Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Pierwsza liga 2024/2025 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=11007)

Jaroo1 03.06.2024 15:55

Zesrał się a nie uświadomił. Rude wszystko zrobił dobrze, Jarusia uświadomł, Jaruś robi czystki i w ogóle był nękany przez JB od 2019 do 2023 roku - ale to wszystko sa projekcje twojej chorej głowy.


Jak widzisz, to nie jest tak, że jak sobie coś uroisz to tak jest - tak jak z tym awansem. Specjalnie dla ciebie podpis sobie zmieniłem, fajny? Tak samo nie znaczy, że jak sobie uroiłeś, że Rude kogoś uświadomiła Jaro działa prężnie, to nie oznacza, że taka jest prawda. To są tylko projekcje twojej głowy zmęczonej życiem.

stary dziad 03.06.2024 16:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Drozd (Post 1626354)

Dlatego teraz Jaro przestanie się cyrtolić, tak jak nie cyrtolił się z Sobczakiem i powoli zaczniemy się odbudowywać.

Sugerujesz, że Sobczak jest/był V kolumną i celowo nie strzelił karnego z ZS ?

doktor granat 03.06.2024 16:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Drozd (Post 1626354)
Rude zarobił dla klubu ponad 10 000 000. Tylko idioci tego nie doceniają. Druga sprawa, że uświadomił Królewskiemu co jest przyczyną porażek Wisły od kilku lat.


Dlatego teraz Jaro przestanie się cyrtolić, tak jak nie cyrtolił się z Sobczakiem i powoli zaczniemy się odbudowywać.

Skąd wy bierzecie te ponad 10 czy nawet 13 baniek (królewski)? Proszę, oświeć mnie drozd.
Mnie wychodzi 5 baniek plus 175 tys euro za rundę czyli najpewniej 350 tys czyli półtora miliona złotych. Gdzie jest reszta, czego nie wiem? Wszystkie bilety są po stówce i wszystkie już sprzedane? Tv zapłaciła po bańce za każdy mecz mimo że jeszcze nie wiadomo z kim będziemy grali? Miasto Kraków zapłaci 5 baniek za reklamę w pucharach?
Zarobił ileś tam, a ile nie zarobił nie awansując do extra?

Patryko 03.06.2024 16:22

Kto wie, czy nie został tam wliczony ekwiwalent reklamowy. Kompletnie by mnie to nie zdziwiło.

Jaroo1 03.06.2024 16:22

Przecież wg Królewskiego na meczach tracimy więc niestety x tysięcy trzeba odjąć od zarobku gdy mecz jest u siebie :((((

doktor granat 03.06.2024 16:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Patryko (Post 1626318)
Transfery IN powiedzą wszystko. Potrzebujemy bocznych obrońców, jednego stopera, jednego skrzydłowego i napastnika minimum (za Angela), żeby coś w tym zespole drgnęło.
Obrona musi zostać przemeblowana, no chyba że mamy w planach stratę 40+ goli w sezonie.

Co powiesz na takie: Starzyński, Młyński, Fazlagic, Skrobański, Chełmecki, Sobol - sześciu jak obiecał prezi.

Patryko 03.06.2024 16:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez doktor granat (Post 1626360)
Co powiesz na takie: Starzyński, Młyński, Fazlagic, Skrobański, Chełmecki, Sobol - sześciu jak obiecał prezi.

Jeżeli to byłyby nasze letnie "wzmocnienia", to upadłość można ogłaszać w zasadzie już teraz.

wolfy 03.06.2024 16:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Patryko (Post 1626358)
Kto wie, czy nie został tam wliczony ekwiwalent reklamowy. Kompletnie by mnie to nie zdziwiło.

Z tego co mówił Królewski to tak właśnie jest.

Drozd 03.06.2024 17:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez stary dziad (Post 1626356)
Sugerujesz, że Sobczak jest/był V kolumną i celowo nie strzelił karnego z ZS ?

Sugeruje, że Sobczak zamiast koncentrować się na grze i wynikach drużyny to koncentrował się na własnej wiodącej roli i kreowaniu się na lidera. A co do karnego to kto go tam wie. Wykopał w niebo jak z piątki i nie wyglądał na bardzo przejętego. A dodawszy do tego, że wcześniej przez 90 minut robił wszystko żeby bramki nie strzelić, to zwyczajnie pewności nie mam czy to tylko efekt jego nieudolności.

A co do V kolumny. Tylko niewidomy nie dostrzeże, że Królewski ma zdeklarowane grono przeciwników, którzy są tak zapamiętali, że porażki Wisły są przez nich wyczekiwane. Wystarczy poczytać forum. Porównać jak reagują po wygranych, a jak po porażkach. Są w stanie nawet powtarzać fałszywą narrację przeciwników jeżeli to może uderzyć w Królewskiego. Dla nich awans do finału pucharu Polski tonie był żaden sukces. O czym tu gadać.

Jeżeli osoby z takim podejściem miałyby wpływ na zawodników to postawa niektórych w końcówce sezonu robi się bardziej wytłumaczalna. Oczywiście można wszystko tłumaczyć presją. To bardzo wygodne wytłumaczenie. Ale skoro presja wywołuje takie boiskowe zachowania to na orlik dla przyjemności, anie do zawodowego sportu za grube pieniądze.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez doktor granat (Post 1626357)
Skąd wy bierzecie te ponad 10 czy nawet 13 baniek (królewski)? Proszę, oświeć mnie drozd.
Mnie wychodzi 5 baniek plus 175 tys euro za rundę czyli najpewniej 350 tys czyli półtora miliona złotych. Gdzie jest reszta, czego nie wiem? Wszystkie bilety są po stówce i wszystkie już sprzedane? Tv zapłaciła po bańce za każdy mecz mimo że jeszcze nie wiadomo z kim będziemy grali? Miasto Kraków zapłaci 5 baniek za reklamę w pucharach?
Zarobił ileś tam, a ile nie zarobił nie awansując do extra?

Bilety będą za darmo, TV nic nie zapłaci bo w pierwszej rundzie będziemy jedyną polską drużyną w pucharach. A miasto podniesie czynsz za stadion. :).

Fakt, że będziemy grać w pucharach to marketingowo dobrze? Czy źle? To ile zarobimy zależy tylko od nas. Zakładając że na każdy mecz które rozegramy u siebie przyjdzie 20 000, a bilet będzie kosztował 50 zł to zarobimy, 2 mln, czyli około 1,5 na czysto. Każdy punkt zdobyty w meczu to też kasa. Dlaczego zakładasz że 4 razy przegramy(od fazy grupowej :)). Kto wie jakie są umowy ze sponsorami. 10 000 000 to moim zdaniem minimalny zysk związany z wygraniem pucharu, a może być dużo więcej. Może kiedy Rodado walnie ze trzy bramki to odejdzie nie za 1 tylko za 2 mln. Zyski są na tą chwilę trudne do szacowania.

Tego ile nie zarobił nie awansując też nie wiadomo. Zależy, które miejsce byśmy zajęli. No i kasę z esa dostalibyśmy w całości dopiero za rok.

Jaroo1 03.06.2024 17:18

No patrz droździk, V kolumna w klubie przeciwko Królewskiemu, no prawie niczym ty przeciwko Kubie i Nowakowi. Wtedy też byłeś V kolumną?

krysztal 03.06.2024 17:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez doktor granat (Post 1626357)
Skąd wy bierzecie te ponad 10 czy nawet 13 baniek (królewski)? Proszę, oświeć mnie drozd.
Mnie wychodzi 5 baniek plus 175 tys euro za rundę czyli najpewniej 350 tys czyli półtora miliona złotych. Gdzie jest reszta, czego nie wiem? Wszystkie bilety są po stówce i wszystkie już sprzedane? Tv zapłaciła po bańce za każdy mecz mimo że jeszcze nie wiadomo z kim będziemy grali? Miasto Kraków zapłaci 5 baniek za reklamę w pucharach?
Zarobił ileś tam, a ile nie zarobił nie awansując do extra?

Liczył to ten sam człowiek który stworzył raport na temat wpływu Wisły na gospodarkę Krakowa.Jak już nam miasto wypłaci te pieniądze które nam za tą promocje wisi to sobie takich Mbapów i Salahów będziemy kupować jak bułki w spożywczaku.

krysztal 03.06.2024 17:34

Zapomniałem dodać-człowiek renesansu

Drozd 03.06.2024 17:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez krysztal (Post 1626373)
Liczył to ten sam człowiek który stworzył raport na temat wpływu Wisły na gospodarkę Krakowa.Jak już nam miasto wypłaci te pieniądze które nam za tą promocje wisi to sobie takich Mbapów i Salahów będziemy kupować jak bułki w spożywczaku.

Sugerujesz że wyliczenia tego człowieka są błędne? Na jakiej podstawie? Bo Królewski je zlecił? To muszą być błędne...

Dramat...

FraMat 03.06.2024 17:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Drozd (Post 1626368)
Fakt, że będziemy grać w pucharach to marketingowo dobrze? Czy źle? To ile zarobimy zależy tylko od nas. Zakładając że na każdy mecz które rozegramy u siebie przyjdzie 20 000, a bilet będzie kosztował 50 zł to zarobimy, 2 mln, czyli około 1,5 na czysto. Każdy punkt zdobyty w meczu to też kasa.

Nie ma dodatkowej kasy za punkty w meczach eliminacyjnych

FraMat 03.06.2024 17:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Stelio (Post 1626347)
Przy Warcie i Arce stawiam znak zapytania z uwagi na to, że Arka zaliczyła strasznie frajerską końcówkę sezonu która może skutkować tym samym co u nas rok temu czyli brak motywacji i permanentna sraczka w momencie w którym w meczu coś nie idzie.

Natomiast z Warty odchodzi trener który ten klub wyciągnął z dupy na salony do których nie przystoją. Nie mają kibiców, nie mają stadionu, nie mają bogatego właściciela.

Jest trochę inaczej z tym właścicielem:
Cytat:

Sytuacja jest skomplikowana, a właściciel klubu, Bartłomiej Farjaszewski, postanowił postawić sprawę na ostrzu noża. Grozi, że Warta nie przystąpi do rozgrywek Fortuna 1 Ligi.

- Jeśli nie dojdzie do porozumienia ws. gry przy Bułgarskiej, nie przystąpimy do rozgrywek 1 ligi. Jeśli Warta wróci do Poznania, gwarantuję dalszą budowę i wsparcie klubu. Bez stadionu nie jestem w stanie tego zrobić - zadeklarował.

Czytaj dalej pod linkiem: https://www.meczyki.pl/newsy/pilka-n..._8sheLWa_t5ypv

krysztal 03.06.2024 17:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Drozd (Post 1626375)
Sugerujesz że wyliczenia tego człowieka są błędne? Na jakiej podstawie? Bo Królewski je zlecił? To muszą być błędne...

Dramat...

Nie,na podstawie tego że wykonał je człowiek renesansu...

krysztal 03.06.2024 18:01

Fakt, że będziemy grać w pucharach to marketingowo dobrze? Czy źle? To ile zarobimy zależy tylko od nas. Zakładając że na każdy mecz które rozegramy u siebie przyjdzie 20 000, a bilet będzie kosztował 50 zł to zarobimy, 2 mln, czyli około 1,5 na czysto. Każdy punkt zdobyty w meczu to też kasa.



Drozd idż z tymi wyliczeniami do Królewskiego,on na pewno czeka na kogoś takiego jak ty.

Drozd 03.06.2024 18:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez krysztal (Post 1626384)
Fakt, że będziemy grać w pucharach to marketingowo dobrze? Czy źle? To ile zarobimy zależy tylko od nas. Zakładając że na każdy mecz które rozegramy u siebie przyjdzie 20 000, a bilet będzie kosztował 50 zł to zarobimy, 2 mln, czyli około 1,5 na czysto. Każdy punkt zdobyty w meczu to też kasa.



Drozd idż z tymi wyliczeniami do Królewskiego,on na pewno czeka na kogoś takiego jak ty.

Królewski sam sobie wyliczy.

Drozd 03.06.2024 18:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jaroo1 (Post 1626370)
No patrz droździk, V kolumna w klubie przeciwko Królewskiemu, no prawie niczym ty przeciwko Kubie i Nowakowi. Wtedy też byłeś V kolumną?

Ja nie trzymałem wtedy kciuków za przegrane. Nie nadawałem na Brzęczka na zapas, bo 1/14 wszystko wyjaśniało. To oni wydawali kasę z Ekstraklasy na Baltę, Sapałę, Bashe, Żyre... i oddali Wisłę Królewskiemu spłukaną i na 10 miejscu w tabeli. Wtedy jakoś nie płakałeś...

doktor granat 03.06.2024 18:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Drozd (Post 1626375)
Sugerujesz że wyliczenia tego człowieka są błędne? Na jakiej podstawie? Bo Królewski je zlecił? To muszą być błędne...

Dramat...

Ponawiam pytanie jak wyliczyłeś, że Rude zarobił zdobyciem pucharu ponad 10 baniek, mnie wychodzi prawdopodobnie 6,5 plus nie wiadomo jaka publika na nie wiadomo ilu meczach z nie wiadomo kim czyli nie wiadomo jak ustawić ceny biletów, w środku wakacji i urlopów, a twoje ponad 10 skąd? Jeszcze bardziej jestem ciekaw skąd twój szef wziął 13.

azor 03.06.2024 18:57

Ale Ty się Granat czepiasz....powiedział, że tyle będzie to tyle będzie, czego nie rozumiesz hejterze?

Drozd 03.06.2024 19:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez doktor granat (Post 1626388)
Ponawiam pytanie jak wyliczyłeś, że Rude zarobił zdobyciem pucharu ponad 10 baniek, mnie wychodzi prawdopodobnie 6,5 plus nie wiadomo jaka publika na nie wiadomo ilu meczach z nie wiadomo kim czyli nie wiadomo jak ustawić ceny biletów, w środku wakacji i urlopów, a twoje ponad 10 skąd? Jeszcze bardziej jestem ciekaw skąd twój szef wziął 13.

To będą pierwsze mecze w pucharach od 12 lat. Pamiętam mecz z Newtown też w wakacje, a łuki były pełne ;).

Twoje 6,5 jest gwarantowane z PZPN i UEFA. Brakujące 3,5 o których mówię wynika z ostrożnego szacunku. Bilety, sponsorzy, prawa telewizyjne. Możesz oczywiście twierdzić że nic na tym nie zyskamy, ale co ja Ci na to poradzę?

azor 03.06.2024 19:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Drozd (Post 1626391)
To będą pierwsze mecze w pucharach od 12 lat. Pamiętam mecz z Newtown też w wakacje, a łuki były pełne ;).

Twoje 6,5 jest gwarantowane z PZPN i UEFA. Brakujące 3,5 o których mówię wynika z ostrożnego szacunku. Bilety, sponsorzy, prawa telewizyjne. Możesz oczywiście twierdzić że nic na tym nie zyskamy, ale co ja Ci na to poradzę?

Gdyż życzeniowe liczenie przychodów jest głupie i nieodpowiedzialne. To nie są twarde liczby, które można wrzucić w tym momencie do excela, tylko rachunki na zasadzie "a to tu z praw pewnie będą z dwie-trzy bańki".

emjot 03.06.2024 19:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Patryko (Post 1626362)
Jeżeli to byłyby nasze letnie "wzmocnienia", to upadłość można ogłaszać w zasadzie już teraz.

Ziarko siódmy też jak Chełmecki wraca z SSW

Drozd 03.06.2024 19:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez azor (Post 1626393)
Gdyż życzeniowe liczenie przychodów jest głupie i nieodpowiedzialne. To nie są twarde liczby, które można wrzucić w tym momencie do excela, tylko rachunki na zasadzie "a to tu z praw pewnie będą z dwie-trzy bańki".

Ja napisałem tylko, że wygranie pucharu przyniesie klubowi około 10 000 000. Nie składam zeznania podatkowego tylko szacuję zyski z wywalczenia pucharu i występów w europie. Oczywiście jest grupa, która będzie te zyski maksymalnie zaniżać, po co? Bo im większy zysk tym większy sukces Rude i Królewskiego, a wiadomo przecież, że Królewski nie ma żadnych sukcesów. Tylko kompromitacje.

azor 03.06.2024 20:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Drozd (Post 1626396)
Ja napisałem tylko, że wygranie pucharu przyniesie klubowi około 10 000 000. Nie składam zeznania podatkowego tylko szacuję zyski z wywalczenia pucharu i występów w europie. Oczywiście jest grupa, która będzie te zyski maksymalnie zaniżać, po co? Bo im większy zysk tym większy sukces Rude i Królewskiego, a wiadomo przecież, że Królewski nie ma żadnych sukcesów. Tylko kompromitacje.

Mistrzu, ale ja Cię pytam skąd wziąłeś te 10 baniek? Twoje wyliczenia pokroju z meczu będą 2 miliony przychodu minus 500 tys. kosztów i mamy w kieszeni 1,5 bańki to wiesz gdzie sobie można wsadzić?

leszekm 03.06.2024 20:02

"po 21 latach udało nam się nam nieoczekiwanie sięgnąć po Puchar Polski z drugiego poziomu rozgrywkowego, w pełni zasłużenie po pokonaniu trzech zespołów z ESA. Jest to sukces finansowy, sportowy i medialny, który pozwoli nam po 13 latach na rywalizację w Pucharach Europejskich. Oczywiście względem celu głównego, jest to mniej znaczący sukces, lecz jako klub w obecnej sytuacji finansowej nie możemy przymknąć oko na to, że wartość tego zwycięstwa generuje/wygeneruje łącznie w najgorszej wersji około 13 mln PLN wpływu do klubu. "

https://x.com/jarokrolewski/status/1797241518324936785

krysztal 03.06.2024 20:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Drozd (Post 1626396)
Ja napisałem tylko, że wygranie pucharu przyniesie klubowi około 10 000 000. Nie składam zeznania podatkowego tylko szacuję zyski z wywalczenia pucharu i występów w europie. Oczywiście jest grupa, która będzie te zyski maksymalnie zaniżać, po co? Bo im większy zysk tym większy sukces Rude i Królewskiego, a wiadomo przecież, że Królewski nie ma żadnych sukcesów. Tylko kompromitacje.

A liczysz netto czy brutto?Czy jak Gajtkowi,wszystko ci jedno?

Drozd 03.06.2024 20:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez azor (Post 1626398)
Mistrzu, ale ja Cię pytam skąd wziąłeś te 10 baniek? Twoje wyliczenia pokroju z meczu będą 2 miliony przychodu minus 500 tys. kosztów i mamy w kieszeni 1,5 bańki to wiesz gdzie sobie można wsadzić?

Jak nie pasuje to sobie policz 30 000 i bilety po 70 zł. Wtedy wyjdzie 3 bańki. Ale Ty zakładasz, że na mecz nikt nie przyjdzie. Wiesz gdzie sobie można wsadzić takie założenie...

Wiem, że to boli, że pod Królewskim Wisła będzie grać w pucharach, na prawdę, łączę się w bólu :rotfl:

azor 03.06.2024 20:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez leszekm (Post 1626400)
"po 21 latach udało nam się nam nieoczekiwanie sięgnąć po Puchar Polski z drugiego poziomu rozgrywkowego, w pełni zasłużenie po pokonaniu trzech zespołów z ESA. Jest to sukces finansowy, sportowy i medialny, który pozwoli nam po 13 latach na rywalizację w Pucharach Europejskich. Oczywiście względem celu głównego, jest to mniej znaczący sukces, lecz jako klub w obecnej sytuacji finansowej nie możemy przymknąć oko na to, że wartość tego zwycięstwa generuje/wygeneruje łącznie w najgorszej wersji około 13 mln PLN wpływu do klubu. "

https://x.com/jarokrolewski/status/1797241518324936785

Nie pytam się o to, co Jarek powiedział, bo równie dobrze zamiast 13 mógłby tam wstawić 83. Pytam w jaki sposób to jest oszacowane?

krysztal 03.06.2024 20:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez leszekm (Post 1626400)
"po 21 latach udało nam się nam nieoczekiwanie sięgnąć po Puchar Polski z drugiego poziomu rozgrywkowego, w pełni zasłużenie po pokonaniu trzech zespołów z ESA. Jest to sukces finansowy, sportowy i medialny, który pozwoli nam po 13 latach na rywalizację w Pucharach Europejskich. Oczywiście względem celu głównego, jest to mniej znaczący sukces, lecz jako klub w obecnej sytuacji finansowej nie możemy przymknąć oko na to, że wartość tego zwycięstwa generuje/wygeneruje łącznie w najgorszej wersji około 13 mln PLN wpływu do klubu. "

https://x.com/jarokrolewski/status/1797241518324936785

Leszku każdy chyba zna tego tłita.Zanim wrzucicie go po raz setny ponawiam pytanie poprzedników,skąd ta suma?

azor 03.06.2024 20:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Drozd (Post 1626403)
Jak nie pasuje to sobie policz 30 000 i bilety po 70 zł. Wtedy wyjdzie 3 bańki. Ale Ty zakładasz, że na mecz nikt nie przyjdzie. Wiesz gdzie sobie można wsadzić takie założenie...

Wiem, że to boli, że pod Królewskim Wisła będzie grać w pucharach, na prawdę, łączę się w bólu :rotfl:

Misiu Kolorowy, zakładam że na obydwa mecze będzie pełen stadion. Tylko że rachunek: ilość*cena nie daje żadnej wymiernej kwoty co do realnego zysku z meczu. Ty naprawdę tak na serio to wszystko piszesz?

leszekm 03.06.2024 20:14

Płatności za eliminacje europejskich pucharów
Zasady są takie same jak do tej pory. Zmieniła się stała kwota, która obecnie wynosi 175 tys. Euro za każdą rundę. Określona kwota za odpadnięcie w eliminacjach Ligi Konferencji pozostała bez zmian:

I runda 150 tys. E
II runda 350 tys. E
III runda 550 tys. E
IV runda 750 tys. E
Kwoty za poszczególne rundy się nie sumują.

https://rankinguefa.pl/finanse-w-eur...arach-2024-25/

krysztal 03.06.2024 20:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Drozd (Post 1626403)
Jak nie pasuje to sobie policz 30 000 i bilety po 70 zł. Wtedy wyjdzie 3 bańki. Ale Ty zakładasz, że na mecz nikt nie przyjdzie. Wiesz gdzie sobie można wsadzić takie założenie...

Wiem, że to boli, że pod Królewskim Wisła będzie grać w pucharach, na prawdę, łączę się w bólu :rotfl:

Liczysz jak Królewski.Oczywiście gdyby zgłosił się wierzyciel i powiedział-hej Jaro przytuliłeś 13 mln za PP i grę w europie weż mnie spłać z 13 mln zrobiłoby się pewnie 1,3 mln i to pewnie jeszcze straty....ehh pelikany.

Drozd 03.06.2024 20:17

Czyli zakładasz, że do meczu dopłacimy? :) Bardzo racjonalne założenie...

azor 03.06.2024 20:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Drozd (Post 1626409)
Czyli zakładasz, że do meczu dopłacimy? :) Bardzo racjonalne założenie...

Odpowiesz na pytanie - skąd minimum 10 baniek? Jak to policzyłeś, proszę, nawet na dużych klockach przedstaw, bez wchodzenia w szczególy.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez leszekm
Płatności za eliminacje europejskich pucharów
Zasady są takie same jak do tej pory. Zmieniła się stała kwota, która obecnie wynosi 175 tys. Euro za każdą rundę. Określona kwota za odpadnięcie w eliminacjach Ligi Konferencji pozostała bez zmian:

I runda 150 tys. E
II runda 350 tys. E
III runda 550 tys. E
IV runda 750 tys. E
Kwoty za poszczególne rundy się nie sumują.

https://rankinguefa.pl/finanse-w-eur...arach-2024-25/.

To ja tu nie widzę 13 milionów -chyba że zakładasz awans do grupy.



Swoją drogą rozjeżdzają Wam się wersje ;)

Drozd 03.06.2024 20:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez krysztal (Post 1626408)
Liczysz jak Królewski.Oczywiście gdyby zgłosił się wierzyciel i powiedział-hej Jaro przytuliłeś 13 mln za PP i grę w europie weż mnie spłać z 13 mln zrobiłoby się pewnie 1,3 mln i to pewnie jeszcze straty....ehh pelikany.

A wyjaśnisz co to ma do rzeczy? Leć do wierzyciela namawiać go żeby się zgłosił. To Królewskiemu pokrzyżuje plany, a że przy okazji Wisła ucierpi to mniej ważne. Najważniejsze uwalić Królewskiego.

krysztal 03.06.2024 20:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Drozd (Post 1626411)
A wyjaśnisz co to ma do rzeczy? Leć do wierzyciela namawiać go żeby się zgłosił. To Królewskiemu pokrzyżuje plany, a że przy okazji Wisła ucierpi to mniej ważne. Najważniejsze uwalić Królewskiego.

No jasne,Wisła ucierpi bo przecież ci wstrętni wierzyciele chcą ją nie wiedzieć czemu wydoić.Idż ty Drozd ze swoim pojmowaniem świata zapierdalać,bo to może ci wychodzi lepiej jak pisanie tych pierdół.

azor 03.06.2024 20:28

Droooooooozd skąd te 10 baniek?

Drozd 03.06.2024 20:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez azor (Post 1626410)
Odpowiesz na pytanie - skąd minimum 10 baniek? Jak to policzyłeś, proszę, nawet na dużych klockach przedstaw, bez wchodzenia w szczególy.

Ile razy mam pisać. 1,5 z biletów+1 z telewizji+1 od sponsorów+6,5 z premii=10 co do złocisza :rotfl:

To teraz Ty napisz jak to się stanie że zarobimy 6,5 i nic więcej. Odpowiesz na pytanie?


Cytat:

Pierwotnie napisane przez krysztal (Post 1626413)
No jasne,Wisła ucierpi bo przecież ci wstrętni wierzyciele chcą ją nie wiedzieć czemu wydoić.Idż ty Drozd ze swoim pojmowaniem świata zapierdalać,bo to może ci wychodzi lepiej jak pisanie tych pierdół.

Oczywiście, że ucierpi, po to się negocjuje harmonogram spłaty długów, żeby wierzyciel nie przybiegał jak tylko dłużnik dostanie jakąś kasę. Jeżeli tego nie pojmujesz to przestaję się dziwić tym Twoim pytaniom.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 12:44.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl