Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   26. kolejka, Warta Poznań - Wisła Kraków, 5 kwietnia 2025, 19:30 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=11091)

pepe72 06.04.2025 13:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Drozd (Post 1645297)
Wszystko to racja, ale są dwie okoliczności łagodzące, jedna dla Jopa, druga dla piłkarzy.

Natomiast w ocenie tego meczu nie można pomijać kartofliska w Grodzisku, które celowo nie zostało przygotowane do meczu, takie wiejskie poznańskie cwaniactwo, ale przede wszystkim co najmniej 6-7 *B czyli wiatr bardzo istotnie wpływający na zachowanie piłki. (...)

Same pozytywy. Teraz koncentracja i Chrobry.

W ramach szukania pozytywów to było kilka podań po szerokości boiska górą, być może dlatego, że było kartoflisko.
Duża część nawet celna, choć raczej w pierwszej połowie.

pepe72 06.04.2025 13:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1645304)
Przepraszam trenera Jopa za nazwanie go idiotą, bo to było niepotrzebne, ale reszta się zgadza.

Zachował się skrajnie nieodpowiedzialnie wystawiając podstawowy skład na mecz o pietruszkę i rezerwy na mecz o punkty. Tylko szczęściu zawdzięczamy to że nie przegraliśmy obu, jak dwumeczu z Pogonią.

...

Muszę zaprotestować.

Mamy serię meczów:
Kod:

28.03  Kotwica (d)
02.04  (5d) Jaga (w)
05.04  (3d) Warta (w)
09.04  (4d) Chrobry (d)
13.04  (4d) Odra (w)

Tabela za 2025 (6 kolejek):
Kod:

12. 1-2-3 Chrobry
13. 1-2-2 Odra
16. 0-4-2 Kotwica
18. 0-2-4 Warta

Jeśli rotować skład to właśnie na Warcie, która szoruje po dnie w tym roku.

Levis88 06.04.2025 13:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Gin (Post 1645293)
Wiesz, w zespole jest hierarchia ,nie moza jej burzyć ot tak.

Hierarchia? Czyli grają z najwyższym stażem w klubie? Fajny pomysł.

universe 06.04.2025 13:50

Mówicie, że wczoraj powinien był wyjść tzw. pierwszy garnitur? Ten sam który nie radzi sobie z dostającą w łeb od wszystkich jak leci Miedzią Legnica, który cudem wygrywa z sierotą Kotwicą (u siebie!) a ktory dostał X meczów żeby sie zgrywac, nabierać pewności siebie, mieć swobodę i luz? Ci co wyszli wczoraj, grajac w trudnych warunkach osiągneli cel, w czym problem?

Drozd 06.04.2025 13:55

Nie ma problemu, bo wynik się zgadza, problem byłby gdyby Letki nie przywalił łapą w tą piłkę tylko próbował ją wybijać nad poprzeczkę. Chłop ma instynkt.

Książę Palownik 06.04.2025 14:17

Jop uparł się, że mamy grać w 10 no on Zwolińskiego na ławce nie posadzi i wuj.

Zwoliński nigdy nie był napastnikiem, który uczestniczy w budowaniu ataku pozycyjnego. On zawsze stoi tylko w polu karnym rywala i czeka aż ktoś mu dogra piłkę na strzał. Nikt nie miał większych pretensji, jak od czasu do czasu trafiał do bramki.

Problem jest jednak taki, że on jak nie trafia do siatki, to już kompletnie nic z tej jego gry nie ma. On nie potrafi zagrać z klepki, nie potrafi przytrzymać piłki (za słaby fizycznie jest, obrońcy go z łatwością przestawiają) - jak jeszcze nie wykorzystuje sytuacji strzeleckich, to jest po prostu biegającym po boisku wieszakiem na koszulkę.

wolfy 06.04.2025 14:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Drozd (Post 1645314)
Nie ma problemu, bo wynik się zgadza, problem byłby gdyby Letki nie przywalił łapą w tą piłkę tylko próbował ją wybijać nad poprzeczkę. Chłop ma instynkt.

Wydaje się że Letkiewicz już teraz jest naszym najlepszym bramkarzem od czasu Lisa. Nie jest to wysoko postawiona poprzeczka, ale chłopak ma momenty.

Drozd 06.04.2025 14:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Książę Palownik (Post 1645315)
Jop uparł się, że mamy grać w 10 no on Zwolińskiego na ławce nie posadzi i wuj.

Zwoliński nigdy nie był napastnikiem, który uczestniczy w budowaniu ataku pozycyjnego. On zawsze stoi tylko w polu karnym rywala i czeka aż ktoś mu dogra piłkę na strzał. Nikt nie miał większych pretensji, jak od czasu do czasu trafiał do bramki.

Problem jest jednak taki, że on jak nie trafia do siatki, to już kompletnie nic z tej jego gry nie ma. On nie potrafi zagrać z klepki, nie potrafi przytrzymać piłki (za słaby fizycznie jest, obrońcy go z łatwością przestawiają) - jak jeszcze nie wykorzystuje sytuacji strzeleckich, to jest po prostu biegającym po boisku wieszakiem na koszulkę.

O ile w poprzednich meczach taki wpis byłby uprawniony, choć to pogrubione to całkowita bzdura, to po meczu który wygraliśmy w dużej mierze dzięki zagraniu Zwolińskiego to już lekko śmieszne. Co nie znaczy że nie powinien na ławce usiąść.

Ale po tym meczu jest jeszcze jeden temat, kto wie czy nie najważniejszy.

https://x.com/KiQus_/status/19085777...wisly%2F266967

Przecież ta poznańska ....a zupełnie nie interesuje się piłką, klub powinien zgłosić to i żądać wykluczenia na kilka meczów. O szmatach z VARu nawet nie wspominam. Powinniśmy z tego robić poważną aferę inaczej będą naszym łamać nogi ...

wolfy 06.04.2025 14:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Drozd (Post 1645318)
O ile w poprzednich meczach taki wpis byłby uprawniony, choć to pogrubione to całkowita bzdura, to po meczu który wygraliśmy w dużej mierze dzięki zagraniu Zwolińskiego to już lekko śmieszne. Co nie znaczy że nie powinien na ławce usiąść.

Ale po tym meczu jest jeszcze jeden temat, kto wie czy nie najważniejszy.

https://x.com/KiQus_/status/19085777...wisly%2F266967

Przecież ta poznańska ....a zupełnie nie interesuje się piłką, klub powinien zgłosić to i żądać wykluczenia na kilka meczów. O szmatach z VARu nawet nie wspominam. Powinniśmy z tego robić poważną aferę inaczej będą naszym łamać nogi ...

Nie ma szans. Sytuacja mogłaby zostać rozpatrzona tylko gdyby sędzia jej nie zauważył.
Tutaj główny mógł dokładnie nie widzieć, wina VAR-u że nie zareagował.

El'kabat 06.04.2025 14:50

3 pkt cieszą, ale dalej ta nasza kopanina połączona z tiki-taką z której gówno wynika - masakra. Setki podań, wrzutek .... wie gdzie itp.

Drozd 06.04.2025 15:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1645319)
Nie ma szans. Sytuacja mogłaby zostać rozpatrzona tylko gdyby sędzia jej nie zauważył.
Tutaj główny mógł dokładnie nie widzieć, wina VAR-u że nie zareagował.

Czyli boiskowy bandytyzm ujdzie płazem bo jakiś kutas z Varu bał się wypieprzyć z boiska kutasa z Warty w 16 minucie? A może oni mają polecenie żeby nie reagować na faule na naszych.

wolfy 06.04.2025 15:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Drozd (Post 1645321)
Czyli boiskowy bandytyzm ujdzie płazem bo jakiś kutas z Varu bał się wypieprzyć z boiska kutasa z Warty w 16 minucie? A może oni mają polecenie żeby nie reagować na faule na naszych.

Dokładnie tak, ujdzie płazem.
Dlaczego VAR nie zareagował? Jak znam życie to wymyślą na poczekaniu jakąś kretyńską interpretację, jak przy braku karnego z Arką.

Drozd 06.04.2025 15:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1645322)
Dokładnie tak, ujdzie płazem.
Dlaczego VAR nie zareagował? Jak znam życie to wymyślą na poczekaniu jakąś kretyńską interpretację, jak przy braku karnego z Arką.

Ale to nie jest argument żeby nie robić z tego afery, każdy kto zobaczy to bandyckie wejście, dodepnięcie stopą już na ziemi i minę tego kutasa w żadne tłumaczenia mafii sędziowskiej nie uwierzy.

Fugiel 06.04.2025 16:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1645256)
To oficjalne - Jop jest idiotą. Pierwszy skład na Jagiellonię, miernoty na Wartę...

Edit: W pierwszej połowie Warta lepsza. Mieli trzy setki.
Szaman Jop do zwolnienia.

Ja nie bardzo rozumiem tego hejtu w stronę Jopa - czego się spodziewaliście? Niestety wszystkich tych naszych ternejro począwszy od Sobolewskiego przez Jopa po Kulawika czy Kmiecika aż po Kusto, czy Motykę łączy jedno - byli świetnymi piłkarzami [lub bardzo dobrymi] niestety trenerzy z nich żadni.

pepe72 06.04.2025 16:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Książę Palownik (Post 1645315)
Jop uparł się, że mamy grać w 10 no on Zwolińskiego na ławce nie posadzi i wuj.
...

Kto za Zwolaka?
Fred był na boisku od 67 minuty.

Fugiel 06.04.2025 16:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pepe72 (Post 1645327)
Kto za Zwolaka?
Fred był na boisku od 67 minuty.

A może powinno być odwrotnie?

Markus 06.04.2025 16:56

Zwoliński w takiej formie już dawno powinien wylądować na ławce, a nie być uparcie wystawiany do pierwszego składu przez Jopa. Tak samo niezrozumiałe jest coraz wyraźniejsze pomijanie Kutwy.

O patologii w postaci ciągłego utrzymywania Urygi w roli kapitana już nie będę wspominał.

pepe72 06.04.2025 17:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Fugiel (Post 1645328)
A może powinno być odwrotnie?

Zwolak ma asystę.
Co zrobił Fred przez ponad 25 minut?

pepe72 06.04.2025 17:51

Skrót meczu z TVP.
Nie polecam tego z konta Wisły, nie ma obrony Letkiewicza.
https://youtu.be/OYcUL1lpvI0?si=56mkxsX9K-2N6F5Q

Karherop 06.04.2025 21:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Fugiel (Post 1645325)
Ja nie bardzo rozumiem tego hejtu w stronę Jopa - czego się spodziewaliście? Niestety wszystkich tych naszych ternejro począwszy od Sobolewskiego przez Jopa po Kulawika czy Kmiecika aż po Kusto, czy Motykę łączy jedno - byli świetnymi piłkarzami [lub bardzo dobrymi] niestety trenerzy z nich żadni.

Moskal i Nawalka sposrod byłych piłkarzy nie byli (są) zlymi trenerami. Co najwyzej z innej epoki.

Jop mimo wszystko jest z tego grona najmlodszy i przynajmniej przeszedl naturalna ścieżkę trenerska (juniorzy, rezerwy staże, mlodziezowe reprezentacje, asystent).

Tyle papier. Reszte niech napisze boisko.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 00:56.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl