![]() |
Najlepsze jest to, ze teraz sie nagle dowiadujemy jakie to wilkie pieniadz ema zarobci Wisla jak awansuje do III rundy kwalifikacyjnej, a jak trzeba bylo wydac 800.000 euro na pilkarza to zal dupe sciskal wszytskiw klubie. Kpina!!!!!
Kokoszke robili w bambuko to i w koncu on zrobil ich(czytaj : dzialaczy--nie WIsle, jak niektorzy chca sugerowac).Wilczek sie odgraza ze do UEFA pojda . Lepiej panie Wlczek odpuscic sobie , bo szkoda kase na przeloty i prawnikow wydawac , jak wszyscy wiedza, ze aneks do umowy nie dotyczyl calej umowy tylko jej czesci , a zatem nie mozna mowic ze cala umowa zaczyna obowiazywac od nowa!, Prosze sie nie blaznic i wziac do roboty na powaznie. Koniec fuszerki w wykonaniu pseudodzialaczy SSA!!!! |
Cytat:
A za Kosowskim płaczecie. Tyle że Bednarz kupił piłkarza może teraz dającego plamę, ale jednak reprezentanta Polski, z miejsca miał być wzmocnieniem i myślę że mimo wszystko jest lepszy od Paulisty czy Małeckiego na skrzydle. Innej opcji praktycznie nie było. A za rok jak Kosowski by grał kichę to byście trząśli portkami że mamy starą kadrę i zero piłkarzy przyszłościowych. Łobodziński uspokoił sytuację w drużynie. Bo mieliśmy dodatkowego piłkarza niezłej klasy na dłużej. I świadomość tego że jak odejdzie Cantoro czy Sobol to jednak jest gość który już raz mistrza Polski zdobył. Ale tego nikt nie widzi. To że gdyby nie Jirsak Łobodziński nie mielibyśmy praktycznie 11 na poziomie( bo kogo do podstawowego składu pan Mielcarski sprowadził oprócz Clebera?) to też nie widzicie. A czy to kosztowało aż takie krocie? I to w dodatku są to piłkarze na 4-5 lat a nie na 2 lata jak transfery pana Mielcarskiego które niby były takie super. |
Moim zdaniem żadnej zmiany nie będzie, to jest tylko mieszanie w worku pełnym myszek, najzwyklejsze szukanie sensacji - bo z Nei'm cisza ( albo umiejętne zalatwianie sprawy przez Bednarza, albo poprostu zamknięty temat ), bo nie ma już nowych nazwisk do wymieniania w kontekscie Wisły, bo trzeba czekać do dzisiejszego meczu żeby coś kombinować dalej. To ruszyli z kopyta.
Mój scenariusz jest prosty : dzisiaj Wisła wygrywa 3-0 z Beitarem, od jutra Bednarz dostaje kase i wolną rękę, Wisłę zasila Nei + Hernani i Pawłowski ( z wiadomych względów ! ) i za tydzień podejmujemy Barcelone na Camp Nou. |
Cytat:
|
Cytat:
Bo piłkarza typu Neia kupuje się na parę lat panie Mielcarski. Czyli nie tylko w najgorszym wypadku na ligę w tym roku, ale też przede wszystkim po to, by za rok miał znów kto walczyć o europejskie puchary i w europejskich pucharach. Nei przyszedłby nie tylko pomagać w staraniach o MP. Jego "używanie" nie ograniczałoby się tylko do ligi, jak sądzi Mielcar, to jakiś absurd. Niestety, myślenie i perspektywa Mielcarskiego sięga najwyżej parę tygodni naprzód. Tacy dyrektorzy sportowi niech się trzymaja od Wisły jak najdalej, bo to jest zwykłe powielenie absurdów RN, dzięki którym zostaliśmy teraz np: tylko z 2 nominalnymi stoperami. |
Zdzisek Kapka wróci.....???? oby nie......
|
mam nadzieje ze bednarz jeszcze nieoficjalnie !
|
Popieram
wypowiedz Mielcara jest smieszna...po co wkoncu kupowac kogos na lige jak mamy az tak szeroki i swietny sklad..calkowiece niepojetna wypowiedz... Nazley pamietac ze caly zcas jest sznas na puchar Uefa przeciez... Ale moze faktycznie nie kupujmy nikogo... |
Bednarz Radiu Biała Gwiazda ucieka od jednoznacznej odpowiedzi na doniesienia sensacyjnych wiadomosci PS ,jak mowi jest to trzeciarzedna sprawa obecnie i jak na dzien dzisiejszy jest dyrektorem sportowym Wisly Kraków.
|
Wiedziałem że Cupiał zawsze był jest i będzie winny. Skąpy i chytry. Chce zrobić coś z niczego.
|
Kurcze no tak. Dokładnie miał sprowadzić piłkarza na ławkę chyba.
Szkoda że mu wcześniej nie powiedzieli bo faktycznie tańszego od Paulisty ciężko znaleźć za darmo lepszego. Generalnie bez pieniążków chociaż 1 mln Euro nie będzie piłkarza do pierwszego składu od zaraz szanowna RN. Oczywiście można szukać młodzików, ale na to trzeba mieć czas żeby ich rozwinąć. rok może 2 a może 3? Poza tym każdy młody co by się mógł rozwinąć też najczęściej kosztuje. No ale cóż... Wraca Mielcarski i jego Baretto(który notabene kosztował coś koło 0,5mln Euro) Varga(400tys Euro kosztował?). Więc zaczynamy od nowa budować głęboką rezerwę za wielkie pieniądze. |
Cytat:
Skoro masz taką pewność co do indolencji naszych działaczy, to pytam- widziałeś tą kontrakt, przeczytałeś go "od dechy do dechy"? |
Podczas dzisiejszego meczu Iwański przytoczył słowa prezesa Wilczka, który kategorycznie zaprzeczył słowom Przeglądu Sportowego.
Proponuję więcej nie wrzucać tutaj żadnych informacji napisanych przez ten tabloid. Fakt ma konkurencję... |
Po dzisiejszym meczu jestem bardzo szczęśliwy, że o naszych transferach decyduje fachowiec, a nie banda forumowych frustratów. Pozdrowienia dla pana Jacka, oby więcej takich Diazów, Jirsaków, Łobodzińskich i Niedzielanów. Obyśmy mieli jak najwięcej takich transferowych "niewypałów".
|
Cytat:
Rano z kacem sie wstanie i zobaczy nowe gwiazdy :D Takim spoosbem Wisła zostanie królową polowania :D Brawo dla Jacka Bednarza za Diaza, i pełne poparcie dla niego! |
Ja też myślę ,że to jest jakaś kaczka dziennikarska ta informacja z dymisją Jacka Bednarza. Dzisiejsze spotkanie pokazało ,że póki co wszyscy zawodnicy sprowadzeni przez Bednarza się w jakimś stopniu sprawdzają. Oczywiście , w odniesieniu do zawirowań ostatnich lat wokół stanowiska dyr. sportowego w naszym ,klubie te doniesienia mogą być prawdziwe. Z resztą trudno ,żeby Bednarz obciążać winą za brak transferów skoro nie miał na nie funduszy. Bednarz musi zostać. Mielcarski to chyba jakieś tragiczne nieporozumienie. Rzecz leży w chimerach Cupiała. Nie dać kasy a potem oskarżyć dyr. sportowego o brak transferów. Taka paranoja to tylko w Wiśle Kraków.
|
Cytat:
Jakim prawem oskarza sie Bednarza ,ze nieprzeprowadzil trnasferow skoro mimo iz znalazl zawodnikow na kazda pozycje nasza Rada Nadzrocza odrzucila kazdą z nich? Gdzie tu wina Jacka Bednarza???Wyszukal,znalazl ,chcial sprowadzic,no ale chyba by jeszcze ze swojej kieszeni musial sam za nich sobie zaplacic....tak by pewnie bylo najlepiej ...Paranoja. A dzisiejszy wynik pokazuje ze p Bednarz zna sie na swoim fachu,prosimy wiecej Diazow,i Jirsakow :) |
Cytat:
|
Cytat:
|
@up
A czy on nie pracuje dalej w Wisle? Bo o ile dobrze pamietam to w FM 2008 jest on w Wisle ; d |
Cytat:
|
|
Nie zmienia to faktu że jeszcze wszystko się może zdarzyć, Pamiętajcie że Boguś jest uparty i jeśli coś sobie wykombinuje to nie ma zmiłuj.
|
Cytat:
2 tygodnie temu jeszcze był na Wiśle. |
Jak podaje GW Socha odchodzi z Odry W. Może do nas?
|
Cytat:
|
Cytat:
żaden z tych kopaczy których wytransferował z Odry nie dało sobie rady w żadnym klubie gdzie presja była choć odrobinę większa niż w Wodzisławiu Kwiek, Nowacki, Zganiacz - potencjał mieli ... i na tym się skończyło Pawełek... tia... Skaba... siedzi na ławie w Warszawie i perspektyw na przegonienie Muchy nie ma żadnych no chyba że ten wyfrunie zagramanicę Chmiest, Kowalczyk :rotfl: Kowalczyk tak się odbudował w Odrze że nadal tam gra :rotfl: Rocki też długo nie mógł się odnaleźć w Grodzisku powiedzmy że Chałbiński w ZL jakoś zaistniał ale w pucharach .... powiedzmy sobie jedno jeśli nie stać nas na transfery to musimy wyszukiwać takich graczy jak Boguski i Błaszczu nie sądzę żeby Edzio się do tego nadawał... |
Socha był już kilka lat temu w Legii i to on ściagnał do Warszawy Rzeźniczaka.Fajnie jakby Pan Edek podjał wspóprace z Bednarzem.
|
Pytanie za 100 pkt
Co w naszym klubie robi Bednarz? Za co mu płaci Cupiał?? Przecież on na razie nic sensownego nie zrobił w tym oknie transferowym. Czy słyszeliście kiedykolwie zeby ten człowiek jeździł gdzieś załatwić jakiś transfer? Żeby kogoś obserwował?? PARANOJA! BEDNARZ TO FIGURANT |
Blat Wywiad, że ty nie słyszałeś to nie znaczy, że to nie miało miejsca. Diaz, Jirsak, Łobo, Niedzielan.
Dwóch pierwszych - nie kupuje się bez rozeznania. A im mniej hałasu ty TANIEJ :) "Tiszej jedjesz dalszej budjesz" Najgorzej wypadł Matusiak, ale temu akurat sodówa uderzyła i dopóki nie weźmie się porządnie za treningi to się nabawi odcisków na pośladkach. Nie trzeba robić szumu, żeby dobrze pracować. A taki właśnie robił Mielcarski (Baretto , Varga). Boisko jest najlepszym weryfikatorem! |
A ja powiem RĘCE PRECZ OD BEDNARZA
czy nioe przychodzi Wam do głów, że Jacek leci za to, że chciał KUPOWAĆ zawodników a nie brać za darmo jakieś piłkarskie "odpadki" ????? I tu się pojawił problem...KASA MISIU KASA |
Cytat:
|
Absolutnie nie jestem za zwalnianiem Bednarza !!!
On jak nikt dotąd dba o niezatrudnianie u nas geriatrycznej zbieraniny i o kontrakty motywacyjne. Niech zatrudnią jeszcze kogoś. Jakiś ekspertów od konkretnych "rynków" piłkarskich. Bednarz niech to koordynuje. No i jeszcze szczegół te 2-3 mln erosów to powinni przeznaczyć na transfery 2-3 zawodników. I jedziemy każdego :))) |
Cytat:
Emjot - uważam, że Edek jest bardzo dobry na rynek polski. Nie mieć kasy i tak mieszać grajkami żeby Odra nie spadła przez 10 lat to niezły wyczyn moim zdaniem. A potem sprzedawać ich za dobrą kasę potentatom... a że nie radzą sobie z presją i nie wypływają to już nie jego wina. Pytanie czy w większym klubie by sobie poradził. Socha - Polska, Mielcar-zagranica i kto wie? |
Ja nie mam zastrzeżeń do Bednarza. Zawodnicy sprowadzeni przez niego jak: Jirsak, Niedzielan, Łobodziński czy trener Skorża są ważnymi ogniwami w drużynie. To samo z Juniorem Diazem, który ostatnio pokazał że jest bardzo uniwersalnym zawodnikiem. Z pustego to i Salomon nie naleje.
Cupiał nie daje Bednarzowi pieniędzy na transfery i oczekuje, że ten znajdzie mu za darmo wielki talent, a prawdopodobieństwo kupna za półdarmo dobrego piłkarza jest takie samo jak to że Bednarzowi nagle na głowie pojawi się bujna czupryna... |
Ja też na razie nie czuję potrzeby krytykowania Bednarza. Chyba wszyscy wiedzą, że on nie ma znacznych funduszy do dyspozycji i to w dużym stopniu decyduje o jakości transferów. Będę bardzo zadowolony z jego pracy jeśli przed końcem okienka Wisła dokona choćby jednego gotówkowego transferu jakiegoś ciekawego zawodnika (choćby Nei'a lub Jodłowca) albo z 2 solidnych piłkarzy z kartą na ręku.
Mielcarski kiepsko mi się kojarzy, bo za jego czasów dokonywaliśmy wielu zupełnie nietrafionych transferów jak choćby Varga (z 400 tys. Euro), Barreto (600 tys.) lub Thwaite. Kaczorowski chyba też przyszedł za jego kadencji. Zatrudnialiśmy wielu, ale często okazywało się, że oni do niczego się nie nadają. Z zaciągu Mielcara w zespole sprawdzili się i/lub na dlużej zadomowili w składzie tylko Cleber, Dolha i Paulista... Poza tym bardzo chwalił jednego trenera, którego sprowadzono za jego rekomendacją, a który niczego godnego odnotowania nie zdziałał. Co do Sochy też jestem sceptyczny. Ten człowiek znalazł wielu solidnych ligowców, ale ilu z nich doszło do reprezentacji lub chociaż zostało gwiazdą ligi? Jeśli idzie o wynajdowanie młodych, zdolnych chłopaków to moim zdaniem Bobo Kaczmarek jest znacznie lepszy. |
Socha jest bardzo dobrym fachowcem, do klubu a`la Odra.
A gdzie jest ODRA a gdzie WISŁA to wiemy... |
Cytat:
Kogo dobrego Socha znalazł za te 10 lat jak Odra gra w pierwszej lidze? bo mniej wnoszącej drużyny do ligi piłkarsko ze świecą szukać. |
Baretto za 400 tys eurasiów a Varga o ile pamiętam - 350 tys eurasiów
Baretto - to królik z kapelusza przed meczami z Guimares, a Varga to pierwszy transfer Petrescu. W porównaniu z Bednarzem Greg wypada moim skromnym zdaniem blado - główny strzał ( nie liczę Błaszcza, bo tu jego zasługa niewielka) to Paulista. Clebera być może wypatrzył (podobno interesowaliśmy się nim w 2005 roku ale sprowadzony został rok później). |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:10. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl