Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   22 kolejka, Odra Opole - Wisła Kraków, 2 marca 2024, 17:30 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=10975)

FraMat 02.03.2024 20:00

Dla mnie z obecną formą to Goku nie ma miejsca w tej drużynie.
Owszem, nadaje się do gry z kontrataku, gdzie trzeba szybko coś zrobić z piłką, ale w takiej grze jak dzisiaj zwłaszcza do 60 minuty przeciwko Odrze jest hamulcowym.
Mimo tego, że strzelił gola (z wydatną pomocą graczy Odry).
O wiele lepiej gramy z lekko cofniętym Rodado i Sobczakiem z przodu.

Rude chyba zrozumiał, że wrzutki w pole karne nic nie dają, więc wybrał kolejne nieskuteczne rozwiązanie w postaci prób wjechania z piłka do bramki rywala.
Mam nadzieję, że z tego też się wyleczy - tak można grać z drużyną, która nie ustawia autobusu przed polem karnym i w nim.

Oby ten Omrani szybko się odbudował i zaczął wnosić jakieś zagrożenie z przodu.

Drozd 02.03.2024 20:16

Jedyne czego brakuje to próba strzału z za pola karnego, ale nie jak Bregu Panu Bogu w okno tylko jak raz próbował Duda, dołem na wysokości pasa. Po takim strzale bramkarz nie widzi piłki z za autobusu, rykoszet to gol albo rożny, czyli spokój w tyłach. Drugi deficyt to próba kiwania, jak już ktoś jest w polu karnym przodem do bramki i szukania faulu.

Wygraliśmy dlatego, że w pierwszej połowie była gra, a nie spacer.

MaLk 02.03.2024 20:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1617294)
Karherop, FraMat, Jaroo1, MaLk - i co pajace? Nadal nie widać różnicy, co?

Nie wiem, nie oglądałem meczu, dopiero wróciłem do domu. Nie jestem w stanie ocenić przebiegu meczu ani jakości naszej gry.

Na tę chwilę odwijam sobie akcje bramkowe i widzę, że jedną bramkę przeciwnik sam sobie strzelił po słabiutkim strzale, drugą bramkę przeciwnik sam nam podał, na dodatek dwukrotnie w jednej akcji. I były to według statystyk nasze jedyne celne strzały w meczu, w którym podobno przeciwnki przez większość czasu tradycyjnie postawił autobus i miał 5 celnych strzałów, w tym 3 w pierwszej połowie, w której my mieliśmy 0 celnych strzałów, ale za to 71% posiadania piłki.

Natomiast straconą bramkę, w ramach solidarności i zgodnie z tradycją, rywalowi oddał Raton "do takiej piłki Broda nawet by nie wyszedł".

Jeśli odwinę mecz, to może będę w stanie coś ocenić, na tę chwilę jednak nie sądzę, żeby mi się chciało.

Cytat:

Statystyka punktów z trzech meczy:
Sobolewski: 0.33 pkt na mecz
Rude: 2 pkt na mecz
Na wiosnę jakby trochę inna była ta statystyka, ale kto by się czepiał szczegółów.

BTW - statystycznie średnia 2.00 pkt/mecz nie daje nam awansu.

wolfy 02.03.2024 20:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez MaLk (Post 1617325)
Nie wiem, nie oglądałem meczu, dopiero wróciłem do domu. Nie jestem w stanie ocenić przebiegu meczu ani jakości naszej gry.

Na tę chwilę odwijam sobie akcje bramkowe i widzę, że jedną bramkę przeciwnik sam sobie strzelił po słabiutkim strzale, drugą bramkę przeciwnik sam nam podał, na dodatek dwukrotnie w jednej akcji. I były to według statystyk nasze jedyne celne strzały w meczu, w którym podobno przeciwnki przez większość czasu tradycyjnie postawił autobus i miał 5 celnych strzałów, w tym 3 w pierwszej połowie, w której my mieliśmy 0 celnych strzałów, ale za to 71% posiadania piłki.

Natomiast straconą bramkę, w ramach solidarności i zgodnie z tradycją, rywalowi oddał Raton "do takiej piłki Broda nawet by nie wyszedł".

Jeśli odwinę mecz, to może będę w stanie coś ocenić, na tę chwilę jednak nie sądzę, żeby mi się chciało.


Na wiosnę jakby trochę inna była ta statystyka, ale kto by się czepiał szczegółów.

BTW - statystycznie średnia 2.00 pkt/mecz nie daje nam awansu.

Nie rżnij głupa, porównujemy ten sezon (w którym nie ma Fernandeza, Muli i Igbekeme) i te same mecze które grał Rude. Albo rżnij, jeśli musisz.

Ja oglądałem ten mecz i tak się składa że do wejścia Olejarki dominowaliśmy.l na boisku. Ale tak to jest jak się nie zna kontekstu dla statystyk.

@ciacho - jeśli nie awansujemy, to przez kochanego tutaj najwybitniejszego taktyka który wyciągnął chorą średnią, a nie Ratona, Rude czy Jopa.

Drozd 02.03.2024 20:39

I super. Zaczynamy biadolenie...

wolfy 02.03.2024 20:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Drozd (Post 1617328)
I super. Zaczynamy biadolenie...

Oczywiście. Nie ma Legendy na ławce, nie grają młodzi Polacy, zamiast ściągnąć kolejnego drewniaka jako talent biorą wysokiego napastnika.
I z czego tu się cieszyć? Z 6 punktów w trzech meczach, z czego dwa na wyjeździe i dwa z czołówką?

wiesniak842 02.03.2024 20:47

wolfy, bez przesady, Stal to czolowka?:D

Jaroo1 02.03.2024 20:47

Cytat:

I super. Zaczynamy biadolenie...
Wolfy:
Cytat:

Oczywiście. Nie ma Legendy na ławce, nie grają młodzi Polacy, zamiast ściągnąć kolejnego drewniaka jako talent biorą wysokiego napastnika.
I z czego tu się cieszyć? Z 6 punktów w trzech meczach, z czego dwa na wyjeździe i dwa z czołówką?
Po 1 połowie, też wolfy:
Cytat:

Jaki ten mecz to jest gówno.
Jaka ta Odra jest żenująca piłkarsko.
No debil na debilu. Wcześniej wolfy po jednej fartownej wrzutce Bregu ze Stalą był pdniecony, że to super jakość w dośrodkowaniach.

Markus z kolei, który podniecał się rok Hiszpanami, dzisiaj może podniecać się już tylko Carbo i trochę Rodado. Nic o Baenie, Alfaro czy Goku, Eneko itd nie mówi. Nie powie, ze Hiszpanie są chujowi :D

ciacho 02.03.2024 20:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez DysoN (Post 1617314)
Ja dodam ze kolejny raz nie mogę patrzeć na to co prezentuje Alfaro. Zdaje sobie sprawe ze na to skrzydlo nie ma zbyt wiele lepszych opcji ....

Można tam postawić choćby jakiś pachołek. Efekt będzie ten sam.

wolfy 02.03.2024 20:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wiesniak842 (Post 1617330)
wolfy, bez przesady, Stal to czolowka?:D

Tychy i Odra.
Graliśmy dwa mecze z czołówką, dwa na wyjeździe. To nie były te same mecze.
Stal to leszcze z którymi Sobolewski zdołał zremisować, a nie przegrał - jak z Podbeskidziem...
Dziwnym trafem - wtedy, po kompromitacji ze Stalą wymienieni przeze mnie znawcy tak się nie pultali, taki FraMat wciskał nawet że bardzo dobry mecz, tylko pechowy :haha: Dobre statystyki w nim mieliśmy :>

Za Rude na wyjeździe statystyki ze Stalą i Odrą o wiele gorsze, bez znaczenia że 6 punktów.
Na razie chłopaki stoją w blokach, mamy trudny terminarz, Rude musi w końcu przegrać. Może już z Arką...

gizmowisla 02.03.2024 20:58

pomijajac to ze zadnych emocji w tej rundzie i jakiegos oczekiwania ....czy Ty Jarooo1 myslales kiedys o przejsciu do forum parchatych ????

MaLk 02.03.2024 21:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1617327)
Nie rżnij głupa, porównujemy ten sezon (w którym nie ma Fernandeza, Muli i Igbekeme) i te same mecze które grał Rude. Albo rżnij, jeśli musisz.

Nie wiem do porównujeMY, co najwyżej widzę co porównujesz Ty.

Oczywiście, jak zawsze, według bliżej nieokreślonych kryteriów, żeby pasowały do tezy (tak jakby teza o tym, że Sobolewski w tym sezonie to była katastrofa, potrzebowała takich łamańców). W ten sposób patrząc, to Sobolewski nie miał na etapie grania "tych samych meczów" ani Carbo, ani Brejgu, ani Urygi (w meczu z Opolem dopiero wchodził na końcówkę), częściowo Colleya i tak sobie można wyliczać, choć nie wiem co to ma wnieść. Wiadomo, że składy się zmieniają cały czas i będą się zmieniać.

Cytat:

Ja oglądałem ten mecz i tak się składa że do wejścia Olejarki dominowaliśmy.l na boisku. Ale tak to jest jak się nie zna kontekstu dla statystyk.
Dlatego mówię, że ja meczu nie oglądałem i nie będę dyskutował ani o jakości, ani o przebiegu gry.

Jeśli gramy coraz lepiej, to super. Co najwyżej Markus się zapłacze, że miałem rację z tym czasem na nauczanie się ligi, ale co zrobić?

Na tę chwilę najważniejsze są punkty. Do awansu daleka droga i wygrywanie co drugiego meczu ligowego nie daje nam nic więcej niż baraże. Potrzebujemy średniej 2,17 do końca rundy.

wiesniak842 02.03.2024 21:02

Ok wolfy, zle zrozumialem Twoj wpis:D

wolfy 02.03.2024 21:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wiesniak842 (Post 1617338)
Ok wolfy, zle zrozumialem Twoj wpis:D

Spoko, teraz chyba jasne.

MaLk 02.03.2024 21:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1617335)
Tychy i Odra.
Graliśmy dwa mecze z czołówką, dwa na wyjeździe. To nie były te same mecze.

Litości, Odra, która na jesień grała "życiówkę", wypadła z czołówki już dawno temu. Na tę chwilę w sześciu ostatnich meczach zdobyła niesamowite osiągi: 1 zwycięstwo, 1 remis i 4(!) porażki. W ostatnich 10: 2 zwycięstwa, 1 remis, 7(!) porażek.

Cytat:

Stal to leszcze z którymi Sobolewski zdołał zremisować, a nie przegrał - jak z Podbeskidziem...
Z tymi samymi leszczami ta potęga w postaci Odry Opole ugrała cały remis...

Szneka 02.03.2024 21:18

Napiszcie proszę naszą ławkę dziś : Kutwa Sobczak Olejarka Baena Szot do tego Eneko Łasicki bramkarz i kto? Żyro?

wolfy 02.03.2024 21:18

No ja .......ę, Odra to już leszcze! Wystarczyło z nimi wygrać :rotfl:
Weź pajacu spójrz w tabelę, ile mają punktów, ile dzieli ich od strefy barażowej i się nie kompromituj, bo to już nawet przestało być śmieszne...

Mają trzy punkty straty do nas, sześć do drugich Tychów, jeden (!) do miejsca barażowego i "wypadli z czołówki". No nie, są jakieś granice naciągania faktów pod tezę...

MaLk 02.03.2024 21:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1617345)
No ja .......ę, Odra to już leszcze! Wystarczyło z nimi wygrać :rotfl:
Weź pajacu spójrz w tabelę, ile mają punktów, ile dzieli ich od strefy barażowej i się nie kompromituj, bo to już nawet przestało być śmieszne...

Te punkty zdobyli na jesieni. I to tej wczesnej. Od tego czasu grają tak, jak przyzwyczaili w poprzednich sezonach.

Kompromitujesz się co najwyżej Ty, robiąc z drużyny, która w 10 ostatnich meczach wyciągnęła zabójczą średnią 0,7 punktu na mecz jakąś potęgę.

Ta Stal, którą nazwałeś leszczami (tak, pewnie już zapomniałeś, ale to Ty tak kwalifikujesz drużyny, nie ja), wiesz jaką średnią wyciągnęła w analogicznym okresie? 0,9 punktu na mecz...

Tak się orientujesz w tym, co się dzieje w tej lidze...

wolfy 02.03.2024 21:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez MaLk (Post 1617346)
Te punkty zdobyli na jesieni. I to tej wczesnej. Od tego czasu grają tak, jak przyzwyczaili w poprzednich sezonach.

Kompromitujesz się co najwyżej Ty, robiąc z drużyny, która w 10 ostatnich meczach wyciągnęła zabójczą średnią 0,7 punktu na mecz jakąś potęgę.

Ta Stal, którą nazwałeś leszczami (tak, pewnie już zapomniałeś, ale to Ty tak kwalifikujesz drużyny, nie ja), wiesz jaką średnią wyciągnęła w analogicznym okresie? 0,9 punktu na mecz...

Tak się orientujesz w tym, co się dzieje w tej lidze...

Każda drużyna w pierwszej lidze zalicza kryzys, mniejszy lub większy. Liczą się punkty, a Odra trzyma kontakt z czołówką. My mamy trzy punkty więcej po tym meczu, a nikt nam nie odmawia walki o awans...

Taka to liga.

Karherop 02.03.2024 21:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1617294)
Karherop, FraMat, Jaroo1, MaLk - i co pajace? Nadal nie widać różnicy, co?

Statystyka punktów z trzech meczy:
Sobolewski: 0.33 pkt na mecz
Rude: 2 pkt na mecz

No nie widać różnicy, ni chuja.

@Patryko - myślę że kilka osób się zamknie z tym Olejarką który jest po prostu do dupy. Karherop go chciał za Alfaro :haha:
To już Kutwa miał więcej dobrych zagrań.

Piłes - nie pisz, dość szybko dziś się schlałes. Pajaca to masz przed lustrem kolego, przyjrzyj się dokładnie.

Jak na to że byli wypruci po PP to zagrali dobry mecz, wystarczająco dobry na człapiaca Odrę, która chyba się obsrala nie wiadomo czym przed 1 gwizdkiem, albo taka mieli koncepcje - tym gorzej dla nich

Ostatnie pół godziny do zapomnienia. I do usprawiedliwienia (poza fatalna postawa Olejarki).

Coś się z tego zaczyna wykluwać, ale żeby wierzyć w awans bezposredni muszą zdobyć przynajmniej punkt w Gdynii. W przypadku przegranej stracimy kontakt z Arki.

Drozd 02.03.2024 21:34

W Gdyni trzeba grać o wygraną. Jak się uda, a paradoksalnie może być łatwiej niż w Opolu czy z Tychami, to jest szansa na serię jak w zeszłym roku.

MaLk 02.03.2024 21:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1617347)
Każda drużyna w pierwszej lidze zalicza kryzys, mniejszy lub większy. Liczą się punkty, a Odra trzyma kontakt z czołówką. My mamy trzy punkty więcej po tym meczu, a nikt nam nie odmawia walki o awans...

Taka to liga.

Tutaj sytuacja jest odwrotna. Odra Opole to drużyna, która nie zalicza teraz kryzysu, tylko gra dokładnie tak, jaki mają potencjał, czyli w najlepszym wypadku średniaka w tabeli. Oni dopiero co zajęli ostatnie bezpieczne miejsce na koniec sezonu... Trafiły im się trzy miesiące cudownej gry, w czasie których nabili punktów, teraz wrócili do swojego poziomu i powoli wracają na swoje miejsce w tabeli. Naprawdę, nie są żadną czołówką.

Naprawdę, nie rób z nich cholera wie jakiej czołówki. Super, że wygraliśmy z nimi mecz, super, że mamy 3 punkty, super, że - podobno - gramy jakościowo coraz lepiej. I tyle.

Jaroo1 02.03.2024 21:57

Jak tu debilowi by wytłumaczyć, ze Odra nie tyle się trzyma czołówki bo dobrze gra, tylko JESZCZE się trzyma czołówki, tylko dlatego, że dobrze GRAŁA...

AgresywnyChomik 02.03.2024 22:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jaroo1 (Post 1617353)
Jak tu debilowi by wytłumaczyć, ze Odra nie tyle się trzyma czołówki bo dobrze gra, tylko JESZCZE się trzyma czołówki, tylko dlatego, że dobrze GRAŁA...

Znowu to samo. Widzew słabiutki, Odra słabiutka, Stal w zasadzie z 2 ligi.

Zmień płyte bo co post (strzał) to w kolano (swoje).

Jaroo1 02.03.2024 22:07

No nie, niewątpliwie Stal i Odra to sama czołówka. Jedni 4 pkt nad miejscem spadkowym, 4 ostatnie mecze przegrane, w tym roku porażki 1:2, 1:5, 1:3,
drudzy od końca października na 10 meczów zdobyte 7 pkt, bilans 2-1-7.

Widzew jak na poziom Ekstraklasy to na pewno nie jest czołówka, raczej średnia drużyna, co nie zmienia faktu, że poziom ponad I ligę.

Ludzie, co z wami się dzieje, ze wy nie umiecie mysleć logicznie?
Czy ty AgresywnyChomik chcesz tu z czymś podyskutować? Wytłumacz mi dlaczego Twoim zdaniem Odra i Stal to są mocne ekipy? Bo jak widzisz, jest to obecnie poziom poniżej środka tabeli, prędzej strefa spadkowa.

leszekpw 02.03.2024 23:17

Brawo Rude, idzie to wszystko do przodu.

sandomingo 02.03.2024 23:24

Nie oglądałem meczu - myśle, wejdę w temat meczowy to się dowiem jak to wyglądało.

No, ale jest ciężko:)

wiesniak842 02.03.2024 23:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sandomingo (Post 1617359)
Nie oglądałem meczu - myśle, wejdę w temat meczowy to się dowiem jak to wyglądało.

No, ale jest ciężko:)

Sluze pomoca. Gowno gralismy, ale wygralismy.

KOALIK 02.03.2024 23:52

Styl był trudny, taka kopanina bez większej myśli.

Gdzie ta zagraniczna myśl szkoleniowa?

Gdzie ten właściwy styl?

Odra to biedny klub, ze stadionem ruiną, a mimo to wyglądało to jak wyglądało.

Z tego zaciągu hiszpańskiego może jeden nada się w Ekstraklasie na jakimś w miarę poziomie, bo reszta nawet w pierwszej lidze nie wyróżnia się, a kilku to niewypały.

Nie tylko przebieraniec na bramce, który udaje bramkarza.

Grisza1 02.03.2024 23:56

Dziś najważniejsze trzy punkty. Niepokoi trochę liczba karnych, które są przeciwko Wiśle gwizdane. Cztery mecze na wiosnę (liga plus puchar), trzy karne przeciwko Wiśle. Cztery bramki stracone w czterech meczach, dwie z karnych. Na szczęście każdy z tych meczów, gdzie były karne, Wisła wygrała 2:1. Jednak każdy z tych karnych to taki miękki. Już chyba najbardziej ewidentny ten z Rzeszowa po faulu Carbo. Ten z Widzewem, i ten z Odrą to taki na dwoje babka wróżyła.
Co jeszcze? "Oczekiwaliśmy od drużyny przeciwnej gry wysokim pressingiem, a zaczęli mecz schowani" - powiedział po meczu trener Rude. Zaskakująca wypowiedź. Kto sądził, że Odra będzie ganiać pod naszym polem karnym? Dużo bardziej prawdopodobny był autobus w ich jedenastce.

pepe72 03.03.2024 00:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez RAPH (Post 1617310)
Czy ja dobrze widzę że Arka w terminarzu dostaje dobrze wybiegane drużyny po nas??

Wygląda na podobny szwindel jak swego czasu Legia miała wszystko po nas.
Czyli wychodzi, że pierwszego awansującego już znamy ...

pepe72 03.03.2024 00:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FraMat (Post 1617319)
Dla mnie z obecną formą to Goku nie ma miejsca w tej drużynie.
...

Goku strzelił na 1:0

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sandomingo (Post 1617359)
Nie oglądałem meczu - myśle, wejdę w temat meczowy to się dowiem jak to wyglądało.

No, ale jest ciężko:)

Zobacz sobie skrót na polsatsport - dobrze oddaje co się działo na boisku.
https://www.polsatsport.pl/film/odra...meczu_7149512/
Pierwszą groźną sytuację Odra miała w 41'. W drugiej połowie od wejścia Olejarki (fatalny mecz) mieli trochę więcej ochoty do gry, zwłaszcza, że przegrywali 2 bramkami.

Karherop 03.03.2024 01:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Grisza1 (Post 1617362)
Dziś najważniejsze trzy punkty. Niepokoi trochę liczba karnych, które są przeciwko Wiśle gwizdane. Cztery mecze na wiosnę (liga plus puchar), trzy karne przeciwko Wiśle. Cztery bramki stracone w czterech meczach, dwie z karnych. Na szczęście każdy z tych meczów, gdzie były karne, Wisła wygrała 2:1. Jednak każdy z tych karnych to taki miękki. Już chyba najbardziej ewidentny ten z Rzeszowa po faulu Carbo. Ten z Widzewem, i ten z Odrą to taki na dwoje babka wróżyła.
Co jeszcze? "Oczekiwaliśmy od drużyny przeciwnej gry wysokim pressingiem, a zaczęli mecz schowani" - powiedział po meczu trener Rude. Zaskakująca wypowiedź. Kto sądził, że Odra będzie ganiać pod naszym polem karnym? Dużo bardziej prawdopodobny był autobus w ich jedenastce.

Ja to odbieram inaczej. Patrząc że Odra jest w czołówce, gra u siebie , gra z rywalem który ma w nogach 140.minut zagrane 70h wcześniej to powinna się spokojnej pokusić o zajechanie nas intensywnością, jak to próbowało robić wielu rywali w przeszłości, którzy podchodzili do nas ostro (choćby Ruch w Chorzowie)

Tymczasem Odra przyjęła plan że pierwsza połowę się za barykaduje, a zaatakuje nas w końcówce dojedzie gdy na pewno już nie będziemy mieli sił.

Gdyby zagrali z nami tak jak myslal Rude to mogłiby dziś ugrać punkty.

sandomingo 03.03.2024 01:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wiesniak842 (Post 1617360)
Sluze pomoca. Gowno gralismy, ale wygralismy.

Czyli troszkę podobnie jak w Rzeszowie? Choć tam okoliczności już mega fartowne.
Tutaj jak rozumiem, po prostu przepchnęliśmy mecz?

wolfy 03.03.2024 02:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sandomingo (Post 1617367)
Czyli troszkę podobnie jak w Rzeszowie? Choć tam okoliczności już mega fartowne.
Tutaj jak rozumiem, po prostu przepchnęliśmy mecz?

Nie graliśmy gówna, dominowałyśmy całkowicie dopóki były siły. Trzeba rozróżnić jak wyglądał mecz od tego co zagraliśmy, bo oglądać się tego nie dało przez drewniaków z Odry trzymających autobus do 50-tej minuty i murawę wyglądającą jak po inwazji stada kretów.
Skuteczność jest jaka jest z uwagi na to jakich mamy piłkarzy. Teraz jednak - w odróżnieniu od czasów Sobolewskiego - tworzymy sobie dużo okazji i dzięki temu w końcu wpada. Komentatorzy zresztą wspominali że Odra broni się coraz rozpaczliwiej i zaraz może paść bramka.
Skuteczności nie poprawimy jakoś znacząco - to jest taki materiał piłkarski jaki jest. Patrząc na Sapałę czy Olejarkę to i tak trzeba Kiko po rękach całować za to co ściągnął...

Zresztą, przed nami przegrali dwa mecze u siebie a punkty zdobywają dzięki obronie, bo są 11-tą drużyną jeżeli chodzi o strzelanie goli. Jak stracili dwa to - iak stwierdził ich trener - było już po meczu. Gdyby nie duskusyjny karny to nic by nie strzelili.

@MaLk - Twoje żałosne teorie nijak się mają do rzeczywistości, gdzie cały peleton gra gówno jak Odra, która aktualnie ma też sporo kontuzji. Tak - są biedni, tak - rzygać się chce patrząc na ich grę, ale spokojnie mogą z taką grą dobić do baraży. Przy takiej Puszczy to wyglądają piłkarsko jak PSG.

Skawa Wadowice 03.03.2024 08:23

Majac w nogach 120minut 3 dni wczesniej to przy 2:0 cofnelismy sie. Odra zaczela dochodzic do glosu. Zrobilo sie nerwowo. Dlatego wielu mowi ze przepchalismy mecz. Tylko dlatego ze mieliamy dwubramkowa przewage i pozwolilismy Odrze na wyjazd z parkingu autobusem. Jestem pewien, ze gdyby wynik byl na styku to dalej kierowca autobusu Opole nie umialby opuscic miejsca postojowego.

Kolejny mecz do nauki dla Rude a jak widac potrafi wyciagac wnioski.
Brawa dla 3 pkt zasluzone



Mecz pokazal dlaczego Olejarka siedzi na lawie. Pora zaufac trenerowi jesli chordzi o dobor skladu. Kazdy z nas chce Szota w wyjsciowej 11, ale skads sie to bierze ze nie gra

wolfy 03.03.2024 08:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Skawa Wadowice (Post 1617372)
Majac w nogach 120minut 3 dni wczesniej to przy 2:0 cofnelismy sie. Odra zaczela dochodzic do glosu. Zrobilo sie nerwowo. Dlatego wielu mowi ze przepchalismy mecz. Tylko dlatego ze mieliamy dwubramkowa przewage i pozwolilismy Odrze na wyjazd z parkingu autobusem. Jestem pewien, ze gdyby wynik byl na styku to dalej kierowca autobusu Opole nie umialby opuscic miejsca postojowego.

Kolejny mecz do nauki dla Rude a jak widac potrafi wyciagac wnioski.
Brawa dla 3 pkt zasluzone



Mecz pokazal dlaczego Olejarka siedzi na lawie. Pora zaufac trenerowi jesli chordzi o dobor skladu. Kazdy z nas chce Szota w wyjsciowej 11, ale skads sie to bierze ze nie gra

Biorąc pod uwagę że Satrustegui nie dostał nawet minuty po Tychach to Olejarka może trochę posiedzieć po tej katastrofie. Ja wszystko rozumiem, ale tak słabego występu nie pamiętam - zepsuł wszystko co mógł.

ciacho 03.03.2024 09:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pepe72 (Post 1617364)
Goku strzelił na 1:0

Tak po prawdzie to Goku, jak to Goku od dłuższego czasu, oddał chu.owy strzał w środek bramki.

Drozd 03.03.2024 09:39

Tak i sędzia powinien tą bramkę anulować.

Wtedy byłoby więcej pretekstów do przyp... się.


Mam złą wiadomość. Z każdym meczem będziemy coraz lepsi bo zawodnicy czują i widzą że warto słuchać trenera. A po konferencji Rude już myśli jak efektywniej radzić sobie z autobusami.

Arkadiusz.Czerepach 03.03.2024 09:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Grisza1 (Post 1617362)
Dziś najważniejsze trzy punkty. Niepokoi trochę liczba karnych, które są przeciwko Wiśle gwizdane. Cztery mecze na wiosnę (liga plus puchar), trzy karne przeciwko Wiśle. Cztery bramki stracone w czterech meczach, dwie z karnych. Na szczęście każdy z tych meczów, gdzie były karne, Wisła wygrała 2:1. Jednak każdy z tych karnych to taki miękki. Już chyba najbardziej ewidentny ten z Rzeszowa po faulu Carbo. Ten z Widzewem, i ten z Odrą to taki na dwoje babka wróżyła.
Co jeszcze? "Oczekiwaliśmy od drużyny przeciwnej gry wysokim pressingiem, a zaczęli mecz schowani" - powiedział po meczu trener Rude. Zaskakująca wypowiedź. Kto sądził, że Odra będzie ganiać pod naszym polem karnym? Dużo bardziej prawdopodobny był autobus w ich jedenastce.

a jednak jest moderator na tym forum :shock: :alleluja:


a tego posta chciałbym poświęcić "fryzurze" rafała niziołka :haha:


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:04.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl