Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   22 kolejka 1 ligi - Wisła Kraków vs Wieczysta Krakow 20.02.2026 - godz. 20.30 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=11166)

Patryko 24.02.2026 09:30

@Cymes

Sugerujesz taktyczną elastyczność u Jopa? :>

Czy Wieczysta pokazała nam miejsce w szeregu? Ten mecz pokazał raczej, że obie drużyny na dzień dzisiejszy mają zbliżony poziom, pytanie czy jest on ekstraklasowy.

wolfy 24.02.2026 13:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1659637)
xG z meczu z Wieczysta było najwyższe od meczu ze Zniczem (7-0)
Wynosiło 3,29
Dla porownania Wieczystej 0,82

Żeby nie bylo ze to tylko matematyka, to wyłapane najlepsze okazje:
- 2' Duarte strzal z 8 metrow
- 4' Igbekeme kiepski strzal glowa z 10 metrow (swietne przerzut do Krzyżana)
- 6' strzał Rodado z 13 metrow
- 29" Biedrzycki patelnia po różnym
- 32" Duda kiepski strzal
- 35' Rodado po pressingu i babolu Mikułki
- 39"Colley z 2 metrów w bramkarza po rożnym
- 43' rzut karny
- 45' Colley patelnia w 45 min po roznym

Tyle 1 polowy, z drugiej nie chce mi sie wymieniac, ale bylo lacznie 10 strzalow + akcja Nikaja z 90 minuty

To wcale nie jest mało, kiepska jakość strzałów nie jest rownoznaczna z tym ze tych akcji nie kreowalismy




Chciales rotacji? To masz

Pal licho ze choroba sponiewierala i Grujcicia i w mniejszym stopniu tez Kutwe

A i czy to nie Ty mówiłeś ze Krzyżanowski nie ma szans na wywalczenie 1 skladu na wiosne? :lol:

Wisła miała o wiele więcej sytuacji, wrażenia psuły tylko babole z tyłu które napędzały Wieczystą. Ale każdy nasz SFG to był pożar w polu karnym rywala.

Trzeba mieć jednak niezłą odklejkę żeby twierdzić że Wieczysta była lepsza. Nie potwierdza tego ani obraz meczu, ani statystki.

Błędem Jopa było trzymanie tak długo zgaszonego przez Pestkę Kuziemki, ale to Wisła przeważała i powinna wygrać - nawet kilkoma bramkami.

Karherop 24.02.2026 13:16

Jop po konferencji przyznał też że chcial zmienic Colleya juz w przerwie, ale sie wstrzymał. To również był błąd.

Sądzę że przy tak dysponowanym Pestce to żaden z naszych obecnych skrzydłowych by nie pograł. W formie to jest pilkarz na srodek tabeli ekstraklasy.

Jakbysmy mieli zdrowego Bozicia to w takim meczu byłby jak znalazl na zmianę, ale to co właśnie pokazuja takie mecze - Wisła nie ma kompletnie ławki w ofensywie. Jeden Sanchez i mlody Baniowski to jest zdecydowanie za mało.

Drozd 24.02.2026 17:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1659637)
Chciales rotacji? To masz

Pal licho ze choroba sponiewierala i Grujcicia i w mniejszym stopniu tez Kutwe

A i czy to nie Ty mówiłeś ze Krzyżanowski nie ma szans na wywalczenie 1 skladu na wiosne? :lol:

No właśnie nie mam, bo Kuziemka zasługiwał na zmianę w przerwie...

Jop opowiada na konferencji że Kutwa przegrywa rywalizację, po czym ten który ją niby wygrywa niemiłosiernie kopie się po czole. To coś tu nie gra.

Oczywiście można wierzyć że Kutwa byłby jeszcze słabszy, ale ja nie wierzę.

Ja mówiłem, że Krzyżanowski powinien grać na skrzydle i dalej tak uważam. Tylko Jop jest zakochany w Duarte i teraz będzie go trzymał na siłę mimo, że ani w Pruszkowie ani ostatnio chłop nic nie pokazał.


Cytat:

Pierwotnie napisane przez azor (Post 1659633)
Przecież to Ty chciałeś rotacji :D

Następny mędrek :).

I gdzie się niby ta rotacja objawiła? Coley w pierwszej połowie kilka razy kopnął się w czoło, dlaczego nie został zmieniony w przerwie. To samo Kuziemka, to samo Duarte.

Jop jaki był betonowy taki jest nadal. Na plus to, że zmian nie robi w 80 minucie tylko w 70.

s1mone 24.02.2026 19:17

Drozd by wolał Rudego Rydza albo Kiko Atletico, to dopiero byli treneiros nie to co 'Jopizna' :D


I jeszcze mogli w odpowiednim języku polizać Rodado po jajkach, aby wprowadzić go na wyższy stopień motywacji.

Drozd 24.02.2026 20:56

Może spokojnie zostać Jop, ale musi się uczyć, rozwijać, może czasem bardziej niż zawodnicy i drużyna.

Jaka jopizna? Coś ci spadło na głowę?

krysztal 24.02.2026 21:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez azor (Post 1659633)
Przecież to Ty chciałeś rotacji :D

To nie o taką rotację chodziło.Nie wiem o jaką ale na pewno nie o taką.Jak Jop zacznie mieszać składem i wyniki przestaną się zgadzać to się dopiero zacznie stand up.

Drozd 24.02.2026 21:43

Bo teraz się zgadzają dzięki przewadze z początku sezonu ;).

Jaroo1 24.02.2026 21:56

Cytat:

To nie o taką rotację chodziło.Nie wiem o jaką ale na pewno nie o taką.Jak Jop zacznie mieszać składem i wyniki przestaną się zgadzać to się dopiero zacznie stand up.
Sprawa jest prosta. Jop to taki zjebany trener, że nawet rotacji normalnej nie umie zrobić :D No ale jak się jest Polaczkiem, a nie Panem z Hiszpanii, który w małym paluszku miał całą wiedzę o piłce, to tak to się kończy.

Karherop 25.02.2026 09:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Drozd (Post 1659669)
No właśnie nie mam, bo Kuziemka zasługiwał na zmianę w przerwie...

Jop opowiada na konferencji że Kutwa przegrywa rywalizację, po czym ten który ją niby wygrywa niemiłosiernie kopie się po czole. To coś tu nie gra. się w czoło, (..).

Wielka zagadke z archiwum x wymysliles.

To ze ktos wygrywa rywalizacje nie znaczy ze nie popelnia błędów. To znaczy ze z reszta jest jeszcze gorzej lub ma swoje problemy zdrowotne. Tu nie ma innych powodów. Inaczej Kutwa bylby odpalony już dawno z klubu a przedłużony Łasicki lub sprowadzony inny stoper. Jop mial 3 okienka zeby zniweczyc kariere Kutwy, zamiast tego zagral u niego w 22 spotkaniach.

Jeden powie duzo, drugi powie mało, to i tak 50% tego co mógł zagrać. A tylko przypomnę że przed postawieniem na niego na stoperze w meczu z Plockiem to 90% kibicow nawet nie uważało Kutwy za zawodnika 1 drużyny, a jedynie zapchajdziure ciągnięta za uszy.

Drozd 25.02.2026 20:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1659690)
Wielka zagadke z archiwum x wymysliles.

To ze ktos wygrywa rywalizacje nie znaczy ze nie popelnia błędów. To znaczy ze z reszta jest jeszcze gorzej lub ma swoje problemy zdrowotne. Tu nie ma innych powodów. Inaczej Kutwa bylby odpalony już dawno z klubu a przedłużony Łasicki lub sprowadzony inny stoper. Jop mial 3 okienka zeby zniweczyc kariere Kutwy, zamiast tego zagral u niego w 22 spotkaniach.

Jeden powie duzo, drugi powie mało, to i tak 50% tego co mógł zagrać. A tylko przypomnę że przed postawieniem na niego na stoperze w meczu z Plockiem to 90% kibicow nawet nie uważało Kutwy za zawodnika 1 drużyny, a jedynie zapchajdziure ciągnięta za uszy.

No właśnie nie znaczy że z resztą jest jeszcze gorzej.

To znaczy, że trener popełnił błąd i wpuścił na boisko zawodnika który nie tyle popełnił błąd co zagrał kompromitująco i w obronie i w ataku. Odpowiada za to trener, a jak jeszcze pitoli coś o rywalizacji to już całkowita odklejka.

Kutwa w zeszłej rundzie w Legnicy został zmieniony w przerwie i od tego czasu nie powąchał placu do meczu ze stalą, bo wykartkowało się dwóch stoperów. Ewidentnie Jop ma do niego jakieś uprzedzenie. Może dlatego że Kutwa jest mniej drewniany niż był sam Jop i to Jopowi na pozycji stopera nie pasuje :).

Kutwa nie jest i nie będzie z klubu odpalony, bo to nie Jop o tym decyduje :). Cała tajemnica. W ilu z tych 22 spotkań Kutwa zrobił tyle baboli co Józek w ostatnim meczu? Jeżeli przestawał grać to przez kontuzje, chorobę albo widzimisie Jopa. Problem w tym że jak już jest zdrowy to Jop bredzi o jakiejś rywalizacji zamiast dać mu szansę na boisku.

Jaroo1 25.02.2026 20:32

Droz, jesteś na prawdę ....a do potęgi entej.

Karherop 25.02.2026 21:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Drozd (Post 1659725)
Kutwa w zeszłej rundzie w Legnicy został zmieniony w przerwie i od tego czasu nie powąchał placu do meczu ze stalą, bo wykartkowało się dwóch stoperów. Ewidentnie Jop ma do niego jakieś uprzedzenie. Może dlatego że Kutwa jest mniej drewniany niż był sam Jop i to Jopowi na pozycji stopera nie pasuje :).
.

No i po co te kłamstwa? Zeby budować klamliwa narracje?

Kutwa nie zostal zmieniony w przerwie meczu w Legnicy. Zostal zmieniony w 73 minucie.
Kutwa pomiędzy zagrał w 2 spotkaniach pucharu Polski oraz w LIDZE w meczu z Ruchem Chorzów 90 minut.

Fragment o drewnie Jopie przemilcze. Jak klub ma takich kibiców to już wrogów nie potrzebuje.

Jaroo1 25.02.2026 22:43

Dla zjeba drozda mecze w PP się nie liczą, a z Ruchem Kutwa zagrał pewnie dlatego że nie było innego stopera do wystawienia. W związku z tym te mecze się nie wliczają ani do rotacji ani do powyższych przemyśleć człowieka chorego psychicznie, tzn drozda

s1mone 25.02.2026 23:38

Kutwa za Jopem jak na tą chwilę to może conajwyżej buty ponosić, mówimy tu o jakby nie było reprezentancie Polski i facecie, który grał w piłkę na dużo wyższym poziomie niż obecna Wisła. Co tu z czym porównywać, na tą chwilę Kutwa jest w porównaniu do Pana trenera dopiero kandydatem na piłkarza.

Jaroo1 26.02.2026 01:19

Odwrócona logika. Jak trenerem był Rude to wszyscy dookoła byli źli. Mimo tragicznych wyników bronil każdego ruchu trenera, ewentualnie trener coś robił źle bo nie miał wyjścia, a jak są wyniki to s....ysyn o wszystko się czepia Jopa.

krysztal 26.02.2026 13:37

Tak to jest z tym Jopem,nie dość,że łysy to jeszcze zazdrosny...

crux.a 26.02.2026 15:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez krysztal (Post 1659752)
Tak to jest z tym Jopem,nie dość,że łysy to jeszcze zazdrosny...

Jop to chyba w ogóle rudy był, zanim stał się łysy.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 01:47.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl