Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   20 kolejka, Wisla Kraków - Znicz Pruszków, 15 lutego 2025, 17:00 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=11069)

Karherop 14.02.2025 22:32

Łasicki sie przecież specjalnie wykartkowal "z ławki" przed ostatnim meczem jesieni, masz jakis blad pepe

FraMat 14.02.2025 22:47

Na razie jeśli wygramy jutro odrobimy po 2 punkty do czołowej dwójki.
Arka i BBT tylko zremisowały.
Ale że nie dzieli się skóry na niedźwiedziu trzymajmy kciuki, żeby nie pogłębić straty.

Skawa Wadowice 15.02.2025 08:50

Czolowka potracila, mamy okazje doskoczyc xD
Co moze pojsc nie tak? XD
Znany scenariusz. Remis dzisiaj jak byk

Drozd 15.02.2025 09:58

Zamiast trzymać kciuki bo jest szansa odrobić 20% strat do miejsca bezpośredniego awansu to dalej sianie defetyzmu...

Kibic...

krysztal 15.02.2025 10:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FraMat (Post 1642615)
Na razie jeśli wygramy jutro odrobimy po 2 punkty do czołowej dwójki.
Arka i BBT tylko zremisowały.
Ale że nie dzieli się skóry na niedźwiedziu trzymajmy kciuki, żeby nie pogłębić straty.

Ktoś tu ostatnio cytował bodaj Brożka i ten cytat pasuje tu jak nic. Na razie to Arka i BBT zyskały nad nami po punkcie.


Jestem tak zniechęcony,że nawet nie wiem czy będę to oglądał.Mam cichą nadzieję,że coś mi gdzieś nagle wyskoczy może żona coś sobie zaplanowała i problem rozwiąże się sam.Jeśli my trzęsiemy portkami przed Zniczem to lepiej zwijajmy ten kram.

Drozd 15.02.2025 10:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez krysztal (Post 1642618)

Jestem tak zniechęcony,że nawet nie wiem czy będę to oglądał.Mam cichą nadzieję,że coś mi gdzieś nagle wyskoczy może żona coś sobie zaplanowała i problem rozwiąże się sam.Jeśli my trzęsiemy portkami przed Zniczem to lepiej zwijajmy ten kram.

:haha:

Łaskę robisz że mecz będziesz oglądał ? A nie oglądaj po co żone w to mieszasz :rotfl: Najlepiej trzymaj kciuki żeby Wisła nie wygrała, jak prawdziwy kibic :>

krysztal 15.02.2025 11:00

Dobrze głuptasku,trzymam kciuki tak jak sobie tego życzysz.

Drozd 15.02.2025 11:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez krysztal (Post 1642621)
Dobrze głuptasku,trzymam kciuki tak jak sobie tego życzysz.

Ja sobie życzę? A rób sobie co chcesz... :).

s1mone 15.02.2025 11:51

Boże znowu się Lesiu uaktywnił i trolluje.


Obecnie porównuje trenera z 1,5 punkta na mecz z trenerem z 2 punktami na mecz, że w sumie całkiem podobni. Ale ten pierwszy bardziej profesjonalny.


Leżę.............. :D

krysztal 15.02.2025 12:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Drozd (Post 1642622)
Ja sobie życzę? A rób sobie co chcesz... :).

" Najlepiej trzymaj kciuki żeby Wisła nie wygrała, jak prawdziwy kibic" Chyba jednak tego sobie życzysz.

Arkadiusz.Czerepach 15.02.2025 12:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Witalis (Post 1642554)
To, co jest wpisane w internetowym sjp to jest rozmyte znaczenie pojęcia pochodzącego z socjologii wiedzy. Tu już bardziej precyzyjne ujęcie: https://pl.wiktionary.org/wiki/paradygmat, a tutaj dokładnie źródło: https://pl.wikipedia.org/wiki/Paradygmat W angielskiej wikipedii jest opisana nawet historia kariery tego pojęcia: https://en.wikipedia.org/wiki/Paradigm


Na każdych lepszych studiach co bardziej rozgarnięty wykładowca zwraca uwagę, żeby pospolite/potoczne (od dekady-dwóch dekad) użycie słowa "paradygmat" jest przejawem pseudointeligencji. Coś jak z pospolitym wykorzystaniem słowa "spolegliwy" (które, uwaga uwaga, jako potoczne też jest wpisane w sjp).


Mniej forum, więcej książek.


Serdeczności,
W.

PS Zaraz odpali się tu Drozd, który zacznie wymądrzać się na temat książki Kuhna albo że jest jeszcze jakieś znaczenie językoznawcze, jestem przekonany.

ładny post

pseudointeligencji coraz więcej, ale po zamknięciu kurka z Usa Aid powinno się to troche ograniczyć

As 15.02.2025 17:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez As (Post 1642496)
Jestem rozdarty pomiedzy 1-1 a 0-1.

Scenariusz meczu bedzie taki, ze wsiadziemu na Znicz od pierwszego gwizdka a ci beda sie bronic cala druzyna w okolicach pola karnego co chwile przecinajac nasze podania. Ich gleboka obrona odbierze nam mozliwosc zagrywania prostopadlych pilek wiec bedziemy "grac swoje" czyli schodzic do bokow i nieudolnie wrzucac w pole karne. Wiekszosc wrzutek bedzie oczywiscie w trybuny a te lecace w pole bramkowe beda bez problemu wybijane przez stoperow Pruszkowa.

Po jednym z przechwytow Majewski zagra lage na szybkiego Pruszkowianina. Biedrzycki jak zwykle bedzie zle ustawiony i na 20 metrze sfauluje chlopa w efekcie rozpaczliwej proby naprawienia swojego bledu.

Do pilki podejdzie Majewski i albo zaladuje nam gola albo wrzuci na Okhronchuka, ktory nieudolnie kryty na radar przez Uryge bez problemu skieruje pilke do bramki obok kompletnie zaskoczonego Letkiewicza.

Pozostala czesc pierwszej polowy oraz cala druga polowe bedziemy uskuteczniac te same wrzutki co przed strata gola. W okolicach 70 minuty wkurvvienie na trubynach osiagnie poziom wrzenia a Jop na lawce bedzie sie zastanawial dlaczego mu kurvva nie sprowadzono
Antkowiaka https://www.transfermarkt.pl/hubert-...spieler/266214
lub Cherniego https://www.transfermarkt.pl/kostyan...spieler/313674

ktorzy byliby idealni do wprowadzenia w tym momencie za Zwolaka i ktorych mozna bylo sprowadzic za worek uzywanych pilek. Jesli bedziemy mieli farta to stoper Pruszkowa obetnie sie w 91 minucie, doskoczy Rodado i cudem uratujemy remis

Ehhhh, człowiek to się jednak trochę zna na piłce.

Szneka 15.02.2025 17:45

Dramatyczna pierwsza połowa. Słaby Rodado, niewidoczni Igbekeme i Duda. Jeśli cieniutki Szot gra to jak słaby musi być Jaroch? Pół składnej akcji nie zrobiliśmy.
Cienko widzę druga połowę

Patryko 15.02.2025 17:49

Prawa strona wyje o wzmocnienia.
Nie zrobimy awansu prawym obrońcą na poziomie II ligi (pytanie na jakim poziomie jest aktualnie Jaroch) i bezmyślnym prawym skrzydłowym, który zepsuł dziś chyba każde zagranie.

Atak pozycyjny przewidywalny jak upały w lecie na rywala stojącego w dziesięciu za linią piłki. Typowe flaki z olejem w wykonaniu Wisły.

ciacho 15.02.2025 17:51

Baeną do ekstraklasy. To jest dobry plan

wolfy 15.02.2025 17:54

Pierwsza połowa zgodnie z oczekiwaniami.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ciacho (Post 1642641)
Baeną do ekstraklasy. To jest dobry plan

Smutne jest to że Baena jest jednym z lepszych. Podobnie Szot gra bo Jaroch to też parodysta.

FraMat 15.02.2025 17:56

Znicz pokazuje, ze wystarczy kilku wybieganych Polaków z mazowieckich pastwisk, kierującego nimi niewielkiego wzrostu lidera środka pola, by zgnoić wielką hiszpańską Wisłę.

Tak. Znam argumenty, że nawet gdyby Znicz awansował do ekstraklasy to się tam nie utrzyma.
Wiem jednak, że taka Wisła nawet jeśli awansuje to jeszcze szybciej spadnie.

FraMat 15.02.2025 17:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1642642)
Smutne jest to że Baena jest jednym z lepszych.

No tak, nie ma lepszego w Wiśle. Pytanie: co Baena dziś dobrego zrobił?

wolfy 15.02.2025 17:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FraMat (Post 1642643)
Znicz pokazuje, ze wystarczy kilku wybieganych Polaków z mazowieckich pastwisk, kierującego nimi niewielkiego wzrostu lidera środka pola, by zgnoić wielką hiszpańską Wisłę.

Tak. Znam argumenty, że nawet gdyby Znicz awansował do ekstraklasy to się tam nie utrzyma.
Wiem jednak, że taka Wisła nawet jeśli awansuje to jeszcze szybciej spadnie.

Mamy trzech Hiszpanów w składzie. Większość to krajowy szrot.

Baena jest jednym z najlepszych w przekroju tego sezonu. Takie są fakty.

Tantal 15.02.2025 17:59

I szotem. Z nim wyprzedzimy niecieczę.

Drozd 15.02.2025 18:05

Szot truchta cały czas, czy on nie potrafi szybciej pobiec? Przy straconej bramce co on robił, dlaczego nie interesował się chłopem który strzelił przecież on miał go pilnować :). Najpierw pozwolił mu odegrać, a potem strzelić :). Kabaret.

leszekpw 15.02.2025 18:11

Wincyj Polaków.

azor 15.02.2025 18:37

Wszystkie możliwe narodowości, które mamy w składzie są dzisiaj dramatycznie słabe.

Tantal 15.02.2025 18:39

Jaroch w rundzie jesiennej robił dokładnie to samo, są siebie warci.

Mixu 15.02.2025 18:52

Zamiast "martwić" się o awans martwmy się czy aby nie pobijemy najgorszego sezonu w historii.

wolfy 15.02.2025 18:53

Co za żałosny mecz. Co za dno.

Ktoś mi wyjaśni jaki sens miało wpuszczenie Sukiennickiego? Czy wrzucanie Baniowskiego w takim momencie jest mądre?

Błazenada piłkarzy i Jopa.

Witalis 15.02.2025 18:54

Niestety, grając 1 obrońcą w formie (Mikulec), nie da się wygrać meczu. Jaroch nawet po sukcesywnym, runda po rundzie, spadku formy jest lepszy od Szota, a skoro mamy tylko trzech środkowych obrońców i Uryga najwyraźniej wiele dla nas znaczy mentalnie, Kutwa powinien grać za Biedrzyckiego. Sukiennicki i Baniowski powinni dostać wypożyczenie i szansę za rok-półtora, bo na dziś nie są gotowi do gry w I lidze.

Reszty nie ma co podsumowywać, taki to był bezbarwny występ.

Słaby mecz i rękę przyłożył do tego trener.

Patryko 15.02.2025 18:56

Rywale rzucili nam koło ratunkowe, to my sobie przywiązaliśmy do szyi kamień i schodzimy coraz niżej.

Dwa razy oklep od Znicza z budżetem kilkukrotnie niższym niż Wisła. Wstyd.

Teraz cztery ciężkie mecze, po których marzenia o barażach mogą nam zostać bezpowrotnie zabrane.

Skawa Wadowice 15.02.2025 18:59

....a cala Wisla wola o transfery bo mamy cienkie skrzydla jak siki weza a tymczasem chuja sie dzieje. Jak mamy wygrywac z takimi ogorami jak znicz jak my nie mamy jakosci na bokach. Przeciez wiadomk bylo od 2.5 lat ze graja z nami autobusem to musimy grac bokami. A tu ....a nic. Wypierdalac z tym dziadkiem alfarem i jednozwodowcem baena. Na .... tych cieniasow oplacac.

RAPH 15.02.2025 19:00

czy ktos jest w formie??Jedyie Zwoliski sie starał

Książę Palownik 15.02.2025 19:00

Po co tego Baniowskiego wpuścił w takim momencie? Aż tak bardzo się Jopowi pali żeby ogłosić światu naszego nowego wonderkida co nie umie podać na 5 metrów?

MMTS 15.02.2025 19:00

Może by im jakiś oboz w ciepłych krajach pomógł? ��

Stelio 15.02.2025 19:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Drozd (Post 1642553)
Sam od debiutu o nic innego nie dbasz jak właśnie o denny nastrój. :) więc wypłać sobie liścia i będziesz ze sobą kwita :rotfl:

Fakt, że dopiero teraz możemy poznać realną wartość letnich transferów jest oczywisty dla każdego obiektywnego obserwatora. Natomiast to, że kibice wolą biadolić na zapas to już efekt kreciej roboty żmudnie prowadzonej przez stadko płaczków i tyle.



Tak na wszelki wypadek zapiszę sobie zawodzenie kolejnego płaczka :).

Podobne brednie "kibice" kolportowali przed rewanżem z Trnawą, do tej pory mam bękę z tych lamusów, którzy wybrali najebkę przy grillu...

To jak tam, płaczki czy jednak realnie patrzacy na sytuację ludzie którzy potrafią myśleć? ;) hehehe

A to dopiero początek pięknej serii, co to się będzie działo w przez kolejny miesiąc :D :D :D

Skawa Wadowice 15.02.2025 19:01

Cale szczescie gramy teraz same teudne mecze. Sezon zakonczymy z koncem marca. Niech frekwencja spadnie do 10k i niech to bedzie sygnal dla druzyny ze nie bedziemy wspierac takiej padaki a
krolewski zda sobie sprawe ze albo odda w rece kwietnia albo niech ogarnie jakosciowe transfery bo innej drogi nie ma

FraMat 15.02.2025 19:06

Człowiek czeka tyle miesięcy na wznowienie rozgrywek z jakąś nadzieję, a tu znowu mokra szmatą w pysk.

wolfy 15.02.2025 19:08

Ciekawe czemu nie wszedł Poletanović, tylko ta ofiara Sukiennicki? Czyżby nie ogarnął genialnej taktyki Jopa "wrzucamy bez sensu i do nikogo"?
Jeżeli tak to zrozumiałe, jeszcze by dobrze dośrodkowal albo strzelił i cały plan taktyczny w ....u...

Skawa Wadowice 15.02.2025 19:08

W sumie im gorsza pozycja w lidze tym bardziej jarek bedzie prosil Kwietnia, tym nizsza cena dla Kwietnia xD przejebalismy z druzyna ktora nie ma sponsora na koszulkach bo nikt nia nie jest zainteresowany. Masakra

doktor granat 15.02.2025 19:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Skawa Wadowice (Post 1642656)
....a cala Wisla wola o transfery bo mamy cienkie skrzydla jak siki weza a tymczasem chuja sie dzieje. Jak mamy wygrywac z takimi ogorami jak znicz jak my nie mamy jakosci na bokach. Przeciez wiadomk bylo od 2.5 lat ze graja z nami autobusem to musimy grac bokami. A tu ....a nic. Wypierdalac z tym dziadkiem alfarem i jednozwodowcem baena. Na .... tych cieniasow oplacac.

Resztki kasy się rozpłynęły, nie będzie nowego skrzydłowego ani nikogo innego.
Przewidywałem wygraną, chu.ja się znam:) Przyszłość wygląda niepokojąca, a ta letnia i dalsza to już w ogóle.

s1mone 15.02.2025 19:09

Pasowałoby parę meczy przełożyć tak 2-3 tygodnie do przodu, aż trochę słońca wyjdzie, bo nasz Hiszpański zaciąg w tej temperaturze jak dzieci we mgle. Z resztą podobnie wyglądał Igbekeme.

Jedyny Iberyjjczyk który sobie radził przyzwoicie w tych warunkach to Duarte.

Zagraliśmy tragiczną pierwszą połowę, sporo lepszą drugą. Tu powinien być conajmniej remis, no ale jak się nie wykorzystuje sytuacji to tak to się kończy.

Niestety jak się opiera grę na gościach przyzwyczajonych do gry w upałąch i się ich wrzuca na minusowe temperatury na boisko to nie ma się co cudów po nich spodziewać. To są chłopaki od pykania gałęczki przy słoneczku, najlepiej jak przeciwnik nie będzie im jeździł na du*ie za bardzo, bo oni intensywności w takich warunkach nie pokażą, za dużo energii marnują na ogrzewanie :D:D

Jak zmniejszyła się ilość gości nieprzystosowanych do takich warunków na murawie, to gra się poprawiła. Niestety to było za mało na jakiekolwiek punkty. No cóż, pierwsze śliwki robaczywki. Liczę, że kolejny mecz będzie już rozgrywany przy plusowej temperaturze i nasze iberyjskie asy będą bardziej skore do gry.

Duarte powinien wyjść w kolejnym meczu w pierwszym składzie, podobnie Jaroch - Szot i Alfaro powinni sobie usiąść na ławce.

Patryko 15.02.2025 19:09

Najbardziej przeraża mnie jednowymiarowość taktyki Jopa.

Gramy do porzygania ten przewidywalny do bólu atak pozycyjny, do którego nie mamy wykonawców. To jest woda na młyn dla drużyn grających jak dziś Znicz, które niszczą nas niską obroną i potrajaniem od 20-tego metra.

Jeśli Jop czegoś nie wymyśli, to ani nas nie będzie w Ekstraklasie w przyszłym sezonie, ani jego na ławce od czerwca.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 19:51.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl