Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Premiership (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=272)

Romek.TS 18.04.2009 17:52

no to chyba nasz "polski" Southampton poleci do ligue 1.
święci znowu dostali baty, i zajmuja przedostatnią pozycję, a tylo 2 kolejki do końca sezonu w Anglii.

21 Barnsley 43 47
--------------------------------------------------------------------------------
22 Norwich 43 46
23 Southampton 44 44
24 Charlton 43 35

Niestety... tylko teoretyczne szanse na utrzymanie

Krissu 20.04.2009 11:08

http://sport.stv.tv/home/89451-celti...remier-league/

diablo885 21.04.2009 21:34

oglada ktos mecz Liverpool-Arsenal? Jesli nie, to goraco polecam...

sergio 21.04.2009 21:36

kapitalne widowisko 3 2 dla Arsenalu!


edit. 3 3 tores

diablo885 21.04.2009 21:36

sergio, 3:3 juz a moze sie jeszcze wiele wydarzyc przez te ostatnie 15minut

Tylko_Wisła! 21.04.2009 21:40

jest mecz na justinie??

Edit : Dzięki mistrzu

sergio 21.04.2009 21:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Tylko_Wisła! (Post 712724)
jest mecz na justinie??


http://atdhe.net/6474/watch-liverpool-vs-arsenal

diablo885 21.04.2009 21:50

3:4, 4 gol arszawina!!

edit 4:4 benayoun:)

Szary007 21.04.2009 21:52

Co za mecz !
A teraz obrona Fabiana i rożny..

Tomek_TS 21.04.2009 22:00

4:4 i koniec zdecydowanie mecz sezonu!!

Brawo Arshavin!!

LAB 21.04.2009 22:02

Arshavin OO
niesamowity mecz!

BRTS39 21.04.2009 22:03

Nie moge nie wiem co sie dzieje ... po takim meczu obejrzanym na c+ czuje sie dziwnie normalnie nie moge zasnac

Tylko_Wisła! 21.04.2009 22:04

Mecz sezonu !! Arshavin - :O Nie mam słów ! Gracz meczu na 10000% !! Chciałbym kiedyś w polskiej lidze takie mecze oglądać...

Zimon 21.04.2009 22:06

takiego meczu to jeszcze nie widzialem!!! przepiekne widowisko

PasiorWKS 21.04.2009 22:07

Boże Święty dzięki Ci że olałem zadania domowe i obejrzałem ten mecz :D

dudzon 21.04.2009 22:07

zajebisty mecz, coś nieprawdopodobnego.... Fabiański zagrał nieźle, ale jeśli chce coś znaczyć w Premiership musi zdecydowanie poprawić grę na przedpolu i wychodzić do dośrodkowań na 5 metr. Dziś był dużo lepszy od Reiny.

Jak oni to robią że tak grają, no jak? Co za tempo....

diablo885 21.04.2009 22:08

Szkoda Liverpoolu bo prawdopodobnie tym meczem stracili szanse na mistrzostwo.. btw: piekne zachowanie kibicow przy niekorzystnym wyniku dla The Reds

rafalek 21.04.2009 22:08

I panowie...po takim meczu w Premiership, aż człowieka odrzuca na sam widok naszej rodzimej piłki kopanej, gdzie nawet mam wrażenie, że piłka dwa razy wolniej toczy się po murawie. NIESAMOWITE! Byłem przekonany, że L'pool padnie, ale jednak się podniósł. Tylko szkoda, że tym remisem raczej zaprzepaścił swe szanse na mistrzostwo.

sergio 21.04.2009 22:11

Bramki:
Torres 49,73 benayoun 56,90 - Arszawin 36,67,70,90

Arszawin klasa sama w sobie, fenomenalny.

Fabianski do przerwy swietnie bronil,po przerwie nie popelnil wielkiego bledu ale 4 bramki puscil...
niestety:-p

jabadabaryba 21.04.2009 22:12

Może już niedługo jak będziemy na Reymonta gościć Legię zobaczymy podobne widowisko ;d Tylko z korzystniejszym wynikiem ofc ;P

diablo885 21.04.2009 22:15

jabadabaryba: jesli w polowie ten nasz ligowy klasyk bedzie przypominac dzisiejszy spotkanie, to bede w pelni usatysfakcjonowany;)

atomek21 21.04.2009 22:18

ja .......e... co za mecz! myślę, że konto Fabiana obciążają trochę bramki nr 2 i 3. I w ogóle słabo wyglądała komunikacja z obrońcami, jakby nie to, można było zażegnać większość bramkowych sytuacji, głównie przy 1 i 2 golu. A Arsenal miał fuksa i Arshavina.

żeby w Polsce grali takie mecze...

pozdi91 21.04.2009 22:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PasiorWKS (Post 712755)
Boże Święty dzięki Ci że olałem zadania domowe i obejrzałem ten mecz :D

Ja podobnie, szkoda tylko, że ważą się losy mojego zdania z fizyki, no ale warto mimo to było :D

vabanq 21.04.2009 22:25

Coz mecz wspanialy, natomiast obrona obu zespolow, a w szczegolnosci Arsenalu przypominala zbieranine Kikutów..:)

atomek21 21.04.2009 22:28

dokładnie. obrona po obu stronach miała pełno głupich strat i wybić, po części których padały bramki. w Arsenalu aż prosiło się o kogoś starszego i doświadczonego w środku, bo nawet Fabregas notował dość dużo strat.

felipe 21.04.2009 22:34

A to Chelsea - Liverpool, a to Liverpool - Arsenal...
Cóż, czegoś takiego nigdy nie bedzie nam dane przeżyć na polskich boiskach. Istny kosmos, coś niewyobrażalnego. Każdy z tych piłkarzy biega 2 razy szybciej od naszych kopaczy. Piłka nie odskakuje, gra na jeden kontakt, z polotem, fantazją...

Eh, do zobaczenia na kopaniu z Górnikiem.

Krissu 21.04.2009 22:38

To jest k...wa niemożliwe, żeby nasze skórokopy uprawiały tą samą dyscyplinę sportu!

kris8 21.04.2009 22:53

No Fabian się nie popisał - ale co to był za mecz :) Nikt nie będzie pamiętał tego, że on przy tych bramkach był ślamazarny. Wszyscy zapamiętają ten mecz jako jeden z tych co się pamięta do końca życia :) Gdyby nie Gibbs w koncówce nie wyciągnął piłki z linii to Liverpool by nie oddał już tego prowadzenia - a tak to końcówka w Premiership już nie będzie aż tak ciekawa bo MU zgarnie mistrza.

QBAS 22.04.2009 00:09

Najlepsza liga na świecie. Kropka

northrop 22.04.2009 00:55

teraz mi jeszcze powiedzcie czy zgral ktos druga polowe meczu i gdzie ja sciagnac? bo widzialem niestety tylko pierwsza polowe :/

manson777 22.04.2009 01:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Krissu (Post 712781)
To jest k...wa niemożliwe, żeby nasze skórokopy uprawiały tą samą dyscyplinę sportu!

bo to jest inny sport
ten u nas i ten u nich

co do Fabiańskiego. Zagrał lepiej niż w PA ale II bramka jest jego
katastrofalnie grała obrona i stąd jego nerwowość
Sagna i Toure (Torres objeżdżał go jak ekspress 100 letnią ciuchcię) i Silvestre grali dramatycznie. Ten młody Gibbs niewiele lepiej...
zresztą obrona Liverpoolu grała taką samą padakę

generalnie mecz z cyklu tych kosmicznych...
nie ma co porównywać naszej pseudo ligi

Martin 22.04.2009 07:07

4:4 - rollercoaster na Anfield. Mistrzostwa ani Liverpool ani Arsenal nie zdobędą ale mistrzowski mecz sezonu rozegrali między sobą. Nikt tak pięknie nie przegrywa w tym sezonie jak Liverpool.
Nie spodziewałem się że będą z siebie w stanie wykrzesać jakąś finezję. Zwłaszcza pod rządami Beniteza. Torres jednak robi taką różnicę, że nawet Liverpool z nim w składzie jest w stanie grać przyjemnie dla oka. Dziś dorzuciłbym jeszcze Benayuona, bo to najlepszy mecz w jego wykonaniu jaki widziałem.
W Arsenalu podoba mi się trio Arszawin, Nasri, Fabregas. Plus do tego Walcott. To zawodnicy, którzy mogą sprawić że Kanonierzy znów będą grali najbardziej radosny, w dobrym znaczeniu tego słowa, futbol na Wyspach. Nikt chyba nie spodziewał się że Arszawin tak szybko potrafi się zaaklimatyzować. Druga bramka, to ta z tych, które lubię najbardziej. Postura może niepozorna, ale pokazał że ma nodze młotek.
Ciężko mi ocenić Fabiańskiego. I połowa na pewno szczęśliwa, choć można było dostrzec dużą nerwowość. Nie wiem czy można go obciążyć winą za bramki. Może za drugą - nie utrzymał równowagi i znalazł się w siatce. Przy strzale Torresa na 3:3 wydaje się, że zrobił co mógł. Zarzut natury ogólnej jest taki, że rzucała się w oczy jego nerwowość. Udzielała się całej linii obrony. Nawiasem mówiąc może szkoda że emocje kieruje do wewnątrz. Widać było że nie rządził defensywą. Brakuje mu trochę siły przebicia, agresji. Akurat tych cech, które w dobrej formie pokazywał Boruc i które pozwalały mu być przywódcą całej formacji.

Marszałek 22.04.2009 08:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Martin (Post 712822)
Zarzut natury ogólnej jest taki, że rzucała się w oczy jego nerwowość. Udzielała się całej linii obrony. Nawiasem mówiąc może szkoda że emocje kieruje do wewnątrz. Widać było że nie rządził defensywą. Brakuje mu trochę siły przebicia, agresji. Akurat tych cech, które w dobrej formie pokazywał Boruc i które pozwalały mu być przywódcą całej formacji.

To jest facet co większość sezonu spędził na ławie, więc normalne jest to,że odczuwa stres. Pomijając już wszytko, jak tak patrzę na jego mimikę,sposób gestykulacji to ja nie wiem czy on się nadaje mentalnie na bramkarza. Czy ktoś go kiedyś widział jak krzyczy albo ustawia obrońców?Stoi w bramce i poprawia nerwowo rękawice. Zwróćcie uwagę.

Martin 22.04.2009 08:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Marszałek (Post 712830)
To jest facet co większość sezonu spędził na ławie, więc normalne jest to,że odczuwa stres. Pomijając już wszytko, jak tak patrzę na jego mimikę,sposób gestykulacji to ja nie wiem czy on się nadaje mentalnie na bramkarza. Czy ktoś go kiedyś widział jak krzyczy albo ustawia obrońców?Stoi w bramce i poprawia nerwowo rękawice. Zwróćcie uwagę.

O to mi właśnie chodziło że on nie potrafi krzyknąć na nich i poustawiać na boisku. Szczególnie rzucało się to w oczy przy stałych fragmentach. Jeśli to kwestia mentalności, a na to wygląda, to ciężko mu będzie bronić w klubie, gdzie trzeba ustawiać gości o gwiazdorskim statusie.

Maciuś 22.04.2009 10:10

Gdzie mozna ogladnac bramki z tego meczu? Na youtube wszystko poblokowane :/

diablo885 22.04.2009 10:57

http://www.101greatgoals.com/videodisplay/2405506/ <-- tutaj

szczebrzeszcz 22.04.2009 11:01

kiedy nasi od pierwszej minuty będą grać jak oni w 90 minucie:shock:

widziałem ostatnie minuty meczu, tak się zastanawiam czy to aby na pewno nasi kopacze uprawiają w tę samą dyscyplinę co anglicy:shock:

emjot 22.04.2009 11:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szczebrzeszcz (Post 712894)
kiedy nasi od pierwszej minuty będą grać jak oni w 90 minucie:shock:

widziałem ostatnie minuty meczu, tak się zastanawiam czy to aby na pewno nasi kopacze uprawiają w tę samą dyscyplinę co anglicy:shock:

nie
oni grają w piłkę
nasi kopią się po czołach, nogach, i innych częściach odwłoków

tofik 22.04.2009 11:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Martin (Post 712832)
O to mi właśnie chodziło że on nie potrafi krzyknąć na nich i poustawiać na boisku. Szczególnie rzucało się to w oczy przy stałych fragmentach. Jeśli to kwestia mentalności, a na to wygląda, to ciężko mu będzie bronić w klubie, gdzie trzeba ustawiać gości o gwiazdorskim statusie.

Bramkarz zdecydowanie musi być trochę chamem :D Schmeichel, Kahn, Boruc...tylko Iker mi jakos nie pasuje, chociaż kto wie.

AYALA 22.04.2009 14:23

te mecze z udziałem czołowych zespołów ligi Angielskiej co raz bardziej zaczynaja przypominac pod względem tempa i szybkości akcji spotkania hokeja na lodzie.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 04:08.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl