![]() |
Nasz środek obrony to w dzisiejszym meczu jakiś jebany żart.
Czerwonej kartki Biedrzyckiego nie ma co komentować, to po prostu ułom. |
Cytat:
Sukiennicki nędza, Biedrzycki jak zwykle. |
Cytat:
A Wisła w gazie, potega. I niektorzy bredzą o awansie. |
Ten klub jest do rozwiązania.
|
Niestety dość jaskrawo widać, że nasze problemy w grze obronnej mają podłoże czysto personalne. Będziemy cierpieć z tego powodu, szczególnie, że niedoborów w jakości nie nadrabiamy ilością zawodników defensywnych, jak to czyni większość rywali.
|
Cytat:
W mojej zabawie kolejny punkt dla Markusa. Teraz wygląda to tak:
|
Cytat:
|
Żeby zbudować tak słabą linie obrony to naprawdę trzeba się było postarać. Dla mnie to powinien być ostatni mecz tego przebierańca biedrzyckiego w naszej koszulce, nie wierzę że młody Skrobański byłby dziś gorszy. Uryga z opaską kapitana cały mecz myślami .... wie gdzie. Jaroch klasycznie, czyli słabo. Jednym słowem: masakra.
|
Cytat:
Zdaje się, że dzisiaj mogą być żniwa |
Cytat:
|
Cytat:
Nie sądzę, żebyśmy mieli wyjątkowo słabych obrońców. Oni są po prostu za słabi na to jak my chcemy grać, w kontekście ilości zawodników defensywnych i parametrów defensywnych zawodników w innych formacjach. W skrócie: potrzebujemy obrońców nadprzeciętnych, a mamy do bólu przeciętnych. |
Cytat:
(nie przymierzając jak Alan :p ) Ale przyznaję, że w tym tygodniu jest bardzo powściągliwy. Może to presja mojej zabawy? |
Cytat:
|
Czy Rapid czy Siarka nasza obrona stabilnie na tym samym poziomie. Oglądanie podłogi od spodu.
Biedrzycki - idealne podsumowanie naszej polityki transferowej. Dwustu wytypowanych przez AI zawodników, a kupujemy za kasę ... Jop musi postawić zdecydowanie na zmianę w linii obronnej. Kapitanem nie może być gość który podchodzi do meczu jak do imienin u cioci Krysi. Gdzie byśmy byli gdyby Rodado ? Dobrze, że Zwoliński znów trafił. Strzeliliśmy bramkę z kontrataku. No, szok... |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
ten mecz to podsumowanie
ALAAAAAAAAAN URYYYYYGAAAAAAA WIIIIKTOOOOOR BIEDRZYCKIII ten ostatni to jest sabotazysta. Cale szczescie ze nie moze grac z Termalica bo jakby mogl to by dostal 2 czerwone w tym meczu. no i Sukiennicki totalny zjazd. Juz chyba wiadomo czemu ciagle siedzi na lawie. |
Tu już nie chodzi o to, że nasza obrona wyglądała beznadziejnie. Straciliśmy środek pola nędznym graniem po ziemi, to przecież w okręgówce uczą, że na takich pastwiskach lepiej grać górne piłki. Grać po ziemi to możemy sobie na Reymonta, bo tam jest chociaż gwarancja że piłka dojdzie do adresata, a nie odbije się od kępki trawy albo wytraci prędkość, przez co podania były niedokładne i mnóstwo strat.
Kolejna rzecz, którą łatwo zauważyć, to kompletne olewanie lewej strony, gdzie przy głupiej stracie nagle był sam Mikulec, dlaczego lewoskrzydłowy nie wraca się do obrony ewentualnie jakiejś asekuracji? Austostradę miała Siarka w tamtym miejscu, ze strony Jarocha nie było takiego zagrożenia. |
Przyjdzie jakikolwiek lepszy zespół i do widzenia.
Liczę na Legię albo Jage w następnym losowaniu i można ten temat zamknąć. |
Ale my nie będziemy grać jak w okręgówce, oraz nie będziemy skupiać na blokowaniu zagrożenia rywala we wszystkich sektorach, bo ani nie chcemy tak grać, ani nie umiemy.
Cytat:
|
Cytat:
Najpierw chciał wybić piłkę i nabił rywala a chwilę potem go powalił. Serio potrzeba nadprzeciętnych umiejętności żeby takie rzeczy się nie działy? Moim zdaniem wystarczyło pomyśleć. Sukiennicki mnie przeraził na tle Siarki. Ilość złych zagrań i przegranych piłek to wstyd na tle trzecioligowego rywala. Wejście Kutwy uspokoiło trochę grę. Bardzo słaby występ, a liczyłem że da radę. W sumie jedyne emocje czułem jak Mikulec zwijał się po faulu rywala. Na szczęście wstał i był w stanie grać nadal. Poza tym kopanina na kartoflisku, co w połączeniu z radosną grą naszej obrony zapewniło emocje do samego końca. O ile Alfaro jeszcze wracał do obrony, to Duarte naprawdę się w defensywie nie popisał. Strata piłki po zagraniu piętką do tyłu pod własnym polem karnym - kryminał. Pozytywem gra Rodado, gol Zwolińskiego i ładna główka Urygi. No i przede wszystkim - brak kontuzji i dogrywki. @sandomingo - to że masz mentalność nastolatka w Twoim wieku to nie powód do chluby. Większości osób z wiekiem rozwija się płat czołowy i zaczynają rozumieć, że nie każde ryzyko się opłaca. Ja od trenera oczekuję myślenia strategicznego, jak widać niekoniecznie słusznie. |
Biedrzyckiemu brakuje umiejętności ale przede wszystkim jakiejkolwiek boiskowej inteligencji.
To jest nieprawdopodobne, jak Wisla przepaliła 150k euro. Drugi gwiazdor warty wyróznienia dziś to Sukiennicki. Nie mam pojęcia co z chlopakiem sie stało, moze zachlysnął.się miejskim życiem ale wygląda tragicznie |
Cytat:
|
Ogólnie, to dużo błędów indywidualnych wynikało ze stanu boiska.
Przykładem choćby sytuacja Duarte, który zaraz po wejście na boisku chciał podać jak po stole bilardowym, ale piłka zwolniła jak na słynnej murawie w '74 roku Polska-Niemcy i trafiła do rywala. Takich źle podanych piłek było więcej z czego wynikały głupie straty. Dziwię się, że profesjonalni piłkarze nie zorientowali się, że nie wolno w takiej sytuacji grać po ziemi, a jeśli już to z zachowaniem marginesu bezpieczeństwa. |
O Biedrzyckim powiedziano już wszystko, w Niecieczy pewnie strzelają szampany, że udało im się gotówkowo wytransferować takiego ogóra.
Chciałbym się dowiedzieć kto wyłuskał ten talent dla Wisły. |
Cytat:
W takich sytuacjach nie ma już komu naprawić błędu, dlatego nie gra się tak głupio. No bo jak to sobie wyobrażasz - mamy na stałe mieć zawodnika asekurującego Biedrzyckiego przy każdym wyprowadzeniu piłki? @Patryko - też się zastanawiam, koleś nie przyleciał tu z Mongolii tylko Niecieczy. Można go było obserwować co drugi tydzień bez żadnego problemu... |
Jak po tym meczu zobaczę dyskusję o wyższości Jopa nad Moskalem i Rude to chyba pekne ze śmiechu. Powtarzam po raz kolejny, że nasz gra z Odrą i Pogonią niczym się nie różniła od gry z Wartą i Kotwica. Ot po prostu w jednych meczach wpadało, w innych nie. A dzisiejszy to już w ogóle był najgorszy z tych wszystkich, bo jakbyśmy przegrali to nikt nie mógłby powiedzieć, że niesłusznie. Ale podobno dzięki Jopowi atakujemy asymetrycznie skrzydlami:lol:
Duarte- chciałbym poznać osobę, która ściągnęła tutaj tego ogóra. Baena, chociaż też pozbawiony piłkarskich umiejętności, ma chociaż szybkość i przyspieszenie. Duarte nie ma nic. I typ jeszcze dostał nr 10 na koszulce jakby to nie wiadomo kto miał być:lol: Igbekeme- przyznam, że trochę inaczej go zapamiętałem z pierwszego pobytu u nas. Niestety obecnie to jest tylko typowy przecinak, z mnóstwem niebezpiecznych strat, głupich zagrań, elektrycznym zachowaniem, bez podania do przodu, z fatalnym strzałem. I przestaje w sumie dziwić, że odbił się od zagranicy i wrócił na peryferia piłki do 1 ligi polskiej. |
@ciacho - Igbekeme przecinak? Myślałem że już nic mnie na tym forum nie zaskoczy.
Zaliczył już kilka słupków i poprzeczek, masę otwierających podań, a w tym akurat meczu - asystę przy pierwszej bramce. Ładną. |
Cytat:
Cytat:
|
Wiecie kiedy ostatnio odpadliśmy w PP z rywalem z naszego poziomu rozgrywkowego? Sześć lat temu.
Później zawsze płynęliśmy właśnie z rywalami z niższych lig na wyjazdach. Co ciekawe w zeszłym roku zdobywając PP los ułożył nam rozgrywki w ten sposób, że nie byliśmy poddani takiej próbie. Dlatego mimo wszystko bardzo doceniłbym dzisiejsze zwycięstwo, bo jakby to dziwnie nie zabrzmiało po prostu tylko poprawiliśmy bilans takich pucharowych spotkań w ostatnich latach z fatalnego na mocno przeciętny. Jest teraz 4-4 jeśli mnie pamięć nie myli i nic mi nie uciekło. |
Cytat:
|
W meczu z Odrą remisowaliśmy - udało się wygrać. W meczu z Siedlcami przegrywaliśmy - udało się wygrać. W meczu z Siarką prowadziliśmy - udało się wygrać. To mnie po dzisiejszym meczu cieszy, że Wisła trenera Jopa z każdej sytuacji umie dotychczas wyjść zwycięsko, dziś nawet grając w osłabieniu. Ostatni mecz w Pucharze Polski przegraliśmy w listopadzie 2022 roku z Motorem. Dziś szału nie było, ale nie z takimi zespołami jak Siarka odpadaliśmy. Awans jest, kontuzji nie ma. Jedziemy dalej!
|
Cytat:
Na pewno to jakiś pozytyw. Reszta do zapomnienia. |
Po dzisiejszym meczu i katastrofalnej drugiej połowie zaczynam się obawiać,że Markus ma rację i Jop faktycznie wdraża jakieś rozwiązania tego przebierańca Rude.
Mariusz opamiętaj się zanim będzie pozamiatane.... |
Cytat:
Dobrze, że tak to się skończyło... |
Cytat:
Ogólnie mecz do zapomnienia, z TBB zagramy na całkiem innych warunkach. Dobrze że obeszło się bez dogrywki. Jop trzyma swoją średnia. Czekamy w kolejnej rundzie już na ekstraklasowicza. |
Koszt meczu Pucharu Polski (o Mikulcu):
Cytat:
To i tak cud że na tym pastwisku nie było więcej urazów. |
Konferencja po meczu:
https://www.youtube.com/live/rsB27CJ...wHr1z64BmztJej |
Cytat:
Przypomnę tylko, że niejaki Kacper Duda doznał urazu - oficjalnie stłuczenia nerki - który wykluczył go z gry póki co na 3 miesiące. Wcześniej niejaki Rodado Angel doznał na treningu urazu obojczyka, który wykluczył go z gry na kilka tygodni. Raków przed zeszłym sezonem stracił na wiele miesięcy swojego lidera Lopeza, który zerwał więzadło w sparingu. Tak, zdecydowanie. Wystawiajmy piłkarzy tylko w meczach oficjalnych. Ps. A to, że Królewski z Bashą stworzyli kadrę taką a nie inną - to już osobna historia. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 08:26. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl