Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   4. kolejka, Wisła Kraków - Ruch Chorzów, 12 sierpnia 2024, 19:00 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=11027)

emjot 12.08.2024 20:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Drozd (Post 1631639)
Sam jesteś bajok wypisując takie bzdury. W pierwszej połowie trafił go chłop z 6 metrów, to była ta niby "obrona"? Gratulacje, wbić drewniany kołek i tak samo obroni.

Natomiast w drugiej połowie o tej wpuszczonej szmacie mówić "nie wybronił" to prawdziwe znawstwo. Szacucenek. Może wyjaśnisz cóż spowodowało że "nie wybronił" strzału prawie z połowy boiska?

To ja już wolę Ratona, który czasem się urwie, ale szmat z 40 metrów nie puszcza.

oglądnij sobie tą "szmatę" bajoku.. :lol:

Raton bóg bramkarski
no tego jeszcze nie grali, ale ludzie pamiętają co ten kołek wyrabiał w bramce
i nie mają "wybiórczej" pamięci jak wielbiciele

"hiszpańskiego projektu kiko kostaryka company" :lol:

Mixu 12.08.2024 20:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez emjot (Post 1631636)
niewątpliwie nikt o Cziczkanie w la liga nie słyszał
ale jak dla mnie jest lepszym łapaczem, nie podnosi ciśnienia tak jak Raton gdy robił "cuda" w bramce
ot choćby z Widzewem...

poza tym zgadzam się z tym co pisze AS82 wyżej w temacie występu Czikczana w dzisiejszym meczu

Moim zdaniem w przydatności dla drużyny są tacy sami. Raton bronił takie piłki których nie wyciągnie Cziczkan, za to Cziczkan nie robi błędów elektryka. W utratach goli pewnie byłby remis aczkolwiek błędy Cziczkana są mniej deprymujące bo to że bramkarz nie obroni strzału będąc na linii mniej wkurza wszystkich niż zrobienie typowego babola.

Witalis 12.08.2024 20:48

Ja się zgadzam, że Cziczkan nie jest dobrym bramkarzem, niech i jego defektem będzie gra na linii. Niemniej jest od czasu schyłkowego Rude jednym z pewniejszych zawodników w Wiśle - czego nie można było powiedzieć o Ratonie za wczesnego Rude. Raton miał też swoje defekty, moim zdaniem większe i więcej niż Czikczan, ale to dwóch słabych/przeciętnych bramkarzy, z czego jednego już z nami nie ma i porównywanie ich ma tyle sensu, co kłótnia o to, czy większe burze były w tym lipcu, czy zeszłorocznym.


Skoro Cziczkan jest teraz jednym z pewniejszych elementów drużyny, skupmy się na tych niepewnych, bo tu jest problem. Tym większy, im bardziej krytyczne jest wasze zdanie o Cziczkanie.

AS82 12.08.2024 20:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Mixu (Post 1631646)
Moim zdaniem w przydatności dla drużyny są tacy sami. Raton bronił takie piłki których nie wyciągnie Cziczkan, za to Cziczkan nie robi błędów elektryka. W utratach goli pewnie byłby remis aczkolwiek błędy Cziczkana są mniej deprymujące bo to że bramkarz nie obroni strzału będąc na linii mniej wkurza wszystkich niż zrobienie typowego babola.

chłopie ,babol to by był jakby strzał z 40 metrów puścił pod rękoma czy coś w tym stylu, tutaj szła konkretna bomba , która się odkręcała jeszcze w kierunku słupka

Mixu 12.08.2024 20:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AS82 (Post 1631648)
chłopie ,babol to by był jakby strzał z 40 metrów puścił pod rękoma czy coś w tym stylu, tutaj szła konkretna bomba , która się odkręcała jeszcze w kierunku słupka

Tak sobie to tłumacz ;)

Poza tym nie nazwałem tej "interwencji" babolem.

AS82 12.08.2024 20:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Mixu (Post 1631649)
Tak sobie to tłumacz ;)

Typowi wyszedł strzał życia ,a ty gadasz o szmacie

Mixu 12.08.2024 20:53

Jeśli byłby to strzał w okienko to bym się zgodził a nie na wysokości idealnej dla bramkarza.

FraMat 12.08.2024 20:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Markus (Post 1631609)
Po raz kolejny na razie najlepsi w naszej drużynie hiszpańscy liderzy zespołu, a najsłabsi Biedrzycki z Kutwą. Znów słabo też Sukiennicki.

Carbo obok bardzo dobrych zagrań miał też wiele słabych momentów.
Ale spokojnie, statystyki że znanej ci strony pewnie temu za przeczą.

No i ten Sukiennicki.
Fuks przy strzale. Nie to co Carbo. Prawda?

Drozd 12.08.2024 20:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez emjot (Post 1631645)
oglądnij sobie tą "szmatę" bajoku.. :lol:

No właśnie oglądam, zwykłe szmacisko. Broda by to w zęby złapał, nie mówiąc o Ratonie.

Miałeś bajoku wyjaśnić jak on tego "nie wybronił" to że bomba, petarda itd. itp.to już wiadomo... :rotfl:

Strzał był z tak daleka, że kamera bramki nie złapała :D

doktor granat 12.08.2024 20:57

Hurra, są 3 pkt (też mam hmm mieszane uczucia nt. karnego), może powoli pójdzie ku lepszemu. Jeszcze w czwartek będzie raczej gorzko, ale potem mam nadzieję na stopniowy progres.
Strzały Sukiennickiego wyglądają jakby je trenował- konkretne, precyzyjne uderzenia- pierwsze w słupek, a gol - też mocny, precyzyjny strzał w okno. Dla mnie te dzisiejsze wyglądały lepiej, pewniej niż te z poprzednich meczów. Oby tak dalej!

emjot 12.08.2024 21:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Drozd (Post 1631654)
No właśnie oglądam, zwykłe szmacisko. Broda by to w zęby złapał, nie mówiąc o Ratonie.

Miałeś bajoku wyjaśnić jak on tego "nie wybronił" to że bomba, petarda itd. itp.to już wiadomo... :rotfl:

Strzał był z tak daleka, że kamera bramki nie złapała :D

tak
tak sobie to tłumacz

a i oczywiście przy wolnym w 22 min. w I połowie też go zastrzelili dlatego obronił :rotfl:

ps. Broda w zęby a Raton z zamkniętymi oczami jedną ręką

OnizukaTSW 12.08.2024 21:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez emjot (Post 1631657)
tak
tak sobie to tłumacz

a i oczywiście przy wolnym w 22 połowie też go zastrzelili dlatego obronił :rotfl:

ps. Broda w zęby a Raton z zamkniętymi oczami jedną ręką

Wypociny Drozda ciężko traktować poważnie, chyba najbardziej oderwany od rzeczywistości użytkownik na tym forum.

Drozd 12.08.2024 21:14

Założę się że to nie ostatnia szmata Cziczkana z 40 metrów :). Ale na pewno kolejna to też będzie petarda.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez OnizukaTSW (Post 1631661)
Wypociny Drozda ciężko traktować poważnie, chyba najbardziej oderwany od rzeczywistości użytkownik na tym forum.

Dziękuję za uznanie wodzu :rotfl:

Maine_Coon 12.08.2024 21:15

Malkolnenci

Sylwus1988 12.08.2024 21:26

wierni po porażce, zaskoczeni po zwycięstwie

tomytom 12.08.2024 21:30

Fajnie się zestarzały posty loży szyderców z 1/2 strony tego wątku :-)
Jak by tu wszedł ktoś nie znający "folkloru" tego forum to by pomyślał, że nam krzywdę zrobili nasi piłkarze tym zwycięstwem.
WYGRALIŚMY == normalni kibice się cieszą. Ale nie tu :-)

Że mamy braki w każdej formacji to chyba nie trzeba nikogo przekonywać?
DZIĘKUJĘ w imieniu tych normalniejszych kibiców za (wreszcie!) jakieś chwile radości!!!

wolfy 12.08.2024 21:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1631626)
Tak, a Sukiennicki to drewno nie ma strzału ani podania.

To wchodzi mu jeden strzał na ile prób? :> Pomijam tragiczne straty na kontrę i nieudane próby 1 na 1.

Na serio - dobrze że to wykończył, dostał patelnię. Poza tym to na nim była czerwona kartka. Znowu. A po czerwonej dla Ruchu zaczęliśmy grać gorzej :>

Przede wszystkim Sukiennicki to jest gość do biegania i tutaj wywiązuje się dobrze z zadań. Biega do piłek, pressuje. Sapała może być lepszy piłkarsko, lepiej podaje i wrzuca, ale człapaniem nie da się wygrać w tak siłowej lidze.
Problem pojawia się kiedy trzeba oddać piłkę, nawet podania do najbliższego były dzisiaj słabe.

s1mone 12.08.2024 21:46

Tu niektórzy wołają Ratona turystę na pomoc ahahahahahahahah.

Gdyby Raton bronił to już by przynajmniej conajmniej raz sobie wrzucił piłkę sam do siatki w tej rundzie i ze dwa razy podał do przeciwnika. Proszę przestańcie wypowiadać jego imię, bo to był turysta po znajomości ściągnięty, a nie żaden poważny piłkarz.

Nagle się okazało, że można z Ruchem wygrać szrotem polskim i to nawet 3:1. Za to nie dalo się z super duper espania-team. Ojej, no popatrzcie. Jestem pewien, że ten 'drewniany skład' zrobi duzo lepszy wynik niż super elo techniczny iberia 4ever z poprzedniego sezonu.


Mamy Carbo, Rodado i Baenę i wystarczy nam Hiszpanów z nawiązką. Nie można mieć tylko chłopów od gry na pianinie w drużynie.

Karherop 12.08.2024 21:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1631667)
To wchodzi mu jeden strzał na ile prób? :> Pomijam tragiczne straty na kontrę i nieudane próby 1 na 1.

Na serio - dobrze że to wykończył, dostał patelnię. Poza tym to na nim była czerwona kartka. Znowu. A po czerwonej dla Ruchu zaczęliśmy grać gorzej :>

Przede wszystkim Sukiennicki to jest gość do biegania i tutaj wywiązuje się dobrze z zadań. Biega do piłek, pressuje. Sapała może być lepszy piłkarsko, lepiej podaje i wrzuca, ale człapaniem nie da się wygrać w tak siłowej lidze.
Problem pojawia się kiedy trzeba oddać piłkę, nawet podania do najbliższego były dzisiaj słabe.

Strzał w poprzeczkę pod koniec 1 polowy też zasługiwał na uznanie.

Generalnie moje wypominanie się kończy. Natomiast Cziczkan nam ratuje dupę nie raz i nie dwa. Piłka po strzale zawodnika Ruchu na 1-1 na tyle odchodziła od bramki że była bardzo trudna do wyłapania. Dodatkowo z taką a nie inną siłą. Dla mnie bardziej już zawalił Broda przy 1-2 w Trnavie niż to co dzisiaj puścił Cziczkan

Przy tej bramce największą bura dla Kutwy. Stal jak kołek zamiast biec do bloku. Dudi wróć...

wolfy 12.08.2024 21:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1631670)
Strzał w poprzeczkę pod koniec 1 polowy też zasługiwał na uznanie.

Generalnie moje wypominanie się kończy. Natomiast Cziczkan nam ratuje dupę nie raz i nie dwa. Piłka po strzale zawodnika Ruchu na 1-1 na tyle odchodziła od bramki że była bardzo trudna do wyłapania. Dodatkowo z taką a nie inną siłą. Dla mnie bardziej już zawalił Broda przy 1-2 w Trnavie niż to co dzisiaj puścił Cziczkan

Przy tej bramce największą bura dla Kutwy. Stal jak kołek zamiast biec do bloku. Dudi wróć...

Kutwa jest bo jest, będzie grał bo Starzyński to absolutny dramat.

Stracona bramka obciąża Cziczkana, tak jak druga ze Słowakami - Brodę. To nie był strzał w okienko, Cziczkan najpierw zrobił ruch w lewo i potem już nie doleciał. Takie bramki nie mają prawa wpadać.
Oczywiście, to że nikt nie pressował to kamyczek do ogródka Kutwy, Sukiennicki próbował podbiec ale już nie zdążył. Ale nadal - to nie miało prawa wpaść.

emjot 12.08.2024 21:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1631670)
Strzał w poprzeczkę pod koniec 1 polowy też zasługiwał na uznanie.

Generalnie moje wypominanie się kończy. Natomiast Cziczkan nam ratuje dupę nie raz i nie dwa. Piłka po strzale zawodnika Ruchu na 1-1 na tyle odchodziła od bramki że była bardzo trudna do wyłapania. Dodatkowo z taką a nie inną siłą. Dla mnie bardziej już zawalił Broda przy 1-2 w Trnavie niż to co dzisiaj puścił Cziczkan

Przy tej bramce największą bura dla Kutwy. Stal jak kołek zamiast biec do bloku. Dudi wróć...

III liga to niestety max co Kutwa w tym momencie może osiągnąć
jakby nie to, że Duda jest zepsuty nie powąchałby trawy przy R22

wolny, przestraszony, gra jak za karę

wolfy 12.08.2024 22:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez emjot (Post 1631673)
III liga to niestety max co Kutwa w tym momencie może osiągnąć
jakby nie to, że Duda jest zepsuty nie powąchałby trawy przy R22

wolny, przestraszony, gra jak za karę

Bez znaczenia, niestety jest przepis o młodzieżowcu, a Starzyński jest jeszcze gorszy.

Markus 12.08.2024 22:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FraMat (Post 1631653)
Carbo obok bardzo dobrych zagrań miał też wiele słabych momentów.
Ale spokojnie, statystyki że znanej ci strony pewnie temu za przeczą.

No i ten Sukiennicki.
Fuks przy strzale. Nie to co Carbo. Prawda?

Fra Mat wyraźnie znów ma problem, że hiszpańscy liderzy zespołu byli najlepsi w drużynie Wisły, najbardziej przyczyniając się do zwycięstwa. :rotfl:

Od razu zaczyna szukać na ich grę owego "kija". :lol:

Czemu mnie to nie dziwi? :evil:

Podobnie jak i ta sztuczna, wymuszona radość, którą tu prezentuje ze zdobycia kompletu punktów. Czyżby dlatego, że znów najmocniej się do tego przyczynili ci Hiszpanie pokazując, iż miałem rację w ocenie ich znaczenia i możliwości?

Pewnie, że Carbo zdarzają się błędy, czy nieudane zagrania. Podobnie jak Rodado. Gdyby im się nie zdarzały, nie graliby w Krakowie tylko w La Liga.

Ale nawet pomimo nich pozostają najważniejszymi i najlepszymi piłkarzami tego zespołu.

Nawet w tym meczu każdy inny piłkarz Wisły na czele z Sukiennickim (brawa za pięknego gola) tych błędów i nieudanych zagrań miał znacznie więcej. Każdy sam mógł to zobaczyć bez zerkania w jakiekolwiek specjalistyczne statystyki. :-D

Kiedyś Sukiennicki może on być znacznie lepszym piłkarzem niż Carbo, bo chłopak talent ma.

Ale to kiedyś. Jeszcze nim nie jest i nie był nim w tym meczu.

A że ma lepszy strzał? Od Carbo lepszy strzał ma również Sapała, Rodado, Gogół, Jaroch, czy być może nawet i Zwolak. Wielu w drużynie.

W niczym nie zmienia to faktu, że na swojej pozycji i w swojej roli daje drużynie ogromną jakość i jest najlepszy w zespole, będąc jego liderem obok Rodado.

Tyle w temacie.

emjot 12.08.2024 22:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1631675)
Bez znaczenia, niestety jest przepis o młodzieżowcu, a Starzyński jest jeszcze gorszy.

Dziedzic jeszcze gorszy
a nawet jakby Moskal postawił na Letkiewicza w bramce (a raczej nie postawi) to kto niby miałby grać obok Carbo....? teoretycznie Sukiennicki mógłby grać obok Carbo, a Rodado za plecami Zwolińskiego, ale ten jest w takiej formie fizycznej że szkoda gadać nawet...

bieda w tej kadrze taka jest że smutek

emjot 12.08.2024 22:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez leszekpw (Post 1631485)
Z tym szrotem polaków w składzie i geniuszem polskiej myśli szkoleniowej, obskoczymy od Ruchu wpierd..

zagraj w totka mądralo
wygrasz na bank

Książę Palownik 12.08.2024 22:47

.Ten Kutwa to absolutny dramat. Gdy Ruch dostał czerwo to dopiero się szanse wyrównały, bo tego Kutwy to nie sposób w ogóle liczyć jako zawodnika.

W pierwszej połowie miał:
1) niecelne podanie za plecy obrońców (prosto w ręce bramkarza, kompletnie spartaczone),
2) zepsute podanie na kontrę (Rodado zgrał do Kutwy długą piłkę, ten miał jedynie celnie odegrać do boku: oczywiście to spier***ł)
W drugiej połowie miał zagranie do własnego obrońcy takie, że wystawił piłkę Ruchowi na kontrę.

Poza tym ucieka od gry (wie, że nie umie grać w piłkę), boi się piłki, podaje tylko na kilka metrów i tylko do tyłu.
Bieganie w tempie ślimaka, zero przyspieszenia, wyjścia do podania (raczej wręcz ucieka przed podaniami).

Przypatrzyłem mu się dziś szczególnie. To jes dramat i nie do wiary, że reszta młodzieżowców to jeszcze większe kołki.

Sukiennicki z kolei pod grą, chce otrzymywać piłkę, chce non stop być pod grą. Problemem są podania: podaje strasznie niecelnie. Mam nadzieję, że to przyjdzie z czasem i zacznie pod presją utrzymywać się przy piłce i rzucać celne podania ofensywne. Na razie jest z tym słabo. Ale dobra motoryka, zwinność, drybling i chęć do gry.

s1mone 12.08.2024 23:19

Co do bramki dla Ruchu - oczywiście strzał był w zasięgu i do wyjęcia.

Jednakże jak się oglądnie powtórki to widać, że Cziczkan był zasłonięty. Uryga stał na 17 metrze i Cziczkan zobaczył piłkę dopiero jak ta nieznacznie minęła głowę Urygi. To go nieco rozgrzesza. Tak samo jak parę bardzo ważnych interwencji, gdzie ratował nam tyłek.

Ogólnie to mimo tego błędu przy strzale z zasłonki to raczej był występ na plus.


Dałbym mu takie 4 na szynach w skali szkolnej na zachętę za ten mecz :)

bridgeburner 13.08.2024 06:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez emjot (Post 1631677)
Dziedzic jeszcze gorszy
a nawet jakby Moskal postawił na Letkiewicza w bramce (a raczej nie postawi) to kto niby miałby grać obok Carbo....? teoretycznie Sukiennicki mógłby grać obok Carbo, a Rodado za plecami Zwolińskiego, ale ten jest w takiej formie fizycznej że szkoda gadać nawet...

bieda w tej kadrze taka jest że smutek

Obok Carbo jest miejsce dla Sukiennickiego, tak powinien być środek zbudowany ze jeden jest od trzymania pozycji, głębiej ustawiony a drugi biega od pola do pola
Póki Duda nie wróci grałbym Starzynskim jako młodzieżowcem...ale na 10
To nie jest i nigdy nie będzie materiał na skrzydłowego, nie ma odpowiedniej szybkości ani dryblingu
Ma za to jakiś tam zmysł do gry kombinacyjnej, poza tym tam najłatwiej jest ukryć braki, Rodado i tak się cofa po piłkę i gra za dwóch
A i żeby być sprawiedliwym chciałbym za gen mecz pochwalić Biedrzyckiego
To nie jest moim zdaniem stoper na miarę Wisły ani przede wszystkim, na sposób w jaki chcemy grać ale zagrał wczoraj poprawnie, długie tyczki na których biega pozwalają mu sięgnąć/ wybić piłki w kluczowych momentach

Ogryzek 13.08.2024 06:54

Cieszy wygrana - fajny mecz.

Biedrzycki zagrał solidnie - co cieszy po ostatnim popisie w Pruszkowie. 3 punkty nasze i JADYMY dalej po awans :)

btw
W czwartek ostatnie pierdy pucharowe i wreszcie spokój.

Karherop 13.08.2024 07:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1631675)
Bez znaczenia, niestety jest przepis o młodzieżowcu, a Starzyński jest jeszcze gorszy.

Nie to nie przypadek że większość klubów obstawia młodzieżowca na skrzydle lub bramce, jeśli nie ma kogo wystawić.

Przegrana środka pola to najprostsza droga do straty kontroli w meczu. Obok Carbo powinien grać Sukiennicki lub Gogół. Przynajmniej na dziś.

Ten Kutwa by nawet tak nie raził w oczy gdyby miał lepszy doskok i wydolność choćby jak Sukiennicki czy Szot. Tymczasem nie nadąża za akcjami i specjalnie nie notuje zbyt wielu odbiorów. Nie chce się nad nim pastwić, ale Moskal powinien postawić na innego młodzieżowca.

Starzynski a skrzydło/10, a na końcówki meczów Kutwa. Przy zmęczonym przeciwniku nie odstaje aż tak na boisku.

FraMat 13.08.2024 08:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Markus (Post 1631676)
Fra Mat wyraźnie znów ma problem, że hiszpańscy liderzy zespołu byli najlepsi w drużynie Wisły, najbardziej przyczyniając się do zwycięstwa. :rotfl:
[bla... bla... bla...]

zieeeeeeeeeeew

Ogryzek 13.08.2024 08:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FraMat (Post 1631689)
zieeeeeeeeeeew

Rasista Markus ma problem - wydaje mu się ze wszyscy patrzą na piłkarzy pod kątem narodowym/rasowym a nie oceniają ich przez pryzmat gry.

Ja nie mam problemu żeby uznać Rodado czy Carbo za liderów obecnej Wisły, ale jednoczesnie potrafie powiedzieć że Satrustegi to typowy kloc drewnoid poniżej Urygi. Ojkofob/rasista jak Marcus ma z tym problem.... nie zgadza mu sie to z jego ideologią gdzie wszyscy cudzoziemcy sa z definicji lepsi bez wzgledu na to co grają.


Większość ludzi ocenia piłakarzy za grę a nie za paszport. Poza Markusem... i ostatnio jego servantem (sługą) wolfym.

Zaiste dziwny to układ że głupszy (Markus) jest panem (Masterem) mądrzejszego (Servanta) wolfiego...

MMTS 13.08.2024 08:53

Kutwa wczoraj wyglądał w środku pola jak oldboy.
Wysoko na prostych nogach, do tego przestraszony przy każdym zagraniu, gdzie gracz Ruchu był bliżej niż 2 m.
Wszystko rozumiem, że wierzą w chłopaka i przez grę chcą dawać mu się rozwijać, ale to niech wchodzi przy bezpiecznym wyniku a nie od początku.
To już wolę chaotycznego Gogoła, który widać że ma odwagę w rozegraniu, jest bardziej zwrotny i lepiej orientuje się na boisku.
Wiadomo, że Moskal szyje z czego jest i widzi ich na treningach, ale tu nie jestem w stanie zrozumieć jego wyboru.
I zastanawiam się, w jakiej formie i co prezentuje sobą Olejarka, że po rptem 2-3 meczach na samym początku po przyjściu, pokazał sie z dobrej strony, a teraz u kolejnego trenera nie łapie się nawet na ławkę.

Karherop 13.08.2024 09:01

@MMTS to kogo widzi Moskal w składzie widać na meczach w eliminacjach LE/LKE, skład na ligę dyktują przepisy

Ze Spartakiem Gogol od początku. Kutwa może wejdzie w 85 min

Patryko 13.08.2024 09:35

Olejarka najwyraźniej zatrzymał się w rozwoju i nie nadaje się do I-ligowej drużyny. Jeśli został "skreślony" przez trzeciego już trenera, to chyba jednak o czymś świadczy.

emjot 13.08.2024 09:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Patryko (Post 1631695)
Olejarka najwyraźniej zatrzymał się w rozwoju i nie nadaje się do I-ligowej drużyny. Jeśli został "skreślony" przez trzeciego już trenera, to chyba jednak o czymś świadczy.

to jest podobny problem jak z tym eks piłkarzem Stali Rz. http://www.90minut.pl/kariera.php?id=37014

też budził zainteresowanie nawet ekstraklapy (zagrał w Stali Mielec parę spotkań)
a ostatnio po 2 miechach bezrobocia wylądował w Sandecji
w III lidze

i może przyjechać na mecz naszych rezerw
tak że tak...

skarabeus 13.08.2024 10:01

Ciesza 3 punkty i brak czerwonej kartki.

Nie cieszy, ze kiedy obrona w miare trzyma fason i nie wali babola za babolem to cyrki odstawia bramkarz.
Kazdy kto nie widzi winy Cziczkana przy bramce niech sie uda do okulisty. Binokle potrzebne na wczoraj.

Sukiennicki wzbudza jakies niezrozumialem emocje. Jest surowy, nieoszlifowany, ale ma atrybuty, ktore pozwalaja mu robic pozytywne zamieszanie. Wkurza najbardziej zbyt dlugie holowanie pilki, tudzien zamiennie brak podejmowania decyzji we wlasciwym czasie/spoznianie iich.

Ale czego wy sie ludzie spodziewaliscie? Ze trafi do nas kompletny zawodnik, ktory ma super strzal z dystansu, mija rywalki jak tyczki treningowe, we wlasciwym czasie daje prostopadle podanie otwierajace droge do bramki, a do tego biega box to box? No tacy gracze to kopia w ligach top 5, a nie w 28 druzynie, na drugim poziomie rozgrywkowym w Polsce.


Wiec troche lodu na rozgrzane glowy. Z niego bedzie jak na nasze mozliwosci bardzo fajny kopacz. Podobnie Kiss, ktory nie jest optymalnie wykorzystywany, ale to problem tego o czym mowil Moskal - braku czasu na spokojny trening.
I tutaj wychodzi ulomnosc krolewskiego, ktory stale powtarza, ze mamy czas na transfery - nie, nie mamy. Im szybciej kadra bedzie zamknieta tym mniej punktow stracimy. Tylko intelektualny eunuch tego nie umie pojac.

Kutwa... no co tu pisac? Nie mamy zadnej alternatywy dla mlodziezowca, znaczy Dudy. Jedyna oddalismy lekka reka do Wloch za darmo (brawo). I to efekt tez zle budowanej kadry. Bo skoro wzielismy Mikulca, ktorego woli Moskal, to po co bryl grany Grek? Przez przyjscie Kiakosa Krzyzanowski wymusil wypozyczenie, bo wiedzial, ze nic nie pogra. Wiec po co ten grzejacy obecnie lawe Kiakos? Zamiast niego lepiej bylo sciagnac porownywalnego srodkowego obronce, a Krzyzanowskiego zostawic i kiedy gramy Krzyzanowskim na lewej obronie, Mikulca wystawiac alternatywnie za Jarocha, ktory jest cieniem samego siebie z zeszlego sezonu.
Wtedy nie bylibysmy skazani na Kutwe. Wzglednie zamiast Duarte, ktory wyglada na to, ze jest mocno zapuszczony, szukac kogos mlodego na skrzydla. Wzglednie zamiast placic za Biedrzyckiego zaplacic za jakiegos rokujaca mlodego na skrzydlo wlasnie.

No ale... to trzeba rozumiec pilke, zeby taka dedukcje zrobic. A jak osoba decyzyjna nie rozumie pilki i kieruje sie tym co powie chat gpt, to mamy efekty - zle zbudowana kadre i gre w 10 w kazdym meczu dopoki nie wroci Duda.

emjot 13.08.2024 10:04

tyle, że Krzyżanowski nie umie bronić
i cały plan w ....u proszę pana

wolfy 13.08.2024 10:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez emjot (Post 1631698)
tyle, że Krzyżanowski nie umie bronić
i cały plan w ....u proszę pana

Dokładnie.
A fragment o "grzejącym ławę Kiakosie" paradny.

Patryko 13.08.2024 10:34

Dajcie już spokój z tym Krzyżanowskim, kopiąc się po czole kosztował nas punkty i nerwy pod koniec sezonu, czy zdołał odmienić swoją grę o 180 stopni w przeciągu 2-3 miesięcy? Wątpię.

Zmiana otoczenia być może mu wyjdzie na dobre, przynajmniej będziemy wiedzieli, czy to materiał na piłkarza, czy kolejny Plewka albo Brud.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:32.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl