![]() |
Niech grają jak Łęczna, byleby nie zagrali z nami jak GKS Tychy. Tragiczna postawa kilku zawodnikow (chory Rodado, Jaroch, Mikulec - najgorsze mecze sezonu) a i tak okazji bylo tyle ze to bylecz nawet do wygrania. Najgorszy mecz Jopa to dla mnie jednak ten GKS.
Z meczu z Łeczna na pewno nie zagra Kiss, Łasicki i Sukiennicki. Na pewno tez Duda. Pytanie co z Carbo, poza tym reszta do przewidzenia, sklad wybierze sie sam. Mozna jeszcze dywagowac czy za Kissa wyjdzie Alfaro, ale zbytnio nie ma zastepstwa 1:1. Mozna jedynie zmienic ustawienie i wpuscic Gogóła, co też nie byloby zla opcja. |
Cytat:
|
Cytat:
|
W zgodzie z zasadą naprzemienności, dostaniemy w czapkę lub góra remis. I znów będzie lamentowanie o awans, żeby po następnym wygranym meczu jak ze stalówką (poziom drugoligowy) hurraoptymizn, jak to już blisko awans. To forum to mem.
|
Cytat:
Stalowa próbowała z Wisłą grać w piłkę co przy dużej dawce wlasnego pecha skonczylo się stalobiciem. Głogów nie popełni takiego błedu. Autobusik, agresja, konterki i 1:0 dla nich. |
Dawno nie typowałem więc... 1:4 w meczu bez historii.
|
Dzisiaj każdy się modli o 1:0 dla nas po golu dupą bramkarza a jak wygramy 3:0 po jakichś rykoszetach i bramkach fartownych to będą pół składu jechali od najgorszych :D
Trzeba jebnąć Chrobrego nawet tym 1:0 tak jak Stal nie ma wymówek to tacy sami outsiderzy. Może w koncu Rodado coś ... |
Żółte kartki:
5 - Uryga 4 - (pauzują) Kiss, Sukiennicki, (wrócili) Jaroch, Mikulec, Biedrzycki 3 - Łasicki, Ikbekeme 2 - Zwoliński, Carbo, Rodado 1 - Alfaro, Starzyński, Kutwa Dodatkowo Duda leci na u21. |
Łasicki skoro i tak jest kontuzjowany nie moze z ławki popyskowac i jakiejś kartki wyłapac?
|
Cytat:
|
Czyli jednak jest realna szansa na Carbo-Igbekeme. To po prostu trzeba koniecznie wygrać i złapać w końcu jakiś kontakt z czołową szóstką.
|
Głogów i Tychy nam wybitnie nie leżą, jedne z najgorszych meczów przez te 2 sezony graliśmy z tymi drużynami. Z Tychami ta zasada się potwierdziła ostatnio, więc zakładam, że potwierdzi się również klątwa głogowska.
Wynikami z poprzedniej kolejki bym się kompletnie nie sugerował gdyż chimeryczność drużyn grających w tej lidze sprawia, że tych różnic klas i potencjałów na papierze, w ogóle nie będzie widać. Ruch pokazał, że można zrobić serię, Arka pokazała, że można zrobić serię, Terma pokazała, że można zrobić serię. My się co 2/3 mecze wykładamy na pysk i obstawiam dokładnie taki sam scenariusz jutro. Wiara w ten zespół mi wróci jak uda nam się wzorem tych 3 ww. drużyn zrobić serię 4/5 zwycięstw z rzędu. |
11 B. Karcza (ostatnio nie trafił :>)
https://gazetakrakowska.pl/przypuszc...ar/c2-18943427 Zwoliński Jesus i dwa Aniołki Igbekeme-Carbo Mikulec-Kutwa-Uryga-Jaroch (Milukec na ostatniej grafice meczowej był w ataku :) ) Letkiewicz |
Jeśli Choroby ostatnio stracił 5 bramek a my strzeliliśmy 5, to logika mówi jasno: jutro wygra Chrobry
|
Jak to jakiś czas temu mówił Jarek. Czas na egzamin dojrzałości i wygraną w meczu który trzeba wygrać. Taki był w Łęcznej, taki był z Tychami. Do trzech razy sztuka.
|
Dawać dziś te 3 punkty i na poważnie włączamy się do walki o awans.
|
4:4.........
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Zamiast Jesusa - Patryk Gogół https://x.com/WislaKrakowSA/status/1857808347048849821 |
Cytat:
Skład dzisiejszego meczu niezły, tylko Gogół nie przekonuje. Zobaczymy. Na szczęście Carbo i Baena grają. Brawo, że niemota Sukiennicki nie gra. |
Cytat:
|
Nie zgadzam się.
|
W zasadzie to może ktoś zająłby się kolejną zabawą pod tytułem: wlepiamy punkciki za pisanie nie w temacie?
:>:>:> |
Asysta Baena, brawo
|
Mam wrażenie że po prostu dosyć oszczędnie gospodarują siłami po tym świetnym początku. Jak dla mnie to może być znowu 15 gry na początku 2 połowy, strzelenie trzeciej bramki i czilowanie grzyba do końca, ze zmianą Rodado w 60 minucie i będę zadowolony.
|
pierwsze 10 minut przecierałem oczy ze zdziwienia, ale niestety potem mecz podobny do tego w łęcznej. Przynajmniej fart po naszej stronie bo powinno byc 2:1 po tej akcji lewandowskiego.
|
Oglądałem tylko 2 połowę. Jak nasi nie wykorzystali tych kilku setek to chyba wiedzą oni sami. Rodado sam mogł dziś z 6 goli strzelić. Duarte sam na sam a wykończenie jak....
Zapomnieć o meczu i kolejne 3pkt w piątek na nasze konto. |
Bardzo fajnie, bardzo ladnie, 3:0 i nara ;)
1 polowa szybkie dwa gongi i oszczedzamy sily 2 polowa po rozmowie w szatni juz wyszli atakowac, i cala druga polowa to pelna kontrola. Powinny wpasc 4-5 bramek. Nawet dobrze ze nie wpadlo, bo moze szczescie odda nam w innym meczu jak bedziemy potrzebowac Co Rodado daje pily rany boskie. Dobrze ze gra za napastnikiem. Jaroch Jaroch.... daj jakies ciasteczko co mecz, wez zrob cos zebym sie do Ciebie przekonal |
Rodado sam mógł mieć 3 bramki i 4 asysty, mogło być 8 - 0, ale to co myśmy grali pod bramką, z rywalem, który bardzo nie chciał wygrać... Najlepiej mi się dzisiaj oglądało Mikulca - jak był taki ostatni pojedynek w jakiejś 85' co tam skrzydłowemu Głogowa się po 30 minutach udało pierwszy raz udało przy piłce utrzymać, a on się tam rzucił i jeszcze ten kolejny raz mu piłkę zabrał i jeszcze do Jarocha odegrał. Wisła zaliczyła ten test, niektórzy zawodnicy Głogowa ośmieszeni tam zwłaszcza w ofensywie. Na minus chaos z przodu i nieskuteczność, taki mecz trzeba zamknąć przy 1 setce, a nie przy 6 setce - tak się dokładnie traci punkty i przegrywa awanse.
. |
No i okazało się, że Alfaro może zagrać w środku. Nie potrzeba tam wysyłać Kutwy. Jop myśli.
Wrócił Carbo, gra wygląda całkowicie inaczej. |
Cytat:
Jakim cudem Zwoliński skończył tylko z asystą pewnie nigdy się nie dowiemy... Absolutna dominacja Wisły. |
0d 2:0 mecz piki plażowej.
Szkoda niedokładności w ataku. Mamy 6 miejsce! |
Panowie spokojnie to tylko Chrobry....Fakt że mamy kijowe wspomnienia ale to tylko Chrobry
|
Cytat:
Jest powód do świętowania, bo Wisła wygrała pewnie, kontrolując mecz i nie tracąc bramki. Do tego zagrało trzech młodych w pierwszym składzie, a dwóch z ławki. I zagrało dobrze. Trzy punkty na wyjeździe są zawsze dużo warte. Oby tak dalej. P.S. Wisła z Carbo i bez to dwa różne zespoły. |
Bardzo dobry wynik.
Za olewacką postawę pod bramką przeciwnika powinni dostać poważną zjebę. Za przechodzenie większości 1 połowy też. Ale zwycięzców się nie sądzi. Alleluja i do przodu... |
Cytat:
Ten mecz był o 6pkt. Wygrana pozwoliła nam złapać czołówkę i to się udało. |
Oglądałem tylko pierwsze 30 minut oraz ostatnie 20, po pierwszych dwóch strzelonych golach chłopaki spuściły nieco z tonu, przy czym Chrobry poza akcją tego Lewandowskiego w zasadzie nie istniał.
Szkoda niewykorzystanej sytuacji Kuziemki, taki gol mógłby chłopaka mocno zbudować. Co do Zwolińskiego - to jest właśnie taki typ napastnika, zagra super mecz i strzeli bramki, po czym w następnym spotkaniu zmarnuje swoje setki. Dziś dał asystę, nogi nie odstawiał, oprócz bramek zrobił to, co do niego należało. Nie mogę się doczekać piątku. Edit: Angel to skarb :) |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:35. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl