Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Jacek Bednarz byłym dyrektorem sportowym Wisły (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=2986)

Pan Jotka 06.08.2008 16:25

Najlepsze jest to, ze teraz sie nagle dowiadujemy jakie to wilkie pieniadz ema zarobci Wisla jak awansuje do III rundy kwalifikacyjnej, a jak trzeba bylo wydac 800.000 euro na pilkarza to zal dupe sciskal wszytskiw klubie. Kpina!!!!!
Kokoszke robili w bambuko to i w koncu on zrobil ich(czytaj : dzialaczy--nie WIsle, jak niektorzy chca sugerowac).Wilczek sie odgraza ze do UEFA pojda . Lepiej panie Wlczek odpuscic sobie , bo szkoda kase na przeloty i prawnikow wydawac , jak wszyscy wiedza, ze aneks do umowy nie dotyczyl calej umowy tylko jej czesci , a zatem nie mozna mowic ze cala umowa zaczyna obowiazywac od nowa!, Prosze sie nie blaznic i wziac do roboty na powaznie. Koniec fuszerki w wykonaniu pseudodzialaczy SSA!!!!

Raporter 06.08.2008 16:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 63.5 Kg (Post 580122)
Chociazby Pauliste po ktorym teraz wszyscy placza...

ale czy Paulista to piłkarz na miarę Wisły? Jakie były sukcesy z nim w pucharach? To już wierzę że Łobodziński jest w stanie więcej dać Wiśle niż Jasiek. Czyli najgorszy transfer Bednarza.

A za Kosowskim płaczecie. Tyle że Bednarz kupił piłkarza może teraz dającego plamę, ale jednak reprezentanta Polski, z miejsca miał być wzmocnieniem i myślę że mimo wszystko jest lepszy od Paulisty czy Małeckiego na skrzydle. Innej opcji praktycznie nie było.

A za rok jak Kosowski by grał kichę to byście trząśli portkami że mamy starą kadrę i zero piłkarzy przyszłościowych. Łobodziński uspokoił sytuację w drużynie. Bo mieliśmy dodatkowego piłkarza niezłej klasy na dłużej. I świadomość tego że jak odejdzie Cantoro czy Sobol to jednak jest gość który już raz mistrza Polski zdobył. Ale tego nikt nie widzi.

To że gdyby nie Jirsak Łobodziński nie mielibyśmy praktycznie 11 na poziomie( bo kogo do podstawowego składu pan Mielcarski sprowadził oprócz Clebera?) to też nie widzicie. A czy to kosztowało aż takie krocie? I to w dodatku są to piłkarze na 4-5 lat a nie na 2 lata jak transfery pana Mielcarskiego które niby były takie super.

BronekTS 06.08.2008 16:49

Moim zdaniem żadnej zmiany nie będzie, to jest tylko mieszanie w worku pełnym myszek, najzwyklejsze szukanie sensacji - bo z Nei'm cisza ( albo umiejętne zalatwianie sprawy przez Bednarza, albo poprostu zamknięty temat ), bo nie ma już nowych nazwisk do wymieniania w kontekscie Wisły, bo trzeba czekać do dzisiejszego meczu żeby coś kombinować dalej. To ruszyli z kopyta.

Mój scenariusz jest prosty : dzisiaj Wisła wygrywa 3-0 z Beitarem, od jutra Bednarz dostaje kase i wolną rękę, Wisłę zasila Nei + Hernani i Pawłowski ( z wiadomych względów ! ) i za tydzień podejmujemy Barcelone na Camp Nou.

WHITE*STAR 06.08.2008 17:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Raporter (Post 580137)
ale czy Paulista to piłkarz na miarę Wisły? Jakie były sukcesy z nim w pucharach? To już wierzę że Łobodziński jest w stanie więcej dać Wiśle niż Jasiek. Czyli najgorszy transfer Bednarza.

A za Kosowskim płaczecie. Tyle że Bednarz kupił piłkarza może teraz dającego plamę, ale jednak reprezentanta Polski, z miejsca miał być wzmocnieniem i myślę że mimo wszystko jest lepszy od Paulisty czy Małeckiego na skrzydle. Innej opcji praktycznie nie było.

A za rok jak Kosowski by grał kichę to byście trząśli portkami że mamy starą kadrę i zero piłkarzy przyszłościowych. Łobodziński uspokoił sytuację w drużynie. Bo mieliśmy dodatkowego piłkarza niezłej klasy na dłużej. I świadomość tego że jak odejdzie Cantoro czy Sobol to jednak jest gość który już raz mistrza Polski zdobył. Ale tego nikt nie widzi.

To że gdyby nie Jirsak Łobodziński nie mielibyśmy praktycznie 11 na poziomie( bo kogo do podstawowego składu pan Mielcarski sprowadził oprócz Clebera?) to też nie widzicie. A czy to kosztowało aż takie krocie? I to w dodatku są to piłkarze na 4-5 lat a nie na 2 lata jak transfery pana Mielcarskiego które niby były takie super.

Łobodziński lepszy od Jaśka? :lol: Człowieku Paulista był jednym z najszybszych, jeżeli nie najszybszym zawodnikiem naszej Ekstraklasy, do tego świetny technik i drybler potrafiący rozegrać piłkę. Ty natomiast próbujesz porównywać do niego marnego, pro-leo, drewnianego skrzydłowego, który przez to, że ma beznadziejny strzał nie nadaję się nawet na wysokiego napastnika ze swoimi 188 cm!? Kosowski natomiast na boisku "jedyne" co robił to asystował. W takim razie Riquelme niech się od Wisły trzyma z daleka!

Po prostu Wiślak 06.08.2008 17:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez funkykoval (Post 579931)
Ewentualne kupowanie teraz piłkarza o nazwisku Nei ma sens?

- Na Barcelonę nie, zresztą nie mógłby chyba z nią grać, ale na fazę grupową Pucharu UEFA... Może tak. Z drugiej strony 850 tysięcy euro za 28-letniego napastnika, którego trudno będzie drożej sprzedać to duże ryzyko. Nie wiem, czy takie rozwiązanie jest dobre, ale to nie moje pieniądze i nie moja decyzja. Na pewno nie ma sensu wydawać takich pieniędzy tylko po to, by pomógł Wiśle obronić mistrzostwo Polski.

Wypowiedź Grzesia dyskwalifikuje go jako ewentualnego dyrektora sportowego. Wisła nie może być klubem niczym Odra Wodzisław, który tylko i wyłącznie tanio kupuje by drożej sprzedać. Taktyka brania wyłącznie chłopaków z kartą na ręku zakończyła się 8 miejscem przed rokiem i myślę, że Cupiał nie będzie do niej powracał. A może ktoś przypomni osiągnięcia Grzesia w Wiśle - tylko nie piszcie Błaszczykowski, bo tego do Wisły przyprowadził Brzęczek

Zgadzam się w pełni - ta wypowiedź dyskwalifikuje Mielcarskiego jako porządnego dyrektora sportowego. Ale nie tylko dlatego, o czym piszesz, ale przede wszystkim z tego powodu, że znów mamy tu to cholernie niebezpieczne kalkulowanie tylko pod kątem najbliższego sezonu. Czyli to, co już nas tyle złego kosztowało.

Bo piłkarza typu Neia kupuje się na parę lat panie Mielcarski. Czyli nie tylko w najgorszym wypadku na ligę w tym roku, ale też przede wszystkim po to, by za rok miał znów kto walczyć o europejskie puchary i w europejskich pucharach. Nei przyszedłby nie tylko pomagać w staraniach o MP. Jego "używanie" nie ograniczałoby się tylko do ligi, jak sądzi Mielcar, to jakiś absurd.

Niestety, myślenie i perspektywa Mielcarskiego sięga najwyżej parę tygodni naprzód.

Tacy dyrektorzy sportowi niech się trzymaja od Wisły jak najdalej, bo to jest zwykłe powielenie absurdów RN, dzięki którym zostaliśmy teraz np: tylko z 2 nominalnymi stoperami.

siara 06.08.2008 17:08

Zdzisek Kapka wróci.....???? oby nie......

Dean 06.08.2008 17:14

mam nadzieje ze bednarz jeszcze nieoficjalnie !

63.5 Kg 06.08.2008 17:45

Popieram

wypowiedz Mielcara jest smieszna...po co wkoncu kupowac kogos na lige jak mamy az tak szeroki i swietny sklad..calkowiece niepojetna wypowiedz...

Nazley pamietac ze caly zcas jest sznas na puchar Uefa przeciez...

Ale moze faktycznie nie kupujmy nikogo...

Dubi 06.08.2008 18:48

Bednarz Radiu Biała Gwiazda ucieka od jednoznacznej odpowiedzi na doniesienia sensacyjnych wiadomosci PS ,jak mowi jest to trzeciarzedna sprawa obecnie i jak na dzien dzisiejszy jest dyrektorem sportowym Wisly Kraków.

HEDu 06.08.2008 19:11

Wiedziałem że Cupiał zawsze był jest i będzie winny. Skąpy i chytry. Chce zrobić coś z niczego.

Raporter 06.08.2008 19:13

Kurcze no tak. Dokładnie miał sprowadzić piłkarza na ławkę chyba.
Szkoda że mu wcześniej nie powiedzieli bo faktycznie tańszego od Paulisty ciężko znaleźć za darmo lepszego.
Generalnie bez pieniążków chociaż 1 mln Euro nie będzie piłkarza do pierwszego składu od zaraz szanowna RN.

Oczywiście można szukać młodzików, ale na to trzeba mieć czas żeby ich rozwinąć. rok może 2 a może 3?
Poza tym każdy młody co by się mógł rozwinąć też najczęściej kosztuje. No ale cóż...

Wraca Mielcarski i jego Baretto(który notabene kosztował coś koło 0,5mln Euro) Varga(400tys Euro kosztował?). Więc zaczynamy od nowa budować głęboką rezerwę za wielkie pieniądze.

simone 06.08.2008 19:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez jedTS (Post 580129)
Kokoszke robili w bambuko to i w koncu on zrobil ich(czytaj : dzialaczy--nie WIsle, jak niektorzy chca sugerowac).Wilczek sie odgraza ze do UEFA pojda . Lepiej panie Wlczek odpuscic sobie , bo szkoda kase na przeloty i prawnikow wydawac , jak wszyscy wiedza, ze aneks do umowy nie dotyczyl calej umowy tylko jej czesci , a zatem nie mozna mowic ze cala umowa zaczyna obowiazywac od nowa!, Prosze sie nie blaznic i wziac do roboty na powaznie. Koniec fuszerki w wykonaniu pseudodzialaczy SSA!!!!

Zanim zadam Ci pytanie, chciałbym zaznaczyć, że nie ma ono na celu wykpienia Twojej wszechwiedzy... :>

Skoro masz taką pewność co do indolencji naszych działaczy, to pytam- widziałeś tą kontrakt, przeczytałeś go "od dechy do dechy"?

w0lno. 06.08.2008 21:52

Podczas dzisiejszego meczu Iwański przytoczył słowa prezesa Wilczka, który kategorycznie zaprzeczył słowom Przeglądu Sportowego.
Proponuję więcej nie wrzucać tutaj żadnych informacji napisanych przez ten tabloid. Fakt ma konkurencję...

wolfy 06.08.2008 22:16

Po dzisiejszym meczu jestem bardzo szczęśliwy, że o naszych transferach decyduje fachowiec, a nie banda forumowych frustratów. Pozdrowienia dla pana Jacka, oby więcej takich Diazów, Jirsaków, Łobodzińskich i Niedzielanów. Obyśmy mieli jak najwięcej takich transferowych "niewypałów".

Wichar87 06.08.2008 22:16

Dokładnie tak jak napisał wOlno. Iwański mówił, że rozmawiał z Wilczkiem i Bednarz zostaje, tak wynikało z tej rozmowy, ale co ciekawsze, Wilczek powiedział, że są "przyszykowane" transfery! :) Szkoda tylko, że zgłaszać nowych grajków można tylko do jutra do północy (mam na myśli 3 rundę eliminacji LM).

Johnny B 06.08.2008 23:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wichar87 (Post 580379)
Dokładnie tak jak napisał wOlno. Iwański mówił, że rozmawiał z Wilczkiem i Bednarz zostaje, tak wynikało z tej rozmowy, ale co ciekawsze, Wilczek powiedział, że są "przyszykowane" transfery! :) Szkoda tylko, że zgłaszać nowych grajków można tylko do jutra do północy (mam na myśli 3 rundę eliminacji LM).


Rano z kacem sie wstanie i zobaczy nowe gwiazdy :D
Takim spoosbem Wisła zostanie królową polowania :D

Brawo dla Jacka Bednarza za Diaza, i pełne poparcie dla niego!

Bronex 06.08.2008 23:54

Ja też myślę ,że to jest jakaś kaczka dziennikarska ta informacja z dymisją Jacka Bednarza. Dzisiejsze spotkanie pokazało ,że póki co wszyscy zawodnicy sprowadzeni przez Bednarza się w jakimś stopniu sprawdzają. Oczywiście , w odniesieniu do zawirowań ostatnich lat wokół stanowiska dyr. sportowego w naszym ,klubie te doniesienia mogą być prawdziwe. Z resztą trudno ,żeby Bednarz obciążać winą za brak transferów skoro nie miał na nie funduszy. Bednarz musi zostać. Mielcarski to chyba jakieś tragiczne nieporozumienie. Rzecz leży w chimerach Cupiała. Nie dać kasy a potem oskarżyć dyr. sportowego o brak transferów. Taka paranoja to tylko w Wiśle Kraków.

Wojtas 07.08.2008 00:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Bronex (Post 580506)
J. Z resztą trudno ,żeby Bednarz obciążać winą za brak transferów skoro nie miał na nie funduszy. Bednarz musi zostać. Mielcarski to chyba jakieś tragiczne nieporozumienie. Rzecz leży w chimerach Cupiała. Nie dać kasy a potem oskarżyć dyr. sportowego o brak transferów. Taka paranoja to tylko w Wiśle Kraków.

Absolutnie sie zgadzam.

Jakim prawem oskarza sie Bednarza ,ze nieprzeprowadzil trnasferow skoro mimo iz znalazl zawodnikow na kazda pozycje nasza Rada Nadzrocza odrzucila kazdą z nich?

Gdzie tu wina Jacka Bednarza???Wyszukal,znalazl ,chcial sprowadzic,no ale chyba by jeszcze ze swojej kieszeni musial sam za nich sobie zaplacic....tak by pewnie bylo najlepiej ...Paranoja.

A dzisiejszy wynik pokazuje ze p Bednarz zna sie na swoim fachu,prosimy wiecej Diazow,i Jirsakow :)

westersyl 07.08.2008 00:31

Cytat:

Ewentualne kupowanie teraz piłkarza o nazwisku Nei ma sens?

- Na Barcelonę nie, zresztą nie mógłby chyba z nią grać, ale na fazę grupową Pucharu UEFA... Może tak. Z drugiej strony 850 tysięcy euro za 28-letniego napastnika, którego trudno będzie drożej sprzedać to duże ryzyko. Nie wiem, czy takie rozwiązanie jest dobre, ale to nie moje pieniądze i nie moja decyzja. Na pewno nie ma sensu wydawać takich pieniędzy tylko po to, by pomógł Wiśle obronić mistrzostwo Polski.
Zobaczcie jak Mielcarski kopie dołki pod Bednarzem, chyba kasy mu brakuję. Z drugiej strony przydałby nam się skaut w Portugalii, tylko taki który nie czai się na stanowisko dyrektora i solidnie wykonuję swoją pracę.

gdsmk 07.08.2008 01:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez westersyl (Post 580534)
Zobaczcie jak Mielcarski kopie dołki pod Bednarzem, chyba kasy mu brakuję. Z drugiej strony przydałby nam się skaut w Portugalii, tylko taki który nie czai się na stanowisko dyrektora i solidnie wykonuję swoją pracę.

o ile wiem, takim czlowiekiem jest Manuel Junco, ktory pewnie moglby powrocic do wspolparcy z Wisla. Wie ktos cos moze na ten temat ?

albert02 07.08.2008 11:16

@up

A czy on nie pracuje dalej w Wisle? Bo o ile dobrze pamietam to w FM 2008 jest on w Wisle ; d

Joaquin 07.08.2008 11:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez albert02 (Post 580736)
@up

A czy on nie pracuje dalej w Wisle? Bo o ile dobrze pamietam to w FM 2008 jest on w Wisle ; d

Czekaj na fm09. Niestety współpraca została zakończona, ze skautów został tylko Rysiu Czerwiec...

hoolifan 07.08.2008 11:47

http://wisla.krakow.pl/art.php?id=&news_id=4291

odp oficjalnej na temat doniesien prasy

Dive Pirate 07.08.2008 12:20

Nie zmienia to faktu że jeszcze wszystko się może zdarzyć, Pamiętajcie że Boguś jest uparty i jeśli coś sobie wykombinuje to nie ma zmiłuj.

Above 07.08.2008 13:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Joaquin (Post 580756)
Niestety współpraca została zakończona

Jesteś na 100% pewny?
2 tygodnie temu jeszcze był na Wiśle.

arti 08.08.2008 06:35

Jak podaje GW Socha odchodzi z Odry W. Może do nas?

leyzer87 08.08.2008 06:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez arti (Post 581477)
Jak podaje GW Socha odchodzi z Odry W. Może do nas?

Ucieszyłbym się. Edzio to mądry i zaradny gość. Wszyscy wiemy w jakiej sytuacji jest Odra, a Socha zawsze wynajdywał kopaczy z przysłowiowej dupy, którzy trzymali poziom, a potem zostawali sprzedawani z dużym zyskiem. Że wymienię tylko kilku: Zganiacz, Rocki, Sosin, Chałbiński, Kwiek, Nowacki, Pawełek, Skaba, Kowalczyk, Chmiest(to akurat koleś porażka, ale kaska była niezła), teraz też przecież mają kilku obiecujących zawodników(Stachowiak, Cichy),a także rozsądnie wypożyczał dla klubu piłkarzy typu Micańskiego. Także trenerów odpowiednich umiał zatrudnić. Nie miałbym nic przeciwko takiej kreatywnej osobie w naszym klubie, jednak szczerze mówiąc wątpię, żeby do nas trafił.:-/

emjot 08.08.2008 08:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez leyzer87 (Post 581481)
Ucieszyłbym się. Edzio to mądry i zaradny gość. Wszyscy wiemy w jakiej sytuacji jest Odra, a Socha zawsze wynajdywał kopaczy z przysłowiowej dupy, którzy trzymali poziom, a potem zostawali sprzedawani z dużym zyskiem. Że wymienię tylko kilku: Zganiacz, Rocki, Sosin, Chałbiński, Kwiek, Nowacki, Pawełek, Skaba, Kowalczyk, Chmiest(to akurat koleś porażka, ale kaska była niezła), teraz też przecież mają kilku obiecujących zawodników(Stachowiak, Cichy),a także rozsądnie wypożyczał dla klubu piłkarzy typu Micańskiego. Także trenerów odpowiednich umiał zatrudnić. Nie miałbym nic przeciwko takiej kreatywnej osobie w naszym klubie, jednak szczerze mówiąc wątpię, żeby do nas trafił.:-/

tylko nie Edek z krainy kredek
żaden z tych kopaczy których wytransferował z Odry nie dało sobie rady w żadnym klubie gdzie presja była choć odrobinę większa niż w Wodzisławiu
Kwiek, Nowacki, Zganiacz - potencjał mieli ... i na tym się skończyło
Pawełek... tia...
Skaba... siedzi na ławie w Warszawie i perspektyw na przegonienie Muchy nie ma żadnych
no chyba że ten wyfrunie zagramanicę
Chmiest, Kowalczyk :rotfl: Kowalczyk tak się odbudował w Odrze że nadal tam gra :rotfl:
Rocki też długo nie mógł się odnaleźć w Grodzisku
powiedzmy że Chałbiński w ZL jakoś zaistniał ale w pucharach ....

powiedzmy sobie jedno
jeśli nie stać nas na transfery to musimy wyszukiwać takich graczy jak Boguski i Błaszczu
nie sądzę żeby Edzio się do tego nadawał...

AYALA 08.08.2008 08:43

Socha był już kilka lat temu w Legii i to on ściagnał do Warszawy Rzeźniczaka.Fajnie jakby Pan Edek podjał wspóprace z Bednarzem.

Blat Wywiad 08.08.2008 09:00

Pytanie za 100 pkt
Co w naszym klubie robi Bednarz? Za co mu płaci Cupiał?? Przecież on na razie nic sensownego nie zrobił w tym oknie transferowym. Czy słyszeliście kiedykolwie zeby ten człowiek jeździł gdzieś załatwić jakiś transfer? Żeby kogoś obserwował??
PARANOJA! BEDNARZ TO FIGURANT

Foresto 08.08.2008 09:16

Blat Wywiad, że ty nie słyszałeś to nie znaczy, że to nie miało miejsca. Diaz, Jirsak, Łobo, Niedzielan.
Dwóch pierwszych - nie kupuje się bez rozeznania. A im mniej hałasu ty TANIEJ :)
"Tiszej jedjesz dalszej budjesz"
Najgorzej wypadł Matusiak, ale temu akurat sodówa uderzyła i dopóki nie weźmie się porządnie za treningi to się nabawi odcisków na pośladkach.
Nie trzeba robić szumu, żeby dobrze pracować. A taki właśnie robił Mielcarski (Baretto , Varga).
Boisko jest najlepszym weryfikatorem!

siara 08.08.2008 09:16

A ja powiem RĘCE PRECZ OD BEDNARZA
czy nioe przychodzi Wam do głów, że Jacek leci za to, że chciał KUPOWAĆ zawodników a nie brać za darmo jakieś piłkarskie "odpadki" ?????
I tu się pojawił problem...KASA MISIU KASA

Awe 08.08.2008 09:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AYALA (Post 581511)
Socha był już kilka lat temu w Legii i to on ściagnał do Warszawy Rzeźniczaka.Fajnie jakby Pan Edek podjał wspóprace z Bednarzem.

A Socha nie był też w Wiśle? Jakieś parę dni? Coś mi się tak kojarzy, że był w Wiśle w dziwnych okolicznościach po bardzo krótki czasie odszedł i byłw Legii, też chyba nie za długo i powrócił do Odry.

Jeremi 08.08.2008 10:23

Absolutnie nie jestem za zwalnianiem Bednarza !!!
On jak nikt dotąd dba o niezatrudnianie u nas geriatrycznej zbieraniny i o kontrakty motywacyjne.

Niech zatrudnią jeszcze kogoś. Jakiś ekspertów od konkretnych "rynków" piłkarskich.
Bednarz niech to koordynuje.
No i jeszcze szczegół te 2-3 mln erosów to powinni przeznaczyć na transfery 2-3 zawodników.
I jedziemy każdego :)))

arti 08.08.2008 10:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Awe (Post 581549)
A Socha nie był też w Wiśle? Jakieś parę dni? Coś mi się tak kojarzy, że był w Wiśle w dziwnych okolicznościach po bardzo krótki czasie odszedł i byłw Legii, też chyba nie za długo i powrócił do Odry.

Było starcie z Kasprem o wpływy i Socha musiał odejść po paru dniach.

Emjot - uważam, że Edek jest bardzo dobry na rynek polski. Nie mieć kasy i tak mieszać grajkami żeby Odra nie spadła przez 10 lat to niezły wyczyn moim zdaniem. A potem sprzedawać ich za dobrą kasę potentatom... a że nie radzą sobie z presją i nie wypływają to już nie jego wina.
Pytanie czy w większym klubie by sobie poradził.
Socha - Polska, Mielcar-zagranica i kto wie?

pawelos84 08.08.2008 10:55

Ja nie mam zastrzeżeń do Bednarza. Zawodnicy sprowadzeni przez niego jak: Jirsak, Niedzielan, Łobodziński czy trener Skorża są ważnymi ogniwami w drużynie. To samo z Juniorem Diazem, który ostatnio pokazał że jest bardzo uniwersalnym zawodnikiem. Z pustego to i Salomon nie naleje.

Cupiał nie daje Bednarzowi pieniędzy na transfery i oczekuje, że ten znajdzie mu za darmo wielki talent, a prawdopodobieństwo kupna za półdarmo dobrego piłkarza jest takie samo jak to że Bednarzowi nagle na głowie pojawi się bujna czupryna...

jova 08.08.2008 11:43

Ja też na razie nie czuję potrzeby krytykowania Bednarza. Chyba wszyscy wiedzą, że on nie ma znacznych funduszy do dyspozycji i to w dużym stopniu decyduje o jakości transferów. Będę bardzo zadowolony z jego pracy jeśli przed końcem okienka Wisła dokona choćby jednego gotówkowego transferu jakiegoś ciekawego zawodnika (choćby Nei'a lub Jodłowca) albo z 2 solidnych piłkarzy z kartą na ręku.

Mielcarski kiepsko mi się kojarzy, bo za jego czasów dokonywaliśmy wielu zupełnie nietrafionych transferów jak choćby Varga (z 400 tys. Euro), Barreto (600 tys.) lub Thwaite. Kaczorowski chyba też przyszedł za jego kadencji. Zatrudnialiśmy wielu, ale często okazywało się, że oni do niczego się nie nadają. Z zaciągu Mielcara w zespole sprawdzili się i/lub na dlużej zadomowili w składzie tylko Cleber, Dolha i Paulista... Poza tym bardzo chwalił jednego trenera, którego sprowadzono za jego rekomendacją, a który niczego godnego odnotowania nie zdziałał.

Co do Sochy też jestem sceptyczny. Ten człowiek znalazł wielu solidnych ligowców, ale ilu z nich doszło do reprezentacji lub chociaż zostało gwiazdą ligi? Jeśli idzie o wynajdowanie młodych, zdolnych chłopaków to moim zdaniem Bobo Kaczmarek jest znacznie lepszy.

szprotson 08.08.2008 13:50

Socha jest bardzo dobrym fachowcem, do klubu a`la Odra.
A gdzie jest ODRA a gdzie WISŁA to wiemy...

Lemoniadowy Joe 08.08.2008 15:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez jova (Post 581623)
Mielcarski kiepsko mi się kojarzy, bo za jego czasów dokonywaliśmy wielu zupełnie nietrafionych transferów jak choćby Varga (z 400 tys. Euro), Barreto (600 tys.) lub Thwaite. Kaczorowski chyba też przyszedł za jego kadencji.

Barreto przyszedł za 200 tys euro w 400 euro za Varge jakos nie chce mi sie wierzyć co nie zmienia faktu że Bednarz jest lepszym dyr. sportowym szczególnie za pomysł ze Skorżą brawa, a czasem jak pokazuje historia lepiej nic nie kupować zamiast wiele i drogo i bezsensu wydawać.

Kogo dobrego Socha znalazł za te 10 lat jak Odra gra w pierwszej lidze? bo mniej wnoszącej drużyny do ligi piłkarsko ze świecą szukać.

funkykoval 08.08.2008 15:39

Baretto za 400 tys eurasiów a Varga o ile pamiętam - 350 tys eurasiów
Baretto - to królik z kapelusza przed meczami z Guimares, a Varga to pierwszy transfer Petrescu.
W porównaniu z Bednarzem Greg wypada moim skromnym zdaniem blado - główny strzał ( nie liczę Błaszcza, bo tu jego zasługa niewielka) to Paulista. Clebera być może wypatrzył (podobno interesowaliśmy się nim w 2005 roku ale sprowadzony został rok później).


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:10.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl