Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   FINAŁ PUCHARU POLSKI 2023/2024 Pogoń Szczecin - Wisła Kraków 2.05, 16:00 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=10997)

PAWEŁ 01.05.2024 17:33

Teraz neo SKWK będzie robiło z kibiców the bili , że to tylko takie nieistotne oświadczenie a w zasadzie to nie było tematu bo to padalec o to prosił, więc ten teges. Bo neo SKWK to się w politykę nie bawi i między wódkę a zakąskę się nie wpierdziela. No wiecie rozumiecie!
A tak wogole to padalec potrzebuje więcej siana :haha:

wiesniak842 01.05.2024 17:36

Boze drogi, nie jedzcie jutro na mecz, oddajcie bilety i nie bedzie problemu. Opcji jest wiele.

PAWEŁ 01.05.2024 17:38

Ja mam nie jechać ?? To niech może niezłomni nie jada oddadzą bilety i nie będzie problemu ??

wiesniak842 01.05.2024 17:40

Nie wiem, moze. Gadaj z niezlomnymi albo z JK, ktory sie z nimi dogadal, tak samo jak z socios, karnetowiczami i cala reszta, ktorej przysluguje pula biletow z klubu,

azor 01.05.2024 17:40

Zapomniałeś dodać, że żebyśmy na drugą stronę błon wypierdalali. Wybacz wieśniak, zazwyczaj szanuję to co mówisz, ale cała narracja z tym bojkotem, „argumenty” jakie są przedstawiane, to że pikniki nie skumają i są niepotrzebnie baaaaaaaardzo ale to bardzo przypominają pieprzenie o złotówce od biletu. Inny wróg, taka sama manipulacja.

wiesniak842 01.05.2024 17:43

Nie chodzi o to, ze ktos ma wypierdalac. Chodzi o to, ze to klub dystrybuje bilety, ktore dostal od PZPNu. Dostalo sie kumatym, dostalo sie socios, dostalo sie karnetowiczom itp. Przeciez to, ze klub ugadany jest z kumatymi chyba bylo wysarczajaco oczywiste w momencie kiedy duza czesc biletow im oddal na dzien dobry. Ja sie tylko dziwie, ze ktos sie teraz dziwi:D

serek.c2 01.05.2024 17:44

Wkleję może tutaj to, co napisałem na grupie Socios, choć czytając niektórych wpisy tutaj, nie wiem czy ma to jakikolwiek sens...

Nie, stowarzyszenie nie powstało w takim celu, jest to wyjątek bo i sytuacja była wyjątkowa. Trzeba było podjąć jakieś kroki na cito - przypominam, że na Wiśle nie ma żadnej formalnej organizacji, która mogłaby o prawa kibiców zadbać. Na ten mecz jedzie mnóstwo kibiców zrzeszonych w Socios, to więc również niejako nasza sprawa, bo mieliśmy dla naszych członków pulę 500 biletów, dodatkowo bardzo duża część członków zakupiła pakiety z puli dla karnetowiczów czy z innych źródeł. Obecność policji w strefach wejścia dla kibiców jest wbrew ustawie, jest też zwyczajnie niepotrzebna. Nikt nie ma problemu z tym, by policja stała z boku, by była wokół stadionu, to przecież normalne przy zabezpieczeniu tego typu imprez. Mamy jednak obawy - wszyscy, którzy w jakikolwiek sposób wyjazd organizowali czy w nim pomagali, bo nie jest to tylko zdanie zarządu Socios - że niestety w samej strefie wejścia może dojść do prowokacji i nadużyć ze strony policji, co miało przecież miejsce w przeszłości, podczas meczów finałowych PP, nie mówiąc już o tym, jakie są doświadczenia kibiców odwiedzających Warszawę podczas spotkań wyjazdowych z Legią. Zależy nam jedynie na tym, by samo wchodzenie na stadion odbyło się w spokoju i nikt z kibiców będących w tej strefie nie doświadczył jakichś nieprzyjemnych sytuacji. I robimy wszystko, by tak właśnie było.

Dodam jeszcze, że wypowiedzi w stylu "nie mam racy w dupie więc policji się obawiać nie muszę" itp. pokazują jedynie, że osoby piszące takie słowa miały niewielką lub żadną styczność z policją na meczach wyjazdowych, tym bardziej w Warszawie. Nie jest to żaden zarzut, nie każdy na mecze wyjazdowe jeździć przecież musi, a jedynie przestroga, bo jeśli myślicie, że panu władzy przy jakimś nie daj boże incydencie wytłumaczycie, że przecież co złego to nie Wy, to powiem jedynie, że tak to niestety nie działa.

Nie będę już tutaj dyskutował na ten temat - kto ma zrozumieć, ten zrozumie, dlaczego to oświadczenie poszło, kto stawiał nam jakieś bzdurne zarzuty, ten nadal będzie to robił.

Liczę, że każdy z Was wejdzie na stadion, spokojnie obejrzy mecz i będzie miał okazję cieszyć się ze zdobycia trofeum.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez nero (Post 1621898)
Skoro można podetrzeć się tym statutem to dlaczego, gdy była mowa, że Socios powinno bardziej sprawdzać jak klub wydaje kasę to były hasła, że nie po to powstało stowarzyszenie? Już mi się nawet nie chce szukać tych haseł, że wszystko będzie głosowane itd. a potem wychodzi, że to prywatny folwark i można publicznie pisać sobie oświadczenie jakie tylko się chce. Czyli z jednej strony stowarzyszenie może sobie pisać oświadczenia i robić co im tam pasuje, a z drugiej jak im się zarzuca bierność w ważnych sprawach to rzucają hasła, że statut tego nie przewiduje i nie po to powstało stowarzyszenie.

Sam tutaj toczyły dyskusję na forum i były właśnie hasła, że stowarzyszenie nie jest od tego, że oni tylko zbierają kasę, członkowie głosują na co ją przekazują do klubu i tyle, aż tu nagle się okazuje, że będą decydować o tym, czy ktoś wchodzi na trybuny czy nie wchodzi bo im się nie podoba, że policja będzie o 200 metrów za blisko bramy wejściowej.

Na część tego posta odpowiedź masz powyżej, doprecyzuję jeszcze, bo akurat z Tobą można było normalnie rozmawiać - mylisz dwie sprawy. My od zawsze odrzucaliśmy pomysły, że Socios mogłoby klubem w jakimś stopniu zarządzać, odkąd jednak pamiętam pisaliśmy o tym i dążyliśmy do tego, by Stowarzyszenie miało możliwość kontrolować działalność spółki, co zresztą się udało. Nigdy nie zdarzyło się, byśmy nie otrzymali odpowiedzi na zadawane przez nas pytania. Dodatkowo od roku mamy w RN spółki swojego przedstawiciela, który ma wgląd we wszelkie dokumenty.

azor 01.05.2024 17:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wiesniak842 (Post 1621931)
Nie chodzi o to, ze ktos ma wypierdalac. Chodzi o to, ze to klub dystrybuje bilety, ktore dostal od PZPNu. Dostalo sie kumatym, dostalo sie socios, dostalo sie karnetowiczom itp. Przeciez to, ze klub ugadany jest z kumatymi chyba bylo wysarczajaco oczywiste w momencie kiedy duza czesc biletow im oddal na dzien dobry. Ja sie tylko dziwie, ze ktos sie teraz dziwi:D

Mnie to dziwi, bo zakładałem że jakiekolwiek związki z kumatymi zostały zerwane w 2019. I mówię to bez ironii, a raczej z przerażeniem.

wiesniak842 01.05.2024 17:57

Dopoki w PL jest jak jest to raczej sie nie zmieni. W kazdym klubie jest to samo choc to zadne usprawiedliwienie.

azor 01.05.2024 18:02

Chcesz powiedzieć, że zarówno Klub i Socios wciąż musi się liczyć z bandyterką?

Jagul 01.05.2024 18:15

Co do klubu to raczej zmieniłbym zwrot - musi - na - chce -

Markus 01.05.2024 18:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez KOALIK (Post 1621932)
Wyklęci, niezłomni, narodowcy, patrioci, agentura Putina, BHO, PDW, IPN-owcy, itp.

Dużo określeń, a w rzeczywistości to zorganizowana grupa przestępcza (jak każda kibicowska - jak Legii, Lecha, Lechii, Ruchu, Górnika, Widzewa, itp.).

Z okazji dwudziestolecia w UE i kiedy to Polska przez ten okres czasu bardzo zmieniła się na korzyść, to ten mecz staje się kontrastem do tego, co byłoby, gdybyśmy nie weszli do Europy.

Polska pod wieloma względami zmieniła się na lepsze, ale w dalszym ciągu jest ta grupa zagospodarowana przez PiS i sektę smoleńską, która mentalnie pasuje do dalekiej Mateczki Rossiji.

Z jednej strony ta piękna Polska, uśmiechnięta, radosna.

Z drugiej ta mentalna Mateczka Rossija.

:rotfl:

Może byłoby to nawet zabawne, gdyby nie było żałosne :evil:

Zapomniałeś Koaliczku jeszcze dopisać tradycyjnego zwrotu: "wpis ku chwale Jerzego Urbana!":lol:

Drozd 01.05.2024 18:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PAWEŁ (Post 1621928)
Ja mam nie jechać ?? To niech może niezłomni nie jada oddadzą bilety i nie będzie problemu ??

Kogo określasz niezłomnymi? Włącz mózg, że tak delikatnie zasugeruję.

wiesniak842 01.05.2024 18:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez azor (Post 1621938)
Chcesz powiedzieć, że zarówno Klub i Socios wciąż musi się liczyć z bandyterką?

Powiem tak. Socios to jedyna dobra rzecz, ktora trafila sie temu klubowi przez ostatnie lata (choc to tez indywidualna kwestia podejscia do tego jak klub wydaje pieniadze od Socios itp.) i absolutnie nie mam zadnych zastrzezen, oczywiscie poza tymi z nawiasow:D

Co do klubu to przemilcze. Jest jak jest, kazdy widzi, a jak nie widzi to albo slabo patrzy albo nie chce widziec.

azor 01.05.2024 18:42

Załamałeś mnie w tej chwili

wiesniak842 01.05.2024 19:32

W sumie to nie wiem czym. Nikt z klubu nie wynosi kasy w siatkach z Biedronki itp.:D To, ze trybuny w PL wygladaja jak wygladaja, ze podzial sil na nich jest jaki jest, ze kluby musza czasem isc na kompromis, bo im sie to po prostu bardziej oplaca, normalka.
Czy normalne? To juz niech sobie kazdy sam oceni.

wolfy 01.05.2024 19:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Markus (Post 1621942)
:rotfl:

Może byłoby to nawet zabawne, gdyby nie było żałosne :evil:

Zapomniałeś Koaliczku jeszcze dopisać tradycyjnego zwrotu: "wpis ku chwale Jerzego Urbana!":lol:

Ja .......ę, możesz przestać cytować tego bałwana? Ludzie go świadomie i celowo dodają do ignorowanych żeby nie mieć styczności z jego urojeniami. Uszanuj to.

BCGorlice 01.05.2024 19:46

Dzisiaj jest dzień objawień. Aż trudno uwierzyć.

Z mojego kumpla, członka Socios, regularnie złośliwie polewałem, że jest patusem. Dopytywałem na jakie jeździ ustawki, co tam w ekipie wyjazdowej. Porównywałem do SKWK. On się oczywiście obrażał, irytował i była zabawa. W życiu bym nie pomyślał, że wcale nie jestem daleki od prawdy. Najpierw się okazuje, że jeden członek zarządu to byłe SKWK. Teraz drugi wypisuje patusiarskie uzasadnienia czemu policja jest zła. Przyznam, że szok.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez serek.c2 (Post 1621933)
Obecność policji w strefach wejścia dla kibiców jest wbrew ustawie, jest też zwyczajnie niepotrzebna. Nikt nie ma problemu z tym, by policja stała z boku, by była wokół stadionu, to przecież normalne przy zabezpieczeniu tego typu imprez. Mamy jednak obawy - wszyscy, którzy w jakikolwiek sposób wyjazd organizowali czy w nim pomagali, bo nie jest to tylko zdanie zarządu Socios - że niestety w samej strefie wejścia może dojść do prowokacji i nadużyć ze strony policji, co miało przecież miejsce w przeszłości, podczas meczów finałowych PP, nie mówiąc już o tym, jakie są doświadczenia kibiców odwiedzających Warszawę podczas spotkań wyjazdowych z Legią.

Ale Ty rozumiesz kolego, że to Ty i tacy jak Ty stanowią problem? Ogarniasz, że gdyby nie Ty i tacy jak Ty policja nawet nie miałaby pomysłu zjawiania się na stadionie czy koło niego (jak na koncertach na przykład)? Rozumiesz, że jesteście zarazą która niszczy klub (i wszystkie inne kluby też). Pojmujesz, że gdyby nie Ty i tacy jak Ty to setki i tysiące ludzi mogłyby pojechać na mecz swojej ukochanej drużyny w klubowej koszulce? Jak w Niemczech, Hiszpani i innych cywilizowanych miejscach?

Bo tego, że dowodzisz organizacją w której wielu (większość?) członków to normalni ludzie, którzy z patusami którym przeszkadza policja nie chcą mieć nic wspólnego zdecydowanie nie rozumiesz. Ciekawe czy Ci się rozjaśni jak zagłosują portfelami.

PS. Fikołków intelektualnych nazywających prowokacją ewentualne próby policji egzekwowania obowiązującego w tym kraju prawa (wnoszenie piro) nawet nie ma co komentować. To jest czyste zło „SKWK style”.

wiesniak842 01.05.2024 19:57

Chlopie, w Polsce w porownaniu z Zachodem to akurat na trybunach jest spokojnie w .....

Watts 01.05.2024 19:57

może skup się na krytyce w sprawach które mają znaczenie zamiast dramatyzowania że to dosłownie SKWK 2 bo race to "łamanie prawa"? skąd wy się bierzecie kosmici?
praktycznie co rok służby i politycy próbują wysterylizować finał, klub i jego satelity w takiej sytuacji powinien grać va banque, nie tylko dlatego żeby nie tworzyć precedensu z okazji takiej jak finał PP, tylko żeby nie dokładać kolejnej cegiełki do robienia z piłki nożnej kolejnej sterylnej mieszczańskiej rozrywki
nie dziwię się ludziom z twittera i pomniejszym januszkom że od razu się zesrali np. że będą pozywać socios jak nie obejrzą meczu, ale takie stare konie powinny mieć więcej oleju w głowie. jeśli nie to może bardziej wam podpasuje siatkówka albo wyjazdy za Igą Świątek? a jak nie, to czemu nie sektory neutralne? dlaczego według was to wyglądałoby inaczej niż przeciętny wyjazd, i to gorszy bo pod opieką będzie wielu ludzi dla których to będzie pierwszy i ostatni taki mecz?
dziwne że nikt nie narzeka na zakaz picia i niszczenia autokarów, bo nie pasuje do tezy

aha, i z góry - nie płakałem po SKWK, a w Socios nie jestem

BCGorlice 01.05.2024 19:58

Nie jestem fanem zbyt wielu emote, ale ponieważ wyglądasz na kogoś kto wie co pisze to jedyną rekcją jaka mi przychodzi na myśl jest :shock::shock::shock::help:

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wiesniak842 (Post 1621931)
Nie chodzi o to, ze ktos ma wypierdalac. Chodzi o to, ze to klub dystrybuje bilety, ktore dostal od PZPNu. Dostalo sie kumatym, dostalo sie socios, dostalo sie karnetowiczom itp. Przeciez to, ze klub ugadany jest z kumatymi chyba bylo wysarczajaco oczywiste w momencie kiedy duza czesc biletow im oddal na dzien dobry. Ja sie tylko dziwie, ze ktos sie teraz dziwi:D

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wiesniak842 (Post 1621944)
Powiem tak. Socios to jedyna dobra rzecz, ktora trafila sie temu klubowi przez ostatnie lata (choc to tez indywidualna kwestia podejscia do tego jak klub wydaje pieniadze od Socios itp.) i absolutnie nie mam zadnych zastrzezen, oczywiscie poza tymi z nawiasow:D
Co do klubu to przemilcze. Jest jak jest, kazdy widzi, a jak nie widzi to albo slabo patrzy albo nie chce widziec.

Nie mogę uwierzyć, że tak lekko o tym piszesz. Łapiesz, że w ten sposób potwierdzasz to co ten kolega napisał w innym wątku o Królewskim i okolicach?

Cytat:

Pierwotnie napisane przez GrassSnake (Post 1621861)
Miśkiem to on na pewno nie jest, ale trochę bardziej wygadaną i co tu ukrywać brzydszą Saraptą już jak najbardziej. Nie widzisz podobieństw? Pismo do „grup kibicowskich” w porozumieniu z klubem. Tylko ja widzę czystą patologię? Polecam temat o Metodyce zarządzania Zaskrońca - tam wpis na ten temat.

Najjaśniejszy prezes ledwie już ciągnie finansowo. Wyciąga ostatnią kasę z kibiców przy pomocy etycznie wątpliwych manewrów wspieranych przez koleżków z Socios.

Spokój na trybunach pomimo całego syfu utrzymuje dzięki skorumpowanym pismakom i opłaconym przywilejami decyzyjnym, których stał się ostatnio rzecznikiem prasowym. I nie rozwalaj mnie nawet pisaniem o walce prezesa o prawa zwykłych kibiców. Zwykłymi kibicami to sobie kumaci jak zwykle mordę wycierają jak im się dupa pali, a on się w ten taniec cynicznie się wpisał.

Klub jedzie na ścianę a on bryluje w mediach i łapie punkty dzięki biernej postawie ludzi, którzy powinni pełnić funkcje kontrolne. Zresztą Ci ostatni (o koleżkach z Socios piszę) właśnie się ujawnili jako słabo tylko zakamuflowane pochodne SKWK piszące żenujące kibolskie oświadczenia i dyktujące niekumatym co mogą a czego nie mogą.

Wszystko się zgadza. Rok 2018 wrócił w pełnej krasie. Niestety efekt będzie taki sam.u


BCGorlice 01.05.2024 20:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wiesniak842 (Post 1621954)
Chlopie, w Polsce w porownaniu z Zachodem to akurat na trybunach jest spokojnie w .....

Co?

Ktoś Cię okłamuje. Byłeś kiedyś na meczu Barcelony, Realu, Interu, Bayernu itd? Bo ja bywam regularnie i widok kolesia w koszulce Valencii w centrum Barcelony tuż przed meczem jest normą a nie wyjątkiem i tak dalej i tak dalej. Rusz dupę, pooglądaj a potwm wypisuj głupoty.

serek.c2 01.05.2024 20:03

Albo nie masz pojęcia o czym piszesz, albo masz tu jakąś misję do wykonania. Nie znasz mnie, ale jak widać nie przeszkadza Ci to obrażać mnie w wyjątkowo żenujący sposób. Dlatego pisałem, że pisanie tutaj czegokolwiek nie ma sensu.

wiesniak842 01.05.2024 20:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez BCGorlice (Post 1621957)
Co?

Ktoś Cię okłamuje. Byłeś kiedyś na meczu Barcelony, Realu, Interu, Bayernu itd? Bo ja bywam regularnie i widok kolesia w koszulce Valencii w centrum Barcelony tuż przed meczem jest normą a nie wyjątkiem i tak dalej i tak dalej. Rusz dupę, pooglądaj a potwm wypisuj głupoty.

A byles na meczu Eintrachtu, Herthy, Sevilli, Napoli, Lazio, Nancy, Lens, Marsylii itp itd etc? Wymienil 4 kluby z setek i ..... Przyklad:D

azor 01.05.2024 20:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wiesniak842 (Post 1621949)
W sumie to nie wiem czym. Nikt z klubu nie wynosi kasy w siatkach z Biedronki itp.:D To, ze trybuny w PL wygladaja jak wygladaja, ze podzial sil na nich jest jaki jest, ze kluby musza czasem isc na kompromis, bo im sie to po prostu bardziej oplaca, normalka.
Czy normalne? To juz niech sobie kazdy sam oceni.

Sorry, ale co mnie obchodzą takie kompromisy i w ogóle dlaczego ktokolwiek takie działania bierze pod uwagę? Bednarz chciał całe to gowno rozgonić w....u, to manipulacje SKWK doprowadziły do tego, że se sami ostrzelaliśmy stadion.

Teraz mamy analogiczna sytuację - bo kto wie czy jutro nie dojdzie do zgrzytu na lini pikniki-kumaci. I proszę Cię, nie tłumacz teraz Sociosow, bo to że rzekomo wspólnie z klubem wypuścili takie a nie inne oświadczenie dowodzi tylko temu, że interesy kumatych są ważniejsze.

Nie mam nic przeciwko ultrasom - to nieodzowna i niezbędna część społeczności każdego ruchu kibicowskiego, tyle że sprytnie wykorzystywana przez bandyterke. Doskonale pamiętam skrajne sytuacje jak PDW i zbiórki na wypiskę na wyjazdach po przeganianie z przedziałów liściem, bo elita musiała usiąść. Byłem, może naiwnie, święcie przekonany że te czasy mamy za sobą, a co się okazuje one tylko ewoluowały.

Słodkiego pierdzenia serka nie chce mi się nawet komentować - tu nie możemy, tu musieliśmy się wypowiedzieć, ale tam gdzie nam to nie na rękę siedzimy cicho. I nikt mi nie wmówi, że to że Leśkiewicz jest kim jest w Socios nie ma znaczenia.

Przypomnę - za SKWK niektórzy tutaj dali by się pokroić. Brutalna ironio - niestety w realu inni też dali się pokroić, bądź kroili innych. I padały dokładnie takie same argumenty.

BCGorlice 01.05.2024 20:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Watts (Post 1621955)
może skup się na krytyce w sprawach które mają znaczenie zamiast dramatyzowania że to dosłownie SKWK 2 bo race to "łamanie prawa"? skąd wy się bierzecie kosmici?
[…]
nie dziwię się ludziom z twittera i pomniejszym januszkom że od razu się zesrali np. że będą pozywać socios jak nie obejrzą meczu, ale takie stare konie powinny mieć więcej oleju w głowie. jeśli nie to może bardziej wam podpasuje siatkówka albo wyjazdy za Igą Świątek? a jak nie, to czemu nie sektory neutralne? dlaczego według was to wyglądałoby inaczej niż przeciętny wyjazd, i to gorszy bo pod opieką będzie wielu ludzi dla których to będzie pierwszy i ostatni taki mecz?

Na sprawach które mają znaczenie też się skupiam jak jest okazja.

Ty łapiesz, że to tacy jak my finansują tą zabawę? Ogarniasz, że jak jutro całe C dostanie zakaz stadionowy to klub będzie na tym pewnie finansowo do przodu, a jak „ludzie z twittera i pomniejsze januszki” powiedzą pas to ten interes jest do zamknięcia? Zresztą nieważne - zapewne nie łapiesz.

Tutaj jest znacznie ważniejsza kwestia. Większość tych „januszy” jak ich pogardliwie nazywasz kupiła bilety właśnie z przekonaniem, że to coś na kształt sektorów neutralnych. Tak jak mój kolega karnetowicz z A. On nie miał najmniejszego pojęcia, że jedzie na trybunę na której będzie rządzić patusiarnia. Klub mu zakomunikował, że ma dla niego bilety, że na dole jest sektor ultrasów, a on ma opcję kupienia na górze (w domyśle dla normalnych). Nikt się słowem nie zająknął, że to niebezpieczne i lepiej dzieci nie brać itp. Siedzieli cichutko i przytulali po 200. Teraz siedzi i się zastanawia czy jechać. Krótko mówiąc został wydymany. Ja bym też został, ale (wychodzi na to, że na szczęście) nie dam rady się wyrwać i biletów nie kupiłem.

sergio 01.05.2024 20:28

A tu nic się nie zmienia. Walka trwa na forum. Do zobaczenia jutro.

Watts 01.05.2024 20:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez BCGorlice (Post 1621961)
Ty łapiesz, że to tacy jak my finansują tą zabawę? Ogarniasz, że jak jutro całe C dostanie zakaz stadionowy to klub będzie na tym pewnie finansowo do przodu, a jak „ludzie z twittera i pomniejsze januszki” powiedzą pas to ten interes jest do zamknięcia? Zresztą nieważne - zapewne nie łapiesz.

OK, ja pukam, a ty mówisz pas i zamkną "interes" :lol:

Cytat:

Tutaj jest znacznie ważniejsza kwestia. Większość tych „januszy” jak ich pogardliwie nazywasz kupiła bilety właśnie z przekonaniem, że to coś na kształt sektorów neutralnych. Tak jak mój kolega karnetowicz z A. On nie miał najmniejszego pojęcia, że jedzie na trybunę na której będzie rządzić patusiarnia. Klub mu zakomunikował, że ma dla niego bilety, że na dole jest sektor ultrasów, a on ma opcję kupienia na górze (w domyśle dla normalnych). Nikt się słowem nie zająknął, że to niebezpieczne i lepiej dzieci nie brać itp. Siedzieli cichutko i przytulali po 200. Teraz siedzi i się zastanawia czy jechać. Krótko mówiąc został wydymany. Ja bym też został, ale (wychodzi na to, że na szczęście) nie dam rady się wyrwać i biletów nie kupiłem.
gdybym wiedział że to taki kretyn, nazwałbym go bardziej pogardliwie. ale fakt, może część z tych ludzi co popierdalała po mieście w plecaczkach z pakietami i je straciła faktycznie nie miała najmniejszego pojęcia, tak jakby o niczym? w ogóle? ze strony klubu było dość słabe, że będąc karnetowiczem albo socio nie można było dokupić kilka biletów np. dla rodziny bez karnetu i socios. może wtedy uniknęlibyśmy widoku starych bab i dziadów z wypierdzianymi reklamówkami w kolejkach po bilety, i pisaniny jakiegoś odklejonego fajnopolactwa że jak nie wejdą na meczyk, to będą pozywać klub i socios. całe szczęście ja przestraszyłem się patusiarstwa i niebezpiecznej trybuny i kupiłem na neutralny :D

BCGorlice 01.05.2024 20:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez serek.c2 (Post 1621958)
Albo nie masz pojęcia o czym piszesz, albo masz tu jakąś misję do wykonania. Nie znasz mnie, ale jak widać nie przeszkadza Ci to obrażać mnie w wyjątkowo żenujący sposób. Dlatego pisałem, że pisanie tutaj czegokolwiek nie ma sensu.

Nie zgodziłem się z Twoją wizją świata. Napisałem to dość dobitnie. Przy czym nie widzę tam nic co by Ciebie obrażało. Na pewno nie miałem takiej intencji. Chciałem napisać, że uważam, że bardzo zaszkodziłeś organizacji którą prowadzicie tym antypolicyjnym tekstem.
Chyba, że chodzi o określenie „patusiarskie”. Cóż, grzeczne to może nie jest ale to taka reakcja „janusza” na traktowanie go jak janusza.

BCGorlice 01.05.2024 20:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Watts (Post 1621964)
OK, ja pukam, a ty mówisz pas i zamkną "interes" :lol:
[…]
gdybym wiedział że to taki kretyn, nazwałbym go bardziej pogardliwie.

Poważnie? Mam deja vu z 2016-18. Mam wyp… na Kałuży?

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Watts (Post 1621964)
ale fakt, może część z tych ludzi co popierdalała po mieście w plecaczkach z pakietami i je straciła faktycznie nie miała najmniejszego pojęcia, tak jakby o niczym? w ogóle? ze strony klubu było dość słabe, że będąc karnetowiczem albo socio nie można było dokupić kilka biletów np. dla rodziny bez karnetu i socios. może wtedy uniknęlibyśmy widoku starych bab i dziadów z wypierdzianymi reklamówkami w kolejkach po bilety, i pisaniny jakiegoś odklejonego fajnopolactwa że jak nie wejdą na meczyk, to będą pozywać klub i socios

To miło, że chociaż tu zauważasz problem.

Watts 01.05.2024 20:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez BCGorlice (Post 1621966)
Poważnie? Mam deja vu z 2016-18. Mam wyp… na Kałuży?

nie, może na początek po prostu znać proporcje? mówię o porównaniach do SKWK, a w przypadku twojego kolegi to raczej niskie zdolności kognitywne

Cytat:

To miło, że chociaż tu zauważasz problem.
jedyny problem jaki tu widzę to brak instynktu samozachowawczego, co nie oznacza że popieram wysterylizowanie piłki pod gusta ludzi którzy boją się wszystkiego oprócz konformizmu

Drozd 01.05.2024 20:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez BCGorlice (Post 1621965)
Nie zgodziłem się z Twoją wizją świata. Napisałem to dość dobitnie. Przy czym nie widzę tam nic co by Ciebie obrażało. Na pewno nie miałem takiej intencji. Chciałem napisać, że uważam, że bardzo zaszkodziłeś organizacji którą prowadzicie tym antypolicyjnym tekstem.
Chyba, że chodzi o określenie „patusiarskie”. Cóż, grzeczne to może nie jest ale to taka reakcja „janusza” na traktowanie go jak janusza.

Ale o czym Ty piszesz? Nie bez powodu policji nie ma na stadionach. Dlaczego? Bo tak jak wśród kibiców są debile, którzy lubią zadymę ponad wszystko tak w policji są debile, którzy widząc szalik podświadomie traktują jego posiadacza jak śmiecia. Jeżeli tego nie rozumiesz to masz blade pojęcie o rzeczywistości. Niestety władza deprawuje i nic się na to nie poradzi. Jeżeli uważasz że stróże prawa to świętoszki to sobie pooglądaj jak naparzali kostką brukową w rolników.

serek.c2 01.05.2024 20:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez BCGorlice (Post 1621965)
Nie zgodziłem się z Twoją wizją świata. Napisałem to dość dobitnie. Przy czym nie widzę tam nic co by Ciebie obrażało. Na pewno nie miałem takiej intencji. Chciałem napisać, że uważam, że bardzo zaszkodziłeś organizacji którą prowadzicie tym antypolicyjnym tekstem.
Chyba, że chodzi o określenie „patusiarskie”. Cóż, grzeczne to może nie jest ale to taka reakcja „janusza” na traktowanie go jak janusza.

To nie jest moja wizja świata i powie Ci to każdy, kto jeździ na wyjazdy. Nie mam zamiaru Cię jednak przekonywać, a zdania odnośnie Twojej osoby nie zmieniam - albo jesteś oderwany od rzeczywistości, nie wiesz o czym piszesz w temacie wyjazdów/policji, albo robisz tutaj swoją robotę. Skłaniam się do tej drugiej opcji. A teraz bywaj.

azor 01.05.2024 20:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sergio (Post 1621963)
A tu nic się nie zmienia. Walka trwa na forum. Do zobaczenia jutro.

Swoją drogą to może być fenomen na skalę na pewno PL, kto wie czy i nie dalej. Forum, które samo w sobie jest już archaizmem, dodatkowo z ludźmi którzy się na nim zaczęli udzielać 15-20 lat temu 😉

azor 01.05.2024 20:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez serek.c2 (Post 1621969)
To nie jest moja wizja świata i powie Ci to każdy, kto jeździ na wyjazdy. Nie mam zamiaru Cię jednak przekonywać, a zdania odnośnie Twojej osoby nie zmieniam - albo jesteś oderwany od rzeczywistości, nie wiesz o czym piszesz w temacie wyjazdów/policji, albo robisz tutaj swoją robotę. Skłaniam się do tej drugiej opcji. A teraz bywaj.

Robercie, nie jesteś w gimnazjum żeby nie rozumieć podstawowych zasad przyczynowo-skutkowych. Jeszcze raz zapytam - czy ustawa, która ogranicza interwencję policji do działania dopiero w sytuacji kryzysowej określa również w imprezach masowych stosunek do pirotechniki? Błagam, nie bądź hipokryta, chociaż publicznie.

Coś wiadomo po spotkaniu o 19? Czy mi jutro bezzębni pod narodowym powiedzą, że nie wchodzę? Bo jako socios, które się już i tak zaangażowało w tą sprawę fajnie by było, aby jakieś info jednak wyszło

PAWEŁ 01.05.2024 20:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Drozd (Post 1621943)
Kogo określasz niezłomnymi? Włącz mózg, że tak delikatnie zasugeruję.

A ja Ciebie proszę nie rób z logiki kurtyzany. Sam dobrze wiesz że całe to info wyszło delikatnie mówiąc ujowo, trzeba było uderzyć się w pierś i nie pudrować tego gowna ale do tego trzeba odwagi .

LucjuszWielki 01.05.2024 21:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Markus (Post 1621942)
:rotfl:

Może byłoby to nawet zabawne, gdyby nie było żałosne :evil:

Zapomniałeś Koaliczku jeszcze dopisać tradycyjnego zwrotu: "wpis ku chwale Jerzego Urbana!":lol:

...i Wojciecha Jaruzelskiego.

Drozd 01.05.2024 21:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PAWEŁ (Post 1621972)
A ja Ciebie proszę nie rób z logiki kurtyzany. Sam dobrze wiesz że całe to info wyszło delikatnie mówiąc ujowo, trzeba było uderzyć się w pierś i nie pudrować tego gowna ale do tego trzeba odwagi .

Dwie sprawy.


Po pierwsze. Moim zdaniem określanie, historycznie nobilitującym mianem, "niezłomni", stadionowej patologii jest niezbyt mądre i o to mi chodziło kiedy sugerowałem użycie mózgu.

Po drugie, nie sądzę żeby ktokolwiek miał czelność fizycznie zabronić komukolwiek chętnemu wejścia na stadion. To że wystosowane zostało oświadczenie stowarzyszeń kibicowskich Wisły i Pogoni w kwestii związanej z policją o niczym podobnym nie świadczy. Gdyby doszło do siłowych prób ze strony nadgorliwych Wisła jako klub musiałaby zająć stanowisko i nie sądzę, że poparłaby używających siły.

azor 01.05.2024 21:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Drozd (Post 1621974)
Dwie sprawy.


Po pierwsze. Moim zdaniem określanie, historycznie nobilitującym mianem, "niezłomni", stadionowej patologii jest niezbyt mądre i o to mi chodziło kiedy sugerowałem użycie mózgu.

Po drugie, nie sądzę żeby ktokolwiek miał czelność fizycznie zabronić komukolwiek chętnemu wejścia na stadion. To że wystosowane zostało oświadczenie stowarzyszeń kibicowskich Wisły i Pogoni w kwestii związanej z policją o niczym podobnym nie świadczy. Gdyby doszło do siłowych prób ze strony nadgorliwych Wisła jako klub musiałaby zająć stanowisko i nie sądzę, że poparłaby używających siły.

Ułaaaa słownie, prawdopodobnie na tt potępił by siłowe próby. Ty rzeczywiście masz 17 lat

serek.c2 01.05.2024 21:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez azor (Post 1621971)
Robercie, nie jesteś w gimnazjum żeby nie rozumieć podstawowych zasad przyczynowo-skutkowych. Jeszcze raz zapytam - czy ustawa, która ogranicza interwencję policji do działania dopiero w sytuacji kryzysowej określa również w imprezach masowych stosunek do pirotechniki? Błagam, nie bądź hipokryta, chociaż publicznie.

Coś wiadomo po spotkaniu o 19? Czy mi jutro bezzębni pod narodowym powiedzą, że nie wchodzę? Bo jako socios, które się już i tak zaangażowało w tą sprawę fajnie by było, aby jakieś info jednak wyszło

Ty z kolei musisz chyba być w gimnazjum, bo jak widzę jeszcze zasad, o których wspominasz, sam nie ogarnąłeś. Te swoje lekceważące teksty wykorzystaj na rozmowę z kimś innym. Dobrej nocy, obyś sobie jutro bez przeszkód obejrzał mecz.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 21:36.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl