![]() |
@Cymes
Sugerujesz taktyczną elastyczność u Jopa? :> Czy Wieczysta pokazała nam miejsce w szeregu? Ten mecz pokazał raczej, że obie drużyny na dzień dzisiejszy mają zbliżony poziom, pytanie czy jest on ekstraklasowy. |
Cytat:
Trzeba mieć jednak niezłą odklejkę żeby twierdzić że Wieczysta była lepsza. Nie potwierdza tego ani obraz meczu, ani statystki. Błędem Jopa było trzymanie tak długo zgaszonego przez Pestkę Kuziemki, ale to Wisła przeważała i powinna wygrać - nawet kilkoma bramkami. |
Jop po konferencji przyznał też że chcial zmienic Colleya juz w przerwie, ale sie wstrzymał. To również był błąd.
Sądzę że przy tak dysponowanym Pestce to żaden z naszych obecnych skrzydłowych by nie pograł. W formie to jest pilkarz na srodek tabeli ekstraklasy. Jakbysmy mieli zdrowego Bozicia to w takim meczu byłby jak znalazl na zmianę, ale to co właśnie pokazuja takie mecze - Wisła nie ma kompletnie ławki w ofensywie. Jeden Sanchez i mlody Baniowski to jest zdecydowanie za mało. |
Cytat:
Jop opowiada na konferencji że Kutwa przegrywa rywalizację, po czym ten który ją niby wygrywa niemiłosiernie kopie się po czole. To coś tu nie gra. Oczywiście można wierzyć że Kutwa byłby jeszcze słabszy, ale ja nie wierzę. Ja mówiłem, że Krzyżanowski powinien grać na skrzydle i dalej tak uważam. Tylko Jop jest zakochany w Duarte i teraz będzie go trzymał na siłę mimo, że ani w Pruszkowie ani ostatnio chłop nic nie pokazał. Cytat:
I gdzie się niby ta rotacja objawiła? Coley w pierwszej połowie kilka razy kopnął się w czoło, dlaczego nie został zmieniony w przerwie. To samo Kuziemka, to samo Duarte. Jop jaki był betonowy taki jest nadal. Na plus to, że zmian nie robi w 80 minucie tylko w 70. |
Drozd by wolał Rudego Rydza albo Kiko Atletico, to dopiero byli treneiros nie to co 'Jopizna' :D
I jeszcze mogli w odpowiednim języku polizać Rodado po jajkach, aby wprowadzić go na wyższy stopień motywacji. |
Może spokojnie zostać Jop, ale musi się uczyć, rozwijać, może czasem bardziej niż zawodnicy i drużyna.
Jaka jopizna? Coś ci spadło na głowę? |
Cytat:
|
Bo teraz się zgadzają dzięki przewadze z początku sezonu ;).
|
Cytat:
|
Cytat:
To ze ktos wygrywa rywalizacje nie znaczy ze nie popelnia błędów. To znaczy ze z reszta jest jeszcze gorzej lub ma swoje problemy zdrowotne. Tu nie ma innych powodów. Inaczej Kutwa bylby odpalony już dawno z klubu a przedłużony Łasicki lub sprowadzony inny stoper. Jop mial 3 okienka zeby zniweczyc kariere Kutwy, zamiast tego zagral u niego w 22 spotkaniach. Jeden powie duzo, drugi powie mało, to i tak 50% tego co mógł zagrać. A tylko przypomnę że przed postawieniem na niego na stoperze w meczu z Plockiem to 90% kibicow nawet nie uważało Kutwy za zawodnika 1 drużyny, a jedynie zapchajdziure ciągnięta za uszy. |
Cytat:
To znaczy, że trener popełnił błąd i wpuścił na boisko zawodnika który nie tyle popełnił błąd co zagrał kompromitująco i w obronie i w ataku. Odpowiada za to trener, a jak jeszcze pitoli coś o rywalizacji to już całkowita odklejka. Kutwa w zeszłej rundzie w Legnicy został zmieniony w przerwie i od tego czasu nie powąchał placu do meczu ze stalą, bo wykartkowało się dwóch stoperów. Ewidentnie Jop ma do niego jakieś uprzedzenie. Może dlatego że Kutwa jest mniej drewniany niż był sam Jop i to Jopowi na pozycji stopera nie pasuje :). Kutwa nie jest i nie będzie z klubu odpalony, bo to nie Jop o tym decyduje :). Cała tajemnica. W ilu z tych 22 spotkań Kutwa zrobił tyle baboli co Józek w ostatnim meczu? Jeżeli przestawał grać to przez kontuzje, chorobę albo widzimisie Jopa. Problem w tym że jak już jest zdrowy to Jop bredzi o jakiejś rywalizacji zamiast dać mu szansę na boisku. |
Droz, jesteś na prawdę ....a do potęgi entej.
|
Cytat:
Kutwa nie zostal zmieniony w przerwie meczu w Legnicy. Zostal zmieniony w 73 minucie. Kutwa pomiędzy zagrał w 2 spotkaniach pucharu Polski oraz w LIDZE w meczu z Ruchem Chorzów 90 minut. Fragment o drewnie Jopie przemilcze. Jak klub ma takich kibiców to już wrogów nie potrzebuje. |
Dla zjeba drozda mecze w PP się nie liczą, a z Ruchem Kutwa zagrał pewnie dlatego że nie było innego stopera do wystawienia. W związku z tym te mecze się nie wliczają ani do rotacji ani do powyższych przemyśleć człowieka chorego psychicznie, tzn drozda
|
Kutwa za Jopem jak na tą chwilę to może conajwyżej buty ponosić, mówimy tu o jakby nie było reprezentancie Polski i facecie, który grał w piłkę na dużo wyższym poziomie niż obecna Wisła. Co tu z czym porównywać, na tą chwilę Kutwa jest w porównaniu do Pana trenera dopiero kandydatem na piłkarza.
|
Odwrócona logika. Jak trenerem był Rude to wszyscy dookoła byli źli. Mimo tragicznych wyników bronil każdego ruchu trenera, ewentualnie trener coś robił źle bo nie miał wyjścia, a jak są wyniki to s....ysyn o wszystko się czepia Jopa.
|
Tak to jest z tym Jopem,nie dość,że łysy to jeszcze zazdrosny...
|
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 01:47. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl