Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Counter - Strike (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=2939)

pietruch 25.06.2009 19:59

Temat podupadł, a szkoda, bo gierka ma ogromną grywalność.

Grywa ktoś w 1.6 na steamie?
Może jakiś mały sparing?

Lysy 25.06.2009 20:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pietruch (Post 751469)
Temat podupadł, a szkoda, bo gierka ma ogromną grywalność.

Grywa ktoś w 1.6 na steamie?
Może jakiś mały sparing?

Chłopię, dobrze Ci radzę, przesiądź się na Source :) Większość z moich znajomych tak zrobiła i nikt nie narzeka :-) CS 1.6 to taki 'windows 98' wśród gier - wiele osób do dziś go używa, choć jest przestarzały, brzydki i wolny. Source wyszło na nowym silniku, jest o niebo bardziej grywalne :-)

pietruch 25.06.2009 20:09

Napiszę Ci tak.
Zacząłem grać w cs'a w październiku zeszłego roku.
Generalnie gierka to głębszych nie należy, ze względu na fabułę oraz możliwości.
Pograłem trochę, nauczyłem się grać i gierka zaczęła mi się nudzić.
Jedynymi rzeczami które mnie trzymają przy niej to dobra atmosfera na pewnym serwie (gryf-x.pl), oraz zabawy z nożami i uzikiem. Czyli potencjalnie najgorszymi brońmi. Ale w moim przypadku jest tak, że wolę się natrudzić i podejść przeciwnika na 1 m niż walić do niego z kilkudziesięciu metrów, przynajmniej mam wtedy jakąś satysfakcję, że udało mi się kogoś przechytrzyć i radość z gry.
Dlatego prędze w ogóle zrezygnuje z CS'a niż siądę na Source'a, który mając lepszą grafikę, możliwośći praktycznie ciągle te same, ma słabszą grywalność od 1.6.
Pozdro :)

Mlody Wislak 25.06.2009 20:18

Ja gram w 1.6 od 3 lat , wczesniej grałem w 1.5 i powiem tak. Może grafika jest lepsza w Soursie przez ten nowy silnik to recoil w grze jest nieporównywanie lepszy na 1.6 :_) Cały czas gram sobie z kolegami ESL'e :]

Lysy 25.06.2009 20:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Mlody Wislak (Post 751486)
Ja gram w 1.6 od 3 lat , wczesniej grałem w 1.5 i powiem tak. Może grafika jest lepsza w Soursie przez ten nowy silnik to recoil w grze jest nieporównywanie lepszy na 1.6 :_) Cały czas gram sobie z kolegami ESL'e :]

Chyba chodziło Ci o łatwiejszy, lepszy do wyuczenia ? dzięki czemu łatwiej być 'pr0 playerem' wyskoczyć z zza murku i ładować same heady? tak?



W CS:Source twórcy poprawili ZNACZĄCO zachowanie się broni, więc recoil jest bliższy temu jak powinien wyglądać w rzeczywistości. Niektórych "pro" graczy z CS 1.6 to zniechęca, to fakt.

grogoriogreg 25.06.2009 20:50

ja gram w 1.6 od 1,5 roku, od miesiaca zaczalem grac w source
grafika znacznie lepsza, ciala naturalnie wygladaja po smierci, fajnie ze flesze dodatkowo ogluszaja i granat nei zabija przez sciane.
Mam jakis problem, bo ani na 1.6 ani na source nie moge wyszukiwac serwerów, wiec teraz gram albo na 1 serwie source, albo na soccerjamie w 1.6.

Jeśli ma zna ktoś jakiś fajny serwer na cs (1.6 i source) to proszę zapodać. Wiem, że jest pełno w sieci, ale fajnie pograc z kims kogo sie gra, wiec podajcie serwy gdzie czesto gracie.

Lysy 25.06.2009 21:11

NA CS:Source (no steam)


SoD:
193.33.177.32:27611
Be^Ql:
91.204.162.105:27074
msciciele:
80.238.112.246:27201


A jak lubisz Gun-Game:
213.25.113.254:27017

SuperWisła 25.06.2009 21:16

Ja gram w 1.6 od 5 lat, może nawet więcej i nie mam zamiaru przerzucać się na Sourca.
Grałem chwilę w Sourca u kolegi i gra się dużo łatwiej niż w 1.6. Pewnie dlatego tak przyciąga niektórych ta gra.

Mimo, że 1.6 ma gorszą grafiką od Sourca, to i tak według mnie jest dużo lepszą grą.

Nie wiem kto tu napisał, że Source ma lepsza grywalność od 1.6, ale to jedna wielka bzdura jest.

grogoriogreg - Nie możesz wyszukiwać serwerów dlatego, ponieważ zapewne masz starego patcha. Grasz pewnie na NS, prawda ?

luk02 25.06.2009 21:35

taka mała reklamka www.gry.ghnet.pl moje serwery steam :
Cytat:

GHNet.pl :: TeamPlay :: cs 1.6 83.175.180.8:27015
GHNet.pl :: AIM-HS Only :: cs 1.6 83.175.180.8:27016
GHNet.pl :: AWP Only :: cs 1.6 83.175.180.8:27017
;)

pirat.z.karaibow 25.06.2009 21:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Lysy (Post 751478)
C CS 1.6 to taki 'windows 98' wśród gier :-)

Cały CS to jest 98, a nawet 95 wśród gier. Aż się dziwię że ktoś jeszcze gra w tak słabą grę.

Nowohucianin^^ 08.07.2009 17:49

Ma ktoś jakiś serwer deatchmatch NonSteam ? :D

piotrek1325 08.07.2009 18:00

Dla tych co grają w CS :))
http://zssf.pl/index.php?ap=215 oficjalna strona sieci serverów cs na którą serdecznie zapraszam ;-)
link z moim poleceniem :))

Mlody Wislak 08.07.2009 21:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pirat.z.karaibow (Post 751540)
Cały CS to jest 98, a nawet 95 wśród gier. Aż się dziwię że ktoś jeszcze gra w tak słabą grę.

chyba twoje AA jest tak beznadzieja gra ,ze nie ma kto w nią grać :) ale ok bez napinki.

lysy jeżeli uważasz ,że na 1.6 recoil jest łatwiejszy do opanowania to pozdrawiam Cię. W Sourcie nie ważne gdzie strzelisz zawsze bania , wiem bo sam grałem przez 0,5 roku i jakieś top30 ESL EU było :) Nie zapomnij dodać ,że co 2 szwab grający w Sourca haxuje jak poje*** :)

Devan 08.07.2009 22:11

Moze ktos podac mi jakis link do cs nonsteam 1.6 do sciagniecia ?? szukalem na google ale sciagam i chuja z tego jest dlatego z gory dzieki

1q2 08.07.2009 22:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Mlody Wislak (Post 758754)
chyba twoje AA jest tak beznadzieja gra ,ze nie ma kto w nią grać :) ale ok bez napinki.

lysy jeżeli uważasz ,że na 1.6 recoil jest łatwiejszy do opanowania to pozdrawiam Cię. W Sourcie nie ważne gdzie strzelisz zawsze bania , wiem bo sam grałem przez 0,5 roku i jakieś top30 ESL EU było :) Nie zapomnij dodać ,że co 2 szwab grający w Sourca haxuje jak poje*** :)

Nie ma sensu dyskutować która jest lepsza bo to jak by nie patrzeć 2 inne gry i każda z nich ma swoje plusy i minusy.Być może jak ktoś sie przesiądzie z 1.6 na CSS to 'nie ważne gdzie strzela , zawsze bania':) ale jak ktoś zaczyna to nie ważne gdzie strzela, zawsze ktoś inny będzie szybszy.

Ogólnie CS to dla mnie top 3, razem z pro evolution i snookerem z pod znaku 8ballclub.com.W każdej z nich fart nic nie daje, trza mieć skila a do tego potrzeba grac, grac i jeszcze raz grać:) i co najważniejsze....myśleć.

ps i darujcie sobie jakieś non steamy itp - jak chcecie grac czysto i przyjemnie, warto zainwestować to kilkadziesiąt zeta i cieszyć się grą i oczywiście jeśli chodzi o CSa to słuchawki są niezbędne.

bearex 08.07.2009 22:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Devan (Post 758794)
Moze ktos podac mi jakis link do cs nonsteam 1.6 do sciagniecia ?? szukalem na google ale sciagam i chuja z tego jest dlatego z gory dzieki

http://www.kloda.info/cs/ masz tu masz cs i patcha ja stad sciagalem

SuperWisła 08.07.2009 23:38

Dokładnie. Lepiej kupić Steama za te 50zł w Empiku, Media Markcie, czy nawet kupić sam klucz przez internet za 20zł, niż grać na NS, gdzie aż roi się od oszustów i większość serwerów to jedno wielkie gówno.

Wiadomo, są teraz dopalacze nawet na Steama, ale osób grających na nich jest już zdecydowanie mniej. Na Steamie gra się przyjemniej, można zapraszać do siebie znajomych, można pisać z nimi za pomocą chata, gracze reprezentują wyższy poziom i łatwiej się czegoś nauczyć itd.

Counter-Strike zawsze będzie dla mnie jedną z najlepszych gier, grywalność ma ona niesamowitą jak na swój wiek, grafike itp.

Żeby dobrze grać w CS'a trzeba dużo ćwiczyć i myśleć. Niezbędne w tej grze są słuchawki, wiadomo im lepsze, tym więcej usłyszysz. Recoil jest problemem dla poczatkujących graczy, szczególnie w takich broniach jak ak47, ale wszystko można wyćwiczyć.

spinnaker 09.07.2009 01:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Mlody Wislak (Post 758754)
chyba twoje AA jest tak beznadzieja gra ,ze nie ma kto w nią grać :) ale ok bez napinki.

Że się wtrącę... w AA3 pierwszego dnia tyle milionów chciało zagrać że od razu padły serwery nadmienię tylko że hostowane przez amerykańską armię więc nie powiedziałbym że nikt nie chce grać.

Osobiscie uważam że AA2 jest o wiele bardziej wymagająca od CS a AA3 wymaga więcej taktyki i przemyslanych działań. No ale co kto lubi przygodę z CS-em skończyłem jakies 6-7 lat temu także nie wiem jak teraz ale z tego co tu widzę to hakerzy mają łatwo ;)

Sorry za off-a

vote-for-mikey 09.07.2009 06:00

CS 1.6 to klasyka klasyki.

Grałem w multum innych strzelanek po sieci i z gier teoretycznie podobnych (czyt. normalne bronie, a nie rzeźnia w stylu unreala) jedyną która mnie wciągnęła bez pamięci był pierwszy battlefield. Drugi także niezły, ale... to nie to samo.

Co do CSS to... co którzy zaczęli od 1.6, albo wcześniej zwykle uważają tą pierwszą za lepszą.
Młodzi uważają że lepszy jest source.

Co do wyglądu tej gry: przez ostatni tydzień pogrywałem w gta IV, far cry'a 2, crysisa, czy ostatniego coda. I CS dalej mnie nie odrzuca, dalej mi się świetnie gra, jeśli na serwerze są fajni ludzie.

I jedyna gra, która po multi jest autentycznie lepsza, to unreal tournment, oryginalny. Cudowna młócka, w którą można grać zawsze i na każdym sprzęcie.

FajQ 09.07.2009 06:39

Cytat:

Dokładnie. Lepiej kupić Steama za te 50zł w Empiku, Media Markcie, czy nawet kupić sam klucz przez internet za 20zł, niż grać na NS, gdzie aż roi się od oszustów i większość serwerów to jedno wielkie gówno.
Dokładnie lepiej zainwestować w steama i żadne ns. Na ns jest bardzo dużo graczy którzy w cs grają krótko i dzieci neo jest również pod dostatkiem.Jak taki zacznie drzeć się do mikrofonu to idzie zwariować (na ns nie ma opcji zmutowania gracza a to na steamie jest bardzo przydatne) ogólnie poziom rozgrywki jest niski i bardzo dużo cheaterów.Sam grałem na ns dość długo i przejście na steam było ciężkie np statystyki na pierwszym lepszym serverze steam to 0:20:lol: a jak kogoś się zabiło to jestem zajebisty:)
Cytat:

Wiadomo, są teraz dopalacze nawet na Steama, ale osób grających na nich jest już zdecydowanie mniej. Na Steamie gra się przyjemniej, można zapraszać do siebie znajomych, można pisać z nimi za pomocą chata, gracze reprezentują wyższy poziom i łatwiej się czegoś nauczyć itd.
Niestety coraz to nowsze dopalacze wychodzą i np Vac ich nie wykrywa.Praktycznie mogę stwierdzić że poziom cheaterów na steamie zwiększa się.Jak ktoś siedzi w temacie to np niedawno okazało się że clan z Rosji VirtusPro grał bodajrze Kode5(turniej) na wh za co zostali zdyskwalifikowani.Najgorsze jest to że Valve wcale nie walczy z cheaterami tylko robią jakieś debilne updaty które tak naprawde gówno dają a nawet sprawiają że gra się gorzej.

Cytat:

Counter-Strike zawsze będzie dla mnie jedną z najlepszych gier, grywalność ma ona niesamowitą jak na swój wiek, grafike itp.
Oj tak grywalność ma niesamowitą i jeszcze żadna gra przez internet mnie tak nie wciągnęła jak cs no może jeszcze Diablo II na Bnet :)
Cytat:

Żeby dobrze grać w CS'a trzeba dużo ćwiczyć i myśleć. Niezbędne w tej grze są słuchawki, wiadomo im lepsze, tym więcej usłyszysz. Recoil jest problemem dla poczatkujących graczy, szczególnie w takich broniach jak ak47, ale wszystko można wyćwiczyć.
Oj tak trzeba ćwiczyć.Polecam servery dm+hs bardzo łatwo sobie skilla można wyćwiczyć ale uprzedzam że początki są ciężkie.

Ktoś pisał że cs od lat się nie zmienił i tu was zdziwie.Na początku csa praktycznie wszystko było super nic się nie zacinało postacie w grze chodziły płynnie.Obecnie żeby wszystko chodziło płynnie potrzeba wpisać kilkanaście komend w console drate,rate,interpy i inne pierdoły.Właśnie ta konsola sprawia że często nie można trafić kogoś na serverze bo albo się tnie albo jest nieśmiertelny.Często się zdarza że można zabić kogoś w głowę a strzelając mu np w nogę albo nie trafiając go w ogóle.
Inna sprawa można odnieść wrażenie,że wymagania cs zwiększyły się.Kiedyś na starym komputerze siedząc w kilku "smoke" miałeś 100 fpsów teraz na tym samym kompie zapewne fpsy spadły by Ci albo wyłączyła by Ci się gra.
Co do recoila to prawda jest taka że zależy on od servera,łącza, i nieszczęsnej consoli.Całkowicie inaczej gra się na serverze co ma 100 fpsów a na takim co ma 1000 fpsów.Na 100 fpsaach możesz być pewien,że celownik vbędzie Ci skakał i strzelasz w każdym kierunku.Na serverze 1000 fpsów kule będą leciały tam gdzie celownik.Obecnie w Polsce tylko servery GamesNet posiadają 1000 fpsów i jeżeli kusi was kupno servera polecam GN.

Gdzieś znajdę artykuł na temat consoli serverów i innych ustawień to wkleję.

vote-for-mikey 09.07.2009 07:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FajQ (Post 758860)
Gdzieś znajdę artykuł na temat consoli serverów i innych ustawień to wkleję.

byłbym wielce zobowiązany.

gram dobre kilka lat, a dalej nie rozkminiłem konsoli do końca ;)

FajQ 09.07.2009 08:04

Jeżeli chcesz mieć wszystko dobrze ustawione to polecam user cfg choćby z Hlc albo esla ja posiadam ten z hlc i wszystko śmiga jak powinno :)

Mlody Wislak 09.07.2009 09:18

FajQ może przesadziłeś z tym,że GamesNET ma tylko serwery 1000fps bo tak naprawdę żaden polski hosting nie posiada maszyn które wycisną 1000fps. Serwery postawione na prockach Intelowskich nigdy nie będą miały stałej wartości 1000fps , natomiast serwery na Athlonach owszem :)
Napisałeś ,że najlepsze serwery do ćwiczenia to DM+ HS a to nie prawda bo na takim serwerze inny jest hitbox postaci (mam na myśli tutaj ,że celujesz w rękę koleś dostaje bańke :P ). Według mnie najlepszym serwerem do ćwiczenia tzw. skilla to serwer DM każdy na każgeo :)
Najlepsze ustawienia cs'a to ustawienia pod siebie. Rozdzielczość , wielkość celownika no i komendy cs'owskie (ex_interp, cl_upaterate , cl_cmdrate , rate - tylko to ustawiam , reszta to default )

Powiedzcie mi czemu to AA rzadko występuje na turniejach lanowych?

kreseq 09.07.2009 10:12

Czytam i nie moge uwierzyc.... Czemu w AA chcialy grac miliony juz pierwszego dnia? Bo byl za darmo? Proste i logiczne. Porownajmy sobie ilosc zarejestrowanych kont i wszystko bedzie jasne.
W tej chwili Source jest na 1 miejscu i nie ma sie co dziwic.
Polska scena source jest kulawa na obie nogi ale na swiecie to swietnie rozwijajaca sie i przynoszaca ogromne zyski platforma.

Gralem w bete-1.5-1.6 i nadal bym gral ale wiekszosc znajomych przeniosla sie na css wiec i ja to uczynilem w 2004 roku :)

Polecam grac na steamowych serwerach z wiadomych powodow, ale jakby ktos szukal dobrego adresu ns do css z minimalna iloscia cziterow ( bo zawsze sa admini ) to moge podac :)

Sam polecam PB i piaskownice ;)

1q2 09.07.2009 11:27

U Wujka i Maszyny się swego czasu fajnie grało ale kilka miesięcy nie odpalałem CS więc trzeba to nadrobić;)
A najważniejsze ustawienia to

rate 20000 bądź wiecej
cl_cmdrate 100
cl_updaterate 100

Są do ściągnięcia też bardziej wyraźne celowniki , pomocne szczególnie na dustach, co prawda niektóre servery je blokuja ale na większości chodzą i oczywiście nie jest to cheat.

FajQ 09.07.2009 20:17

Celownik można mieć każdy kolor wystarczy wpisać komendę do consoli.Ja osobiście gram na białym zielony był mało widoczny.

1q2 09.07.2009 23:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FajQ (Post 759428)
Celownik można mieć każdy kolor wystarczy wpisać komendę do consoli.Ja osobiście gram na białym zielony był mało widoczny.

To jest jasne, tyle że można zrobić podmiankę na celowniki które są grubsze i bardziej widoczne i o to mi chodziło.

WhiteStarDvisionTheBest 10.07.2009 01:26

na steamie albo klanówkach jakieś wałki z celownikami nie przejdą :)

1q2 10.07.2009 11:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WhiteStarDvisionTheBest (Post 759569)
na steamie albo klanówkach jakieś wałki z celownikami nie przejdą :)

Ale jakie wałki? - to chyba nawet z oficjalnego forum steama jest i działa na tej samej zasadzie co podmianki ubrań itp - jeśli na danym serverze(oczywiście steamowskim) jest blokada na takie rzeczy to zwykły celownik się wczytuje, ale z doświadczenia wiem że jeśli chodzi o FFA to 70-80% serverów akceptuje to.
Zapodam zresztą linki ale dopiero w poniedziałek bo wybywam.

kreseq 10.07.2009 13:29

Najwieksze serwery ffa maja zablokowane podmiany celownikow :) Moim zdaniem najlepiej ustawic sobie odpowiednia wielkosc,przezroczystosc i grubosc oraz w ostatecznosci zmienic kolor przy strzale...lepiej dziala niz te wymyslne duperele i co najwazniejsze mozna grac na kazdym serwerze z takimi ustawieniami.

PS: Ktos gra tutaj w CSS :D ?

mb12 10.08.2009 18:31

Chciałbym zaprosić wszystkich graczy do odwiedzenia sieci serwerów GameManiak.pl.
Jeśli masz jakieś uwagi, propozycje, sugestie lub szukasz najświeższego info dla GameManiaków zapraszam na nasze forum http://forum.gamemaniak.pl/ a w najbliższej przyszłości na portal http://www.gamemaniak.pl/.

http://forum.gamemaniak.pl/styles/gm...logociemne.png

Dlaczego warto odwiedzić GameManiak.pl:

1. Znakomita ekipa doświadczonych adminów, która zawsze służy radą i pomocą. I nigdy nie nadużywają swojej władzy.
2. Wszystkie serwery są monitorowane (HLTV) 24/7. Demka są nagrywane cały czas, więc żaden cziter nam nie umknie. Dodatkowo dzięki temu, są to świetne miejsca na zbieranie dem do filmików.
3. Każdy ma u nas szanse zaistnieć! Nieważne czy jesteś z nami dzien czy rok, Twój głos zawsze zostanie dostrzeżony.
4. Oferujemy wspaniałą atmosferę tworzoną przez wszystkich członków społeczności GameManiak.pl. Często organizujemy integracyjne "zloty" w mieście opanowanym przez użytkowników GMa - Wrocławiu.
5. Na naszym forum, a w przyszłości portalu, są organizowanych rózne konkursy z mniej lub bardziej cennymi nagrodami. Ale zawsze zapewniające świetną zabawę.
6. U nas dowiesz sie o nowościach na arenie e-sportu, przeczytasz wiele interesujących poradników oraz obejrzysz mnóstwo świetnych fragmovies.[/center]

Obecnie w skład naszej sieci wchodzą następujące serwery:


GameManiak.pl [TP] 51*N 17*E Wratislavia @ KampNO.pl

http://cache.www.gametracker.com/ser...FFF-000000.png
Zagraj: http://forum.gamemaniak.pl/images/cs.png
Połącz: http://forum.gamemaniak.pl/images/hlsw.jpeg
IP serwera: wratka.gamemaniak.pl:27124 lub s9.kampno.pl:27124 lub 80.238.112.244:27124
Rodzaj: TeamPlay
Ilość slotów: 16 + HLTV
Secure: VAC2
Godziny uptime: 24/7
Friendlyfire: Tak
Czas mapy: 25min
Forum: Wratka @ GameManiak.pl
GameTracker: Server info @ GT
HeadAdmin: HoMEr

---

GameManiak.pl [TP] LeDsplej @ KampNO.pl

http://cache.www.gametracker.com/ser...FFF-000000.png
Zagraj: http://forum.gamemaniak.pl/images/cs.png
Połącz: http://forum.gamemaniak.pl/images/hlsw.jpeg
IP serwera: ledsplej.gamemaniak.pl:27025 lub s3.kampno.pl:27025 lub 91.204.162.130:27025
Rodzaj: TeamPlay
Ilość slotów: 18 + HLTV
Secure: VAC2
Godziny uptime: 24/7
Friendlyfire: Tak
Czas mapy: gramy do wygrania 13 rund przez CT lub T
Forum: LeDsplej @ GameManiak.pl
GameTracker: Server info @ GT
HeadAdmin: Kobra

---

GameManiak.pl [FFA BF2] eXistenZ @ KampNO.pl

http://cache.www.gametracker.com/ser...FFF-000000.png
Zagraj: http://forum.gamemaniak.pl/images/cs.png
Połącz: http://forum.gamemaniak.pl/images/hlsw.jpeg
IP serwera: existenz.gamemniaka.pl:27026 lub s3.kampno.pl:27026 lub 91.204.162.130:27026
Rodzaj: FFA z modem BF2
Ilość slotów: 20 + HLTV
Secure: VAC2
Godziny uptime: 24/7
Friendlyfire: Tak
Czas mapy: 20min
Forum: eXistenZ @ GameManiak.pl
GameTracker: Server info @ GT
HeadAdmin: Vi Tri Mua

---

Dodatkowo do użytku wszystkich czlonków społeczności maniaków gier sieciowych GameManiak.pl zostały oddane:


GameManiak.pl [CW] Mixownia @ GamesHost.pl

http://cache.www.gametracker.com/ser...FFF-000000.png
Zagraj: http://forum.gamemaniak.pl/images/cs.png
Połącz: http://forum.gamemaniak.pl/images/hlsw.jpeg
IP serwera: s1.gameshost.pl:27025
Forum: Mixownia @ GameManiak.pl


TrackMania Nations Forever www·GameManiak·pl

http://www.ledsplej.net/tm/
Adres: Polska > Małopolska > www·GameManiak·pl
Forum: Trackmania @ GameManiak.pl


IRC #GameManiak @ PolNET

http://forum.gamemaniak.pl/images/gmirc.gif
Połącz przez WWW: http://forum.gamemaniak.pl/images/www.png
Adres: #gamemaniak na 'irc.ircnet.pl'
Forum: IRC @ GameManiak.pl


GameManiak.pl VT @ VoiceSpeak.org

http://cache.www.gametracker.com/ser...FFF-8A5A4C.png
Połącz: http://forum.gamemaniak.pl/images/vt.png
IP serwera: vt.gamemaniak.pl:3792
Forum: VT @ GameManiak.pl


Unikalny system mixów by Kobra

http://i42.tinypic.com/2ymwuj6.jpg
Dział poświęcony turniejom i mixom organizowanym przez naszą społeczność.
Adres: http://www.ledsplej.net/mixer/index.php

[center]http://www.kampno.pl/images/kampno_logo.png

Lysy 10.08.2009 18:54

Zapomniałeś napisać najważniejsze, czy servery są pod Source, czy jakieś starsze wersje CS?

mb12 10.08.2009 19:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Lysy (Post 776847)
Zapomniałeś napisać najważniejsze, czy servery są pod Source, czy jakieś starsze wersje CS?

Serwery sa pod 1.6.

Lysy 10.08.2009 19:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mb12 (Post 776860)
Serwery sa pod 1.6.

To niestety nie dla mnie:( Zdecydowanie wole nowsze wersje CS'a.

Szyszunia_ABG 31.08.2009 12:46

Hej mam takie pytanko bo swego czasu gralam w css ale po miesiacu (od zainstaklowania) cos sie zrypalo a mianowicie nie wyszukiwalo serwerow ani nie laczylo z serwami (jak mialam w ulubionych) czy to mozliwe ze wplyw na to ma router?

#**SnaKe**# 18.10.2009 15:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Nowohucianin^^ (Post 668005)
Serwer Central Shoot [FFA] !! Serdecznie Zapraszamy !!


http://img147.imageshack.us/img147/2575/csbigou6.jpg

http://img90.imageshack.us/img90/426/informacjeha5.png

Serwer FFA - Free For All:

http://cache.www.gametracker.com/ser...5/b_560x95.png

http://img512.imageshack.us/img512/5...pkadsfsjg2.jpg Nazwa: Central Shoot [FFA] @ Gamepad.pl
http://img512.imageshack.us/img512/5...pkadsfsjg2.jpg IP: 91.209.68.3:27015
http://img512.imageshack.us/img512/5...pkadsfsjg2.jpg Haslo: Wyróżnione w Nazwie
http://img512.imageshack.us/img512/5...pkadsfsjg2.jpg Sloty: 18 + Rezerwacja dla Admina
http://img512.imageshack.us/img512/5...pkadsfsjg2.jpg Czas C4: 35 sekund
http://img512.imageshack.us/img512/5...pkadsfsjg2.jpg Czas Trwania Rundy: 2 min 30 sekund
http://img512.imageshack.us/img512/5...pkadsfsjg2.jpg Czas Trwania Mapy: 15 minut
http://img512.imageshack.us/img512/5...pkadsfsjg2.jpg Head Admin: Malitek


http://img71.imageshack.us/img71/1071/oferujemyub1.png

:idea: Niskie Pingi ok. 20 - 40
:idea: Kulturę
:idea: Przyzwoitych i aktywnych adminów
:idea: Miłą atmosferę
# Możliwość wykupienia Admina lub Prywatnego Slota


http://img508.imageshack.us/img508/6629/kontaktmn7.png

Malitek - 8336640 http://img156.imageshack.us/img156/1700/gggcl0.png
I co Teraz ? - 162410 http://img156.imageshack.us/img156/1700/gggcl0.png


Serwery są nowe, stoją w bardzo dobrych serwerowniach !!
Profesjonalne Forum z dostępem do statystyk graczy na obu Serwerach !!
Nie tolerujemy graczy bez kultury osobistej, cheatów i nadużywania mikrofonu !!

Polecam cs-serwery NS/ST stronka www.cs-serwery.pl
dodane zostały nowe serwery:
Central Shoot [FFA] 62.181.0.137:27015 hasło cs
Central Shoot [STEAM] 217.149.252.131:27015
Central Shoot [TP] 91.204.163.196:27015
Central Shoot [FFA2] 91.204.163.195:27015
Central Shoot [4FUN] 91.204.160.222:27015
Central Shoot [GG] 91.204.161.70:27015
Central Shoot [DM] 87.98.234.222:27015

spirit 20.10.2009 13:46

Jakby któryś z forumowiczów potrzebował 5-tego do jakiegoś meczyku to piszcie, bo mi się FFA nudzi już ;)

PS. CS 1.6 naturalnie

siekierski 20.10.2009 14:28

Serwer Counter Strike 1.6 - Krakow Public [FFA]@postrzelaj.pl
Adres: 91.203.134.192:27102
Sloty: 17
Timelimit: 20
FriendlyFire: 0
C4Timer: 30
Platforma: Steam
Haslo: Brak
Rozgrzewka: 60 sek
Kontakt z H@: gg: 9414232

Rozkręcamy Serwer!

Forum!: http://krakow-public.ugu.pl/
http://cache.www.gametracker.com/ser...FFF-000000.png

Suszanin 06.12.2009 09:40

Zapraszam Wiślaków na :

Serwer : SBGroup's Serwer's @ NiceShoot.pl
Gra : Counter Strike 1.6 (Non-Steam)
IP : 188.165.19.21:27055
Sloty : 15

http://cache.www.gametracker.com/ser...5/b_560x95.png

MatixNH 06.12.2009 10:58

Gra ktoś w CS Source NonSteam ?? bo mam fajny server na którym gram 2 lata i niesposób żeby się znudził bo co jakiś czas są zmiany na nim różnego rodzaju, ludzi różnych multum gra z całej europy,dobre pingi z reguły są także niema problemów, profesjonalny ranking,mało cziterów jak na NS, z reguły jak pogra taki to 15minut i pernament ban także tu też niema kłopotów... Zazwyczaj słysze od graczy 1.6 ze source to szajs , ale naprawde mnie wciągnął równie dobrze jak 1.6 jak nie lepiej(dzieki lepszej grafice itp). Dla chętnych mogę wrzucić link do pobrania CSS NS bo a tutaj adres stronki servera www.css.setti.info a ranking www.css.setti.info/psychostats . POZDRO


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:57.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl