Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   16. kolejka, Stal Stalowa Wola - Wisła Kraków, 10 listopada 2024, 12:45 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=11057)

wolfy 11.11.2024 17:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez emjot (Post 1638488)
ano stąd że Baena to typowy jeździec bez głowy, któremu raz w roku coś się uda
jakby nazywał się Banowski to byś jeździł po niem jak po burej suce twierdząc, jak o Sukiennickim, że jest paralitykiem, dnem itp.
ale skoro jest Hiszpańczykiem to....

facet jest chaotyczny, centruje na pałę, a jak dochodzi do sytuacji strzeleckich... to panu bogu w okno

Widzisz, tu się różnimy.

Chwaliłem Kutwę (chyba że grał źle) na długo zanim przestano po nim jeździć. Podobnie Letkiewicza.
Kiedy Duda zaczął dobrze grać - również.

Gdyby Polak w wieku Baeny robił nam grę jak Baena to raczej tacy jak Ty widzieliby go w Realu Madryt.

Baena sporo umie i dużo widzi. Nie jest jednak przypadkiem że gra w pierwszej lidze, ma swoje ograniczenia. Największymi są chimeryczność i złe decyzje. Co nie zmienia faktu że to nasz najlepszy aktualnie skrzydłowy i ma liczby żeby to potwierdzić.

To samo się zresztą tyczy Alfaro.

Nie ma przypadku w tym że chwalę Kutwę i Dudę a krytykuję Sukiennickiego. Dwaj pierwsi grają dla drużyny, a ostatni - pod siebie.
I widząc grę Kutwy naprawdę trudno się do czegoś przyczepić, żeby było to uczciwe. To budujące że chłopak z rezerw wchodzi do pierwszego składu i tam zostaje. Ale - tak jak pisałem - Kutwa zasługuje na pierwszy skład. Gra na stoperze z nim jest o niebo lepsza niż bez.
I tu masz cały sekret.

krysztal 11.11.2024 17:54

A co do meczu.Baena mimo ładnej bramki słabo,Sukiennicki mimo fartownej bramki słabo,Alfaro mimo bramki nadal przeciętnie.Z Drozdem zgadzam się co do straconej bramki.Drzemka Letkiewicza i Kutwy.Taki zimny prysznic jest dla nich jak najbardziej wskazany.Do Kutwy mam sentyment bo to można powiedzieć chłopak z okolic a Letkiewicz powtórzę to ma potencjał na grę co najmniej na poziomie Lisa oby tylko nie odbiła mu sodówka jak Bieganskiemu.
Jakoś tak spokojnie się czuję jak piłka leci w kierunku bramki.
Dla tych umniejszających temu zwycięstwu,Stal od 10 kolejki nie przegrała a swoją fatalna sytuacje w tabeli zawdzięcza zdobyciu raptem 1 pkt w 9 kolejkach

skarabeus 11.11.2024 18:08

Drozd,



najlepszym prezesem byl Obidzinski. Redukowal dlugi, oddal dzial sportowy ludziom, ktorzy mieli o tym pojecie i to dzialalo.

Obecnie mamy co roku wyzsze dllugi, pierdyliard obietnic bez pokrycia, 3 rok pierwsza lige, ciagle bledne decyzje trenerskie.

Ale jest zajebiscie :-)

Drozd 11.11.2024 18:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez krysztal (Post 1638489)
Ja czytam,że z raportu płyną pozytywne wnioski to nie wiem czy się śmiać czy płakać.Cały misterny plan że to nie jebło w poprzednim sezonie opiera się na kasie od Socios i dobrej woli TS-u.Obecnie całość ratują bardzo dobre wyniki Jopa.Ręce opadają....

Jopa? A to Jop biega po boisku? Dobre wyniki są i Jopa i drużyny i prezesa i kibiców. A z raportu wynika, że Wisła ma przychodu dwa razy więcej niż potrzeba na wypłaty dla zawodników i pracowników. Tylko płakać.

Drozd 11.11.2024 18:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez skarabeus (Post 1638492)
Drozd,



najlepszym prezesem byl Obidzinski. Redukowal dlugi, oddal dzial sportowy ludziom, ktorzy mieli o tym pojecie i to dzialalo.

Obecnie mamy co roku wyzsze dllugi, pierdyliard obietnic bez pokrycia, 3 rok pierwsza lige, ciagle bledne decyzje trenerskie.

Ale jest zajebiscie :-)

Tylko że Obidziński działał w atmosferze zjednoczenia, euforii i mając kasę z C+. Królewski przyszedł kiedy kasa się właśnie kończyła, a w "środowisku" zaczęły się rozliczenia za spadek.

Nie jest zajebiście, ale jest coraz lepiej. Moim zdaniem trend, minimalizmu i rodzinnej sielskiej atmosfery, który wepchnął nas do 1 ligi zaczyna być zmieniany. W składzie coraz mniej jest figurantów pobierających pensje za nic. Coraz więcej profesjonalnego podejścia do obowiązków.

skarabeus 11.11.2024 18:45

Obidzinski dzialal w atmosferze, w ktorej wszyscy wierzyciele stukali do drzwi i chcieli swoje pieniadze. Zajete byly konta bankowe, klub nie mogl korzystac z pieniedzy ktore wplywaly, nie bylo na wyplaty zawodnikow, a niektorzy skladali wnioski o rozwiazanie kontraktu z winy klubu.

Co ty chlopie pier^(#^olisz i probujesz jakas alternatywna historie tworzyc. To jest mega zalosne.



krolewicz w takiej sytuacji siadlby i plakal. Dostal poukladany klub, z okolo 18 milionami dlugow (z ponad 30 zjechane) a obecnie sam nakrecil okolo 40 mln dlugow. W 2 lata. No to jest ....a sztuka. Zajebista sztuka.

Elefant 11.11.2024 18:57

Skoro jest tak dobrze, to czemu jest tak źle ?


Euforia jakbyśmy Real pykneli w LM.
A na razie jak wygramy dwa zaległe mecze to będzie może w dolnej strefie barażowej. Jak wygramy...
A o sytuacji finansowej to się co nieco dowiemy na Walnym.


A Obidziński po prostu był fachowcem, może nawet nie ekstremalnie wybitnym, ale fachowcem.


A i na marginesie, gdyby nie presja "płaczków" to zapewne bujalibyśmy się obecnie w rejonach spadkowych pod batutą trenera legendy czy innego trenera z komputera.

Drozd 11.11.2024 19:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez skarabeus (Post 1638497)
Obidzinski dzialal w atmosferze, w ktorej wszyscy wierzyciele stukali do drzwi i chcieli swoje pieniadze. Zajete byly konta bankowe, klub nie mogl korzystac z pieniedzy ktore wplywaly, nie bylo na wyplaty zawodnikow, a niektorzy skladali wnioski o rozwiazanie kontraktu z winy klubu.

Co ty chlopie pier^(#^olisz i probujesz jakas alternatywna historie tworzyc. To jest mega zalosne.



krolewicz w takiej sytuacji siadlby i plakal. Dostal poukladany klub, z okolo 18 milionami dlugow (z ponad 30 zjechane) a obecnie sam nakrecil okolo 40 mln dlugow. W 2 lata. No to jest ....a sztuka. Zajebista sztuka.

Zawodnicy bez wypłat byli w czubie ekstraklasy, a potem dostając wypłaty na czas zlecieli z ligi. Nie mam nic do Obidzińskiego, ale kasa nie równa się wynik sportowy. Królewski już jeden wynik ponad stan zrobił. Wiele tematów spieprzył, ale odkąd decyduje sam o wszystkim jest lepiej niż wcześniej i tyle.

pi0tr3k94 11.11.2024 19:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Drozd (Post 1638499)
odkąd decyduje sam o wszystkim jest lepiej niż wcześniej i tyle.

Odważna teza biorąc pod uwagę, że jesteśmy bezpośrednio po sezonie w którym udało się zająć najgorsze miejsce w historii klubu.

s1mone 11.11.2024 19:33

Królewskiego wybielać to rzecz śmieszna.
Po pierwsze był on w trio decyzyjnym odpowiedzialnym za spadek.
Po drugie jego autorska Wisła zrobiła w lidze 10 miejsce, najgorsze w historii.
Oczywiście na plus puchar polski i przygoda w Europie.

Pozytywem jest, że ewidentnie uczy się na błędach.

Przestał słuchać klakierów dawania czasu trenerom na realizację wizji. Wszędzie w Europie albo trener robi wynik w miarę od razu i zostaje na kolejny sezon, albo jest zwalniany. Czekanie na poprawę gry może trwać miesiąc, dwa - a nie całą rundę czy dwie. Albo coś żre od początku, albo nie żre. Topowi trenerzy szybko budują drużynę na swoją modłę i robią wynik. Dlatego zostają topowymi trenerami. Trenerzy, którzy od lat robią wyniki w danym klubie pozostali tam przez lata, bo w miarę od razu zaczęli robić wyniki.

Jak na razie decyzje trenerskie :
- nie zwolnienie Sobolewskiego po przegranym sezonie - jeszcze się broni, wszak miał wiosną rewelacyjną serię
- nie zwolnienie go w połowie rundy jesiennej - ewidentna pomyłka
- nie zostawienie Jopa, który wygrał 3/3 mecze zimą - ewidentna pomyłka
- zatrudnienie w jego miejsce Rudego, jeśli wyjmiemy PP - praktycznie sabotaż
- zatrudnienie w jego miejsce Moskala, jeśli wyjmiemy dwumecze ze Słowakami i Belgami - niestety również okazało się pomyłką
- bardzo szybkie zwolnienie Moskala - okazało się świetną decyzją
- powierzenie zespołu Jopowi - jak na razie bardzo dobra decyzja

Teraz Trener ma szansę się wykazać. Zaczniemy znowu odwalać manianę wynikową (chociaż ja w Jopa wierzę i trzymam kciuki, że zrobi awans) to trzeba będzie szybko zwalniać i brać zastępcę. Kiedyś Cupiał zwalniał po dwóch, trzech meczach - to była przesada. Z drugiej strony wcześniej trio i teraz Królewski za dużo czasu dawali projektom, które nie rokowały. Także tu mały plusik i w sumie nic więcej.


Finanse za Królewskiego to jest jakieś sci-fi, zupełnie jak Synerise. Jak nas nie uratuje Ekstraklasa to nie wróżę nam rewelacji.

pepe72 11.11.2024 19:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez emjot (Post 1638478)
kunszt Baeny
acha

Nie ... samo wpadło. Nawet nie dotknął piłki ... #jprdl
Na pewno nie pomyliłeś forum?

Drozd 11.11.2024 19:48

Taaa "wyjmiemy puchar Polski " :rotfl:

emjot 11.11.2024 20:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1638490)
Widzisz, tu się różnimy.

Chwaliłem Kutwę (chyba że grał źle) na długo zanim przestano po nim jeździć. Podobnie Letkiewicza.
Kiedy Duda zaczął dobrze grać - również.

Gdyby Polak w wieku Baeny robił nam grę jak Baena to raczej tacy jak Ty widzieliby go w Realu Madryt.

Baena sporo umie i dużo widzi. Nie jest jednak przypadkiem że gra w pierwszej lidze, ma swoje ograniczenia. Największymi są chimeryczność i złe decyzje. Co nie zmienia faktu że to nasz najlepszy aktualnie skrzydłowy i ma liczby żeby to potwierdzić.

To samo się zresztą tyczy Alfaro.

Nie ma przypadku w tym że chwalę Kutwę i Dudę a krytykuję Sukiennickiego. Dwaj pierwsi grają dla drużyny, a ostatni - pod siebie.
I widząc grę Kutwy naprawdę trudno się do czegoś przyczepić, żeby było to uczciwe. To budujące że chłopak z rezerw wchodzi do pierwszego składu i tam zostaje. Ale - tak jak pisałem - Kutwa zasługuje na pierwszy skład. Gra na stoperze z nim jest o niebo lepsza niż bez.
I tu masz cały sekret.

nie jestem hipokrytą jak ty
i nie będę bredził że Baena w swoim chaosie i idiotycznych decyzjach zasługuje na jakiś Real
to jest sf całkowite

i powtórzę jakby Baena nazywał się Banowski jebałbyś go jak burą sukę

właśnie za chaos i złe decyzje - a to że ma liczby nie zmienia faktu, że to słaby i ograniczony piłkarz
Żałosne jest to, że jesteśmy w takim dnie, że korzystamy z usług kogoś takiego - choć jak sobie przypomnę takie orły jak Edno to ... może faktycznie na bezrybiu i Baena raz w roku strzeli :P (i to akurat jest fakt)

Sukiennicki mnie rozczarowuje, ale może się ogarnie. W przeciwieństwie do ciebie widzę w nim potencjał. Przeskok do innej ligi i innego klubu go przerósł.
Kutwa na stoperze a Kutwa na defpomie to dwóch różnych piłkarzy

emjot 11.11.2024 20:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pepe72 (Post 1638502)
Nie ... samo wpadło. Nawet nie dotknął piłki ... #jprdl
Na pewno nie pomyliłeś forum?

oczywiście, że pomyliłem

jestem ukrytą opcją sowiecką, pasiastą albo legijną
do wyboru do koloru

a teraz zamknij oczy i przypomnij sobie inne sytuacje strzeleckie tego gościa, który nie potrafił strzelić na pustą bramkę
wielokrotnie

ps. nie jest przypadkiem, że ostatniego gola strzelił rok temu....

emjot 11.11.2024 20:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Drozd (Post 1638487)
Nie spisek tylko walka o koryto, które się oddala. Komu? Zapytaj byłego kierownika...

Takich w okolicach klubu były tabuny...

Myślisz że szczeniackim zachowaniem coś wskórasz? Z każdym miesiącem się okazuje, że Jarek jako prezes mimo, że zielony działa dużo lepiej niż wszyscy poprzednicy.

Stąd ten ból dupy? :>




Bo płaczki mają na ślepkach filtr, który zasłania mankamenty jednych i atuty drugich. Do niedawna Mikolec to była kompromitacja, Kutwa był za słaby na 3 ligę, ale Sukiennicki kozak bo biegał szybko z głową między kolanami. Ale to, że jak kopie piłkę to nikt za bardzo nie wie gdzie poleci to był nieistotny szczegół.

łubudubu łubudubu

znajdź szafę i zaśpiewaj

tomytom 11.11.2024 20:57

Cytat:

a to że ma liczby nie zmienia faktu, że to słaby i ograniczony piłkarz
Serio nie widzisz w tym zdaniu sprzeczności logicznej?

PAWEŁ 11.11.2024 21:15

Jak ktoś uważa, że padalec to super prezes to ja nie mam pytań. No świat staje na głowie .

Drozd 11.11.2024 21:17

Dużo lepszy niż poprzedni.

krysztal 11.11.2024 21:42

Też mi osiągnięcie.Poprzednim był Nowak....

leszekpw 11.11.2024 23:06

Baena>Duda>Sukiennicki. Kto inaczej sądzi, zaklamuje rzeczywistość.

s1mone 12.11.2024 00:17

Ale, że co?
Że Baena jest lepszym środkowym pomocnikiem niż Duda czy Sukiennicki?

Bo jeśli tak twierdzisz, to się naćpałeś.
A jeśli pórownujesz ich na pozycji skrzydłowego, to również się naćpałeś bo to nie są skrzydłowi.

ALE SPOKO, PÓJDĘ TWOIM TOKIEM ROZUMOWANIA :

SZCZĘSNY > LEWANDOWSKI > ZIELIŃSKI

i jaki z tego morał? Nie żuj gumy w lesie :D

wolfy 12.11.2024 01:50

@emjot - nie będę tracił na Ciebie więcej czasu, brak Ci argumentów na poparcie swoich poronionych wizji. Jesteśmy w pierwszej lidze, ale Ty z jednej strony niby to uznajesz, a z drugiej robisz porównania do piłkarzy z czasów Cupiała, gdzie taki Edno byłby zapewne gwiazdą pierwszej ligi i obecnej Wisły. Takie schizofreniczne porównania mają czemu niby służyć? Ktoś kto jest za słaby na grę o mistrzostwo Polski może spokojnie być motorem awansu z pierwszej ligi. Zwykle tak bywa, zmieniasz kluby i ligi na lepsze aż przestaniesz się sprawdzać.

I - wbrew temu co piszesz - jesteś hipokrytą. W dodatku sam sobie zaprzeczasz, nawet w ramach jednego zdania.
W ramach projekcji wmawiasz mi że oceniam ze względu na narodowość, podczas gdy cała heca polegam na tym, że ja nie zgadzam się na podwyższanie ocen za bycie młodym Polakiem. I właśnie dlatego że nie uznaję nieziemskiego potencjału czy to Młyńskiego, czy (aktualnie) Sukiennickiego za wartego straty punktów regularnie wzbudzam histeryczne reakcje.

Wygłupiłeś się i bez sensu brniesz, gdzie tak naprawdę do końca nie wiadomo o co Ci chodzi. Że niby doceniam ładnego gola Baeny bo jest Hiszpanem? Nie lubisz Baeny bo cośtam i nawet jak dobrze zagra to nie przyjmujesz tego do wiadomości? Że za Cupiała byli lepsi pilkarze, a teraz są gorsi?

Pomijam fakt że brak wielkich liter i znaków przestankowych utrudnia czytanie tego strumienia świadomości. Wąchałeś klej jak to pisałeś?

Jagul 12.11.2024 07:33

Drozd jak Tobie wystarcza, że Zaskroniec jest lepszy od takiego głupka jak Nowak, to gratuluję.

Jaroo1 12.11.2024 07:39

Cytat:

Nie odkryłeś Ameryki Droździe. Od dawna wiadomo, że naczelni hejterzy forum tacy jak Jaroo1 najbardziej uaktywniają się wtedy, gdy pojawiają się problemy i drużynie nie idzie, by od razu zaatakować zwłaszcza Królewskiego czy Hiszpanów. Natomiast po wygranych meczach lub gdy coś poszło dobrze i się udało, nie bardzo ma on jak krytykować Królewskiego i organizować swoje nagonki, więc siedzi bardziej cicho i czeka na moment kolejnej porażki
.

Markus i drozd, na prawdę byście się debile wstydzili takie rzeczy pisać. Dwie cioty zapatrzone w nieudacznika Królewskiego czy pseudo trenera a realnie analityka Rudego, który wystraszony jak szczur s.......ił po tamtym sezonie bo widział co tu jest grane i brał się wyzwania jakim było prowadzenie dalej osłabionej kadrowo Wisły, dwóch hejterow wszystkiego co polskie, dwóch pajaców hejtujacych PMSow nagle zakrzywia rzeczywoistosc i .......i jak to jest fajnie, że jest Jop i są wyniki i że Królewski coś ogarnia.

Wasz nieudacznik ogarnia tyle, że przed walka na dwóch frontach mieliśmy w kadrze 1 napastnika i 4 bramkarzy. Obecnie broni ten, który ławki miał nawet nie powąchać, a trenerem jest Jop czyli opcja zastępcza, tymczasowa bo nieudacznik kilka miesięcy temu zaczął brnąć w sobie niewiadomym kierunku i zatrudnił Moskala. Na szczęście dostał na Marsie objawień sevillskich i wrócił na ścieżkę chwały czyli budowanie nowoczesnego klubu opartego na AI, czyli na... Zatrudnienie PMSa ratownika, można powiedzieć z przypadku, zatrudnianie kopaczy z przypadku czy granie Kutwa, Letkiewiczem itp. no jest to jak widać mądrze budowany klub xd

O finansach nie będę pisał bo kazdy wie jak jest a po wpisach drozda widać że jest to trolling lub jakiś rodzaj choroby psychicznej.

Witalis 12.11.2024 08:44

Cytat:

i jaki z tego morał? Nie żuj gumy w lesie :D

Ja to chyba pamiętam z podstawówki. To była pointa dowcipu czy po prostu powiedzonko? Czy mi się pomieszało?

Karherop 12.11.2024 09:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez s1mone (Post 1638513)
Ale, że co?
Że Baena jest lepszym środkowym pomocnikiem niż Duda czy Sukiennicki?
(..)
i jaki z tego morał? Nie żuj gumy w lesie :D

Moral z tego zeby nie karmic trola. Mysle ze autor ma niezla radoche jak rozgrzewaja dyskusje po napisaniu takiego "porownania".

FraMat 12.11.2024 10:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez leszekpw (Post 1638512)
Baena>Duda>Sukiennicki. Kto inaczej sądzi, zaklamuje rzeczywistość.

Sugerowałbym raczej pisanie w stylu:

"Baena>Duda>Sukiennicki. Tak sądzę, choć nie wiem jak to udowodnić. Kto inaczej sądzi, widocznie ma inne zdanie."

Inaczej narażasz się na reakcję, którą będę musiał wyróżnić w mojej zabawie. A tego przecież nie chcesz?

leszekpw 12.11.2024 11:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FraMat (Post 1638521)
Sugerowałbym raczej pisanie w stylu:

"Baena>Duda>Sukiennicki. Tak sądzę, choć nie wiem jak to udowodnić. Kto inaczej sądzi, widocznie ma inne zdanie."

Inaczej narażasz się na reakcję, którą będę musiał wyróżnić w mojej zabawie. A tego przecież nie chcesz?

Nie zostało to skierowane bezposrednio do nikogo, poza tym tekst o zakłamywaniu rzeczywistości nie jest obraźliwy. Już nie popadaj proszę w skrajność w drugą stronę.
W przeciwnym razie mam nadzieję, że z taką samą surowoscią będziesz ścigał teksty karheropa o trollu (skierowane juz konkretnie do mnie) czy s1mone o naćpaniu. To troszkę grubszy kaliber, nie sądzisz?

A zresztą jeśli chcesz to punktuj, ważne, że ja sam czuję się w porządku w stosunku do innych osób, nikogo nie obrażam personalnie.

s1mone 12.11.2024 11:49

O kurde, leszekpw napisał więcej niż jedno zdanie.

Chyba sobie muszę usiąść.


:D

FraMat 12.11.2024 14:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez leszekpw (Post 1638525)
Nie zostało to skierowane bezposrednio do nikogo, poza tym tekst o zakłamywaniu rzeczywistości nie jest obraźliwy. Już nie popadaj proszę w skrajność w drugą stronę.
W przeciwnym razie mam nadzieję, że z taką samą surowoscią będziesz ścigał teksty karheropa o trollu (skierowane juz konkretnie do mnie) czy s1mone o naćpaniu. To troszkę grubszy kaliber, nie sądzisz?

A zresztą jeśli chcesz to punktuj, ważne, że ja sam czuję się w porządku w stosunku do innych osób, nikogo nie obrażam personalnie.

alez ja nie piszę, że twój tekst jest obraźliwy - piszę, że może wywołać takie reakcje, skoro dla ciebie
Cytat:

Kto inaczej sądzi, zaklamuje rzeczywistość
Rozumiesz, że ktoś inny może uważać, że ty zakłamujesz rzeczywistość?

leszekpw 12.11.2024 14:09

Rozumiem i szanuję, że ktoś tak może pomyśleć

emjot 12.11.2024 14:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1638514)
@emjot - nie będę tracił na Ciebie więcej czasu, brak Ci argumentów na poparcie swoich poronionych wizji. Jesteśmy w pierwszej lidze, ale Ty z jednej strony niby to uznajesz, a z drugiej robisz porównania do piłkarzy z czasów Cupiała, gdzie taki Edno byłby zapewne gwiazdą pierwszej ligi i obecnej Wisły. Takie schizofreniczne porównania mają czemu niby służyć? Ktoś kto jest za słaby na grę o mistrzostwo Polski może spokojnie być motorem awansu z pierwszej ligi. Zwykle tak bywa, zmieniasz kluby i ligi na lepsze aż przestaniesz się sprawdzać.

I - wbrew temu co piszesz - jesteś hipokrytą. W dodatku sam sobie zaprzeczasz, nawet w ramach jednego zdania.
W ramach projekcji wmawiasz mi że oceniam ze względu na narodowość, podczas gdy cała heca polegam na tym, że ja nie zgadzam się na podwyższanie ocen za bycie młodym Polakiem. I właśnie dlatego że nie uznaję nieziemskiego potencjału czy to Młyńskiego, czy (aktualnie) Sukiennickiego za wartego straty punktów regularnie wzbudzam histeryczne reakcje.

Wygłupiłeś się i bez sensu brniesz, gdzie tak naprawdę do końca nie wiadomo o co Ci chodzi. Że niby doceniam ładnego gola Baeny bo jest Hiszpanem? Nie lubisz Baeny bo cośtam i nawet jak dobrze zagra to nie przyjmujesz tego do wiadomości? Że za Cupiała byli lepsi pilkarze, a teraz są gorsi?

Pomijam fakt że brak wielkich liter i znaków przestankowych utrudnia czytanie tego strumienia świadomości. Wąchałeś klej jak to pisałeś?

Chamem jesteś i byłeś
nic nie dziwi
pisanie o tym, że ktoś wąchał coś lub ćpał to normalna u ciebie?
tak wiem, że tak w sumie jest

otóż, jakbyś nie zrozumiał wytlumaczę
Edno to fatalny grajek i nie nie byłby żadną gwiazdą w obecnej I lidze
tak jak nie był gwiazdą w ekstraklapie


w swojej projekcji jak to nazywasz to ty uważasz, że kopacze pokroju Baeny dają coś eksta
są nie wiadomo jak lepsi od wymienianych tu wielokrotnie Sukiennickich czy innych Młyńskich

sam fakt, że pan Beana ostatniego gola strzelił Gieksie 25.11.2023 r. świadczy o tym jakim "świetnym" jest piłkarzem, ale ty nie raczysz tego zauważyć, bo... to dobry piłkarz jest (oczywiście wg. ciebie)

powtórzę jeszcze raz, stosujesz inne miarki dla obcokrajowców i dla naszych
gdyby to taki Sukiennicki miał roczną przerwę w zdobywaniu goli dla Wisły..., to myślę, że gnoiłbyś go na forum 3 razy dziennie

Tymczasem przedstawiciel innej nacji, pan Beana może, bo nie nazywa się Banowski i wolfemu nie drgnie palec jak pisze, że jest najlepszym naszym skrzydłowym (z pierwszym golem po roku i aż z 4 asystami)


to naprawdę nie wymaga komentarza
ps. Baena zdobywa bramki co 578, Sukiennicki co 362 min (przy czym chłopak zmienił ligę, klub...)

ps. 2 nie zamierzam dyskutować z tobą na żadne tematy, wiec możesz sobie odpuścić swoje dyrdymały

Karherop 12.11.2024 14:18

Wg mnie Kutwa> Sukiennicki>Baena>Duda>Igbekeme

Kto sadzi inaczej zakłamuje rzeczywistość. Kutwa spośród tego grona jest zdecydowanie najwyzszy.

Griszka30KR 12.11.2024 14:34

To ja jestem tym kimś kto podniesie tą rękawicę i i nie zakłamuje... :P
Sukiennicki z pierwszych meczy zapowiadał się, ze zje wszystkich oponentów,ale prawda jest taka,że Jego gra na obecnej pozycji pozostawia dużo do życzenia. Notuje czasami jakiś agresywny doskok, ale w wielu sytuacjach jest zagubiony jak dziecko we mgle i biega za przeciwnikiem, obok przeciwnika, nie wnosząc nic w defensywie.

Duda jest po kontuzji,a i tak przez te pierwsze 45 min widać, że szybko wróci do formy i będzie > Igbekeme, który na ta chwile jest najsolidniejszy w środku.
Baena to taki "kwiecień plecień....trochę zimy trochę tata"
Kutwa wygląda na solidnego, ale pewnie jeszcze przydarzy się Jemu nie jeden "młodzieńczy błąd" jak Letkiewiczowi ostatnio.

leszekpw 12.11.2024 14:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1638538)
Wg mnie Kutwa> Sukiennicki>Baena>Duda>Igbekeme

Kto sadzi inaczej zakłamuje rzeczywistość. Kutwa spośród tego grona jest zdecydowanie najwyzszy.

Igbe na ostatnim miejscu z w/w. Dobry żart tynfa wart:D

Karherop 12.11.2024 14:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez leszekpw (Post 1638542)
Igbe na ostatnim miejscu z w/w. Dobry żart tynfa wart:D

Igbekeme 170 cm, Duda 173 cm, Baena 175, Sukiennicki 178 cm Kutwa 185.

Co jest tu żartem? Proszę z szacunkiem bo nikogo nie obraziłem swoim wpisem.

leszekpw 12.11.2024 15:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1638543)
Igbekeme 170 cm, Duda 173 cm, Baena 175, Sukiennicki 178 cm Kutwa 185.

Co jest tu żartem? Proszę z szacunkiem bo nikogo nie obraziłem swoim wpisem.

Hmmm czy ja wiem, zawsze może być odebrane jako dyskryminacja na tle warunków fizycznych. :D

FraMat 12.11.2024 15:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1638538)
Wg mnie Kutwa> Sukiennicki>Baena>Duda>Igbekeme

Kto sadzi inaczej zakłamuje rzeczywistość. Kutwa spośród tego grona jest zdecydowanie najwyzszy.

:alleluja:

s1mone 12.11.2024 18:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez leszekpw (Post 1638542)
Igbe na ostatnim miejscu z w/w. Dobry żart tynfa wart:D

Czytanie ze zrozumieniem niestety nie jest Twoją mocną stroną.

leszekpw 12.11.2024 20:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez s1mone (Post 1638550)
Czytanie ze zrozumieniem niestety nie jest Twoją mocną stroną.

Twoją za to kultura osobista. Z dwojga złego...


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:58.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl