Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Nasi piłkarze – fakty, opinie, komentarze / ploteczki, auta, tatuaże ;-) (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=1627)

jerry.lii.lewis 26.06.2008 08:25

Skorża sugeruje, że to nie Kokoszka samodzielnie się tak wypowiedział jednak tak czy owak chłopak w Wiśle już raczej skończony. Należy dać mu odejść, jeśli on ma rację z kontraktem to obejdziemy sie drobnymi za niego, jeśli się pomylił to i tak wiele więcej nikt nie zapłaci. Szkoda kasy na niego wydawać w Austrii na zgrupowaniu.

ypeeh 26.06.2008 08:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez jerry.lii.lewis (Post 557270)
Skorża sugeruje, że to nie Kokoszka samodzielnie się tak wypowiedział jednak tak czy owak chłopak w Wiśle już raczej skończony. Należy dać mu odejść, jeśli on ma rację z kontraktem to obejdziemy sie drobnymi za niego, jeśli się pomylił to i tak wiele więcej nikt nie zapłaci. Szkoda kasy na niego wydawać w Austrii na zgrupowaniu.

To chyba nie było by najlepsze rozwiązanie, bo w gruncie rzeczy osiągnął by to, co zamierzał. Jak raz sobie pozwolimy na takie wymuszanie wobec klubu, to inni zawodnicy też mogą w przyszłości się tak zachować. Trzeba odsunąć go na 1/2 roku od pierwszej drużyny, niech płaci za swoją głupotę.

_ukoL 27.06.2008 11:43

Dzisiaj o godz. 11-00 miałem możliwość rozmowy z Jakubem Błaszczykowskim, spotkałem go notabene przed egzaminem, na parkingu od razu zwróciło uwagę na mnie audi Q7 na blachach Dortmund, przed egzaminem spytałem Błaszczykowskiego, kiedy wraca do Wisły i potwierdził, że wróci w przyszłości z uśmieszkiem na twarzy. Nie powiem przyniósł szczęście, bo egzamin zdany.

P.S. Z dziewczyną był. :-)

szprotson 27.06.2008 11:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez jerry.lii.lewis (Post 557270)
Skorża sugeruje, że to nie Kokoszka samodzielnie się tak wypowiedział jednak tak czy owak chłopak w Wiśle już raczej skończony. Należy dać mu odejść, jeśli on ma rację z kontraktem to obejdziemy sie drobnymi za niego, jeśli się pomylił to i tak wiele więcej nikt nie zapłaci. Szkoda kasy na niego wydawać w Austrii na zgrupowaniu.

Skorża raczej nie sugeruje, tylko bardzo mądrze odpowiada.

Woli poczekac do indywidualnej rozmowy, niz wyciagac pochopne wnioski i chwała mu za to.

Szkoda tylko ze Kokoszka to frajer jakich mało.
A idzże w ****, do 7 ligi pakistanskiej

piter116 28.06.2008 23:53

http://90minut.pl/kariera.php?id=8350
Sto lat Tomek !

PvD 29.06.2008 01:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez piter116 (Post 558604)

+ Bogusław Cupiał :-p

klusek106 29.06.2008 12:30

Tomuś wszystkiego najlepszego moj Ty ulubiencu :D

michalo28 29.06.2008 14:32

Tutaj coś a propos Tomka Dawidowskiego, ciekawy artykuł:
http://www.weszlo.com/news/400

w0lno. 05.07.2008 23:31

Wie ktoś co się dzieje Barreto? Kiedy dojedzie na zgrupowanie?

gdsmk 06.07.2008 11:26

http://www.one.co.il/Article/119265.html już było w jednym temacie, ale filmiki (do odtworzenia w Iexplorerze, jak komuś nie chodzi) dają pewną szansę na uśmiechy na twarzach :D

piter116 06.07.2008 11:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez gdsmk (Post 562936)
http://www.one.co.il/Article/119265.html już było w jednym temacie, ale filmiki (do odtworzenia w Iexplorerze, jak komuś nie chodzi) dają pewną szansę na uśmiechy na twarzach :D

Mi niestety ani na Explorerze ani na Mozilli nie działa... A ciekaw jestem angielszczyzny naszych chłopaków :]

Styk83 06.07.2008 14:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez piter116 (Post 562943)
Mi niestety ani na Explorerze ani na Mozilli nie działa... A ciekaw jestem angielszczyzny naszych chłopaków :]


Skoza mnie milo zaskoczyl po angielsku a Lobodzinsk i Pawelek nie powinien zaczynac wywiadu:)

http://www.weszlo.com/news/462

flamengista 07.07.2008 15:22

Jest taki facet - Zbigniew Nowak, bioenergoterapeuta. Reklamuje się hasłem: "ręce, które leczą".

http://www.nowak.pl/

Cóż, u nas jest ktoś będący całkowitym przeciwieństwem Nowaka. Czy to przypadek?

http://www.wislakrakow.com/www/showa...rticleid=18392

dwaj zawodnicy, którzy mieli kontakt z rękami tego delikwenta wrócili już do domu.

Nie dość, że sam piłkarz jest kontuzjogenny, to jeszcze zaraża innych. Dramat.

7 kotów 07.07.2008 15:34

Chory czy zdrowy Lobodzinski... a co za roznica.

flamengista 07.07.2008 15:44

Taka, że na prawym skrzydle szaleć będzie Gołoś.

Tak, szaleństwo (chaos) to właściwe określenie.

dorotja 07.07.2008 16:28

W ramach ciekawostki. W komentarzach na głównej jest osoba, szeh, która po kazdym newsie o Kokoszce jak lew walczy o niego, o jego dobre imię. Być może to ktoś z rodziny, może przyjaciel ... Kawałek zacytuję.
Cytat:

mial propozycje 50% podwyzki i przedluzenie kontraktu o 3 lata KPINA, a jakbys wiedzial jaki mial kontrakt, to bys sie wywrocil ze smiechu, ale to po jakims czasie bedzie wiadomo, Kokos przyszedl z karta w rece Wisla nie musiala nic placic,3 lata chodzil do liceum sportowego i przez rok rodzice musieli pokrywac wszystkie koszty,po roku Wisla placila szkole ale reszte musili placic rodzice i to taki klub zadajacy wysokiego odstepnego.a zobaczymy za ? lat kto ma racje szeh

7 kotów 07.07.2008 16:35

Chyba wole chaos niz powietrze.

Proud 07.07.2008 16:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dorotja (Post 563443)
W ramach ciekawostki. W komentarzach na głównej jest osoba, szeh, która po kazdym newsie o Kokoszce jak lew walczy o niego, o jego dobre imię. Być może to ktoś z rodziny, może przyjaciel ... Kawałek zacytuję.


...może sam Kokoszka:lol:

eye63 07.07.2008 16:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Styk83 (Post 562984)
Skoza mnie milo zaskoczyl po angielsku a Lobodzinsk i Pawelek nie powinien zaczynac wywiadu:)

http://www.weszlo.com/news/462

Powinni Cebanu wydelegować do wywiadu, zdążyłby go w pięciu językach udzielić ;)
Co do Łobo, to mam nadzieję, że to nic poważnego, bo prawa flanka w wykonaniu Gołoś lub Dawidowski, może wywołać spore salwy śmiechu w Jerozolimie.

Coach 07.07.2008 17:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez flamengista (Post 563427)
Taka, że na prawym skrzydle szaleć będzie Gołoś.

Tak, szaleństwo (chaos) to właściwe określenie.

Singlar może grać na prawej pomocy albo ewentualnie , na lewej obronie zagrałby Diaz , na lewej pomocy Zieniu a na prawej Piotrek Brożek

63.5 Kg 07.07.2008 18:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Coach (Post 563477)
Singlar może grać na prawej pomocy albo ewentualnie , na lewej obronie zagrałby Diaz , na lewej pomocy Zieniu a na prawej Piotrek Brożek

Kolego a co z rezerwa??Kto na niej usiadzie??

Tomek_TS 07.07.2008 21:59

Fajny wywiad z Tomkiem Jirsakiem.

http://www.wisla.krakow.pl/art.php?id=&news_id=4152

buczo1985 07.07.2008 22:51

Tomek często używa słowa "fajnie"....wiec fajnie ze dobrze sie czuje bo ma chłop potencjał:)

Zbychu 08.07.2008 16:15

Nareszcie jakiś ciekawy artykuł w Wiśle a nie tylko straszenie jak to Wisła się "osłabia" przed kw.LM

Cytat:

Jirsak nowym liderem Wisły
http://ekstraklasa.wp.pl/kat,32282,t...wiadomosc.html

Eustachy 09.07.2008 15:56

Jak widac, Andrzej sypie sie nieustannie

http://www.wislasoccer.com/news_item_9679.htm

Lon(TS)don 09.07.2008 17:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez michalo28 (Post 558807)
Tutaj coś a propos Tomka Dawidowskiego, ciekawy artykuł:
http://www.weszlo.com/news/400


Akurat ja mu współczuje.
Ale jeśli ten sezon znowu mu sie nie uda, to chyba sam odejdzie...

jerry.lii.lewis 10.07.2008 19:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 7 kotów (Post 563447)
Chyba wole chaos niz powietrze.

Chaosu można się przynajmniej bać - nie wiadomo gdzie ręka, a gdzie noga sie pojawi nagle ....

Maćko 11.07.2008 13:14

Sobolewski asystentem z sercem
Cytat:

Radosław Sobolewski jest na boisku prawą ręką szkoleniowca Białej Gwiazdy. Nikt nie potrafi mobilizować wiślaków tak jak on - czytamy na łamach "Przeglądu Sportowego".

Radosław Sobolewski jest liderem Wisły na boisku. W krótkich, żołnierskich słowach mobilizuje kolegów. - Przydaje się w trudnych sytuacjach - mówi Piotr Brożek. - To on daje pozytywny impuls, żebyśmy się nie poddawali, walczyli - dorzuca Andrzej Niedzielan.

Z "Sobolem" nie mogliśmy o tym porozmawiać, bo jedną z jego głównych zasad jest nie udzielanie oficjalnych wypowiedzi. Od lat wyznaje zasadę: pogadajmy, ale pod warunkiem, że jest to prywatna rozmowa. Gdy usłyszał, że będzie bohaterem niniejszego artykułu, złapał się za głowę. - O żesz... Nie rób mi tego! - skwitował ze śmiechem. Kontrastowa postać, dwóch ludzi w jednym. - Poza boiskiem to spokojny, cichy, opanowany gościu. Jednak gdy gra, jest sercem i szefem drużyny - tłumaczy Paweł Brożek, który w środowym sparingu z FC Kopenhaga dostał reprymendę od Sobolewskiego. Król strzelców ekstraklasy miał za złe kolegom, że nie kierują do niego celnych podań. Po którymś razie "Sobol" poradził mu, żeby bardziej skoncentrował się na grze.

I podania zaczęły trafiać do Brożka. - Nic się nie stało. Spięcia są w piłce czymś normalnym. Nie mówimy wtedy językiem z teatru. Jednak nigdy nie obraziłem się na Radka - zapewnia Brożek. Na środowym treningu doszło do znamiennej sytuacji. Wiślacy ćwiczyli warianty gry w ataku. Trener Maciej Skorża przekazał im, co mają zrobić.

Stojący najbliżej szkoleniowca Sobolewski uzupełnił szkoleniowca komendą: - Panowie, tylko strzelamy z pierwszej piłki!

Nieformalny asystent Skorży? - Aż tak bym tego nie nazwał. Prowadzimy zespół na zasadzie dialogu, słuchamy zawodników, a najbardziej tych doświadczonych. O ile liderem obrony jest Arek Głowacki, to pomocą i atakiem rządzi Radek. To fantastyczny zawodnik. Ma cechy przywódcze. Nigdy nie spuszcza głowy - kwituje drugi trener Rafał Janas.
Źródło: PS.

maRgrabkarz 11.07.2008 22:30

dobrze sie takie rzeczy czyta. Jest pewnosc ze w nierozowej sytuacji bedzie mial kto podbiec i "zmotywowac" kolegow do wiekszego wysilku. :)

PvD 11.07.2008 22:33

Cytat:

Z "Sobolem" nie mogliśmy o tym porozmawiać, bo jedną z jego głównych zasad jest nie udzielanie oficjalnych wypowiedzi
W najnowszej Forzy jest wywiad z Sobolem i w kilku poprzednich również. Więc tak niedokońca :)

Radek szacunek za Twoje podejście do Wisły i życia.

PS: Bramki z niemal linii końcowej strzelonej Piekutowskiemu Ci nie zapomnę :P <żart>

sayek89 14.07.2008 12:40

Posłuchajcie jak Ilie super mówi po polsku i jakim jest mądrym piłkarzem.

http://pl.youtube.com/watch?v=Eo7BFaCA1K8

http://pl.youtube.com/watch?v=bEztBZuz8zU&feature=related

Gucio25 14.07.2008 21:11

świetny wywiad. ;) "podobało mi się rzucić na murawę" :D
z Ilie naprawdę równy gość jest, fajnie by było jakby dano mu więcej szans w tym sezonie, w PP, w PE..

Pastor777 15.07.2008 12:23

Też jestem ciekaw...

Cytat:

Ujawnili gigantyczny przekręt

Gabriel Milito może być pozbawiony włoskiego obywatelstwa /AFP


Gabriel Milito, Maxi Lopez i Pablo Zabaleta. Co łączy tych trzech argentyńskich piłkarzy? Wszyscy są zamieszani w aferę paszportową i podejrzani o posiadanie sfałszowanego dokumentu potwierdzającego włoskie obywatelstwo. Afera ta zatacza coraz większe kręgi w Argentynie i możliwe, że jej skutki odczuje wielu piłkarzy grających w Europie.

Oprócz wymienionej trójki, około 150 piłkarzy jest prześwietlanych pod kątem posiadania fałszywych włoskich paszportów. Dokumenty mogły być masowo podrabiane, aby argentyńscy piłkarze mogli występować w Europie bez ograniczeń, jakie nakładane są na graczy spoza Unii Europejskiej.

Prokurator generalny w Argentynie, Norberto Oyarbide prowadzi sprawę i już na początkowym etapie śledztwa podaje kilka nazwisk piłkarzy, którym udowodniono legitymowanie się podrabianymi paszportami. To duet z River Plate Diego Buonenotte i Augusto Fernandez oraz gracze Lazio i Napoli: Pablo Carrizo i German Denis.

W związku ze sprawą aresztowano już 40 piłkarzy. Argentyńska gazeta "Critica" podaje również, że zawodnicy oraz ich menedżerowie wiedzieli o fałszerstwie. Wśród nich jest Maria Elena Tedaldi, która była zamieszana w sfałszowanie w 200 roku paszportu byłego piłkarza Lazio i Manchesteru United, Juana Sebastiana Verona.

Konsekwencjami udowodnienia udziału w aferze paszportowej jest nataychmiastowa utrata włoskiego obywatelstwa.

Włoski paszport posiada również grający od kilku lat w ekstraklasie pomocnik Wisły Kraków, Mauro Cantoro. Nie podano jednak czy jest on również zamieszany w aferę z fałszywymi dokumentami.

crate digger 15.07.2008 20:57

ale z Kantorskim jest ten spokój że ma juz polskie obywatelstwo:) także mogą mu zabierać to włoskie :D

Styk83 15.07.2008 21:08

Piotr Cwielong walnol 2 brameczki przeciwko Odrze ,chlopak sie rozkreca:) szkoda ze nie zostal u nas skoro mamy problemy ze skladem.

Tomek_TS 16.07.2008 21:50

Najbardziej wkurza mnie to ze ludzie sie czepiaja Łobodzińskiego ktory mial slabszy sezon.

To ja wam powiem tak: Zieńczuk tez strzelal odrazu bramki jak na zawolanie?! Ile go tu osob zjechalo a nagle nie wyobrazaja sobie skladu bez Zienia. Tak sie wszyscy zachwycali Transfrem Wojtka do Wisły! A teraz co nagle zobaczyli ze gosc jest slaby po jednej rundzie?! Zobaczymy co Wojtek pokaze w tym sezonie i wtedy mozna go oceniac!

crate digger 17.07.2008 08:56

Najlepsze jest to że nikt nie zwraca uwagi na kontuzje Wojtka zarówno w okresie przygotowawczym przed poprzednia rundą jak i w jej trakcie. To przeciez na prawde nie pomaga w utrzymaniu wysokiej formy.

Wilku 17.07.2008 09:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Tomek_TS (Post 568743)
Najbardziej wkurza mnie to ze ludzie sie czepiaja Łobodzińskiego ktory mial slabszy sezon.

To ja wam powiem tak: Zieńczuk tez strzelal odrazu bramki jak na zawolanie?! Ile go tu osob zjechalo a nagle nie wyobrazaja sobie skladu bez Zienia. Tak sie wszyscy zachwycali Transfrem Wojtka do Wisły! A teraz co nagle zobaczyli ze gosc jest slaby po jednej rundzie?! Zobaczymy co Wojtek pokaze w tym sezonie i wtedy mozna go oceniac!

Już to pisałem.

Nie straszcie że Łobodziński będzie jak Zieńczuk, który zaczął grać po 3 sezonach, gdy się lepszy rywal od niego pojawił.

Mrsnh 17.07.2008 11:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Tomek_TS (Post 568743)
Najbardziej wkurza mnie to ze ludzie sie czepiaja Łobodzińskiego ktory mial slabszy sezon.
To ja wam powiem tak: Zieńczuk tez strzelal odrazu bramki jak na zawolanie?! Ile go tu osob zjechalo a nagle nie wyobrazaja sobie skladu bez Zienia. Tak sie wszyscy zachwycali Transfrem Wojtka do Wisły! A teraz co nagle zobaczyli ze gosc jest slaby po jednej rundzie?! Zobaczymy co Wojtek pokaze w tym sezonie i wtedy mozna go oceniac!


wszystko fajnie, ale nie pisz, ze wszyscy.

Styk83 18.07.2008 08:35

Wywiad z Zienczukiem:

http://www.sport.pl/pilka/1,65050,54...sperczaka.html


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 02:47.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl