Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   8 kolejka, Chrobry Głogów - Wisła Kraków, 26 sierpień 2022, 20:30 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=10799)

adam_09 27.08.2022 06:20

Fernandezowi to by się przydało teraz z wpierd… dotkliwą karę finansową i posadzić na ławce na miesiąc czasu za to jego debilne, kretyńskie i frajerskie zachowanie. Gość osłabia swoją drużynę już drugi raz w tym roku. I każdy widzi co się potem dzieje. Jego frajerskie zachowanie staje się kluczowe dla późniejszego rozwoju zdarzeń. Nie jest to 18 latek. Gość coś w piłkę już kopie i powinien zdawać sobie sprawę, że nie jesteśmy drużyną, która goli inne drużyny w każdym meczu po 5:0. Nam zdobywanie punktów przychodzi mega ciężko więc dla tak kretyńskiego zachowania w recydywie nie powinno być żadnej taryfy ulgowej i na trybuny. Jakościowo piłkarz się broni ale głowa nie dojeżdża i moim zdaniem należałoby pokazać w szatni, że nie ma taryfy ulgowej, kto niweczy swoim debilnym zachowaniem pot i wysiłek pozostałych 10 ludzi na boisku.

Co do meczu. Nie mamy środka pola. Totalnie nie przekonuje mnie Jelic Balta. 2-metrowy drągal, który w takiej buraczanej lidze gdzie większość zawodników pewnie w nocy na Uberze dorabia jest koszmarnie wolny w rozegraniu i niedokładny. Przegrywa dużo pojedynków i gra bardzo słabo. Co jest w jego dorobku ? O ile mnie pamięć nie myli to tylko żółte kartki i teraz karny. Jeśli my gramy cały czas lagę od obrońców na skrzydłowych bez przetrzymania piłki w środku to ten typ się do tego nie nadaje. Nic a nic. Dużo lepiej to funkcjonowało moim zdaniem z Duda.

ciacho 27.08.2022 07:07

Jeszcze niedawno niektórzy tu na forum udowadniali, że w przewadze gra się trudniej, bo przeciwnik ustawia autobus. Jakieś świry nawet wrzucały statystyki z Europy z takich meczów:rotfl: No chyba, że dotyczy to Wisły Kraków, klubu której trener nie ma za grosz pojęcia o taktyce, co udowadnia po raz kolejny. Wcześniej bezsensowne cofnięcia się całej drużyny przy prowadzeniu 1:0 (wtedy fartem dowieźliśmy), dziś nawet autobusu nie umie ustawić, chyba że to taki autobus bez okien. Ta droga połowa to był piłkarski kryminał. Najgorsza połowa w tym sezonie.

Jaroo1 27.08.2022 07:22

Nie sugeruj się zdaniem sekciarzy bo oni zawsze mają swoją tezę wcześniej postawioną.

Ja uważałem, że z Brzęczkiem będzie chujowo i ten minimalizm jego i trio nas zniszczy. Początek sezonu był wyśmienity co do punktowania ale styl gry, a szczególnie brak wykończenia akcji, skuteczności nie przekonywał. Wygrywaliśmy często fartownie.

Teraz tego szczęścia brakuje i niestety mamy to co mamy. Wystarczy, że rywal przetrwa z nami x minut, nie odwali babola i spokojnie może wtedy pokusić się o zwycięstwo z nami. A jeszcze tym bardziej jak to my odwalimy babola albo sędzia pomoże.

Niestety nie mamy żadnych argumentów - a powinniśmy - żeby rywali niszczyć. Liga jest mega chujowa, przeciwnicy głównie stoją na swojej połowie i czekają co my zrobimy. A my za bardzo nic nie robimy, dużo biegania, kaleczenia gry a efekt najczęściej jest taki, że jak nam sędzia nie pomoże - kartki, karne albo babol rywala to nie umiemy strzelić. Z kolei fart się skończył, na zero z tyłu już nie gramy = przegrywamy.

Powtórka z rozrywki, dobry start sezonu, a im dalej w las o dziwo co raz gorzej. Teraz nadejdzie kilka meczów z rywalami z góry tabeli, poza tym zaraz będziemy na półmetku sezonu wiec wszystko się wyjaśni czy gramy o miejsca 1-2 czy może 6-10?

Oczywiście nie ma co się jeszcze załamywać. Gramy cały czas piach. Rywale tak samo. Wygrywaliśmy na farcie i przez głupotę rywali, teraz przegrywamy przez pecha i głupotę swoją. Jednym słowem to taka brzęczykowizna, nijacy jesteśmy, liga nijaka. Nadal myślę, że po ewentualnym awansie to znowu będziemy z tym trenerem się bronić przed spadkiem.

Drozd 27.08.2022 07:48

Przez całą drugą połowę byliśmy statystami, świetna weryfikacja tego co Brzęczek "zbudował" w defensywie. Gdzie był ten słynny autobus, który dla nas jest niemożliwy do sforsowania?

Odpowiedź jest prosta, w przerwie Brzęczek powiedział, że z remisu będziemy zadowoleni i skończyła się gra.

Tak jak pisałem wcześniej, niech sobie go nowy prezes bierze na wiceprezesa do spraw sportowych czy gdzie tam, ale w szatni facet jest kulą u nogi.

stary dziad 27.08.2022 07:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jagul (Post 1590375)
Fernandez debil.
................
Pisałem już Fernandez debil?
PS. FERNANDEZ DEBIL.

Weż se chopie ze 4 tabletki Pozytywium i przestań obrażać zawodników Wisły Kraków!

krysztal 27.08.2022 08:14

Fernandez skończony debil.Mam nadzieje że prezes Władek okaże się mocny nie tylko w wywiadzie i pociągnie tego debila do odpowiedzialności bo kolejny raz w DEBILNY sposób osłabia drużynę.

Jagul 27.08.2022 08:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez stary dziad (Post 1590383)
Weż se chopie ze 4 tabletki Pozytywium i przestań obrażać zawodników Wisły Kraków!

Ja go nie obrażam tylko opisuje stan faktyczny.

krysztal 27.08.2022 08:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jaroo1 (Post 1590376)
Można już się silić na pierwsze większe podsumowania Wisły w I lidze i Brzęczka w I lidze. Póki co nie pokazaliśmy wiele, wygrywaliśmy najczęściej fartownie, teraz karta się odwróciła i przegrywamy pechowo. Wiadomo było, że na farcie ciągle nie będziemy jechać, teraz to co było na początku sezonu się odwróciło, to my mamy jakieś czerwone kartki, tracimy z karnych gole, sędzia w uja przygra, sami zrobimy jakieś babole itd

Także niestety po początkowej euforii już powoli sladu nie ma, zaczyna to wszystko wyhamowywać i widać co raz więcej minusów. Nie mamy ławki rezerwowych, nie mamy zbyt wiele pomysłów na gre i jesteśmy nieskuteczni.

Mamy jedno,gen przegrywu,atom minimalizmu którego mimo wymiany tabunu piłkarzy nie udaje się pozbyć.I za ten minimalizm to my jeszcze nie raz zapłacimy.Teraz stawka nie była jakoś szczególnie wysoko,mecz ligowy i sporo jeszcze do ugrania ale jak nam wpadną jakieś baraże to my je jesteśmy wstanie prze.......ić w 90 minucie finałowego meczu

stary dziad 27.08.2022 08:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jagul (Post 1590386)
Ja go nie obrażam tylko opisuje stan faktyczny.

A w mojej ocenie Fernandez popełnił tylko błąd.
Tak patrząc po ludzku, zachował się jak prawdziwy facet i odpłacił temu tuptaczowi( czy jakoś tak) za ewidentne chamstwo. Oczywiście pełna zgoda że w swojej reakcji nie uwzględnił kontekstu iż trwa właśnie mecz w którym jest zawodnikiem...
Jakby nie było , na razie jest remis . Jeden mecz nam Fernandez wygrał, jeden przegrał. Zakładam, że na koniec sezonu jego bilans wyjdzie na zdecydowany plus

Jagul 27.08.2022 08:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez stary dziad (Post 1590388)
A w mojej ocenie Fernandez popełnił tylko błąd.
Tak patrząc po ludzku, zachował się jak prawdziwy facet i odpłacił temu tuptaczowi( czy jakoś tak) za ewidentne chamstwo. Oczywiście pełna zgoda że w swojej reakcji nie uwzględnił kontekstu iż trwa właśnie mecz w którym jest zawodnikiem...
Jakby nie było , na razie jest remis . Jeden mecz nam Fernandez wygrał, jeden przegrał. Zakładam, że na koniec sezonu jego bilans wyjdzie na zdecydowany plus

Jakby to był mecz A klasy, a Fernandez byłby amatorem grającym za darmo to bym Ci w pełni przyznał racje.

Chorynatrzykolory 27.08.2022 08:39

Chciałbym żeby ktoś zadał Panu Brzeczkowi parę pytań mianowicie:
W czym był /jest lepszy Colley od Mehremica i dlaczego rezygnujemy z gościa, który jako tako nie łapie kontuzji i na prawdę z nim zaczynała obroną wyglądać przyzwoicie by znowu wszystko zburzyć, włożyć do składu chlopaka po kontuzji i zakontraktować kolejna niewiadoma?czy my mamy czas na taki burdel? W dodatku Turcy nie wiadomo czy zapłacą, kolejna rzecz- po co ściaga Żyre?po jego zejściu już kompletnie gra siadła. BALTA- Ten gość to tykająca bomba gramy w 10 a on jeździ na dupie wślizgami , broni na raz i wszystko przerywa ( ile mu się uda )faulem, totalny niewypał!! Fernandez - totalny bezmozg, znowu nas ujebał jakw tamtym sezonie -ile razy będziemy tolerować frajerskie i bezmyślne zachowania w naszej drużynie, ten mecz przy stanie 1:0 i pełnej kontroli nie można było przegrac-Wisla udowodniła ze nie ma rzeczy niemożliwych dla niej i dostała czerwo i dwa karne z dupy(ten drugi troche colley sprowokował mimo wszystko ) .Zamiast szukać kolejnych pomocników To ogarnijmy na już środkowego obrońcę oraz lewego bo w razie braku wachowiaka lub kontuzji colleya(a jestem pewny że zaraz będzie) to jesteśmy w dupie

Szneka 27.08.2022 08:56

siedziałem obok kibiców Chrobrego. nawet oni byli przekonani że Tupaj również czerwona a przy drugim karnym śmiali się z decyzji sędziego. w 12 na 10 ciężko wygrać

wolfy 27.08.2022 09:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Szneka (Post 1590391)
siedziałem obok kibiców Chrobrego. nawet oni byli przekonani że Tupaj również czerwona a przy drugim karnym śmiali się z decyzji sędziego. w 12 na 10 ciężko wygrać

Sędziowanie było skandaliczne.

Książę Palownik 27.08.2022 09:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Chorynatrzykolory (Post 1590390)
Chciałbym żeby ktoś zadał Panu Brzeczkowi parę pytań mianowicie:
W czym był /jest lepszy Colley od Mehremica i dlaczego rezygnujemy z gościa, który jako tako nie łapie kontuzji i na prawdę z nim zaczynała obroną wyglądać przyzwoicie

Już Ci odpowiadam:

Trio nie ma pieniędzy aby utrzymać klub na poziomie I ligi. Są po prostu na taki temat zbyt krótcy. Nie są żadnymi rekinami polskiego biznesu i oszczędności są konieczne. Z wypowiedzi Prezesa Nowaka wynika, że będzie ze swoim wspólnikiem chciał jakieś udziały odkupić ponieważ w budżecie brakuje środków.

Nie ma co szukać tutaj teorii spiskowych lub jakichś "błędów" w budowaniu kadry. Tria po prostu nie stać na budowę szerokiej i równej kadry.

Skawa Wadowice 27.08.2022 09:24

Jeszcze istnieje opcja ze Adi nie chcial zostac, chcial odejsc skoro mial oferte.

nero 27.08.2022 09:43

Jak to idzie... spokojnie ta liga jest słaba.

No i moje drugie ulubione... cel to nie spaść z ligi, zatem nie przeżywajmy, takie drużyny jak Chrobry mogą nas punktować.

:haha:

Arked 27.08.2022 09:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1590392)
Sędziowanie było skandaliczne.

Tak, i zdecydowało o wyniku meczu. Szkoda nawet grę komentować. Próbowaliśmy nawet w 10 powalczyć o zwycięstwo, to na pewno na plus.

PS: Colley jest wg mnie mimo wszystko lepszy od Mehremića. Druga rzecz to gość odszedł do 1 ligi tureckiej. Kto o zdrowych zmysłach wolałby zostać i grać w polskiej 2 klasie rozgrywkowej? xD

Drozd 27.08.2022 10:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez stary dziad (Post 1590388)
A w mojej ocenie Fernandez popełnił tylko błąd.
Tak patrząc po ludzku, zachował się jak prawdziwy facet i odpłacił temu tuptaczowi( czy jakoś tak) za ewidentne chamstwo. Oczywiście pełna zgoda że w swojej reakcji nie uwzględnił kontekstu iż trwa właśnie mecz w którym jest zawodnikiem...
Jakby nie było , na razie jest remis . Jeden mecz nam Fernandez wygrał, jeden przegrał. Zakładam, że na koniec sezonu jego bilans wyjdzie na zdecydowany plus

Ale gdyby nie zachowywał się jak idiota to wyszedłby na dużo większy plus. To nie takie trudne. Tylko trzeba mieć świadomość odpowiedzialności za wynik, a u nas tak sobie gramy, raz wygramy raz przegramy...

AgresywnyChomik 27.08.2022 10:05

Nie ogladałem meczu ale z tego co można tu przeczytac to leżymy mentalnie. Brak lidera czyli to samo co w zeszlym sezonie gdzie przegrywalismy badz remisowalismy mecze przy prowadzeniu. Kilka osob pisze o pechu ja pisze o braku jaj i tego kogos z genem przywodcy z prawdziwego zdarzenia braku osoby ktora w odpowiednim momencie ta nasza gre pouklada wezmie na siebie ciezar meczu i odpowiedzialnosc. O ile mamy w druzynie umiejetnosci pilkarskie to jestesmy miekkimi fajami a tego szybko niestety nie da sie naprawic.

Robcio 27.08.2022 10:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AgresywnyChomik (Post 1590398)
Kilka osob pisze o pechu ja pisze o braku jaj i tego kogos z genem przywodcy z prawdziwego zdarzenia braku osoby ktora w odpowiednim momencie ta nasza gre pouklada wezmie na siebie ciezar meczu i odpowiedzialnosc.

Taką osobą w pierwszej kolejności jest trener który wprowadza zmiany taktyczne (niekoniecznie zmienia zawodników).
Co zrobił trener Chrobrego w przerwie?
Cytat:

Przeszliśmy na dwie "dziesiątki" i przyniosło to efekt
A co zrobił Brzęczek? Ja szczerze to nie wiem

Drozd 27.08.2022 10:59

Jak wszedł Duda na 15 min i próbował podejść wyżej to się z ławki darli żeby się cofnął. Tyle zrobił Brzęczek...

AS82 27.08.2022 11:04

Wiem, że nie było generalnie kogo wpuścić ale dać Dudę do ataku, który ma 120 cm wzrostu, było dla mnie nieporozumieniem. G Ruszkowski same straty, źle przyjęcia, strzał 20 metrów nad bramka - dramat!

Marek96 27.08.2022 11:16

Sprawa pierwsza- Fernandez to psychopata ? Początek meczu wynik dla nas korzystny a ten takie akcje odwala . Nic tylko pogratulować. Druga sprawa że czarny drukarz powinien albo dac dwie żółte albo dwie czerwone. Fernandezowi z racji recydywy zafundują pewnie 3/4 kolejki odpoczynku..

Drozd 27.08.2022 11:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AS82 (Post 1590401)
Wiem, że nie było generalnie kogo wpuścić ale dać Dudę do ataku, który ma 120 cm wzrostu, było dla mnie nieporozumieniem. G Ruszkowski same straty, źle przyjęcia, strzał 20 metrów nad bramka - dramat!

Tyle że Duda nie wszedł do ataku. Bo Brzęczek całą drugą połowę o ataku zupełnie nie myślał. Duda w misternym planie Brzęczka miał "przeszkadzać". Tak jak cała reszta. A Szot na lewej to już szczyt Brzęczek jest bez pojęcia i od dawna wszyscy to wiedzą.

FraMat 27.08.2022 11:54

Pamiętam jak kiedyś jeden z naszych zawodników z Ameryki południowej Romell Quioto został przez Komisje Ligi ukarany odsunięciem na 5 spotkań za nadepnięcie rywala
https://sport.tvp.pl/8451385/quioto-...pniecie-rywala

Czy w przypadku tego buca z Głogowa będzie podobnie?
Czy jakaś komisja nałoży karę na drugiego buca-sędziego tego spotkania?

ciacho 27.08.2022 12:03

A możesz pokazać filmik, w którym ten buc z Głogowa nadepnął na nogę Fernandeza?

Drozd 27.08.2022 12:06

Nadepnął nadepnął i to dwa razy...

Wiadomo, że nas przekręcili, ale my zrobiliśmy bardzo niewiele żeby im w tym przeszkodzić...

aNouc 27.08.2022 12:09

Nawet Weszło! przyznało, że Tupajowi należała się czerwona kartka:

Cytat:

Najwięcej kontrowersji wzbudziła sytuacja z 17. minuty, kiedy to doszło do starcia między Luisem Fernandezem a Pawłem Tupajem. Po interwencji VAR sędzia Dominik Sulikowski pokazał Hiszpanowi czerwoną kartkę. Czy słusznie? Oczywiście, że tak, bo Fernandez zachował się niesportowo. Gdy leżał na murawie z impetem kopnął Polaka. Ta decyzja arbitra nie budzi żadnych kontrowersji. Tylko dlaczego w tej sytuacji nie wyrzucił z boiska również Tupaja, który podeptał Hiszpana? To była jawna prowokacja ze strony 22-letniego napastnika, za którą dostał tylko żółtą kartkę.
Zresztą komentarzy Polsatu Sport byli zdziwieni, że Tupaj pozostał na boisku. Powiedzieli, że i Fernandez i Tupta powinni wylecieć z boiska.


Z drugiej strony, Brzęczek po meczu z Arką narzekał, że musiał grać przeciwko 9 piłkarzom, bo on woli grać przeciwko 11. I jakby narzekał, wysyłając sygnał do sędziów, żeby tego w przyszłości nie robili, no więc sędzia zgodnie z wytycznymi Brzęczka pozostawił na boisku piłkarza Chrobrego.

Ot luźna teoria spiskowa.. ;)

FraMat 27.08.2022 12:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ciacho (Post 1590406)
A możesz pokazać filmik, w którym ten buc z Głogowa nadepnął na nogę Fernandeza?

a co to ja Polsat jestem?

AgresywnyChomik 27.08.2022 12:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Robcio (Post 1590399)
Taką osobą w pierwszej kolejności jest trener który wprowadza zmiany taktyczne (niekoniecznie zmienia zawodników).
Co zrobił trener Chrobrego w przerwie?


A co zrobił Brzęczek? Ja szczerze to nie wiem

Ok, kogo mial wprowadzic?

FraMat 27.08.2022 12:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AgresywnyChomik (Post 1590410)
Ok, kogo mial wprowadzic?

No, nie wiem? Jest menedżerem. Niech wprowadza, kogo sprowadził.

Gunner1906 27.08.2022 12:45

Po wygranych meczach mimo, że gra i tak jest mega przeciętna zbyt duży optymizm panuje wśród kibiców. Po przegranych meczach mimo, że gra w gruncie rzeczy się nie różni od tego co w wygranych od razu 180stopni obrót opinii.

Dalej jesteśmy przeciętną drużyną z przeciętnymi piłkarzami i pozycja lidera w I lidze która jest dramatycznie słaba tego nie zmieni. Gdybyśmy tą kadrą grali w tym sezonie w ekstraklasie to mielibyśmy może w tym momencie 5 punktów a utrzymanie traktowałbym w kategorii cudu.

Ja osobiście poza Fernandezem, Łasickim, Biegańskim i może Rodado (jeszcze za krótko, ale widać że odpowiednią technikę gościu posiada) nie widzę nikogo kto by się nadawał na ekstraklasę. Żyro? No fajnie gościu walnął z Resovią, ale to jest jeden wybryk - raz wyjdzie, 100 razy nie wyjdzie. Poza tym słaba dynamika, technicznie bez szału, fizycznie tak sobie. Reszta dla mnie to jest właśnie maks poziom I ligi a kilku zawodników to poziom II czy nawet III ligi.

Z młodych kto? Duda? - być może tak. Starzyński? - dwa lata temu wyglądał lepiej, jeszcze w niego wierzę.

Gruszkowski, Szot - kiedy niektórzy chwalili Gruszkowskiego w tamtym sezonie to ja od początku widziałem w nim tylko drewno który jedynie, jako tako potrafi bronić, ale już cokolwiek do przodu to była strata. Obaj dramatycznie słabi, no może Grucha ciut lepszy, bo przynajmniej coś niecoś broni.

Reszty młodych pominę...

Pozostali typu: Jaroch, Wachowiak, Colley, Balta, Basha, Perreira (chociaż może Perreira jeszcze ok, ale on ma już 34 lata...), dla mnie to nie są piłkarze na ekstraklasę. Ok, zagrają raz na jakiś czas przyzwoity mecz ale w perspektywie całego sezonu z takimi piłkarzami spada się z ekstraklasy.

Według mnie naprawdę nie ma podstaw do tego, aby uważać, że będziemy wygrywać w tej lidze regularnie. Dla mnie na razie i tak jest spore zaskoczenie że mamy tyle punktów ile mamy, ale gra absolutnie mnie nie porywa (nie oglądałem tylko zeszłotygodniowego meczu ze Skrą, być może tam było super - nie wiem).

Swoje nadzieję opieram wyłącznie na tym, że w tej lidze nie ma też drużyny wyraźnie lepszej i każdy będzie gubić punkty i liczę na to że Wisła tych punktów pogubi najmniej i uda się awansować, ale tak czy siak wchodząc taką kadrą do ekstraklasy nie mielibyśmy tam czego szukać. Pewnie awansując przyjdzie do nas kilku lepszych zawodników, ale tak naprawdę przydałoby się co najmniej 7-8 od razu do pierwszego składu bo Ci którzy grają obecnie sobie nie poradzą. Taka jest moja opinia.

Ps. Oczywiście zdaję sobie sprawę, że nas nie stać na lepszych grajków dlatego z pokorą przyjmuję to co jest, natomiast po wygranych meczach nie ma we mnie przekonania, że tak, teraz to ruszyło. Bardziej to jest: ,,ufff, udało się"

Robcio 27.08.2022 12:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AgresywnyChomik (Post 1590410)
Ok, kogo mial wprowadzic?

No skoro przegrywaliśmy walkę o środek pola to nie wiem... może tego

Cytat:

Nowym zawodnikiem Wisły Kraków został 19-letni Bartosz Talar. Zawodnik, którego nominalną pozycją jest środek pomocy, podpisał z Białą Gwiazdą kontrakt obowiązujący do 30 czerwca 2024 roku
W końcu z jakiegoś powodu Brzęczek go podpisał...

Smok 27.08.2022 13:08

Ciekawi mnie, czy wczesniej nie było sygnałów/rozeznania, ze "byczek" Fernando ma problemy psychiczne z agresja i samooceną???
Bo, ze ma problemy psychiczne, to nie ulega wątpliwości.
Jesli chodzi o Brzeczyszczykiewicza, to nawet te 14:1 mnie nie odstreczyło. Ale to, co teraz (nie)wyprawia na ławie, to już kryminał. I ta wypowiedź przedmeczowa, ze ma z zawodnikami "kłopoty bogactwa" to już kuriozum.
Nie mam pojęcia jak to mozliwe, że "zawodowy piłkarz", który przecież nie został powołany do koszar po 5-cio letniej przerwie, tylko ponoć uczestniczaył w zajęciach treningowych w klubie, przychodzi i niespecjalnie biegając , nie ma sił po 60 minutach.
Odpalenie Adiego (lewonoznego) to nastepna perełka po zeszłorocznej sprzedaży 2 kluczowych zawodników.

speedfashion 27.08.2022 13:20

Wow, teraz na forum wysyp psychologow i psychiatrow. Fernandez Fernandezem, ale sedziowanie nie bylo nawet zalosne. Szkoda, ze pajace z gwizdkami psuja mecze nawet wtedy, kiedy maja wsparcie VAR-u.

Coley w sumie slaby mecz, ale z kazda minuta bedzie lepiej. Potrzebujemy jeszcze kogos do srodka i skrzydlowego. Ja bym jeszcze nie rozpaczal, w tym meczu nie bylo rownych szans

Cymes 27.08.2022 14:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Smok (Post 1590414)
Ciekawi mnie, czy wczesniej nie było sygnałów/rozeznania, ze "byczek" Fernando ma problemy psychiczne z agresja i samooceną???
Bo, ze ma problemy psychiczne, to nie ulega wątpliwości.

Pierwsze co zrobiłem jeszcze w trakcie meczu to sprawdziłem jego statystyki. 23 żółte kartki w 192 oficjalnych spotkaniach i jedna czerwona za drugą żółtą, więc w miarę normalnie. Warto pamiętać, że za akcje z Płockiem nie było czerwa. Jak większości ludzi, którzy do nas przychodzą głowa nie dojeżdża przez presje. Tak u niego jest chyba odwrotnie, łepetyna odjechała trochę za bardzo. Widać, że chłop wchodzi strasznie przemotywowany i napakowany jak kabanos. Ogólnie atmosfera i duży fanbase klubu chyba mu bardzo odpowiadają, ale też chyba to trochę nowa sytuacja dla niego i nie do końca radzi sobie z gwiazdorzeniem. Nie bronię, ale jeśli to ogarnie i sobie to poukłada to powinno być ok, bo nic nie wskazuje, że miał takie problemy w przeszłości.

aNouc 27.08.2022 14:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ciacho (Post 1590406)
A możesz pokazać filmik, w którym ten buc z Głogowa nadepnął na nogę Fernandeza?


https://www.youtube.com/watch?v=A9yxWFebdGQ#t=2m40s

LucjuszWielki 27.08.2022 14:35

teraz widze na spokojnie heh.... to jest skandal, gosc depcze RAZ z premedytacja, potem poprawia DRUGI, w sumie nie dziwie się, że Fernandez zareagował instynktownie... albo dwie żółte albo dwie czerwone...

nie kumam czym kierował się sędzia wywalając tylko Fernandeza z boiska...

Vashut 27.08.2022 14:36

Przekrecili nas nie pierwszy raz.w.tym roku. Poszla fama ze Wisle ppmagaja sedziowie to trafi sie taki?b**c zeby to wyrownac

ciacho 27.08.2022 14:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez LucjuszWielki (Post 1590419)
teraz widze na spokojnie heh.... to jest skandal, gosc depcze RAZ z premedytacja, potem poprawia DRUGI, w sumie nie dziwie się, że Fernandez zareagował instynktownie... albo dwie żółte albo dwie czerwone...

nie kumam czym kierował się sędzia wywalając tylko Fernandeza z boiska...

Chyba kpisz, że z tego filmiku jesteś w stanie stwierdzić, że Fernandez został drugi raz nadepniety. Ja tam widzę że gość z Głogowa postawił nogę pomiędzy nogami Fernandeza. Może go poskrobał, może nie, nie widać tego, wiec na jakiej podstawie mieliby go wywalić? Niewyraźnego ujęcia?


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 13:29.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl