Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   25 kolejka, Chrobry Głogów - Wisła Kraków, 30 marca 2024, 17:30 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=10984)

ślimak 30.03.2024 19:34

Lata lecą, trenerzy się zmieniają a poreprezentacyjna chu.jnia jak była tak jest...

Witalis 30.03.2024 19:34

No cóż, taki wynik musiał się przytrafić. Gramy tanimi hiszpańskimi zawodnikami, nie stać nas na solidnych Polaków jak Chrobrego. Na szczęście mamy trenera, który nie jest skażony polską myślą szkoleniową i dobrze ułożony klub. Analizujemy błędy i za tydzień znów ciułamy punkty po awans.

bridgeburner 30.03.2024 19:35

Podwójny post do usunięcia

bridgeburner 30.03.2024 19:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Patryko (Post 1619043)
Typowe wielkanocne spotkanie, na który piłkarze wyłożyli lachę. Zagraliśmy gówno i zostaliśmy za to ukarani.
Sprawa awansu bezpośredniego jest już raczej rozstrzygnięta.
Strata Angela jest nie do odrobienia z materiałem ludzkim siedzącym na ławce, ten człowiek jest głową i płucami naszej ofensywy. On haruje jak wół cały mecz od pola do pola karnego i tego dzisiaj bardzo brakowało.

Ławka po tym meczu należy się zdecydowanie Urydze i Krzyżanowskiemu, zagrali dziś w obronie absolutny kryminał. Alan przez brak dynamiki jest objeżdżany przez napastników jak dziecko i coraz częściej jest po prostu spóźniony z interwencjami.

Raton bohaterem meczu.

To jest w ogóle hit , chcemy grać wysokim pressingiem, linia obrony ustawiona na środku boiska a obrońcy dysponują zwrotnościa wozu z węglem i szybkością roweru bez kół

Skawa Wadowice 30.03.2024 19:36

Wisełko nasza coraz dalej ekstraklasa!

Przy dzisiejszej wygranej Arki, nie ma co się oszukiwać. Nie zajmiemy 1-2. Ciężko będzie o baraże, a jak już zagramy to kto wie czy przypadnie nam wyjazd...

Emocje właśnie opadły.
Nawet półfinał PP nie cieszy

Levis88 30.03.2024 19:37

Tylko Sobczak pokazuje ze mu zależy. Reszta out

wolfy 30.03.2024 19:37

Raton bohaterem meczu i to niestety nie jest żart. Krzyżanowski najgorszy na boisku, ławka mu się należy.
Niestety miałem dobre przeczucie. Brak Rodado strasznie widoczny.

FraMat 30.03.2024 19:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1619051)
Raton bohaterem meczu i to niestety nie jest żart. Krzyżanowski najgorszy na boisku, ławka mu się należy.
Niestety miałem dobre przeczucie. Brak Rodado strasznie widoczny.

Bo pewnie z Rodado dzisiaj byśmy roznieśli Chrobrego...
:D

AgresywnyChomik 30.03.2024 19:38

Tragedia, całe momentum i pozytywny klimat sprzed przerwy poszedl w ....
Tu nawet nie chodzi o to ze przegrali ale o styl a w zasadzie jego brak.
Przeciez jakby Chrobry strzelil 6 czy 7 to nie można by mieć pretensji.

Nadzieje upatruje w rozwiazywalnych szybko kwestiach jak :

- rozjebani mentalnie po kontuzji Rodado (ktos ich mentalnie ogarnie na Chrobrego nie zdążyli bo kontuzja w ostatniej chwili)
- dojebani (znowu fizycznie w przerwie, złapią świeżość po Piaście)
- cichy protest bo zaleglosci są blizej 2.0 niż 1.0 (Prezes wyplaci zaleglosci w tym tygodniu)

Jakakolwiek jest przyczyna to moje pozytywne nastawienie do tej druzyny właśnie wyparowało niczym Rodado ze składu.

Skawa Wadowice 30.03.2024 19:41

Jeszcze chcialbym dodac ze wolalbym 4:1 niz 3:2. Teraz beda mowic ze wszystko jest ok i niewiele braklo. A przy 4:1 moze by im wyjebal kubel zimnej wody na glowe.

Witalis 30.03.2024 19:42

A to akurat prawda, Raton wygrał wyścig słabych bramkarzy, po czym został najlepszym piłkarzem Wisły w tej rundzie. Może jednak nie jest taki słaby.

Armin 30.03.2024 19:43

Skończyły się wygrane na farcie, w tym sezonie było ich już kilka. Powodem porażki może być 1 z powodów: a) zlekceważyli przeciwnika, b) kontuzja kluczowego zawodnika powoduje paraliż drużyny, c) oszczędzali siły na Puchar Polski. To akurat żart.

Martineq 30.03.2024 19:48

Tu się zaczyna późny Wuja , albo późny Sobol. Z tą różnicą, że Ci dwa mieli chociaż jakieś konkretniejsze serie przed upadkiem.

Drozd 30.03.2024 19:49

Mecz bardzo podobny do Tychów... Dramat.

Komentator wspominał o 3 dniach wolnego, które mogły wywołać rozluźnienie. Ja bym powiedział inaczej, te trzy dni mogły przywrócić stan w którym kiśniemy od lat. Opieprzania się w dobrym nastroju. Różnica teraz jest taka że po meczu mają świadomość, że dali dupy i jest chęć rehabilitacji.

Elefant 30.03.2024 19:50

Mecz na totalnej wyj... od samego początku. Pomijając trwającą od czasów cieszynki Jakuba tolerancję tego typu zachowań stwierdzenie nie ma sianka nie ma granka samo się nasuwa.



Ciekawe kiedy AI ogarnie, że Uryga jest wolny jak wóz z węglem i zwrotny jak lotniskowiec. Kiedy AI w ogóle ogarnie, że gramy bez obrony. Józef elektryczny ale i tak najlepszy, dwóch młodzieniaszków i toporny Jaroch. Czy inni są jeszcze słabsi czy AI tego nie ogarnia ?


Wisłą została dziś po prostu położona na łopatki bez walki.

Wojtas 30.03.2024 20:01

Oni nawet nie udawali ze cos dzis im sie chce.Duda czy Jaroch powinni wracac dzis z Glogowa na nogach.

jedyny Sobczak cos chcial,no i Raton bo by sie skonczylo 6;1.

rok temu zlała nas Puszcza w Wielką Sobote dzis Chrobry...
..
razem po awans.....


tak tak panie Królewicz to nie ta bajka i nie ten sen.

Jaroo1 30.03.2024 20:03

No lizodupy sporo roboty przed wami. Wszystkie języczki na pokład i jedziemy

krysztal 30.03.2024 20:06

Jajeczko...

Karherop 30.03.2024 20:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Witalis (Post 1619059)
A to akurat prawda, Raton wygrał wyścig słabych bramkarzy, po czym został najlepszym piłkarzem Wisły w tej rundzie. Może jednak nie jest taki słaby.

Ma co do roboty, więc pracuje na note, niczym swego czasu Emilian Dolha.

Stelio 30.03.2024 20:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Stelio (Post 1618868)
Ah te wielkanocne wyjazdy do drużyn teoretycznie słabszych :D oby demony sprzed roku się nie objawiły. Klasyczny mecz pułapka, szczerze? Zebranie w palnik zupełnie by mnie nie zdziwiło. Mam nadzieję, że ta drużyna z tym trenerem w przeciwieństwie do zeszłorocznej pokaże jaja i udowodni, że idzie pewnie po awans. Trzymam kciuki, a jak będzie to się okaże w sobotę.

Że tak jeszcze zacytuję samego siebie sprzed meczu. MINAL ROK I JESTESMY DOKLADNIE W TYM SAMYM GOWNIE.

Jestem pewien że ta drużyna nie awansuje, niczego tak ....a nie jestem pewien jak tego, że ta banda patalachow nie awansuje. Bezpośrednio czy przez baraze (o ile w ogóle się na nie załapią bo po tym co dzisiaj zobaczyłem to nie jestem pewien), nie ma to znaczenia.

Krolewski powinien dostać jakas nagrodę najwiekszego debila swiata piłkarskiego... Ciąg idiotycznych decyzji, najpierw nieprzyjęcie MADY (Lechia pozdrawia praktycznie już z ekstraklasy), pozostawienie idioty na stanowisku trenera po blamazu z Puszcza, a następnie wzięcie Hiszpanskiego Guliczki i przejebanie kolejnego awansu XDD nawet małpa podejmując decyzję losowo by raz trafiła a tutaj? Komplet porażek, gówniany Midas niczym Sasin...

El'kabat 30.03.2024 20:15

Do przerwy to mogliśmy dostać ze 2:0 jak nie lepiej.... człowiek się łudzi że coś dotarło do tych patałachów.


Efekt taki, że 3:2 to głupi fart i mogliśmy piątke wyłapać... wstyd i upokorzenie - Chrobry nas jedzie 3:1 a kibice drą ryją, że "jeszcze jeden..". Pomijam tego naszego nowego napadziora ze śmietnika, który piłki nie umie zagrać a glace to ma chyba posmarowaną wazeliną.


Szkoda gadać, 5 minut walki w całym meczu w doliczonym czasie a tak to stojanow.
Na pewno wszyscy dostali pensje z tych asów??


Piast nam pokaże miejsce w szeregu i najważniejsze teraz, to się załapać do baraży. Bo patrząc na terminarz, to wcale takie super oczywiste nie jest..

krysztal 30.03.2024 20:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Stelio (Post 1619070)
Że tak jeszcze zacytuję samego siebie sprzed meczu. MINAL ROK I JESTESMY DOKLADNIE W TYM SAMYM GOWNIE.

Jestem pewien że ta drużyna nie awansuje, niczego tak ....a nie jestem pewien jak tego, że ta banda patalachow nie awansuje. Bezpośrednio czy przez baraze (o ile w ogóle się na nie załapią bo po tym co dzisiaj zobaczyłem to nie jestem pewien), nie ma to znaczenia.

Krolewski powinien dostać jakas nagrodę najwiekszego debila swiata piłkarskiego... Ciąg idiotycznych decyzji, najpierw nieprzyjęcie MADY (Lechia pozdrawia praktycznie już z ekstraklasy), pozostawienie idioty na stanowisku trenera po blamazu z Puszcza, a następnie wzięcie Hiszpanskiego Guliczki i przejebanie kolejnego awansu XDD nawet małpa podejmując decyzję losowo by raz trafiła a tutaj? Komplet porażek, gówniany Midas niczym Sasin...

Nie obrażaj Sasina....

KOALIK 30.03.2024 20:46

Cóż za zaskoczenie...

Albercik z Erasmusa z Kostaryki - kolega Kikuśka to nie trener...

Ile jeszcze ci amatorzy będą niszczyć Wisłę?

bódyń 30.03.2024 20:53

Krzyzanowski udowodnil, ze nei nadaje sie na I lige 9byc moze jeszcze nie).
Trener z komputera do gry w FIFE. byli trenerzy do wziecia to wybrali symulece komputera.


Trzeba zaczac budowac zespol aby wejsc za 2-3 lata.



I naprawde ... Wlasciciel nie nie musi byc trenerem

s1mone 30.03.2024 20:55

Wszyscy dzisiaj wypi..... ać!

Zasłużona porażka, byliśmy tragiczni. I brawo dla Głogowa!

Najlepszy dziś na boisku Raton. Na grę piłkarzy z pola nie dało się patrzeć. Nie podoba mi się sposób gry Wisły Rudego oparty na wahadłowych. Nie potrafimy tego grać, 3 stoperów w linii i atak pozycyjny?? Wolne żarty. Gramy to samo co za Sobola tylko atakujemy jednym zawodnikiem mniej, bo Jaroch ewidentnie dostał przykazanie gry jako półprawy stoper.

Generalnie nie widzę żadnej różnicy na plus względem Radka. Powiem więcej za Sobola to czasem nam się udawało wygrać paroma golami po ładnej grze. Problemem była regularność. Za Rude nie ma problemu z regularnością, co tydzień ta sama bryndza i walka o wtoczenie choćby jednej bramki.. .

Rude z uporem maniaka brnie... I co ma ten biedny Goku niby zrobić? Z niego wahadłowy jak z koziej pipy telewizor. A potem się dziwimy, że gościu nic nie gra....

DeadOrAlive 30.03.2024 20:57

https://i.ibb.co/7WRz7f1/F318t-ARWg-AAq47-J.jpg

As 30.03.2024 21:03

Od dwóch lat mamy drużynę zbudowaną do tiki taki tylko żaden mózg w klubie nie przewidział, że w tej lidze nikt nie będzie z nami grał na tiki takę.

Pomijając kompromitujacy występ w drugiej połowie.

Jedziemy ....a do Głogowa o którym przed sezonem było wiadomo, że z Wisłą będzie się bronił całą jedenastką i że podaniami chuja zdziałamy (chyba, że zdarzy się cud i ktoś się obetnie - akurat szczęśliwie dla Sobczaka akurat obcięło się dwóch) a na boisko wychodzimy tak jakbyśmy mieli grać z Jagiellonią w Białymstoku (oraz mentalnie tak jakbyśmy się spieszyli z Sapałą do kosmetyczki na regulację brwi).

Do ....y .......onej nędzy, ta liga jest prosta jak konstrukcja jebanego cepa. Jesteś Wisłą Kraków to ....a wiesz (albo przynajmniej powinieneś wiedzieć), że wszyscy będą z tobą grać z kontry. Będą siedzieć w 11 w polu karnym i chuja zdziałasz, tiki taką, wrzutkami na napastnika który ma 180cm wzrostu i strzałami z dystansu. Nawet dla kompletnego debila było to widoczne w poprzednim sezonie za Brzęczka i Sobola ale my drugi sezon i piłujemy to samo.

Dlaczego ....a te jebane AI nie wymyśliło nam trenera który wie, że trzeba ....a w pierwszej lidze wychodzić napastnikiem który jest fizyczny, duży, silny i umie wygrać pozycję do główki kiedy Jaroch i Krzyżanowski mają tyle czasu i miejsca flankach, że mogą wypalić szluga i wypić kawę przed dośrodkowaniem. My wychodzimy Sobczakiem który ma 180 albo Rodado który ma 181 i ....a jak kretyni pchamy się środkiem próbując rozklepać obronę ustawioną tak jak ludzie ze święconką w wielką sobotę.

Dlaczego ....a Uryga i Omrani weszli do przodu dopiero jak się maksymalnie paliło w dupach? Wtedy dopiero trenerów olśniło że na 1 ligę trzeba wzrostu w ataku? No ....a, półdebil by to wymyślił przed meczem.

Ręce opadają jak w tym klubie jest wszystko robione bez żadnego pomyślunku i analizy.

wolfy 30.03.2024 21:22

Kilka uwag na spokojnie:
- Raton - bohater meczu, jak on nam ratował dzisiaj dupę to aż smutne.
- Sobczak - zrobił co do niego należało, niestety pressing słaby
- Goku - najlepszą jego akcją było zejście z boiska, a i tak zrobił to za wolno.
- Żyro - kompromitujący występ. Idealna pozycja z rzutu wolnego - uderza w mur. Potem znika.
- Omrani - zrobił więcej niż Żyro, po jego wejściu zaczeliśmy grać do przodu.
No i dwa ananasy:
- Krzyżanowski - dlatego jestem przeciwny ogrywaniu pseudotalentów. Zagrał jak skończony debil, ten występ może pogrążyć klub. Ale u Karcza dostanie 5-tkę z automatu. Rude nie miał jaj żeby dać mu wędkę. Ławka albo trybuny.
- Uryga - ile można?! Ten człowiek ma motorykę oldboja, co mecz go obiegają. Gra za nazwisko.

Zostają realnie baraże, o ile bez Rodado się tam doczołgamy.

krysztal 30.03.2024 21:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AgresywnyChomik (Post 1619055)
Tragedia, całe momentum i pozytywny klimat sprzed przerwy poszedl w ....
Tu nawet nie chodzi o to ze przegrali ale o styl a w zasadzie jego brak.
Przeciez jakby Chrobry strzelil 6 czy 7 to nie można by mieć pretensji.

Nadzieje upatruje w rozwiazywalnych szybko kwestiach jak :

- rozjebani mentalnie po kontuzji Rodado (ktos ich mentalnie ogarnie na Chrobrego nie zdążyli bo kontuzja w ostatniej chwili)
- dojebani (znowu fizycznie w przerwie, złapią świeżość po Piaście)
- cichy protest bo zaleglosci są blizej 2.0 niż 1.0 (Prezes wyplaci zaleglosci w tym tygodniu)

Jakakolwiek jest przyczyna to moje pozytywne nastawienie do tej druzyny właśnie wyparowało niczym Rodado ze składu.

Jeżeli tych ludzi mentalnie rozbija kontuzja kolegi z drużyny i wyjazd na mecz do Głogowa dla ich dobra lepiej będzie zająć się pisaniem jakichś miłosnych piosenek ewentualnie malarstwem artystycznym a nie grą w piłkę.

ciacho 30.03.2024 22:00

Skończył się fart, skończyło się wieczne przepychanie meczów dupą, skończyło się "najważniejsze 3 punkty, ch.j ze stylem ". No kur.. kto by się mógł tego spodziewać skoro od początku za Rudego gramy to samo co za Sobolewskiego. Ale pożyteczni idioci widzą ciągły progres:lol:

Kurz 30.03.2024 22:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez As (Post 1619083)
Od dwóch lat mamy drużynę zbudowaną do tiki taki tylko żaden mózg w klubie nie przewidział, że w tej lidze nikt nie będzie z nami grał na tiki takę.

Pomijając kompromitujacy występ w drugiej połowie.

Jedziemy ....a do Głogowa o którym przed sezonem było wiadomo, że z Wisłą będzie się bronił całą jedenastką i że podaniami chuja zdziałamy (chyba, że zdarzy się cud i ktoś się obetnie - akurat szczęśliwie dla Sobczaka akurat obcięło się dwóch) a na boisko wychodzimy tak jakbyśmy mieli grać z Jagiellonią w Białymstoku (oraz mentalnie tak jakbyśmy się spieszyli z Sapałą do kosmetyczki na regulację brwi).

Do ....y .......onej nędzy, ta liga jest prosta jak konstrukcja jebanego cepa. Jesteś Wisłą Kraków to ....a wiesz (albo przynajmniej powinieneś wiedzieć), że wszyscy będą z tobą grać z kontry. Będą siedzieć w 11 w polu karnym i chuja zdziałasz, tiki taką, wrzutkami na napastnika który ma 180cm wzrostu i strzałami z dystansu. Nawet dla kompletnego debila było to widoczne w poprzednim sezonie za Brzęczka i Sobola ale my drugi sezon i piłujemy to samo.

Dlaczego ....a te jebane AI nie wymyśliło nam trenera który wie, że trzeba ....a w pierwszej lidze wychodzić napastnikiem który jest fizyczny, duży, silny i umie wygrać pozycję do główki kiedy Jaroch i Krzyżanowski mają tyle czasu i miejsca flankach, że mogą wypalić szluga i wypić kawę przed dośrodkowaniem. My wychodzimy Sobczakiem który ma 180 albo Rodado który ma 181 i ....a jak kretyni pchamy się środkiem próbując rozklepać obronę ustawioną tak jak ludzie ze święconką w wielką sobotę.

Dlaczego ....a Uryga i Omrani weszli do przodu dopiero jak się maksymalnie paliło w dupach? Wtedy dopiero trenerów olśniło że na 1 ligę trzeba wzrostu w ataku? No ....a, półdebil by to wymyślił przed meczem.

Ręce opadają jak w tym klubie jest wszystko robione bez żadnego pomyślunku i analizy.

Problemem naszego klubu od czasu osierocenia przez Cupiała jest dokładnie to samo, co zawsze (z kilkoma epizodami innego podejścia po drodze). Staramy się grać, jak Wisła z jego czasów, tylko, że z coraz słabszymi i słabszymi piłkarzami. Tak się nie da. Nie w naszej sytuacji sportowo-finansowej. Często więc nasze mecze wyglądają, jak parodia tiki taki (jak dzisiaj), bo już mocno ocieramy się o piłkarski szrot. I żeby nie było, doceniam Kiko. Sprowadzany przez niego szrot sprawia, że wciąż walczymy o baraże, a nie bronimy się przed spadkiem z piłkarzami pokroju Żyro, Sapaly, Bashy czy całej masy nieudaczników, których wymyśliliśmy sobie sami. Żeby nie przedłużać, po przyjściu obecnego trenera, nie spodziewałem się efektów odbiegających od tych z poprzedniej rundy. To nie on wyznacza szklany sufit Wisły, a materiał ludzki, którym dysponuje. Sama taktyka niewiele zmieni, jeśli nie masz do niej odpowiednich wykonawców.

Gin 30.03.2024 22:32

Długo mnie Uryga będzie raczył swoją grą?

Szneka 30.03.2024 22:37

Goku Bregu Duda Alfaro zarabiają krocie. Na przeciw nich Mandrysz Bartlewicz Hanc Zarówny. Zarobki 8-12 tys PLN. Komu dziś bardziej się chciało i kto wygrał? Qrwa czy naprawdę nie można znaleźć rzemieślników za śmieszne pieniądze aby wygrzebać się z 1 ligi, tylko przepłacać obcokrajowców, którzy mają wyjeba ne na to co grają ? i Dudę który dziś zabijał się o własne nogi?

Cymes 30.03.2024 22:42

https://www.youtube.com/watch?v=mNOTSlDOixE
Z całą pewnością konfy są ciekawsze niż za Sobola. Rude wyglądał na wkrwionego. Czy usłyszałem coś co daje choć promyk nadzei? Tak średnio. Jak ktoś chce to niech oceni sam. Feio to może nie jest, ale jeszcze 2-3 takie mecze, po których będzie musiał wyjść do dziennikarzy i chłop się może odpalić na grubo. Ogólnie jego ekstrawertyzm uważam za największą zaletę w stosunku do introwertycznego Sobola i tutaj upatruję większej nadzei niż w sprawach czysto warsztatowych. Choć ten mecz przynajmniej na razie pokazał, że jeśli ta drużyna nie ma akurat dnia i ochoty to grania, to uja jej zrobisz. Co zresztą Albert pośrednio potwierdził. Choć na razie wierzy, że uda mu się to zmienić.

Szneka 30.03.2024 22:45

Wypadł Rodado słabiej zagrał Carbo i nie ma drużyny.

AS82 30.03.2024 22:56

Dudę po tym meczu wy.......ić dyscyplinarnie

Kurz 30.03.2024 22:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Szneka (Post 1619105)
Goku Bregu Duda Alfaro zarabiają krocie. Na przeciw nich Mandrysz Bartlewicz Hanc Zarówny. Zarobki 8-12 tys PLN. Komu dziś bardziej się chciało i kto wygrał? Qrwa czy naprawdę nie można znaleźć rzemieślników za śmieszne pieniądze aby wygrzebać się z 1 ligi, tylko przepłacać obcokrajowców, którzy mają wyjeba ne na to co grają ? i Dudę który dziś zabijał się o własne nogi?

Każdy zarabia tylko tyle, ile ktoś chce zapłacić. Zarobki nie zawsze odzwierciedlają wartość sportową. To po pierwsze. Po drugie, i obserwujemy to na co dzień, tak grające kluby sprawiają kłopoty wszystkim. I masz rację, żeby uprawiać futbol w tym stylu nie potrzeba tak dużo kasy, szczególnie, ze w Polsce produkujemy wybieganych, agresywnych, ale niekoniecznie potrafiących grać w piłkę zawodników, na pęczki. Żaden z nich na pewno nie jest w stanie zagrać czegoś podobnego do nas (szczególnie z najlepszych momentów), ale nawet nie muszą, bo drużyny takie jak Wisła są dla nich darem od Niebios. Załatwiają się same. Dlatego prawie nikt w Polsce, poza kilkoma najzamożniejszymi klubami, nawet nie próbuje tego co my.

Kurz 30.03.2024 22:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AS82 (Post 1619110)
Dudę po tym meczu wy.......ić dyscyplinarnie

Dlaczego? Przecież to produkt piłkarzopodobny. A Wisła to zakład pracy chronionej. Kibice mogą mieć pretensje tylko do siebie, że wyobrazili sobie że spaniel jest dobermanem.

FraMat 30.03.2024 23:18

Czekam aż Markus zamieści linka do kolejnej "interesującej analizy" meczu, w której mądrymi, okrągłymi zdaniami ktoś będzie wykazywał mądre ustawienie, fantastyczne przemieszczanie i "recyrkulację piłki".

Delgado 31.03.2024 00:33

Czy arka gra dobrą piłkę? Nie, grają gówno


Czy lechia gra dobrą piłkę? Nie, grają gówno.


Czy łks i ruch (i puszcza haha) rok temu grały dobrą piłkę? No nie, grały gówno, ale takie jeszcze większe.


I co? I nomen omen gówno.


Gówno w wyciąganiu wniosków z tego, jaka to jest liga i jakie są krótkoterminowe cele dla klubów, które się chcą z niej wydostać.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 21:42.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl