![]() |
Cytat:
Chwaliłem Kutwę (chyba że grał źle) na długo zanim przestano po nim jeździć. Podobnie Letkiewicza. Kiedy Duda zaczął dobrze grać - również. Gdyby Polak w wieku Baeny robił nam grę jak Baena to raczej tacy jak Ty widzieliby go w Realu Madryt. Baena sporo umie i dużo widzi. Nie jest jednak przypadkiem że gra w pierwszej lidze, ma swoje ograniczenia. Największymi są chimeryczność i złe decyzje. Co nie zmienia faktu że to nasz najlepszy aktualnie skrzydłowy i ma liczby żeby to potwierdzić. To samo się zresztą tyczy Alfaro. Nie ma przypadku w tym że chwalę Kutwę i Dudę a krytykuję Sukiennickiego. Dwaj pierwsi grają dla drużyny, a ostatni - pod siebie. I widząc grę Kutwy naprawdę trudno się do czegoś przyczepić, żeby było to uczciwe. To budujące że chłopak z rezerw wchodzi do pierwszego składu i tam zostaje. Ale - tak jak pisałem - Kutwa zasługuje na pierwszy skład. Gra na stoperze z nim jest o niebo lepsza niż bez. I tu masz cały sekret. |
A co do meczu.Baena mimo ładnej bramki słabo,Sukiennicki mimo fartownej bramki słabo,Alfaro mimo bramki nadal przeciętnie.Z Drozdem zgadzam się co do straconej bramki.Drzemka Letkiewicza i Kutwy.Taki zimny prysznic jest dla nich jak najbardziej wskazany.Do Kutwy mam sentyment bo to można powiedzieć chłopak z okolic a Letkiewicz powtórzę to ma potencjał na grę co najmniej na poziomie Lisa oby tylko nie odbiła mu sodówka jak Bieganskiemu.
Jakoś tak spokojnie się czuję jak piłka leci w kierunku bramki. Dla tych umniejszających temu zwycięstwu,Stal od 10 kolejki nie przegrała a swoją fatalna sytuacje w tabeli zawdzięcza zdobyciu raptem 1 pkt w 9 kolejkach |
Drozd,
najlepszym prezesem byl Obidzinski. Redukowal dlugi, oddal dzial sportowy ludziom, ktorzy mieli o tym pojecie i to dzialalo. Obecnie mamy co roku wyzsze dllugi, pierdyliard obietnic bez pokrycia, 3 rok pierwsza lige, ciagle bledne decyzje trenerskie. Ale jest zajebiscie :-) |
Cytat:
|
Cytat:
Nie jest zajebiście, ale jest coraz lepiej. Moim zdaniem trend, minimalizmu i rodzinnej sielskiej atmosfery, który wepchnął nas do 1 ligi zaczyna być zmieniany. W składzie coraz mniej jest figurantów pobierających pensje za nic. Coraz więcej profesjonalnego podejścia do obowiązków. |
Obidzinski dzialal w atmosferze, w ktorej wszyscy wierzyciele stukali do drzwi i chcieli swoje pieniadze. Zajete byly konta bankowe, klub nie mogl korzystac z pieniedzy ktore wplywaly, nie bylo na wyplaty zawodnikow, a niektorzy skladali wnioski o rozwiazanie kontraktu z winy klubu.
Co ty chlopie pier^(#^olisz i probujesz jakas alternatywna historie tworzyc. To jest mega zalosne. krolewicz w takiej sytuacji siadlby i plakal. Dostal poukladany klub, z okolo 18 milionami dlugow (z ponad 30 zjechane) a obecnie sam nakrecil okolo 40 mln dlugow. W 2 lata. No to jest ....a sztuka. Zajebista sztuka. |
Skoro jest tak dobrze, to czemu jest tak źle ?
Euforia jakbyśmy Real pykneli w LM. A na razie jak wygramy dwa zaległe mecze to będzie może w dolnej strefie barażowej. Jak wygramy... A o sytuacji finansowej to się co nieco dowiemy na Walnym. A Obidziński po prostu był fachowcem, może nawet nie ekstremalnie wybitnym, ale fachowcem. A i na marginesie, gdyby nie presja "płaczków" to zapewne bujalibyśmy się obecnie w rejonach spadkowych pod batutą trenera legendy czy innego trenera z komputera. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Królewskiego wybielać to rzecz śmieszna.
Po pierwsze był on w trio decyzyjnym odpowiedzialnym za spadek. Po drugie jego autorska Wisła zrobiła w lidze 10 miejsce, najgorsze w historii. Oczywiście na plus puchar polski i przygoda w Europie. Pozytywem jest, że ewidentnie uczy się na błędach. Przestał słuchać klakierów dawania czasu trenerom na realizację wizji. Wszędzie w Europie albo trener robi wynik w miarę od razu i zostaje na kolejny sezon, albo jest zwalniany. Czekanie na poprawę gry może trwać miesiąc, dwa - a nie całą rundę czy dwie. Albo coś żre od początku, albo nie żre. Topowi trenerzy szybko budują drużynę na swoją modłę i robią wynik. Dlatego zostają topowymi trenerami. Trenerzy, którzy od lat robią wyniki w danym klubie pozostali tam przez lata, bo w miarę od razu zaczęli robić wyniki. Jak na razie decyzje trenerskie : - nie zwolnienie Sobolewskiego po przegranym sezonie - jeszcze się broni, wszak miał wiosną rewelacyjną serię - nie zwolnienie go w połowie rundy jesiennej - ewidentna pomyłka - nie zostawienie Jopa, który wygrał 3/3 mecze zimą - ewidentna pomyłka - zatrudnienie w jego miejsce Rudego, jeśli wyjmiemy PP - praktycznie sabotaż - zatrudnienie w jego miejsce Moskala, jeśli wyjmiemy dwumecze ze Słowakami i Belgami - niestety również okazało się pomyłką - bardzo szybkie zwolnienie Moskala - okazało się świetną decyzją - powierzenie zespołu Jopowi - jak na razie bardzo dobra decyzja Teraz Trener ma szansę się wykazać. Zaczniemy znowu odwalać manianę wynikową (chociaż ja w Jopa wierzę i trzymam kciuki, że zrobi awans) to trzeba będzie szybko zwalniać i brać zastępcę. Kiedyś Cupiał zwalniał po dwóch, trzech meczach - to była przesada. Z drugiej strony wcześniej trio i teraz Królewski za dużo czasu dawali projektom, które nie rokowały. Także tu mały plusik i w sumie nic więcej. Finanse za Królewskiego to jest jakieś sci-fi, zupełnie jak Synerise. Jak nas nie uratuje Ekstraklasa to nie wróżę nam rewelacji. |
Cytat:
Na pewno nie pomyliłeś forum? |
Taaa "wyjmiemy puchar Polski " :rotfl:
|
Cytat:
i nie będę bredził że Baena w swoim chaosie i idiotycznych decyzjach zasługuje na jakiś Real to jest sf całkowite i powtórzę jakby Baena nazywał się Banowski jebałbyś go jak burą sukę właśnie za chaos i złe decyzje - a to że ma liczby nie zmienia faktu, że to słaby i ograniczony piłkarz Żałosne jest to, że jesteśmy w takim dnie, że korzystamy z usług kogoś takiego - choć jak sobie przypomnę takie orły jak Edno to ... może faktycznie na bezrybiu i Baena raz w roku strzeli :P (i to akurat jest fakt) Sukiennicki mnie rozczarowuje, ale może się ogarnie. W przeciwieństwie do ciebie widzę w nim potencjał. Przeskok do innej ligi i innego klubu go przerósł. Kutwa na stoperze a Kutwa na defpomie to dwóch różnych piłkarzy |
Cytat:
jestem ukrytą opcją sowiecką, pasiastą albo legijną do wyboru do koloru a teraz zamknij oczy i przypomnij sobie inne sytuacje strzeleckie tego gościa, który nie potrafił strzelić na pustą bramkę wielokrotnie ps. nie jest przypadkiem, że ostatniego gola strzelił rok temu.... |
Cytat:
znajdź szafę i zaśpiewaj |
Cytat:
|
Jak ktoś uważa, że padalec to super prezes to ja nie mam pytań. No świat staje na głowie .
|
Dużo lepszy niż poprzedni.
|
Też mi osiągnięcie.Poprzednim był Nowak....
|
Baena>Duda>Sukiennicki. Kto inaczej sądzi, zaklamuje rzeczywistość.
|
Ale, że co?
Że Baena jest lepszym środkowym pomocnikiem niż Duda czy Sukiennicki? Bo jeśli tak twierdzisz, to się naćpałeś. A jeśli pórownujesz ich na pozycji skrzydłowego, to również się naćpałeś bo to nie są skrzydłowi. ALE SPOKO, PÓJDĘ TWOIM TOKIEM ROZUMOWANIA : SZCZĘSNY > LEWANDOWSKI > ZIELIŃSKI i jaki z tego morał? Nie żuj gumy w lesie :D |
@emjot - nie będę tracił na Ciebie więcej czasu, brak Ci argumentów na poparcie swoich poronionych wizji. Jesteśmy w pierwszej lidze, ale Ty z jednej strony niby to uznajesz, a z drugiej robisz porównania do piłkarzy z czasów Cupiała, gdzie taki Edno byłby zapewne gwiazdą pierwszej ligi i obecnej Wisły. Takie schizofreniczne porównania mają czemu niby służyć? Ktoś kto jest za słaby na grę o mistrzostwo Polski może spokojnie być motorem awansu z pierwszej ligi. Zwykle tak bywa, zmieniasz kluby i ligi na lepsze aż przestaniesz się sprawdzać.
I - wbrew temu co piszesz - jesteś hipokrytą. W dodatku sam sobie zaprzeczasz, nawet w ramach jednego zdania. W ramach projekcji wmawiasz mi że oceniam ze względu na narodowość, podczas gdy cała heca polegam na tym, że ja nie zgadzam się na podwyższanie ocen za bycie młodym Polakiem. I właśnie dlatego że nie uznaję nieziemskiego potencjału czy to Młyńskiego, czy (aktualnie) Sukiennickiego za wartego straty punktów regularnie wzbudzam histeryczne reakcje. Wygłupiłeś się i bez sensu brniesz, gdzie tak naprawdę do końca nie wiadomo o co Ci chodzi. Że niby doceniam ładnego gola Baeny bo jest Hiszpanem? Nie lubisz Baeny bo cośtam i nawet jak dobrze zagra to nie przyjmujesz tego do wiadomości? Że za Cupiała byli lepsi pilkarze, a teraz są gorsi? Pomijam fakt że brak wielkich liter i znaków przestankowych utrudnia czytanie tego strumienia świadomości. Wąchałeś klej jak to pisałeś? |
Drozd jak Tobie wystarcza, że Zaskroniec jest lepszy od takiego głupka jak Nowak, to gratuluję.
|
Cytat:
Markus i drozd, na prawdę byście się debile wstydzili takie rzeczy pisać. Dwie cioty zapatrzone w nieudacznika Królewskiego czy pseudo trenera a realnie analityka Rudego, który wystraszony jak szczur s.......ił po tamtym sezonie bo widział co tu jest grane i brał się wyzwania jakim było prowadzenie dalej osłabionej kadrowo Wisły, dwóch hejterow wszystkiego co polskie, dwóch pajaców hejtujacych PMSow nagle zakrzywia rzeczywoistosc i .......i jak to jest fajnie, że jest Jop i są wyniki i że Królewski coś ogarnia. Wasz nieudacznik ogarnia tyle, że przed walka na dwóch frontach mieliśmy w kadrze 1 napastnika i 4 bramkarzy. Obecnie broni ten, który ławki miał nawet nie powąchać, a trenerem jest Jop czyli opcja zastępcza, tymczasowa bo nieudacznik kilka miesięcy temu zaczął brnąć w sobie niewiadomym kierunku i zatrudnił Moskala. Na szczęście dostał na Marsie objawień sevillskich i wrócił na ścieżkę chwały czyli budowanie nowoczesnego klubu opartego na AI, czyli na... Zatrudnienie PMSa ratownika, można powiedzieć z przypadku, zatrudnianie kopaczy z przypadku czy granie Kutwa, Letkiewiczem itp. no jest to jak widać mądrze budowany klub xd O finansach nie będę pisał bo kazdy wie jak jest a po wpisach drozda widać że jest to trolling lub jakiś rodzaj choroby psychicznej. |
Cytat:
Ja to chyba pamiętam z podstawówki. To była pointa dowcipu czy po prostu powiedzonko? Czy mi się pomieszało? |
Cytat:
|
Cytat:
"Baena>Duda>Sukiennicki. Tak sądzę, choć nie wiem jak to udowodnić. Kto inaczej sądzi, widocznie ma inne zdanie." Inaczej narażasz się na reakcję, którą będę musiał wyróżnić w mojej zabawie. A tego przecież nie chcesz? |
Cytat:
W przeciwnym razie mam nadzieję, że z taką samą surowoscią będziesz ścigał teksty karheropa o trollu (skierowane juz konkretnie do mnie) czy s1mone o naćpaniu. To troszkę grubszy kaliber, nie sądzisz? A zresztą jeśli chcesz to punktuj, ważne, że ja sam czuję się w porządku w stosunku do innych osób, nikogo nie obrażam personalnie. |
O kurde, leszekpw napisał więcej niż jedno zdanie.
Chyba sobie muszę usiąść. :D |
Cytat:
Cytat:
|
Rozumiem i szanuję, że ktoś tak może pomyśleć
|
Cytat:
nic nie dziwi pisanie o tym, że ktoś wąchał coś lub ćpał to normalna u ciebie? tak wiem, że tak w sumie jest otóż, jakbyś nie zrozumiał wytlumaczę Edno to fatalny grajek i nie nie byłby żadną gwiazdą w obecnej I lidze tak jak nie był gwiazdą w ekstraklapie w swojej projekcji jak to nazywasz to ty uważasz, że kopacze pokroju Baeny dają coś eksta są nie wiadomo jak lepsi od wymienianych tu wielokrotnie Sukiennickich czy innych Młyńskich sam fakt, że pan Beana ostatniego gola strzelił Gieksie 25.11.2023 r. świadczy o tym jakim "świetnym" jest piłkarzem, ale ty nie raczysz tego zauważyć, bo... to dobry piłkarz jest (oczywiście wg. ciebie) powtórzę jeszcze raz, stosujesz inne miarki dla obcokrajowców i dla naszych gdyby to taki Sukiennicki miał roczną przerwę w zdobywaniu goli dla Wisły..., to myślę, że gnoiłbyś go na forum 3 razy dziennie Tymczasem przedstawiciel innej nacji, pan Beana może, bo nie nazywa się Banowski i wolfemu nie drgnie palec jak pisze, że jest najlepszym naszym skrzydłowym (z pierwszym golem po roku i aż z 4 asystami) to naprawdę nie wymaga komentarza ps. Baena zdobywa bramki co 578, Sukiennicki co 362 min (przy czym chłopak zmienił ligę, klub...) ps. 2 nie zamierzam dyskutować z tobą na żadne tematy, wiec możesz sobie odpuścić swoje dyrdymały |
Wg mnie Kutwa> Sukiennicki>Baena>Duda>Igbekeme
Kto sadzi inaczej zakłamuje rzeczywistość. Kutwa spośród tego grona jest zdecydowanie najwyzszy. |
To ja jestem tym kimś kto podniesie tą rękawicę i i nie zakłamuje... :P
Sukiennicki z pierwszych meczy zapowiadał się, ze zje wszystkich oponentów,ale prawda jest taka,że Jego gra na obecnej pozycji pozostawia dużo do życzenia. Notuje czasami jakiś agresywny doskok, ale w wielu sytuacjach jest zagubiony jak dziecko we mgle i biega za przeciwnikiem, obok przeciwnika, nie wnosząc nic w defensywie. Duda jest po kontuzji,a i tak przez te pierwsze 45 min widać, że szybko wróci do formy i będzie > Igbekeme, który na ta chwile jest najsolidniejszy w środku. Baena to taki "kwiecień plecień....trochę zimy trochę tata" Kutwa wygląda na solidnego, ale pewnie jeszcze przydarzy się Jemu nie jeden "młodzieńczy błąd" jak Letkiewiczowi ostatnio. |
Cytat:
|
Cytat:
Co jest tu żartem? Proszę z szacunkiem bo nikogo nie obraziłem swoim wpisem. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:58. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl