Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   10. kolejka (zaległa), Chrobry Głogów - Wisła Kraków, 16 listopada 2024, 17:30 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=11038)

Karherop 13.11.2024 11:48

Niech grają jak Łęczna, byleby nie zagrali z nami jak GKS Tychy. Tragiczna postawa kilku zawodnikow (chory Rodado, Jaroch, Mikulec - najgorsze mecze sezonu) a i tak okazji bylo tyle ze to bylecz nawet do wygrania. Najgorszy mecz Jopa to dla mnie jednak ten GKS.

Z meczu z Łeczna na pewno nie zagra Kiss, Łasicki i Sukiennicki. Na pewno tez Duda. Pytanie co z Carbo, poza tym reszta do przewidzenia, sklad wybierze sie sam. Mozna jeszcze dywagowac czy za Kissa wyjdzie Alfaro, ale zbytnio nie ma zastepstwa 1:1. Mozna jedynie zmienic ustawienie i wpuscic Gogóła, co też nie byloby zla opcja.

pepe72 13.11.2024 11:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1638561)
(...)
@Arkadiusz.Czerepach edytowalnys temat z laski swojej

Tylko admini mogą edytować temat. Użytkownik, który go założył niestety nie.

Arkadiusz.Czerepach 13.11.2024 12:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pepe72 (Post 1638569)
Tylko admini mogą edytować temat. Użytkownik, który go założył niestety nie.

zgadza sie i jest to głupie

leszekpw 13.11.2024 12:47

W zgodzie z zasadą naprzemienności, dostaniemy w czapkę lub góra remis. I znów będzie lamentowanie o awans, żeby po następnym wygranym meczu jak ze stalówką (poziom drugoligowy) hurraoptymizn, jak to już blisko awans. To forum to mem.

sandomingo 13.11.2024 13:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez leszekpw (Post 1638575)
W zgodzie z zasadą naprzemienności, dostaniemy w czapkę lub góra remis. I znów będzie lamentowanie o awans, żeby po następnym wygranym meczu jak ze stalówką (poziom drugoligowy) hurraoptymizn, jak to już blisko awans. To forum to mem.

To ja trzymam się swojego zdania. Nie będzie ani zwycięstwa w Głogowie ani awansu.
Stalowa próbowała z Wisłą grać w piłkę co przy dużej dawce wlasnego pecha skonczylo się stalobiciem.
Głogów nie popełni takiego błedu. Autobusik, agresja, konterki i 1:0 dla nich.

krysztal 13.11.2024 13:24

Dawno nie typowałem więc... 1:4 w meczu bez historii.

Sylwus1988 13.11.2024 20:00

Dzisiaj każdy się modli o 1:0 dla nas po golu dupą bramkarza a jak wygramy 3:0 po jakichś rykoszetach i bramkach fartownych to będą pół składu jechali od najgorszych :D
Trzeba jebnąć Chrobrego nawet tym 1:0 tak jak Stal nie ma wymówek to tacy sami outsiderzy. Może w koncu Rodado coś ...

pepe72 13.11.2024 22:12

Żółte kartki:
5 - Uryga
4 - (pauzują) Kiss, Sukiennicki, (wrócili) Jaroch, Mikulec, Biedrzycki
3 - Łasicki, Ikbekeme
2 - Zwoliński, Carbo, Rodado
1 - Alfaro, Starzyński, Kutwa

Dodatkowo Duda leci na u21.

Karherop 13.11.2024 22:50

Łasicki skoro i tak jest kontuzjowany nie moze z ławki popyskowac i jakiejś kartki wyłapac?

wolfy 14.11.2024 14:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1638588)
Łasicki skoro i tak jest kontuzjowany nie moze z ławki popyskowac i jakiejś kartki wyłapac?

Może lepiej nie. Znając życie wyłapie od razu czerwo i pięć meczy zawieszenia :>

masada 15.11.2024 14:22

Czyli jednak jest realna szansa na Carbo-Igbekeme. To po prostu trzeba koniecznie wygrać i złapać w końcu jakiś kontakt z czołową szóstką.

Stelio 15.11.2024 16:09

Głogów i Tychy nam wybitnie nie leżą, jedne z najgorszych meczów przez te 2 sezony graliśmy z tymi drużynami. Z Tychami ta zasada się potwierdziła ostatnio, więc zakładam, że potwierdzi się również klątwa głogowska.

Wynikami z poprzedniej kolejki bym się kompletnie nie sugerował gdyż chimeryczność drużyn grających w tej lidze sprawia, że tych różnic klas i potencjałów na papierze, w ogóle nie będzie widać.

Ruch pokazał, że można zrobić serię, Arka pokazała, że można zrobić serię, Terma pokazała, że można zrobić serię. My się co 2/3 mecze wykładamy na pysk i obstawiam dokładnie taki sam scenariusz jutro. Wiara w ten zespół mi wróci jak uda nam się wzorem tych 3 ww. drużyn zrobić serię 4/5 zwycięstw z rzędu.

pepe72 15.11.2024 16:41

11 B. Karcza (ostatnio nie trafił :>)
https://gazetakrakowska.pl/przypuszc...ar/c2-18943427

Zwoliński
Jesus i dwa Aniołki
Igbekeme-Carbo
Mikulec-Kutwa-Uryga-Jaroch (Milukec na ostatniej grafice meczowej był w ataku :) )
Letkiewicz

royalmichael 15.11.2024 20:42

Jeśli Choroby ostatnio stracił 5 bramek a my strzeliliśmy 5, to logika mówi jasno: jutro wygra Chrobry

Drozd 15.11.2024 21:46

Jak to jakiś czas temu mówił Jarek. Czas na egzamin dojrzałości i wygraną w meczu który trzeba wygrać. Taki był w Łęcznej, taki był z Tychami. Do trzech razy sztuka.

pi0tr3k94 16.11.2024 11:26

Dawać dziś te 3 punkty i na poważnie włączamy się do walki o awans.

El'kabat 16.11.2024 12:23

4:4.........

leszekpw 16.11.2024 12:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pi0tr3k94 (Post 1638674)
Dawać dziś te 3 punkty i na poważnie włączamy się do walki o awans.

Naprawdę są tu jeszcze tacy, ktorzy wierzą w awans? Jak co roku, a pozniej rozczarowanie? Masakra. Przecież ostatnio wygralismy, dzis czas na porażkę.

pi0tr3k94 16.11.2024 13:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez leszekpw (Post 1638676)
Naprawdę są tu jeszcze tacy, ktorzy wierzą w awans? Jak co roku, a pozniej rozczarowanie? Masakra. Przecież ostatnio wygralismy, dzis czas na porażkę.

Promyczek nadziei upatruje w tym, że wreszcie na ławce mamy trenera, a nie jakiegoś przebierańca amatora z Hiszpanii czy kostaryki. :P

leszekpw 16.11.2024 15:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pi0tr3k94 (Post 1638677)
Promyczek nadziei upatruje w tym, że wreszcie na ławce mamy trenera, a nie jakiegoś przebierańca amatora z Hiszpanii czy kostaryki. :P

No ciekawe czy z Jopem wygraliby PP. Niestety problemem nie jest trener a piłkarzyki

pi0tr3k94 16.11.2024 16:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez leszekpw (Post 1638683)
No ciekawe czy z Jopem wygraliby PP. Niestety problemem nie jest trener a piłkarzyki

Rude dysponował dużo lepszą kadrą a w lidze kompromitował się na każdym kroku. Gdyby prowadził nas od pierwszej rundy PP to zakończylibyśmy naszą przygodę na meczu z Lechią. Na szczęście wtedy na ławce był Sobol. Trener może i słaby, ale przynajmniej trener a nie przebieraniec.

pepe72 16.11.2024 16:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pepe72 (Post 1638661)
11 B. Karcza (ostatnio nie trafił :>)
https://gazetakrakowska.pl/przypuszc...ar/c2-18943427

Zwoliński
Jesus i dwa Aniołki
Igbekeme-Carbo
Mikulec-Kutwa-Uryga-Jaroch (Milukec na ostatniej grafice meczowej był w ataku :) )
Letkiewicz

https://x.com/WislaKrakowSA/status/1857808347048849821
Zamiast Jesusa - Patryk Gogół
https://x.com/WislaKrakowSA/status/1857808347048849821

leszekpw 16.11.2024 16:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pi0tr3k94 (Post 1638684)
Rude dysponował dużo lepszą kadrą a w lidze kompromitował się na każdym kroku. Gdyby prowadził nas od pierwszej rundy PP to zakończylibyśmy naszą przygodę na meczu z Lechią. Na szczęście wtedy na ławce był Sobol. Trener może i słaby, ale przynajmniej trener a nie przebieraniec.

Nie no, przedkładanie Sobola nad Rude to jest jakaś kpina.

Skład dzisiejszego meczu niezły, tylko Gogół nie przekonuje. Zobaczymy. Na szczęście Carbo i Baena grają. Brawo, że niemota Sukiennicki nie gra.

pi0tr3k94 16.11.2024 16:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez leszekpw (Post 1638686)
Nie no, przedkładanie Sobola nad Rude to jest jakaś kpina.

Skład dzisiejszego meczu niezły, tylko Gogół nie przekonuje. Zobaczymy. Na szczęście Carbo i Baena grają. Brawo, że niemota Sukiennicki nie gra.

Sobol to słaby trener, ale wciąż trener. Rude to jakaś parodia, futbolowy turysta. Taki trenerski Burdenski.

leszekpw 16.11.2024 17:07

Nie zgadzam się.

FraMat 16.11.2024 17:11

W zasadzie to może ktoś zająłby się kolejną zabawą pod tytułem: wlepiamy punkciki za pisanie nie w temacie?

:>:>:>

leszekpw 16.11.2024 17:38

Asysta Baena, brawo

masada 16.11.2024 18:27

Mam wrażenie że po prostu dosyć oszczędnie gospodarują siłami po tym świetnym początku. Jak dla mnie to może być znowu 15 gry na początku 2 połowy, strzelenie trzeciej bramki i czilowanie grzyba do końca, ze zmianą Rodado w 60 minucie i będę zadowolony.

Stelio 16.11.2024 18:30

pierwsze 10 minut przecierałem oczy ze zdziwienia, ale niestety potem mecz podobny do tego w łęcznej. Przynajmniej fart po naszej stronie bo powinno byc 2:1 po tej akcji lewandowskiego.

Szneka 16.11.2024 19:27

Oglądałem tylko 2 połowę. Jak nasi nie wykorzystali tych kilku setek to chyba wiedzą oni sami. Rodado sam mogł dziś z 6 goli strzelić. Duarte sam na sam a wykończenie jak....
Zapomnieć o meczu i kolejne 3pkt w piątek na nasze konto.

Skawa Wadowice 16.11.2024 19:28

Bardzo fajnie, bardzo ladnie, 3:0 i nara ;)
1 polowa szybkie dwa gongi i oszczedzamy sily
2 polowa po rozmowie w szatni juz wyszli atakowac, i cala druga polowa to pelna kontrola. Powinny wpasc 4-5 bramek. Nawet dobrze ze nie wpadlo, bo moze szczescie odda nam w innym meczu jak bedziemy potrzebowac
Co Rodado daje pily rany boskie. Dobrze ze gra za napastnikiem.

Jaroch Jaroch.... daj jakies ciasteczko co mecz, wez zrob cos zebym sie do Ciebie przekonal

viktor56 16.11.2024 19:28

Rodado sam mógł mieć 3 bramki i 4 asysty, mogło być 8 - 0, ale to co myśmy grali pod bramką, z rywalem, który bardzo nie chciał wygrać... Najlepiej mi się dzisiaj oglądało Mikulca - jak był taki ostatni pojedynek w jakiejś 85' co tam skrzydłowemu Głogowa się po 30 minutach udało pierwszy raz udało przy piłce utrzymać, a on się tam rzucił i jeszcze ten kolejny raz mu piłkę zabrał i jeszcze do Jarocha odegrał. Wisła zaliczyła ten test, niektórzy zawodnicy Głogowa ośmieszeni tam zwłaszcza w ofensywie. Na minus chaos z przodu i nieskuteczność, taki mecz trzeba zamknąć przy 1 setce, a nie przy 6 setce - tak się dokładnie traci punkty i przegrywa awanse.
.

Vuko 16.11.2024 19:28

No i okazało się, że Alfaro może zagrać w środku. Nie potrzeba tam wysyłać Kutwy. Jop myśli.

Wrócił Carbo, gra wygląda całkowicie inaczej.

wolfy 16.11.2024 19:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez masada (Post 1638695)
Mam wrażenie że po prostu dosyć oszczędnie gospodarują siłami po tym świetnym początku. Jak dla mnie to może być znowu 15 gry na początku 2 połowy, strzelenie trzeciej bramki i czilowanie grzyba do końca, ze zmianą Rodado w 60 minucie i będę zadowolony.

W drugiej połowie mieli lekko licząc sześć setek, z czego wpadła jedna bramka Kiakosa.
Jakim cudem Zwoliński skończył tylko z asystą pewnie nigdy się nie dowiemy...

Absolutna dominacja Wisły.

pepe72 16.11.2024 19:29

0d 2:0 mecz piki plażowej.
Szkoda niedokładności w ataku.
Mamy 6 miejsce!

RAPH 16.11.2024 19:30

Panowie spokojnie to tylko Chrobry....Fakt że mamy kijowe wspomnienia ale to tylko Chrobry

wolfy 16.11.2024 19:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez RAPH (Post 1638704)
Panowie spokojnie to tylko Chrobry....Fakt że mamy kijowe wspomnienia ale to tylko Chrobry

Nie ma czegoś takiego jak "tylko Chrobry". W tej lidze każdy może wygrać z każdym.

Jest powód do świętowania, bo Wisła wygrała pewnie, kontrolując mecz i nie tracąc bramki. Do tego zagrało trzech młodych w pierwszym składzie, a dwóch z ławki. I zagrało dobrze.

Trzy punkty na wyjeździe są zawsze dużo warte. Oby tak dalej.

P.S. Wisła z Carbo i bez to dwa różne zespoły.

Drozd 16.11.2024 19:38

Bardzo dobry wynik.

Za olewacką postawę pod bramką przeciwnika powinni dostać poważną zjebę. Za przechodzenie większości 1 połowy też. Ale zwycięzców się nie sądzi.

Alleluja i do przodu...

NHitman 16.11.2024 19:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez RAPH (Post 1638704)
Panowie spokojnie to tylko Chrobry....Fakt że mamy kijowe wspomnienia ale to tylko Chrobry

Tym bardziej cieszy wygrana, bo to najczęściej o takie ogóry się potykamy.

Ten mecz był o 6pkt. Wygrana pozwoliła nam złapać czołówkę i to się udało.

Patryko 16.11.2024 19:48

Oglądałem tylko pierwsze 30 minut oraz ostatnie 20, po pierwszych dwóch strzelonych golach chłopaki spuściły nieco z tonu, przy czym Chrobry poza akcją tego Lewandowskiego w zasadzie nie istniał.

Szkoda niewykorzystanej sytuacji Kuziemki, taki gol mógłby chłopaka mocno zbudować.

Co do Zwolińskiego - to jest właśnie taki typ napastnika, zagra super mecz i strzeli bramki, po czym w następnym spotkaniu zmarnuje swoje setki. Dziś dał asystę, nogi nie odstawiał, oprócz bramek zrobił to, co do niego należało.

Nie mogę się doczekać piątku.

Edit: Angel to skarb :)


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:35.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl