![]() |
Skorża sugeruje, że to nie Kokoszka samodzielnie się tak wypowiedział jednak tak czy owak chłopak w Wiśle już raczej skończony. Należy dać mu odejść, jeśli on ma rację z kontraktem to obejdziemy sie drobnymi za niego, jeśli się pomylił to i tak wiele więcej nikt nie zapłaci. Szkoda kasy na niego wydawać w Austrii na zgrupowaniu.
|
Cytat:
|
Dzisiaj o godz. 11-00 miałem możliwość rozmowy z Jakubem Błaszczykowskim, spotkałem go notabene przed egzaminem, na parkingu od razu zwróciło uwagę na mnie audi Q7 na blachach Dortmund, przed egzaminem spytałem Błaszczykowskiego, kiedy wraca do Wisły i potwierdził, że wróci w przyszłości z uśmieszkiem na twarzy. Nie powiem przyniósł szczęście, bo egzamin zdany.
P.S. Z dziewczyną był. :-) |
Cytat:
Woli poczekac do indywidualnej rozmowy, niz wyciagac pochopne wnioski i chwała mu za to. Szkoda tylko ze Kokoszka to frajer jakich mało. A idzże w ****, do 7 ligi pakistanskiej |
http://90minut.pl/kariera.php?id=8350
Sto lat Tomek ! |
Cytat:
|
Tomuś wszystkiego najlepszego moj Ty ulubiencu :D
|
Tutaj coś a propos Tomka Dawidowskiego, ciekawy artykuł:
http://www.weszlo.com/news/400 |
Wie ktoś co się dzieje Barreto? Kiedy dojedzie na zgrupowanie?
|
http://www.one.co.il/Article/119265.html już było w jednym temacie, ale filmiki (do odtworzenia w Iexplorerze, jak komuś nie chodzi) dają pewną szansę na uśmiechy na twarzach :D
|
Cytat:
|
Cytat:
Skoza mnie milo zaskoczyl po angielsku a Lobodzinsk i Pawelek nie powinien zaczynac wywiadu:) http://www.weszlo.com/news/462 |
Jest taki facet - Zbigniew Nowak, bioenergoterapeuta. Reklamuje się hasłem: "ręce, które leczą".
http://www.nowak.pl/ Cóż, u nas jest ktoś będący całkowitym przeciwieństwem Nowaka. Czy to przypadek? http://www.wislakrakow.com/www/showa...rticleid=18392 dwaj zawodnicy, którzy mieli kontakt z rękami tego delikwenta wrócili już do domu. Nie dość, że sam piłkarz jest kontuzjogenny, to jeszcze zaraża innych. Dramat. |
Chory czy zdrowy Lobodzinski... a co za roznica.
|
Taka, że na prawym skrzydle szaleć będzie Gołoś.
Tak, szaleństwo (chaos) to właściwe określenie. |
W ramach ciekawostki. W komentarzach na głównej jest osoba, szeh, która po kazdym newsie o Kokoszce jak lew walczy o niego, o jego dobre imię. Być może to ktoś z rodziny, może przyjaciel ... Kawałek zacytuję.
Cytat:
|
Chyba wole chaos niz powietrze.
|
Cytat:
...może sam Kokoszka:lol: |
Cytat:
Co do Łobo, to mam nadzieję, że to nic poważnego, bo prawa flanka w wykonaniu Gołoś lub Dawidowski, może wywołać spore salwy śmiechu w Jerozolimie. |
Cytat:
|
Cytat:
|
|
Tomek często używa słowa "fajnie"....wiec fajnie ze dobrze sie czuje bo ma chłop potencjał:)
|
Nareszcie jakiś ciekawy artykuł w Wiśle a nie tylko straszenie jak to Wisła się "osłabia" przed kw.LM
Cytat:
|
|
Cytat:
Akurat ja mu współczuje. Ale jeśli ten sezon znowu mu sie nie uda, to chyba sam odejdzie... |
Cytat:
|
Sobolewski asystentem z sercem
Cytat:
|
dobrze sie takie rzeczy czyta. Jest pewnosc ze w nierozowej sytuacji bedzie mial kto podbiec i "zmotywowac" kolegow do wiekszego wysilku. :)
|
Cytat:
Radek szacunek za Twoje podejście do Wisły i życia. PS: Bramki z niemal linii końcowej strzelonej Piekutowskiemu Ci nie zapomnę :P <żart> |
Posłuchajcie jak Ilie super mówi po polsku i jakim jest mądrym piłkarzem.
http://pl.youtube.com/watch?v=Eo7BFaCA1K8 http://pl.youtube.com/watch?v=bEztBZuz8zU&feature=related |
świetny wywiad. ;) "podobało mi się rzucić na murawę" :D
z Ilie naprawdę równy gość jest, fajnie by było jakby dano mu więcej szans w tym sezonie, w PP, w PE.. |
Też jestem ciekaw...
Cytat:
|
ale z Kantorskim jest ten spokój że ma juz polskie obywatelstwo:) także mogą mu zabierać to włoskie :D
|
Piotr Cwielong walnol 2 brameczki przeciwko Odrze ,chlopak sie rozkreca:) szkoda ze nie zostal u nas skoro mamy problemy ze skladem.
|
Najbardziej wkurza mnie to ze ludzie sie czepiaja Łobodzińskiego ktory mial slabszy sezon.
To ja wam powiem tak: Zieńczuk tez strzelal odrazu bramki jak na zawolanie?! Ile go tu osob zjechalo a nagle nie wyobrazaja sobie skladu bez Zienia. Tak sie wszyscy zachwycali Transfrem Wojtka do Wisły! A teraz co nagle zobaczyli ze gosc jest slaby po jednej rundzie?! Zobaczymy co Wojtek pokaze w tym sezonie i wtedy mozna go oceniac! |
Najlepsze jest to że nikt nie zwraca uwagi na kontuzje Wojtka zarówno w okresie przygotowawczym przed poprzednia rundą jak i w jej trakcie. To przeciez na prawde nie pomaga w utrzymaniu wysokiej formy.
|
Cytat:
Nie straszcie że Łobodziński będzie jak Zieńczuk, który zaczął grać po 3 sezonach, gdy się lepszy rywal od niego pojawił. |
Cytat:
wszystko fajnie, ale nie pisz, ze wszyscy. |
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 02:47. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl