Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   (Tylko!) Zdjęcia z budowy stadionu (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=117)

hunter 22.04.2009 17:02

Środa na stadionie Wisły (22.04)
http://www.reymonta22.pl/?a=news&b=item&id=10669

http://i43.tinypic.com/33pbuv8.jpg

LukL 22.04.2009 19:04

22. 04. 2009r
Drugi dzień wylewania płyty:

rhttp://www.stadionwisly.info/files/gallery/105/1.jpg

Topsil 25.04.2009 17:57

Parę nowych fotek.
http://topsil.republika.pl/

WILU TS 11.05.2009 15:41

http://wyslijto.pl/files/download/difap49mc0

Stawianie żurawia,posklejałem paredziesiąt fotek w film,może komuś się spodoba ;)
Postaram się robić coś takiego jak tylko będę miał wiecej czasu.

Biuro Prasowe 12.05.2009 16:23

Tak powstaje żuraw!

http://wisla.krakow.pl/_pliki_/zdjec...1415379385.jpg

WILU TS 14.05.2009 18:05

Zdjęcia z skyscrapercity.com by borecki
http://www.skyscrapercity.com/showpo...postcount=6735

KoPer 15.05.2009 14:20

PRACE WRE!

http://tsw.com.pl/galerie/budowa4/14.jpg

Biuro Prasowe 15.05.2009 14:40

Żurawie dwa...

http://wisla.krakow.pl/_pliki_/zdjec...3940835473.jpg

LukL 16.05.2009 18:10

18 zdjęć z dnia dzisiejszego (16.05.2009 godz 12)
Budowa ścianek od strony ulicy Reymana:
stadionwisly.info

http://www.stadionwisly.info/files/gallery/106/15.jpg

Biuro Prasowe 19.05.2009 15:33

Monstrum na budowie!

http://wisla.krakow.pl/_pliki_/zdjec...7434274916.jpg

Pero 20.05.2009 18:27

http://img198.imageshack.us/img198/2725/p1020765.jpg
http://img198.imageshack.us/img198/p...jpg/1/w768.png
http://img196.imageshack.us/img196/3079/p1020766i.jpg
http://img196.imageshack.us/img196/p...jpg/1/w861.png
http://img195.imageshack.us/img195/6819/p1020767.jpg
http://img195.imageshack.us/img195/p...jpg/1/w664.png
http://img190.imageshack.us/img190/1159/p1020768.jpg
http://img190.imageshack.us/img190/p...jpg/1/w922.png
http://img43.imageshack.us/img43/503/p1020769w.jpg
http://img43.imageshack.us/img43/p10...jpg/1/w768.png

LukL 21.05.2009 16:11

Czwartek godz 16:00

http://stadionwisly.info/files/gallery/110/2.jpg

Biuro Prasowe 22.05.2009 16:21

Piątek na budowie!

http://wisla.krakow.pl/_pliki_/zdjec...0054706337.jpg

LukL 22.05.2009 19:03

Piątek godz 17:45

http://stadionwisly.info/files/gallery/111/1.jpg

Biuro Prasowe 26.05.2009 13:41

Przemiana stadionu!

http://wisla.krakow.pl/_pliki_/zdjec...3412998665.jpg

Biuro Prasowe 28.05.2009 14:49

Budowa: ogrom prac!

http://wisla.krakow.pl/_pliki_/zdjec...5140902495.jpg

http://wisla.krakow.pl/_pliki_/zdjec...5140914352.jpg

Krzysztof 28.05.2009 14:59

http://img527.imageshack.us/img527/8014/13296.jpg
33 czwartkowe zdjęcia z budowy stadionu
http://www.reymonta22.pl/?a=news&b=item&id=10753

Sliver12 28.05.2009 15:06

Słaby ten stadion będzie

damianol1991 28.05.2009 15:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Sliver12 (Post 736502)
Słaby ten stadion będzie

Najlepszy to on nie będzie ale słaby też nie. Myślę że będzie wystarczający:-)

WILU TS 28.05.2009 22:26

Witam,jako że z dnia na dzień widać kolejne postępy,pozwoliłem sobie nieco uaktualnić filmik :)
Przyśpieszyłem również filmik na prośbę jednego z forumowiczów z 1sekundy na klatkę do 0,4 na klatkę;)
http://wyslijto.pl/files/download/lmpk9r5wla

Biuro Prasowe 02.06.2009 12:36

Cuda na budowie

http://wisla.krakow.pl/_pliki_/zdjec...9423733740.jpg

Biuro Prasowe 03.06.2009 15:00

Polowe warunki

http://wisla.krakow.pl/_pliki_/zdjec...0370265656.jpg

Biuro Prasowe 04.06.2009 16:58

To jest już koniec...

http://wisla.krakow.pl/_pliki_/zdjec...1309033491.jpg

Krzysztof 05.06.2009 16:03

50 zdjęć z dzisiejszego popołudnia na stadionie Wisły:
http://www.reymonta22.pl/?a=news&b=item&id=10775

http://img231.imageshack.us/img231/815/13478.jpg

Biuro Prasowe 05.06.2009 16:40

Praca idzie pełną parą!

http://wisla.krakow.pl/_pliki_/zdjec...2159344098.jpg

rav 05.06.2009 17:49

Sporo zdjęć z wczoraj i nieco wcześniej >>

Wieczorem zdjęcia z dzisiejszej demolki.

sayek89 05.06.2009 18:47

Zdjęcia z dzisiaj.

http://picasaweb.google.pl/sayek89/BudowaStadionuWisY#

LukL 05.06.2009 22:27

30 zdjęć z dzisiaj:
http://stadionwisly.info/files/gallery/120/1.jpg

Biuro Prasowe 08.06.2009 14:20

Trybuna C od środka i dużo więcej!

http://wisla.krakow.pl/_pliki_/zdjec...4669842873.jpg

http://wisla.krakow.pl/_pliki_/zdjec...4669785390.jpg

Krzysztof 08.06.2009 16:57

65 poniedziałkowych zdjęć z budowy:
http://www.reymonta22.pl/?a=news&b=item&id=10778

http://img150.imageshack.us/img150/9252/img0000.jpg

rav 08.06.2009 18:05

Sporo zdjęć z poniedziałku >>

i ciąg dalszy >>

http://galeria.wislakrakow.com/20090...adion-mini.jpg

Oraz dwie panoramki:
>> pierwsza >>
>> i druga >>

hajduk 09.06.2009 09:49

Nie rozumiem, wrzuciłem wczoraj link z matariału video z budowy naszego stadionu i chyba moderator go usunął... zastanawiam się dlaczego. Wrzucam jeszcze raz http://www.krak.tv/kategoria-9,film-419.html

Biuro Prasowe 09.06.2009 15:18

Totalna demolka!

http://wisla.krakow.pl/_pliki_/zdjec...5564377617.jpg

Krzysztof 10.06.2009 12:07

Środa na budowie - 60 zdjęć zrobionych 2 godziny temu
http://reymonta22.pl/?a=news&b=item&id=10785

http://img13.imageshack.us/img13/5684/img0440v.jpg

rabbit466 10.06.2009 17:52

http://www.wisla.krakow.pl/pl/galeri...a_ciag_dalszy/

LukL 11.06.2009 23:02

przed i po wyburzeniu:


http://www.stadionwisly.info/files/gallery/127/8.jpg

http://www.stadionwisly.info/files/gallery/128/18.jpg

rav 12.06.2009 15:32

Piątkowe foty >>
http://www.wislakrakow.com/www/page.php?pageid=803

http://galeria.wislakrakow.com/20090612/r/12.jpg

royalmichael 12.06.2009 17:15

Nowe foty
http://wisla.krakow.pl/pl/galeria/zd...jak_Ale_ruina/
Codziennie dużo zdjęć na oficjalnej stronie, podoba mi się ;)


rav 12.06.2009 20:40

Wisla.TV na budowie stadionu >>
http://www.youtube.com/watch?v=DNlzJu7v56g



Biuro Prasowe 15.06.2009 15:54

Pozostał tylko gruz...

http://wisla.krakow.pl/_pliki_/zdjec...0774541669.jpg


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 14:00.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl