![]() |
Cytat:
no to akurat nie nazwałabym "dziwnym przyzwyczajeniem"... :) |
Cytat:
|
Cytat:
Z tym sraniem też cos mam tzn nie lubie poza domem a zwłaszcza jak jeszcze ktos jest "w poblizu" nie moge sie rozluznic :D |
Cytat:
|
Cytat:
|
teraz ja się wyspowiadam z przyzwyczajen:)
1. Siedzę przy kompie to zawsze mam założoną nogę za nogę. 2. Po wyjściu z domu sprawdzam po parę prazy czy drzwi są zamknięte. 3. Gdy oglądam mecz Wisły przed TV to ssam kciuka z nerwów. 4. Śpię na zgiętej poduszce. 5. Śpię zawsze z komórką pod poduszką i mineralna w nogach. 6. TV oglądam przy zgaszonym świetle. 7. Budzik ustawiony zawsze na tę samą godzinę |
1. Nosze tylko białe skarpetki.
2.Zawsze muszę się wysikać przed snem xdd ale nie wiem czy to choroba czy co xd 3.Przy łóżku jak spie muszę mieć wodę mineralna i chusteczki 4.telefon mam zawsze koło głowy 5.śpię bez poduszki 6.tel tak jak wszyscy w lewej kieszeni 7.Jak nastawiam sobie budzik na np. na 6 to zawsze przestawiam co 10min. aż dojdzie tak np. do 8 i sie spóźnię do szkoły xd 8. Z drzwiami też tak mam ^^ Jeszcze dużo tego ale nie chce mi się pisać :D |
1. Z reguły jak patrzę na zegarek jest 19:06
2. Przed spaniem otwieram w pokoju okno, nawet jak leje czy pada śnieg. 3. Siedząc w pokoju zawsze gapię sie na szaliki na ścianie 4. Jak włączam internet, pierwsze wislakrakow.com 5. Gdy nie mogę zasnąć zawsze idę się położyc na kanapie i wtedy odrazu zasypiam Jak coś sobie przypomnę to napiszę. |
1. tel zawsze w prawej kieszeni
2. dzwonek w tel koniecznie Wiślacki 3. jeśli nadepnę np. na kamienia lewą stopa niechcący, to prawą tez muszę (specjalnie) :/ 4. zasypiam zawsze na prawym boku 5. budzik ustawiony na nietypową godzinę np: 7.58 (nigdy na pełną) 6. zawsze budzę się trochę przed budzikiem 7. nigdy nie oglądam horrorów sama (chyba się boje) 8. torebka zawsze na prawym ramieniu 9. kilka budzików ustawionych na podobna godzinę (wieża na 7.53, tel na 7.59) 10. jeśli mam mieć ważny dzień to w nocy budzę sie co chwile, bo boję się że zaśpie chyba jestem wariatką ;) :) chyba tyle, jak coś mi sie przypomni to napisze :) |
Cytat:
|
Cytat:
|
do usunięcia
|
Zawsze przed meczem śni mi sie że sie spóźniłem na busa, a i tak zawsze jestem 20 min przed nim :D
|
Cytat:
A mnie się śniło,że masz kompleksy i nigdy nie byłeś na meczu... |
Cytat:
jeszcze coś: 15. prowadząc samochód buty muszą być bez obcasów!!! 16. sprawdzanie czy nie mam sms'a na tel, nawet jak wiem że nie mam :/ 17. po odejściu od bankomatu sprawdzam kilka (naście) razy czy mam karte i forse 18. w autobusie siedze przy oknie |
1) Kilka razy sprawdzam czy zamknąłem drzwi, zarówno na klucz (naciskając kilkukrotnie klamke) jak i czy są poprostu zamknięte (popychając je).
2) Mimo że głośność w TV jest na fula to i tak wciskam jeszcze kilkanaście razy przycisk głosu na pilocie. 3) Gadam do siebie, ale nigdy w myślach. Poprostu jak mówie do siebie to musze przynajmniej otwierać usta, inaczej się nie da. 4) Śpie nago bez żadnych spodenek / majtek / bokserek. 5) Wszystkie swe zajęcia staram się rozpoczynać o pełnych godzinach np. 15:00, a w najgorszym razie o wpół do np. 18:30. 6) Śpie z poduszką zagiętą w pół. 7) Często podciągam nosem nawet gdy niemam kataru. 8) Gdy ktoś w swoich postach używa takich emotów: :rotfl: :-D :p :D :P :-P :-p uważam że jest niepełnoletni i niekumaty. 9) Jak widze dużo postów do przeczytania to czytam jedynie posty najkumatszych osób. 10) Jak wchodze na neta to strony w kolejności: NK TWSD SKWK i... pornosy... Czy jestem nienormalny?? |
Cytat:
Na szczescie, jeżeli uderze się mocno w jedną kończynę, to nie mam zwyczaju naruszać drugiej :D |
Cytat:
1. w lewej jakoś dziwnie, nie? ;) 2. koniecznie coś mówiący o mnie 3. to dziwne dość,,,,,,, nie dotyczy ;P 4. nie usne nigdy na plecach 5. nigdy pełna i zawsze kilka drzemek :P - nawet jak mam zaspać to MUSZĘ włączyć min. jedną drzemkę 6. to chyba tak dużo ludzi ma,,, i ja też :) 7. ja się boje na pewno 8. zawsze na lewym 9. od tego mam te drzemki ;P 10. ,,, a potem jestem niewyspana,, też to znam :) 11. tu mi akurat bez różnicy :) 12. dlatego staram się jak najczęściej mieć telefon nie pod ręką ;) - nagminnie tak robię, a strasznie mnie to drażni 13. zawsze sie zastanawiam czy je mam, ale nigdy nie chce mi się sprawdzić ;P 14. nigdy nie siadam w autobusach komunikacji miejskiej! I od siebie: Kupuje ubrania/buty/nakrycia głowy, których potrafię nie założyć przez kilka miesięcy, bo zawsze jest "nie ten dzień na nowy ciuch",,,, |
Cytat:
Od siebie dodam, że nie wiem co się ze mną stało, ale od lat kilku zasypiam przy włączonym komputerze, najczęściej przy jakichś starych serialach typ:u Allo-allo, Married with children, czy programach z discovery typu Mythbusters. Ile prądu mnie to kosztuje - koszmar :-/ |
ja parę lat temu w środku nocy się budziłem sam od siebie i siadałem na łóżku, po 10 min sie budziłem i kładłem się dalej spać...
|
Cytat:
uff, trochę mi ulżyło jak to napisałeś, bo myślałam że jestem świruską i muszę iść gdzieś z tym:rotfl: |
Ja telefon noszę raz w prawej raz w lewej kieszeni,ale rozmowy przeprowadzam trzymając w lewej,piszę też lewą ręką ale jem prawą,ogólnie większość rzeczy zrobię też prawą oprócz pisania i trzymania nożyczek:)
|
- nie rusze sie bez tel. (lewa kieszen) i kluczy (prawa kieszen) z domu
- portfel czasem wezme, czasem nie, nie wiem od czego to zalezy - podobaja mi sie jak wiekszosci z was kobiece stopy;pp - codziennie conajmniej 3-4 serie pompek, dzien w ktorym nie ma wysilku fizycznego przy ktorym sie poce to dzien stracony - pije zazwyczaj tylko wode lekko gazowana, wyjatki: impreza (alkohole), na sniadanie herbata lub sok pomaranczowy - pije wodke 3majac kieliszek zawsze w lewej rece, choc jestem praworeczny - bardzo wstydze sie dziewczyn, ktorych nie znam, o ile sa w moim wieku lub starsze - jak sie "zawieszam" to macam swoje wargi:|| - zawsze idac na impreze (czy robie u siebie czy ide gdziekolwiek) postanawiam sobie ze poderwe jakas dziewczyne i zawsze nici z tego;pp - wlaczajac neta: zawsze w danej kolejnosci: 90minut.pl, weszlo.com, wp.pl, wislakrakow.com, wislaportal.pl, livescore.pl i nk.pl;pp - podobaja mi sie bardzo dziewczyny o ciemnych wlosach i jasnych oczach, a takze mulatki;pp - co roku wierze ze mistrz polski zagra w lm:( - nienawidze jak dziewczyna pali papierosy lub przeklina - wchodzac na chodnik, ulice lub do jakiegos pomieszczenia koniecznie jak wejde w dane miejsce np. lewa noga to musze z niego wyjsc stawiajac ostatni krok w tym pomieszczeniu prawa, w innym przypadku analogicznie - jak chodzilem do szkoly i nie umialem rozwiazac jakiegos zadania z matematyki siedzialem okolo 2-4 godzin az rozwiazalem, jak sie nie udawalo to prawie plakalem (nawet w liceum:||), do dzis mam ze jak cos mi nie wychodzi w cos w co wkladam serducho i sie staram to albo wpadalem w szal, klne chodze od kata do kata lub mam lzy w oczach (poje***e);// - zawsze piszac do kogos na gg lub esa nigdy nie uzywam polskich liter, np, "ą, ę, ć, ó, itp." , a minki zapisuje zawsze w taki sposob po 2 literki lub po 2 dane znaki, np. " ;pp ;dd ;]] ;// , itp." ;pp - czesto przed snem marze o tym, ze jestem jakims dobrym pilkarzem lub bokserem (pewnie niespelnione marzenia) i mam zajebista dziewczyne, ktora o mnie dba, akceptuje moje wady itp. choc ja tego nie widze i nie jestem dla niej zbyt dobry, czyli poprostu "krece takie filmy" w glowie;pp - nie lubie nawiazywac nowych znajomosci, kocham to co moje, nie nawidze zmian - w ostatniej klasie liceum mialem same 4rki i 5tki a bylem zagrozony z polskiego, ostatecznie mialem 2jke;)) (od podstawowki oceny z j. polskiego mialem najgorsze ze wszystkich) - nigdy w zyciu nie przeczytalem zadnej ksiazki, probowalem nieraz ale udalo sie max. kilka str. czytanie mnie strasznie meczy, czesto nie rozumiem tego co czytam i zeby cos zrozumiec musze przeczytac zdanie conajmniej kilka razy;// - fascynuje mnie matematyka;dd - czesto popelniam te same bledy, tu np. otwierajac lodowke uderzam sie w nos:|| (nie wiem jak to robie), czesto przypierdzielam glowa w okap lub otwarta szafke w kuchni;// to by bylo na tyle hehehe, mam nadzieje ze ktos ma podobne poje*ance jak ja bo inaczej bede myslal, ze jestem jeb***ty;dd hehe pozdrawiam;)) |
może po prostu jesteś gejem ? boisz się dziewczyn śnisz o bokserach ^^
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
A poza tym,to przyzwyczajenia niektóre się powtarzają. 1. Np. to z zegarkiem, choć to raczej nie jest przyzwyczajenie...u mnie jest zawsze 19.06 i 21.37 2. Większość kobiet/dziewczyn nie wyjdzie z domu niewymalowana. Ja np. nie wyjdę bez biżuterii :lol: 3. Takie, którego nikt nie umie zrozumieć, nie wiem czemu:foch: Gdy nie jestem na stadionie i muszę oglądać mecz w tv,to jedynie sama przed swoim telewizorem,bo uważam,że inni wkoło przynoszą mi pecha :shock: 4. No właśnie, a propos tego co Krzysiek napisał. Poprawiam ludzi, gdy powiedzą coś nie po polsku i to zawsze. To chyba raczej jako wada... |
Mnie bardzo irytuje jak ktoś mówi i pisze niepoprawnie po polsku. Ech...
|
Cytat:
poza tym -gdy jem tosty, to ketchup wlewam zawsze do środka (moi znajomi leją ketchup na tosty) -gdy wjeżdzam na stację, to zawsze mam chwile zawachania i zastanawiam się, z której strony mam wlew paliwa |
Cytat:
|
Cytat:
|
Kiedy prowadzę, 2 palce u lewej dłoni trzymającej kierownicę układają się w Elkę :/
|
Cytat:
|
ja ogolnie chyba nie mam dziwnych przyzwyczajen (za co z gory przepraszam :> )
|
Cytat:
Cytat:
|
Cytat:
:lol: KMWTW Ale żeby nie rozmywać to: nie sprawdzam czy mam zamknięte drzwi - nawet jak mam wątpliwości nie zastanawiam się czy wyłaczyłam żelazko - jak wyżej nie muszę sprawdzać czy mam SMSa nie trzymam komórki w kieszeni lewej a nawet prawej nie obgryzam paznokci jak patrzę na zegarek to jest godzina taka jaka akurat jest nie wchodzę lewą a wychodzę prawą nogą w autobusie siadam gdzie wolne miejsce - nie muszę koniecznie przy oknie zasypiam jak mi akurat pasuje i wygodnie niekoniecznie na lewym boku na dwa dni przed meczem nucę "Poszła do Adama..." non stop .. nawet we śnie ... aż do meczu |
Cytat:
a przy okazji dopiec innym...:P typowa kobieta :) |
1. Telefon i chusteczki zawsze w prawej kieszeni, portfel/kasa i klucz w lewej. Klucza nigdy nie nosze w tej samej kieszeni co telefon, aby się nie porysował.
2. Niemal zawsze budzę się tuż przed budzikiem. (Tak mam dopiero jakieś pół roku) 3. Zieloną herbatę zawsze parze w specjalnym kubku i pije w moim ulubionym. (herbata w listkach) 4. Gdy nie stawiam włosów to zaczesuje je do lewej strony. 5. Często oblizuje wargi. 6. Gdy widzę fajną dziewczynę podnoszę prawą brew, lewa wcale się nie rusza. 7. Nisko nosze spodnie. 8. Gdy widzę geja to mam ochotę go zabić. 9. Wkurzam się, jak piszę z kimś, kto popełnia masę błędów ortograficznych 10. Używam tylko szamponów firmy Palmolive. 11. Nie zasnę z włączonym telewizorem. 12. Przed wyjściem z domu muszę przejrzeć się w lustrze. 13. Jak śpię to wkładam prawą rękę pod poduszkę. |
1. Telefon i chusteczki w lewej kieszeni, portfel klucze w prawej.
2. Mimo, że jestem leworęczny myszkę trzymam w prawej dłoni, podobnie jak nożyczki. 3. Kilkakrotnie sprawdzam czy zamknąłem drzwi. 4. Gdy czytam książkę muszę mieć ciszę na maxa, a kiedy czytam gazetkę lubię gdy gra radio :D 5. Po włączeniu kompa, zawsze najpierw odpalam GG. 6. Przed snem zawsze poprawiam pościel 7. Nie zasnę przy TV. 8. Gdy siedzę przy kompie zawszę muszę mieć coś do picia. 9. Nie jem masła. 10. Nie piję herbaty w lecie. 11. Gryzę długopis. 12. W szkole piszę tylko pomarańczowym Bic'iem 13. Nie lubię buraków Sporo jeszcze tego, ale jakoś nie mogę sobie przypomnieć... pozdro :) |
Cytat:
No i nie wiem, co wy macie z tymi kieszeniami i drzwiami. Nigdy nie sprawdzam, czy zamknęłam drzwi. Ani jak wychodzę, ani tym bardziej, jak idę spać. Alarmu też nigdy nie włączam, bo mi się nie chce :-P A rzeczy trzymam albo w torebce, albo w kieszeniach - ale tak, jak je akurat tam wsadzę, a nie ta kieszeń -to, a tamta - coś innego:> |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:07. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl