Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Jak? Gdzie? Kiedy? (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=16)
-   -   "Narzędzia fanatyka" (czapki, rękawiczki i inne gadżety ) - Wiślacki Świat, Fanatyk (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=1964)

zidanemarcin 30.05.2009 12:17

A wam ta strona dziala ?

Mistel 30.05.2009 15:17

Nie działa

PrzemyślABG 05.07.2009 13:10

Czy będzie nowy krój koszulek meczowych na sezon 09/10 ?

w0lno. 05.07.2009 13:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PrzemyślABG (Post 756819)
Czy będzie nowy krój koszulek meczowych na sezon 09/10 ?

W sezonie 09/10 będziemy grać w strojach z poprzedniego sezonu.
Nowy model koszulek będzie przygotowany dopiero za rok ;)

blumQ 10.07.2009 19:46

Witam wszystkich.
Jest to mój pierwszy post więc proszę o wyrozumiałość.
Chcę kupić te 4 rzeczy:
1) http://www.tswisla.eu/k48/BLUZA-Z-KA...AZDA,p798.html
2) http://www.tswisla.eu/k64/T-SHIRT-NA...FANI,p664.html
3) http://www.tswisla.eu/k89/FROTKA-TS-WISLA,p909.html
4) http://www.tswisla.eu/k40/W_I_S_L_A,p731.html#
No i teraz prosiłbym o opinie dotyczące tych gażdzetów, jakiej są jakości(głównie chodzi mi o pierwsze 3 rzeczy, bo wiadomo szalik to szalik, jest chyba dwustronny nie?), czy się opłaca itp.
Mieszkam daleko od Krakowa, dokładnie w Chojnicach na Pomorzu, dlatego chciałem założyć konto i kupić o z tego sklepu, ile mniej więcej zapłacę za przysyłkę i czy nie lepiej by się mi opłacało jakby kupił mi to znajomy w Krk i sam przesłał do mnie pocztą.
Co do bluzy i koszulki chciałbym się dowiedzieć czy dobrze leżą i czy nie są czasem jakoś rozwlekłe czy jak, bo na fotkach całkiem fajnie wyglądają ale różnie może być. No i prosiłbym jeszcze o napisanie mi jak się mierzy obwód klatki piersiowej, bo jak sobie mierzę to mam około 90 cm, a tutaj rozmiar M, którą chcę zakupić ma 52 cm, czyli, co mam mierzyć tylko z przodu czy jak?
Mam nadzieję, że rozwiejecie moje wszelkie wątpliwości i z góry dziękuję.
Pzdr.

Mistel 11.07.2009 14:13

Co do bluzy to lepiej kup nieco większą. Ja kupiłem kiedyś "Wierność" która pasowała jak ulał a teraz (nie wiem czy tak urosłem czy przez niewłaściwe pranie) jest trochę za mała. Bluza a kapturem może być trochę większa i głupio to nie wygląda.

Szal BDB jakość, wytrzymały, dobrze się pierze.

Koszulki TS-u są średnie, dużo bardziej wolę te Umbro Wisły SA (materiał dużo lepszy). Prasowani się jednak trzymają nawet dość (chociaż zależy jak się użytkuje, "Wierność" mi się "połamała" za to Henryk Reyman się trzyma jak nowy)

Frotki nie komentuję bo raz że nie miałem w ręce, a dwa 10 zł to raczej sprawy groszowe przy ogólnych kasztach wszystkiego.

Pozdrawiam

rafiABG 23.07.2009 22:14

czy są dostępne w Fanatyku koszulki polo ?

Kordel 27.07.2009 14:42

http://www.tswisla.eu/k64/Jestesmy-D...nowa,p906.html
Co sadzicie o tej koszulce?Jak ona przedstawia sie materiałowo,typowe 'made in China'?,pranie? itd?

DARYLKA 27.07.2009 16:32

w FANATYKU jest dużo rodzaji POLO

Tshirt - to nie typowe MADE IN CHINA, nadruk nie jest wgrzewany jak na innych tshirtach

PauL 11.08.2009 12:48

W wakacje Fanatyk jest otwarty w tych samych godzinach co zawsze, czyli od 10 do 18 (po-pt) ?

Hardcore1906 11.08.2009 12:59

Czy w Fanatyku jest dostępna kurtka sztormiak ??

WiślakMyślenice 14.08.2009 17:05

PauL, owszem, otwarta w tych samych godzinach.
Hardcore1906, wejdź na stronę fanatyka i wyślij maila z zapytaniem czy mają, czy też nie.

Pozdrawiam ;]

DARYLKA 18.08.2009 16:30

w tym momencie nie ma wszystkich rozmiarów ale ogólnie są one w sprzedaży cały czas.

sklep czynny od 10.00 - 18.00 nie tak jak było kiedyś od 9.00 :P

Jaroo1 26.08.2009 10:03

Czy ktos wie gdzie mozna zamowic taka koszulke:
http://www.tswisla.eu/k64/WISLA-MISTRZ-2009,p940.html

tylko ze w mniejszym rozmiarze...
Nie kazdy ma w klacie 90 pare cm i co tu mowic np na mnie taka koszulka w rozmiarze L by wygladała komicznie ;/
Troche mało tych skali jest, chyba nikt nie mysli o nizszych i mniej tegich Wislakch :D

DARYLKA 26.08.2009 16:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jaroo1 (Post 784722)
Czy ktos wie gdzie mozna zamowic taka koszulke:
http://www.tswisla.eu/k64/WISLA-MISTRZ-2009,p940.html

tylko ze w mniejszym rozmiarze...
Nie kazdy ma w klacie 90 pare cm i co tu mowic np na mnie taka koszulka w rozmiarze L by wygladała komicznie ;/
Troche mało tych skali jest, chyba nikt nie mysli o nizszych i mniej tegich Wislakch :D

rozmiary są od S - XXL

Jaroo1 26.08.2009 16:51

hmmm ale tutaj zaraz obok rysunku do wynoru sa tylko L i XL... ;>

elomike 26.08.2009 16:56

Ja jak byłem parę dni temu w Fanatyku tu były tylko L i XL. I pani w sklepie mówiła że raczej nie będzie innych. Także Jaroo1 musisz przytyć.

Jaroo1 26.08.2009 17:18

No trudno, nie bede tył :P bede smiesznie wygladał w tej koszulce ale bede ją miał :D hehe

Hector 28.08.2009 10:16

Witam
Czy dostanę, a jak tak to gdzie pościel Wisełki (Kraków lub Wysyłka)?

Z góry dziękuję za pomoc :)

Mistel 28.08.2009 13:10

Chyba już nie ma w sprzedaży. Poszukaj w "Fanatyku" w hali, albo w "Wiślackim świecie" ale nie gwarantuję że są, bo ostatnio chciałem sobie kupić (drugą już) i mówili że nie mają.

DARYLKA 29.08.2009 16:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez elomike (Post 784871)
Ja jak byłem parę dni temu w Fanatyku tu były tylko L i XL. I pani w sklepie mówiła że raczej nie będzie innych. Także Jaroo1 musisz przytyć.


wcale nie prawda, Pani z FANATYKA napewno nie mówiła, że raczej nie będzie.
Będą tylko w późniejszym czasie bo trzeba je uszyć i wyhaftować..

Pościeli nie ma i raczej w najbliźszym czasie nie bedzie.
Chociaż nigdy nicnie wiadomo.

tranceaddict 01.09.2009 00:20

Gdzie kupie jakies polowki ?? Najlepiej jakby zdjecia byly, bo widze ze w Fanatyku zadnych nie ma, czy wogole jakies nowosci sa w sklepiku a nie ma na stronie. Tak samo z Wislackim Swiecie, nie wiem kiedy ostatnio oni aktualizowali ich stronie bo widze ze caly czas ten sam asortyment maja chyba od zeszlego roku procz Mistrz Polski 2009, a znajac zycie polowy z tego towaru nie ma.

Prosze mi nie pisac przyjezdz zobacz itd bo mnie takie odpowiedzi mnie nie satysfakcjonuja

DARYLKA 01.09.2009 09:39

Są polówki - prosze przyjść i zobaczyć.

Hamas_kr 01.09.2009 10:27

Z Toronto troche daleko, żeby sobie ot tak wpaść i obejrzeć... ;)

DARYLKA 01.09.2009 14:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Hamas_kr (Post 787735)
Z Toronto troche daleko, żeby sobie ot tak wpaść i obejrzeć... ;)


to ja nie wiem gdzie kto mieszka ;)
Zawsze można napisać maila lub zadzwonić :-)

Hamas_kr 01.09.2009 15:24

Zawsze też można aktualizować strone... :) Oczywiście o ile komuś zależy sprzedaży sporej rzeszy fanów z poza okolici Krakowa. Ale nie wnikam w polityke sprzedaży... ;)

DARYLKA 01.09.2009 18:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Hamas_kr (Post 787948)
Zawsze też można aktualizować strone... :) Oczywiście o ile komuś zależy sprzedaży sporej rzeszy fanów z poza okolici Krakowa. Ale nie wnikam w polityke sprzedaży... ;)

Zalecam nie wnikanie.

Gdyby zależało to od Pań w sklepiku strona byłaby aktualizowana z każdymi nowościami :-)

Jaroo1 01.09.2009 18:42

No i to jest wielka bolaczka naszego klubu. Niby ma byc profesjonalny a nikt nie mysli o tym zeby przez internet działac, czyli tak jak tutaj padł pomysł czestego aktualizowania oferty w sklepach i jak wczesniej bylo wiele razy pisane sprzedazy biletow online. Niestety chyba w Wsile nie ma madrej glowy ktora domyslilaby sie ze w XXI wieku, w dobie internetu moznaby bardzo wykorzystac potencjał WIsły ktory jest ogromny poza terytoriami Krakowa czy Małopolski, Wisła to nie tylko ludzie z Krakowa ale tez wielu fanow z całej Polski, gdyby tak ktos zadbal o tych fanow, gdyby była psrzedaz biletow online, aktualna oferta w sklepach internetowych to by wiele na tym Wisła zyskała, na renomie, na popularnosci, na wizerunku, stałaby sie bardziej profesjonalnym klubme, nie mowie juz ow zgledach finansowych ale coz, kto ma sie kasy nachapac to sie nachapie i jakies tam udziwnienia przez internet nikomu nie sa przeciez potrzebne ;/

tranceaddict 01.09.2009 19:39

Ja ubolewam wlasnie najbardziej nad naszymi sklepikami ze wogole maja taki cienki asortyment, w porownaniu do innych klubow, nie mowie tutaj o Barcelonie itp bo wiadomo inny polka, ale jednak naprzyklad w Poznaniu maja o wiele wiekszy wybor rzeczy i sa aktulizowane te rzeczy jak przychodza odrazu chyba a nie tak jak u nas raz na rok albo dwa razy na rok. No ale coz trudno mowic, chociaz widac ze Darylka proboje dzialac i pomagac jak sie da w sprawie Fanatyka.

Arkas 01.09.2009 22:25

Mam nadzieję, że jak już zbudują cały stadion, to będzie wreszcie jakiś sklep z prawdziwego zdarzenia z gadżetami w ilości większej tak z 2,3 razy. Bo obecnie WŚ to nie ma co ukrywac kicha. U mnie kiosk ruchu ma taką samą objętosc jak oficjalny sklep Mistrza Polski.
A jeszcze bardziej zajebiście by było, jakby w sklepie pod trybuną czy gdzie on tam będzie, będą znajdowac się nie tylko gadżety SA, lecz również z "czystym" herbem. Ale, marzenia:)

DARYLKA 02.09.2009 09:52

Niestety rzeczy w naszym sklepie jest mnóstwo ale sa gusta i guściki - każdy prosi o coś innego.
Np. Damskich bluzek jest BARDZO DUŻO ale i to się nie podoba.

Co do sklepików innych klubów to prawda mają wspaniałe rzeczy ale jeśli zajrzycie do naszego sklepiku - FANATYKA - też mamy bardzo dużo rzeczy, szczególnie jeśli chodzi o szkło - do wyboru do koloru -, zegary, szale, breloki, długopisy, maskotki, poduszki.

Nad czym jednak ubolewam to pościel i ręczniki.. no ale to już siła wyższa..

DARYLKA 02.09.2009 09:53

Jeśli macie ogólnie jakieś propozycje to prosze piszcie je tu w tym temacie :-)

PAC 03.09.2009 10:38

Jeżeli chodzi o mnie to czekam na zdecydowanie większy wybór smyczek. Fajną rzeczą są też magnesy np. na lodówkę, widziałem coś takiego u Widzewa i Zawiszy i wyglądało to super. Powinny też być w przynajmniej minimalnej liczbie pamiątki Unii.

DARYLKA 03.09.2009 11:30

Ma być jakiś nowy wzór smyczy.
Najprawdopodobniej będzie jakaś koszulka i może szal Unii.

PAC 03.09.2009 13:22

Czyli tak naprawdę nie wiadomo czy to będzie bo to są tylko plany.

DARYLKA 03.09.2009 16:16

bedą tylko nie wiemy kiedy - nie mogę podać daty.

damianol1991 03.09.2009 16:19

Dla mnie osobiście brakuje wiślackiego koca...

damianol1991 03.09.2009 16:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Hector (Post 785903)
Witam
Czy dostanę, a jak tak to gdzie pościel Wisełki (Kraków lub Wysyłka)?

Z góry dziękuję za pomoc :)

oooo i pościel także bym kupił:-D

DARYLKA 03.09.2009 20:31

polo męskie:

http://img140.imageshack.us/img140/1...3092009597.jpg

http://img196.imageshack.us/img196/7...3092009599.jpg

polo damskie:

http://img57.imageshack.us/img57/681...3092009598.jpg

DARYLKA 15.09.2009 13:56

macie jakieś propozycję na bluzy?


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:16.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl