![]() |
Puszcza powinna wychodzic na mecz z kazdym zawodnikiem juz ukaranym zolta kartka.
Moze wtedy graliby normalnie. Przeciez to sie ....a nie miesci w glowie, kazda proba odbioru pilki to faul i tylko poblazliwosc sedziego albo jego dbanie o to zeby mecz mial jakokolwiek plynnosc sprawia, ze nie ma rzutu wolnego co minute. |
Czy moze mi ktos wytlumaczyc dlaczego kazdy rzut wolny, ktory jakims cudem dyktuje sedzia wykonujemy okolo 3 metry dalej niz faktycznie faul byl?
Czy nikt w tej druzynie nie moze upilnowac miejsca gdzie faul nastapil. Przeciez trzy metry to jest roznica czy pilka trafi w slupek i wpadnie do bramki czy trafi w slupek i odbije sie w pole. |
Jak James był bez formy to jest bez formy. Jak Duarte był irytujący tak jest irytujący ale raz dotknie piłkę jak trzeba i to jest bezcenne. Od dawna fatalnie wykonujemy SFG tak dzisiaj w pierwszej połowie przybiliśmy dno w tym aspekcie, wszystkie spieprzone. Zabawa w wprowadzenie akcji od bramki nerwowa i niepewna czyli nic nowego. Coś nowego to współpraca Krzyżaka z Holendrem - wygląda to jakby panowie pierwszy raz widzieli się w życiu. Ogólnie jest walka i ambicja a nie granie na chodzonego i dzięki temu nie przegrywamy tylko wygrywamy. Wynik sprawiedliwy i trzeba to dowieźć a łatwo nie będzie zatrzymać rzeźników z Puszczy. Kutwa póki bo czyści wszystko, niesamowite to by było jakbyśmy wreszcie po pół roku zaliczyli mecz z czystym kontem przy takich brakach kadrowych.
|
Jak ....a przybylko nie dostal drugiej zoltej kartki za faul na bozicu???? Co ten ....a sedzia bral?
|
Gdyby sedzia nie wzial pieniedzy od Puszczy to graliby w 9 i byloby po meczu.
Z reszta, sekunde przed bramka faulowany przy wybiciu byl Grujicic... oczywiscie dedzia nie zauwazyl. |
O .... ....a chodzi sedziemu? Jak ten Albanczyk nie dostal kartki za faul na Gigerze w 64 minucie.
Co to ....a jest za sedziowanie? Ostatni raz cos takiego widzialem w meczu Groclin - Wisla 1-1 kiedy Grcolin oplacil sedziego. NIE-SA-MO-WITE |
Moim zdaniem to był samobój Letkiewicza. Szkoda.
|
Ten remis idzie na konto Letkiewicza, który zawalił 1,5 bramki.
Puszcza nic wielkiego nie pokazała, bramki oczywiście zdobył Gjoni, co było raczej do przewidzenia przed meczem. Dodajemy punkt do awansu i jedziemy dalej. Mogliśmy mieć dziś w zasadzie wyczyszczoną sytuację z awansem, to nadal trzeba się denerwować :( Jeśli będą grać w pozostałych meczach z takim samym zaangażowaniem, jak dzisiaj, to o awans jestem spokojny. |
Bydlęta Tułacza niestety wywiozły punkt z Reymonta.
Czy ktoś po dzisiejszym meczu jest w stanie powiedzieć dlaczego Jop odstawił od składu Kutwę i Omicia? Nie wydaje mi się... |
Malec s....ysyn.
Zajebisty mecz z naszej strony. Walka determinacja mimo iz Puscza grala w 14. Jak to jest ....a mozliwe, ze oni wyszli w 11 na druga polowe? Powinni wyjsc w 9. Sam Hajda powinien dostac 4 lub 5 zoltych kartek a nie dostal ani jednej. Szacunek dla chlopakow, ze mimo tego, grajac bez najwazniejszych zawodnikow udalo im sie wbic chuja w dupe sedziego, ktory dbal o trzy punkty dla Puszczy. Z mojej strony. Dziekuje za mecz. |
Abstrahując od naszej gry. Mam nadzieję, że już nigdy nie będę musiał oglądać meczu Puszczy Niepołomice. To jest koszmarna drużyna niszcząca futbol. Oby trener Tułacz szybko przeszedł na emeryturę i już nie okaleczał kolejnych piłkarskich pokoleń swoimi pomysłami.
|
Pomijając, że rzeźnicy powinni grać pół godziny w 10 to Wisła zagrała słabiej w 2 połowie. Grujcic dwa razy dał się ograć, Letkiewicz nie pomógł i to wystarczyło. Dobrze, że nie grożą nam baraże bo w takiej formie znowu byłaby klęska.
|
Jest to moja osobista porażka- dzisiaj dowiedziałem się że puszcza nie gra tu przypadkowo a zawsze byłem do tego przekonany. Natomiast nie ma to znaczenia jakie zwierzęta przyjeżdżają na Reymonta to przyjeżdżają dostać w papę więc remis z barcelonką czy puszczką boli tak samo
|
To jak Hajda skończył mecz bez żółtej kartki to zagadka podobna tylko do tajemnicy trójkąta Bermudzkiego, podobnie ten ich muzin /, sędzia jakiś .......nięty.
Letkiewicz zjebał. Drużyna grała a nie chodziła (poszly przelewy?), tego awansu nie da się przegrać. |
Remis przed meczem wziąłbym w ciemno, po meczu jest niedosyt. Nic ta Puszcza nie gra. To jest pośmiewisko całej polskiej piłki, że takie drewna biegają na drugim poziomie rozgrywkowym. Niestety nie da się wyciągać korzystych wyników bez bramkarza.
|
Wincyj niech zaczynają od bramkarza ech jop
|
Gdyby ten sędzia sędziował Puszczy w każdym meczu to oni by mieli conajmniej 75 punktów w tym momencie sezonu.
Co slurwysyn pilnował wyniku. |
Fakt, że Hajda skończył ten mecz bez kartki, to jest sprawa do Archiwum X.
Nie wiem ile razy chamsko wchodził w naszych od tyłu, ale myślę, że jest to liczba dwucyfrowa. |
Przy tym co wyprawia Rzeźnik Niepołomice antyfutbol to miód dla oczu.
I jeszcze na koniec komentatorzy spuszczający się teraz nad "agresywną" i "dobrą" grą Puszczy... W moim słowniku, to co oni dzisiaj "grali", nazywa się po prostu "chamstwo". |
Trudno winić drużynę za ten wynik. Od lat nie widziałem tak ordynarnej próby przekręcenia wyniku przez sędziego.
Gdyby ten pacan sędziował Puszczy wszystkie mecze, to oni już w lutym mieliby matematycznie pewny awans. |
Cytat:
Tułacz to nie żaden trener, a Puszcza to nie drużyna piłkarska. Mam nadzieję że w końcu wylądują w A klasie gdzie ich miejsce Bałem się że nasi odpuszczą, ale zagrali bardzo ambitnie. Błędy były, ale to nie był normalny mecz. |
Fakty są takie, że trzeba kibicować aby choroby nie wygrał w tej kolejce. W razie wpadki w Rzeszowie co przy obecnej nienawiści sędziów do Wisły jest możliwe to mecz z Głogowem będzie dla nas prawie jak baraż.
PS. Swoją drogą jak potencjalny inwestor widzi jak Wisła jest przekręcana co tydzień to jak on ma inwestować? Przecież Wisła musi być dwa albo trzy razy lepsza od każdego rywala aby wymęczyć jakieś zwycięstwo... |
Bramkarz powinien dać coś "od siebie", nie tylko poprawność. Dzisiaj nie było ani nic od siebie, ani nawet poprawności, obie bramki obciążają Letkiewicza, niestety.
Nie mamy bramkarza. Poza tym coraz bardziej irytuje mnie ... Duda. No oprócz Hutnika, jaki spektakularny mecz zagrał? Poprawność i tyle, a z uwagi na niski wzrost musimy rozgrywać od tyłu, co ułatwia przeciwnikom ustawianie się pod nas. Nie jestem przekonany. |
Cytat:
*Nie dotyczy Letkiego, jak pisałem onegdaj; musi nad psychika pracować. Przy 100% koncentracji byłoby o 1,5 bramki mniej. Sam siebie skazuje na maximum ławkę w eklapie. Dobry bramkarz, to priorytet zakupów!! |
Ale to jak Kutwa zagrał dzisiaj - szacunek. Czyścił wszystko, do tego asysta przy golu Sancheza.
Jop jest ślepy, gdyby nie kontuzje Mariusz by się marnował w rezerwach. |
Można się zżymać na Puszcze, rzeźnicy, prymitywi itd...
Można. Ale jak bym chciał, żeby Wisła miała chociaż jeden wyćwiczony do perfekcji schemat gry. Wrzut z autu, rożny wolny cokolwiek. Chciałbym, żeby zawodnicy Wisły pod względem przygotowania fizycznego, siły motoryki itd choć w części wyglądali tak jak zawodnicy Puszczy. Być może DNA Puszczy jest proste i prymitywne. Ale jest. A słynne DNA Wisły to jest w wywiadach prezesa i smutnych wywodach trenera po meczu. A na boisku jest chaos i indywidualne przebłyski. Puszcza przyjechała i z szyderczym uśmiechem na ustach grała swoje. Narzuciła swój styl gry Wiśle (przy biernej postawie sędziego) i wywiozła swoje. Wszyscy na stadionie wiedzieli co Puszcza będzie grać. Wszyscy tylko nie Jop. A nawet jak wiedział to nie był w stanie niczym odpowiedzieć. Pół drużyny musiało wypaść, żebyśmy wreszcie mogli się przekonać jaką wartość prezentują Kutwa i Omić. |
Według mnie Duda zagrał w większości dobry mecz. Ale on potrzebuje do środka kreatywnego partnera od kluczowych podań i dobrego strzału. Duda to piłkarz, który ma powalczyć o piłkę, przetrzymać ją i też zagrać kluczowe podanie, ale nie to co otwiera drogę do bramki. I z tych zadań w miarę się wywiązuje. Ja jego krytyki nie kupuję.
Co do meczu to mam pretensję do sędziego, że pozwalał na tyle fauli Puszczy. Nie znoszę takiej gry, bo kojarzy mi się z okręgówką i B-klasą, gdzie piłkarze grając na kacu koszą się równo z trawą. Szanuję ten punkt i czekam na zwycięstwo. Myślę, że przyjdzie w tych ostatnich meczach. Awans już praktycznie mamy. Nawet jeśli będziemy tylko remisować. |
Cóż. Przed meczem remis przyjąłbym z zadowoleniem a tutaj mimo wszystko szkoda.
Letkiewicz niestety fatalny, Grujcic drugi ananas a trzeci Maestro Jop. Co by nie mówić - Puszcza przyjechała tutaj po remis i z remisem wyjechała. Nic nie grają nic absolutnie oprócz tych stałych fragmentów no i Wisła nie była na to przygotowana. Jop swoje wie i swoje każe grać. A swoją drogą - taki Baniowski czy Nikaj są faktycznie tacy beznadziejni, że nie są w stanie wejść na ostatnie 7-8 minut żeby po prostu pocisnąć? Jeżeli tak, to niech nikt nie mówi że Basha czy tam kąkuter Królewskiego zbudowali świetną drużynę. Bo 30 chłopa na kontraktach a przychodzi co do czego to nie ma komu grać. No nic. Cały czas potrzeba tych 3 punktów jeszcze. Najlepiej załatwić to w Rzeszowie, bo potem coraz ciężej będzie. |
Cytat:
Albo można posadzić Kacpra na ławce i zagrać dwójką niewybrakowanych pomocników. |
Zakład Usług Leśnych wspomagany przez pracownika drukarni Malca dziś zdobył jeden punkt. To że nie kończyli meczu w 9to się nadaje na komisję śledczą. Faul na Letkiewiczu - tu równie dobrze Sołowiej mógł zobaczyć czerwoną za kopnięcie bramkarza po gwizdku.
U nas na duży plus Igbekeme Kutwa Omić Krzyżanowski, dopóki mieli siły to i Duda i Duarte za to Grujcić i Letkiewicz zawalili dwie bramki w sobie tylko wiadomy sposób, szczególnie drugą. ogólnie mecz oglądało się dobrze. Dodatkowo Socios wzbogaci się od Sandomingo :D |
Cytat:
Oczywiście Grujcić przegrał w obu przypadkach walkę o pozycję. |
Cytat:
|
Cytat:
Za łatwo traciliśmy te bramki. |
Cytat:
Nie mowie, ze zle gral czy cos ale jakby rozwial tejmnice dlaczego nie moze posladkow oderwac od lawki. |
Powiedzmy sobie szczerze, gralismy bardzo dobrze.
Trudno zbudowac plynne akcje kiedy Puszcza faulami przerywala kazda nasza akcje a sedzia to ignorowal. Sam Hajda powinien dwa razy wyleciec z boiska. Przybylko powinien dostac czerwona krtke za faul na Boziu. Kosei czerwo za faul na Igbekeme. Oprocz tego bylo kilkanascie zoltych kartek gdzie przy niektorych sedzia nawet faulu nie zagwizdal. Puszcza na druga polowe powinna wyjsc w 9 zawodnikow a grali do konca w 11. Bramka na 2-2 dla Puszczy nie powinna pasc poniewaz przy wybiciu pilki kilkanascie sekund wczesniej faulowany byl zawodnik Wisly. Szkoda strzepic ryja. Jesli ktokowliek ma tu jakies pretensje do Wsily to mecz ogladal na Flashscorze. |
Cytat:
tego nie da się inaczej skomentować |
Cytat:
Obejrzyj sobie powtórki, tylko na trzeźwo. |
Przebieg i obraz spotkania był do przewidzenia. Należy naszych pochwalić za walkę i brak odpuszczania.
Błędy indywidualne Grujcicia i Letkiewicza kosztują nas 2 punkty. Nie bez powodu te dwie pozycje wymagają wzmocnień przed Ekstraklasą, ale nie ma co ich linczować (choć Grujcić nie ma za wiele atutów, by rozpatrywać go jako obrońcę podstawowego składu na Ekstraklasę). A poza wymienioną dwójką można bez wyjątku pochwalić wszystkich pozostałych zawodników. I tych, którzy ostatnio byli pod formą, tych, którzy zagrali pierwszy raz od początku, a może nawet szczególnie tych, którzy musieli zagrać dziś na nie swoich optymalnych pozycjach. Kołdra krótka, to musimy kombinować. Dobrze byłoby jednak na Stal wyjść z Sanchezem w podstawowym składzie i Fredem na skrzydle. |
Cytat:
|
Coś znowu nie pykło prorokom bo przecież mieliśmy zostać zmieceni przez najlepszą drużynę wiosny.
No cóż szkoda straconych punktów i mam tak samo jak kilku wyżej piszących a mianowicie zastanawiam się jakie haki i na kogo ma Hajda. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 21:37. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl