![]() |
Cytat:
Duża część nawet celna, choć raczej w pierwszej połowie. |
Cytat:
Mamy serię meczów: Kod:
28.03 Kotwica (d) Kod:
12. 1-2-3 Chrobry |
Cytat:
|
Mówicie, że wczoraj powinien był wyjść tzw. pierwszy garnitur? Ten sam który nie radzi sobie z dostającą w łeb od wszystkich jak leci Miedzią Legnica, który cudem wygrywa z sierotą Kotwicą (u siebie!) a ktory dostał X meczów żeby sie zgrywac, nabierać pewności siebie, mieć swobodę i luz? Ci co wyszli wczoraj, grajac w trudnych warunkach osiągneli cel, w czym problem?
|
Nie ma problemu, bo wynik się zgadza, problem byłby gdyby Letki nie przywalił łapą w tą piłkę tylko próbował ją wybijać nad poprzeczkę. Chłop ma instynkt.
|
Jop uparł się, że mamy grać w 10 no on Zwolińskiego na ławce nie posadzi i wuj.
Zwoliński nigdy nie był napastnikiem, który uczestniczy w budowaniu ataku pozycyjnego. On zawsze stoi tylko w polu karnym rywala i czeka aż ktoś mu dogra piłkę na strzał. Nikt nie miał większych pretensji, jak od czasu do czasu trafiał do bramki. Problem jest jednak taki, że on jak nie trafia do siatki, to już kompletnie nic z tej jego gry nie ma. On nie potrafi zagrać z klepki, nie potrafi przytrzymać piłki (za słaby fizycznie jest, obrońcy go z łatwością przestawiają) - jak jeszcze nie wykorzystuje sytuacji strzeleckich, to jest po prostu biegającym po boisku wieszakiem na koszulkę. |
Cytat:
|
Cytat:
Ale po tym meczu jest jeszcze jeden temat, kto wie czy nie najważniejszy. https://x.com/KiQus_/status/19085777...wisly%2F266967 Przecież ta poznańska ....a zupełnie nie interesuje się piłką, klub powinien zgłosić to i żądać wykluczenia na kilka meczów. O szmatach z VARu nawet nie wspominam. Powinniśmy z tego robić poważną aferę inaczej będą naszym łamać nogi ... |
Cytat:
Tutaj główny mógł dokładnie nie widzieć, wina VAR-u że nie zareagował. |
3 pkt cieszą, ale dalej ta nasza kopanina połączona z tiki-taką z której gówno wynika - masakra. Setki podań, wrzutek .... wie gdzie itp.
|
Cytat:
|
Cytat:
Dlaczego VAR nie zareagował? Jak znam życie to wymyślą na poczekaniu jakąś kretyńską interpretację, jak przy braku karnego z Arką. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Fred był na boisku od 67 minuty. |
Cytat:
|
Zwoliński w takiej formie już dawno powinien wylądować na ławce, a nie być uparcie wystawiany do pierwszego składu przez Jopa. Tak samo niezrozumiałe jest coraz wyraźniejsze pomijanie Kutwy.
O patologii w postaci ciągłego utrzymywania Urygi w roli kapitana już nie będę wspominał. |
Cytat:
Co zrobił Fred przez ponad 25 minut? |
Skrót meczu z TVP.
Nie polecam tego z konta Wisły, nie ma obrony Letkiewicza. https://youtu.be/OYcUL1lpvI0?si=56mkxsX9K-2N6F5Q |
Cytat:
Jop mimo wszystko jest z tego grona najmlodszy i przynajmniej przeszedl naturalna ścieżkę trenerska (juniorzy, rezerwy staże, mlodziezowe reprezentacje, asystent). Tyle papier. Reszte niech napisze boisko. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 00:56. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl