![]() |
Temat podupadł, a szkoda, bo gierka ma ogromną grywalność.
Grywa ktoś w 1.6 na steamie? Może jakiś mały sparing? |
Cytat:
|
Napiszę Ci tak.
Zacząłem grać w cs'a w październiku zeszłego roku. Generalnie gierka to głębszych nie należy, ze względu na fabułę oraz możliwości. Pograłem trochę, nauczyłem się grać i gierka zaczęła mi się nudzić. Jedynymi rzeczami które mnie trzymają przy niej to dobra atmosfera na pewnym serwie (gryf-x.pl), oraz zabawy z nożami i uzikiem. Czyli potencjalnie najgorszymi brońmi. Ale w moim przypadku jest tak, że wolę się natrudzić i podejść przeciwnika na 1 m niż walić do niego z kilkudziesięciu metrów, przynajmniej mam wtedy jakąś satysfakcję, że udało mi się kogoś przechytrzyć i radość z gry. Dlatego prędze w ogóle zrezygnuje z CS'a niż siądę na Source'a, który mając lepszą grafikę, możliwośći praktycznie ciągle te same, ma słabszą grywalność od 1.6. Pozdro :) |
Ja gram w 1.6 od 3 lat , wczesniej grałem w 1.5 i powiem tak. Może grafika jest lepsza w Soursie przez ten nowy silnik to recoil w grze jest nieporównywanie lepszy na 1.6 :_) Cały czas gram sobie z kolegami ESL'e :]
|
Cytat:
W CS:Source twórcy poprawili ZNACZĄCO zachowanie się broni, więc recoil jest bliższy temu jak powinien wyglądać w rzeczywistości. Niektórych "pro" graczy z CS 1.6 to zniechęca, to fakt. |
ja gram w 1.6 od 1,5 roku, od miesiaca zaczalem grac w source
grafika znacznie lepsza, ciala naturalnie wygladaja po smierci, fajnie ze flesze dodatkowo ogluszaja i granat nei zabija przez sciane. Mam jakis problem, bo ani na 1.6 ani na source nie moge wyszukiwac serwerów, wiec teraz gram albo na 1 serwie source, albo na soccerjamie w 1.6. Jeśli ma zna ktoś jakiś fajny serwer na cs (1.6 i source) to proszę zapodać. Wiem, że jest pełno w sieci, ale fajnie pograc z kims kogo sie gra, wiec podajcie serwy gdzie czesto gracie. |
NA CS:Source (no steam)
SoD: 193.33.177.32:27611 Be^Ql: 91.204.162.105:27074 msciciele: 80.238.112.246:27201 A jak lubisz Gun-Game: 213.25.113.254:27017 |
Ja gram w 1.6 od 5 lat, może nawet więcej i nie mam zamiaru przerzucać się na Sourca.
Grałem chwilę w Sourca u kolegi i gra się dużo łatwiej niż w 1.6. Pewnie dlatego tak przyciąga niektórych ta gra. Mimo, że 1.6 ma gorszą grafiką od Sourca, to i tak według mnie jest dużo lepszą grą. Nie wiem kto tu napisał, że Source ma lepsza grywalność od 1.6, ale to jedna wielka bzdura jest. grogoriogreg - Nie możesz wyszukiwać serwerów dlatego, ponieważ zapewne masz starego patcha. Grasz pewnie na NS, prawda ? |
taka mała reklamka www.gry.ghnet.pl moje serwery steam :
Cytat:
|
Cytat:
|
Ma ktoś jakiś serwer deatchmatch NonSteam ? :D
|
Dla tych co grają w CS :))
http://zssf.pl/index.php?ap=215 oficjalna strona sieci serverów cs na którą serdecznie zapraszam ;-) link z moim poleceniem :)) |
Cytat:
lysy jeżeli uważasz ,że na 1.6 recoil jest łatwiejszy do opanowania to pozdrawiam Cię. W Sourcie nie ważne gdzie strzelisz zawsze bania , wiem bo sam grałem przez 0,5 roku i jakieś top30 ESL EU było :) Nie zapomnij dodać ,że co 2 szwab grający w Sourca haxuje jak poje*** :) |
Moze ktos podac mi jakis link do cs nonsteam 1.6 do sciagniecia ?? szukalem na google ale sciagam i chuja z tego jest dlatego z gory dzieki
|
Cytat:
Ogólnie CS to dla mnie top 3, razem z pro evolution i snookerem z pod znaku 8ballclub.com.W każdej z nich fart nic nie daje, trza mieć skila a do tego potrzeba grac, grac i jeszcze raz grać:) i co najważniejsze....myśleć. ps i darujcie sobie jakieś non steamy itp - jak chcecie grac czysto i przyjemnie, warto zainwestować to kilkadziesiąt zeta i cieszyć się grą i oczywiście jeśli chodzi o CSa to słuchawki są niezbędne. |
Cytat:
|
Dokładnie. Lepiej kupić Steama za te 50zł w Empiku, Media Markcie, czy nawet kupić sam klucz przez internet za 20zł, niż grać na NS, gdzie aż roi się od oszustów i większość serwerów to jedno wielkie gówno.
Wiadomo, są teraz dopalacze nawet na Steama, ale osób grających na nich jest już zdecydowanie mniej. Na Steamie gra się przyjemniej, można zapraszać do siebie znajomych, można pisać z nimi za pomocą chata, gracze reprezentują wyższy poziom i łatwiej się czegoś nauczyć itd. Counter-Strike zawsze będzie dla mnie jedną z najlepszych gier, grywalność ma ona niesamowitą jak na swój wiek, grafike itp. Żeby dobrze grać w CS'a trzeba dużo ćwiczyć i myśleć. Niezbędne w tej grze są słuchawki, wiadomo im lepsze, tym więcej usłyszysz. Recoil jest problemem dla poczatkujących graczy, szczególnie w takich broniach jak ak47, ale wszystko można wyćwiczyć. |
Cytat:
Osobiscie uważam że AA2 jest o wiele bardziej wymagająca od CS a AA3 wymaga więcej taktyki i przemyslanych działań. No ale co kto lubi przygodę z CS-em skończyłem jakies 6-7 lat temu także nie wiem jak teraz ale z tego co tu widzę to hakerzy mają łatwo ;) Sorry za off-a |
CS 1.6 to klasyka klasyki.
Grałem w multum innych strzelanek po sieci i z gier teoretycznie podobnych (czyt. normalne bronie, a nie rzeźnia w stylu unreala) jedyną która mnie wciągnęła bez pamięci był pierwszy battlefield. Drugi także niezły, ale... to nie to samo. Co do CSS to... co którzy zaczęli od 1.6, albo wcześniej zwykle uważają tą pierwszą za lepszą. Młodzi uważają że lepszy jest source. Co do wyglądu tej gry: przez ostatni tydzień pogrywałem w gta IV, far cry'a 2, crysisa, czy ostatniego coda. I CS dalej mnie nie odrzuca, dalej mi się świetnie gra, jeśli na serwerze są fajni ludzie. I jedyna gra, która po multi jest autentycznie lepsza, to unreal tournment, oryginalny. Cudowna młócka, w którą można grać zawsze i na każdym sprzęcie. |
Cytat:
Cytat:
Cytat:
Cytat:
Ktoś pisał że cs od lat się nie zmienił i tu was zdziwie.Na początku csa praktycznie wszystko było super nic się nie zacinało postacie w grze chodziły płynnie.Obecnie żeby wszystko chodziło płynnie potrzeba wpisać kilkanaście komend w console drate,rate,interpy i inne pierdoły.Właśnie ta konsola sprawia że często nie można trafić kogoś na serverze bo albo się tnie albo jest nieśmiertelny.Często się zdarza że można zabić kogoś w głowę a strzelając mu np w nogę albo nie trafiając go w ogóle. Inna sprawa można odnieść wrażenie,że wymagania cs zwiększyły się.Kiedyś na starym komputerze siedząc w kilku "smoke" miałeś 100 fpsów teraz na tym samym kompie zapewne fpsy spadły by Ci albo wyłączyła by Ci się gra. Co do recoila to prawda jest taka że zależy on od servera,łącza, i nieszczęsnej consoli.Całkowicie inaczej gra się na serverze co ma 100 fpsów a na takim co ma 1000 fpsów.Na 100 fpsaach możesz być pewien,że celownik vbędzie Ci skakał i strzelasz w każdym kierunku.Na serverze 1000 fpsów kule będą leciały tam gdzie celownik.Obecnie w Polsce tylko servery GamesNet posiadają 1000 fpsów i jeżeli kusi was kupno servera polecam GN. Gdzieś znajdę artykuł na temat consoli serverów i innych ustawień to wkleję. |
Cytat:
gram dobre kilka lat, a dalej nie rozkminiłem konsoli do końca ;) |
Jeżeli chcesz mieć wszystko dobrze ustawione to polecam user cfg choćby z Hlc albo esla ja posiadam ten z hlc i wszystko śmiga jak powinno :)
|
FajQ może przesadziłeś z tym,że GamesNET ma tylko serwery 1000fps bo tak naprawdę żaden polski hosting nie posiada maszyn które wycisną 1000fps. Serwery postawione na prockach Intelowskich nigdy nie będą miały stałej wartości 1000fps , natomiast serwery na Athlonach owszem :)
Napisałeś ,że najlepsze serwery do ćwiczenia to DM+ HS a to nie prawda bo na takim serwerze inny jest hitbox postaci (mam na myśli tutaj ,że celujesz w rękę koleś dostaje bańke :P ). Według mnie najlepszym serwerem do ćwiczenia tzw. skilla to serwer DM każdy na każgeo :) Najlepsze ustawienia cs'a to ustawienia pod siebie. Rozdzielczość , wielkość celownika no i komendy cs'owskie (ex_interp, cl_upaterate , cl_cmdrate , rate - tylko to ustawiam , reszta to default ) Powiedzcie mi czemu to AA rzadko występuje na turniejach lanowych? |
Czytam i nie moge uwierzyc.... Czemu w AA chcialy grac miliony juz pierwszego dnia? Bo byl za darmo? Proste i logiczne. Porownajmy sobie ilosc zarejestrowanych kont i wszystko bedzie jasne.
W tej chwili Source jest na 1 miejscu i nie ma sie co dziwic. Polska scena source jest kulawa na obie nogi ale na swiecie to swietnie rozwijajaca sie i przynoszaca ogromne zyski platforma. Gralem w bete-1.5-1.6 i nadal bym gral ale wiekszosc znajomych przeniosla sie na css wiec i ja to uczynilem w 2004 roku :) Polecam grac na steamowych serwerach z wiadomych powodow, ale jakby ktos szukal dobrego adresu ns do css z minimalna iloscia cziterow ( bo zawsze sa admini ) to moge podac :) Sam polecam PB i piaskownice ;) |
U Wujka i Maszyny się swego czasu fajnie grało ale kilka miesięcy nie odpalałem CS więc trzeba to nadrobić;)
A najważniejsze ustawienia to rate 20000 bądź wiecej cl_cmdrate 100 cl_updaterate 100 Są do ściągnięcia też bardziej wyraźne celowniki , pomocne szczególnie na dustach, co prawda niektóre servery je blokuja ale na większości chodzą i oczywiście nie jest to cheat. |
Celownik można mieć każdy kolor wystarczy wpisać komendę do consoli.Ja osobiście gram na białym zielony był mało widoczny.
|
Cytat:
|
na steamie albo klanówkach jakieś wałki z celownikami nie przejdą :)
|
Cytat:
Zapodam zresztą linki ale dopiero w poniedziałek bo wybywam. |
Najwieksze serwery ffa maja zablokowane podmiany celownikow :) Moim zdaniem najlepiej ustawic sobie odpowiednia wielkosc,przezroczystosc i grubosc oraz w ostatecznosci zmienic kolor przy strzale...lepiej dziala niz te wymyslne duperele i co najwazniejsze mozna grac na kazdym serwerze z takimi ustawieniami.
PS: Ktos gra tutaj w CSS :D ? |
Chciałbym zaprosić wszystkich graczy do odwiedzenia sieci serwerów GameManiak.pl.
Jeśli masz jakieś uwagi, propozycje, sugestie lub szukasz najświeższego info dla GameManiaków zapraszam na nasze forum http://forum.gamemaniak.pl/ a w najbliższej przyszłości na portal http://www.gamemaniak.pl/. http://forum.gamemaniak.pl/styles/gm...logociemne.png Dlaczego warto odwiedzić GameManiak.pl: 1. Znakomita ekipa doświadczonych adminów, która zawsze służy radą i pomocą. I nigdy nie nadużywają swojej władzy. 2. Wszystkie serwery są monitorowane (HLTV) 24/7. Demka są nagrywane cały czas, więc żaden cziter nam nie umknie. Dodatkowo dzięki temu, są to świetne miejsca na zbieranie dem do filmików. 3. Każdy ma u nas szanse zaistnieć! Nieważne czy jesteś z nami dzien czy rok, Twój głos zawsze zostanie dostrzeżony. 4. Oferujemy wspaniałą atmosferę tworzoną przez wszystkich członków społeczności GameManiak.pl. Często organizujemy integracyjne "zloty" w mieście opanowanym przez użytkowników GMa - Wrocławiu. 5. Na naszym forum, a w przyszłości portalu, są organizowanych rózne konkursy z mniej lub bardziej cennymi nagrodami. Ale zawsze zapewniające świetną zabawę. 6. U nas dowiesz sie o nowościach na arenie e-sportu, przeczytasz wiele interesujących poradników oraz obejrzysz mnóstwo świetnych fragmovies.[/center] Obecnie w skład naszej sieci wchodzą następujące serwery: GameManiak.pl [TP] 51*N 17*E Wratislavia @ KampNO.pl http://cache.www.gametracker.com/ser...FFF-000000.png Zagraj: http://forum.gamemaniak.pl/images/cs.png Połącz: http://forum.gamemaniak.pl/images/hlsw.jpeg IP serwera: wratka.gamemaniak.pl:27124 lub s9.kampno.pl:27124 lub 80.238.112.244:27124 Rodzaj: TeamPlay Ilość slotów: 16 + HLTV Secure: VAC2 Godziny uptime: 24/7 Friendlyfire: Tak Czas mapy: 25min Forum: Wratka @ GameManiak.pl GameTracker: Server info @ GT HeadAdmin: HoMEr --- GameManiak.pl [TP] LeDsplej @ KampNO.pl http://cache.www.gametracker.com/ser...FFF-000000.png Zagraj: http://forum.gamemaniak.pl/images/cs.png Połącz: http://forum.gamemaniak.pl/images/hlsw.jpeg IP serwera: ledsplej.gamemaniak.pl:27025 lub s3.kampno.pl:27025 lub 91.204.162.130:27025 Rodzaj: TeamPlay Ilość slotów: 18 + HLTV Secure: VAC2 Godziny uptime: 24/7 Friendlyfire: Tak Czas mapy: gramy do wygrania 13 rund przez CT lub T Forum: LeDsplej @ GameManiak.pl GameTracker: Server info @ GT HeadAdmin: Kobra --- GameManiak.pl [FFA BF2] eXistenZ @ KampNO.pl http://cache.www.gametracker.com/ser...FFF-000000.png Zagraj: http://forum.gamemaniak.pl/images/cs.png Połącz: http://forum.gamemaniak.pl/images/hlsw.jpeg IP serwera: existenz.gamemniaka.pl:27026 lub s3.kampno.pl:27026 lub 91.204.162.130:27026 Rodzaj: FFA z modem BF2 Ilość slotów: 20 + HLTV Secure: VAC2 Godziny uptime: 24/7 Friendlyfire: Tak Czas mapy: 20min Forum: eXistenZ @ GameManiak.pl GameTracker: Server info @ GT HeadAdmin: Vi Tri Mua --- Dodatkowo do użytku wszystkich czlonków społeczności maniaków gier sieciowych GameManiak.pl zostały oddane: GameManiak.pl [CW] Mixownia @ GamesHost.pl http://cache.www.gametracker.com/ser...FFF-000000.png Zagraj: http://forum.gamemaniak.pl/images/cs.png Połącz: http://forum.gamemaniak.pl/images/hlsw.jpeg IP serwera: s1.gameshost.pl:27025 Forum: Mixownia @ GameManiak.pl TrackMania Nations Forever www·GameManiak·pl http://www.ledsplej.net/tm/ Adres: Polska > Małopolska > www·GameManiak·pl Forum: Trackmania @ GameManiak.pl IRC #GameManiak @ PolNET http://forum.gamemaniak.pl/images/gmirc.gif Połącz przez WWW: http://forum.gamemaniak.pl/images/www.png Adres: #gamemaniak na 'irc.ircnet.pl' Forum: IRC @ GameManiak.pl GameManiak.pl VT @ VoiceSpeak.org http://cache.www.gametracker.com/ser...FFF-8A5A4C.png Połącz: http://forum.gamemaniak.pl/images/vt.png IP serwera: vt.gamemaniak.pl:3792 Forum: VT @ GameManiak.pl Unikalny system mixów by Kobra http://i42.tinypic.com/2ymwuj6.jpg Dział poświęcony turniejom i mixom organizowanym przez naszą społeczność. Adres: http://www.ledsplej.net/mixer/index.php [center]http://www.kampno.pl/images/kampno_logo.png |
Zapomniałeś napisać najważniejsze, czy servery są pod Source, czy jakieś starsze wersje CS?
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Hej mam takie pytanko bo swego czasu gralam w css ale po miesiacu (od zainstaklowania) cos sie zrypalo a mianowicie nie wyszukiwalo serwerow ani nie laczylo z serwami (jak mialam w ulubionych) czy to mozliwe ze wplyw na to ma router?
|
Cytat:
dodane zostały nowe serwery: Central Shoot [FFA] 62.181.0.137:27015 hasło cs Central Shoot [STEAM] 217.149.252.131:27015 Central Shoot [TP] 91.204.163.196:27015 Central Shoot [FFA2] 91.204.163.195:27015 Central Shoot [4FUN] 91.204.160.222:27015 Central Shoot [GG] 91.204.161.70:27015 Central Shoot [DM] 87.98.234.222:27015 |
Jakby któryś z forumowiczów potrzebował 5-tego do jakiegoś meczyku to piszcie, bo mi się FFA nudzi już ;)
PS. CS 1.6 naturalnie |
Serwer Counter Strike 1.6 - Krakow Public [FFA]@postrzelaj.pl
Adres: 91.203.134.192:27102 Sloty: 17 Timelimit: 20 FriendlyFire: 0 C4Timer: 30 Platforma: Steam Haslo: Brak Rozgrzewka: 60 sek Kontakt z H@: gg: 9414232 Rozkręcamy Serwer! Forum!: http://krakow-public.ugu.pl/ http://cache.www.gametracker.com/ser...FFF-000000.png |
Zapraszam Wiślaków na :
Serwer : SBGroup's Serwer's @ NiceShoot.pl Gra : Counter Strike 1.6 (Non-Steam) IP : 188.165.19.21:27055 Sloty : 15 http://cache.www.gametracker.com/ser...5/b_560x95.png |
Gra ktoś w CS Source NonSteam ?? bo mam fajny server na którym gram 2 lata i niesposób żeby się znudził bo co jakiś czas są zmiany na nim różnego rodzaju, ludzi różnych multum gra z całej europy,dobre pingi z reguły są także niema problemów, profesjonalny ranking,mało cziterów jak na NS, z reguły jak pogra taki to 15minut i pernament ban także tu też niema kłopotów... Zazwyczaj słysze od graczy 1.6 ze source to szajs , ale naprawde mnie wciągnął równie dobrze jak 1.6 jak nie lepiej(dzieki lepszej grafice itp). Dla chętnych mogę wrzucić link do pobrania CSS NS bo a tutaj adres stronki servera www.css.setti.info a ranking www.css.setti.info/psychostats . POZDRO
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:57. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl