Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   30. kolejka, Wisła Kraków - Puszcza Niepołomice, 24.04.2026, godz. 20:30 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=11181)

As 24.04.2026 20:15

Puszcza powinna wychodzic na mecz z kazdym zawodnikiem juz ukaranym zolta kartka.

Moze wtedy graliby normalnie.

Przeciez to sie ....a nie miesci w glowie, kazda proba odbioru pilki to faul i tylko poblazliwosc sedziego albo jego dbanie o to zeby mecz mial jakokolwiek plynnosc sprawia, ze nie ma rzutu wolnego co minute.

As 24.04.2026 20:20

Czy moze mi ktos wytlumaczyc dlaczego kazdy rzut wolny, ktory jakims cudem dyktuje sedzia wykonujemy okolo 3 metry dalej niz faktycznie faul byl?

Czy nikt w tej druzynie nie moze upilnowac miejsca gdzie faul nastapil. Przeciez trzy metry to jest roznica czy pilka trafi w slupek i wpadnie do bramki czy trafi w slupek i odbije sie w pole.

thechris 24.04.2026 20:28

Jak James był bez formy to jest bez formy. Jak Duarte był irytujący tak jest irytujący ale raz dotknie piłkę jak trzeba i to jest bezcenne. Od dawna fatalnie wykonujemy SFG tak dzisiaj w pierwszej połowie przybiliśmy dno w tym aspekcie, wszystkie spieprzone. Zabawa w wprowadzenie akcji od bramki nerwowa i niepewna czyli nic nowego. Coś nowego to współpraca Krzyżaka z Holendrem - wygląda to jakby panowie pierwszy raz widzieli się w życiu. Ogólnie jest walka i ambicja a nie granie na chodzonego i dzięki temu nie przegrywamy tylko wygrywamy. Wynik sprawiedliwy i trzeba to dowieźć a łatwo nie będzie zatrzymać rzeźników z Puszczy. Kutwa póki bo czyści wszystko, niesamowite to by było jakbyśmy wreszcie po pół roku zaliczyli mecz z czystym kontem przy takich brakach kadrowych.

As 24.04.2026 20:45

Jak ....a przybylko nie dostal drugiej zoltej kartki za faul na bozicu???? Co ten ....a sedzia bral?

As 24.04.2026 20:51

Gdyby sedzia nie wzial pieniedzy od Puszczy to graliby w 9 i byloby po meczu.

Z reszta, sekunde przed bramka faulowany przy wybiciu byl Grujicic... oczywiscie dedzia nie zauwazyl.

As 24.04.2026 20:59

O .... ....a chodzi sedziemu? Jak ten Albanczyk nie dostal kartki za faul na Gigerze w 64 minucie.


Co to ....a jest za sedziowanie?

Ostatni raz cos takiego widzialem w meczu Groclin - Wisla 1-1 kiedy Grcolin oplacil sedziego.

NIE-SA-MO-WITE

thechris 24.04.2026 20:59

Moim zdaniem to był samobój Letkiewicza. Szkoda.

Patryko 24.04.2026 21:31

Ten remis idzie na konto Letkiewicza, który zawalił 1,5 bramki.

Puszcza nic wielkiego nie pokazała, bramki oczywiście zdobył Gjoni, co było raczej do przewidzenia przed meczem.

Dodajemy punkt do awansu i jedziemy dalej.

Mogliśmy mieć dziś w zasadzie wyczyszczoną sytuację z awansem, to nadal trzeba się denerwować :(

Jeśli będą grać w pozostałych meczach z takim samym zaangażowaniem, jak dzisiaj, to o awans jestem spokojny.

wolfy 24.04.2026 21:31

Bydlęta Tułacza niestety wywiozły punkt z Reymonta.

Czy ktoś po dzisiejszym meczu jest w stanie powiedzieć dlaczego Jop odstawił od składu Kutwę i Omicia? Nie wydaje mi się...

As 24.04.2026 21:32

Malec s....ysyn.

Zajebisty mecz z naszej strony. Walka determinacja mimo iz Puscza grala w 14.

Jak to jest ....a mozliwe, ze oni wyszli w 11 na druga polowe? Powinni wyjsc w 9. Sam Hajda powinien dostac 4 lub 5 zoltych kartek a nie dostal ani jednej.

Szacunek dla chlopakow, ze mimo tego, grajac bez najwazniejszych zawodnikow udalo im sie wbic chuja w dupe sedziego, ktory dbal o trzy punkty dla Puszczy.

Z mojej strony. Dziekuje za mecz.

maumau 24.04.2026 21:33

Abstrahując od naszej gry. Mam nadzieję, że już nigdy nie będę musiał oglądać meczu Puszczy Niepołomice. To jest koszmarna drużyna niszcząca futbol. Oby trener Tułacz szybko przeszedł na emeryturę i już nie okaleczał kolejnych piłkarskich pokoleń swoimi pomysłami.

thechris 24.04.2026 21:33

Pomijając, że rzeźnicy powinni grać pół godziny w 10 to Wisła zagrała słabiej w 2 połowie. Grujcic dwa razy dał się ograć, Letkiewicz nie pomógł i to wystarczyło. Dobrze, że nie grożą nam baraże bo w takiej formie znowu byłaby klęska.

miles 24.04.2026 21:36

Jest to moja osobista porażka- dzisiaj dowiedziałem się że puszcza nie gra tu przypadkowo a zawsze byłem do tego przekonany. Natomiast nie ma to znaczenia jakie zwierzęta przyjeżdżają na Reymonta to przyjeżdżają dostać w papę więc remis z barcelonką czy puszczką boli tak samo

AgresywnyChomik 24.04.2026 21:36

To jak Hajda skończył mecz bez żółtej kartki to zagadka podobna tylko do tajemnicy trójkąta Bermudzkiego, podobnie ten ich muzin /, sędzia jakiś .......nięty.

Letkiewicz zjebał. Drużyna grała a nie chodziła (poszly przelewy?), tego awansu nie da się przegrać.

Wasiu 24.04.2026 21:37

Remis przed meczem wziąłbym w ciemno, po meczu jest niedosyt. Nic ta Puszcza nie gra. To jest pośmiewisko całej polskiej piłki, że takie drewna biegają na drugim poziomie rozgrywkowym. Niestety nie da się wyciągać korzystych wyników bez bramkarza.

michal 24.04.2026 21:37

Wincyj niech zaczynają od bramkarza ech jop

As 24.04.2026 21:43

Gdyby ten sędzia sędziował Puszczy w każdym meczu to oni by mieli conajmniej 75 punktów w tym momencie sezonu.


Co slurwysyn pilnował wyniku.

Patryko 24.04.2026 21:44

Fakt, że Hajda skończył ten mecz bez kartki, to jest sprawa do Archiwum X.

Nie wiem ile razy chamsko wchodził w naszych od tyłu, ale myślę, że jest to liczba dwucyfrowa.

Adasss 24.04.2026 21:46

Przy tym co wyprawia Rzeźnik Niepołomice antyfutbol to miód dla oczu.
I jeszcze na koniec komentatorzy spuszczający się teraz nad "agresywną" i "dobrą" grą Puszczy...
W moim słowniku, to co oni dzisiaj "grali", nazywa się po prostu "chamstwo".

Książę Palownik 24.04.2026 21:47

Trudno winić drużynę za ten wynik. Od lat nie widziałem tak ordynarnej próby przekręcenia wyniku przez sędziego.

Gdyby ten pacan sędziował Puszczy wszystkie mecze, to oni już w lutym mieliby matematycznie pewny awans.

wolfy 24.04.2026 21:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Patryko (Post 1662279)
Fakt, że Hajda skończył ten mecz bez kartki, to jest sprawa do Archiwum X.

Nie wiem ile razy chamsko wchodził w naszych od tyłu, ale myślę, że jest to liczba dwucyfrowa.

Sędzia oszust. Nie ma w tym żadnej zagadki.

Tułacz to nie żaden trener, a Puszcza to nie drużyna piłkarska. Mam nadzieję że w końcu wylądują w A klasie gdzie ich miejsce


Bałem się że nasi odpuszczą, ale zagrali bardzo ambitnie. Błędy były, ale to nie był normalny mecz.

thechris 24.04.2026 21:51

Fakty są takie, że trzeba kibicować aby choroby nie wygrał w tej kolejce. W razie wpadki w Rzeszowie co przy obecnej nienawiści sędziów do Wisły jest możliwe to mecz z Głogowem będzie dla nas prawie jak baraż.

PS. Swoją drogą jak potencjalny inwestor widzi jak Wisła jest przekręcana co tydzień to jak on ma inwestować? Przecież Wisła musi być dwa albo trzy razy lepsza od każdego rywala aby wymęczyć jakieś zwycięstwo...

Grzadek 24.04.2026 21:56

Bramkarz powinien dać coś "od siebie", nie tylko poprawność. Dzisiaj nie było ani nic od siebie, ani nawet poprawności, obie bramki obciążają Letkiewicza, niestety.

Nie mamy bramkarza.

Poza tym coraz bardziej irytuje mnie ... Duda. No oprócz Hutnika, jaki spektakularny mecz zagrał? Poprawność i tyle, a z uwagi na niski wzrost musimy rozgrywać od tyłu, co ułatwia przeciwnikom ustawianie się pod nas. Nie jestem przekonany.

WildDog 24.04.2026 22:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez As (Post 1662271)
Malec s....ysyn.

Zajebisty mecz z naszej strony. Walka determinacja mimo iz Puscza grala w 14.

Jak to jest ....a mozliwe, ze oni wyszli w 11 na druga polowe? Powinni wyjsc w 9. Sam Hajda powinien dostac 4 lub 5 zoltych kartek a nie dostal ani jednej.

Szacunek dla chlopakow, ze mimo tego, grajac bez najwazniejszych zawodnikow udalo im sie wbic chuja w dupe sedziego, ktory dbal o trzy punkty dla Puszczy.

Z mojej strony. Dziekuje za mecz.

Nic dodać, nic ująć. Pisałem kiedys; biegać, walczyć, za....a jak nie, to wy......dzisiaj nie miałem się czego czepiać*. Brawo i dzięki za walkę z jebanymi rzeźnikami i na dodatek choojami z pzpn, dla jaj sędziami piłkarskim zwanymi!

*Nie dotyczy Letkiego, jak pisałem onegdaj; musi nad psychika pracować. Przy 100% koncentracji byłoby o 1,5 bramki mniej. Sam siebie skazuje na maximum ławkę w eklapie. Dobry bramkarz, to priorytet zakupów!!

wolfy 24.04.2026 22:03

Ale to jak Kutwa zagrał dzisiaj - szacunek. Czyścił wszystko, do tego asysta przy golu Sancheza.

Jop jest ślepy, gdyby nie kontuzje Mariusz by się marnował w rezerwach.

Elefant 24.04.2026 22:33

Można się zżymać na Puszcze, rzeźnicy, prymitywi itd...
Można.


Ale jak bym chciał, żeby Wisła miała chociaż jeden wyćwiczony do perfekcji schemat gry. Wrzut z autu, rożny wolny cokolwiek.
Chciałbym, żeby zawodnicy Wisły pod względem przygotowania fizycznego, siły motoryki itd choć w części wyglądali tak jak zawodnicy Puszczy.
Być może DNA Puszczy jest proste i prymitywne. Ale jest.
A słynne DNA Wisły to jest w wywiadach prezesa i smutnych wywodach trenera po meczu. A na boisku jest chaos i indywidualne przebłyski.


Puszcza przyjechała i z szyderczym uśmiechem na ustach grała swoje. Narzuciła swój styl gry Wiśle (przy biernej postawie sędziego) i wywiozła swoje. Wszyscy na stadionie wiedzieli co Puszcza będzie grać. Wszyscy tylko nie Jop. A nawet jak wiedział to nie był w stanie niczym odpowiedzieć.


Pół drużyny musiało wypaść, żebyśmy wreszcie mogli się przekonać jaką wartość prezentują Kutwa i Omić.

buczo85 24.04.2026 22:44

Według mnie Duda zagrał w większości dobry mecz. Ale on potrzebuje do środka kreatywnego partnera od kluczowych podań i dobrego strzału. Duda to piłkarz, który ma powalczyć o piłkę, przetrzymać ją i też zagrać kluczowe podanie, ale nie to co otwiera drogę do bramki. I z tych zadań w miarę się wywiązuje. Ja jego krytyki nie kupuję.


Co do meczu to mam pretensję do sędziego, że pozwalał na tyle fauli Puszczy. Nie znoszę takiej gry, bo kojarzy mi się z okręgówką i B-klasą, gdzie piłkarze grając na kacu koszą się równo z trawą. Szanuję ten punkt i czekam na zwycięstwo. Myślę, że przyjdzie w tych ostatnich meczach. Awans już praktycznie mamy. Nawet jeśli będziemy tylko remisować.

sandomingo 24.04.2026 22:46

Cóż. Przed meczem remis przyjąłbym z zadowoleniem a tutaj mimo wszystko szkoda.
Letkiewicz niestety fatalny, Grujcic drugi ananas a trzeci Maestro Jop.

Co by nie mówić - Puszcza przyjechała tutaj po remis i z remisem wyjechała. Nic nie grają nic absolutnie oprócz tych stałych fragmentów no i Wisła nie była na to przygotowana. Jop swoje wie i swoje każe grać.
A swoją drogą - taki Baniowski czy Nikaj są faktycznie tacy beznadziejni, że nie są w stanie wejść na ostatnie 7-8 minut żeby po prostu pocisnąć? Jeżeli tak, to niech nikt nie mówi że Basha czy tam kąkuter Królewskiego zbudowali świetną drużynę. Bo 30 chłopa na kontraktach a przychodzi co do czego to nie ma komu grać.

No nic. Cały czas potrzeba tych 3 punktów jeszcze. Najlepiej załatwić to w Rzeszowie, bo potem coraz ciężej będzie.

wolfy 24.04.2026 22:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez buczo85 (Post 1662293)
Według mnie Duda zagrał w większości dobry mecz. Ale on potrzebuje do środka kreatywnego partnera od kluczowych podań i dobrego strzału. Duda to piłkarz, który ma powalczyć o piłkę, przetrzymać ją i też zagrać kluczowe podanie, ale nie to co otwiera drogę do bramki. I z tych zadań w miarę się wywiązuje. Ja jego krytyki nie kupuję.


Co do meczu to mam pretensję do sędziego, że pozwalał na tyle fauli Puszczy. Nie znoszę takiej gry, bo kojarzy mi się z okręgówką i B-klasą, gdzie piłkarze grając na kacu koszą się równo z trawą. Szanuję ten punkt i czekam na zwycięstwo. Myślę, że przyjdzie w tych ostatnich meczach. Awans już praktycznie mamy. Nawet jeśli będziemy tylko remisować.

Czyli Duda potrzebuje dwóch innych środkowych pomocników obok siebie: klasycznego defensywnego i rozgrywającego.

Albo można posadzić Kacpra na ławce i zagrać dwójką niewybrakowanych pomocników.

Szneka 24.04.2026 22:51

Zakład Usług Leśnych wspomagany przez pracownika drukarni Malca dziś zdobył jeden punkt. To że nie kończyli meczu w 9to się nadaje na komisję śledczą. Faul na Letkiewiczu - tu równie dobrze Sołowiej mógł zobaczyć czerwoną za kopnięcie bramkarza po gwizdku.
U nas na duży plus Igbekeme Kutwa Omić Krzyżanowski, dopóki mieli siły to i Duda i Duarte za to Grujcić i Letkiewicz zawalili dwie bramki w sobie tylko wiadomy sposób, szczególnie drugą.
ogólnie mecz oglądało się dobrze. Dodatkowo Socios wzbogaci się od Sandomingo :D

wolfy 24.04.2026 22:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Szneka (Post 1662297)
Zakład Usług Leśnych wspomagany przez pracownika drukarni Malca dziś zdobył jeden punkt. To że nie kończyli meczu w 9to się nadaje na komisję śledczą. Faul na Letkiewiczu - tu równie dobrze Sołowiej mógł zobaczyć czerwoną za kopnięcie bramkarza po gwizdku.
U nas na duży plus Igbekeme Kutwa Omić Krzyżanowski, dopóki mieli siły to i Duda i Duarte za to Grujcić i Letkiewicz zawalili dwie bramki w sobie tylko wiadomy sposób, szczególnie drugą.
ogólnie mecz oglądało się dobrze. Dodatkowo Socios wzbogaci się od Sandomingo :D

Przy jednej bramce zawalił też Duda, niezainteresowany w ogóle zablokowaniem dośrodkowania, przy drugiej słaba główka Krzyżanowskiego(?).
Oczywiście Grujcić przegrał w obu przypadkach walkę o pozycję.

Martinus 24.04.2026 22:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sandomingo (Post 1662294)
Cóż. Przed meczem remis przyjąłbym z zadowoleniem a tutaj mimo wszystko szkoda.
Letkiewicz niestety fatalny, Grujcic drugi ananas a trzeci Maestro Jop.

Co by nie mówić - Puszcza przyjechała tutaj po remis i z remisem wyjechała. Nic nie grają nic absolutnie oprócz tych stałych fragmentów no i Wisła nie była na to przygotowana. Jop swoje wie i swoje każe grać.
A swoją drogą - taki Baniowski czy Nikaj są faktycznie tacy beznadziejni, że nie są w stanie wejść na ostatnie 7-8 minut żeby po prostu pocisnąć? Jeżeli tak, to niech nikt nie mówi że Basha czy tam kąkuter Królewskiego zbudowali świetną drużynę. Bo 30 chłopa na kontraktach a przychodzi co do czego to nie ma komu grać.

No nic. Cały czas potrzeba tych 3 punktów jeszcze. Najlepiej załatwić to w Rzeszowie, bo potem coraz ciężej będzie.

Zaraz, zaraz. Jak Puszcza przyjechała po remis? Przecież pisałeś, że dla nas to mecz do odbębnienia a 3pkt dla Puszczy praktycznie pewne. To jak to jest?

wolfy 24.04.2026 23:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Martinus (Post 1662300)
Zaraz, zaraz. Jak Puszcza przyjechała po remis? Przecież pisałeś, że dla nas to mecz do odbębnienia a 3pkt dla Puszczy praktycznie pewne. To jak to jest?

Grali o pełną pulę, to oczywiste.
Za łatwo traciliśmy te bramki.

As 24.04.2026 23:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Elefant (Post 1662290)


Pół drużyny musiało wypaść, żebyśmy wreszcie mogli się przekonać jaką wartość prezentują Kutwa i Omić.

Omic mial zastapic Ertlthalera a ...oddal jeden strzal. No dupy nie urywa.

Nie mowie, ze zle gral czy cos ale jakby rozwial tejmnice dlaczego nie moze posladkow oderwac od lawki.

As 24.04.2026 23:07

Powiedzmy sobie szczerze, gralismy bardzo dobrze.

Trudno zbudowac plynne akcje kiedy Puszcza faulami przerywala kazda nasza akcje a sedzia to ignorowal. Sam Hajda powinien dwa razy wyleciec z boiska. Przybylko powinien dostac czerwona krtke za faul na Boziu.
Kosei czerwo za faul na Igbekeme.

Oprocz tego bylo kilkanascie zoltych kartek gdzie przy niektorych sedzia nawet faulu nie zagwizdal. Puszcza na druga polowe powinna wyjsc w 9 zawodnikow a grali do konca w 11.

Bramka na 2-2 dla Puszczy nie powinna pasc poniewaz przy wybiciu pilki kilkanascie sekund wczesniej faulowany byl zawodnik Wisly. Szkoda strzepic ryja.


Jesli ktokowliek ma tu jakies pretensje do Wsily to mecz ogladal na Flashscorze.

grogoriogreg 24.04.2026 23:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1662298)
Przy jednej bramce zawalił też Duda, niezainteresowany w ogóle zablokowaniem dośrodkowania, przy drugiej słaba główka Krzyżanowskiego(?).
Oczywiście Grujcić przegrał w obu przypadkach walkę o pozycję.

co za imbecyl xd
tego nie da się inaczej skomentować

wolfy 24.04.2026 23:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez grogoriogreg (Post 1662307)
co za imbecyl xd
tego nie da się inaczej skomentować

To jest właśnie poziom dyskusji do którego przyzwyczaiłeś.

Obejrzyj sobie powtórki, tylko na trzeźwo.

grogoriogreg 24.04.2026 23:53

Przebieg i obraz spotkania był do przewidzenia. Należy naszych pochwalić za walkę i brak odpuszczania.

Błędy indywidualne Grujcicia i Letkiewicza kosztują nas 2 punkty. Nie bez powodu te dwie pozycje wymagają wzmocnień przed Ekstraklasą, ale nie ma co ich linczować (choć Grujcić nie ma za wiele atutów, by rozpatrywać go jako obrońcę podstawowego składu na Ekstraklasę).

A poza wymienioną dwójką można bez wyjątku pochwalić wszystkich pozostałych zawodników.
I tych, którzy ostatnio byli pod formą, tych, którzy zagrali pierwszy raz od początku, a może nawet szczególnie tych, którzy musieli zagrać dziś na nie swoich optymalnych pozycjach. Kołdra krótka, to musimy kombinować. Dobrze byłoby jednak na Stal wyjść z Sanchezem w podstawowym składzie i Fredem na skrzydle.

krysztal 25.04.2026 00:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1662287)
Ale to jak Kutwa zagrał dzisiaj - szacunek. Czyścił wszystko, do tego asysta przy golu Sancheza.

Jop jest ślepy, gdyby nie kontuzje Mariusz by się marnował w rezerwach.

A za kogo gdyby wszyscy byli zdrowi miałby grać Kutwa?Za Biedrzyckiego czy Grujcica?

krysztal 25.04.2026 00:19

Coś znowu nie pykło prorokom bo przecież mieliśmy zostać zmieceni przez najlepszą drużynę wiosny.
No cóż szkoda straconych punktów i mam tak samo jak kilku wyżej piszących a mianowicie zastanawiam się jakie haki i na kogo ma Hajda.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 21:37.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl