ŁKSu, jakies zajęcie. Net 1MB wiec nie powinno byc tak zle.

To ogladaj przez Sopcasta ,tam chyba tez jest realcja i nei trzeba sie bawic w jakies logowania

sayek89 09.08.2008 13:04

na hqtv chodzi bez ścinki żadnej więc warto się zalogować ;)

Weez3r 09.08.2008 13:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez K_2 (Post 582323)
To ogladaj przez Sopcasta ,tam chyba tez jest realcja i nei trzeba sie bawic w jakies logowania

Ale gorzej chodzi ;)

Cytat:

Pierwotnie napisane przez K_2 (Post 582317)
Dlugo czekales na maila po zarejestrowaniu sie ? Bo ja z 30 minut i nie doszedl ejszcze :foch: ?

Jeśli nie doszedł Ci jeszcze mail, to wyślij mi na priv'a login i hasło jakie chcesz mieć, a zarejestruję Cię na swoim mailu ;)

szprotson 09.08.2008 13:06

4 kanały offline na kuszotv mam? Wy tez?

K_2 09.08.2008 13:08

No ale jak ona ma 1MB lacze to mu powinno smigac w dobrej rozdzielczosci

szprotson 09.08.2008 13:09

dawac to haslo!

sayek89 09.08.2008 13:11

Hasło hqtv , i się nie mówi dawać !! tylko się prosi ;)

szprotson 09.08.2008 13:13

prosi to sie świnia :)

Dziekuje szanowny kolego :)

jak na moj slaby internet to działa w pyte
tylko czat zamula łącze

nowinmanc 09.08.2008 13:36

prosze o hasło.. :)

HEDu 09.08.2008 13:41

Polska liga. Jaki słaby mecz :]

Weez3r 09.08.2008 13:42

OMG...

Spójrz na dwa posty wczesniej. Hasło to: hqtv

Robinho 09.08.2008 14:08

Po co ta zabawa w hasła i rejestrację, jak i tak przenosi na justin.tv, a hasło jest ogólnodostępne dla wszystkich przy kalendarzu transmisji?

Lechista69 09.08.2008 14:10

Blagam jak mam sie zarejestrowac na sopcast pomozcie mi plz

Robinho 09.08.2008 14:11

pewnie na sopcast.com a po co ci to, jeśli wszyscy tu oglądamy mecz na HQTV?

BęczarkaTS 09.08.2008 14:15

ja czekam na wisłe moze sracowvie chwile obejze bo ten mecz to dno... ale to HQTV narazie swietne tylko boje sie zeby im tego nie blokli...

Robinho 09.08.2008 14:17

Dno, to chyba mało powiedziane, tuż to prawdziwy rów oceaniczny :) Widzę jednak, że ten Orange Sport to taki Canal + Bis, ci sami komentatorzy + te same grafiki, a liczyłem, że oprawa wizualna się nieco ożywi.

Uran235 09.08.2008 14:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Robinho (Post 582391)
Dno, to chyba mało powiedziane, tuż to prawdziwy rów oceaniczny :) Widzę jednak, że ten Orange Sport to taki Canal + Bis, ci sami komentatorzy + te same grafiki, a liczyłem, że oprawa wizualna się nieco ożywi.

Informacja z ostatniej chwili :rotfl: , oni mają tylko własne studia, za produkcję meczy odpowiada C+, stąd ci sami komentatorzy i te same grafiki. To jest taki klub kibica, tylko na żywo.

EDIT:
Cytat:

Pierwotnie napisane przez saklak1906 (Post 582401)
Cytat:

Pierwotnie napisane przez Lechista69 (Post 582383)
Blagam jak mam sie zarejestrowac na sopcast pomozcie mi plz

Spytaj Reisa(ogladaj moje plecy) przeciez on powinien wiedziec

Saklak, słyszałeś kiedyś o Lechii Gdańsk?

Co do pytania Lechisty, to na SopCascie można swobodnie jechać na domyślnym anonimowym koncie, bez rejestracji.

saklak1906 09.08.2008 14:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Lechista69 (Post 582383)
Blagam jak mam sie zarejestrowac na sopcast pomozcie mi plz

Spytaj Reisa(ogladaj moje plecy) przeciez on powinien wiedziec

seta 09.08.2008 14:36

też wam tnie ten HQTV bo mnie strasznie

K_2 09.08.2008 14:41

Co zrobic ze zostac zaproszonym do pokoju z chatem na hqtv ,bo mam nicka ale psiac sie nei da ;)?

BęczarkaTS 09.08.2008 14:43

Ja zrobiłem tak jak chciałem cos napisac to tak jakby sie od nowa zarejstrowałem tylko zmieniłem nick a wszystko pozostawiłem bez zmian

Silvestro 09.08.2008 15:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Raporter (Post 582242)
jest na kanale 66. mecz Lecha, zadzwoń na info.

Dzięki, musiałam zadzwonić do C+, ale już jest OK.

TSW Fanatyk 09.08.2008 15:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Silvestro (Post 582426)
Dzięki, musiałam zadzwonić do C+, ale już jest OK.

i co odbiera Ci ten kanał?Coś Ci kazali zrobić?

gianbuffon 09.08.2008 15:33

piszecie tutaj wszyscy, ze bedziecie ogladac na hqtv. czy to znaczy, ze tam bedzie lepsza jakosc niz na sopcascie?
bo ten aktualny mecz piasta gliwice z kims tam, to wedlug mnie lepiej wyglada na sopcascie. tj. na sopcascie troche wiekszy obraz, jakby lepsze kolory, chodzi plynnie, ale moze sie zaciac na pare sekund. a na tym hqtv nie zacina sie, ale przycina:)

Weez3r 09.08.2008 15:46

Hgtv ogląda sie jak film z małą wartościa fps :) Ale chodzi cały czas i nie przerywa. Lepsze to niż sopcast i oglądanie 10s meczu na 1 min transmisji.

LeBlanc 09.08.2008 15:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez TSW Fanatyk (Post 582438)
i co odbiera Ci ten kanał?Coś Ci kazali zrobić?

Wystarczy zadzwonić - aktywują program sami. Odbiera bez problemu zaraz po aktywacji, przynajmniej u mnie tak było.

sayek89 09.08.2008 15:52

hqtv u mnie chodzi płynnie, więc oglądanie meczu Wisły zapowiada się ciekawie ;)

Robinho 09.08.2008 15:53

Z tym, że chyba płaci się 10 zł miesięcznie. Chyba, że się mylę, a wtedy mnie popraw

Proud 09.08.2008 16:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez LeBlanc (Post 582453)
Wystarczy zadzwonić - aktywują program sami. Odbiera bez problemu zaraz po aktywacji, przynajmniej u mnie tak było.


na jaki nr trzeba zadzwonić??

LeBlanc 09.08.2008 16:16

Można załatwić tu: 0 801 066 066. Rzeczywiście kosztuje 10zł, (chyba że ktoś ma pakiet prestiżowy - wtedy darmo) ale od drugiego miesiąca, pierwszy miesiąc jest za darmo.

crate digger 09.08.2008 16:36

na hqtv nieciekawa jest ta jakość (ale lepszy rydz niz nic)... na sopcaście nawet sobie na fullscreenie mozna od biedy oglądnąć. ma ktoś może informacje czy aby na pewno bedzie przekaz przez spocast???


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:28.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl