![]() |
|
|
Parę nowych fotek.
http://topsil.republika.pl/ |
http://wyslijto.pl/files/download/difap49mc0
Stawianie żurawia,posklejałem paredziesiąt fotek w film,może komuś się spodoba ;) Postaram się robić coś takiego jak tylko będę miał wiecej czasu. |
|
Zdjęcia z skyscrapercity.com by borecki
http://www.skyscrapercity.com/showpo...postcount=6735 |
|
|
18 zdjęć z dnia dzisiejszego (16.05.2009 godz 12)
Budowa ścianek od strony ulicy Reymana: stadionwisly.info http://www.stadionwisly.info/files/gallery/106/15.jpg |
|
|
|
|
|
|
|
Słaby ten stadion będzie
|
Cytat:
|
Witam,jako że z dnia na dzień widać kolejne postępy,pozwoliłem sobie nieco uaktualnić filmik :)
Przyśpieszyłem również filmik na prośbę jednego z forumowiczów z 1sekundy na klatkę do 0,4 na klatkę;) http://wyslijto.pl/files/download/lmpk9r5wla |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Nie rozumiem, wrzuciłem wczoraj link z matariału video z budowy naszego stadionu i chyba moderator go usunął... zastanawiam się dlaczego. Wrzucam jeszcze raz http://www.krak.tv/kategoria-9,film-419.html
|
|
|
|
|
|
Nowe foty
http://wisla.krakow.pl/pl/galeria/zd...jak_Ale_ruina/ Codziennie dużo zdjęć na oficjalnej stronie, podoba mi się ;) |
|
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 14:00. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl