![]() |
Fernandezowi to by się przydało teraz z wpierd⌠dotkliwą karę finansową i posadzić na ławce na miesiąc czasu za to jego debilne, kretyńskie i frajerskie zachowanie. Gość osłabia swoją drużynę już drugi raz w tym roku. I każdy widzi co się potem dzieje. Jego frajerskie zachowanie staje się kluczowe dla późniejszego rozwoju zdarzeń. Nie jest to 18 latek. Gość coś w piłkę już kopie i powinien zdawać sobie sprawę, że nie jesteśmy drużyną, która goli inne drużyny w każdym meczu po 5:0. Nam zdobywanie punktów przychodzi mega ciężko więc dla tak kretyńskiego zachowania w recydywie nie powinno być żadnej taryfy ulgowej i na trybuny. Jakościowo piłkarz się broni ale głowa nie dojeżdża i moim zdaniem należałoby pokazać w szatni, że nie ma taryfy ulgowej, kto niweczy swoim debilnym zachowaniem pot i wysiłek pozostałych 10 ludzi na boisku.
Co do meczu. Nie mamy środka pola. Totalnie nie przekonuje mnie Jelic Balta. 2-metrowy drągal, który w takiej buraczanej lidze gdzie większość zawodników pewnie w nocy na Uberze dorabia jest koszmarnie wolny w rozegraniu i niedokładny. Przegrywa dużo pojedynków i gra bardzo słabo. Co jest w jego dorobku ? O ile mnie pamięć nie myli to tylko żółte kartki i teraz karny. Jeśli my gramy cały czas lagę od obrońców na skrzydłowych bez przetrzymania piłki w środku to ten typ się do tego nie nadaje. Nic a nic. Dużo lepiej to funkcjonowało moim zdaniem z Duda. |
Jeszcze niedawno niektórzy tu na forum udowadniali, że w przewadze gra się trudniej, bo przeciwnik ustawia autobus. Jakieś świry nawet wrzucały statystyki z Europy z takich meczów:rotfl: No chyba, że dotyczy to Wisły Kraków, klubu której trener nie ma za grosz pojęcia o taktyce, co udowadnia po raz kolejny. Wcześniej bezsensowne cofnięcia się całej drużyny przy prowadzeniu 1:0 (wtedy fartem dowieźliśmy), dziś nawet autobusu nie umie ustawić, chyba że to taki autobus bez okien. Ta droga połowa to był piłkarski kryminał. Najgorsza połowa w tym sezonie.
|
Nie sugeruj się zdaniem sekciarzy bo oni zawsze mają swoją tezę wcześniej postawioną.
Ja uważałem, że z Brzęczkiem będzie chujowo i ten minimalizm jego i trio nas zniszczy. Początek sezonu był wyśmienity co do punktowania ale styl gry, a szczególnie brak wykończenia akcji, skuteczności nie przekonywał. Wygrywaliśmy często fartownie. Teraz tego szczęścia brakuje i niestety mamy to co mamy. Wystarczy, że rywal przetrwa z nami x minut, nie odwali babola i spokojnie może wtedy pokusić się o zwycięstwo z nami. A jeszcze tym bardziej jak to my odwalimy babola albo sędzia pomoże. Niestety nie mamy żadnych argumentów - a powinniśmy - żeby rywali niszczyć. Liga jest mega chujowa, przeciwnicy głównie stoją na swojej połowie i czekają co my zrobimy. A my za bardzo nic nie robimy, dużo biegania, kaleczenia gry a efekt najczęściej jest taki, że jak nam sędzia nie pomoże - kartki, karne albo babol rywala to nie umiemy strzelić. Z kolei fart się skończył, na zero z tyłu już nie gramy = przegrywamy. Powtórka z rozrywki, dobry start sezonu, a im dalej w las o dziwo co raz gorzej. Teraz nadejdzie kilka meczów z rywalami z góry tabeli, poza tym zaraz będziemy na półmetku sezonu wiec wszystko się wyjaśni czy gramy o miejsca 1-2 czy może 6-10? Oczywiście nie ma co się jeszcze załamywać. Gramy cały czas piach. Rywale tak samo. Wygrywaliśmy na farcie i przez głupotę rywali, teraz przegrywamy przez pecha i głupotę swoją. Jednym słowem to taka brzęczykowizna, nijacy jesteśmy, liga nijaka. Nadal myślę, że po ewentualnym awansie to znowu będziemy z tym trenerem się bronić przed spadkiem. |
Przez całą drugą połowę byliśmy statystami, świetna weryfikacja tego co Brzęczek "zbudował" w defensywie. Gdzie był ten słynny autobus, który dla nas jest niemożliwy do sforsowania?
Odpowiedź jest prosta, w przerwie Brzęczek powiedział, że z remisu będziemy zadowoleni i skończyła się gra. Tak jak pisałem wcześniej, niech sobie go nowy prezes bierze na wiceprezesa do spraw sportowych czy gdzie tam, ale w szatni facet jest kulą u nogi. |
Cytat:
|
Fernandez skończony debil.Mam nadzieje że prezes Władek okaże się mocny nie tylko w wywiadzie i pociągnie tego debila do odpowiedzialności bo kolejny raz w DEBILNY sposób osłabia drużynę.
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Tak patrząc po ludzku, zachował się jak prawdziwy facet i odpłacił temu tuptaczowi( czy jakoś tak) za ewidentne chamstwo. Oczywiście pełna zgoda że w swojej reakcji nie uwzględnił kontekstu iż trwa właśnie mecz w którym jest zawodnikiem... Jakby nie było , na razie jest remis . Jeden mecz nam Fernandez wygrał, jeden przegrał. Zakładam, że na koniec sezonu jego bilans wyjdzie na zdecydowany plus |
Cytat:
|
Chciałbym żeby ktoś zadał Panu Brzeczkowi parę pytań mianowicie:
W czym był /jest lepszy Colley od Mehremica i dlaczego rezygnujemy z gościa, który jako tako nie łapie kontuzji i na prawdę z nim zaczynała obroną wyglądać przyzwoicie by znowu wszystko zburzyć, włożyć do składu chlopaka po kontuzji i zakontraktować kolejna niewiadoma?czy my mamy czas na taki burdel? W dodatku Turcy nie wiadomo czy zapłacą, kolejna rzecz- po co ściaga Żyre?po jego zejściu już kompletnie gra siadła. BALTA- Ten gość to tykająca bomba gramy w 10 a on jeździ na dupie wślizgami , broni na raz i wszystko przerywa ( ile mu się uda )faulem, totalny niewypał!! Fernandez - totalny bezmozg, znowu nas ujebał jakw tamtym sezonie -ile razy będziemy tolerować frajerskie i bezmyślne zachowania w naszej drużynie, ten mecz przy stanie 1:0 i pełnej kontroli nie można było przegrac-Wisla udowodniła ze nie ma rzeczy niemożliwych dla niej i dostała czerwo i dwa karne z dupy(ten drugi troche colley sprowokował mimo wszystko ) .Zamiast szukać kolejnych pomocników To ogarnijmy na już środkowego obrońcę oraz lewego bo w razie braku wachowiaka lub kontuzji colleya(a jestem pewny że zaraz będzie) to jesteśmy w dupie |
siedziałem obok kibiców Chrobrego. nawet oni byli przekonani że Tupaj również czerwona a przy drugim karnym śmiali się z decyzji sędziego. w 12 na 10 ciężko wygrać
|
Cytat:
|
Cytat:
Trio nie ma pieniędzy aby utrzymać klub na poziomie I ligi. Są po prostu na taki temat zbyt krótcy. Nie są żadnymi rekinami polskiego biznesu i oszczędności są konieczne. Z wypowiedzi Prezesa Nowaka wynika, że będzie ze swoim wspólnikiem chciał jakieś udziały odkupić ponieważ w budżecie brakuje środków. Nie ma co szukać tutaj teorii spiskowych lub jakichś "błędów" w budowaniu kadry. Tria po prostu nie stać na budowę szerokiej i równej kadry. |
Jeszcze istnieje opcja ze Adi nie chcial zostac, chcial odejsc skoro mial oferte.
|
Jak to idzie... spokojnie ta liga jest słaba.
No i moje drugie ulubione... cel to nie spaść z ligi, zatem nie przeżywajmy, takie drużyny jak Chrobry mogą nas punktować. :haha: |
Cytat:
PS: Colley jest wg mnie mimo wszystko lepszy od Mehremića. Druga rzecz to gość odszedł do 1 ligi tureckiej. Kto o zdrowych zmysłach wolałby zostać i grać w polskiej 2 klasie rozgrywkowej? xD |
Cytat:
|
Nie ogladałem meczu ale z tego co można tu przeczytac to leżymy mentalnie. Brak lidera czyli to samo co w zeszlym sezonie gdzie przegrywalismy badz remisowalismy mecze przy prowadzeniu. Kilka osob pisze o pechu ja pisze o braku jaj i tego kogos z genem przywodcy z prawdziwego zdarzenia braku osoby ktora w odpowiednim momencie ta nasza gre pouklada wezmie na siebie ciezar meczu i odpowiedzialnosc. O ile mamy w druzynie umiejetnosci pilkarskie to jestesmy miekkimi fajami a tego szybko niestety nie da sie naprawic.
|
Cytat:
Co zrobił trener Chrobrego w przerwie? Cytat:
|
Jak wszedł Duda na 15 min i próbował podejść wyżej to się z ławki darli żeby się cofnął. Tyle zrobił Brzęczek...
|
Wiem, że nie było generalnie kogo wpuścić ale dać Dudę do ataku, który ma 120 cm wzrostu, było dla mnie nieporozumieniem. G Ruszkowski same straty, źle przyjęcia, strzał 20 metrów nad bramka - dramat!
|
Sprawa pierwsza- Fernandez to psychopata ? Początek meczu wynik dla nas korzystny a ten takie akcje odwala . Nic tylko pogratulować. Druga sprawa że czarny drukarz powinien albo dac dwie żółte albo dwie czerwone. Fernandezowi z racji recydywy zafundują pewnie 3/4 kolejki odpoczynku..
|
Cytat:
|
Pamiętam jak kiedyś jeden z naszych zawodników z Ameryki południowej Romell Quioto został przez Komisje Ligi ukarany odsunięciem na 5 spotkań za nadepnięcie rywala
https://sport.tvp.pl/8451385/quioto-...pniecie-rywala Czy w przypadku tego buca z Głogowa będzie podobnie? Czy jakaś komisja nałoży karę na drugiego buca-sędziego tego spotkania? |
A możesz pokazać filmik, w którym ten buc z Głogowa nadepnął na nogę Fernandeza?
|
Nadepnął nadepnął i to dwa razy...
Wiadomo, że nas przekręcili, ale my zrobiliśmy bardzo niewiele żeby im w tym przeszkodzić... |
Nawet Weszło! przyznało, że Tupajowi należała się czerwona kartka:
Cytat:
Z drugiej strony, Brzęczek po meczu z Arką narzekał, że musiał grać przeciwko 9 piłkarzom, bo on woli grać przeciwko 11. I jakby narzekał, wysyłając sygnał do sędziów, żeby tego w przyszłości nie robili, no więc sędzia zgodnie z wytycznymi Brzęczka pozostawił na boisku piłkarza Chrobrego. Ot luźna teoria spiskowa.. ;) |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Po wygranych meczach mimo, że gra i tak jest mega przeciętna zbyt duży optymizm panuje wśród kibiców. Po przegranych meczach mimo, że gra w gruncie rzeczy się nie różni od tego co w wygranych od razu 180stopni obrót opinii.
Dalej jesteśmy przeciętną drużyną z przeciętnymi piłkarzami i pozycja lidera w I lidze która jest dramatycznie słaba tego nie zmieni. Gdybyśmy tą kadrą grali w tym sezonie w ekstraklasie to mielibyśmy może w tym momencie 5 punktów a utrzymanie traktowałbym w kategorii cudu. Ja osobiście poza Fernandezem, Łasickim, Biegańskim i może Rodado (jeszcze za krótko, ale widać że odpowiednią technikę gościu posiada) nie widzę nikogo kto by się nadawał na ekstraklasę. Żyro? No fajnie gościu walnął z Resovią, ale to jest jeden wybryk - raz wyjdzie, 100 razy nie wyjdzie. Poza tym słaba dynamika, technicznie bez szału, fizycznie tak sobie. Reszta dla mnie to jest właśnie maks poziom I ligi a kilku zawodników to poziom II czy nawet III ligi. Z młodych kto? Duda? - być może tak. Starzyński? - dwa lata temu wyglądał lepiej, jeszcze w niego wierzę. Gruszkowski, Szot - kiedy niektórzy chwalili Gruszkowskiego w tamtym sezonie to ja od początku widziałem w nim tylko drewno który jedynie, jako tako potrafi bronić, ale już cokolwiek do przodu to była strata. Obaj dramatycznie słabi, no może Grucha ciut lepszy, bo przynajmniej coś niecoś broni. Reszty młodych pominę... Pozostali typu: Jaroch, Wachowiak, Colley, Balta, Basha, Perreira (chociaż może Perreira jeszcze ok, ale on ma już 34 lata...), dla mnie to nie są piłkarze na ekstraklasę. Ok, zagrają raz na jakiś czas przyzwoity mecz ale w perspektywie całego sezonu z takimi piłkarzami spada się z ekstraklasy. Według mnie naprawdę nie ma podstaw do tego, aby uważać, że będziemy wygrywać w tej lidze regularnie. Dla mnie na razie i tak jest spore zaskoczenie że mamy tyle punktów ile mamy, ale gra absolutnie mnie nie porywa (nie oglądałem tylko zeszłotygodniowego meczu ze Skrą, być może tam było super - nie wiem). Swoje nadzieję opieram wyłącznie na tym, że w tej lidze nie ma też drużyny wyraźnie lepszej i każdy będzie gubić punkty i liczę na to że Wisła tych punktów pogubi najmniej i uda się awansować, ale tak czy siak wchodząc taką kadrą do ekstraklasy nie mielibyśmy tam czego szukać. Pewnie awansując przyjdzie do nas kilku lepszych zawodników, ale tak naprawdę przydałoby się co najmniej 7-8 od razu do pierwszego składu bo Ci którzy grają obecnie sobie nie poradzą. Taka jest moja opinia. Ps. Oczywiście zdaję sobie sprawę, że nas nie stać na lepszych grajków dlatego z pokorą przyjmuję to co jest, natomiast po wygranych meczach nie ma we mnie przekonania, że tak, teraz to ruszyło. Bardziej to jest: ,,ufff, udało się" |
Cytat:
Cytat:
|
Ciekawi mnie, czy wczesniej nie było sygnałów/rozeznania, ze "byczek" Fernando ma problemy psychiczne z agresja i samooceną???
Bo, ze ma problemy psychiczne, to nie ulega wątpliwości. Jesli chodzi o Brzeczyszczykiewicza, to nawet te 14:1 mnie nie odstreczyło. Ale to, co teraz (nie)wyprawia na ławie, to już kryminał. I ta wypowiedź przedmeczowa, ze ma z zawodnikami "kłopoty bogactwa" to już kuriozum. Nie mam pojęcia jak to mozliwe, że "zawodowy piłkarz", który przecież nie został powołany do koszar po 5-cio letniej przerwie, tylko ponoć uczestniczaył w zajęciach treningowych w klubie, przychodzi i niespecjalnie biegając , nie ma sił po 60 minutach. Odpalenie Adiego (lewonoznego) to nastepna perełka po zeszłorocznej sprzedaży 2 kluczowych zawodników. |
Wow, teraz na forum wysyp psychologow i psychiatrow. Fernandez Fernandezem, ale sedziowanie nie bylo nawet zalosne. Szkoda, ze pajace z gwizdkami psuja mecze nawet wtedy, kiedy maja wsparcie VAR-u.
Coley w sumie slaby mecz, ale z kazda minuta bedzie lepiej. Potrzebujemy jeszcze kogos do srodka i skrzydlowego. Ja bym jeszcze nie rozpaczal, w tym meczu nie bylo rownych szans |
Cytat:
|
Cytat:
https://www.youtube.com/watch?v=A9yxWFebdGQ#t=2m40s |
teraz widze na spokojnie heh.... to jest skandal, gosc depcze RAZ z premedytacja, potem poprawia DRUGI, w sumie nie dziwie się, że Fernandez zareagował instynktownie... albo dwie żółte albo dwie czerwone...
nie kumam czym kierował się sędzia wywalając tylko Fernandeza z boiska... |
Przekrecili nas nie pierwszy raz.w.tym roku. Poszla fama ze Wisle ppmagaja sedziowie to trafi sie taki?b**c zeby to wyrownac
|
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 13:29. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl