![]() |
Teraz neo SKWK będzie robiło z kibiców the bili , że to tylko takie nieistotne oświadczenie a w zasadzie to nie było tematu bo to padalec o to prosił, więc ten teges. Bo neo SKWK to się w politykę nie bawi i między wódkę a zakąskę się nie wpierdziela. No wiecie rozumiecie!
A tak wogole to padalec potrzebuje więcej siana :haha: |
Boze drogi, nie jedzcie jutro na mecz, oddajcie bilety i nie bedzie problemu. Opcji jest wiele.
|
Ja mam nie jechać ?? To niech może niezłomni nie jada oddadzą bilety i nie będzie problemu ??
|
Nie wiem, moze. Gadaj z niezlomnymi albo z JK, ktory sie z nimi dogadal, tak samo jak z socios, karnetowiczami i cala reszta, ktorej przysluguje pula biletow z klubu,
|
Zapomniałeś dodać, że żebyśmy na drugą stronę błon wypierdalali. Wybacz wieśniak, zazwyczaj szanuję to co mówisz, ale cała narracja z tym bojkotem, âargumentyâ jakie są przedstawiane, to że pikniki nie skumają i są niepotrzebnie baaaaaaaardzo ale to bardzo przypominają pieprzenie o złotówce od biletu. Inny wróg, taka sama manipulacja.
|
Nie chodzi o to, ze ktos ma wypierdalac. Chodzi o to, ze to klub dystrybuje bilety, ktore dostal od PZPNu. Dostalo sie kumatym, dostalo sie socios, dostalo sie karnetowiczom itp. Przeciez to, ze klub ugadany jest z kumatymi chyba bylo wysarczajaco oczywiste w momencie kiedy duza czesc biletow im oddal na dzien dobry. Ja sie tylko dziwie, ze ktos sie teraz dziwi:D
|
Wkleję może tutaj to, co napisałem na grupie Socios, choć czytając niektórych wpisy tutaj, nie wiem czy ma to jakikolwiek sens...
Nie, stowarzyszenie nie powstało w takim celu, jest to wyjątek bo i sytuacja była wyjątkowa. Trzeba było podjąć jakieś kroki na cito - przypominam, że na Wiśle nie ma żadnej formalnej organizacji, która mogłaby o prawa kibiców zadbać. Na ten mecz jedzie mnóstwo kibiców zrzeszonych w Socios, to więc również niejako nasza sprawa, bo mieliśmy dla naszych członków pulę 500 biletów, dodatkowo bardzo duża część członków zakupiła pakiety z puli dla karnetowiczów czy z innych źródeł. Obecność policji w strefach wejścia dla kibiców jest wbrew ustawie, jest też zwyczajnie niepotrzebna. Nikt nie ma problemu z tym, by policja stała z boku, by była wokół stadionu, to przecież normalne przy zabezpieczeniu tego typu imprez. Mamy jednak obawy - wszyscy, którzy w jakikolwiek sposób wyjazd organizowali czy w nim pomagali, bo nie jest to tylko zdanie zarządu Socios - że niestety w samej strefie wejścia może dojść do prowokacji i nadużyć ze strony policji, co miało przecież miejsce w przeszłości, podczas meczów finałowych PP, nie mówiąc już o tym, jakie są doświadczenia kibiców odwiedzających Warszawę podczas spotkań wyjazdowych z Legią. Zależy nam jedynie na tym, by samo wchodzenie na stadion odbyło się w spokoju i nikt z kibiców będących w tej strefie nie doświadczył jakichś nieprzyjemnych sytuacji. I robimy wszystko, by tak właśnie było. Dodam jeszcze, że wypowiedzi w stylu "nie mam racy w dupie więc policji się obawiać nie muszę" itp. pokazują jedynie, że osoby piszące takie słowa miały niewielką lub żadną styczność z policją na meczach wyjazdowych, tym bardziej w Warszawie. Nie jest to żaden zarzut, nie każdy na mecze wyjazdowe jeździć przecież musi, a jedynie przestroga, bo jeśli myślicie, że panu władzy przy jakimś nie daj boże incydencie wytłumaczycie, że przecież co złego to nie Wy, to powiem jedynie, że tak to niestety nie działa. Nie będę już tutaj dyskutował na ten temat - kto ma zrozumieć, ten zrozumie, dlaczego to oświadczenie poszło, kto stawiał nam jakieś bzdurne zarzuty, ten nadal będzie to robił. Liczę, że każdy z Was wejdzie na stadion, spokojnie obejrzy mecz i będzie miał okazję cieszyć się ze zdobycia trofeum. Cytat:
|
Cytat:
|
Dopoki w PL jest jak jest to raczej sie nie zmieni. W kazdym klubie jest to samo choc to zadne usprawiedliwienie.
|
Chcesz powiedzieć, że zarówno Klub i Socios wciąż musi się liczyć z bandyterką?
|
Co do klubu to raczej zmieniłbym zwrot - musi - na - chce -
|
Cytat:
Może byłoby to nawet zabawne, gdyby nie było żałosne :evil: Zapomniałeś Koaliczku jeszcze dopisać tradycyjnego zwrotu: "wpis ku chwale Jerzego Urbana!":lol: |
Cytat:
|
Cytat:
Co do klubu to przemilcze. Jest jak jest, kazdy widzi, a jak nie widzi to albo slabo patrzy albo nie chce widziec. |
Załamałeś mnie w tej chwili
|
W sumie to nie wiem czym. Nikt z klubu nie wynosi kasy w siatkach z Biedronki itp.:D To, ze trybuny w PL wygladaja jak wygladaja, ze podzial sil na nich jest jaki jest, ze kluby musza czasem isc na kompromis, bo im sie to po prostu bardziej oplaca, normalka.
Czy normalne? To juz niech sobie kazdy sam oceni. |
Cytat:
|
Dzisiaj jest dzień objawień. Aż trudno uwierzyć.
Z mojego kumpla, członka Socios, regularnie złośliwie polewałem, że jest patusem. Dopytywałem na jakie jeździ ustawki, co tam w ekipie wyjazdowej. Porównywałem do SKWK. On się oczywiście obrażał, irytował i była zabawa. W życiu bym nie pomyślał, że wcale nie jestem daleki od prawdy. Najpierw się okazuje, że jeden członek zarządu to byłe SKWK. Teraz drugi wypisuje patusiarskie uzasadnienia czemu policja jest zła. Przyznam, że szok. Cytat:
Bo tego, że dowodzisz organizacją w której wielu (większość?) członków to normalni ludzie, którzy z patusami którym przeszkadza policja nie chcą mieć nic wspólnego zdecydowanie nie rozumiesz. Ciekawe czy Ci się rozjaśni jak zagłosują portfelami. PS. Fikołków intelektualnych nazywających prowokacją ewentualne próby policji egzekwowania obowiązującego w tym kraju prawa (wnoszenie piro) nawet nie ma co komentować. To jest czyste zło „SKWK style”. |
Chlopie, w Polsce w porownaniu z Zachodem to akurat na trybunach jest spokojnie w .....
|
może skup się na krytyce w sprawach które mają znaczenie zamiast dramatyzowania że to dosłownie SKWK 2 bo race to "łamanie prawa"? skąd wy się bierzecie kosmici?
praktycznie co rok służby i politycy próbują wysterylizować finał, klub i jego satelity w takiej sytuacji powinien grać va banque, nie tylko dlatego żeby nie tworzyć precedensu z okazji takiej jak finał PP, tylko żeby nie dokładać kolejnej cegiełki do robienia z piłki nożnej kolejnej sterylnej mieszczańskiej rozrywki nie dziwię się ludziom z twittera i pomniejszym januszkom że od razu się zesrali np. że będą pozywać socios jak nie obejrzą meczu, ale takie stare konie powinny mieć więcej oleju w głowie. jeśli nie to może bardziej wam podpasuje siatkówka albo wyjazdy za Igą Świątek? a jak nie, to czemu nie sektory neutralne? dlaczego według was to wyglądałoby inaczej niż przeciętny wyjazd, i to gorszy bo pod opieką będzie wielu ludzi dla których to będzie pierwszy i ostatni taki mecz? dziwne że nikt nie narzeka na zakaz picia i niszczenia autokarów, bo nie pasuje do tezy aha, i z góry - nie płakałem po SKWK, a w Socios nie jestem |
Nie jestem fanem zbyt wielu emote, ale ponieważ wyglądasz na kogoś kto wie co pisze to jedyną rekcją jaka mi przychodzi na myśl jest :shock::shock::shock::help:
Cytat:
Cytat:
Cytat:
|
Cytat:
Ktoś Cię okłamuje. Byłeś kiedyś na meczu Barcelony, Realu, Interu, Bayernu itd? Bo ja bywam regularnie i widok kolesia w koszulce Valencii w centrum Barcelony tuż przed meczem jest normą a nie wyjątkiem i tak dalej i tak dalej. Rusz dupę, pooglądaj a potwm wypisuj głupoty. |
Albo nie masz pojęcia o czym piszesz, albo masz tu jakąś misję do wykonania. Nie znasz mnie, ale jak widać nie przeszkadza Ci to obrażać mnie w wyjątkowo żenujący sposób. Dlatego pisałem, że pisanie tutaj czegokolwiek nie ma sensu.
|
Cytat:
|
Cytat:
Teraz mamy analogiczna sytuację - bo kto wie czy jutro nie dojdzie do zgrzytu na lini pikniki-kumaci. I proszę Cię, nie tłumacz teraz Sociosow, bo to że rzekomo wspólnie z klubem wypuścili takie a nie inne oświadczenie dowodzi tylko temu, że interesy kumatych są ważniejsze. Nie mam nic przeciwko ultrasom - to nieodzowna i niezbędna część społeczności każdego ruchu kibicowskiego, tyle że sprytnie wykorzystywana przez bandyterke. Doskonale pamiętam skrajne sytuacje jak PDW i zbiórki na wypiskę na wyjazdach po przeganianie z przedziałów liściem, bo elita musiała usiąść. Byłem, może naiwnie, święcie przekonany że te czasy mamy za sobą, a co się okazuje one tylko ewoluowały. Słodkiego pierdzenia serka nie chce mi się nawet komentować - tu nie możemy, tu musieliśmy się wypowiedzieć, ale tam gdzie nam to nie na rękę siedzimy cicho. I nikt mi nie wmówi, że to że Leśkiewicz jest kim jest w Socios nie ma znaczenia. Przypomnę - za SKWK niektórzy tutaj dali by się pokroić. Brutalna ironio - niestety w realu inni też dali się pokroić, bądź kroili innych. I padały dokładnie takie same argumenty. |
Cytat:
Ty łapiesz, że to tacy jak my finansują tą zabawę? Ogarniasz, że jak jutro całe C dostanie zakaz stadionowy to klub będzie na tym pewnie finansowo do przodu, a jak „ludzie z twittera i pomniejsze januszki” powiedzą pas to ten interes jest do zamknięcia? Zresztą nieważne - zapewne nie łapiesz. Tutaj jest znacznie ważniejsza kwestia. Większość tych „januszy” jak ich pogardliwie nazywasz kupiła bilety właśnie z przekonaniem, że to coś na kształt sektorów neutralnych. Tak jak mój kolega karnetowicz z A. On nie miał najmniejszego pojęcia, że jedzie na trybunę na której będzie rządzić patusiarnia. Klub mu zakomunikował, że ma dla niego bilety, że na dole jest sektor ultrasów, a on ma opcję kupienia na górze (w domyśle dla normalnych). Nikt się słowem nie zająknął, że to niebezpieczne i lepiej dzieci nie brać itp. Siedzieli cichutko i przytulali po 200. Teraz siedzi i się zastanawia czy jechać. Krótko mówiąc został wydymany. Ja bym też został, ale (wychodzi na to, że na szczęście) nie dam rady się wyrwać i biletów nie kupiłem. |
A tu nic się nie zmienia. Walka trwa na forum. Do zobaczenia jutro.
|
Cytat:
Cytat:
|
Cytat:
Chyba, że chodzi o określenie „patusiarskie”. Cóż, grzeczne to może nie jest ale to taka reakcja „janusza” na traktowanie go jak janusza. |
Cytat:
Cytat:
|
Cytat:
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Coś wiadomo po spotkaniu o 19? Czy mi jutro bezzębni pod narodowym powiedzą, że nie wchodzę? Bo jako socios, które się już i tak zaangażowało w tą sprawę fajnie by było, aby jakieś info jednak wyszło |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Po pierwsze. Moim zdaniem określanie, historycznie nobilitującym mianem, "niezłomni", stadionowej patologii jest niezbyt mądre i o to mi chodziło kiedy sugerowałem użycie mózgu. Po drugie, nie sądzę żeby ktokolwiek miał czelność fizycznie zabronić komukolwiek chętnemu wejścia na stadion. To że wystosowane zostało oświadczenie stowarzyszeń kibicowskich Wisły i Pogoni w kwestii związanej z policją o niczym podobnym nie świadczy. Gdyby doszło do siłowych prób ze strony nadgorliwych Wisła jako klub musiałaby zająć stanowisko i nie sądzę, że poparłaby używających siły. |
Cytat:
|
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 21:36. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl