Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   2. kolejka, Wisła Kraków - Polonia Warszawa, 28 lipca 2024, 14:30 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=11022)

Stelio 28.07.2024 16:47

Cenny punkt w kontekście utrzymania. W sumie tyle

AgresywnyChomik 28.07.2024 16:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez s1mone (Post 1630195)
Agresywny Chomik :

Tak jassssne, Legia Warszawa nie była w stanie pogodzić gry w Europie z walką o MP po jego zdobyciu, za to my po zajęciu 10 miejsca w 1 lidze, jesteśmy w stanie pogodzić grę w Europie i walkę o awans :D :D

A co mnie Legia Warszawa obchodzi, odważny jesteś przytaczajac Legie jako jakis wzór na tym forum?
A moze jesteś kibicem druzyny z Wawy i tak tylko tu wpadasz? W sumie to mialoby sens.

My nie mamy w tym momencie druzyny ktora moze powalczyc o awans.

Tą lige wygrywa lub przegrywa się na Wiosne. My jestesmy w trakcie budowy drużyny a to moze potrwać jeszcze pare miesiecy, musimy jakos odpalic Mlynskich tego świata, zgrać to co mamy, nie stracić za dużo do czołówki - a w przerwie zimowej zrobic 1-2 jakosciowe transfery tam gdzie najwiekszy pozar i dopiero wtedy grać o awans.

Przyklad dzisejszego meczu z Polonią to przeglad kadr, Mlynski, Starzynski, Sapała, Kutwa to nie są gracze na gre o awans, co dzis udowodnili.
Ja rozumiem ze kazdy dostanie szanse ale trzeba ich powoli wypozyczac...

A ze więcej pogramy w pucharach i ktos sie przy okazji wypromuje ? No faktycznie problem xD

Maine_Coon 28.07.2024 16:55

Będzie dobrze Panowie

emjot 28.07.2024 16:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jaroo1 (Post 1630213)
Mecz w pięknym starym hiszpańskim stylu. W pucharach się trzeba starać w lidze nie, w pucharach wychdzi w lidze nie, mecz tragiczny poziomem, czerwona kartka wpadła, remis. Czego chcieć więcej? Zagraliśmy po hiszpańsku

bredzisz
żeby nie powiedzieć .......isz

emjot 28.07.2024 16:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Markus (Post 1630214)
Zatrudnianie takich zawodników jak Biedrzycki jest ewidentnie efektem nagonki na obcokrajowców (w naszym przypadku Hiszpanów) mającej doprowadzić do przestawienia wajchy na zatrudnianie i wystawianie do składu większej ilości krajowych kopaczy. Pierwsze efekty dziś widzieliśmy. W Wiśle widzieliśmy je też wielokrotnie w przeszłości, wcześniej na przykład fatalną jesienią 2022 roku.

Wajcha przestawiona, radzę się przyzwyczajać do takich sytuacji, bo kardynalne błędy takich zawodników wynikłe z ich dużych piłkarskich ograniczeń jeszcze nie raz będą kosztować nas punkty. Najsmutniejsze, że jeszcze płacimy za to nieraz naprawdę duże pieniądze w naszej obecnej sytuacji wykupując ich z innych klubów. Niestety, Królewski jest bardzo słabym i zagubionym właścicielem.

a jak odniesiesz się do katastrofalnych błędów takiego Eneko albo Villara w ostatnim meczu jaki musiał przemęczyć się w Krakowie?

Markus przestań bredzić

Maine_Coon 28.07.2024 17:02

Przestańcie!!!!

Szneka 28.07.2024 17:06

dlaczego koledzy jedziecie po Młyńskim? Jak na Niego dziś bardzo dobry mecz. Wg mnie dziś najsłabsi liderzy Rodado Sapała Sukiennicki

s1mone 28.07.2024 17:08

Chomiku : uzylem Legii jako przykladu, bo to przyklad najjaskrawszy. Najbogatszy klub w Polsce z szeroka kadra nie byl w stanie pogodzic gry na dwoch frontach, a my mamy?

Nie mamy kadry na awans, za to mamy kadre na awans w pucharach?

Ad personam pomine, bo bylo zwyczajnie zenujace i niesmaczne.

Jesliby sie awans wygrywalo na wiosne to po 1 sezonie w 1 lidze bylibysmy z powrotem w Ekstraklasie. My nie przegralismy awansu w meczach z Puszcza, tylko meczami z jesieni.

/sor za brak pl znakow. Beznadziejna klawiatura w laptopie.

Matejas_ 28.07.2024 17:09

Z Rodado i Sapałą się zgodzę... najgorsi na boisku. Biedrzycki do tej kartki nie grał źle. Kutwa co najwyżej do rezerw, nie zrobił na boisku nic.

s1mone 28.07.2024 17:10

Dajcie spokoj Markusowi.

On nawet Ratona potrafil bronic ze wzgledu na paszport.

To sie samo ora bez dysputy.

KOALIK 28.07.2024 17:15

Sytuacja, którą zastał Moskal była ciężka po ubiegłorocznej kompromitacji hiszpańskiej z trenerem z przyszłości jak był reklamowany przez Zaskrońca i jego klakierów.

Jak się okazało, co przyznał Kikuś Galactico w ostatnim wywiadzie, to on wcisnął kolegę z Kostaryki na stanowisko trenera Wisły.

Nie żadne Al, itp.

Kolega z Kostaryki miał wiadomy cel - awans.

Po rundzie jesiennej bez większych problemów można było wywalczyć na wiosnę awans bezpośredni, co pokazał GKS Katowice, który po pierwszej części sezonu zajmował jedenaste miejsce w tabeli (nawet uwzględniając mecz mniej).

Runda wiosenna była kompromitująca i gdyby nie przewaga z jesieni, to Wisła pod wodzą gwiazdy z Kostaryki byłaby zaangażowana w walkę o utrzymanie.

Tematem tabu przez cały sezon była postawa Ratona.

Popełniał liczne babole, a mimo to cały czas bronił i w konsekwencji dzięki temu został przedłużony z nim kontrakt.

Potem nagle przestał bronić.

Ciekawe.

Skandalem był transfer wielkiego gwiazdora ligi rumuńskiej Omraniego.

Przedstawiany był jako wielka gwiazda i miał być piłkarzem niespotykanym na warunki pierwszej ligi.

Miał ją zmieść z powierzchni.

Efekt końcowy?

Dwa krótkie wejścia z ławki.

Wiadomo, że w tego typu transferach nie chodzi o stronę sportową, tylko o finansową, aby określeni ludzie zarabiali.

Zaskroniec Jarek nad tym kompletnie nie panował.

Moskal musi mieć czas na posprzątanie tego burdelu.

Ale musi mieć też wsparcie.

W skompromitowanego Królewicza dawno przestałem wierzyć po jego kłamliwej narracji o Al.

Przepalono ogromną kasę na zaciągi zagraniczne (główny zaciąg z Czech i Słowacji zakończony spadkiem i dwa hiszpańskie braki awansu).

Ale wierzę w Moskala, że mimo tych wszystkich trudności uzyska awans w tym sezonie do Ekstraklasy.

AS82 28.07.2024 17:20

1. No to Kazek ich zmotywował w przerwie , wyszli totalnie zdekoncentrowani , najpierw Colley prawie strzelił samobója z 30 metrów , potem drzemka Biedrzyckiego i czerwona kartka :evil:
2. O Kutwie można by napisać całego posta , ale takiego drewna to dawno nie widziałem. Gość gra cały czas jednostajnie , na wyprostowanych nogach , same straty. Młody chłopak , a brak jakiejkolwiek ikry , werwy w grze , cały czas snucie się po boisku. Naprawdę konieczność posiadania Młodzieżowca na placu będzie dla nas problemem w tym sezonie.
3. Ostatnie 15 minut , Mikulec i Jaroch mocno wyeksploatowani , jeszcze grający z kartką , czemu nie wpuścił Kiakosa , który mógł coś wnieść do tego meczu ??
4. Zwoliński w dwóch meczach pokazał ,że jest totalnie bez formy.

Patryko 28.07.2024 17:27

Meczu niestety nie było mi dane oglądać, ale rozdawanie punktów na własnym stadionie z kelnerami już chyba przerabialiśmy w zeszłym sezonie.

Teraz obyśmy odpadli jak najszybciej z WSZYSTKICH pucharów, żeby kopacze nie mieli rozterek, w którym meczu dać trochę z wątroby, a w którym nie.

Jagul 28.07.2024 17:38

Występ Kutwy idealnie oddaje jak wspaniale zadbaliśmy o pozycję młodzieżowca.

Markus 28.07.2024 17:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FraMat (Post 1630218)
Jasne.
Dlatego do drużyny przyszedł Grek, Węgier i Portugalczyk, oraz Polak wyszkolony poza pms.
Przestań manipulować.

Nie jest żadną manipulacją pisanie, że wiele osób nie tylko tutaj na forum dążyło do przestawienia w Wiśle wajchy na rzecz obecności w kadrze oraz na boisku większej ilości Polaków i próbowało rozpętywać nagonki na Hiszpanów

Nie jest żadną nieprawdą stwierdzenie, że Królewski w znacznej mierze spełnił ich oczekiwania sprowadzając Mikulca, Biedrzyckiego, Sukiennickiego, Zwolińskiego, pozostawiając w klubie Młyńskiego i Starzyńskiego.

Nie jest nieprawdą, że w meczu z Polonią większość naszej drużyny stanowili krajowi zawodnicy.

Więc przestań nazywać manipulacją to, co nią nie jest, by po swojemu zakłamywać rzeczywistość.:evil:

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Emjot
a jak odniesiesz się do katastrofalnych błędów takiego Eneko albo Villara w ostatnim meczu jaki musiał przemęczyć się w Krakowie?

W ostatnim meczu, w którym Villar grał w Krakowie występował z konieczności na pozycji prawego obrońcy, to nie jego pozycja, więc nic dziwnego że wypadł tam katastrofalnie. Jaka jest jego rzeczywista piłkarska wartość gdy jest dobrze przygotowany, zdrowy i w formie pokazywał zarówno w Wiśle w rundzie wiosennej 2023 roku jak i teraz pokazuje w Jagiellonii.

Każdy kto choć odrobinę zna się na piłce, wie, że to dużo lepszy i cenniejszy zawodnik niż taki Młyński czy Starzyński. Przypomnij jakie miał w Wiśle liczby, a jakie Ci dwaj plus inni grający w ostatnich dwóch latach u nas Polacy na pozycji bocznego pomocnika?

A Eneko był pomyłką transferową. W żadnym klubie nie ma 100% udanych transferów. Jego osoba w niczym nie podważa sensu sprowadzania do Polski takich zawodników z hiszpańskich niższych lig jak Carlitos, Imaz, Lionch, Velez, Gonzalez, Carbo, Rodado, Igbekeme. Widzimy jak wspaniale sobie radzi zespół gdy ich brakuje, lub jest ich za mało, a ciężar gry musi brać na siebie taki Kutwa, Młyński, Mikulec, Zwoliński czy Sapała.

Więc raczej to Ty przestań bredzić i pośrednio lub bezpośrednio robić z Biedrzyckiego dobrego i odpowiedniego piłkarza.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez S1meone
Dajcie spokoj Markusowi.

On nawet Ratona potrafil bronic ze wzgledu na paszport.

Przestań kłamać. Dawaj cytat, który to potwierdza, albo przeproś. Tym kłamstwem jedynie sam się zaorałeś. Nigdy nie broniłem Ratona z uwagi na paszport, nie pisałem o nim, że jest dobrym i pewnym bramkarzem czy udanym transferem. To rzekome bronienie polegało tylko na obalaniu Twoich wizji, jakoby był najgorszym bramkarzem w historii Wisły, a Broda lepszym od niego golkiperem i próbach wciskania go na siłę do składu.

Szkoda, że przez być może takich podpowiadaczy jak Ty Królewski postanowił wydać pieniądze na przedłużenie mu kontraktu.

Witalis 28.07.2024 17:43

Meczu nie oglądałem, ale wydaje mi się, że to żadne odkrycie, że brakuje nam jakości. Drużyna jest w proszku i gramy słabymi zawodnikami, na których jesteśmy skazani ze względu na wysokość i długość ich kontraktu.



Czy ten Biedrzycki rzeczywiście taki klockowaty, jak ktoś pisał w innym temacie?

leszekpw 28.07.2024 17:48

Ludzie. Spokoj sie zrobił jak nie ma jaroo1 (ban?) to znow musicie zaczynać te swoje gadki (Markus-Framat) o tym co było? Wymiotować się już chce od tych przepychanek slownych.

Biedrzycki do czasu czerwieni lepiej niż Uryga. Zwoliński, Kutwa, Mikulec dramat, Sukiennicki taki jezdziec bez głowy, duzo szumu robi, malo efektywnosci, dosrodkowania i wykonczenie dramat.
Miejmy nadzieję, że Duarte i Kiss coś pokazą. Ewidentnie brakowało Carbo. Pierwszy remis Moskala zaliczony. Ja nie wierzę w tego trenera, takie ciepłe kluchy, brak charyzmy. Ale daję mu czas, zobaczymy jak to wszystko pouklada.

Sylwus1988 28.07.2024 18:04

Czy będzie w Wiśle w końcu ktoś kto zabroni podawać Colleyowi do własnego bramkarza? przecież to zabija mecz po meczu, co z tego że chłop może umie bronić jak jego rozgrywanie piłki działa na drużynę jak plug 4 skibowy na starego kulawego konia.
Dzisiaj wszyscy słabo, o Zwolińskim nie chce mi się nawet pisać, ludzie kochani pan Sobczak się z tego śmieje..
Najbardziej zasmucił mnie Kazek Moskal z czekaniem ze zmianami, środek pola nie działał cały mecz. O ile Sapała jeszcze coś bronił bo do przodu nie grał nic to Kutwy dziś nie było na boisku w ogóle. Dlaczego trener tak późno porobił tam zmiany..
Biedrzycki lepszy od Urygi mimo czerwonej kartki.
Fajne wejście Piotra i Patryka, gdyby te zmiany były chociaż pięć minut wcześniej to może byśmy jeszcze mieli kilka okazji żeby coś wcisnąć, chociaż z taką skutecznością to możemy tysiąc razy strzelac na bramke i tak nie strzelimy
Jeśli miałbym oceniać piłkarzy w skali 1-10 to Piotrek 8, Patryk 6, Cziczkan 5, Baena 3, Młyński 3, Sukiennicki 2 reszta po zero a Zwoliński -1

Jaroo1 28.07.2024 18:06

Co jest markusik, co się tak uaktywniłes nagle? Wcześniej tyle czasu na ocenę dawałeś paralitykom z Hiszpanii, tak broniłeś ich jak wyników nie mieli, po meczu na chłodno pisałeś opinie a nagle w portki robisz z podniety i napierdalasz post za postem na Polaków?

Oj nieładnie, nieładnie panie kakałko.

El'kabat 28.07.2024 18:08

Ogarnijcie sie z tymi wyczieczkami do siebie na priv, albo prośba, żeby admin zrobił porządek.
A jak nie zrozumieją, to do widzenia.

LucjuszWielki 28.07.2024 18:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AS82 (Post 1630231)
4. Zwoliński w dwóch meczach pokazał ,że jest totalnie bez formy.

Raczej, że jest kompletnym parodystą.

Jaroo1 28.07.2024 18:10

Dokładnie, do widzenia z tym chamstwem, kompleksami i interesikami finansowymi bliżej nieokreślonych osób.

AgresywnyChomik 28.07.2024 18:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez s1mone (Post 1630227)
Chomiku : uzylem Legii jako przykladu, bo to przyklad najjaskrawszy. Najbogatszy klub w Polsce z szeroka kadra nie byl w stanie pogodzic gry na dwoch frontach, a my mamy?

Nie mamy kadry na awans, za to mamy kadre na awans w pucharach?

Ad personam pomine, bo bylo zwyczajnie zenujace i niesmaczne.

Jesliby sie awans wygrywalo na wiosne to po 1 sezonie w 1 lidze bylibysmy z powrotem w Ekstraklasie. My nie przegralismy awansu w meczach z Puszcza, tylko meczami z jesieni.

/sor za brak pl znakow. Beznadziejna klawiatura w laptopie.

Bo meczu w Sosnowcu nie było xD
W zeszlym roku nie mielismy kadry na awans ale mielismy kadre na PP ot paradoks.

wolfy 28.07.2024 18:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AgresywnyChomik (Post 1630245)
Bo meczu w Sosnowcu nie było xD

Oj tam, oj tam. Szczegółów się czepiasz.
Najważniejsze - jak napisał s1mone przed meczem - że wreszcie trener Polak, nie ten parodysta Rude, no i Polacy w składzie, łącznie z naszym nowym Messim - Sukiennickim. Ładnie się zestarzało - jak mleko na słońcu :>

Okazuje się że nie trzeba Rude i Hiszpanów żeby złapać kolejną czerwoną kartkę pod rząd - wystarczy nieruchawy kloc w obronie i podły rywal, który wykorzystuje jego upośledzenie ruchowe. No nie mam słów jakiego asa sprowadziliśmy za kasę na życzenie Moskala. Rozumiem za darmo, ale żeby za coś takiego zapłacić to trzeba mieć nieźle narąbane pod kopułą.

Moskal uczy się ligi?

Markus 28.07.2024 18:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1630246)
Oj tam, oj tam. Szczegółów się czepiasz.
Najważniejsze - jak napisał s1mone przed meczem - że wreszcie trener Polak, nie ten parodysta Rude, no i Polacy w składzie, łącznie z naszym nowym Messim - Sukiennickim. Ładnie się zestarzało - jak mleko na słońcu :>

Okazuje się że nie trzeba Rude i Hiszpanów żeby złapać kolejną czerwoną kartkę pod rząd - wystarczy nieruchawy kloc w obronie i podły rywal, który wykorzystuje jego upośledzenie ruchowe. No nie mam słów jakiego asa sprowadziliśmy za kasę na życzenie Moskala. Rozumiem za darmo, ale żeby za coś takiego zapłacić to trzeba mieć nieźle narąbane pod kopułą.

Moskal uczy się ligi?

Brawo. Nawet nie ma sensu czegoś dodawać, w punkt. :-)

Jagul 28.07.2024 18:57

wolfy
A może Moskal wybrał Biedrzyckiego żeby zbudować swój autorytet?
W takim chyba kontekście pisałeś o Omranim :D

Mixu 28.07.2024 19:20

Przecież Biedrzycki do czasu złapania kartki zagrał dobre spotkanie. Tak w ogóle uwielbiam określanie piłkarzy jaki jest, czy się nadaje, po rozegranym pierwszym meczu w nowej drużynie.

As 28.07.2024 19:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Mixu (Post 1630251)
Przecież Biedrzycki do czasu złapania kartki zagrał dobre spotkanie. Tak w ogóle uwielbiam określanie piłkarzy jaki jest, czy się nadaje, po rozegranym pierwszym meczu w nowej drużynie.

Jakby nie patrzeć to ta czerwona kartka to kryminał w wykonaniu Biedrzyckiego.

Chłop powinien zrobić jedną z dwóch rzeczy: albo trzymać zawodnika Polonii na spalonym albo być bliżej niego aby uniemożliwić mu swobodny start do tej piłki. Nie zrobił ani tego ani tego. W 100% zgadzam się z opinią Węgrzyna, że to był błąd w ustawieniu.

Ewentualnie, kiedy już mleko się wylało powinien faulować chłopa 40 metrów od bramki i złapać żółtko.

Drozd 28.07.2024 19:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jagul (Post 1630234)
Występ Kutwy idealnie oddaje jak wspaniale zadbaliśmy o pozycję młodzieżowca.

Kutwa zagrał lepiej niż Jaroch, więc odpieprz się od młodego. Dokładnie tak samo prezentuje się na środku Duda.

Partition 28.07.2024 19:56

Cieszy punkt mimo gry w 10, oraz to, że fragmenty dobrej gry są na ogół dłuższe niż w zeszłym sezonie.

Nie rozumiem hejtu na Mikulca - oczywiście, że ma braki techniczne, ale kolejny mecz w krótkim czasie gra 90 minut i haruje. Będzie z niego pożytek moim zdaniem.

Sukiennicki dzisiaj słabszy mecz, ale wciąż indywidualnie jeden z najlepszych na boisku.

Zwoliński... przynajmniej dochodzi do sytuacji. Może jak w końcu coś trafi, zejdzie z niego presja, to się rozkręci.

bridgeburner 28.07.2024 20:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Szneka (Post 1630226)
dlaczego koledzy jedziecie po Młyńskim? Jak na Niego dziś bardzo dobry mecz. Wg mnie dziś najsłabsi liderzy Rodado Sapała Sukiennicki

Nie no, bez jaj
Młyński mając piłkę potrafi :
Wbiec z nią prosto w obrońcę
Zatrzymać się, zejść do środka i albo podać do tyłu albo za lekko wrzucić
W całym meczu miał jedno udane zagranie jak wyprzedził przeciwnika i pognał na bramkę
Po czym właśnie wpierdzielil się wprost w obrońcę

Revolver 28.07.2024 20:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Mixu (Post 1630251)
Przecież Biedrzycki do czasu złapania kartki zagrał dobre spotkanie. Tak w ogóle uwielbiam określanie piłkarzy jaki jest, czy się nadaje, po rozegranym pierwszym meczu w nowej drużynie.

"Dobre" w sensie do czasu czerwonej kartki nic nie spieprzył przeciwko galacticos z Polonii, aż a w końcu spieprzył.

Ja nie oceniam Biedrzyckiego po pierwszym spotkaniu, już dawno temu pisałem, że to gówniany obrońca. Inna sprawa, że kolejny trenerski geniusz każe nieruchliwemu klockowi grać wysoko w obronie. Polonia doskonale wiedziała, co robi, a w 55 minucie prawie to wykorzystała. Kolejne wywalone do sracza tysiące złotych. Swoją drogą, ktoś wie, ile ten łamaga kosztował?


ŚO + ŚP potrzebni na wczoraj!

bridgeburner 28.07.2024 20:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Mixu (Post 1630251)
Przecież Biedrzycki do czasu złapania kartki zagrał dobre spotkanie. Tak w ogóle uwielbiam określanie piłkarzy jaki jest, czy się nadaje, po rozegranym pierwszym meczu w nowej drużynie.

Ale tu nawet bez meczu można określić jaki jest, ładnych parę sezonów już gra w tej lidze
Wysoki, dobrze gra głową, nieźle wyprowadza piłkę. Dobry obrońca na 1 ligę pod warunkiem grania niska obrona
Czyli zupełnie odwrotnie do tego co my grać chcemy

wiesniak842 28.07.2024 20:44

Dokladnie tak. Kolki pokroju Urygi, Biedrzyckiego nadaja sie do ligowej rabaniny i sfg w druzynach nie probujacych grac krakoskiej pilki tylko grajacych nisko. Przy naszym systemie to trzeba kogos zwrotnego, z szybkoscia. Pewnie dlatego Colley wyglada niezle na tle reszty.

Karherop 28.07.2024 21:01

Wynik rozczarowujący, szczególnie z przebiegu 2 połowy, w 1 zasłużenie był tylko remis.

Zwoliński daleko od formy, zresztą nie tylko on.

Miałem obawy jak to będzie wyglądać z samym Kutwa w środku i niestety jest tak jest. Trzeba się w lidze pogodzić ze Starzynskim i grać nim do oporu, bo na boku młodzieżowiec to jest najmniejsza szkodliwość społeczna.

Cymes 28.07.2024 21:11

Polonia jak dla mnie zaskakująco odważnie, dla Moskala chyba niestety też. Bez szaleństwa, jednak powyżej standartów jeśli chodzi o otwartość gry drużyn przeciwko nam w stosunku do ubiegłego sezonu. Smalec najwyraźniej uznał, że skoro wychodzimy esperalem oraz debiutującym od pierwszej w jedynce jak i na pozycji młodzieżowcem, to nie powinniśmy jednoznacznie wygrać walki o środek, więc ją podjął, czym chyba jednak trochę Kazka trafił.

Biedrzycki? Poza kartką jednak wyraźnie lepiej od Urygi. Przy czerwie ewidentnie zabrakło doświadczenia w pozycjonowaniu jeśli chodzi o zachowania przy wysokim bloku i piłkach wrzucanych na wolne pole za plecy. Coś, za naukę czego Colley zapłacił kilkoma babolami. Wybijcie sobie z głowy, że przyjdzie tu ktoś, kto ma to ograne. Mam nadzieje, że nie muszę tłumaczyć dlaczego.

Kutwa? Przed meczem pisałem w jakiej sytuacji wstawienie Mariusza na osiem może zadziałać. Polonia podjęła walkę o środek pola dość wysoko, więc nie zadziałało.

Zwoliński musi się ogarnąć.
Z pozytywów. Zaskakująco dobra zmiana Starzyńskiego.

Gdyby mi ktoś 3-4 miesiące temu powiedział, że wyjdziemu bez Carbo i Dudy, przez 30 minut będziemy grać w niedowadze, a mimo tego stworzymy bardziej klarowne sytuacje, żeby wygrać mecz to wysłałbym do Kobierzyna. Zobaczymy co będzie dalej.

pepe72 29.07.2024 01:02

Zwoliński trenuje tydzień(?) z drużyną?
Nie trafił do bramki (prawie) dokładnie tak jak Rodado.
Generalnie napad to dzisiaj był dramat.
Choć na plus, że "0" z tyłu. Niezależnie od tego, że 50% to zasługa słabej Polonii.

wolfy 29.07.2024 01:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bridgeburner (Post 1630257)
Nie no, bez jaj
Młyński mając piłkę potrafi :
Wbiec z nią prosto w obrońcę
Zatrzymać się, zejść do środka i albo podać do tyłu albo za lekko wrzucić
W całym meczu miał jedno udane zagranie jak wyprzedził przeciwnika i pognał na bramkę
Po czym właśnie wpierdzielil się wprost w obrońcę

Nie no, Młyński miał kilka udanych zagrań, wypracował nawet pozycję Rodado. Zagrał jak Alfaro w swoich najsłabszych meczach u nas, czyli jak na niego - bardzo dobry występ. Najlepszy od meczu z Arką ze dwa lata temu?
Oczywiście, z nim na skrzydle co najwyżej możemy obronić się przed spadkiem, a i to nie jest pewne, ale to był jeden z lepszych jego występów u nas.

Jagul 29.07.2024 02:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Drozd (Post 1630255)
Kutwa zagrał lepiej niż Jaroch, więc odpieprz się od młodego. Dokładnie tak samo prezentuje się na środku Duda.

To mu pomnik postaw, bo zagrał lepiej od Jarocha :D

Książę Palownik 29.07.2024 07:14

Sprowadzenie tego Biedrzyckiego to jest skandal. To jest sabotaż i coś niewiarygodnego.

Każdy kto ma oczy wiedział, że potrzebujemy szybkiego, zwrotnego stopera, który będzie wygrywał pojedynki biegowe do piłek wrzucanych za plecy. Zamiast tego mamy kolejnego kloca, który zapuszcza korzenie w murawie jak za długo w jednym miejscu stoi.

Mamy jednego stopera - Colleya. Reszta nie nadaje się do gry przy tej taktyce. Co z tego, że Biedrzycki do chwili czerwonej kartki grał bez błędów (przeciwko półamatorom - zaznaczmy), skoro wiadomo teraz, że każda piłka rzucona za plecy to dla niego będzie dramat.

Co do reszty:
- Kutwa: beznadziejny. Gra bo nie mamy młodzieżowca. Snuje się po boisku, ucieka od gry - może to i dobrze, bo jak dostaje piłkę to z przerażeniem szuka najbliższego zawodnika żeby ją oddać.
- Zwoliński: bez komentarza. Ciekawe, czy da się go odbudować, czy po prostu Raków wypluł nam kolejnego wypalonego ogórka.
- Mikulec: w defensywie agresywny i skoncentrowany, w ofensywie piłka mu przeszkadza, plącze się między nogami. Widać, że grał w Resovii a nie w Ajaxie.

W pierwszej połowie jeszcze coś na skrzydle dawał Baena, ale niestety facet nie jest w stanie dośrodkować: choćby skały sra*y, to on nie wrzuci celnie piłki w pole karne.

Brakowało strasznie Carbo i np. takiego Mikiego Villara, który obecnie zdobywa bramki i asystuje w Jadze.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:35.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl