Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Wisła Kraków w mediach (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=2620)

dynek.pl 10.08.2008 13:33

Dobre bylo jak Bugajski pokretnie tlumaczyl, ze Ulatowski nie powiedzial, ze Brozka wykreowaly media choc to pojawilo sie w Przegladzie Sportowym. Mielcarski podsumowal: czyli napisaliscie cos czego Ulatowski nie powiedzial, a Bugajski przyznal mu racje i jak to swiadczy o poziomie tej gazety ??

peterwislak 10.08.2008 13:53

a wczoraj na Sopcast byla Liga+??

medyk 10.08.2008 14:33

myślę że obecność Bednarza w L+ Ekstra jednoznacznie przekreśla pogłoski o jego zwolnieniu (mam taka nadzieje)

kądzikowski 10.08.2008 20:25

Gdzie można obejrzec Ligę+Extra w internecie?
Błagam o szybką odpowiedź

jaro1985r 10.08.2008 20:50

ale się wkur...em gdy oglądałem dzisiaj lige +, Ch.. obchodzi tych dwóch pajaców co Cupiał chce zrobic z pieniędzmi. Chce kupić zawodnika za 5mln euro to kupi, nie to nie i ch.. im do tego !!! Szanowałem ich ale teraz to przesadzili. Wisła zdobyła mistrza i jest najlepsza a oni niech się martwią o innych żeby byli konkurencją dla Wisły bo w ostatnim sezonie to mieli g...o do powiedzenia. Prosze o wyrozumiałość ale nie wytrzymałem jak słyszalem ich rozmowę o WIELKIEJ WIśLE !!!

gigant 10.08.2008 20:51

Łysemu termostat nie działa i zagotował. Osaczyli go jak wilki owcę. Nawet mi go trochę żal.

George48 10.08.2008 20:54

Brawo Jacek! :) Polecam każdemu obejrzenie tego fragmentu... Jak ktoś to ma to niech to wrzuci, bo warto to posłuchać jak panowie ze stolicy "myślą"...

jaro1985r 10.08.2008 20:56

Tyle że Bednarz ma rację !!!! Oni są najmądrzejsi, to niech dadzą swoją kasę na klub i na transfery :/ Powiedzcie mi kogo Bednarz ma sprowadzić z naszej ligi za rozsądna cenę? Fanów Iwańskiego już chyba przytkało bo dać kilkaset Euro za zawodnika który nie grałby w podstawowej jedenastce Wisły.... Jedyny grojek to Majewski który kosztuje....3mln Euro, więc pozdro :/

podszywacz 10.08.2008 20:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez George48 (Post 583128)
Brawo Jacek! :) Polecam każdemu obejrzenie tego fragmentu... Jak ktoś to ma to niech to wrzuci, bo warto to posłuchać jak panowie ze stolicy "myślą"...

Ja tez polecam, niech każdy zastanowi się po stokroć zanim napisze następnym razem "Bednarz out!". Kolejny argument który mi się nasuwa dlaczego nie mamy transferów polskich zawodników: polscy zawodnicy albo chcą mieć pewne miejsce w składzie (w Wiśle na pierwszą 11 trzeba zapracować) a jeżeli mają już grzać ławę to wolą w klubie zagranicznym.

marcinarsenal 10.08.2008 21:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez jaro1985r (Post 583129)
Tyle że Bednarz ma rację !!!! Oni są najmądrzejsi, to niech dadzą swoją kasę na klub i na transfery :/ Powiedzcie mi kogo Bednarz ma sprowadzić z naszej ligi za rozsądna cenę? Fanów Iwańskiego już chyba przytkało bo dać kilkaset Euro za zawodnika który nie grałby w podstawowej jedenastce Wisły.... Jedyny grojek to Majewski który kosztuje....3mln Euro, więc pozdro :/


jaro... - Jodłowiec, Hernani, Bartczak, Pawłowski, był Lewandowski - wybór jest, ale nie ten temat.


Przychylam się do prośby, by wrzucić kawałki L+, również chciałbym zobaczyć Bednarza w takiej roli :))

SpoXsteR 10.08.2008 21:02

Co w skrocie powiedzial Bednarz
cos redaktorokom?



niestety nie mam jak obejrzec tej ligi +

podszywacz 10.08.2008 21:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez SpoXsteR (Post 583138)
Co w skrocie powiedzial Bednarz
cos redaktorokom?



niestety nie mam jak obejrzec tej ligi +

Panowie redaktorzy zachowywali się jak większośc histeryków "dlaczego nie ma transferów" a Pan Bednarz w mistrzowski sposób im to wytłumaczył. To trzeba obejrzeć, nie da się tego przekazać tekstem.

regan 10.08.2008 21:08

W dalszym ciagu jestem pewny, że Bednarz to najlepsza osoba jaka na tym stołku mogła obecnie być.
Ale im na koncu dogadał. Nie wiedzieli co powiedziec heheh Znaczy wiedzieli..."no dobra" :-)

Joe Cole 10.08.2008 21:09

Ale najważniejszego pytania nie było... Dlaczego nie ma transferów młodych zdolnych graczy, mniej znanych. Przecież Pawłowski gdzieś grał wcześniej przed Zagłębiem. I to jest pytanie do Jacka Bednarza krórego nikt nie zadał od paru tygodni...

Może dlatego że zmaówienie było inne. W tym wypadku jeżeli RN zamawia u dyrektora piłkarzy na których nas nie stać to Rada Nadzorcza działa wbrew interesowi spółki, albo inaczej Cupiał działa wbrew Cupiałowi.

filip_wislak 10.08.2008 21:09

Gdzie można będzie zobaczyć powtórkę tego odcinka ?? Może ktoś podać link... byłbym bardzo wdzięczny. Z góry wielkie dzięki.

matt_1906 10.08.2008 21:11

W skrócie

1.Bednarz zaporoponowal Radzie Nadzorczej 17 piłkarzy rzandego nie zaakceptowali
2. Dzis przyszlo oferta zatrudnienia za 1mln euro rocznie Diego Tristana
3.Lewndowski nie przyszedł bo trzeba by mu było płacic tyle co Brożkowi
4.Na Bałkanach piłkarze sa drożsi niz w Polsce lub tak samo drodzy
5.Wisła chciała kupić 3 zawodników z Polski jednak za kazdego z nich zyczono sobie 1,5mln euro
6.Zaglebie za Pawłowskiego zyczy sobie 2mln euro

jak sobie jeszcze cos przypomne to dopisze

Styk83 10.08.2008 21:24

Jutro bedzie w gazetach,Diego Tristan do Wisly :) czyli idzie z tego wywnioskowac ze nie bedzie juz transferow?

gigant 10.08.2008 21:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Styk83 (Post 583162)
Jutro bedzie w gazetach,Diego Tristan do Wisly :) czyli idzie z tego wywnioskowac ze nie bedzie juz transferow?

Łysy nie wykluczył, że jeszcze ktoś do Wisły trafi.

dynek.pl 10.08.2008 21:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez jaro1985r (Post 583124)
ale się wkur...em gdy oglądałem dzisiaj lige +, Ch.. obchodzi tych dwóch pajaców co Cupiał chce zrobic z pieniędzmi. Chce kupić zawodnika za 5mln euro to kupi, nie to nie i ch.. im do tego !!! Szanowałem ich ale teraz to przesadzili. Wisła zdobyła mistrza i jest najlepsza a oni niech się martwią o innych żeby byli konkurencją dla Wisły bo w ostatnim sezonie to mieli g...o do powiedzenia. Prosze o wyrozumiałość ale nie wytrzymałem jak słyszalem ich rozmowę o WIELKIEJ WIśLE !!!

Haha. Bo na Wisle to nie mozna zlego slowa powiedziec ?? Co moze mieli sie rozplywac nad gra Wisly z Beitarem czy w poprzednim sezonie i ogolnie lizac sie po fiutach. Zapytali o to co interesuje ludzi i dobrze, ze go przycisneli bo przynajmniej wiemy jak to wszystko wyglada i ,ze transferow nie bedzie.

Swoja droga Jacek to wzorowy pracownik. Mimo, ze sie nie zgadza to borni polityki klubu - poprostu mecenas Bednarz :)

Joe Cole 10.08.2008 21:30

Taka prawda że nasze kluby nie mają szans w rywalizacji z wielkimi. Ceny są duże.

Musimy szukać sami wsród niewypromowanych bo nikt nam nawet za średnią cenę nie sprzeda.
Ja pytam dlaczego nie ma więcej Jirsaków.
Dlaczego nikt mi na to pytanie nie odpowiada.

Nie jest wystarczający na Wisłę? Czy co?
Nie da się Jirsaka jeszcze jednego kupić czy nie ma takich za 800 tys Euro?

matt_1906 10.08.2008 21:36

Chociaż oglnie popieram to co mówi Bendarz to jedno mnie tylko zastanawia najpierw mówi ze nie stać nas na duże gotówkowe transfery,a nawet pilkarzy za darmo z duzym kontraktem, a a zachwile ze nie bedziemy kupowac zawodnikow którzy nie beda od razu w pierwszym skladzie wg mnie to sie wyklucza

gigant 10.08.2008 21:47

Na koniec rzucił,że za Nei'a, mają jeszcze trzy nazwiska. Ogólnie mówił tyle co mógł, a że mógł niewiele, to jak lojalny pracownik starał się "nie działać na szkodę spółki".

Styk83 10.08.2008 21:49

Oby nie bylo to zucone na wiatr i udalo sie dopiac jakis dobry transfer.

Joe Cole 10.08.2008 21:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez matt_1906 (Post 583169)
Chociaż oglnie popieram to co mówi Bendarz to jedno mnie tylko zastanawia najpierw mówi ze nie stać nas na duże gotówkowe transfery,a nawet pilkarzy za darmo z duzym kontraktem, a a zachwile ze nie bedziemy kupowac zawodnikow którzy nie beda od razu w pierwszym skladzie wg mnie to sie wyklucza

Wiesz co osobiście to wolę żeby sito było większe niż jeżeli miałby przyjść znowu jakiś pajac co będzie brał kasę a nie będzie grał...

Przynajmniej na razie. Jest jeszcze Baretto. Chłopaki się wyrobią i rundę przetrwamy. Myślę że Bednarz miał co innego obiecane dlatego szukał tak jak szukał.

A nie jest powiedziane że nie zaproponował piłkarzy o charakterystyce Jirsaka(młodość, talent) których rada nadzorcza z uwagi na 800 tys Euro nie zaakceptowała co uważam za błąd.

Napewno nie wszystkie transfery szły w milionach Euro. Na razie na miliony Euro nas nie stać. Ale za kwoty ok 800tys po prostu musimy takich piłkarzy kupować. Bo inaczej nie mamy prawie wogóle szans na wzmocnienie.

regan 10.08.2008 21:57

Jedyna nadzieja... młodzierz szkółka, talenty

matt_1906 10.08.2008 21:57

Jeszcze aporo Nei'a. Nei ciągle podnosił warunki kontraktu jakich rząda mimo to Wisła była w stanie zrealizowac jego rządania pod warunkiem kontraktu motywacyjnego, jednak Nei chcial miec całośc zagwarantowaną. wg Bednarza ten temat jest juz zamknięty.

Podobno są jeszcze 3 transfery w przygotowaniu (nic nie obiecywał,może wypalą,może nie)

czesiu 10.08.2008 22:02

Bednarz pozytywnie mnie zaskoczył. Ten czlowiek to jedna z lepszych inwestycji Cupiała. Nie opowiada głupot - jest realistą.

Santiago 10.08.2008 22:13

Witam. Nie miałem możliwości oglądnięcia programu. O co chodzi dokładnie z Diego Tristanem?

Pozdrawiam!

matt_1906 10.08.2008 22:16

Bednarz tłumacząc że piłkarze z karta na reku albo sa starzy albo wymagaja dużych kontraktów,i w koncu po chwili kurtuazji chyba niechcacy powiedzial ze dzis jakis menager zaproponował Wiśle Diego Tristana,i jeżeli dadzą mu kontrakt na poziomie miliona euro to Tristan przyjezdza do Krakowa i gra dla Wisly

czesiu 10.08.2008 22:16

Kosztuje 1 mln E czyli mniej niż zawodnicy z naszej ligii, jest tylko mały problem, zby grał w Wiśle chce zarabiać też 1 mnl E.

Kamson 10.08.2008 22:19

Oglądacie "szybką piłke"? Jak dla mnie magazyn 10 razy lepszy od "OE" w tvnie. Nie jest taki pro Legijny :D

Nagrywa go ktoś? Jeśli tak to prosze o wrzucenie przynajmniej całego skrótu z meczu Wisły. Najbardziej zależy mi na samiutkim początku...
I podbijam prośbe odnośnie wrzucenia Ligi+ z Bednarzem.


Cytat:

Pierwotnie napisane przez radekogi (Post 583207)
a według mnie ten program "szybka piłka" to kompromitacja. 3 "ekspertów", czyli wylansowany dziennikarzyna, szczęsny który potrafi opowiadac tylko żenujące żarciki i szydzić ze wszystkiego tylko nie siebie i ten trzeci koleś który opowiada takie głupoty że aż sie gotuje w środku. moim zdaniem program tak samo denny jak rok temu.

Już wole takich eksperótw niż Surme, Vukovicia czy Urbana ;)

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dymek_nhs (Post 583220)
Jak dla mnie magazyn nie pro legijny to L+ ale wolę tą niedzielną Extra :D Można się pośmiać, nie nadają na nikogo, szkoda tylko ze kontrowersji nie prowadzi już p.Ryszka tylko dali jakiegoś zgreda

Gdybym miał C+ to inna rozmowa...

radekogi 10.08.2008 22:26

a według mnie ten program "szybka piłka" to kompromitacja. 3 "ekspertów", czyli wylansowany dziennikarzyna, szczęsny który potrafi opowiadac tylko żenujące żarciki i szydzić ze wszystkiego tylko nie siebie i ten trzeci koleś który opowiada takie głupoty że aż sie gotuje w środku. moim zdaniem program tak samo denny jak rok temu.

dymek_nhs 10.08.2008 22:39

Jak dla mnie magazyn nie pro legijny to L+ ale wolę tą niedzielną Extra :D Można się pośmiać, nie nadają na nikogo, szkoda tylko ze kontrowersji nie prowadzi już p.Ryszka tylko dali jakiegoś zgreda

Wojtas 10.08.2008 22:51

Morał z Ligi+ Extra taki ze Bednarz to wlaciwa osoba na wlasciwym miejscu.


Rozsadny, mądry poukladany,twardo stąpajacy po ziemi facet z ktory ma dystans do siebie i swojego zawodu.Naprawde gada tak do rzeczy ,ze az sie chce go sluchac co jest rzadkoscia wsrod ludzi na jego stanowiskach.
No poprostu wzor sumiennego pracownika,i daj Boze zeby byl w tym klubie jak najdluzej.



A ten magazyn szybka Pilka to poziomem coraz bardziej rowna do tvn-nowskiej Orange,2 prowadzacych pytajacy o jakies glupoty(ktos jeszcze nietrawi red.Patyry?/),i 3 na te glupoty odpowiadajacyh jeszcze glupiej.A gdzie tu jakas normalna ,powazna dyskusja np o grze Wisly we srode...naprawde zal bylo to ogladac.\Jedyny plus to wiekszy obiektywizm programu.


Cytat:

1.Bednarz zaporoponowal Radzie Nadzorczej 17 piłkarzy rzandego nie zaakceptowali
2. Dzis przyszlo oferta zatrudnienia za 1mln euro rocznie Diego Tristana
3.Lewndowski nie przyszedł bo trzeba by mu było płacic tyle co Brożkowi
4.Na Bałkanach piłkarze sa drożsi niz w Polsce lub tak samo drodzy
5.Wisła chciała kupić 3 zawodników z Polski jednak za kazdego z nich zyczono sobie 1,5mln euro
6.Zaglebie za Pawłowskiego zyczy sobie 2mln euro
7.Matusiak był za darmo
8.Empoli NIC nie pytalo w sparwie dezertera Kokoszki.Wisla mzoe nawet zabiegac o jego dyskwalifikacje,w kazdym razie chce odszkodowanie .

regan 10.08.2008 22:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez radekogi (Post 583207)
a według mnie ten program "szybka piłka" to kompromitacja. 3 "ekspertów", czyli wylansowany dziennikarzyna, szczęsny który potrafi opowiadac tylko żenujące żarciki i szydzić ze wszystkiego tylko nie siebie i ten trzeci koleś który opowiada takie głupoty że aż sie gotuje w środku. moim zdaniem program tak samo denny jak rok temu.

nie gadaj, przynajmniej nie ma tam już tego okularnika, ps Salak. Troche lepszy ten program, i bardziej obiektywny. Najbardziej mnie rozśmiesył gość, twierdząc, ze Brożek napewno nie zagra mając kontuzje, widac gość doinformowany, nie ma to jak manipulacja faktami. Najbardziej mnie rozbiło jak usłyszałem głos z meczu Wisły pod relacją z meczu Śląsk- Lechia Śląsk strzela bramke a tam Wisła Kraków aejajajao hahaha

P. s zmieńcie tytuł...tematu

Ogryzek 10.08.2008 22:55

Dla mnie "Szybka piłka" jest 10 razy lepsza od tego proleginego badziewia z tvn! Nie ma dyskusji! Jak ktoś tego nie widzi i nie słyszy...... to szczerze współczuje:D

Przynajmniej starają sie być obiektywni. A to juz dużo!

Johnny B 10.08.2008 22:57

No bez przesady, ten cały magazyn Szybka Piłka był żenujący.
Nie przepadałem za ORange Legia Ekstraklasa, ale tam była jakaś MERYTORYCZNA dyskusja, a tu nie dadzą szanowni panowie Patyra i Iwański nic ekspertom powiedziec.

Największy kiks kolejki : "Szybka piłka"
No i jeszcze ten tekst Szczęsnego:

Z szarańczą na Wisłę, to jak z Motyka na księżyc :D

Colin 10.08.2008 23:09

Wg. mnie jedynym plusem tego programu jest większy objektywizm, ale jeśli chodzi o to jak opowiada o kolejce to jest nawet gorszy niż ten w tvn. Rzeczywiście goście nie mający wiele do powiedzenia, z wyjątkiem chyba dziennikarza (nieokularnika), bo okularnik nie miał nic do powiedzenia (Błoński) a Szczęsny silił się na nieciekawe docinki. Iwański wg. mnie jest jednym z najgorszych komentatorów i też nie ma zbyt wiele do powiedzenia. Patyra próbuje już bardziej zagaić rozmowę, ma ponadto pogodne usposobienie. Generalnie program wydał mi się dosyć bełkotyczny, niewiele z niego zapamiętałem, szybko mówią (żeby pokazać że nowa, szybsza, lepsza formuła programu ??), niewiele ciekawego analizują bardzo krótko. Rzeczywiście magazyn OE miał tą przewagę, że przynajmniej był śmieszny i analizy były bardziej wciągające. Tutaj wszystko na szybkiego, nawet nie można złapać myśli i bełkotycznie. Zawiodłem się ;(

KOMINEK 10.08.2008 23:14

A nie mieliście takiego wrażenia że Bednarz tak dobrze wypadł i mówił wprost bo rozstaje się z klubem

WILU TS 10.08.2008 23:20

Dokładnie,on tam dobrze wie swoje,nie mówiłby aż tylu szczegółów,z reguły był dosyć skryty a tu ni z gruchy ni z pietruchy długi monolog o transferach budżecie...


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 13:07.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl