Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Puchar Polski 2024/25 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=11045)

Patryko 12.10.2024 14:46

Nasz środek obrony to w dzisiejszym meczu jakiś jebany żart.

Czerwonej kartki Biedrzyckiego nie ma co komentować, to po prostu ułom.

wolfy 12.10.2024 14:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sandomingo (Post 1636718)
Brawo Jop, nie ma kombinowania ze składem.
Pisanie o jakimkolwiek nadmiernym obciążeniu zwiazanym z meczem z Siarka Tarnobrzeg jest conajmniej dziwne.
Poprzedni mecz tydzień temu, następny w piątek.

@wolfy - sport to ryzyko. Życie to ryzyko. Reszta nie ma znaczenia.
Ps. W jakich okolicznosciach Rodado doznał kontuzji w zeszłym.sezonie? No właśnie.
No i pozdro dla Dejvi Bregu. Very, very solid player:)

Czyli niczego nie zrozumiałeś. Jakoś mnie to nie dziwi.

Sukiennicki nędza, Biedrzycki jak zwykle.

sandomingo 12.10.2024 14:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1636726)
Czyli niczego nie zrozumiałeś. Jakoś mnie to nie dziwi.

Sukiennicki nędza, Biedrzycki jak zwykle.

Dobrze, ze ty rozumiesz jeszcze sam siebie. Zawsze 1 jest większe od 0.

A Wisła w gazie, potega. I niektorzy bredzą o awansie.

TIR_DO_SŁUBIC 12.10.2024 14:54

Ten klub jest do rozwiązania.

Arked 12.10.2024 14:55

Niestety dość jaskrawo widać, że nasze problemy w grze obronnej mają podłoże czysto personalne. Będziemy cierpieć z tego powodu, szczególnie, że niedoborów w jakości nie nadrabiamy ilością zawodników defensywnych, jak to czyni większość rywali.

FraMat 12.10.2024 15:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Markus (Post 1636721)

Tylko jak sobie z tym poradzi S1meonik? Przecież dla niego takie ustawienie oznacza, że sięgający po nie trener to, cytuję: "tchórz i melapeta",bo to ustawienie wybitnie defensywne. :rotfl:

Rzeczywistość znów rozjeżdża mu się z własnymi fantazjami i urojeniami. Nie chcąc wyjść na dwulicowego hipokryte, musiałby teraz w taki sam sposób określać i hejtować Jopa, albo przyznać się do błędu i chorych rojeń, takich jakie prezentował już wiele razy w przeszłości choćby przy Brodzie.

Oczywiście do żadnego błędu się nie przyzna, więc... :evil:

O ile Markus fajnie stara się tłumaczyć ustawienia i zastosowaną taktykę (choć można z jego tezami dyskutować) to po raz kolejny nie pohamowuje się przed uwagami personalnymi, które są zwykłym hejtem.
W mojej zabawie kolejny punkt dla Markusa.
Teraz wygląda to tak:
  • markus 4
  • s1mone 2
  • leszekpw 1
  • Jaroo1 3
  • wolfy 1

Levis88 12.10.2024 15:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez TIR_DO_SŁUBIC (Post 1636728)
Ten klub jest do rozwiązania.

Jesteś idiotą.

pi0tr3k94 12.10.2024 15:17

Żeby zbudować tak słabą linie obrony to naprawdę trzeba się było postarać. Dla mnie to powinien być ostatni mecz tego przebierańca biedrzyckiego w naszej koszulce, nie wierzę że młody Skrobański byłby dziś gorszy. Uryga z opaską kapitana cały mecz myślami .... wie gdzie. Jaroch klasycznie, czyli słabo. Jednym słowem: masakra.

FraMat 12.10.2024 15:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Levis88 (Post 1636731)
Jesteś idiotą.

O, kolejny zawodnik do mojej kolekcji :D
  • markus 4
  • s1mone 2
  • leszekpw 1
  • Jaroo1 3
  • wolfy 1
  • Levis88 1

Zdaje się, że dzisiaj mogą być żniwa

As 12.10.2024 15:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FraMat (Post 1636713)
Myślę, że dzisiaj do uczestników mojej zabawy dołączył także wolfy.
Te same treści można było wyrazić w sposób, który nie miałby na celu poniżania adwersarza w dyskusji
Teraz wygląda to tak:
  • markus 3
  • s1mone 2
  • leszekpw 1
  • Jaroo1 3
  • wolfy 1

Ale Wolfy nie umie inaczej, dlatego jest u mnie w ignorowanych. Szkoda miejsca na ekranie dla kogoś kto jedyny sposób dyskusji ma jak 6 letnie dziecko.

Arked 12.10.2024 15:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pi0tr3k94 (Post 1636732)
Żeby zbudować tak słabą linie obrony to naprawdę trzeba się było postarać. Dla mnie to powinien być ostatni mecz tego przebierańca biedrzyckiego w naszej koszulce, nie wierzę że młody Skrobański byłby dziś gorszy. Uryga z opaską kapitana cały mecz myślami .... wie gdzie. Jaroch klasycznie, czyli słabo. Jednym słowem: masakra.


Nie sądzę, żebyśmy mieli wyjątkowo słabych obrońców. Oni są po prostu za słabi na to jak my chcemy grać, w kontekście ilości zawodników defensywnych i parametrów defensywnych zawodników w innych formacjach. W skrócie: potrzebujemy obrońców nadprzeciętnych, a mamy do bólu przeciętnych.

FraMat 12.10.2024 15:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez As (Post 1636734)
Ale Wolfy nie umie inaczej, dlatego jest u mnie w ignorowanych. Szkoda miejsca na ekranie dla kogoś kto jedyny sposób dyskusji ma jak 6 letnie dziecko.

Umie, nie umie, zdobywa punkty.
(nie przymierzając jak Alan :p )
Ale przyznaję, że w tym tygodniu jest bardzo powściągliwy.
Może to presja mojej zabawy?

Kurz 12.10.2024 15:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arked (Post 1636735)
Nie sądzę, żebyśmy mieli wyjątkowo słabych obrońców. Oni są po prostu za słabi na to jak my chcemy grać, w kontekście ilości zawodników defensywnych i parametrów defensywnych zawodników w innych formacjach. W skrócie: potrzebujemy obrońców nadprzeciętnych, a mamy do bólu przeciętnych.

I tu pojawia się problem, bo obrońcy ponadprzeciętni mogą pracować w fajniejszych miejscach.

Elefant 12.10.2024 15:27

Czy Rapid czy Siarka nasza obrona stabilnie na tym samym poziomie. Oglądanie podłogi od spodu.

Biedrzycki - idealne podsumowanie naszej polityki transferowej. Dwustu wytypowanych przez AI zawodników, a kupujemy za kasę ...
Jop musi postawić zdecydowanie na zmianę w linii obronnej.

Kapitanem nie może być gość który podchodzi do meczu jak do imienin u cioci Krysi.
Gdzie byśmy byli gdyby Rodado ?
Dobrze, że Zwoliński znów trafił.

Strzeliliśmy bramkę z kontrataku. No, szok...

Arked 12.10.2024 15:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kurz (Post 1636737)
I tu pojawia się problem, bo obrońcy ponadprzeciętni mogą pracować w fajniejszych miejscach.

Zgadza się. Więc tych opcji wyboru możemy specjalnie nie mieć. To, że obrońca wygląda solidnie w innej drużynie 1 ligi, gdzie w obronie pomaga mu defensywny pomocnik i defensywny napastnik, nie oznacza, że będzie wyglądać solidnie u nas, gdzie stosunkowo często będzie wsadzany na minę (rozgrywanie pod pressingiem od bramki, przewaga liczebna rywali itd.).

pi0tr3k94 12.10.2024 15:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arked (Post 1636735)
Nie sądzę, żebyśmy mieli wyjątkowo słabych obrońców. Oni są po prostu za słabi na to jak my chcemy grać, w kontekście ilości zawodników defensywnych i parametrów defensywnych zawodników w innych formacjach. W skrócie: potrzebujemy obrońców nadprzeciętnych, a mamy do bólu przeciętnych.

Na miano przeciętniaków to zasługują co najwyżej (z obecnie dostępnych) Mikulec i Łasicki. My dzisiaj graliśmy z 3ligowcem, nie umniejszając Siarce, ale to są chłopaki na poziomie naszych rezerw, i nasza obrona wyglądała na ich tle po prostu beznadziejnie.

Arked 12.10.2024 15:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pi0tr3k94 (Post 1636740)
Na miano przeciętniaków to zasługują co najwyżej (z obecnie dostępnych) Mikulec i Łasicki. My dzisiaj graliśmy z 3ligowcem, nie umniejszając Siarce, ale to są chłopaki na poziomie naszych rezerw, i nasza obrona wyglądała na ich tle po prostu beznadziejnie.

Kosei Iwao - come to Wisla! ;)

Skawa Wadowice 12.10.2024 15:34

ten mecz to podsumowanie
ALAAAAAAAAAN URYYYYYGAAAAAAA
WIIIIKTOOOOOR BIEDRZYCKIII


ten ostatni to jest sabotazysta. Cale szczescie ze nie moze grac z Termalica bo jakby mogl to by dostal 2 czerwone w tym meczu.
no i Sukiennicki totalny zjazd. Juz chyba wiadomo czemu ciagle siedzi na lawie.

Adryan 12.10.2024 15:34

Tu już nie chodzi o to, że nasza obrona wyglądała beznadziejnie. Straciliśmy środek pola nędznym graniem po ziemi, to przecież w okręgówce uczą, że na takich pastwiskach lepiej grać górne piłki. Grać po ziemi to możemy sobie na Reymonta, bo tam jest chociaż gwarancja że piłka dojdzie do adresata, a nie odbije się od kępki trawy albo wytraci prędkość, przez co podania były niedokładne i mnóstwo strat.

Kolejna rzecz, którą łatwo zauważyć, to kompletne olewanie lewej strony, gdzie przy głupiej stracie nagle był sam Mikulec, dlaczego lewoskrzydłowy nie wraca się do obrony ewentualnie jakiejś asekuracji? Austostradę miała Siarka w tamtym miejscu, ze strony Jarocha nie było takiego zagrożenia.

El'kabat 12.10.2024 15:37

Przyjdzie jakikolwiek lepszy zespół i do widzenia.
Liczę na Legię albo Jage w następnym losowaniu i można ten temat zamknąć.

Arked 12.10.2024 15:38

Ale my nie będziemy grać jak w okręgówce, oraz nie będziemy skupiać na blokowaniu zagrożenia rywala we wszystkich sektorach, bo ani nie chcemy tak grać, ani nie umiemy.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez El'kabat (Post 1636744)
Przyjdzie jakikolwiek lepszy zespół i do widzenia.
Liczę na Legię albo Jage w następnym losowaniu i można ten temat zamknąć.

Nam się paradoksalnie lepiej gra z lepszymi rywalami. Nie skupionymi na obronie i kontratakach.

wolfy 12.10.2024 15:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arked (Post 1636739)
Zgadza się. Więc tych opcji wyboru możemy specjalnie nie mieć. To, że obrońca wygląda solidnie w innej drużynie 1 ligi, gdzie w obronie pomaga mu defensywny pomocnik i defensywny napastnik, nie oznacza, że będzie wyglądać solidnie u nas, gdzie stosunkowo często będzie wsadzany na minę (rozgrywanie pod pressingiem od bramki, przewaga liczebna rywali itd.).

Nie no, litości. To co odwalił Biedrzycki przy drugiej żółtej kartce nie wynikało z ustawienia, tylko jego własnych ograniczeń. Głównie intelektualnych.
Najpierw chciał wybić piłkę i nabił rywala a chwilę potem go powalił.

Serio potrzeba nadprzeciętnych umiejętności żeby takie rzeczy się nie działy? Moim zdaniem wystarczyło pomyśleć.

Sukiennicki mnie przeraził na tle Siarki. Ilość złych zagrań i przegranych piłek to wstyd na tle trzecioligowego rywala. Wejście Kutwy uspokoiło trochę grę. Bardzo słaby występ, a liczyłem że da radę.

W sumie jedyne emocje czułem jak Mikulec zwijał się po faulu rywala. Na szczęście wstał i był w stanie grać nadal. Poza tym kopanina na kartoflisku, co w połączeniu z radosną grą naszej obrony zapewniło emocje do samego końca.

O ile Alfaro jeszcze wracał do obrony, to Duarte naprawdę się w defensywie nie popisał. Strata piłki po zagraniu piętką do tyłu pod własnym polem karnym - kryminał.

Pozytywem gra Rodado, gol Zwolińskiego i ładna główka Urygi. No i przede wszystkim - brak kontuzji i dogrywki.

@sandomingo - to że masz mentalność nastolatka w Twoim wieku to nie powód do chluby. Większości osób z wiekiem rozwija się płat czołowy i zaczynają rozumieć, że nie każde ryzyko się opłaca.
Ja od trenera oczekuję myślenia strategicznego, jak widać niekoniecznie słusznie.

sandomingo 12.10.2024 15:45

Biedrzyckiemu brakuje umiejętności ale przede wszystkim jakiejkolwiek boiskowej inteligencji.
To jest nieprawdopodobne, jak Wisla przepaliła 150k euro.
Drugi gwiazdor warty wyróznienia dziś to Sukiennicki.
Nie mam pojęcia co z chlopakiem sie stało, moze zachlysnął.się miejskim życiem ale wygląda tragicznie

Arked 12.10.2024 15:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1636746)
Nie no, litości. To co odwalił Biedrzycki przy drugiej żółtej kartce noe wynikało z ustawienia, tylko jego własnych ograniczeń. Głównie intelektualnych.
Najpierw chciał wybić piłkę i nabił rywala a chwilę potem go powalił.

Serio potrzeba nadprzeciętnych umiejętności żeby takie rzeczy się nie działy?

Tak, popełnił błąd indywidualny, którego nikt za niego nie naprawił.

FraMat 12.10.2024 15:52

Ogólnie, to dużo błędów indywidualnych wynikało ze stanu boiska.
Przykładem choćby sytuacja Duarte, który zaraz po wejście na boisku chciał podać jak po stole bilardowym, ale piłka zwolniła jak na słynnej murawie w '74 roku Polska-Niemcy i trafiła do rywala.
Takich źle podanych piłek było więcej z czego wynikały głupie straty.
Dziwię się, że profesjonalni piłkarze nie zorientowali się, że nie wolno w takiej sytuacji grać po ziemi, a jeśli już to z zachowaniem marginesu bezpieczeństwa.

Patryko 12.10.2024 15:53

O Biedrzyckim powiedziano już wszystko, w Niecieczy pewnie strzelają szampany, że udało im się gotówkowo wytransferować takiego ogóra.

Chciałbym się dowiedzieć kto wyłuskał ten talent dla Wisły.

wolfy 12.10.2024 15:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arked (Post 1636748)
Tak, popełnił błąd indywidualny, którego nikt za niego nie naprawił.

Był ostatnim obrońcą i miał piłkę przy nodze. Większość zawodników Siarki wracało odbudować formację. Miał po bokach Urygę i Mikulca.
W takich sytuacjach nie ma już komu naprawić błędu, dlatego nie gra się tak głupio.
No bo jak to sobie wyobrażasz - mamy na stałe mieć zawodnika asekurującego Biedrzyckiego przy każdym wyprowadzeniu piłki?

@Patryko - też się zastanawiam, koleś nie przyleciał tu z Mongolii tylko Niecieczy. Można go było obserwować co drugi tydzień bez żadnego problemu...

ciacho 12.10.2024 16:09

Jak po tym meczu zobaczę dyskusję o wyższości Jopa nad Moskalem i Rude to chyba pekne ze śmiechu. Powtarzam po raz kolejny, że nasz gra z Odrą i Pogonią niczym się nie różniła od gry z Wartą i Kotwica. Ot po prostu w jednych meczach wpadało, w innych nie. A dzisiejszy to już w ogóle był najgorszy z tych wszystkich, bo jakbyśmy przegrali to nikt nie mógłby powiedzieć, że niesłusznie. Ale podobno dzięki Jopowi atakujemy asymetrycznie skrzydlami:lol:

Duarte- chciałbym poznać osobę, która ściągnęła tutaj tego ogóra. Baena, chociaż też pozbawiony piłkarskich umiejętności, ma chociaż szybkość i przyspieszenie. Duarte nie ma nic. I typ jeszcze dostał nr 10 na koszulce jakby to nie wiadomo kto miał być:lol:

Igbekeme- przyznam, że trochę inaczej go zapamiętałem z pierwszego pobytu u nas. Niestety obecnie to jest tylko typowy przecinak, z mnóstwem niebezpiecznych strat, głupich zagrań, elektrycznym zachowaniem, bez podania do przodu, z fatalnym strzałem. I przestaje w sumie dziwić, że odbił się od zagranicy i wrócił na peryferia piłki do 1 ligi polskiej.

wolfy 12.10.2024 16:14

@ciacho - Igbekeme przecinak? Myślałem że już nic mnie na tym forum nie zaskoczy.
Zaliczył już kilka słupków i poprzeczek, masę otwierających podań, a w tym akurat meczu - asystę przy pierwszej bramce. Ładną.

Arked 12.10.2024 16:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1636751)
No bo jak to sobie wyobrażasz - mamy na stałe mieć zawodnika asekurującego Biedrzyckiego przy każdym wyprowadzeniu piłki?.

Nie, po prostu u nas takich sytuacji, gdzie obrońca nie będzie mieć asekuracji będzie więcej i błędy, jakie popełniają wszyscy przeciętni obrońcy w lidze, częściej będą mieć poważne konsekwencje. Dlatego u nas jest taka optyka, że mamy beznadziejnych obrońców. A oni po prostu nie są... dobrzy.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ciacho (Post 1636752)
Igbekeme- przyznam, że trochę inaczej go zapamiętałem z pierwszego pobytu u nas. Niestety obecnie to jest tylko typowy przecinak, z mnóstwem niebezpiecznych strat, głupich zagrań, elektrycznym zachowaniem, bez podania do przodu, z fatalnym strzałem. I przestaje w sumie dziwić, że odbił się od zagranicy i wrócił na peryferia piłki do 1 ligi polskiej.

Igbekeme to obecnie nasz najlepszy zawodnik obok Rodado... Dzisiaj wyglądał kiepsko, bo przy jego stylu gry boisko wyjątkowo przeszkadzało.

Cymes 12.10.2024 17:10

Wiecie kiedy ostatnio odpadliśmy w PP z rywalem z naszego poziomu rozgrywkowego? Sześć lat temu.
Później zawsze płynęliśmy właśnie z rywalami z niższych lig na wyjazdach. Co ciekawe w zeszłym roku zdobywając PP los ułożył nam rozgrywki w ten sposób, że nie byliśmy poddani takiej próbie.

Dlatego mimo wszystko bardzo doceniłbym dzisiejsze zwycięstwo, bo jakby to dziwnie nie zabrzmiało po prostu tylko poprawiliśmy bilans takich pucharowych spotkań w ostatnich latach z fatalnego na mocno przeciętny. Jest teraz 4-4 jeśli mnie pamięć nie myli i nic mi nie uciekło.

Levis88 12.10.2024 17:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez El'kabat (Post 1636744)
Przyjdzie jakikolwiek lepszy zespół i do widzenia.
Liczę na Legię albo Jage w następnym losowaniu i można ten temat zamknąć.

Chvj ci w Alan

Grisza1 12.10.2024 17:48

W meczu z Odrą remisowaliśmy - udało się wygrać. W meczu z Siedlcami przegrywaliśmy - udało się wygrać. W meczu z Siarką prowadziliśmy - udało się wygrać. To mnie po dzisiejszym meczu cieszy, że Wisła trenera Jopa z każdej sytuacji umie dotychczas wyjść zwycięsko, dziś nawet grając w osłabieniu. Ostatni mecz w Pucharze Polski przegraliśmy w listopadzie 2022 roku z Motorem. Dziś szału nie było, ale nie z takimi zespołami jak Siarka odpadaliśmy. Awans jest, kontuzji nie ma. Jedziemy dalej!

wolfy 12.10.2024 17:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Grisza1 (Post 1636760)
W meczu z Odrą remisowaliśmy - udało się wygrać. W meczu z Siedlcami przegrywaliśmy - udało się wygrać. W meczu z Siarką prowadziliśmy - udało się wygrać. To mnie po dzisiejszym meczu cieszy, że Wisła trenera Jopa z każdej sytuacji umie dotychczas wyjść zwycięsko, dziś nawet grając w osłabieniu. Ostatni mecz w Pucharze Polski przegraliśmy w listopadzie 2022 roku z Motorem. Dziś szału nie było, ale nie z takimi zespołami jak Siarka odpadaliśmy. Awans jest, kontuzji nie ma. Jedziemy dalej!

Też właśnie skojarzyłem że po raz pierwszy od niepamiętnych czasów wygraliśmy mecz grając w dziesiątkę. Co więcej - strzeliliśmy zwycięskiego gola w osłabieniu!
Na pewno to jakiś pozytyw. Reszta do zapomnienia.

krysztal 12.10.2024 18:03

Po dzisiejszym meczu i katastrofalnej drugiej połowie zaczynam się obawiać,że Markus ma rację i Jop faktycznie wdraża jakieś rozwiązania tego przebierańca Rude.
Mariusz opamiętaj się zanim będzie pozamiatane....

Drozd 12.10.2024 19:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arked (Post 1636720)
Dziwnie piłka chodzi po tej murawie. Skacze, zwalnia.

To jest sposób na grające w piłkę drużyny, wysoka tępa trawa. Pierwszy kozioł na takiej jest wstrzymujący, drugi przyspieszający, po ziemi w ogóle ciężko zagrać.

Dobrze, że tak to się skończyło...

Karherop 12.10.2024 21:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FraMat (Post 1636749)
Ogólnie, to dużo błędów indywidualnych wynikało ze stanu boiska.
Przykładem choćby sytuacja Duarte, który zaraz po wejście na boisku chciał podać jak po stole bilardowym, ale piłka zwolniła jak na słynnej murawie w '74 roku Polska-Niemcy i trafiła do rywala.
Takich źle podanych piłek było więcej z czego wynikały głupie straty.
Dziwię się, że profesjonalni piłkarze nie zorientowali się, że nie wolno w takiej sytuacji grać po ziemi, a jeśli już to z zachowaniem marginesu bezpieczeństwa.

Po pierwszych zagraniach po ziemi było widać że w tym meczu będą problemy. Aż dziw bierze że wyszło z tego nawet 2-3 ciekawych akcji po ziemi. 3 bramki z powietrza nie dziwią.

Ogólnie mecz do zapomnienia, z TBB zagramy na całkiem innych warunkach. Dobrze że obeszło się bez dogrywki.

Jop trzyma swoją średnia. Czekamy w kolejnej rundzie już na ekstraklasowicza.

wolfy 13.10.2024 09:28

Koszt meczu Pucharu Polski (o Mikulcu):

Cytat:

- Na razie nie wiemy do końca. Już pojawił mu się obrzęk w okolicy szyi i kręgosłupa. Został trafiony podobno łokciem przy walce, przy tym stałym fragmencie gry. Taka sytuacja, którą na pewno chcemy zobaczyć sobie na spokojnie na nagraniu. Mam nadzieję, że będzie do następnego meczu gotowy do gry - odpowiedział Mariusz Jop.
Aktualnie mamy dwóch w pełni zdrowych bocznych obrońców (licząc z Mikulcem), ale kto by się przejmowal takimi pierdołami. Na pewno nie sandomingo. Najwyżej sobie z radością pohejtuje frajerów którzy chcieli awansu.

To i tak cud że na tym pastwisku nie było więcej urazów.

pepe72 13.10.2024 12:45

Konferencja po meczu:
https://www.youtube.com/live/rsB27CJ...wHr1z64BmztJej

sandomingo 13.10.2024 16:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1636788)
Koszt meczu Pucharu Polski (o Mikulcu):



Aktualnie mamy dwóch w pełni zdrowych bocznych obrońców (licząc z Mikulcem), ale kto by się przejmowal takimi pierdołami. Na pewno nie sandomingo. Najwyżej sobie z radością pohejtuje frajerów którzy chcieli awansu.

To i tak cud że na tym pastwisku nie było więcej urazów.

Szanowny wolfy w swojej bańce czuje się.dobrze i bezpiecznie.
Przypomnę tylko, że niejaki Kacper Duda doznał urazu - oficjalnie stłuczenia nerki - który wykluczył go z gry póki co na 3 miesiące.
Wcześniej niejaki Rodado Angel doznał na treningu urazu obojczyka, który wykluczył go z gry na kilka tygodni.

Raków przed zeszłym sezonem stracił na wiele miesięcy swojego lidera Lopeza, który zerwał więzadło w sparingu.

Tak, zdecydowanie. Wystawiajmy piłkarzy tylko w meczach oficjalnych.

Ps. A to, że Królewski z Bashą stworzyli kadrę taką a nie inną - to już osobna historia.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 08:26.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl